Reklama

sobota 30. dubna 2016

Obama o smrti bin Ládina lhal?

30.4. 2016   Vaše věc
Známý americký investigativní novinář Seymour Hersh obvinil administrativu prezidenta Baracka Obamy ze lží při informování o okolnostech zabití Usámy bin Ládina. Podle jeho pátrání byl vůdce al-Kajdy v roce 2011 v Pákistánu zabit se souhlasem a ve spolupráci s pákistánskou vládou.

Není kašpar jako kašpar. Jeden z Kašparů však je velký vzdělanec a myslitel. Je jím pan J.M. Kašparů.


Jiří Baťa
30. 4. 2016
Nejsem si jistý, zda toto jméno běžné veřejnosti něco říká, proto musím pro lepší pochopení jeho osobnosti uvést alespoň jeho tituly: doc., PaedDr., MUDr. et MUDr., PhD., dr.h.c. Pan Jaroslav Maxmilián Kašparů jako spisovatel, známý též pod autorským jménem Max Kašparů, je český řeckokatolický kněz, psychiatr, pedagog, premonstrátský terciář, autor duchovní literatury a esperantista, člověk společensky angažovaný, který žije a působí v Pelhřimově.

Stížnost na Českou televizi, Kosa, vlk versus arogantní nabobové,ostražití hlásiči a blábolisté IV. Dnes o spolku Evropské hodnoty a Jakubu Jandovi

- vkl -
30.4.2016 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
 

Dnešním dílem hodlám účtování s těmi, co se o Kosu a připravovanou stížnost na ČT ohledně jejího pseudozpravodajství o ukrajinské občanské válce měli potřebu jakkoli otřít, skončit.

Lustrace, frustrace - jak se to rýmuje!


Zdeněk Hrabica
30. 4. 2016
Občas se zamýšlím nad zvláštním procesy, které se v zemi Chechia – ať již existovala naše země pod různými názvy – v Koruně české, v soustátí – Čechy, Morava, Slezsko, či v povoleném názvoslovném hybridu - z vůle Adolfa Hitlera – Bőhmen und Mähren či ve Slovenském štátě, pak zase v ČSR, ČSSR, ČSFR nebo nyní v Česku a případně ve státě na oko pro jiné a zvláště pro venek odlišné od Česka - Chechia, odehrály a rozehrály.

Boj o Oděsu bude pokračovat


Marija Kanter
30. 4. 2016     zdroj
Blíží se tragické datum - druhé výročí požáru v Domě odborů. Experti jsou přesvědčeni, že v tento den se nelze vyhnout provokacím. Ale i zde jsou vyslovovány různé názory. Někteří experti se domnívají, že nacionalisté se snaží zastrašovat opakováním událostí. Kyjev tvrdí, že provokace jsou organizovány proto, aby byla zdiskreditována ukrajinská vláda. 


Ukrajina dva roky od událostí na Majdanu a v Oděse (video)

Pavel Letko 
30.4.2016 E-republika

Přednášky a diskusi k situaci na Ukrajině, která proběhla 25.4. v Praze, můžete sledovat na videu.


I turecké příklady táhnouZdeněk Hrabica
30. 4. 2016
Občas se mi zdá, že díky českému mediálnímu světu jsme dostatečně krmeni stále četnějšími informacemi o předvolebním cirkusu v USA. Aniž hladovíme, jsme denně a dopodrobna syceni životem českých hokejistů za oceánem nebo prožíváme nevídanou show nad filmovými Oskary. A pak občas i leccos již i u nás dokonale kopírujeme.

pátek 29. dubna 2016

Devět tezí o válce, kterou vedeme


Rostislav Iščenko
29. 4. 2016 zdroj
Současné barevné převraty jsou jednotlivými operacemi globální konfrontace mezi supervelmocemi. I korejská, vietnamská a další války (50-90-tých let minulého století) byly často prvky střetnutí mezi SSSR a USA na cizím území. Současné barevné převraty, jako jeden z druhů hybridní války, jsou prvky střetnutí Ruska a USA.

Vzteklý prelát Halík navzdory Biskupské konferenci dští oheň a síru na prezidenta Zemana a chce hledat antizemana...

Břetislav Olšer
29.4. 2016 Rukojmí
Prelát Halík navzdory Biskupské konferenci dští oheň a síru na prezidenta Zemana a chce hledat jehlu v kupce sena - antizemana… Duchovní a neví, že Ježíš řekl: „… kdo tě uhodí do pravé tváře, nastav mu i druhou…“ Tragická scéna trapného preláta Jeho Svatosti – Monsignora 2. stupně ...
Je to tragikomická scéna, kdy duchovní Tomáš Halík, v totalitě poplatný odborář a kandidát tajné spolupráce StB pod krycím jménem Kazatel, navíc odmítající podepsat Chartu 77, dští oheň a síru na současnou hlavu státu tak zběsile, že se od něho distancuje i Česká biskupská konference, jež ho za následující slova silně kritizuje a kryje se prohlášením, že to jsou jen soukromé názory Halíka…

Angara kvalitně a zblízka (s opravou a omluvou)

30. 4. 2016, Petr Ďoubalík - záběry na start a let rakety Angara, která včera opustila kosmodrom Vostočnyj v kvalitě 1080p a detaily odpojování segmentů - video


Roscosmos včera publikoval pěkné záběry na let první rakety z nového kosmodromu. Abych vám ušetřil čas, vytipoval jsem momenty, kde dochází k nějaké změně. 

Aktualizováno: Moc se všem omlouvám, byl jsem upozorněn na chybu. Raketa není Angara, ale Sojuz 2.1a. Popletl jsem to, protože včera jsem četl (v rychlosti) mnoho článků o nezdařeném prvním startu a problémy byly porovnávány s Angarou. Opravdu nejsem odborníkem na kosmos, chtěl jsem vás jen potěšit pěkným videem. Ještě jednou se omlouvám. Ď.

Světová psychiatrie ještě řekne své "děkuji" Ukrajině!


29. 4. 2016, Petr Ďoubalík, Anatolij Šarij - Památník čekistům a psychologie - video, překlad, procvičení ruštiny
A. Šarij - narozen 1978 v Kyjevě, jednou se o něm budou učit studenti žurnalistiky- vypustí denně 2 - 4 nové příspěvky, rozkrývá lži a manipulace médií, část finančních příspěvků od fanoušků rozdává nejchudším, převážně starým lidem v oblasti Donbasu (prostřednictvím spolupracovníků).
- má přiznán statut běžence z Ukrajiny, žije v EU (na Ukrajině by dlouho nepřežil).
- kdyby Česká televize přeložila a odvysílala každý den jen jedno jeho video, stačilo by to vyvažovat tu její nehoráznou
jednostrannost.

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo - aneb - Jak na NATO napojené mozkové trusty řídí uprchlickou krizi EU

William Engdahl
29.4.2016 Zvědavec

Záplava nekontrolovaných válečných uprchlíků ze Sýrie, Libye, Tunisu a dalších muslimských zemí destabilizovaných barevnými revolucemi Washingtonu „arabského jara“ vytvořila největší sociální zmatek v celé EU, od Německa po Švédsko a Chorvatsko, od konce druhé světové války.

čtvrtek 28. dubna 2016

Zacharčenko uskuteční přímou linku s obyvateli Oděsy

28. 4. 2016     zdroj
Hlava samozvané Doněcké lidové republiky (DLR) Alexandr Zacharčenko uskuteční 4. května přímou linku s obyvateli Oděsy. Ve čtvrtek 28. dubna to oznámila Doněcká tisková agentura.

Hanáce dávno rozkévaní

Zdeněk Hrabica
28. 4. 2016
Někdejší obec Troubelice se proslavila mnoha desetiletou existencí vzorového JZD Vítězného října. Stala se i po průvodních dramatických padesátých letech, kdy v duchu generální linie KSČ posadila statkáře na žebřiňáky a odvezla je daleko za jejich humna, posléze předobrazem pro československé zemědělství. Bylo to dávno před vznikem prosperujícího JZD Slušovice a JZD Mír Práče. 

Blíží se výročí tragédie v oděském Domě odborů...Sílí pnutí a odpor vůči současnému proamerickému režimu.,, Oděso, vstávej,“píše se v letáku...
28.4. 2016   Eurasia24
Oděsou se šíří letáky. Saakašvili je opět blízko žvýkání kravaty
V předvečer výročí tragédie v oděském Domě odborů, kde 2. května 2014 fanatičtí nacionalisté upálili a jinak pozabíjeli 48 lidí, přičemž ukrajinské úřady, západní vlády i média odvrací pozornost od této bestiální tragédie, v Oděse sílí pnutí a odpor vůči současnému proamerickému režimu.

Českému protektorátu vládnou proameričtí předáci Prague Pride... O jaký "mejdan" jde, víme všichni...

Nela Lisková
28.4. 2016   Rukojmí
Proamerická česká vláda ničí v naši zemi vše zdravé, přirozené a tradiční... Systematicky likviduje vše smysluplné, potírá naše národní hodnoty a snižuje například úroveň vzdělanosti, která neměla ve světě obdoby. Naše školství patřilo mezi jedno z nejlepších ve světě. Místo toho se tady vyhazují miliardy za nesmyslné projekty typu inkluze, které mají účelově přibrzdit rozvoj, inteligenci a vzdělanost našich dětí, aby spadly na úroveň przničů domácího zvířectva z řad muslimských imigrantů.

U mikrofonu ČR2 Jan Petránek Turecko zrazuje NATO! Jeho členství je třeba rázně revidovat!(video)

28.4. 2016   ČR2 pořad Jak to vidí
Miroslav Dittrich hovoří s Janem Petránkem
V Moskvě právě probíhá už pátá konference o světovém terorismu. Kolem 80 delegátů celého světa se snaží najít řešení světových konfliktů, hlavně v Sýrii. To je ale zřejmě v nedohlednu.
„Jediným řešením je, aby se dohodly velmoci, tedy USA a Rusko,“ říká komentátor Jan Petránek. Už se to prý děje. „Prezidenti Barack Obama a Vladimir Putin si velmi často telefonují a domlouvají strategii.“ Asi opravdu chtějí válku v Sýrii skončit. Aktuálně ale boje neutichají.

P.C.Roberts: Co Trump vlastně chce?


28. 4. 2016   PaulCraigRoberts
Čtenáři i organizace, zabývající se otázkami zahraniční politiky, se mě ptají na smysl Trumpova projevu o zahraniční politice. Nuže, ta řeč si zdánlivě protiřečí. Trump říká, že přebuduje americkou vojenskou sílu tak, aby byla vždy první, a současně zdůrazňuje, že chce žít v míru a přátelství s Ruskem i s Čínou. V multipolárním světě není podle Trumpa žádná země první.

Horká zpráva z Paříže - Národní shromáždění Francie přijalo rezoluci s výzvou ke zrušení protiruských sankcí

28.4.2016 Franceinfo, RT France

Poslanci Národního shromáždění (dolní sněmovna parlamentu) Francie schválili ve čtvrtek většinou hlasů rezoluci navrženou opozici, která vyzývá vládu, aby se vyslovila proti prodloužení evropských sankcí proti Ruské federaci, informuje zpravodaj RIA Novosti.

Stala se Česká republika kolonií? Vy nevíte, jak ti lidi žijou, to snad není pravda, řekla Ilona Švihlíková. A nastala rozepře... Podívejte si na video!

28.4. 2016   Parlamentní listy

Stala se Česká republika kolonií?
O tom, zda se Česká republika stala kolonií, diskutovali v nočním středečním pořadu Souvislosti Jana Pokorného na ČT2 ekonomka Ilona Švihlíková, ekonom a poradce Václava Klause Jiří Weigl, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar a expert ČMKOS Pavel Janíčko.


Islámský stát obsadil pět syrských vesnic na hranici s Tureckem


28.4. 2016   ČTK
Bojovníci radikální organizace Islámský stát (IS) dnes obsadili pět vesnic poblíž syrské hranice s Tureckem. Vytlačili z nich takzvanou umírněnou opozici, která drží enklávu severně od města Halab. Informovala o tom organizace syrských ochránců lidských práv (SOHR), která situaci v zemi monitoruje z Británie. Při náletu vládních letounů, který zasáhl nemocnici v Halabu, zahynulo nejméně 14 lidí, uvedli aktivisté. V okolí Halabu se v minulých dnech rozpoutaly prudké boje, jichž se kromě radikálů a opozice účastní také syrská armáda. Jde hlavně o oblast u města Azáz, jež leží severně od Halabu. IS tam dnes obsadil pět vesnic, do nichž se uchýlilo mnoho prchajících civilistů.


VIDEO Jedině Rusové zastaví islám! Čech Petr Michalů, který emigroval do Ruska, promluvil na kameru

28.4. 2016   Parlamentní listy   video 
 Proslavil se svou otevřenou podporou Ruska a kritikou současné české zahraniční politiky, je i nadále aktivní. V dalším rozhovoru, který poskytl ruskému kanálu REN TV, uvedl, že v Evropě je lidem podsouváno to, aby žili jako muslimové. Rusko je podle Petra Michalů jediná země, která se dokáže ubránit islamizaci. 

Přežije „pátá kolona“ zimní slunovrat? Dnes je to přitom tak, že „čím hůř na tom Rusko bude ekonomicky, tím silnější bude Putin a slabší naopak ´atlantičtí integracionisté´“

 
The Saker 
27.4.2016   Střípky ze světa  
Nad řádky tajuplného anonyma
Putin se těší důvěře drtivé většiny. Přesto, že spoustě Rusů do zpěvu není. S úvahou, k čemu to směřuje, přichází The Saker, což je pseudonym „vojenského experta z Floridy“ (nedávno prý přesídlil na Island).

Houstone, máme problém…

- J -
28.4.2016 Nautilus - 2.ponor

Aneb, jak jsem napovídal v digitálním věku.
 
Seděl jsem v kanclu před kompem a smolil jakýsi mail. Najednou telefon: „Houstone, máme problém… Mám právě v tomto okamžiku jednoho pitomce u písemky a nevím si rady“. „Hm, dnes už musí i jednoocí doučovat ty zcela slepé“, špičkuju.

Ukrajina - 2 roky po Majdanu a Oděse

28. 4. 2016, video z povedené pondělní přednášky, na které vystoupila řada známých osobností. 


Výročí doposud nevyšetřeného masakru v Oděse se blíží a sním i napětí v tomto městě. Vrahy z Majdanu kyjevská chunta také nehledá, koneckonců, kdo by zatýkal sama sebe, že?


Upozornění NR: Pokud se najdou v České republice ještě truhlíci, kterým stačilo 2 roky sledovat jen ČT a poslouchat ČRo, pak hrozí nebezpečí, že mohou být informacemi obsaženými v přednášce zaskočeni až šokováni.

Zdvihněte hlavy - letí Angara (s opravou a omluvou)

28. 4. 2016, Petr Ďoubalík - Raketa Angara odstartovala z kosmodromu Vostočnyj, video

Dopravní raketa "Sojuz-2.1a" (pojmenovaná podle jména řeky - "Angara"), která nese tři družice, dnes nad ránem na druhý pokus úspěšně odstartovala, poprvé v historii z nového kosmodromu "Vostočnyj" (Východní). 

Aktualizováno: Moc se všem omlouvám, byl jsem upozorněn na chybu. Raketa není Angara, ale Sojuz 2.1a. Popletl jsem to, protože jsem četl (v rychlosti) mnoho článků o nezdařeném prvním startu a problémy byly porovnávány s Angarou. Opravdu nejsem odborníkem na kosmos, chtěl jsem vás jen potěšit informací a videem. Ještě jednou se omlouvám. Ď.

Washington sankce obchází, na Evropě je vyžaduje


nuland bush
- pm -
28.4.2016  Vaše věc
Sankce proti Rusku budou trvat do chvíle úplného splnění dohod z Minsku, a to pokud jde o otázku Donbasu a také opětovného připojení Krymu k Ukrajině. V Kyjevě to dnes řekla americká diplomatka Victorie Nulandová.

Zbyněk Fiala: Lady a Trump


clinton trumpZbyněk Fiala
28.4.2016  Vaše věc

Zdá se, že to hlavní už známe. Ve finále boje o Bílý dům se utkají Donald Trump, miliardář, a Hillary Clintonová, senátorka podporovaná miliardáři.

Šestý létající prototyp PAK FA ve vzduchu

- Geo -
28. 4. 2016   Eurasia24
Ruská média informují o tom, že ve středu 27. dubna ráno v Komsomolsku na Amuru poprvé vzlétl šestý létající prototyp ruského víceúčelového nadzvukového bojového letounu páté generace Suchoj T-50, vznikajícího v rámci programu PAK FA.

Zase tam byl!

- Nerevar -
28.4.2016  Kosa zostra čili  vlkovobloguje.wordpress.com

Snad pokaždé, když se naše televize rozhodne informovat o nějakém převratném počinu naší politické reprezentace, vzápětí nás informuje též o názoru Miroslava Kalouska. Pro samou vyváženost jsou dny, kdy pan Kalousek neopustí obrazovku. 


Ukrajina a Česko: Dvě případové studie občanského žurnalismu

Stanislav Blaha 
28.4.2016  E-republika

Jsme pro to, aby všechna média povinně zveřejňovala své sponzory a aby, jak je tomu zvykem ve Spojených státech i v Rusku, všechna, která jsou financována ze zahraničí, musela uvádět, že jsou "zahraniční agent". Možná by se pak v mnohem jasnějším světle ukázalo, kdo v této zemi skutečně kope za cizí zájmy.


středa 27. dubna 2016

OKD a jeho dceřiné společnosti tedy znárodnit-a bez náhrady!Totéž řešení bych v zájmu ochrany národa použil i vůči cizáckým společnostem, které vlastní zdroje České pitné vody jako např. společnost Veolia!

Oldřich Rambousek
27.4. 2016   Svobodné noviny
Je všeobecně známo, že pan Bakala se dostal k OKD skrze politické hrátky některých politických a kariéristických vychcánků, především z řad ČSSD. Nyní, když dochází na lámání chleba a doly jsou vycucané, by měla svůj díl odpovědnosti přijmout i ČSSD a snažit se o nápravu. Výprodejů Českého majetku, ale i národního nerostného bohatství již bylo dost. Společnost NWR pana Bakaly vysála z OKD přibližně 38 mld. Kč. Kdepak jsou??

USA pohrozily Kyjevu zrušením sankcí proti Rusku. Požadují zvláštní status pro Donbas, volby v červenci a amnestii pro domobrance DLR a LLR


27. 4. 2016      zdroj
USA trvají na tom, aby Kyjev poskytl Donbasu zvláštní status, uspořádal tam v červenci volby a zajistil amnestii domobrancům DLR a LLR. Uvedla to náměstkyně ministra zahraničí USA Victoria Nuland, která je na návštěvě na Ukrajině, sdělují ukrajinské Vesti.

Iščenko: Ukrajině předpověděl občanskou válku a smrt Porošenka

27. 4. 2016    zdroj
Ukrajinský a ruský politolog Rostislav Iščenko odpověděl korespondentům iREACTOR na otázky, týkající se vzniklé situace v Kyjevě a řekl, jaký scénář by se mohl rozvinout na Ukrajině.

P.C. Roberts: Washington tlačí Evropu k přijetí další vlny migrantů


27. 4. 2016    PaulCraigRoberts
Obamův režim už přinutil Evropu přijmout miliony uprchlíků z washingtonských válek na Středním východě a v Africe, a nyní ji nutí, aby přijala jejich další miliony – tentokrát jako zbytkové zboží z jeho zkrachovalé politiky na Ukrajině. Evropa, jak jsme ji dříve znali, už přestává existovat, Washington ji mění v popelnici světa.

Úloha islámu má být zakotvena v turecké ústavě


27. 4. 2016     zdroj
Předseda tureckého parlamentu Ismail Kahraman navrhuje upevnit roli islámu v nové ústavě. Uvedl to samotný politik, jehož cituje agentura Reuters. "Pro začátek se nová ústava musí zbavit sekularismu. Musí vzít náboženství v úvahu, musí být religiózní," řekl Kahraman. Již dříve prohlašoval, že současná ústava je ve skutečnosti náboženská, protože přisuzuje islámským svátkům státní status, "i když Alláh v ní přímo není ani jednou nezmíněn."

Hackeři "Kyber​​chalífátu" oznámili vlámání se do databáze Ministerstva zahraničních věcí USA


27. 4. 2016      zdroj a původní
Skupina islamistických hackerů, známá jako "Sjednocený kyber​​chalífát" a podporovaná v Rusku zakázanou organizací DAEŠ, zcizila osobní informace o pracovnících ministerstva zahraničí USA, oznámila agentura Fox News.

Euronews: Americké „neviditelné“ F-22 se objevily poblíž Krymu


27.4. 2016  První zprávy
Tyto stroje jsou považovány za neviditelné pro radar a jsou schopny sledovat a ničit cíle ve vzduchu i na zemi. Spolu s rumunskými letadly uskuteční společné vojenské cvičení, uvedl kanál televize Euronews.

Život: Gott a Ringo Čech sú v nemilosti. Zo zásadných svetových udalostí otvorene vinia elity


27.4. 2016   Hlavné správy
Českí umelci Karel Gott a František Ringo Čech patria medzi známych ľudí, ktorí pred médiami otvorene vyjadria svoj názor k súčasným udalostiam vo svete, vrátane utečeneckej vlny. Ich otvorenosť prekvapila aj slovenský portál Život.sk, ktorý publikuje ich názory v rozsiahlom článku. Na snímke spevácka legenda Karel Gott

Jan Petránek: Nejsilnějším tahem v šachách je ten, který zablokuje soupeři jeho nejbližší tahy. To, co se bude dít na této planetě důležitého z hlediska globální politiky, je v oblasti Latinské Ameriky...Američani se chtěli hojit nad tím, že by rozparcelovali Rusko!“

Jan Petránek
27. 4. 2016   Parlamentní listy (výňatek)
„Vzpomínám si, že děkabristé před dvěma sty lety měli také svou písničku,“ uvedl úvodem svého pojednání Petránek. Ke vzpomínce jej inspirovala majdanská píseň, jež se zpívala úvodem konference.
Petránek si následně všímá toho, že v Ottově slovníku naučném ještě před sto lety, za Rakouska-Uherska, nebylo k nalezení heslo Ukrajina. „V té době, začátkem 20. století, se teprve konstituovala určitá etnika,“ sdělil.

úterý 26. dubna 2016

Německo bylo uznáno za jednu ze zemí s nejhorší bezpečností letů


26. 4. 2016    zdroj a původní zdroj
Německo bylo uznáno za jednu z nejhorších zemí v Evropě v otázkách bezpečnosti letů. Informuje o tom zpráva Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA), kterou uvádí The Wall Street Journal.

Pokrytectví Obamy: Obchodní dohoda EU-USA se blíží kolapsu, jelikož Yankeeové odmítají zrušit protekcionismus vůči Evropě

26. 4. 2016 Breitbart a AC24

Jednání o dohodě o volném obchodu mezi USA a EU „selžou“, pokud budou USA odmítat významné ústupky, varoval v neděli před návštěvou amerického prezidenta Baracka Obamy německý ministr hospodářství Sigmar Gabriel.

Ústupová politika Evropské unie vůči k Turecku

Yekta Uzunoglu
26. 4. 2016
Evropská unie vůči Turecku ustupuje, snaží dostat pod kontrolu migraci a přitom přehlíží, že Turecko si bere migranty jako své rukojmí a nebo naopak má EU jako rukojmí, kterému hrozí migranty. Přitom se stále tady mluví o EU, aniž bychom ale i my občané věděli, co to je EU! Kolik běžných občanů zná stanovy EU, její řád nebo organizační strukturu tzv. EU! Skoro nikdo a to není chybou občanů, ale výlučně EU! 


VIDEO: Mobilní telefony a sítě operátorů nikdy nebyly bezpečné pro jakýkoliv typ hovoru ani textu! Brutální chyba v globální mobilní síti, které se tajné služby nehodlají vzdát!

- Administrator -
26.4.2016  AENews

VIDEO: Mobilní telefony a sítě operátorů nikdy nebyly bezpečné pro jakýkoliv typ hovoru ani textu! Brutální chyba v globální mobilní síti, které se tajné služby nehodlají vzdát!

Oděsa dva roky poté


- redakce -
26.4.2016  E-republika

Vyšetřování květnového krveprolití v Oděse s přibližně 48 oběťmi na životech nebylo podle poslední zprávy z loňského roku Mezinárodní poradní skupiny (IAP) v souladu s Evropskou úmluvou o ochraně lidských práv. Podle tohoto poradního orgánu zřízeného generálním tajemníkem Rady Evropy se vyšetřování zbytečně protahuje a není nezávislé.

Strach z Norberta Hofera


- Geo -
25. 4. 2016 Eurasia24

Česká televize, ČTK, iDNES, Aktuálně.cz a další věrní sluhové globální oligarchie mohou puknout vzteky ze suverénního vítězství Norberta Hofera ze Svobodné strany Rakouska (FPÖ) v prvním kole prezidentských voleb u našich jižních sousedů.Rakousko: Lid propustil ze svých služeb lidové strany

Květa Pohlhammer Lauterbachová
26.4.2016   E-republika

Rakousko se vydalo cestou mimo zavedený systém oposmluvní partajní korupce.
 

V Německu se držela média až do volební neděle prvního kola prezidentské přímé volby prezidenta 24. dubna 2016 vcelku zpátky. Nyní se zdá, že je potřeba vyhlásit informační embargo. 

Európa na prahu vojen a otrasov

Pozvánka na okrúhly stôl na tému: Európa na prahu vojen a otrasov 29.4.2016 o 18:00Udalosť na Facebooku nájdete TU:

https://www.facebook.com/events/780566642088004/
29. apríla 2016 o 18:00 v budove Aircraft Building v Bratislave na adrese Ivanská cesta 30/B sa bude konať okrúhly stôl na tému:

Minister zahraničných vecí Čečenskej republiky Džambulat Umarov: Ramzan Kadyrov žiada položiť nezdolateľnú bariéru medzi pojmy islam a teror a tak zabrániť zrážke civilizácií

Sergej Chelemendik
26.4.2016

Týmto článkom otvárame priestor pre obrovskú existenčnú tému: Islam a teror.

Minister zahraničných vecí Čečenskej republiky Džambulat Umarov v svojom článku definuje hlavnú hrozbu pre súčasný svet: zrážku kresťanskej a islamskej civilizácie, ktorá môže vyústiť do série samovražedných náboženských a etnických vojen, ktorým zatiaľ hovoria hybridné vojny.


Džambulat Umarov o "islamskom terorizme" - úryvok z článku:

Srovnatelná jaderná havárie jako v Černobylu byla v USA na ostrově Three Mile Island, když se tam roztavil reaktor TMI-2. Samozřejmě za naprosté tichosti!


Břetislav Olšer
26.4. 2016   Rukojmí
Nejčtenější deník v Česku měl sólokapra; 23. dubna 2016 přinesl článek, že je to právě 30 let od havárie Černobylu. Je zanedbatelné, že sice reaktor RBMK (reaktor bolšoj mošnosti kanalnyj) vybuchl až o tři dny později, ale i Pyrrhovo vítězství se v konkurenci sdělováků počítá, byť jde o faux pas.
To však není nic proti faktu, že vyšla postupně série článků o černobylské havárii, ale nikde ani slovo o stejné katastrofě, která se odehrála v USA na ostrově Three Mile Island, když se tam roztavil rektor TMI-2.

Nová zbraň Hradu proti lživým médiím! Živé přenosy z akcí prezidenta Miloše Zeman po internetu pod taktovkou Ovčáčka

26.4. 2016   Lidovky
K nápadu streamovat akce prezidenta prý Ovčáček přišel po návštěvě polského prezidenta Andreje Dudy v Česku. „Streamování se velmi osvědčilo a projekt bude pokračovat nejen v dalších krajích. Videa jsou navíc uložena a tudíž veřejnosti dále k dispozici,“ odkázal mluvčí na svůj twitterový účet.