Reklama

.

.

pátek 23. prosince 2016

Velká tisková konference prezidenta V. Putina právě začíná

23. 12. 2016, Velká tisková konference ruského prezidenta V. Putina je naplánována na 23. prosince v 10 hodin našeho času (SEČ). 


Pokud nepatříte mezi 1 437 (!) akreditovaných žurnalistů, pak máte možnost konferenci sledovat například zde nebo zde


30 komentářů :

 1. ČT to dává dokonce i s překladem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A s "vodotryskem" ...

   Vymazat
  2. V rámci "vyvážení" jistě pozvou i inteligentní paní Langšádlovou. :-)))

   Včera jsem, OMYLEM, přepnul na ČT 24, byla tam!! Ani jsem ji nepoznal, vypadá to, že byla na "plastice". Inteligentní je pořád stejně!!! :-))

   J.B.

   Vymazat
  3. ČT to dávala s překladem,teď tam běží informace,že v Italii byl zastřelen Tunisan,co má mít na svědomí ten útok v Berlíně.K útoku v Berlíně: Nejdříve byl zadržen Pakistánec,ve středu ráno začali hledat Tunisana,kterého zastřelila italská policie.Co se mi nelíbí?Byl zastřelen v noci z úterý na středu (prý šel pěšky).Mimořádná zpráva se objeví v pátek,do té doby o jeho zastřelení nikdo nevěděl.Můj názor je,že policie vůbec neví,kdo to v Berlíně udělal.Dozvěděli se o zastřelení Tunisana,tak to na něho hodily.Lidé se uklidní a bude chvíli klid.

   Vymazat
  4. Oni ho klidně zastřelit mohli.
   Šel v noci po ulici, sňali mu otisky prstů (na dálku?), „Toje on!“.
   A zastřelili ho, aby nemohl mluvit.

   Teroristé vždycky zanechají doklady na místě činu, aby je pak mohli zastřelit.
   A jak je ta policie vycvičená!: Nikdy je nezraní!
   PB

   Vymazat
  5. Omlouvám se, jestli přenos tiskovky běžel na ČT. Musím se přiznat, že toto médium se mi natolik zprotivilo, že ho nesleduji a při rychlém pohledu na program jsem tam dnešní tiskovou konferenci neviděl. Jestli vysílali, s překladem, pak nutno vyjádřit pochvalu!

   Vymazat
  6. 14:38 Na ČT24 byl jenom začátek. Záznam tohoto dílu "Studio ČT24" se po nějakém čase (možná už navečer) objeví tady:
   http://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/216411058061223/

   Vymazat
  7. Oni to dávají vždycky jenom nazačátku a pak to pokračuje na jejich internetovém vysílání, to se naroluje dole seznam jejich témat a je tam tiskovka Putina s trojúhelníčkem a tam to běží. Moc to hledání nikomu neusnadňují, proč by to dělali. Takové to: my to vysíláme a vy si to musíte pracně vyhledat.

   Vymazat
  8. Jako obvykle, ČT dbá na to, abychom sledováním tiskovky Putina neutrpěli nějakou újmu. Proto záznam "Událostí ČT24", kde měl být alespoň začátek Putinovy tiskovky (http://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/216411058061223/), začíná až od 10:47. To znamená, že tiskovku Putina kompletně vypustili. Neuskutečná lumpárna !!!! Za takové "objektivní" informování si platíme? Který orgán cenzury to vystžihl ze záznamu, když už se to nějakým nedopatřením živě vysílalo? Hnus, je mi z toho na nic.

   Vymazat
  9. Originální přenos tiskovky V.V.Putina běžel od 10.00 do 13.30 například na tass.ru a to v reálném čase.

   Vymazat
  10. Kdo má zájem, tak prvních 40 minut ze čtyřhodinové tiskovky Putina je i z českým tlumočením přecejen na ČT tady:
   http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1991713-putin-na-nekonecne-tiskove-konferenci-pochvalil-volbu-trumpa-a-vysvetloval-propad

   Vymazat
 2. Docela jasně Putin naznačil,kdo vězí za všemi problémy.
  Doufám,že si to Trump nenechá pro sebe,ale zjedná pořádek v té teroristické organizaci zvané CIA.
  Tak rozporuplné zprávy z vyšetřování atentátu v Berlíně,jen ukazují,jak to zaretušovat,uklidnit obyvatele.Mne napadá,že ho nedokázali dopravit do Ruska,to by byl ten pravý terorista,najít ho v Rusko

  OdpovědětVymazat
 3. Proč se mi nechce věřit těmto kecům o skutečnosti, že toho vraha zastřelili. Proč tedy neukázali jeho mrtvolu, Nemám z toho dobrý pocit, jsme krmeni jen kecama, aby uklidnili veřejnost. Když budu chtít, někoho přesvěčit, a doufat, že mi uvěří, tak ať předloží důkaz, ne jen nějaký kus hardu. Merkel klepe prdel, aby se udržela za každou cenu u moci,tak proto si myslím, že musela dát příkaz, at se něco podobného vyrobí. Vycházím z toho, že když pachatel udělá průser a bude se snažit za každou cenu smazat stopy nebo podezření. Jenže tady mám dojem, že vyrobili paskvil, kterž se zase až tak nepovedl. Důkaz, ten chybí. Naaranžovat tuto scénku není až tak nic složitého. Proř mám z toho pocit, že se to nějak nepovedlo a dělají stále chyby.Amatérské chyby.

  OdpovědětVymazat
 4. Je to celý trapárna k zblití,která má lid obecný alespoň částečně uchlácholit....jak dlouho budou mít ještě navrch ty nesvéprávný sluníčkáři a jejich neschopní poskoci?!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Příspěvek není o konspiračních teorií hňupů ale co řekl Putin.Gratujuji blbum za bezva komentum k tiskovce prezidenta RF.

  OdpovědětVymazat
 6. Tiskovka trvala necelé 4 hodiny a letos si teda zaslouží pochvalu. Jiné roky to byla přehlídka arogantních západních novinářů, kteří tam měli drzé a urážlivé otázky, letos prej bylo 60 otázek a z toho, co jsem viděl, byly jenom otázky od Poláků, Němců a dvakrát Američani, ale neviděl jsem to nonstop, ale rozhodně tentokrát předvedl, čí je prezident a na koho kašle. Bylo to důstojné.Proč by podlézal cizincům, když to nemá vůbec žádný smysl.

  OdpovědětVymazat
 7. Az se kagebak omluvi za ty desetitisice zavrazdenych na Ukrajine a v Syrii, dej me Doubaliku vedet.
  Do te doby me ten nacek nezajima.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak se nezajímej... Však Ty také nikoho nezajímáš... Mia

   Vymazat
  2. A pak,až se omluví tak co? Obejmete se a vezmete za ruce a budete spolu zpívat častušky nebo co?:))) Už se někdy někdo omluvil z politiků? Třeba Churchill za desítky tisíc zbytečně zařvavších vojáků ANZAK na Gallipoli, za miliony Bengálců zařvavších taky jeho vinou hlady či za statisíce civilistů zahynuvších v bombardovaných městech Německa, včetně totálně nasazených Čechů? Přitom tento masový vrah a kolonalista má sochu na Hradě! A Johnson s Nixonem mající na svědomí miliony obyvatel Indočíny se omluvili kdy? Přesto o nich nkdo nehovořil jako o nějakých náccích. Ti mimochodem maj menší vinu než tvý nosatý rodiče na tom co je jim tobě podobným xindlem předhazováno! - http://www.libris.cz/knihy/?modul=amazon&op=detail&asin=1477231838-

   Vymazat
  3. oprava: čárku za číslem 8 na konci umaž!

   Vymazat
  4. 21:33 Ty jsi ale zlý. Tvůj nezájem nám i Putinovi zkazil celé svátky.

   Vymazat
  5. Dotaz pro 21:33 - https://pp.vk.me/c836739/v836739034/1562a/HSMS23gol-Y.jpg

   Vymazat
 8. 21:33
  Ty omyle přírody,ty nezajímáš ani tu udavačku,která tě vyprdla po šíleným majdanu lejnolahvárenský žumpy....dost se divím,že nekokrháš!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Kde na Ukrajině??? A v Sýrii myslíš koho? ISIL? Ty se hlásíš k teroristům? Asi ano, USA jsou teroristé největší!!! Mia

  OdpovědětVymazat
 10. https://m.youtube.com/watch?v=VC52cUP2PVo

  OdpovědětVymazat
 11. Боже, Царя храни!
  Сильный, державный,
  Царствуй на славу, на славу нам!
  Царствуй на страх врагам,
  Царь православный!
  Боже, Царя храни!

  OdpovědětVymazat
 12. Včerejšek byl děsivý. Já jsem byl doma s rodinou a tešil jsem se na pohádky, místo toho jsme celý den slyšeli jen názory nekompetentních lidí na čin nějakého úchyláka. Chvilku jsem se díval na Putina, pak to ČT přerušila kvůli opětovnému strašení obyvatelstva. Neskutečné, co to je za verbež mezi novináři.

  OdpovědětVymazat
 13. No, já jsem možná hnidopich, ale tu tiskovku jsem si nahrála z ruské tv, protože už mám plné zuby toho, aby mi někdo říkal, co on si myslí, že Putin řekl. A protože můj muž sledoval s mnoha vlastními komentáři ČT o vyšetřování atentátu v Berlíně, včetně zastřelení onoho Tunisana. Obzvlášť ho zaujalo, že ten kamion prohlédli až ráno, neb nechtěli porušit pachové stopy - tvrdil, že toho psa ještě cvičí...

  OdpovědětVymazat