Reklama

.

.

pátek 30. prosince 2016

Zahnat Trumpa do kouta: v USA byly odsouzeny Obamovy sankce proti Rusku


30. 12. 2016        zdroj
Neočekávané zavedení nových sankcí proti Rusku překvapilo i ty, kteří podporují odcházejícího prezidenta Baracka Obamu. V pátek 30. prosince to ve vysílání CNN řekla hlavní poradkyně nově zvoleného prezidenta Kellyanne Conway. Podle ní znamená Obamův krok jasný pokus o to, jak zahnat Trumpa do kouta.


"Mohu vám říci, že dokonce ti, kteří sympatizují s prezidentem Obamou ve většině otázek, hodnotí dnešní krok jako pokus o to, jak zahnat zvoleného prezidenta Trumpa do kouta", řekla Conway.
.
Poznamenala, že tato opatření nepřispívají ke "klidnému předání moci v demokratickém státě."

Poradkyně Trumpa zapochybovala o opodstatněnosti důvodu, jímž Obamova administrativa přikryla nutnost uložit sankce. Podle Conway prohráli demokraté volby nikoli kvůli kybernetickým útokům na své ústředí, které připisují Rusku, ale kvůli špatně konstruované volební kampani Hillary Clintonové v řadě států.

"Nevěřím, že jí Vladimír Putin překážel v provedení kampaně v Pensylvánii, Wisconsinu a Michiganu", zdůraznila Trumpova poradkyně.

Nicméně bylo pro ni obtížné odpovědět na otázku, zda má 45. prezident v úmyslu zrušit sankce svého předchůdce.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

72 komentářů :

 1. Je to hajzl.
  Nejdřív jsem si myslel, že je jenom neschopný. Postupem času jsem dospěl k přesvědčení, že stejně, jako v případě Merkelové v Evropě, už nejde jenom o lidskou hloupost. Tady jde o něčí zadání.
  Někdo, kdo chce zničit nás a celý západní civilizační model, tyto loutky řídí. A ony se k tomu všemu, za mrzký peníz, propůjčují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, nikdo nemůže, pokud na něj není učiněn brutání nátlak tak hloupý.

   Vymazat
  2. Jsou to bezpáteřní kurvy.

   Vymazat
  3. "...pokud na něj není učiněn brutální nátlak " - Copak brutální nátlak, to je strašák na malý děti! Ale BRUTÁLNÍ ÚNIK INFORMACÍ !!!
   Před ním se podělali i ÚVOZáci a že to byli ňáký chlapáci, ty do všeho šli PRSAMA (i těma od Bradáčky), zeptejte se Komárka! Prej při jeho líčení před poslaneckou komisí musel Blažek co chvíli vyhlásit přestávku na čůrání. A že Brňáci nejsou žádný měkoti! sck

   Vymazat
 2. A zruší pan president Trump sankce proti Rusku????????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velice těžce!Pokud budou úmluvy podpořeny EP ,USA a podepsány a do inaugurace nabydou platnosti,tak asi s tím nic moc neudělá.

   Vymazat
  2. Sankce nezruší , bude rád , že přežije !

   Vymazat
  3. Dnes je težké říci zda Trump zruší či nezruší sankce proti Rusku. Jeho současné řeči naznačují, že by chtěl maximálně zlepšit vztahy s Ruskem a sankce minimálně omezit, ale je otázkam zda bude mít tu sílu toto prosadit. Já bych rád věřil tomu, že tu sílu mít bude. Obama byl normální hlupák, který byl pouze manipulovanou loutkou a dělal pouze to co mu bylo nařízeno finačními magnáty. Že by zahnal Trumpa do kouta se zatím říci rozhodně nedá. Vše se ukáže až po inauguraci Trumpa do funkce prezidenta, i když jeho současné jednání již lecos naznačuje. UVIDÍME.

   Vymazat
  4. Ad 18:42
   To není až tak podstatné, některé konkrétní položky sice Rusku můžou chybět, ale nějak už se obejdou, a celkově ty sankce až tak velké vrásky Rusku nedělají.

   Navíc většině středoevropanů vůbec nedochází, že Rusko sousedí s 16 státy, nejdelší hranici má se středoasijským Kazachstánem (7.600km!) a dálněvýchodní Čínou (4.210km), na dohled má Japonsko a USA, a ještě 64% jeho hranice tvoří moře.
   My jsme pupkem světa už jenom sami pro sebe.

   Důležité je jenom to, aby byl Trump předvídatelný a důvěryhohodný. A v tomhle by proti Obamovi byl změnou k lepšímu i jakýkoliv pošuk z ústavu.

   Vymazat
  5. 18:42 sankce se zruší,až bude klika v Kramlu s Putinou hrát podle pravidel.Tj.respektovat mez. závazky z Budapešti'94 a Minské dohody!
   .

   Vymazat
  6. Až vám dám sankce já, tak se všichni poděláte strachy, váš Bůh.

   Vymazat
  7. Pro (20:37)
   Dohody z Budapešti a Minsku jsou už jen historie. Změnila se Ukrajina, Rusko i USA a nikdo nikoho nepřinutí k plnění dohod, jejichž duch byl různě dlouhá léta obcházen a torpédován. Kdepak je v uvedených dohodách uveden souhlas s pěti miliardami USD na převrat na Ukrajině, se svržením legitimního prezidenta apod. (Arogantně) Volat po plnění Budapešti a Minsků mohou mediální presstitutky a političtí pokrytci. Diplomaté a politici, kteří chtějí něco s Ruskem dohodnout, se budou vzájemnému účtování přešlapů vyhnout, protože USA a EU mají na hlavě tunu másla, takže by tím jen zvýšili napětí a znejistili Rusko, zda to myslí vážně. Přijdou nové dohody s nějakými gumovými formulacemi ohledně minulých šrámů pro uklidnění davů na obou stranách, ale gro bude o něčem jiném, o cestě do budoucnosti, nikoli o minulosti.
   Dogmatici a fanatici budou sice dál křičet, ale budou to jen zapšklé, žlučovité výlevy odpadlíků z karavany. Místo toho, aby byli "u toho", aby se na poli vzájemné spolupráce obratně snažili o naplnění nějakých svých cílů (včetně nápravy starých křivd), budou zdáli hlučně, ale neefektivně pokřikovat. Až se vrátí k diplomacii H. Kissengera, tak se budou moci vrátit k myšlenkám Budapešti a Minsků a snažit se o ně v nových cílech v nových podmínkách a novými metodami.
   Konstelace sil je ale jiná, než v Budapešti a Minsku: Rusko už není v rozvratu a výrazně posílilo, Ukrajina je na kolenou, USA chtějí kráčet jinak, EU už není na vzestupu, ale je trhající se papírový kašpar. Jestli chce Kyjev být s Doněckem a Luhanskem v jednom státě, tak bude muset vůči nim udělat obrat o 180 stupňů a hodně, hodně, hodně se snažit získat jejich důvěru. Bude jim muset nabídnout a prokazatelně dělat pro ně daleko více, než by stačilo na začátku konfliktu. Obě republičky neválčí dva roky s tisíci obětmi, aby se podřídily svým vrahům. Dokázaly přežít, takže alternativa federace s Kyjevem musí být výhodnější, než dosavadní status.
   KR

   Vymazat
  8. 20:37 Oháníte se pravidly a dohodami. Ale samotné sankce jsou brutálním porušením pravidel a obchodních dohod. Neříká se takovému jednání pokrytectví? S Ukrajinou je to stejné, jako vrazit někomu nůž do zad a slíbit, že ho vytáhnete, až se rána zacelí.

   Vymazat
  9. Dobrá analýza, jako vždy, pro 20:37 zbytečná.

   Vymazat
  10. 20:37 rikas ze tve vlastni slova jsou lzi, chcipni trole

   Vymazat
  11. Sankce proti Rusku nebudou zrušeny i kdyby Rusko se vrátilo k dohodě z Budapešti, což nikdy neudělá. Bohužel současný stav vůči Rusku je tak vyšponovaný, že to připomíná rovnici, která nemá řešení.

   Vymazat
 3. 19,04
  Obama není hlupák. To je nebezpečný hajzl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas s V.Hricákem. Napadlo mě to už před časem při čtení ukázek t.zv. NIGERIJSKÝCH DOPISŮ v novinách, že jejich autor je pěknej xindlík. Jeho oběti (vlastně oběti vlastní chamtivosti) ovšem taky. sck

   Vymazat
 4. Jandův (porno)seznam 39 "denzinformačních" webů, které proboha živého (ne)čtěte!
  http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=576854

  OdpovědětVymazat
 5. To vladimír hricák 30. prosince 2016 18:17

  Pane Hricáku, vy jste skutečně pochyboval o tom, že se jedná o řízeného politika? Kdyby to byl autentický politik a "pouhý" representant demokratů, tak by asi neriskoval odhalení podvodů a lží kolem svého neamerického původu. Tam musela být tak silná lobby, která má moc i nad významnými mocenskými klikami FBI, CIA a armády USA, aby tyto a další problémy byly bagatelizovány a jejich vyšetřování haceno. Odměnou za odvahu k posílení jeho ega a ukázkou moci zákulisí bylo udělení Nobelovi ceny míru, aniž cokoli ve prospěch míru vykonal! Ty samé zákulisní síly, které stály za 11/9, za zhacením spravedlivého vyšetření a za rozpoutáním "války proti terorismu". Tytéž síly co stály za Gorbačovem při demontáži socbloku a SSSR, které nastolily globálního monohegemona USA. Konkrétně nadnárodní bankéři z Božího národa ve spolupráci se Satanovou synagogou.

  Neříkejme někdo, když víme kdo. Ta politická korektnost (vlastní FALEŠ A STRACH) nás zničí!!

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo nečůrá s námi, čůrá proti nám. Buď budeš hodný, budeš poslouchat a nebudeš škodný, nebo budeš zlobit a potom vůbec být nemusíš.

   Vymazat
  2. Ferro, Vy jste "stopu" Vašeho genofondu z "Božího národa" již zatratil? Jinak souhlas.

   Vymazat
  3. To vladimír hricák 30. prosince 2016 19:15

   Vaší argumentaci rozumím, ač s ní nesouhlasím. Kdo řekne A, měl by být schopen říci i B a C, nebo mlčet. Ty různé jinotaje jsou i různě vykládány a výsledný efekt je rozpačitý. Někdo ví, pár pátrá a většina zůstane stát s otevřenými ústy a čeká, zda jeřtě bude následovat druhý chod - velké odhalení. Spoléhat na talmudické: "kdo ví - ví, kdo neví - mnemusí vědět", je vůči národu, jeho vědomému směřování a orientaci jen egoistický alibismus.

   To Miroslav Povolny 30. prosince 2016 19:59

   Zdravým pane Povolný. Nikoli, té genetické stopy jsem si velmi vědom a jsem za ni i vděčný, byť za ni ani náznakem nemohu. To co zde píši není však vědomým sebemrskačstvím, ale snaha informovat publikum o fungování a řízení tohoto světa.

   Vymazat
  4. Také zdravím Ferro, mé děti mají znaky "Božího" národa včetně ženy, byť její rodina prošla "zákony říše" a neprošla hollocaustem. Trochu mne zarazila Vaše "vděčnost za geny", jako by to byla záruka za "kvalitu". No nic, zatím se bráním hegemonii "Ne-božího národa" z přirozených důvodů, dizerfikace lidského druhu. Vlastně jsem "zelený, barevný, jen jednodruhový v enklávách "boje" o život!

   Vymazat
 6. Vláďa z Brna30. prosince 2016 19:06
  A jste si jistý, že Trump bude skutečně vládnout? Resp. vládne v USA ještě prezident?
  I Obamovo kroky mi připadají, jako vynucené.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obamu drží za koule, podobně by drželi "za koule" i Clintonovou.
   Samozřejmě se budou snažit za ně chytit i Trumpa, ale on taky určitě nějaké pevně svírá a jen tak je nepustí :-D, takže on bude s mocí v pozadí tvrdě kšeftovat. Změna k lepšímu by to být měla.

   Vymazat
 7. Loutky taha loutkovodic a vsichni vi kdo to je . V Amarice ale i jinde zpitomeli "myslitele" naslouchajici TV meni nazory dle momentalni situace bez ohledu na svuj nazor ,vlastne lide vetsinou nazor vlastni ani nemaji ,cekaji az jim ho nekdo sikovne podsune Toho vyuziva zid vetsinou stupidni propagandou ale i to staci mozeckum nedomrlym k tomu aby nabylu dojmu ze prave oni tvori budoucnost a vyhravaji ten boj proti nepriteli (nejakemu) vzdy se najde nekdo .K veci ,onen Trump (i kdyz mu fandim , neb je mensi zlo)je nevyzpytatelny a nema vlastne vubec zadny concept ,jeho projevy byly jen opakovane absolutne stejne blaboly pro masy ktere jeci i kdyz se jim rekne prdel si polibte. Tak to funguje fungovalo a fungovat bude . Vzdy holt zzalezi na tom zda se nahoru dostane nekdo kdo to mysli s NARODEM uprimne a nebo je jen kaspar . U Trumpa je nebezpeci ze pochlebovanim se necha lehce ovlivnit a jak naznacuji situace lzid jiz intenzivne pracuje na tom jak ho dostat pod kontrolu jeste vic.To ma vzdy dopad nejen na USA ale na cely svet . Nezbyva nezli s enechat prekvapit ,cela ta demogracie je jen fraska je to preci jen cisarstvi a rozhoduje cisar

  OdpovědětVymazat
 8. Nevím proč mne teď "napadla" píseň "internacionály", kterou jsem provokativně zpívával zvučným hlasem za zájmu okolostojících při vynucených "sezeních". Stejně vehementně(čistě) zpívám hymnu nebo ač ateista kostelní zpěvy. I hospodu rozezpívám, mám úděl Moravana a jsem tomu rád. Proč to říkám? Souhlasím s L.Menšíkem a jeho výkladem proč při zpěvu "jásáme jen s jednou rukou nad hlavou". Tou druhou jsme se museli držet větve stromu. Proto jsme si zachovali déle geny přežití. Rozum. "Jásáš-li hodně, spadneš". Možná to nepřipínám pod správné "vlákno" ale všem v novém roce přeji(i trollům) aby se vždy jednou rukou drželi "větve", rodiny, národa, zásad lidství a tou druhou třímali "meč k jejich obraně"! V době míru(vítězství) si můžeme zazpívat tu naši "Svatoplukovu". Spojené pruty jsou víc než dělené, proto mé přání míří i "za hranice". Zbavme se rozkladných elementů, než definitivně oni rozloží nás!

  OdpovědětVymazat
 9. Je to vrchol intelektu v 21 století je důležité kdo koho drží za koule. Z toho nemůže vzniknout nic dobrého ale sále věřím, že je možné u nás vytvořit něco lidského. Jsme malý stát a nikomu moc ve světě na nás nezáleží a tak záleží jen na nás aby jsme se alespoň pokusily to změnit. Jak píše výše 65% nevolilo ty je potřeba získat a prosadit volební povinnost a řízení státu na všech úrovních pomocí referend protože většina má pravdu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro Vás to budeme nazývat negativní motivací.
   A samozřejmě existuje i ta pozitivní. Je mi líto, ale tohle tam funguje.
   A důkazy? Jedině nepřímé: proboha proč to ten politik dělá, to snad ani není možné, přece nemůže být takový vůl!?

   A přitom on je jen správně zazájmovaný.

   Vymazat
  2. Vláďo, stáváte se také jen "správně zazájmovaný"! Říkám tomu skluz vzhůru. Snahu, dostat se do "fóra" saloonních, diskutujících revolucionářů. Sorry.

   Vymazat
  3. Mr Povolny. Ne!
   KDYŽ je některé věci nemožné vysvětlit jinak, než takhle, tak to považuji za realitu. A nebraňte mi vyslovovat vlastní názory!
   Je to nehorázně trapné, jak někteří nepřijímají relitu jenom proto, že je jim nepříjemná!
   Vůbec vaše osočení nechápu. Na základě čeho? Na zakladě toho, že multikulturně a sluníčkářsky nelakuji skutečnost na růžovo? Podle vás bych měl psát jen o Gándhím nebo Matce Tereze, abych se podle vás stal "také jen správným Gándhím nebo správnou Matkou Terezou, abyste to mohl označit za skluz nevímkam na opačnou stranu?"
   To je teda řádná hňupovina, co jste napsal!!

   Vymazat
  4. Vláďo z Brna, asi jsem Vám šlápl na "kuří oko". Se sluníčkáři se nediskutuje. Vybavuji si také Ghandího i Matku Therezu, které je nutné pochopit v kontextu doby! Vy naopak la(j)kujete přístupnost k A2arm vídeňského krtka Kopeckého. Toť vše.

   Vymazat
  5. Pane Povolný nějak mi ta vaše odpověď způsobila chaos ještě víc.
   Já zkusím zjednodušit to, co jsem napsal já 20:52. A vy zase prosím mi zkuste znovu, ale nějak jinak podat, co jste zase chtěl říct vy.

   Vy, jenom na základě mého tvrzení, že v americké politice, stejně jako naší, se zločinně prosazují zájmy různých entit (korporací, skupin i lidí, našich i zahraničních), jste mě obvinil viz 20:19.
   Naprosto nepochopitelně.

   A 21:50 to už vůbec nevím jako to mám chápat, nerozumím tomu.

   Vymazat
  6. Vláďo, asi musím jít na upřímnost. Od Vašich dřívějších, razantnějších, jednoznačných vět jste se "vypracoval k saloonní koketnosti". Více jste mi imponoval původní suverenitou. Pro místního Trolla, nejsem 4% minorita.

   Vymazat
  7. V tomhle Vám musím asi připadat trochu nevyspytatelně, to bude možná tím, jak zmateně mi běhají myšlenky, a víři pocity, a já se to potom jenom pokouším zveřejnit, včetně pocitů - často hodně proměnlivých.
   Když používám příměry nebo drsný slovník, je to jenom proto, že to líp vyjádří to, co chci sdělit, málokdy chci někoho osočit, leda když není zbytí. Jinak jsem docela konformní a smířlivý a myslím že lidi by spolu nějak měli vycházet. Samozřejmě, hranice mezi respektováním druhých a obhajobou svých vlastních zájmů je často obtížně určitelná.
   A už jsem se zase rozkecal.

   Vymazat
 10. Největších pochybeních jsem se v životě dožil, když jsem někoho, nebo něco podcenil. Obama, Merkelová Holland,.., ti všichni v určitých chvílích vypadali, jako neškodní a neschopní nýmandi. A jakou stihli nadělat paseku.

  OdpovědětVymazat
 11. Sankce proti Rusku budou zruseny. Veli to nezbytnost !
  Sankce jsou brzdou ekonomie, a to ne pouze pro
  Rusko, ale i pro Evropu a Ameriku.

  President Obama dela jednu sabataz proti presidentu Trumpovi za druhou, napr. zruseni registrace vsech Muslimu v Americe.
  Vy jako Cech po prijezdu do Ameriky jste registrovan. Omama to zrusil pro Muslimy, ale ne pro zeny Muslimu.

  Obama dal $ 28 billionu Muslimum, ale stari lide (a veterani), nemeli pridano na Social Security NIC, uz dva roky,
  zatim co poplatky, at cehokoliv, jako je napr. pojisteni jde nahoru kazdy rok. Zdravotni system je tak vzacne pojeban, (Obama Care), ze je nepouzitelny dokud nejste prejeti nakladakem. - T.j. REALITA !

  President Obama je prikladny Muslimsky VLASTENEC !

  Prestoze byl na svoji pozici protlacen Zidy (David Axelrod skupinou z Chicaga), tak dela intriky i proti existenci Israele.

  Soros po nem chce, aby NEODJIZDEL z Washingtonu a delal protivahu Trumpovi po jeho inaguraci.

  Misto toho, aby se po volbach situace uklidnila, tak se priostruje...
  Z Ruska je fackovaci panak a vse co se stalo ve volbach se mu pripisuje na vrub, jako by president Putin mam naseptaval koho volit.

  Cesi NEVERTE officialnim mediim ani slovo !
  President Putin mel na nase volby takovy vliv, jaky ma na Gulfsky proud ! ZADNY VLIV !

  My stoupenci presidenta Trumpa chceme s Ruskem mir a obchod. Presne tak, jak to Trump rekl nekolikrat, ve svych projevech. Valka je nesmysl, ktery znici planetu.

  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP, zachrance planety, ktery ma kolem hlavy AURU mucednika uz ted, za jeho zivota.

  Vubec nerozumim tomu, jak muze vydrzet ten nekonecny tlak atrocitni propagandy, ktery trva uz od cervna 2015.
  nick HONOLULU - stoupenec presidenta Trumpa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak toho cernyho zmrda sfouknete nez udela nakou picovinu a posere to totalne!
   Nejlip Gattlingem aby to to hovado nemohlo rozchodit..
   -Anebo si tady v Europe mame zacit myslet ze koule ma jenom Trump?!...
   Tak se zlozte po 1 dolaru a najdete si profesionala,nez ten zmetek uplne domrda Ameriku anebo snad celej svet!
   -A kdyz se uz budete skladat do klobouka tak prihodte a nechte to tam vycistit poradne...Je to prece vase-Amricka spina tak si ji uklidte! :-))))))

   Vymazat
  2. 20:06

   That Donald Trump is erratic, emotionally immature, and stunningly ignorant is hardly news. Neither is his fondness for communicating with the world via Twitter. What could be more fitting? One hundred forty characters are all that he CAN string together, and all his thoughts DESERVE.

   Vymazat
  3. Nechvalte den pred vecerem, pockame si co Trump udela. To ze si bere do administrativy masoveho vraha Kissingera zrovna nesvedci o jeho neuplatnosti. Vypada to ze bude Americe zase vladnout polsky zid. Trump bude delat jenom to mu loutkari dovoli, jinak koule do hlavicky.

   Vymazat
  4. 20:40 kemo, amerika zmrda sfoukne za 20 dni
   Ale kdy cesi sfouknou kult zmrda havla

   Vymazat
  5. 21:09 tahni, smrade
   Nevolniku, k cechum politici nemluvi

   Vymazat
  6. 20:06 oprav si anglictinu, kdyz neumis psat lip, nebo opisovat tak nepis, havlosmrade

   Vymazat
 12. Chlap z titulního snímku není ani tak rebel, jako spíš arcilotr !!!

  OdpovědětVymazat
 13. Trumpa i Obamu řídí globalisté. Obama měl za úkol přivést USA k pádu a povedlo se. Trump musí v jeho cestě pokračovat, ale jinak, aby Čína a Irán se dostaly na místo řízení světa. pro Rusko to bude nesnadné udržet siglobalistickou pozici, ale podle svých představ, ne podle taktovky světových globalistů. proto očekávat nějaké přelomové přátelství Trumpa s Putinem, je iluze. Putin je mezi politiky světová jednička. Dnes to znovu potvrdil, když zesměšnil Obamu s jeho tzv. diplomatickou válkou. Jen kdyby aspoň politici V4 dostali odvahu, odklonili se od Merklové a hledali v spolupráci s Ruskem záchranu pro nás před islamistickou hrozbou.Trump nám v tomto nepomúže,ale Putin ano.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:07 chlape vy jste mimo realitu.Trump jediné co musí,je umřít,nic víc.Tak jak každý člověk.Vaše rádoby konspirace jsou o ničem.Jo kdyby jste napsal,že Čína s dluhovou bublinou 30 bilionu$/třikrát větší dluh na osobu jak USA/jde ke dnu,Rusko se po Novém roce začne rozpadat atd.to by byla realita.K článku,paní hl.poradkyně neni president,zatím může žvatlat co chce,po 20.1.2017 potvrdi,že v politice platí také vocamcaď po camcaď a že trpělivost má své meze!Tu,podle vás světovou jedničku svým rozhodnutím Obamova administrativa donutila hrát podle mezinárodních pravidel,tak jak je zvykem a né hrát poker.

   Vymazat
  2. 21:07 mas tam vaznou chybu, a tou je ze tu odvahu nemaji

   Vymazat
 14. Díky, ten Jandův pornoseznam si uložím, když se otravuju, nevím ci z netu si postit.

  OdpovědětVymazat
 15. Opica ma sice svoj mozog no je tak malicky.cudujem sa ci sa vie sam vycikat

  OdpovědětVymazat
 16. Vsichni ti zmrdi a genetickej odpad lidske civilizace v SSA a Europe uz vylezli na posledni stupinek zebriku do Nebe. Jenze ten rebrik az do nebe nedosah! A tak tam stoji a cumi:nahoru nemuzeme a dolu je to straaaaasne hluboko!
  A tak jaksi to zlo konci...
  -Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností , sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na vas, seznate, že jméno mé je Bůh.
  -Zadnej strom neporoste do nebe,at se jmenuje Obama,Juncker,Merkel,Soros-vsichni uz dosli na konec rebriku!

  OdpovědětVymazat
 17. Zlatá slova! Volím Okamuru. J.S.

  OdpovědětVymazat
 18. 21:09.. Jeho intelegence je 100 x vetsi, nez inteligence veskere jeho konkurence dohromady.

  Nic neni tak hloupeho , neschopneho a destruktivniho, jako to zivocistvo, ktere ho kritizuje !

  Zazivaci ustroji tech, co ho kritizuji konci v mozcich techto UFOunu a nedokazali nic jineho, nez oslabeni Ameriky.

  Rekord techto ultra hlupaku, mluvi sam za sebe !
  Rekord Trumpa take !
  $ 60 Billionu ziskal - investment z Japonska . Vytvoril 20 000 zamestnani a jeste neni presidentem. Zamezil odchodu firem do Asie a DOW po jeho zvoleni jde prudce nahoru.
  Vy pane patrite v "vyvolenym" oslum z prazske kavarny a jste nalepkar, ktery nema podlozene to, co rika - NICIM.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 19. Milý Honolulu, slyšel jsem kamaráda Dana z Houstonu prohlašovat Američany za pitomce v politice a těšit se, jak Obama politiku změní. Takže ti přeju (a sobě taky), aby Trump zmáknul aspoň 10% toho, co sliboval

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americani si zvolili Trumpa
   Cesi si zvolili havlokult
   Kdo je blbejsi?
   Me zase Pepa z Plzne rek ze cesi jsou blbi volici vlastni sebevrazdy
   Myslim ze ma pravdu

   Vymazat
 20. Putin toho zahořklého šílence, řízeného Bilderberskými gaunery, vydrbal.
  Proti svinstvu s diplomaty, které klidně spolu s Ukrajinou, nestabilitou způsobenou rovněž amíkem na Střední východě,mohlo vést na pokraj války mezi jadernými supervelmocemi, s držitelem sprofanované ceny míru vydrbal, když odpovídající odvetné kroky nenařídil. Čeká až co Trump po 19.01.2017.
  To je státník nikoliv zvíře z pralesa.

  OdpovědětVymazat
 21. Když jsem chodil do základní školy tak v povinné četbě byly příběhy malých kladných hrdinů a moc mě netáhly, spíš jsem hltal rodokapsy a hrdiny typu V pravé poledne, přišel postřílel zločince a byl pokoj. Po válce ve Vietnamu jsem ovšem pochopil že USA není rozsévačem spravedlnosti ale parazitem bez skurpulí. Často se někdo zmiňuje že snad Němci mají nějaký komplex z druhé světové války, já to tak nevydím, prostě chápou na co mají a naco ne. Vietnam se srovnal i bez reparací které by dnes činily více dolarů než kdy USA natisklo a necítí žádný stud. Rozvrtali od té doby co se dalo a ještě jsou na to hrdí že zabránily národům žít na svém území jak chtějí. Jak jinak chce Trump nakrmit 5% lidstva s 40% světovou spotřebou když ne parazitizmem, nebo jsou tam samí supermani co mají 50 násobný výkon a kam až je dovede do komunizmu nebo co to bude? Jediné co očekávám že se to světově zklidní ale určitě ne na dlouho, všichni v USA očekávají další vylepšení ráje na zemi ovšem na úkor koho? Nastudoval toho tolik až se začal domnívat že je neomylný. K tomu aby člověk žil normální život stačí málo příkladů je také v historii dost. nemoralizuji jenom mi není jasné kam to chceme dohnat tímto způsobem.

  OdpovědětVymazat
 22. Spominam si na slova Georga Friedmana,,ulohou USA je zabranit spolupraci medzi Nemeckom a Ruskom,,Myslim,ze USA sa ani nemusia snazit zamedzit tuto spolupracu,Nemci s ich kancelarkou,a s jej sankciami to dokazu lepsie,Len möj predpoklad,novy prezident Trump s Putinom,vypapru s celou EU,zacnu hlavne ekonomicky,hospodarsky.spolupracovat,A Europa so svojimi sankciami,sa nebude stacit ani divit.M

  OdpovědětVymazat
 23. Negr chce co nejvíc uškodit.On ani neví komu,jen
  škodit.Jeho pokus s ruskými diplomaty nemohl být
  úspěšný.Negr si neuvědomil,že Putin má v hlavě
  myslící mozek.Negr je jenom bezmozek.Stačí,co za
  lidi vybral na posty USambasadorů.Šaškiro je toho
  zářným příkladem.Teď jde o to,zda to Trump dokáže
  napravit aspoň částečně.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 24. Ve svém důsledku budou sankce fungovat jako hození záprdku do vlastní kukaně. někdy se stane, že nejvíce je poškozený ten, kdo chce škodit. USA je otevřené zlo, jejich civilizace je dlážděná jen krví a to přináší odplatu. A jejich degenerace již dosáhla svého vrcholu.
  Základní americké hodnoty: války, zbrojení, banky, 40 Tv kanálů, přežírání, nadspotřeba, nějak si nemohu uvědomit nějaké pozitivní civilizační hodnoty.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:15

   Edgar Allan Poe, Mark Twain, William Faulkner, Raymond Chandler, John Dos Passos, Kurt Vonnegut, Joseph Heller, Arthur Miller, Tennessee Williams

   Frank Lloyd Wright

   John Forbes Nash, Norbert Wiener, Claude Shannon, James Dewey Watson

   Duke Ellington, John Coltrane, Thelonious Monk, Herbie Hancock, Nina Simone, Ray Charles, Johnny Cash, Aretha Franklin

   Van Cliburn, Leonard Bernstein, Jessye Norman, Leontyne Price

   Kokotko

   Vymazat
  2. Tak milý pane, ti výše uvedení by se z dnešní civilizace USA poblili. Neživte se minulostí, mrkněte se na přítomnost a jaká bude asi budoucnost?
   Sims.

   Vymazat
  3. kokotko ty kokot ty zapomenout na nejlepsiho americana vsech dob ty nebyt znaly je to JACK LONDON
   zarathustra

   Vymazat
  4. Souhlas se Zara na Londona

   Vymazat
 25. 22:00.. Vyridte Danovi z Houstonu, ze je bez rozhledu.
  Nikdy nebyl v Africe a nic o ni nevi.. Jinak by necekal z Afriky nic jineho, nez PRUSERY a zmatky.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 26. Co jste udělal když Vás nutily ty opice v Africe žít jejich způsobem, utekl jste. Kdo seje vítr sklízí bouři. Proč Vietnam, Avganistan, Panama, Libie atd atd. Přesně co šířil Havel pravdu a lásku po USÁCKU. Jak správně říkáte, každý má mít svojí zahrádku a právo se oni sám starat, líbilo by se Vám kdyby Vám tam někdo vlez a nutil Vás dělat všechno jinak. Zarathustra je perfektně hutný a pro Horní Dolní v Čechách nemáme jenom samé havlisty ale cinkači si dlouho nechtěli přiznat zklamání až se do dostalo tak kde jsme a teď čekají na Blanické rytíře. Svědkem mě je moje rodina, že jsem o vánocích 89 roce jasně řekl co bude následovat a tak pomohl celé rodině se na tuto situaci připravit. Jsem již starý ale když jsem to vysvětloval rodině tak mě moje máma řekla že jsem se zbláznil. Žila ještě dalších devět let a ke konci svého života se mi stále omlouvala. Nepřekročíš svůj stín. Parazit zůstane vždy parazitem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:54 je tam genocida bilych farmaru

   Vymazat
  2. 9:54 no jasne ze jsou v cesku i lide co chapou ze havel je hnuj
   Je dobre ze vy nejste havlovec
   Ale dokavad je po havlosmradu letiste tak budu nadavat
   Doufam ze schvalujes

   Vymazat
 27. Tedy co lze přát Světu do r. 2017? Uvržení sankcí na USA a jeho izolaci, jako zhoubně infekčního státu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dej trumpovi sanci, 100 dni, do osvobozeni Ceska, do 9. Kvetna

   Vymazat
 28. Obama se vůbec neměl stát US presidentem. Jeho rodný list údajně dokazující narození na v Honolulu je padělek. Barry Soetoro se narodil v Keni
  Vyšetřovací komise předala zprávu kongresu.

  OdpovědětVymazat