Reklama

sobota 23. ledna 2016

USA jsou zmateny přesunem ruských vojáků na severovýchod Sýrie


23. 1. 2016     zdroj
Americká vláda nemá v současné době k dispozici informace o tom, zda se RF chystá změnit letiště na novou základnu pro svá letadla. Americkým úřadům jsou stále neznámé záměry nepočetné skupiny ruských vojáků, kteří byli přemístěni na severovýchod Sýrie, píše The Wall Street Journal.

Čech žijící poblíž německého uprchlického tábora: „Lidi tu byli zvyklí na klid, teď chodí se strachem i venčit psy.“

23.1.2016   CzechFreePress
Osmačtyřicetiletý Čech žijící v městečku Lette na západě Německa má k uprchlické krizi i uprchlíkům zřejmě mnohem blíž než většina jeho krajanů. V blízkosti jeho domova, konkrétně u nedaleké obce Oelde, se totiž nachází uprchlický tábor. Jak se lidem v okolí žije a jak se v důsledku vzniku tohoto tábora změnil život pro místní obyvatele? O to se s námi pod podmínkou zachování anonymity rozhodl podělit. Sám o sobě tvrdí, že se nebojí, nicméně v Německu už nyní podle něj panuje nejen v tisku, ale například i na sociálních sítích silná cenzura, které si jsou zejména obyvatelé pociťující dopady uprchlické krize na vlastní kůži velmi dobře vědomi.

Probíhá plánovaná likvidace evropských národů podle Kalergiho - "zakladatele moderní Evropy", praxe spiknutí, žádné náhody

23. 1. 2016   (text koluje po internetu v ČR nejméně od listopadu 2015)
„Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům.“ Kalergi - Panevropský manifest
I když o Kalergim nemluví žádná školní učebnice, jeho ideje inspirovaly dnešní Evropskou unii. Jeho přesvědčení, že evropské národy se musí smísit s černochy a asiaty, aby byla zničena jejich identita a vznikla smíšená rasa, je základem veškeré evropské politiky tváří v tvář integraci a obraně menšin.Při tom všem nejde o humanitární důvody.Tyto direktivy jsou vydávány s nelítostnou rozhodností za účelem realizace největší genocidy v historii.

Ruští vojáci ukázali západním médiím osadu Salma osvobozenou od teroristů

23.1.2016   Sputník
Zástupci největších západních masmédií pod ochranou ruských vojáků navštívili syrskou osadu Salma v provincii Lázikíja, která byla osvobozena od teroristů. Oznámil to v sobotu 23. ledna internetový portál Vesti.ru

Syrské válčiště 22.1.2016


23.1.2016   NWOO

21. ledna zahájila Syrská arabská armáda (SAA) postup k silnici, která spojuje města Darayya a Moadamiya. Ruské letectvo jen za včerejšek provedlo 45 náletů na podporu těchto operací loajalistů. Cílem SAA je odříznout trasu mezi baštami rebelů na předměstích Damašku. Podaří-li se to, umožní to loajalistům porazit jednotky militantů jednu po druhé.

Damašek varuje USA: My jsme vám pozemní operaci v Sýrii nedovolili!

23.1.2016   První zprávy
Syrský velvyslanec v Rusku Riad Haddad zdůraznil, že vojenská intervence v Sýrii bez souhlasu Damašku by byla považována za agresi. Může tedy dojít k válečnému střetu mezi Sýrií a USA?
„Každý zásah do záležitostí Sýrie, bez souhlasu státního vlády je považován za útok proti syrskému lidu," cituje Riada Haddada, syrského velvyslance v Rusku agentura Interfax.

Ještě jednou Prostřeno!

- vlk -
23.1.2016  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Opravdu život je ten nejlepší režisér. Když jsem klepal ten článek o chátře a vymývačích mozků, netušil jsem ani v nejmenším, co jako přinese další díl toho vařičského seriálu Primy!!! Míním ten včerejší (21.1.2016). To bylo fakt náramný kino. A bude správně se o tom zmínit. Protože jinak bych si vyčítal, že to nezaznělo!

Davos o lavině : „Globální systém přišel o kotvy a ke zhroucení tíhne svou samotíží.“Všechnu ekonomickou munici proti propadu už jsme vystříleli.“


Ambrose Evans-Pritchard 
23.1.2016   Střípky ze světa
Rub žvástu o „růstu“ zasvěcenýma očima
„Situace je horší než v roce 2007. Všechnu ekonomickou munici proti propadu už jsme vystříleli,“ zaznělo právě naDavoském fóru. Z úst Williama Whitea, šéfa revizní komiseOECD. A dřív hlavního ekonoma Banky pro mezinárodní platby (BIS).

Cikáni – aneb vzkaz Janu Čulíkovi

Jeník Čermák
23.1.2016  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Angus Fraser /The gypsies 1995/, nakladatelství Lidové noviny v edici dějiny národů, zakoupeno u nás v bufetu za 50Kč, autor je anglický vědec. V Anglii je etnická skupina definována jako skupina za

a/ s společně sdílenou minulostí, které je si skupina sama vědoma a sama ji odlišuje od historie ostatních skupin. Za

b/ nezaměnitelná kulturní tradice, která zahrnuje rodinné a sociální zvyky a obyčeje, jež často bývají spojené s náboženským přesvědčením. Dalšími znaky jsou geografický nebo rodový původ, jazyk, literatura.

Generálplukovník Ivašov: Putinovy proměny děsí Západ

23.1.2016   Eurasia 24 
„Období roku 2016 bude těžké, ale nezbytné pro změnu myšlení společnosti ve prospěch silné státní politiky, ve prospěch rozvoje, především rozvoje produkce založené na výsledcích vědy, rozvoje vzdělání, vědy i kultury. Tomuto vývoji nelze zabránit. Je pravděpodobné, že rok 2016 postaví před ruskou společnost otázku revolučních změn v ruském politickém systému i v ekonomice.“

Neodvolatelnost úřednice Šabatové? Ještě toho bylo málo?


Ivan David
23. 1. 2016
Na Prvních zprávách zde, jsem se dozvěděl, že novela Zákona o veřejném ochránci práv počítá s rozšířením jeho pravomocí v oblasti diskriminace s možností navrhovat Ústavnímu soudu zrušení zákonů. V té souvislosti padl návrh na odvolatelnost ombudsmana. Poslankyně Bebarová Rujbrová s tím nesouhlasí, neboť návrh byl vyprovokován speciálně činností paní Šabatové a zdá se býti této osobě šitý „na tělo“. Argumentaci nerozumím. Zejména zvolením Šabatové se ukázalo, že je kupodivu možné, aby do takové funkce byl zvolen člověk prosazující extrémní názory.

Ptal se mě kamarád, proč se pořád zastávám Rusáků? ,,Rusko je gangsterský stát."


Ondřej Mrázek
23.1.25016   Rukojmí
Řekl jsem mu: Za prvé to nejsou Rusáci, ale Rusové. A za druhé: nezastávám. Jen tvrdím, že ruské nebezpečí je vlčí mlha, která má odvést pozornost od rizik, která nám reálně hrozí. Hrozbou jsou blbci mezi námi ! 

pátek 22. ledna 2016

Kadyrov: Každý patriot musí dát nepřátelům Ruska po tlamě


22. 1. 2016       zdroj
Čečenský vůdce komentoval výsledky mnohatisícového shromáždění, které se dnes konalo v Grozném. Hlavní není, kolik lidí bylo na tomto shromáždění, ale hlavní je, že všechny národy, všechny konfese jednoznačně chtějí žít v jednotě, míru a harmonii. Toto prohlášení bylo dnes učiněno Ramzanem Kadyrovem, když hovořil o mnohatisícovém shromáždění, které se dnes konalo v hlavním městě Čečenska.

Patnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: žádné zprávy - dobré zprávy

The Saker
22.1.2016 Zvědavec

Mohli bychom říct, že ruský zásah v Sýrii přešel do jakési rutiny: Rusové bombardují,, hodně, a Syřané postupují na všech frontách, ale pomalu. Zatímco ti, kteří očekávali rychlý kolaps Daesh po řadě velkých vládních vítězství, mohou být rozčarováni, osobně jsem těmito událostmi spíše povzbuzen. Zde je proč:

Klaus a Weigl - Stěhování národů

Vlastimil Podracký
22. 1. 2016    Podracký-blog
Bestseller známých politiků a publicistů o migrační krizi je stále beznadějně vyprodán. Je to možná trochu více než manuál, jak je uvedeno v podtitulu. Přesto se k této knize vyslovím, protože migrace je důležitým tématem dneška a kniha zřejmě dosáhne velkého rozšíření.

Miloslav Ransdorf (15. 2. 1953 - 22. 1. 2016)Ivan David
22. 1. 2016
Zemřel mimořádně vzdělaný a všestranně talentovaný politik, polyglot a polyhistor . Byl člověkem, pro kterého byla předním hlediskem každé jeho činnosti vědecky prokazatelná pravda, ne prospěch. Byl autorem několika odborně velmi náročných knih. Jeho až příliš široké zájmy, nepraktičnost a roztržitost byly překážkou jeho ještě většího uplatnění. Nejen díky svému působení v Evropském parlamentu měl přátele po celém světě. Jeho odchodu želí i jeho četní protivníci. I pro ně bylo radostí se argumentačně potýkat s tak zdatným soupeřem. Děkuji osudu, že jsem měl příležitost se s ním potkávat a bylo mi ctí, že si tykáme.

Odborná studie o vraždění na Majdanu potvrdila nevyhnutelné

- uv - 
22.01.2016

Odborná studie dospěla k závěru, že masakr byla typická operace pod falešnou vlajkou. Byla racionálně naplánována a provedena s cílem svrhnout tehdejší vládu a chopit se moci.


Něco od 2. kulturního referenta - Modrý plamínek - oslava nového roku v RuskuDAEŠ navrhl šířit islám prostřednictvím masového znásilňování

22. 1. 2016    zdroj a zdroj
Podle vůdců teroristů se každá žena po znásilnění deseti džihádisty stává muslimkou.
Vůdci v Rusku zakázané teroristické organizace DAEŠ prohlásili, že znásilnění zajatých žen, které nevyznávají islám, z nich automaticky dělá muslimky.
Teroristé DAEŠ zadržují jako sexuální otrokyně nejméně 3,5 tisíc jezídek, jejichž víra a uctívání slunce slouží podle džihádistů zdůvodněním pro jejich únos a zotročení.

Rusové zabít Litviněnka rozhodně nemohli


22.1.2016   Lubomír Man
A proč ne? Z jednoduchého důvodu. Nejsou totiž na hlavu padlí. Litviněnko, jak známo, Rusko zradil a všechny své informace o Rusku, které mohly Brity a Západ zajímat, vyklopil svým novým chlebodárcům hned poté, co svoji zradu dokonal a v Britanii se usadil. 

čtvrtek 21. ledna 2016

Il Giornale: V případě války způsobí Kaliningrad silám NATO maximální ztráty

21. 1. 2016      zdroj a zdroj
Rusko Kaliningrad tak dobře opevnilo, že to vyvolalo obavy dokonce mezi americkými generály. Podle il Giornale je vojenské seskupení na tomto od hlavního území izolovaného regionu schopno náležitě reagovat na preventivní úder NATO.

Vymývání mozků v oblasti školství je obrovským nebezpečím!

Václav Kovalčík
21. leden 2016   CzechFreePress

Současné školství bohužel trpí kolaborantskou politikou, která dennodenně zaprodává občany této země! Řeč je především o vyhazování...Komu zvoní hrana? Putinovi, nebo…

 

Jan Campbell
21. 1. 2016 Eurasia24
„Dnes se mi jeví, že prezident Putin, poradce Glazjev a několik málo jim podobných jsou schopni s touto hospodářskou chimérou a hospodářským vrakem RF nejenom zabezpečit návrat RF na scénu geopolitiky, zabezpečit ruské zahraničněpolitické a bezpečnostní zájmy RF, ale zachránit i nás před větší válkou.“


 

"Pravý sektor" se rozštěpil na několik praporů

21. 1. 2016    zdroj a ukr zdroj
Od v Rusku zakázané extremistické organizace "Pravý sektor" (PS) se odštěpily struktury, nazvané prapory speciálního určení "Západ", "Západ-2", "Západ-3" a "Západ-4." Informovaly o tom ukrajinské noviny "Věsti".

Na snídani v Davosu bylo Ukrajincům zakázáno diskutovat o Donbasu

21. 1. 2016      zdroj
Organizátoři ekonomického fóra trvali na tom, aby delegace Kyjeva urychleně změnila téma oficiální diskuse. Každoroční 46. zasedání Světového ekonomického fóra v Davosu ve Švýcarsku se bude otevírat až za několik hodin a ukrajinská delegace již tají svou křivdu vůči pořadatelům. Podle deníku "Vesti" musel Kyjev nejprve významně snížit počet členů delegace, protože organizační výbor fóra snížil kvótu pro zástupce "Nezávislé", a pak v Davosu nebylo schváleno téma snídaně pořádané Ukrajinou, kterou má na summitu uskutečnit Pinčukova nadace.

Imigranti = palivo pod kotel na zvýšení růstu HDP v EU

Jiří Baťa
21. 1. 2016
Tuto skutečnost jsme sice očekávali, jen nepřicházela potvrzená. Nyní se tak stalo a již víme, proč někteří lidé tak usilují o přerozdělení imigrantů do členských zemí EU a proč např. Merkelová tak neochotně připouští snižování počtu přijímaných běženců. Podle vyjádření osoby, která ve světě mnoho znamená, paní Christine Lagardeové, šéfky nechvalného MMF, prý nemusí příliv přistěhovalců poškodit ekonomiku EU, pokud se migranty podaří rychle začlenit na místní pracovní trhy. Zde se potvrzuje rčení, že ne za vším je třeba vidět člověka, ale za vším a vždy je potřeba vidět hlavně peníze.

Bitva o Deir Ezzor – krvavá lázeň pokračuje

zaradinMartin Hyroš
21.1.2016   NWOO   a Zvědavec

Již v předchozích článcích jsem popisoval situaci v tomto městě. Tato bitva zásadního významu je stranou hlavních zpráv ze Syrie. Jedná se o obrannou operaci, kdy SAA brání město Dier ez-Zur s přilehlou leteckou základnou.  Obraně velí legendární generál Ysam Zahrudin. Důvod, proč se toto město se základnou snaží ISIS bez ohledu na ztráty dobít je ten, že se jedná o poslední město s funkční leteckou základnou pod kontrolou SAA na trase mezi Írákem a hlavní základnou ISIS v Sýrii – Al-Raqqah. Blokuje tak teroristům volný pohyb mezi oběma státy.

Moskva se obává konfliktu v Černém moři a připravuje odpověď na plány NATO


21.1.2016   Eurasia24
Rusko v roce 2016 upevní svoji vojenskou sílu nejen na západním směru, v Arktidě a na Dálném východě. Nová vojenská infrastruktura vznikne a značné množství moderních zbraní bude nasazeno v oblasti Černého moře a Kavkazu.Přitom hlavním úkolem armády a námořnictva na jihozápadním a jižním strategickém směru bude, podle zdrojů na Ministerstvu obrany Ruské federace, zlepšit bojové schopnosti během přípravy a průběhu strategického velitelsko-štábního cvičení (SVŠC) Kavkaz-2016.

„Neformální holport oligarchů, špiček armády a tajných služeb i organizovaného zločinu“, teď poroučí Americe. Píše The Guardian
Mike Lofgren
21..2016   Střípky ze světa

Kde se vzal a co obnáší „hloubkový stát“ 
Konkubinát moci a prebend přímo do pramene
„Hloubkový stát“ („Deep State“) je tureckého původu.Tady jde – vysvětluje Mike Lofgren, sám Američan – o „hybridní spojení vládních elementů a špiček financí a průmyslu“. To, co je „díky financování kampaní zvolených papalášů, svým vlivovým sítím a lukrativním kariérám pro ty, kdo z vládních struktur odejdou, s to Spojeným státům vládnout nezávisle na výsledcích voleb i souhlasu ovládaných.“

Válka byla na spadnutí. Írán zajal americké vojenské čluny přepravující vrcholného vůdce teroristů Islámského státu. USA pečuje o Islámský stát.

21. 1. 2016        Orgonet  (silně kráceno)
Speciální námořní jednotky patřící k Armádě strážců islámské revoluce (Sepāh) před třemi týdny zajaly dva „silně vyzbrojené a vysoce sofistikované“ příbřežní velitelské čluny (RCB) námořnictva Spojených států pod velením Lodního expedičního vojenského velení (NECC) operující z 5. americké flotily v Bahrajnu.

Libye rozvrácena kvůli záměru Kaddáfího vytvořit měnu krytou zlatem

21. 1. 2016   zpráva Svobodné noviny
Jeden z více než 3000 nových e-mailů Hillary Clintonové zveřejněných na Silvestra ministerstvem zahraničí, obsahuje usvědčující důkazy o tom, že západní země použily NATO jako nástroj ke svržení libyjského vůdce Muammara Kadáfího.

Výzva pro Mgr.Věru Novákovou, státní zástupkyni, Jablonec n.N. Bude měřit stejným metrem?

Zdeněk Kořístka
20. 1. 2016
"Pokud vidím podezření z trestného činu, reaguji na to," říká v rozhovoru pro Aktuálně.cz dne 26.11.2015. „Je to moje úřední povinnost. Na ta vyjádření pana Konvičky mě upozornili přátelé a lidé kolem mě. Chodili za mnou a ptali se mě, jestli tohle není trestné. Odpovídala jsem, že podle mě by to trestné být mohlo“
Budete nyní podávat další podobná oznámení?
„Já své úřední povinnosti ctím a ctít budu. Pokud uvidím podezření z trestného činu podobného ražení, budu na to reagovat,“ říká žalobkyně, která spustila stíhání Konvičky.

středa 20. ledna 2016

Rostislav Iščenko o jednání Surkova a Nuland: Celkově jde o to, jak si Američané zachovají tvář


20. 1. 2016          zdroj
Řada médií nazvala setkání Surkova s Nuland "tajemným", plným "intrik", někdo tvrdí, že byl podepsán "tajný pakt". Ale i v loňském roce přijel Kerry do Soči, poté byli Kerry a Nuland v Moskvě. V poslední době se USA snaží dohodnout se na tom, jak odejdou z Ukrajiny, aniž by ztratily tvář. Témata rozhovoru Surkova, který zodpovídá za Ukrajinu za RF a Nuland, která je zodpovědná za Ukrajinu za USA, jsou zřejmá.

P.C. Roberts: Jak USA shánějí „teroristy“

19. 1. 2016     PaulCraigRoberts
Když se kriminální neokonzervativní režim G.W. Bushe rozmáchl ke své invazi do Afgánistánu, zoufale se přitom rozhlížel po „teroristech“, kteří by jeho nelegální invazi, formálně představující válečný zločin, poskytli aspoň jakés takés ospravedlnění. Avšak po teroristech nikde ani vidu ani slechu. A tak Washington rozhodil nad svým obsazeným územím letáky, nabízející svým vojenským velitelům tisíce dolarů odměny za to, když nějaké „teroristy“ seženou.

Srbsko nedovolí migrantům návrat na své území

20.1.2016 Svobodné noviny

Srbsko nedovolí migrantům návrat na své území ze sousedních zemí, řekl srbský první místopředseda vlády a ministr zahraničí Ivica Dačić novinářům po setkání s jeho slovinským protějškem Karlem Erjavcem, informovala tisková agentura TASS.

Sankční matení z USA – rozhovor listu Svabódnaja pressa s Rostislavem Iščenkem


20. 1. 2016  Svobodnaja Pressa   (přeložil PB)
Koordinátor přes sankce amerického ministerstva zahraničí Daniel Fried udělal informačně –propagandistický odhad možností podle „horkých stop“ ze schůzky mezi poradcem ruského prezidenta Vladislava Surkova a náměstekyní ministra zahraničí USA Victorií Nulandovou, která se konala 15. ledna v Kaliningradské oblasti.

MO: Letectvo RF bombardovalo ustupující teroristy v Lázikíji


20.1.2016   Sputník
Letadla ruské skupiny v Sýrii zasadila v posledních 24 hodinách údery teroristům, kteří ustupují pod tlakem vládních vojsk a vlastenecké opozice v horách Lázikíje. Oznámil to ve středu novinářům oficiální mluvčí Ministerstva obrany RF generálmajor Igor Konašenkov.

Rasově smíšená Evropa - cíl "elit"... Denaturovat národ, přeměnit ho ve společnost lidí bez jakékoli etnické, historické a kulturní soudržnosti.20.1.2016   Zvědavec
Motto: Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.

„Co lidé musejí všude rozvíjet, to je kontrola porodnosti a smíšená manželství (mezirasová), za účelem vytvoření jediné rasy v jediném světě, závislé na centrální autoritě.“ 

Teroristé se pokusili o útěk na tanku před ruským letadlem


20. 1. 2016     zdroj
Ministerstvo obrany RF zveřejnilo video leteckého úderu na vojenskou techniku teroristů v Sýrii. Teroristé, když uviděli letadlo, se rozbíhají z tanku a kdosi z nich se snaží jej odvézt z dosahu palby ze vzduchu. Avšak po chvíli je vidět hořící bojové vozidlo.


 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

Rusko-čínský obchod: nová armáda Říše středu mění pravidla hry

Andrej Petrov
20.1.2016  Eurasia 24
V Číně byla zahájena největší reforma ozbrojených sil za posledních padesát let. Mění se struktura, početní stavy, úkoly i velitelské kádry Národně osvobozenecké armády ČLR. Odborníci jsou přesvědčeni, že prováděné změny umožní Pekingu účast na vojenských operacích v zahraničí, zvýšení připravenosti k obraně vlastního území i trvalé zajištění vedoucího postavení v regionu.

Zbořil: Vadí - nevadí, hlavně když se vraždí daleko od Paříže,Berlína,Prahy


20.1. 2016 První zprávy

Skoro týden jsme čekali, zda náhodou někteří britští nebo nizozemští politici nezorganizují smuteční průvod a nevyrazí někam s nápisy Ik ben... nebo I am Sarina. Mohli by tím demonstrovat svůj odpor k multikulturnímu terorismu a útoku v javánské Jakartě.


Setkání Rusko-Katar na nejvyšší úrovni v Moskvě. Proč k němu došlo?


Taurus
20. 1. 2016   Eurasia24

V pondělí 18. ledna se v Moskvě konalo setkání (na nejvyšší úrovni) emíra Kataru šejka Tamíma s ruským prezidentem V. Putinem a ministrem zahraničí S. Lavrovem. Proč je toto setkání natolik důležité a proč k němu vůbec došlo?

Změny zákonů, které se nyní v Polsku uskutečňují, jsou výsledkem podzimních demokratických voleb. V Evropském parlamentu ve Štrasburku to dnes prohlásila polská premiérka Beata Szydlová.

20.1.2016 Rukojmí
Evropská komise vyjádřila v minulých týdnech obavy především kvůli změnám, které se týkají ústavního soudu a fungování médií. Szydlová postup vlády obhajovala. "Naši otcové a dědové prolévali krev za svobodu Polska i jiných národů. Po celá desetiletí jsme museli bojovat, abychom mohli stát spravovat sami, a to si nenecháme vzít.Naučili jsme se to od Evropy," řekla Szydlová.


JF a jeho týdenní výběr ze světového tisku

vybral, přeložil a sestavil JF
20.1.2016  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Takže si dáme pravidelný výběr toho, co jsem za uplynulý týden našel a přišlo mi zajímavé na anglicky psaných portálech

Uprchlíci XXXII. – evropské elity začínají uvažovat o tom, co Kosa psala už před půl rokem….

- vlk -
20.1.2015 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com


Ohledně migrační vlny a nutnosti konat evidentně přituhuje. A to všude. Určitě v Bruselu, kde už i takový Tusk už asi pochopil, vo co go a včera prohlásil, že EU má dva měsíce na to, aby účinně vyřešila příliv uprchlíků do Evropy, jinak že se Schengen rozpadne. Hosana!!! Jen doufám, že není v celoevropské centrále s tímhle náhledem sám… Což ani zdaleka není jisté.

Fronta v Sýrii a v Iráku (do 20. ledna 2016)


- uv - 
20.01.2016  E-republika

Západ je v panice, protože jím podporovaní teroristé prohrávají. Proto je začali stěhovat do jiných zemí, kde budou potřeba. Irák obvinil USA a Saúdy, že z dobytého Ramádí a Fallúdže pomohli pomocí vojenských helikoptér evakuovat šéfy ISILU těsně před dobytím města. Každý bojuje s terorismem, jak potřebuje.

Ministři vnitra (V4) se domluvili, že prioritně je třeba zabezpečit vnější hranice EU a vybudovat hotspoty....


20. 1. 2016    České noviny
Ministři vnitra zemí Visegrádu (V4) dnes ve společném memorandu opět odmítli povinné kvóty pro přerozdělování uprchlíků. Na tiskové konferenci po společném jednání v Praze to řekl český ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). V boji proti nelegální migraci je podle V4 prioritní naplnit závazek na spuštění funkčních záchytných center na vnější hranici EU. Tyto takzvané hotspoty prý musí být zároveň detenčními zařízeními - uprchlíci by je neměli opustit, dokud nebude ověřena jejich totožnost.

úterý 19. ledna 2016

Největší hrozbou jsou "přizpůsobiví"

Ivan David
20. 1. 2016
Neustále se hovoří o tom, že muslimové zejména z některých zemí jsou nepřizpůsobiví, že nechtějí přijmout normy chování dnes hostitelských a zítra muslimských zemí. Protože nás chtějí ovládnout, je jejich strategie správná, úspěšně směřuje k cíli. Celý život jsme tlačeni k dodržování společenských norem, což soudržnost komunity posiluje. Tento tlak však neustále slábne vlivem přijetí ideologie nepřekážení svobodné vůli jednotlivce. Klesá váha společenských norem a proto se uplatňuje zákon silnějšího. Svobodná zvůle uplatňovaná asociálními jedinci společnost účinně rozkládá.

6 migrantov počas 30 hodín opakovane znásilňovalo 13 ročnú školáčku. Stupidita nemeckej polície presiaha všetky medze.

Miro Juriš   (copyleft)
19. 1. 2016      Medzicas
Túto informáciu považujeme za dostatočne hodnovernú pre zverejnenie článku, nakoľko jej zdrojom je televízia Rossija 24, od ktorej to prevzal server vesti.ru. K udalosti prišlo v Berlíne. Ruský záujem o osud dievčaťa je spôsobený faktom, že je z ruskojazyčnej rodiny. Informáciu o tom, či má dievča ešte stále aj ruské občianstvo server nepriniesol, pravdepodobne nie.