Reklama

sobota 27. února 2016

Konání bruselské úřednice a budoucnost národa


Ivan David
28. 2. 2016
Bývá zvykem varovat před „politiky“. Jsou vedeni cíli, které prospívají nějaké zájmové skupině, někdy dokonce i dolním 10 miliónům. Volá se po odbornících. Předpokládá se, že jsou nepolitičtí, zatímco politici odborníky být nemohou. Neplatí ani jedno. Úředník koná podle pokynů shora. Nemá-li pokyny a koná, přestává být úředníkem. To ministryně Valachová pokyny má a to přímo z Bruselu. Staví podle plánů rozpadající se říše.

Symbol ruské síly – bombardéry (HD videa)

Anna Belova
27.2. 2016   Eurasia24


Současné typy ruských bombardérů patří k technologicky nejpokročilejším letadlům. Kupříkladu piloti ruského taktického letectva v Sýrii jsou schopni zasáhnout s vysokou přesností postavení teroristů z výšky 5 až 6 kilometrů. Pro srovnání vrchol Elbrusu se nachází v nadmořské výšce 5642 metrů. A letouny dálkového (strategického) letectva, vybavené křídlatými raketami Ch-101, mohou dokonce vypouštět rakety z prostoru nad územím Ruska.


Nešlo o sedm kulí jako v Sarajevu, ale jen pět; před rokem byl zavražděn u Kremlu v Moskvě politik opozice Boris J. Němcov...Posteskla si Julie Tymošenková v ukrajinském parlamentu...

Břetislav Olšer
27.2. 2016   Rukojmí
Inu, život Borise Jefimoviče Němcova byl zasvěcen službě institucím jako MMF, Světová banka, EU a National Endowment for Democracy (když se pokoušely před ne tak dlouhou dobou o barevnou revoluci v Rusku, stejně jako byla v Československu ta sametová a na Ukrajině oranžová). Bez důkazů tento muž obvinil separatisty na východní Ukrajině ze "sestřelení letu 17 a řekl, že za to musí být všichni zabiti..." Zkrátka, jak se říká u nás na Valašsku; kdo chce kam, pomozme mu tam, aneb Kdo seje vítr sklízí bouři... a ještě by zde platilo další rčení o tom, jak se chodí tak dlouho se džbánem.

Stále není rozhodnuto zda zvítězí zdravý rozum a nebo vylhaná platba za jistič


Václav Marek
27. 2. 2016

Naděje domácností, že zdravý rozum zvítězí a bude se za odběr elektřiny opět platit podle spotřebovaného příkonu, jsou malé. Je to dáno tím, že cenu a její strukturu u elektřiny určuje nezávislý úřad, ale ve spolupráci s velkoodběrateli a energetiky. Zákazníci z domácností mohou jen přihlížet a platit.

Obamovu pokrytectví věří snad už jen Američané


Lubomír Man
27. 2. 2016
Včera jsem ho viděl na obrazovce ČT. S výrazem velice vážným a jako by v hlubokém zamyšlení pronesl, že po uzavřeném příměří bojujících stran v Sýrii nepřipadá v úvahu, aby Sýrii vedl dál prezident Asad. Člověk, který prý neváhal střílet do vlastních lidí...

Nové tarify za elektřinu a podivné stíhání paní Vitáskové

Martin Matouš
27. 2. 2016
V říjnu roku 2015 byla Energetickému regulačnímu úřadu ČR (ERÚ) předložena nová koncepce nových tarifních sazeb (NTS) pro platby za elektřinu. Rozhodující pro celkovou cenu za odběr elektřiny již nebude stav elektroměru, ale velikost hlavního jističe. Tato změna se dotkne většiny domácností zvýšením ceny. NTS odmítla předsedkyně ERÚ Alena Vitásková podepsat do doby, než budou předělány, aby nepoškozovaly domácnosti.

Čeho se obávají USA, když hrozí Rusku plánem "B"?


27. 2. 2016    zdroj
Západní politici hovoří o existenci plánu "B" pro případ, že, údajně, Rusko naruší příměří, dosažené v Sýrii. Nic určitého se neříká, ale televizní kanál CNN byl ve své reportáži s to poodhrnout roušku tajemství a vrhnout světlo nejenom na možná protiopatření, ale také na obavy Pentagonu.

Korupce je u nás především organizovaný zločin

Petr Umlauf
27. 2. 2016   E-republika

Korupce získává v České republice ve stále větší míře formu organizovaného zločinu a praní peněz, což představuje zásadní společenský a makroekonomický problém země.


pátek 26. února 2016

Zadarmo ani Bakala nehrabe, aneb Dnes nejbohatší dámský kadeřník v Česku je též v žebříčku Forbesu...

Břetislav Olšer
26. 2. 2016     Rukojmí
Svět je plný podivností; na jedné straně bída třÍ miliard obyvatel planety, jež si za rok dohromady vydělají tolik, co za stejnou dobu tisícovka nejbohatších lidí z žebříčku miliardářů Forbesu i s uhlobaronem Zdeňkem Bakalou...

Putin informoval o aktivizaci činnosti zahraničních zvláštních služeb v Rusku26. 2. 2016    zdroj
Zahraniční zvláštní služby zvyšují v Rusku svou aktivitu, výsledky roku 2015 tuto skutečnost potvrzují. Na kolegiu FSB to prohlásil prezident Vladimír Putin, oznámila Ruská informační agentura Novosti.

Školská inkluze vede ke konkluzi (závěru, konci) českého školstvíLubomír Man
 26. 2. 2016                       
„Inkluzní vzdělávání (rozuměj takové vzdělávání ve třídách, složených ze žáků všech úrovní – včetně žáků s lehkým mentálním postižením), je v demokratické společnosti nezbytné, je pro ni zásadní... a nedá se zastavit,“ prohlásili včera experti České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání ( ČOSIV).

Zdeněk Bakala přenechal svůj podíl v NWR americkým elitám, které stály v čele Lehman Brothers. V Česku se rozjíždí proces NWO jako na Ukrajině!

Šéfredaktor AE News
26. 2. 2016 AENews (kráceno)
Včera proběhla ekonomickými médii v ČR informace, že Zdeněk Bakala provedl exit ze společnosti NWR, která je majitelem OKD [1]. Zoufale zadlužený těžař NWR, který je nyní ve ztrátě 6 miliard korun, se blíží k insolvenci v půlce roku a Zdeněk Bakala tak usoudil, že je lepší zavčas opustit potápějící se loď. Tato informace by nebyla nijak překvapující, kdyby se v ní neobjevili představitelé amerického FEDu a osoby, které mají blízko k americkým národním elitám a do nejvyšších center americké korporátní moci. 

NATO byla konstatována neschopnost čelit Rusku ve východní Evropě


26. 2. 2016     zdroj a zde
Experti NATO připravili zprávu o bojeschopnosti Severoatlantické aliance, v níž byla konstatována nepřipravenost čelit Rusku ve východní Evropě. Informuje o tom list The Financial Times. Dokument připravila skupina expertů, mezi nimiž je bývalý generální tajemník organizace Jaap de Choop Scheffer, bývalý zástupce vrchního velitele sjednocených ozbrojených sil NATO v Evropě generál Richard Shirreff a také předseda vojenského výboru aliance admirál Giampaolo di Paola.

Marie Zacharova "seřadila" Erdoganova slova do "správného slovosledu"


26. 2. 2016    zdroj
Vztahy mezi Moskvou a Ankarou se prudce zostřily po incidentu s Su-24 v listopadu loňského roku. Oficiální mluvčí ministerstva zahraničí RF Marie Zacharova komentovala na své stránce ve Facebooku slova prezidenta Turecka Redžepa Tajipa Erdogana o tom, že Moskva ztratila "přítele" v podobě Turecka "kvůli dvěma pilotům".

Lidem nejvíce vadí daňové úniky u velkých firem


26. 2. 2016  Vaše věc

Podle průzkumu provedeného společností Median pro analytické centrum Glopolis je většina Čechů přesvědčena o tom, že u nadnárodních korporací na území ČR dochází k velkým daňovým únikům. A většině lidí to vadí.


90 zpráv z 25.února, kterých se český mainstream bojí a nesdělí vám je:

Božena Weitingerová
25.2.2016  Facebook

1; Rusko si stěžovalo u WTO na ukrajinský zákaz tranzitu ruských kamionů. Kyjev ignoruje mezinárodní závazky v rámci WTO a Společenství nezávislých států, říká se ve zprávě Ministerstva pro ekonomický rozvoj Ruské federace.

2; Turecké ozbrojené síly uskutečnily nálety na Irák, píší média. Turecké stíhačky zasáhly pozice Kurdské strany pracujících v okolí města Kandil, píší média s odvoláním na vojenský zdroj.    ..... (a dalších 88 zpráv, kterých se český mediální mainstream a 'veřejnoprávní' ohlupovači bojí)

Tři základní chyby při konstrukci Evropské unie, a jak dál

Květa Pohlhammer Lauterbachová
26. 2. 2016  E-republika

Díky činnosti alternativních médií jsme schopni analyzovat příčiny rozkladu společnosti a celé západní civilizace. Nyní jde o to, vypracovat program, jak se ubránit. Strkání hlavy do písku je však nejlepší cestou do otroctví.


čtvrtek 25. února 2016

Český prezident hovoří jasně o islámské kultuře a jejích dopadech na civilizaci (video)

25.2. 2016   LiveLeak
Prezident Miloš Zeman uvádí  fakta o islámu a islámské imigraci a jejich důsledcích....
videozdeNová cesta ruského plynu na jih Evropy

Stanislav Kliment
25.2.2016   Vaše věc
Gazprom, italská společnost Edison a řecká DEPA podepsaly memorandum o dodávkách plynu z Ruska přes Černé moře a třetí země do Řecka a z Řecka do Itálie. S odvoláním na tiskovou zprávu ruské společnosti o tom informuje agentura Sputnik.

Japonci mění kurs na Rusko!V USA začíná panika...

Alena Bajowa
25.2. 2016   Eurasia24, překlad mbi
Po letech napjatých vzájemných vztahů Ruska s Japonskem se v poslední době konečně začínají objevovat náznaky oteplení. Hegemonistickým Američanům, zvyklým mít spojence po celém světě, se to samozřejmě příliš nezamlouvá. Má ale Washington důvody k panice?Letos v květnu by měl japonský ministerský předseda Šinzó Abe přijet do Ruska na neoficiální návštěvu. Tato myšlenka vznikla v listopadu loňského roku na summitu skupiny G20. Podle mne se jedná o dobrý nápad, jak zlepšit vztahy takříkajíc „zpovzdálí“. Ne vrhnout se do věci po hlavě a požadovat hned podepsání oficiální mírové smlouvy a uznání Kuril za součást Ruska.

Ministerstvo obrany RF usadilo Pentagon po jeho skandálním výroku

25. 2. 2016     zdroj
Ruský obranný resort reagoval na ostrý výrok představitele Pentagonu Cooka, který nazval dohodu o příměří v Sýrii "zkouškou ruské vlády".

Sestřel MH 17 nad Ukrajinou? Vyberte si verzi jaká vám vyhovuje! Zn: "nezvratné důkazy dodáme"

Zdeněk Maštalíř
25.2.2016
Že za sestřelem MH17 stojí Putin západ věděl, ještě před tím, než letadlo dopadlo. Později přišly i důkazy. Nezvratně byly Západem potvrzeny tyto verze:
1) Letadlo sestřelili povstalci Bukem, který ukradli ukrajinské armádě
2) Letadlo sestřelili povstalcu Bukem, který dostali z Ruska
3) Letadlo sestřelili ruští vojáci, akci nařídil Putin osobně.
Zdá se Vám jako nesmysl, že je možné nezvratně dokázat tři různé, vzájemně se vylučující verze události? Asi špatně čtete noviny.

Přednáška JUDr.Ivana Davida "Nezávislá média a právo"

25. 2. 2016

Mluví paní z Calais

25. 2. 2016     AC24

Výtah z rozhovoru s ekonomickým a finančním analytikem a spoluzakladatelem investiční firmy: ¨Commodity Discovery Fund¨, a autorem knihy: ¨The Big Reset: War on gold and Financial Endgame.

25. 2. 2016
Willem Middelkoop: Holandský investor, spisovatel a analytik
1: Willém zprvu odkrývá pozadí holandské bubliny s nemovitostmi 
• Momentálně jsme svědky globálního finančního experimentu, kdy centrální banky pumpují nárust kreditu v ekonomice exponenciálním tempem (pozn překladatele: …. jako součástí QE - kvantitativní uvolňování…)
• Např. v Holandsku je ročně napumpováno do ekonomiky skrze obchod s nemovitostmi 50 miliard EUR, kdy rozpočet je jen 150 miliard EUR. Mluvíme o 1/3 rozpočtu. Tyto peníze byly
implementovány do systému bez jakéhokoliv krytí ekonomiky. Nyní rok za rokem. 

Sociální demokracie vede republiku do záhuby téměř programově

Jiří Jaroš Nickelli
2.3. 2016   České národní listy

Premiér Sobotka se za každou cenu chce stát nejen hrobařem sociální demokracie, ale i republiky. Mele v Právu opět svou - uprchlíkům před válkou musíme pomáhat, protože nám to velí nejen povinnost EU, ale i naše "humanitární tradice". Ale, ale, pane Sobotko.

V Sýrii bylo zřízeno koordinační středisko k příměří znepřátelených stran


25. 2. 2016
Koordinační středisko k příměří znepřátelených stran bylo zřízeno v Sýrii na základně Hmeimim, na níž je umístěna ruská letecká skupina. Informoval o tom, jak uvádí Ruská informační agentura Novosti, oficiální mluvčí Ministerstva obrany Ruska Igor Konašenkov.

Informace Roberta Fica a Roberta Kaliňáka o připravenosti Slovenska na migrační vlnu

25. 2. 2016

http://www.ta3.com/clanok/1078868/tb-r-fica-a-r-kalinaka-o-pripravenosti-slovenska-na-priliv-nelegalnych-migrantov.html

Co se na nás hrne, noční můra moderní Evropy

Andrej Fefelov
25. 2. 2016  OZBiosféra  a zde
Irina Bergset, která se stala obětí Norské mafie, ve svém interview v novinách „Zítra“ hovoří o „světlé budoucnosti“ Evropanů, kteří do tohoto procesu chtějí zapojit i Rusko: „V Norsku jsou praktikovány národní tradice, postavené na intimních hrách s dětmi: s chlapci i dívkami, páchané vlastními příbuznými, s jejich následným propůjčováním svým sousedům“.

Tohle by znamenalo konec oligarchů a šmejdů okrádajících občany naší země!Posuďte sami...

Ladislav Kašuka
25.2.2016   blog idnes
 O co jde? O systém, který by konečně řídili občané voliči a ne političtí zlatokopové a byznysmeni!
Tento systém, by byl položený na čtyřech vyvážených pilířích moci:
1) Na lidem přímo voleném prezidentovi.
2) Na lidem přímo voleném premiérovi.
3) Na lidem voleném jednokomorovém parlamentu.
4) Na institutu závazného referenda, k jehož vyvolání by stačilo 100 000 podpisů sebraných od plnoletých občanů ČR.


Moc ve státě má přejít na neziskovky - to není žert


Vladimíra Vítová
25. 2. 2016
Jestli si, přátelé, myslíte, že se jedná o žert, tak jste na velkém omylu. Podstatou Agendy 21 – tedy dokumentu OSN - je, aby výkonná i legislativní moc ve státě přešla do rukou nevládních organizací. Státy mají povinnost toto předání své vlastní moci navíc ještě i financovat.

Fico: Voda nemůže být obyčejný komerční produkt

voda skleniceStanislav Kliment
25.2.2016   Vaše věc

Evropská komise na konci loňského roku zahájila proti Slovensku první kroky, a to v souvislosti s ústavním zákazem vývozu vody z roku 2014. Stížnost na Bratislavu podala polská firma, která chce ze Slovenska potrubím vyvážet minerální vodu do Polska. Podle jejího názoru je tak porušován unijní princip volného pohybu zboží. 

Kam až to dojde?

napsal Skogen
25. 2. 2016 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com


V poslední době, zejména s překotnou lavinou migrace a úporným snahám establishmentu bezbřeze ji integrovat do evropské společnosti, přichází ke slovu podivuhodný fenomén – jedná se o jakési iniciativy proti nenávisti, které jsou zřejmě formou grantů a příspěvků financovány právě oním Willkommen establishmentem. Tyto marketingové a v podstatě reklamní projekty, zaměřené na formování veřejného mínění, jsou z podstaty manipulační a tím v zásadě propagandistické. Základ tak diskutovaných evropských hodnot? Ještě větší problém nastává, když samy používají agresivitu a nenávist.

Sýrie: pokračují tvrdé boje o „silnici života“ (video)


ea24
25. 2. 2016   Eurasia24
 

Syrská vojska a jejich spojenci se už třetí den pokoušejí uvolnit „silnici života“ Aleppo – Hanasser. Islámskému státu se nedávno podařilo obsadit úsek této významné komunikace. 

Dvacátý týden ruského zásahu v Sýrii: Příměří a další obrovské vítězství Ruska

The Saker
25.2.2016 Zvědavec

Poslední dohoda mezi USA a Ruskem skutečně nic neřeší, dokonce ani neukončuje válku, a obě strany vyjadřují značnou opatrnost ohledně její budoucí realizace. A přesto je to obrovské vítězství pro Rusko. Zatímco je příliš brzy říkat, že „Rusové v Sýrii zvítězili“, myslím, že je nyní spravedlivé říct, že ruský přístup k Sýrii zvítězil. Zde je proč:

Dugin: Americká a ruská ideologie jsou naprosto neslučitelné

přeložil ea24
25. 2. 2016  Eurasia24
„Pokud americká ideologie nakonec převládne v planetárním měřítku, Rusko nebude. Naše organická ruská ideologie je prakticky ve všem protichůdná vůči americké. A není podstatné, jaký je u nás právě systém – zda carský, komunistický nebo ten současný.“

Trýznitele učitelky je třeba potrestat citelně


Lubomír Man
25. 2. 2016
Vedení Prahy odvolalo ředitele Střední průmyslové školy na Třebešíně. O třech studentech, kteří svoji učitelku angličtiny doslova psychicky umučili, ještě rozhodnuto není. Odvolaným ředitelem byli už před časem ze školy jen podmíněně vyloučeni a snížila se jim známka z chování, čili se jim nestalo nic, z čeho by je mohla bolet hlava. 


Říká si o facku médií?


Oldřich Průša
25. 2. 2016
Prezident Miloš Zeman se vyslovil v tom smyslu, že mírné fyzické násilí je na prospěch věci a že dobře míněná facka leccos vyřeší. Otřel se o podivnou ministryni Džamilu Stehlíkovou a o její nápad, že by měl výprask být trestný čin.

středa 24. února 2016

Neodkladné prohlášení V.V. Putina celému světu s titulky

24.2.2016   

Tanky T-90 vyrazily na Rakku (plus video s unikátními záběry)

24.2.2016   Eurasia24,překlad mbi
Moderní ruská obrněná technika používaná syrskou armádou přispívá k úspěchům vojsk Bašára Asada. Článek doplňuje video Antona Komogorceva s unikátními a místy až stěží uvěřitelnými záběry tanku T-90.Jak informují syrské sdělovací prostředky, tankové jednotky posílené cca 15 nejmodernějšími stroji T-90 Vladimir již prakticky osvobodily od mudžahedínů většinu jednoho z největších měst na Blízkém východě – Aleppa.

Naši občané se rádi pohybují ve virtuální realitě

Jiří Paroubek
24.2.2016   Vaše věc
Podle průzkumů veřejného mínění prováděného ve všech 28 zemích EU agenturou Eurobarometer, jsou občané ČR jediní z občanů všech dalších zemí EU, kteří jsou nespokojeni s členstvím v EU.
Ani britští občané, kteří mají zanedlouho v referendu hlasovat o setrvání Velké Británie v EU, se tedy nedívají na věc tak skepticky jako čeští občané.

Logické nesmysly multikulturalismu

Lea Vojteková 
24.2.2016   Rukojmí
Multikulturalismus obsahuje řadu absurdit, které s logikou nemají mnoho společného. Ve skutečnosti dokonce popírá sám sebe. Nejprve si definujme, co to vlastně multikulturalismus je. Multikulturalismus je myšlenkový a politický směr (kulturní ideologie), který zastává stanovisko, že všechny kultury jsou si rovny (mají stejnou hodnotu) a lidé různých kultur mohou žít vedle sebe na území jednoho státu s tím, že si svou kulturu zachovají.
Jenže předpokladem pro klidné soužití je to, aby se příchozí člověk přizpůsobil kultuře krajiny, ve které se rozhodl žít. V opačném případě nastává soupeření a konflikty. Tyto konflikty jsou podporovány právě multikulturalismem.

Říše zla má svět ve smrtelném sevření

Paul Craig Roberts
23.2.2016   Zvědavec

V mých archivech je jeden nebo dva články, které představují čtenářům důležitou knihu Johna Perkinse Zpověď ekonomického hitmana (Confessions of an Economic Hit Man). EHM je operativec, který prodává vedení rozvojové země ekonomický plán nebo rozsáhlý rozvojový projekt. Hitman (v překladu "ten, který udeří", v podstatě jde o mafiánský výraz a my o mafii mluvíme, proto ponechávám bez překladu) přesvědčí vládu země, že půjčení si velké částky peněz od amerických finančních institucí na financování projektu pozvedne domácí životní úroveň. Dlužník je ujišťován, že projekt zvýší hrubý domácí produkt a daňové příjmy a že toto zvýšení umožní splacení úvěru.

Putin hodil Obamovi záchranné laso. Těžký frajer

Jiří Vyvadil
24.2. 2016   Svobodné noviny
Barack Obama strávil poslední dva roky nepřetržitými útoky na Rusko a jeho prezidenta. Tvrdil, že je izolovaný, že je diktátor, durdil se, když mu novináři v poslední době říkali, že Putin začíná vést. Včera mu Vladimír Vladimírovič hodil laso.Už ani nevím s jakou hodností jsem odcházel kdysi do civilu, nějakým omylem jako kapitán či major v záloze. Protože se to opět dnes stává módou, tak mi to nedá, abych to jako humornou vložku uvedl. Uvádím to proto, že jistě můžeme dnes diskutovat, jaký by byl další vojenský vývoj v Sýrii, kdyby k možné dohodě o ukončení bojů v Sýrii nedošlo.

Syrské válčiště 23.2.2016


Syrská arabská armáda (SAA) se svými spojenci za podpory ruských válečných letounů vytlačila ISIS a al Nusra z jejich nedávno zabraných pozic okolo Khanaser, Rasm Al-Nafal a Shillalah Al-Kabeera podél silnice Khanaser-Aleppo. Ruské letectvo podle zpráv provedlo na pozice ISIS a al-Nusra více 60 náletů, čímž umožnilo SAA posílené o jednotky Hezbollah a Harakat Al-Nujaba zabezpečit tuto jedinou a tenkou tento tepnu propojující Aleppo s „jádrem Sýrie“. Loajalistické síly rovněž převzaly kontrolu nad vesnicí Zabad východně od této silnice.


Karas se ve zpravodajství ČT věnoval Jašinově zprávě: Jašinův taxikář odhalil "čečenskou cestu" opozičníka, Ramzan Kadyrov: Zpráva Jašina o Čečensku jsou žvásty


24. 2. 2016    zdroj a zdroj a zdroj
V předvečer prezentace "expertní zprávy o Čečensku" místopředsedy ParNaSu Ilji Jašina byly zveřejněny podrobnosti této tajné cesty do republiky. 23. února měl místopředseda strany ParNaS Ilja Jašin představit k posouzení veřejnosti svou "expertní zprávu" o situaci v Čečenské republice a osobně o její hlavě - Ramzanu Kadyrovi. Politik prohlašoval, že cesta byla obsažná a "bohatá" na početná setkání s místními obyvateli, avšak, jak se agentura LifeNews dověděla, návštěva Jašina do čečenského hlavního města byla krátká a vměstnala se do 40 minut.

Vodíková budoucnost lidstva: věda, hospodářské a politické souvislosti

Hox 
24. 2. 2016     LevaNet (kráceno, bez obrázků)
Vodíková Země mění paradigma rozvoje lidstva. Ropa je absolutně nevyčerpatelná, obnovuje se, vyskytuje se v hloubkách přes 10,5 km, o čemž se teorii vzniku ropy z biologických složek může jen zdát, nynější těžba ropy pomalu přechází na hlubinnou anorganickou ropu. Známé zásoby ropy ve světě převyšují teoretické maximum objemu ropy, která mohla vzniknout organicky – i kdyby se veškerá biomasa Země proměnila v ropu, vzniklo by jen 7% známých zásob z nalezišť Perského zálivu. Velké ropné firmy teorii anorganické ropy tiše využívají, nahlas nepřiznávají.

V.N. Larin

Německo, migrace, kriminalita... Nad mementy policejních statistik!
Soeren Kern 
24.2.2016 Střípky ze světa
Je-li to opravdu tak, že do Německa loni z Afriky, Asie a Středního východu nově imigrovalo přes milión lidí, „znamenalo by to, že pachateli trestných činů je z nich téměř 40 procent“. Zvlášť markantně to platí i mladých migrantech ze severní Afriky. Před těmi – píše Die Welt – už například hamburská policie „fakticky kapitulovala“. Už ji totiž „přečíslili a mají nad ní navrch“. K „agresivnímu jednání je dokáže přimět i naprostá maličkost“. V partách o 30 a více lidech okupují některé z frekventovaných částí města. A to „značně delikventním způsobem“. S „nulovým respektem ke státním institucím“. Zcela „indiferentní i k opatřením policie“.
„Infiltrace džihádistů“ – uvádí citovaná policejní zpráva – má ovšem „vzestupný trend“. 

Mezinárodní měnový fond zveřejnil svůj odhad už počátkem ledna. Do Evropské unie to podle něj bude minimálně kolem 1,3 miliónu migrantů už letos. A zhruba stejně tolik znovu i příští 

Zamyšlení nad rozsudkem nad Alenou Vitáskovou

Zdeněk Jemelík
24. 2. 2016    JemelíkZdeněk
Motto: „…senát Krajského soudu v Brně je v nemilé situaci. V případě, že nepošle Alenu Vitáskovou za mříže, i kdyby jí uložil podmíněný trest, vyvolá nevoli mnoha vlivných lidí. Naproti tomu v případě jejího odsouzení ze sebe nikdy nesmyje podezření, že splnil politickou zakázku a ulpí to na něm, i když bude ve skutečnosti rozhodovat nezávisle a s čistým svědomím. Objektivně vzato by odsuzující rozsudek splněním zakázky skutečně byl, byť si ji soudci nejspíš neuvědomují.“ 14.2.2016 JemelíkZdeněk.


Arabská děvčata vítejte

David Rath
24.2.2016  Vaše věc

Současná invaze testosteronových imigrantů má další rozměr, o kterém se moc nehovoří. Je to skutečnost, že tito „chudáci utíkající před válkou“ ve válce nechali své stejně staré sestry.