Reklama

sobota 15. října 2016

Pomozte nám, než bude pozdě! V německém městě řádí agresivní uprchlíci, rvou se, ženy se bojí chodit ven. Starostka volá o pomoc

15.10.2016   Parlamentní listy
V německém městě Garmisch-Partenkirchen už přestávají zvládat problémy s uprchlíky. Dosud se zdálo, že asi třicetitisícové město ležící u hranic s Rakouskem, asi 100 kilometrů na jih od Mnichova, migrační vlnu zvládá. Sociálnědemokratická starostka Sigrid Meierhoferová však bije na poplach a žádá naléhavou pomoc od zemské bavorské vlády. Jinak prý bude ve městě zle.

Vybydlená levice…

Ladislav Žák
15.10.2016  Vaše věc

Popravdě řečeno jsem chvíli hledal vhodný výraz pro stav v tom místě politického spektra, kde se dříve nacházela politická a společenská síla, které se říká levice. Obraz vybydlené nemovitosti s vyvrácenými dveřmi, rozbitými okny a oprýskanou omítkou, které občas zakryje nějaký ten billboard nebo transparent podle mého názoru odpovídá stavu levice. 


Pochodňový pochod fašistického stáda v Kyjevě (video)

15.10.2016  RT


Oslava 74. výročí založení UPA

Obětovaly USA 1300000 civilistů, aby za patnáct let zabily několik stovek teroristů a dva diktátory?(video)


15.10. 2016 Skrytá pravda
Nobelova cena za mír 1985 Mezinárodní sdružení Lékaři proti jaderné válce
ve Washingtonu vydalo zprávu: "Počet obetí po 15 rokoch vojny proti teroru" Správa sa snaží sčítať všetkých ľudí, ktorí stratili svoje životy v našej 15-ročnej vojne proti terorizmu a pohybuje sa okolo 1,3 milióna ľudí. Uvádzajú, že sme zabili asi milión ľudí v Iraku, 220.000 ľudí v Afganistane a 80.000 ľudí v Pakistane. Hovoria tiež, že tieto odhady sú pravdepodobne nízke, pretože je to takmer nemožné presne zistiť, nakoľko bolo zhodených niekoľko desiatok tisíc bômb, takže 1.300.000 je vlastne konzervatívny odhad. Nebolo brané do úvahy, všetko co sa deje v Jemene, alebo Líbyi či Sýrii.Výskumníci hovoria, že skutočný počet by mohol byť viac ako 2 milióny.

Moravec (ČT) - buď nemá vtip nebo smysl pro fair hruLubomír Man
15. 10. 2016
Zvedám obě ruce a hlasuji pro možnost druhou. A hned taky osvětlím proč. Za prvé jsem si uvedeného kazu moderátorova nefér argumentování všiml už několikrát dřív, ale denitivní tečku za mým soudem udělalo až jeho dnešní, to je sobotní moderování výsledku druhého kola voleb do senátu. Propadl v nich, jak známo, sociálně demokratický Zdeněk Škromach, a bylo na figuře Moravcově a dokonce i na jeho pohybech patrné, jak mu ten výsledek dělá dobře. 

Nový ruský úderný vrtulník létá. Technika i zkušenosti ze Sýrie jej učiní stěží překonatelným (video)

Geo
15. 10. 2016  Eurasia24

Nejnovější ruský úderný vrtulník Mi-28NM létá. Prototyp výrazně modernizovaného stroje, do jehož konstrukce byly zapracovány zkušenosti s nasazením jeho předchůdce v Sýrii, poprvé vzlétl 12. října.

„Výzkumníci zjistili“, že lidé ve východní Evropě mají USA plné zuby. A s pomocí ČTK to vydávají za výsledek„ruské manipulace“

15.10.2016   Eurasia24
Veřejnoprávní ČTK, z jejíhož servisu čerpají prakticky všechna plošná média v ČR, opět vypustila perlu v rámci informační války proti Rusku: článek nazvaný „Americká studie varuje před vlivem Ruska na východě Evropy“ o „studii“ jakési „soukromé výzkumné skupiny“ s cílem očernit Rusko – ve skutečnosti však spíše odhalující, jak mají lidé ve východní Evropě Spojených států po krk.

Neokonzervativní šílenost a „politické bláznovství“: Hillary Clintonová a hrozby jaderné války - Elity mají na spěch s dosazením Hillary na trůn moci

Joachim Hagopian
15.10.2016   Zvědavec

Jak se blíží poslední měsíc před letošními prezidentskými volbami, rychlost s jakou denně ve světě dochází k dramatickým jevům a událostem, je k nevíře.

Září 2016, Paříž

15. 10. 2016
červen 2016:

Takže si to pro ČT o Kalouskovi shrňme:


Lubomír Man
15. 10. 2016
Až do krajských a senátních voleb z minulého týdne nebylo snad jediného dne, aby nás ČT vstoupením tohoto svérazného politika neoblažila. Takže třeba cizinec bez znalosti o rozvrstvení politických sil u nás, který by si představu o onom rozvrstvení chtěl udělat z toho, jak často se zástupci jednotlivých našich politických stran na monitorech českých televizorů objevují, by musel dojít k závěru, že právě strana tohoto na ČT tak frekventovaného muže je u nás nejen nejsilnější, ale určitě též strana s minimálně 50 procentní podporou našich občanů – čili strana obr. Třeba něco jako Korejská strana práce v Severní Koreji.

Ve vrtulníku sestřeleném domobranci byli NATOvci


15. 10. 2016    zdroj
Velení ozbrojených sil samozvané Doněcké lidové republiky (DLR) oznámilo, že ve vrtulníku, který byl v předvečer zasažen, byli instruktoři NATO. Podle zástupce velitele operačního velení DLR Eduarda Basurina přistál vrtulníkv blízkosti Krasnogorovky. Jak upřesnila agentura TASS, 13. října se Ozbrojené síly Ukrajiny pokoušely zaútočit na pozice DLR za podpory bojového vrtulníku. Stroj se však podařilo zasáhnout. Oblast mimořádné události je nyní uzavřena, mobilní spojení je odpojeno.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

Kam zmizelo české zlato?


15. 10. 2016      Zvědavec
Dostala se mi do rukou pozoruhodná kniha Stanislava Motla, která ve svém podtitulu má napsáno: O tom, jak jsme museli spojencům platit zlatem za to, že naši vojáci mohli po jejich boku umírat ve válce proti Hitlerovi. Tenhle podtitul mne zaujal, a proto jsem se dal do jejího čtení. A aby bylo jasno, kniha nebyla napsána za dob cenzury před rokem 1989, ale v roce 2003. Z knihy jsem si odnesl vedle mnoha poznatků i ten, že jsme byli nejen pro Sovětský svaz nevyčerpatelnou studnicí, ale že i Ti, ke kterým se vždy shlíželo jako k našim spojencům a vzorům, nebyli až zase takovými přáteli, jak by se na první pohled zdálo.

pátek 14. října 2016

Zo Sýrie prichádzajú výborné správy. USA sú vývojom zaskočené

14.10.2016 Hlavné správy
 

Dňa 13. a 14. októbra 2016 prišli zo Sýrie pozitívne správy. Začala sa finalizácia procesu zloženia zbraní zo strany teroristov v Aleppe, konkrétne vo východných oblastiach al Chamy a Kudsai. Teroristi opúšťajú svoje pozície a vzdávajú sa svojich ťažkých zbraní. Približne z 2700 obkľúčených teroristov aj s ich rodinami chce pokračovať v boji približne 100 najviac proamericky orientovaných teroristov a ich rodinných príslušníkov.

Kam kráčí Česká republika? Zde několik znepokojujících faktů, jaká je realita v naší zemi

- redakce Magaziny -
14. 10. 2016 Magazine
"Kam kráčíme??“ Toť otázka! - Redakce webu Magazine vyjmenovává mnoho bizarností a jevů, které denně zažíváme, kterých jsme u nás denně svědky, a které odporují nejen dobrým mravům, ale i logice.

Volby za námi a další před námi


Luděk Prokop
14. 10. 2016
Pro nezaujaté, ničím nezatížené pozorovatele, povolební koaliční vyjednávání rozhodně nepostrádají jistý půvab. Stáváme se svědky průniků programů a účelových šarád pro vyšachování vítězů, zíráme na projevy pohrdání voličskými hlasy. A sice vzápětí po volbách. Stáváme se svědky pohrdání jak voličskými hlasy, tak i míněním voličů ze strany žebráků o hlasy. A sice těch kandidátů, kteří vyžebrali méně hlasů, než ti vítězní, a vyčůraně se dohodli přečůrat kandidáty úspěšnější, včetně těch jejich voličů.

NE, jaképak nároky vítěze ANO

Ivan David
14. 10. 2016
Jsem přece jen překvapen, jak naprosto zjevná manipulace zabírá. Babiš je označován za vítěze s nárokem na získání pozic hejmanů v krajích, kde ANO "zvítězilo". Jenže vítězství, to není 23%, když druhý v pořadí má 18%. Vítězství s nárokem na hejtmana, to je většina zastupitelů. Tu Babiš (zatím) nikde nezískal. Přesto média a po nich sugestibilní občané stále opakují, jaké že je to hrozné, že Babiš zvaný "Hnutí ANO" je obcházen při sestavování koalic v krajích. Jenže většinu tvoří "Ne-ANO". Jistě si vzpomínáme na škodolibé poznámky z týchž médií, jak to bude skvělé, když Smer Fico konečně nesestaví koalici, i když získá daleko nejvíc hlasů...

Avakov zakládá na bázi Azova svou stranu. Bude se nazývat "Národní sbor".


14. 10. 2016     zdroj
Na Ukrajině bude na bázi společenské organizace Občanský sbor "Azov" založena politická strana Národní sbor. První sjezd strany se bude konat v Kyjevě 14. října. IA Regnum informovala, že to 12.října oznámila tisková služba Azova.

Jemenští Hútíové odmítli zapojení do raketového útoku na americké válečné lodě

14. 10. 2016 Svobodné noviny

V neděli došlo k prvnímu raketovému útoku na americký torpédoborec Mason a válečnou loď Ponce z Jemenu. Americká média ve středu uvedla, že se loď Mason dostala pod druhý raketový útok a musela použít protiopatření k obraně. Podle mluvčího amerického ministerstva obrany, útoky byly provedeny z oblastí pod kontrolou Hútíů.

Trump: Bombardovanie Srbska bolo veľkou chybou! Ospravedlňujem sa Srbom


14.10.2016 Hlavné správy

Kandidát na prezidenta USA za Republikánsku stranu Donald Trump poskytol srbským novinám Nedeljnik ako prvým z východnej Európy exkluzívne interview. V ňom „sa ospravedlnil Srbom za bombardovanie a ohlásil novú politiku voči Balkánu, ak zvíťazí“

Rozhovor V. Putina pro francouzskou TV

14.10.2016 překlad NWOO

V rozhovoru pro francouzskou televizi TF1 z 11. října ve městě Kovrov ve Vladimirské oblasti odpovídá prezident Ruské federace na otázky o důvodech jeho zrušené návštěvy Francie, o situaci v syrské válce, nutnosti humanitární podpory Aleppa a problematické spolupráci s Američany při boji proti teroristickým skupinám.

Viníkům debaklu nic nedošlo

Radim Valenčík 14.10.2016  blog autora
 

"Za volební prohrou komunistů ve víkendových krajských volbách vidí místopředseda KSČM Jiří Dolejš hlavně obratný marketing vicepremiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. 


čtvrtek 13. října 2016

P.C.Buchanan: Trump žije!

13. 10. 2016     zdroj
Donald Trump odvedl v neděli večer bezesporu nejlepší výkon v dosavadní historii televizních prezidentských soubojů. Když se ráno toho dne probouzel, stála pro něj situace takto: Plánovaný viceprezident Mike Pence, kterého si Trump za svého zástupce sám vybral, se od něj za jeho obscénní poznámky o ženách, pronesené Trumpem před desíti lety při rozhovoru s Billem Bushem v autobusu, odvrátil, a stejně tak učinil i Trumpův volební štáb.

Prečo majú Slováci radi Rusov napriek propagande

Ľudovít Števko
13. 10. 2016    NaPalete  (kráceno)
Slováci majú negatívny vzťah k americkej zahraničnej politike a pozitívny vzťah k Rusku viac ako okolité krajiny. Vyplýva to zo zverejnených údajov organizácie Globsec Policy Institute, ktorá vychádzala z prieskumov agentúr v Česku, Maďarsku a na Slovensku. Až 59 percent Slovákov hodnotí politické pôsobenie USA v Európe a vo svete negatívne a 60 percent si myslí, že NATO je pre USA prostriedok na ovládanie malých krajín. 

Možné další rozšíření konfliktu na Blízkém východě

Thierry Meyssan
13. 10. 2016    VoltaireNet
Thierry Meyssan pokračuje ve své analýze války, která je válkou Washingtonu a jeho spojenců proti zbytku světa. Egypt vstoupil do boje. Izrael napadl Sýrii. Turecko udržuje své vojáky v Iráku, přes sliby Bagdádu. Míříme směrem k pátému rusko-čínskému vetu v Radě bezpečnosti tentokrát proti francouzskému podnětu.

Francie a její „velká představa o světě“

Gearóid Ó Colmáin
13. 10. 2016   WertyzReport
 

Francouzský imperialismus je v těchto dnech mimořádně hektický. DGSE, francouzský ekvivalent CIA (francouzské zpravodajské služby, pozn. překl.), pomáhají od dubna 2012 francouzským teroristům se vstupem do Sýrie, aby tam mohli dětem stínat hlavy a mučit jejich tělíčka ve jménu „lidských práv“. Ačkoliv o tom již nějakou dobu mluvíme, francouzské ministerstvo spravedlnosti nyní diskrétně připustilo, že jsme měli po celou dobu pravdu.

Sýrie: Rozšíření konfliktu

Thierry Meyssan
123.10.2016   Voltairenet   (překlad Messin)

Thierry Meyssan pokračuje ve svém příběhu o válce, kterou nastartoval Washington a jeho spojenci proti zbytku světa. Do boje vstoupil Egypt. Izrael napadl Sýrii. Turecko navzdory protestům Bagdádu udržuje své jednotky v Iráku. Míříme k pátému rusko-čínskému vetu v Radě bezpečnosti OSN, které bude tentokrát uplatněno proti francouzskému návrhu rezoluce.

Bachař Zeman

Eric Best
13. 10. 2016  Final Word


Hillary Clintonové došla ve druhé prezidentské debatě slova jen jednou. A to když na ni Donald Trump zaútočil výrokem, že pokud by na dodržování práva v zemi dohlížel on, byla by demokratická kandidátka ve vězení. Clintonová se zmohla pouze na vynucený úsměv. 

Důvody k dalšímu setrvání v NATO nejsou !

Ludvík Smýkal
13. 10. 2016    
Téma posledního Klubu politické iniciativy Nová republika „Zajíštění svrchovanosti a územní celistvosti ČR, ochrana životů, zdraví a majetku jeho občanů“ bylo pro jeho účastníky jistě zajímavé a podnětné. Důkazem toho byla rozsáhlá a zajímavá diskuze, s řadou podnětů a připomínek, které jsou ve zkrácené formě uvedeny u jednotlivých částí níže popsaného bezpečnostního systému.

V Sýrii jsou masky odhozeny.: Není to v Asadovi ani v Sýrii jako takové.

Eduard Birov
13. 10. 2016     zdroj
Po roce působení VKS RF je klamně nepřehledný obrázek konkretizován - USA a teroristé jsou připraveni k boji proti Rusku a legitimní vládě. Formulace jsou mimořádně přesné, skutečné cíle odhaleny, přebytečná podstata, pokud není odříznuta, se pak ocitla v pozadí. Světová média otevřeně píší o vysoké hrozbě střetnutí Američanů a Rusů, vysoce uznávaní experti, kteří ještě nedávno vážně hovořili o autonomii teroristů vůči Washingtonu, nyní vysvětlují, jak Američané zásobují teroristy zbraněmi proti Asadovi a vyhrožují zničením ruských měst.

Putinova ekonomická strategie s ropou a plynem má logiku: Rusko drtí USA a ty jim vyhrožují silou!

Petr Pokorný
13.10. 21016  Skrytá pravda  Když se vyjádřil prezident Putin na energetickém kongresu v Istanbulu, že podpoří dohodu OPEC, vyrazil tím mnohým dech a těžba z břidlic v USA a Kanadě musela zajásat.
Dnes už svět ví, že rentabilita těžeb z břidlic je nad úrovní 50 – 55 dolarů za barel. A také po tomto Putinově prohlášení šla cena ropy strmě vzhůru. Americká lehká WTI zpevnila o bezmála 3 procenta, Brent o 2 procenta a čekal se další strmý vzestup.

Novinařina ve třetím tisíciletíVáclav Umlauf
13.10. 2016 E-republika
Minulý týden vyhlásilo nezávislé ruské výzkumné středisko, že definitivně uzavřelo projekt zkoumání stop inteligentního života ve Washingtonu. To středisko jsme samozřejmě založili my, a ty prostředky jsme tam také vložili my. Šlo to přes Sorosovu nadaci, abychom udrželi na živu bojového ducha zdejších prozápadních demokratů.

Deutsche Wirtschafts Nachrichten: Dohoda o „Tureckém proudu“ je porážkou Spojených států!

13.10. 2016   První zprávy
Mezivládní dohoda mezi Tureckem a Ruskem o realizaci projektu „Turkish Stream" je další porážkou USA na mezinárodní scéně, píše Deutsche Wirtschafts Nachrichten.
Plynovodem ročně proteče 63 miliard metrů krychlových plynu a Turecku umožní se stát důležitým plynovým dodavatelem a podíl Ruska na evropském trhu s energií se výrazně zvýší.Výstavba plynovodu bude znamenat začátek fúze Moskvy, Ankary a EU a položí základy pro hospodářský prostor, který USA nemohou kontrolovat, zdůrazňuje autor článku.

Bezletová zóna nad Sýrií nebude

Anton Jevstratov
13.10. 2016   Zvědavec
9. října ráno Rusko v Radě bezpečnosti OSN vetovalo francouzský návrh rezoluce na vytvoření bezletové zóny nad Sýrií a vystavující vládu Bašára Asada obvinění za humanitární krizi v Arabské republice. Návrh přitom ignoroval nelidské činy rebelů, zabíjení, mučení, odepření přístupu humanitárního konvoje do Aleppa a mnoho dalších zločinů islamistů. Je pozoruhodné, že nebýt ruského veta, rezoluce by byla zaručeně přijata, neboť pro hlasovalo 11 členů Rady proti dvěma zamítavým, a dva členové se zdrželi hlasování.

Rusko vyzkoušelo zbraň, která prý nemá ve světě obdoby!


13.10.2016  První zprávy
 

První vzorky radioelektronické zbraně založené na nových fyzikálních principech, které nemají na světě obdoby, byly vyvinuty a úspěšně otestovány v Rusku, uvedla agentura RIA Novosti.
Agentura to sdělila s odkazem na zástupce Spojené výrobní korporace na výstavě zbraní „ArmHaytek 2016“.

Kocky sú hodené…

Pacho
13.10.2016 Kosa zostra čili  vlkovobloguje.wordpress.com


Prešlo len niekoľko týždňov od hanebného útoku lietadiel NATO na obrancov sýrskeho mesta Deir Ez Zoir-u a situácia v Sýrii sa radikálne vyostrila. Momentálne hrozí prerásť, do kontrontácie dvoch najmocnejších jadrových mocností. 

Maďarské referendum a německý "morální imperialismus"

Natalia Meděn
13.10.2016 Zvědavec

Západní média zamlčela senzační výsledek referenda v Maďarsku kde Viktor Orbán v otevřené výzvě evropské bruselské byrokracii (ve skutečnosti americkému evropskému projektu) obdržel více než 98% podporu účastníků hlasování. Nicméně, německá politická reprezentace nemůže tento výsledek nechápat.

Od Mariupolu přicházejí dramatické zprávy: znovu se zde rozhořívají boje

ea24
12. 10. 2016  Eurasia24

Od města Mariupol je hlášeno obnovení bojových akcí. Boje mezi ukrajinskými silami a vojáky Doněcké lidové republiky se zde opětovně rozhořely ve středu 12. října ráno, informují očití svědci.


Za zradu potrestali voliči politiky ČSSD

J.Skalský
13.10.2016  České národní listy
 
Ano. Pan L. Man má pravdu. Jenom pojem zrada chápeme o něco širším způsobem. Myslíme si totiž, že potrestaní pánové se dopustili zrady i svou politikou vůči tzv. sudetským Němcům a celkovým proněmeckým snažením.

středa 12. října 2016

DAEŠ vyzbrojuje své bezpilotní letouny

13. 10. 2016     zdroj
Jak informovala 12. října agentura Associated Press, teroristé DAEŠ (organizace, jejíž činnost je v RF zakázána) se naučili instalovat zbraně na bezpilotní letouny (BPL), které byly již dříve používány pro průzkum.

Rusko: Východní Evropany máme rádi, ale palbu budeme opětovat!

Jiří Babača
13. 10. 2016
Poradce ruského prezidenta Vladimíra Putina odpověděl na dotaz „Jak se Rusko zachová k zemím východní Evropy v případě konfliktu? Použije Rusko jaderné zbraně?“ v tom smyslu, že nás sice mají rádi, avšak v duchu zákonitostí války budou opětovat palbu na všechna území, odkud bude na Rusko přicházet útok! Tedy případně i na Českou republiku.

VIDEO: Další skandál Clintonové! Uniklé emaily odhalily, že její kampaň si zaplatila moderátory a novináře, aby manipulovali veřejným míněním! [CZ Titulky]

- VK -
12. 10. 2016   AENews
Kampaň Hillary Clinton čelí dalšímu skandálu. V uniklých emailech [1], které zveřejnil server The Intercept, byla nalezena komunikace vedení kampaně se stovkami moderátorů, redaktorů a reportérů amerického mainstreamu, kteří byli zpracováni a naverbováni, aby psali a vysílali pozitivně o Hillary Clinton, aby umisťovali na titulní stránky Hillary v nejlepším vyznění, aby byla v hlavních vysílacích časech v televizi a aby zakrývali a odsunovali do pozadí její skandály a negativní informace. The Intercept vybral z emailů několik desítek těch nejznámějších moderátorů a novinářů, kteří pro Clintonovou pracují a manipulují pro ní veřejným míněním.

Nová ČSSD

Eric Best
12. 10. 2016   Final Word

Ať už to přizná nebo ne, dny Bohuslava Sobotky v čele ČSSD i v čele země jsou sečteny. Teď už hraje jen o čas, zatímco hledá únikovou cestu. Chce odsunout nevyhnutelné a tak se snaží ČSSD revitalizovat a přivést nové tváře, jako jsou Tomáš Prouza a Josef Bernard. Prouza je nedůležitou postavou, která má za úkol vyslat signál do Berlína a Washingtonu, že je ČSSD stále prozápadní. Skutečná naděje je vkládána do Bernarda, který zbohatl díky vazbám Martina Romana na Rusko a Kajmanské ostrovy

VIDEO: Okamura o migrantech z vlastní zkušenosti

Tomio Okamura
12.10.2016  Obamovu éru nahradí globální dominance amerického excepcionalismu

Dmitrij Nersesov
12.10.2016  Pravda, překlad Zvědavec

Obě komory amerického Kongresu nedávno přehlasovaly prezidentovo veto návrhu zákona o trestním stíhání sponzorů terorismu (JASTA = Justice Against Sponsors of Terrorism Act, zákon o uplatnění spravedlnosti vůči sponzorům terorismu). To je symbolické rozhodnutí, které si zaslouží zvláštní pozornost.

Opravdu podivné pořady aneb Blahodárnost fakt jen pro někoho

Jiří Bátěk
11.10. 2016 blog autora

„Žurnalistika znamená otištění toho, co si někdo jiný nepřeje vidět otištěné. Všechno ostatní je public relations.“    George OrwellRusko a Čína společně proti americkému protiraketovému systému

ea24
12. 10. 2016  Eurasia24

Rusko a Čína spojují své síly v zájmu eliminace amerického systému protiraketové obrany ve východní Asii.


Tragické dokumenty své doby: Mnichovská dohoda, Zvací dopis, Lisabonská smlouva

František Matějka
12. 10. 2016   blog autora
Dokumenty, které znamenaly ztrátu samostatnosti a suverenity našeho státu a svobody občanů. Jen ty zbraně vyměnili za dotace, adresáti pozvání jsou na jiné světové straně a místo palby ostrými o nás teď hlasují.

 

Integruje Evropa islám nebo islám Evropu?

Benjamin Kuras
12.10.2016   Pravý prostor

Naši islamizátoři ve vládě, médiích nebo neziskových nadacích se nás stále snaží přesvědčovat, jak snadno a harmonicky se islám v Evropě integruje. Místo zdlouhavé argumentace a usvědčování ze lží se krátce podívejme, jak tato integrace vypadá v ulicích britských měst.

úterý 11. října 2016

Merkelová shledala, že Němci věří Rusku víc než USA


11. 10. 2016    zdroj
Německá kancléřka Angela Merkelová odsoudila neochotu německých podnikatelů k jednání o dohodě o volném obchodu mezi USA a Evropskou unií (TTIP) a obvinila je z antiamerikanismu. Merkelová to konstatovala během svého projevu v Den německého průmyslu 2016 v Berlíně.

(Možná) poslední soud k Akci VÁPNO – 12.10.2016

Jan Koral
11. 10. 2016      NWOO
Ve středu 12.10.2016 od 13:30 u Obvodního soudu pro Prahu 1, Ovocný trh 14, v místnosti č. 11 v přízemí bude pokračovat už asi šesté přelíčení našeho případu, kdy jsme žalováni od Technických služeb hl. města Prahy za náhradu škody, kterou jsme měli způsobit tím, že jsme v srpnu roku 2012 na Václavském náměstí napsali hesla o našem mafiánském státě. Zda-li to bude opravdu poslední jednání, nikdo neví. My bychom si to přáli.

Washington Post: „Pentagon začíná v Sýrii ‚tajnou‛ válku nízké intenzity.“


Mike Whitney
11. 10. 2016          zdrojpůvodní zdroj
Minulou středu posuzovali na společném zasedání představitelé vlády, CIA a Sjednoceného výboru náčelníků štábů možnost omezených vojenských úderů na syrskou armádu. Jednou z možností, jak obejít zákaz Bílého domu ohledně bombardování syrské armády (tzv. Asadova režimu) bez rezoluce RB OSN, by mohlo být uskutečnění tajných vzdušných útoků.

Z Čech mi píšou, abych kandidovala na prezidentku...


Jiří Baťa
11. 10. 2016
….nechává se slyšet (mezi ženami) největší hvězda slovenské politické scény Magda Vašáryová zde. V této souvislosti mne napadá otázka, kolik že lidí z Čech ji napsalo, aby ona, notabene jako Slovenka, kandidovala na českou prezidentku? Byl to Fero Čobodaj s manželkou Eržikou, dcérou Ájou a jejím vnukom Orlandem? 

Za co to politiky ČSSD voliči potrestali? Za zradu!


Lubomír Man
11. 1. 2016
A to za zradu nikoliv za jejich počínání v politice domácí, která, vnímaná jako člověku nejbližší, mu nejčastěji dělá či nedělá vrásky na čele. Tady totiž (i ve vládě koaliční), se ČSSD podařilo zachovat linii, a po parlamentních volbách 2014 se aspoň na tomto úseku politiky chovala stejně, jako před nimi. To znamená k občanům - včetně těch nejpotřebnějších - sociálně citlivě.

Podrážení neboli politika


Jiří Jírovec
11. 10. 2016
Český volební systém je vskutku pozoruhodný. Teoreticky jde o svobodnou soutěž politických stran, ale v praxi ale jde o soutěž politiků o koryta. Mnozí z nich se dokonce ani nechtějí špinit členstvím v (pro ně) nejvýhodnější straně a zůstávají na kandidátce jako nestraníci. Mohli by založit Klub angažovaných vyžírků.