Reklama

.

.

čtvrtek 1. prosince 2016

Veřejnoprávní televize podporuje nenávist a násilí!

Radek Rozvoral
1.12. 2016  Rukojmí

Pokud již dává veřejnoprávní televize ve svém hlavním vysílání prostor radikálním islamistům, tak už se nedá mluvit ani o politické korektnosti, nýbrž o propagaci nenávisti a násilí.Britský deník Daily Mail informuje o tom, že by měla televizní stanice BBC 2 v hlavním vysílacím čase vysílat dvoudílnou sérii pořadu s názvem „Muslims Like Us“, který je přezdívaný jako „Big Brother pro muslimy“ a mělo by se v něm objevit deset muslimů, kteří zastávají hraniční pohledy na svět kolem sebe. Na tom by nebylo vůbec nic divného, pokud by hlavní hvězdou unikátní reality show neměl být pětatřicetiletý bývalý boxer Anthony Small alias Abdul Hagg, který v minulosti vyjadřoval veřejnou podporu Islámskému státu. Hagg také udržuje přátelské vztahy se známým radikálním imámem Anjemem Choudarym, který byl letos v červnu obviněn z podpory terorismu.

Na jednom z publikovaných videí Hagg dokonce ospravedlňoval stětí hlavy amerického novináře Jamese Foleyho.

Z počínání televize jsou zděšeni bezpečnostní odborníci, kteří označují výběr účastníků reality show za bezohledný a nebezpečný s tím, že Hagg není někdo, komu by se měla dostávat publicita na obrazovkách televize, kterou financují daňový poplatníci.

To už je svět tak zvrácený, že se dává prostor na televizní obrazovce v hlavním vysílacím čase něčemu, co je tak nenávistné, netolerantní, velice násilné a ženami opovrhující? Kam nás to ta eurounijní politická korektnost ničící svobodu, demokracii a národní svrchovanost, jež podporuje multikulturní ideologii, vlastně žene?

Nevím, zda to někdy v České republice dojde až do takovéto krajnosti, ale myslím si, že by si něco podobného snad Česká televize nikdy nedovolila (i když jak se říká „nikdy neříkej nikdy“). Ve Velké Británii si to možná lidé před několika lety také mysleli. Nemám vůbec pochyby o televizi Nova, ta by po něčem podobném nepochybně „skočila jako slepice po flusu“, jelikož když jde o sledovanost, bulvár a hlavně prachy, tak je do vysílacího programu dobré úplně všechno. Chtěl bych se mýlit, ale po zkušenostech nevím, nevím.

20 komentářů :

 1. Nova je vlastně také veřejnoprávní, vždyť jsme si ji zaplatili. Soukmenovci Šťáva - Bojar, to už bylo asi chucpe i jim.

  OdpovědětVymazat
 2. Myslím, že není na škodu, aby se Mohamedáni vyjadřovali veřejně a prosazovali své myšlenky a postoje. Snad to mnohým otevře oči. A podpora jejich postojů jakou koliv televizí bude u soudných lidí přinejmenším našemu naturelu a povaze nepřirozená.

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Rozvoral jste tak naivní, nebo slepý? Vždyť to už ČT dělá, jen ještě vše nestihla. Klidně se mylte, na vašem mínění to nezáleží. Mnozí už podobné reality show vidíme. Vlastně už nevidíme, protože na ČT nekoukáme. Mik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naše VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE je vzor objektivity!!!

   Jen si vzpomeňte jak objektivně informuje o agresích Ruska na Ukrajině i jinde!!!

   Navrhuji zvýšit měsíční poplatek na 200 Kč za měsíc, abychom se dočkali ještě větší objektivity!!!!
   Musíme si uvědomit, že kdyby nás Č.T. neinformovala o ruské propagandě a agresivitě, možná bychom agresivnímu Rusku uvěřili!!

   Buďme vděčni za nestranné informace o Rusku, které nám přináší pan Fištejn, Romancev, Dvořák, Šír a další experti, kteří jsou do televize pravidelně zváni.

   Nebýt České televize, speciálně paní Peroutkové, nikdy bychom se nedozvěděli, že druhá světová válka začala 17. září tím, že RUSKO přepadlo Polsko!!! I takové informace jsme se mohli dozvědět v ranním vysílání!!

   J.B.

   Vymazat
  2. 17:27 hezky ovladas ironii, skoda ze ceske onuce umi jen brblat
   Kde je cesky Trump?

   Vymazat
  3. Už ten článek je pochybnej! Všimněme si jak se i odpůrci židovského NWO nechají vmanipulovávat do konstrukce myšlení vnuceného nám touto mocí! Je to v používání termínů "nenávist" a "netolerance" v automaticky negativním smyslu! Přitom obé je zcela přirozené jako antagonismy voda a oheň! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/wmb-62.html

   Vymazat
  4. Jednou je nahore ,jednou dole ,zalezi vse na Vlastovce

   Vymazat
 4. Ale část promultikulti na ČT čumí.Těm by to možná
  pomohlo v rozhledu.Neziskovkám ovšem ne.Ti jedou
  po Sorosových penězích a vládních darů vydřených
  z daňových poplatníků.Ani Babiš není proti.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. Produkování chaosu - války je základní metodou privátního kapitálu, když neví z které do které.
  Jak prosté.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Produkují chaos a krize řízeně. Potom udělají revoluci, nebo majdan a hurá na Rusa a to je oč tu běží.

   Vymazat
 6. 17:27, perfektně napsaný příspěvek, všechno podepisuji, jen v jednom nemáte zcela pravdu. Ten příspěvek bych zvýšil minimálně na 400 kč. Zaslouží si to. Ať žije pravdivá ČT, hurá, hurá hurá.

  OdpovědětVymazat
 7. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/I-sudetsti-Nemci-mohou-byt-nasimi-spojenci-Sobotka-ve-snemovne-hajil-Hermanuv-pozdrav-sjezdu-nekteri-lapali-po-dechu-465310

  OdpovědětVymazat
 8. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201612014227706-ceske-nebe-americke-spionazni-drony/

  OdpovědětVymazat
 9. Proč ČT platíte koncesionářské poplatky? Již více než dvacet roků neplatím poplatky, žiji bez televize, mám klid, věnuji se svým přátelům a koníčkům, informace získávám z internetu, za který platím. Nikdo mne neoblbuje , a ti co se chtějí nechat oblbovat, ať platí.

  OdpovědětVymazat
 10. A co VY tam v CR delate ?? Proc neposlete CT a Haag do pice??!!!!!!!!!!!!! Proc porad JENOM cumite,ztezujete si a skutek utek.????? Fakt vam na zivote nezalezi a na zivotech vasich deti a vnoucat????????????? Kdo si myslite,ze to za vas vyresi ???? Co to tam zije za luzu,ze jim neumi zakroutit krkem,neplatit a poslat je do riti !!!!!!!!!! Je mi z toho smutno...Cumte dal na ty picoviny v TV,debilni filmy,at vam to jeste vic vyfouka mozek,vsak proc ne....Ale co bude dal,co decka,co zivot na planete,to vas nezajima,ze..!!!! Na to fakt uz neni slov..Myslel jsem si,ze NAS narod MA lepsi MOZEK !!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel máte pravdu. Stupidní filmy, ještě stupidnější seriály. No, kulturnímu vkusu odpovídá i postoj občanů při volbách a proto jsme až po krk v těch sračkách západních hodnot. T

   Vymazat
 11. Havel a jeho cinkalkove prodali Cechy do germanskeho otroctvi
  A nedochazi jim to

  OdpovědětVymazat
 12. Napoleon prohlásil toto: Jediné na co se mohu ve válce spolehnout je neschopnost rakouských generálů. Dovolím si určitou parafrázi: Jediné na co se mohu při získávání informací spolehnout je prolhanost a nekulturnost ČT. Morave

  OdpovědětVymazat
 13. Česká veřejnoprávní televize nejen podporuje nenávist a násilí, ale již mnoho let obojí podněcuje všemi možnými způsoby. V tom spatřuji podstatu zločinné činosti. Vinni jsou i politici, také zkorumpovaná rada pro rozhlas a televizi.

  OdpovědětVymazat
 14. Myslím že si toho je vědoma většina národa, jenom je potřeba je zaktivovat a bohužel Okamura nemá to správné charizma. Volím je ale jak jinak zaktivovat tu mlčící většinu. Celý státní aparát a tzv VIP chodí k volbám a to je těch 30-40%. Bez vyřešení tohoto problému s tím nepohnem. Tito občané vědí že komunismus je možný ale ne pro všechny a tak si jej udržují ve své společnosti za každou cenu. Výchovou, vzděláváním, kultůrou a i násilím.

  OdpovědětVymazat