Reklama

sobota 29. října 2016

Otevřte pdf. a víte všechno! Útoky na Miloše Zemana - na povrch vylézají čím dál zajímavější věci!

Miroslav Ponkrác
28. 10. 2016  Zvědavec


Poté, co jsem včera dal dohromady přehled událostí útoku na Miloše Zemana, začínají z této kostry vypadávat čím dál zajímavější věci. Posuďte sami, toto by měl někdo medializovat:
Chronologie útoků proti Miloši Zemanovi (pdf, 148kB)

Menší než malé množství demokracie a tolerance


Ondra Hála
29. 10. 2016
Výzva pražských herců k občanským nepokojům a protestům proti prezidentu republiky, sraz pražské kavárny v pořadu pana Krause a další veřejná prohlášení „všech slušných lidí“ odhalilo pravou podstatu věcí, protože jak praví písmo svaté:“…podle skutků poznáte je.“

Porošenko píchá Putoranu - tip turistického referenta


29. 10. 2016, Petr Ďoubalík


Znak vojenské rozvědky Ukrajiny, Plato Putorana (Krasnojarský kraj, RF), videa

zdroje: zde1zde2

Ukrajinci už neví, jak by souseda provokovali. Teď vyrukovali se znakem vojenské rozvědky, který v několika detailech rozhodně není náhodný. Informaci o tom jsem převzal ze Sputniku, možná vás to bude zajímat. Ale! Hlavním důvodem je to, že v posledních dnech zkoumám jednu nádhernou lokalitu uprostřed RF - Plato Putorana. A ten "Porošenkův meč" píchá právě do Plata Putorana. Věřím, že Putorana potěší oko všech turisticky založených čtenářů NR.

Antizemanovskou oslavu 28. října na Staromáku zaplatil Gazdík z peněz daňových poplatníků /STAN dostává státní příspěvek/. Zaplatil ji Horáčkově agentuře, která zajišťovala produkci,tvrdí Michal Hašek

29.10. 2016 Parlamentní listy
Narážel tím na zprávu serveru Seznam.cz, kde se občané mohou dočíst, že oslavy platila Palackého univerzita v Olomouci a Starostové a nezávislí v čele s Petrem Gazdíkem. Obě tato uskupení získávají finanční prostředky i ze státního rozpočtu, tedy z peněz daňových poplatníků.

Tereza Spencerová: Světové dění tentokrát „zaplácl“ Hermanův příbuzný

Tereza Spencerová
29. 10. 2016  Literárky
 
Tereza Spencerová se s pobavením vyjádřila k tématu Jiřího Bradyho, které otřásá naší současností. Následně se ve svém pravidelném shrnutí týdenních událostí a již ve vážnějším tónu se věnovala dění v Sýrii, Iráku, Libyi či na Ukrajině.

Jsme svědky pokusu o státní převrat ?

Ludvík Smýkal
29. 10. 2016
V předvečer, při a po udílení státních vyznamenání na Pražském hradě k 98.výročí vzniku samostatné Československé republiky jsme byli svědky řady událostí, které rozhodně stojí za pozornost. Návštěva údajného duchovního vůdce Tibeťanů v Praze, právě nyní, zřejmě nebyla vůbec náhodná. Lidé, kteří se na její organizaci a uskutečnění podíleli, se i v minulosti opakovaně pokoušeli o znevážení tohoto státního svátku k rozpoutání útoků na prezidenta České republiky Miloše Zemana. K jeho dehonestaci se neštítili a neštítí zneužít, s podporou některých médií, neziskových organizací a části akademické obce, i jiných příležitostí.

Čas šancí vykřičených pokrytců a mlčenlivé důvěřivosti hlupáků

PPK
29.10.2016    Outsidermedia
Blíží se další z výročí posledních desetiletí tohoto státu a politicko-mediální scéna zejména televizně bublá. Na obrazovkách se vaří pokrmy hněvu údajných poctivců, přičemž cítíme zápach připálené politické polívky přetvářky a touhy po moci pokrytců.

P.C.Roberts: Jak oligarchové plánují ukrást volby


29. 10. 2016    PaulCraigRoberts
Jsem nezvratně přesvědčen o tom, že oligarchové, ovládající dnes Ameriku, zamýšlejí prezidentské volby ukrást. V minulosti jim bylo lhostejné, který kandidát vyhraje či prohraje, protože vlastnili oba. Dnes ale nevlastní Trumpa.

Bývalý kancléř Mathé po letech prozradil: Premiér Zeman Havlovi vetoval vyznamenání. Asi pro Javiera Solanu - šéfa NATO v období "humanitárního" bombardování Jugoslávie

29.10.2016 Kosovo on line
Ivo Mathé a Erik Best diskutovali s redaktorem Jiřím Kubíkem (Hovínka.cz pardon Novinky.cz) v zákulisí studia Seznamu.
Udělení vyznamenání podléhá takzvané kontrasignaci předsedy vlády, to znamená, že bez jeho předchozího souhlasu nelze řád či medaili udělit.


Lenka Procházková: Hra zrádců a ochotníků

Lenka Procházková
29.říjen 2016

Přesto ani stát, který má svobodu slova zaručenou ve své ústavě a deklaruje, že demokracie je dialog, nemůže tolerovat, aby v této „vnitřní debatě“ sílily monologické hlasy dirigované zvenčí. Lidem, kteří intrikují proti vlastnímu státu ve prospěch cizí moci, se říká pátá kolona. Před zavedením tohoto názvu měli jednoznačnější označení – zrádci.

Trojský kůň globalistů


Martin Koller
29. 10. 2016
Někomu se může zdát neuvěřitelné, že v Evropě se cvičí islámští teroristé, ale je to bohužel pravda. Situace je horší, než si běžný občan ohlupovaný propagandou z ČT 24 a miliardářského mediálního impéria uvědomuje. Článek by se rovněž mohl jmenovat „Trojský kůň americké demokracie v Evropě.“

Hra o Českou republiku započata


Luděk Prokop
29. 10. 2016
Oslavy vzniku neexistujícího státu máme pomalu za sebou. Někomu by v dnešní době takové oslavy mohly připadnout jako nepřístojná před příprava k oslavám v budoucnu, kdy ze zbytku, z torza státu, jehož vznik je slaven a opěvován, již nezbyde nic. Kdy z něho bude slavnostně vytvořena spolková země Německa, jak již naznačil vizionář, náš ministr Herman u milých přátel, na sjezdu sudetských Němců. Moto prvního krůčku k naplnění vize o Česku v podobě Spolkové země Německa, by mohlo znít – zbavme se českého prezidenta.

Nové ústavy marx-leninismu na českých univerzitách

nemo
29.10.2016  Nautilus II

Bývalé ústavy marxismu – leninismu, tedy centra „vědeckého“ přístupu k momentálně platné státní ideologii, byly plně a důstojně nahrazeny. Jejich místo zaujaly humanitní fakulty našich univerzit. Jejich náplň, šířit státní ideologii a indoktrinovat studenty a veřejnost zvrácenou propagandou pod počestnou hlavičkou vysokoškolského vzdělávání, to se nezměnilo.

Iniciativa hájící v České republice oprávněné zájmy zákazníků odebírajících elektrickou energii, Maloodběratelé elektrické energie z.s., poslala dne 25. 10. 2016, České tiskové kanceláři následující prohlášení:


29. 10. 2016
My, členové a sympatizanti výše uvedené iniciativy, prohlašujeme, že způsoby stanovení dílčích složek ceny za elektrickou energii pro maloodběratele v České republice jsou, v závislosti na nepromyšlených změnách, zavedených Ministerstvem průmyslu a obchodu a Energetickým regulačním úřadem, velmi deformované a diskriminační. Tyto způsoby stanovení ceny jsou proto v rozporu s ústavním pořádkem České republiky a zákonem na ochranu spotřebitele.

Dárek Sněmovny k 28. říjnu. Zrušení demokracie přes agenta-provokatéra

Petr Umlauf 
29.10.2016   E-republika

Haškův hostinský Palivec si to dneska může klidně zopakovat. Agent provokatér udělá případ, soudce mu to zbaští, protože úředník věří úředníkovi. Ten agent-aktivista tam bude fungovat jako korunní svědek placený za naše daně. Poslanci poslali demokracii do hrobu a národ si toho 28. října ani nevšiml.


pátek 28. října 2016

Členka Pravého sektoru prozradila, kde se schovávají ti, kdo stříleli na Majdanu

Alexej Filipov
28.10.2016  Sputnik

Členka extremistické organizace Pravý sektor Lilija Kocová, která byla zadržena na území Doněcké lidové republiky, během výslechu prozradila, že na jedné základně hnutí v Doněcké oblasti se nacházejí lidé, kteří stříleli do účastníků protestní akce v Kyjevě v roce 2014.


Česká mediální nudapláž II


Petr Vavruška
28. 10. 2016
Česká mediální nudapláž II je pokračováním článku zde, jehož cílem je poukázat na mediální nahotu uplácených námezdních politiků a publicistů. Protože to nedovedu lépe vystihnout, dovoluji si vypůjčit citát skvělé Terezy Spencerové: „Myslím, že každý soudný člověk si sám pro sebe dokáže odpovědět na otázku, do jaké míry je současný stav ve světě důsledkem konkrétní západní politiky, a do jaké míry je dílem ruské propagandy. Lze totiž snadno vysledovat, že dnešní „kontrapropagandistický“ atak proti Rusku je veden záplavou slov a souvětí, při jejichž čtení nebo poslechu si rychle uvědomíte, že jsou to ve skutečnosti jen prázdné plky“. Citát ale musím doplnit, protože jejich omezenost /nevím jestli si to jejich „tvůrci“ vůbec uvědomují/ se často transformuje až do podpory příprav jaderné války. Je nutno se také ptát – nepíší je potenciální exponenti Českého Majdamu, nebo další barevné revoluce?

Handelsblatt: Drážďanská symfonie a turecký Erdogan aneb Spolkové ministerstvo zahraničí cenzuruje vážnou muziku

28.10.2016 Handelsblat a Střípky za světa

Turecko, jak známo, „přistupuje“ k Evropské unii. Už dlouhé roky. Poslední z testů, v pořadí, jak je na tom s „evropskými hodnotami“, podstoupila Drážďanská symfonie. Galakoncert v Istanbulu nakonec skrečovala sama německá diplomacie.


Na rohu ulice vrah o morálce káže...

Ivan David
28. 10. 2016
Zírám v němém úžasu na záznam ze Staroměstského náměstí. Je to ještě trapnější než Jan Kraus a jeho pořad. Jakýsi koncert pro havlisty uvádí prezidentský kandidát Horáček. Je to opravdu špatný řečník a působí mimořádně nevěrohodně a dokonce nejistě. Příležitosti se ztrapnit využil Petr Pithart, paní Němcová už se ani ztrapnit nemůže, ale vrcholu trapnosti bylo dosaženo vystoupením ministra Hermana. Dovolával se totiž nutnosti mít rovnou páteř a Jana Husa....
Česká televize dávala záznam této frašky celý, zatímco z vystoupení prezidenta Zemana vysílala v záznamu jen výňatky...
Štěpán Kotrba
28.10.2016  Facebook

Honzík Krausů by si asi měl vzít nějaké další právníky, aby mu vysvětlili, že zábavný diskuzní pořad, kde trojice lidí hovoří o svém životě, práci a koníčcích a havlisticko-bolševicko-neomarxistická politická agitka složená z takových ve zdravé společnosti vzájemně nekompatibilních individuí jako Jiřina Soudružka Šiklová, Tomáš Radar Klvaňa, Michael Trend Kocáb, Táňa Mešuge Fišerová, Michael Havel Žantovský a mnoho dalších soudruhů tohoto tragikomického teátru, jsou dvě naprosto odlišné věci a naprosto chápu, že TV PRIMA to nechce odvysílat. 


Podle Pavla Rychetského se má prezident chovat jako domovník. Aby s ním byli spokojeni...

Ivan David
28. 10. 2016
Pavel Rychetský mě znovu zklamal. Asi definitivně ZDE.  Jak to ví, že panu Bradymu někdo volal, že byl vybrán? A opravdu stačí, když mu volá "někdo". Nebo má stačit, že ho vybral ministr Herman? Pan předseda Ústavního soudu konstatuje: "Nepochybně pak bylo několik dnů na to, aby byl na ten seznam doplněn, aby to pan premiér podepsal a aby se na Hradě našla jedna židle navíc..." Seznam měl být doplněn, protože pan Brady přijel? Je to otázka "židle navíc"? To je principielní stanovisko předsedy Ústavního soudu? 

Exkluzivně: Když nemohou Zemana sesadit a hrozí jim i jeho znovuzvolení, rozhodli se najít cestu, jak funkci prezidenta v ČR zrušit! V pozadí Soros a londýnská schůzka! „Nulové řešení“ je na stole!

- VK -
28.10.2016  AE News

Kauza „Bradygate“, o které náš server jako první přinesl informace před 2 dny zde, dostává úplně hrozivé a neskutečné obrysy. Přitom náznaky bylo možné sledovat už dříve, ale teprve nyní dochází k odkrývání karet. Neuvěřitelná zdravice a patetické vystoupení několika desítek „umělců“ a „osobností“ v pořadu Show Jana Krause na TV Prima odhalila překvapivou souvislost, na jejíž detaily byla dnes redakce AE News od našeho zdroje upozorněna.

Václav Klaus, projev na slavnostním shromáždění k 98. výročí vzniku Československé republiky, Český svaz bojovníků za svobodu, Národní památník na Vítkově, Praha, 28. října 2016.

Václav Klaus
28.10. 2016 institut V.Klause
Vážení přítomní, dámy a pánové,
děkuji Českému svazu bojovníků za svobodu a jejímu předsedovi Jaroslavu Vodičkovi za pozvání na Vaše každoroční slavnostní shromáždění. K našemu nejvýznamnějšímu svátku jsem neměl možnost vystoupit už čtyři roky a musím se přiznat, že mi to chybělo. Dnešní den – navzdory jeho znevážení vyvoláním nebezpečného a riskantního politického konfliktu, který byl u nás v posledních dnech rozehrán – musí zůstat mimořádnou příležitostí promluvit o naší vlasti a zamyslet se nad tím, co pro nás znamená a jak moc si vážíme toho, že k ní patříme.

Krausův nový žánr?

Radim Valenčík
28. 10. 2016       RadimValenčíkPíše
Podíval jsem se na nesestříhanou verzi úvodu Show Jana Krause, zde:
Měl jsem trochu problém s tím, kam tento žánr zařadit. Pečlivě vybrané osoby, které říkaly to, co se od nich očekává, a to, co víme i bez televize, že by řekly. Možná, že Kraus objevil nový televizní žánr. Jeho informační hodnota je ovšem prakticky nulová. Připouštím, že může být zábavný pro ty, kteří se rámci skupinové konformity dobře popsané v Koukolíkově "Vzpouře deprivantů" chtějí utvrzovat ve svých názorech a postojích bez ohledu na realitu, viz:

Horáček a další umělci potáhnou dnes na Hrad

28. 10. 2016
Umělecká fronta si pro tento den zabrala nejen Staroměstské náměstí, ale též prostranství na cestě k Hradu s ukončením na Hradčanském náměstí. Počítají s účastí 500 - 1500 osob a akci organizuje spolek Politika a svědomí, z.s. (zapsaný spolek) se sídlem v bytě Radovana Bláhy v Čakovicích, který vznikl v červenci 2016. Účel akce "Uctění památky 28.10. 1918".

Ivan David na otázky Parlamentních listů

28. 10. 2016      Parlamentní listy
PL: Rozruch na české politické scéně vzbudila návštěva dalajlamy. Vy jste ve svém textu na Nové republice napsal, že aranžmá akcí s dalajlamou bylo naplánováno tak, aby bylo vedeno ke konfliktu. Čím konkrétně?
Vidím to tak, že mainstreamová média uměle vytvořila rozruch kolem návštěvy dalajlámy. Úmyslně stále připomínala, že promluví na akci „Fórum 2000“, setká se s veřejností a politiky. Mluvilo se o něm víc než o návštěvě čínského prezidenta. Naivní veřejnost měla nabýt dojmu, že přijede světově zcela výjimečná osobnost. Přijel dalajláma.

Má stát určovat, co si má občan myslet

Petr Sak
28.10.2016  


Jestli si občan myslí, že Hillary Clintonová je nemocná zrůda či zachránce západního světa a V.xPutin hrozba civilizace či nejlepší vůdce, jakého kdy Rusko mělo, tak státu a politikům do toho vůbec nic není.


čtvrtek 27. října 2016

Hrad to popírá... Manipulace č. 1

Ivan David
27. 10. 2016
Obávám se, že mnoho občanů nerozpozná manipulativní chování. Jedním z typických je předstírání objektivity. Novinář, pardon presstitut oznámí nějaké obvinění proti někomu a následně jakoby vysloví stanovisko napadené strany, která "to popírá". Pro málo pozorného to může působit, že zazněly názory obou stran a je na čtenáři, posluchači nebo divákovi, aby porovnal názory obou stran. Jenže obvinění je konkrétní, popření je bezobsažné, tedy "nevěrohodné". 
Jenže, obvinění nic nedokazuje. Není povinností napadeného dokazovat nevinu, je povinnost obviňujícího svá tvrzení dokázat. Na něm je "důkazní tíže". Tak je tomu u soudu, který má od dob antiky jasná pravidla korektního jednání (která nebyla vždy respektována). Proto také existuje trestný čin "křivého obvinění". Média ale beztrestně křivě obviňují stále. PRESSTITUTI...

Pražská lumpenkavárna aneb Konec III.říše (video)

27.10.2016  obíhá na internetuHoráček zahajuje předvolební kampaň proti Zemanovi: Šmíra rozbila šapitó. Královna vdova, Denní husa a další atrakce. Platíme je my. Sorosovy peníze v pozadí. Pohrdání svátkem republiky

Petr Hájek
27. 10. 2016  ProtiProud

Petr Hájek komentuje nechutné divadlo politických komediantů (volených i nevolených), kteří si pro své kabaretní číslo berou za rukojmí celou republiku

 

Ze zvědavosti jsem přetrpěl Jana Krause na Primě

27. 10. 2016
Že by to sestříhali? Kromě obvyklé Krausovy arogance pořad nabídl jen křečovitý pokus o humor a nudu k uzívání. Úvod s nástupem výkvětu místní inteligence a jejich vtipy: "mentál, který neudělil metál, ha, ha, ha" nijak nepřekvapil. Známé ksichty zoufalců věřících že ohromí veřejnost. Jen paní Třeštíková mě tam překvapila. Mezi těmito zjevy bych jí nehledal. Zřejmě sama cítí, že tam patří.
Včera jsem na ČRo2 slyšel úvahu nějakého novináře. Byl nespokojen, že bojovníci proti prezidentovi jsou uzavřenou společností. Navrhoval, aby vyšli mezi lidi a přesvědčovali je, třeba v hospodách. Zajímavý nápad, doporučuji výstroj pro hráče amerického fotbalu.
Ivan David

Hra zrádců a ochotníkůLenka Procházková
27.10.2016

Stát, který se hlásí k demokracii, nevyžaduje od svých občanů jednotné smýšlení, naopak podporuje různorodost názorů. Přesto ani stát, který má svobodu slova zaručenou ve své ústavě a deklaruje, že demokracie je dialog, nemůže tolerovat, aby v této „vnitřní debatě“ sílily monologické hlasy dirigované zvenčí. Lidem, kteří intrikují proti vlastnímu státu ve prospěch cizí moci, se říká pátá kolona. Před zavedením tohoto názvu měli jednoznačnější označení – zrádci.

Mediální masakr Hermanovou pilou, aneb: je mi Vás líto, pane Brady


Jiří Baťa
27. 10. 2016
Snad ani sám ministr kultury Daniel Herman si nepředstavoval, kam až zajde jeho antizemanovská fanatická rétorika, lépe řečeno zášť a nenávist. Je jasné, že trapná komedie se „strýcem“ z Kanady byl špatně naplánovaný podraz na prezidenta Zemana, protože všechny jeho „argumenty“ byly a jsou na vodě, jsou bubliny, které praskají jedna za druhou. Jakkoli byl pan Jiří Brady navržen na vyznamenání Řádem T.G. Masaryka, byl jen „navržen“, ale na konečném seznamu však jmenovitě nebyl uveden. Přesto lidovecký ministr kultury koaliční vlády Daniel Herman vyvolal dojem, že prezident schválené vyznamenání pro Bradyho na posledních chvíli škrtl údajně jako pomstu za jeho setkání s Dalajlámou, před kterým jej (prý rovněž údajně) prezident varoval.

P.C.Roberts: Američané jsou tak mimo realitu, že „bestarostní“ je pro ně eufemizmus


27. 10. 2016      PaulCraigRoberts
Zatímco naše idiotské presstitutky a jejich oběti s vymytými mozky donekonečna přežvýkují Trumpovy obscénní plky o ženách, jeden důsledek nového závodu ve zbrojení, vyprokovaného našimi neokonzervativci, je tady. Je to ruská raketa SATAN 2, schopná vymýtitz povrchu zemského vše živé v oblasti stejně velké jako Texas, nebo Francie.

Donbas - to je Rusko!

Alexandr Rusin
27.10.2016 E-republika

Ruská federace - to není Rusko. Je to oligarchické státní zřízení na těle naší vlasti - přibližně takové, jaké má i Ukrajina. Takové, které sice nežebrá na rusofobních schodech, ale hrdě obchoduje se svými surovinami. Samozřejmě ve prospěch oligarchů, tloustnoucích na úkor lidu.

Pár poznámek k výroční ostudě 28. října 2016 – a k jejím alternativám

Petr Kužvart 
27.10.2016  zasláno redakci

Chtěl bych navzdory trapnosti, jež vrcholí show Jana Krause v televizi, zdůraznit několik mediálním mainstreamem zamlčovaných a hodně závažných souvislostí.

Oficiální přijetí dalajlámy na ministerstvu kultury a nevyznamenání Jiřího Bradyho. Může jít o dobře připravenou hru podpořenou ze zahraničí,říká v rozhovoru Erik Best.

27.10. 2016   Parlamentní listy
 

Oficiální přijetí dalajlámy na ministerstvu kultury a nevyznamenání Jiřího Bradyho. Může jít o dobře připravenou hru podpořenou ze zahraničí. Takovou úvahu připouští analytik a pozorovatel českého politického zákulisí Erik Best.Nastínil svá vysvětlení kauzy, která už víc než týden hýbe zemí, a pronesl důležitou poznámku k páteční „oslavě 28. října v podhradí“ na Staroměstském náměstí.

Nenechte si ujít: Na TV Prima dnes fanklub propagátora církevních "restitucí" a Sudetoněmeckého landsmanšaftu Daniela Hermana

27. 10. 2016
TV Prima dnes ve 20.15 odvysílá pořad Jana Krause s Danielem Hermanem, kterého jistě rádi znovu uvidíte, stejně jako jeho strýce nestrýce pana Bradyho. Vedle nich se můžete těšit na celou plejádu hvězd z té naší kulturní fronty a řadu bývalých i současných politiků, po kterých se Vám jistě již stýskalo. Je dobré pořad shlédnout, aby bylo zřejmé o jaké osobnosti se míní ve své prezidentské kampani opírat Michal Horáček. 
Při "televizní krizi" vyjádřil svůj postoj nejlépe právě Jan Kraus slovy: "My vám tu televizi nedáme!" A televize je dosud jejich a jak je zřejmé, i TV Prima. 
Kdo chce vidět idiota, nemusí o přestávce do ředitelny.
Ivan David 

V bitvě o Mosul trhají islámští teroristé americké tanky na kusy (VIDEO)


27.10.2016  První zprávy
Na záběrech je vidět jak se protitanková střela dostane k nádrži tanku Abrams a dojde k výbuchu. Teroristé tvrdí, že tank byl zničen jižně od Mosulu na rozcestí Kayyara - Shore v pondělí, 24. října.
Protitanková střela zasáhla nádrž a odpálila munici, je vidět velký sloup kouře a jak je tank trhán na kusy.
17.října začala dlouho připravovaná operace proti iráckému městu Mosul, které je jedním z hlavních měst Islámského státu. Na město útočí irácké vládní síly spolu s kurdskými Pešmergy. Náletů na Mosul se účastní americké a irácké letectvo.

Nenašel by se pro pana Bradyho Řád zlaté vařečky a šunky zlaté?

Jaromír Petřík
27. 10. 2016      JaromírPetřík
Šaškárny s udílením medailí, klíčů od měst a oceněními pro pana Bradyho gradují. Poté, co si pan Brady dupnul, že medaili od Zemana nechce, ale chce jinou, tak se představitelé Pražské kavárny mohou přetrhnout s jejich udílením.
Tato tragikomedie, v níž se pan Brady stal hlavní celebritou, spěje ke svému vrcholu. Místo, aby pan Brady vynadal svému synovci Danieli Hermanovi, který celý tento trapas způsobil ve svém protizemanovském tažení, tak se nechal vtáhnout do politických hrátek Pražské kavárny, která ve svojí nenávisti proti našemu prezidentovi Miloši Zemanovi používá ty nejpodlejší metody.

Zvěrské plány USA na ovládnutí světa

ralh
27.10. 2016   Eurasia24
Sergej Michejev hodnotí hanebnou roli USA ve válce v Sýrii a ve svém článku se zamýšlí nad tím, nakolik je politika USA zvěrským plánem zednářských lóží, jehož pravý smysl dostatečně nechápou ani představitelé americké administrativy ani vojenští velitelé.


Pseudomesiáši ČR Vlk, Herman a Halík...Chraňme se před takovými pseudomesiáši! Potřebují rozbušku u nás, aby se zbavili našeho prezidenta !

Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
27.10. 2016 posláno redakci
Současná situace v ČR nám v mnohém připomíná události na Ukrajině. Když se zákonný prezident Ukrajiny V. Janukovič v listopadu 2013 rozhodl nepodepsat asociaci mezi Ukrajinou a EU, a to z rozumných a opodstatněných důvodů, nastal rozruch. Malá skupina lidí vyšla do ulic, což by za normálních okolností nic neznamenalo. Protože ale došlo k nainscenovanému střetu s policií a zásahovými jednotkami, vznikla z toho kauza. Už několik měsíců předtím poslanec I. Carjov na zasedání parlamentu upozorňoval, že velvyslanectví USA vede agitaci v řadách mladých lidí prostřednictvím tzv. campů a připravuje na Ukrajině převrat. Učili mládež používat sociální sítě k organizování a provedení barevné revoluce. Poslední takovýto „Tech Camp“ byl přímo na americkém velvyslanectví. Vše, co se odehrálo na Ukrajině, postupovalo přesně podle scénáře barevných revolucí.

Omlouvám se

27. 10. 2016
Omylem jsem si vymazal e-mailové zprávy za poslední dva dny včetně článků, které mi autoři poslali. Prosím, pošlete mi je laskavě znovu. Děkuji. Ivan David

NATO a Londýn se vztekají, protože Španělsko umožňuje natankovat "Admirála Kuzněcova"


27. 10. 2016     zdroj
V NATO a v Londýně "bylo vyjádřeno znepokojení" ze zakotvení skupiny lodí Severní flotily Ruska ve španělském přístavu Ceuty 26. října 2016.
Pomoc španělských orgánů při doplnění paliva na ruských lodích, směřujících k pobřeží Sýrie kvůli boji proti mezinárodnímu terorismu, rozhořčila generálního tajemníka NATO a zástupce britského ministerstva zahraničí.

Poznámka k (ne)vyznamenání Hradem


Jiří Jírovec
27. 10. 2016
Celá věc má tři různé roviny.
1) Jiří Brady je člověk, který přežil koncentrák. To samo o sobě není hrdinství, ale šťastný výsledek různých náhod.
Matouš Bičák, nyní student FAMU, natočil dokument s Tomanem Brodem, jedním z dalších, kteří přežili. (zde)

Otevřený dopis kard. Vlkovi a jeho bajky o „strýčkovi z Kanady“


26. 10. 2016
Vážený konseminaristo Miloslave,
v 60. letech jsme spolu studovali v semináři v Litoměřicích. Po pádu komunismu byl pravověrný kard. Tomášek zmanipulován a navrhl za svého nástupce ambiciózního kryptoheretika T. Halíka. V poslední chvíli zasáhl děkan fakulty Prof. Wolf, který podal do Vatikánu vážné argumenty proti Halíkovi, a tím vlastně uvolnil místo pro Tebe. Ty ses děkanu Wolfovi odměnil vyhazovem, kdežto heretika T. Halíka jsi ustanovil tzv. prezidentem pro univerzitní mládež. 

středa 26. října 2016

Do bradyOldřich Průša
 26. 10. 2016 (tedy mimo státní svátek).
Tento text nijak nehodnotí osobnost pana Bradyho. Přeje mu hodně zdraví a štěstí. Pana ministra Hermana (KDU-ČSL) pak článek hodnotí jako ministerské funkce nehodného.

Odpustky na vraždu. Oděská prokuratura změnila masové vraždy lidí na normativní právní akt

Jurij Selivanov
26.10.2016   Antifašist  a  NWOO

Podle informace oděského internetového portálu „Timer“ prokuratura Oděské oblasti označila za podezřelého v případu vraždy lidí v Domě odborových svazů 2. května 2014 – tam zahynuvšího poslance oblastní rady Vjačeslava Markina. Podle dokumentu Markin stejně jako Jurij Trofimov nejprve nalákali lidi do budovy Domu odborů a pak vyvolali střety mezi aktivisty Kulikova pole a „euromajdanci“, kteří se podle dokumentu žádných trestných činů nedopustili a jen zajišťovali pořádek v regionu. Štěpán Kotrba: Tak, tohle je jasná tečka za kauzou Jiří Brady. Bando idiotů, nechali jste se vydírat hajzlem. Je jednoduché zmanipulovat poslance


26. 10. 2016 Facebook a ParlamentníListy
Ambasáda Kanady nedostala od Pražského hradu žádné informace o tom, že by občan Kanady Jiří Brady měl od českého prezidenta převzít státní vyznamenání. Šéf hradního protokolu Jindřich Forejt přitom informoval, že ambasády se informují vždy. Podle komentátora Štěpána Kotrby tak „kauza Brady“ navzdory křiku prezidentových odpůrců končí.


I Sudetští Němci se podíleli na vzniku tragédie pana Bradyho

Jaromír Petřík
26.10.2016          jaromirpetrik.blog
Pan Brady si možná neuvědomuje, že jeho synovec Daniel Herman, který je známý tím, jak podlézá odsunutým Sudetským Němcům, vlastně podlézá i spoluviníkům tragédie, která postihla nejen pana Bradyho, ale miliony lidí. Stalo se již téměř samozřejmostí zpochybňování nejen výsledků II. světové války, ale i viny jejich skutečných viníků.Že na počátku této tragédie stáli právě Sudetští Němci již z žádných našich mainstreamových médií neslyšíme. 

Rozpletl Jindřich Forejt konstrukci Hermanových polopravd a lží? Jiří Brady je občanem i jiného státu a v takovém případě je z diplomatických důvodů nutné, aby Hrad udělení vyznamenání oznámil příslušné ambasádě. Forejt naznačil, že je vyloučeno, aby takové oznámení bylo na té ambasádě nalezeno.

26.10. 2016   První zprávy
Šéf protokolu Pražského hradu Jindřich Forejt čtvrté říjnové úterý vyloučil, že by někdo týden či čtrnáct dní před udílením státních vyznamenání neměl oficiální oznámení o udělení vyznamenání v písemné podobě.
Jindřich Forejt tak nepřímo vyloučil, že by bylo možné někomu oznámit udělení vyznamenání jen telefonem, což je verze, s níž v rámci své protizemanovské kampaně pracuje ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL), který si k tomu přizval svého vzdáleného příbuzného Jiřího Bradyho. Právě jemu mělo být před týdenm údajně telefonicky sděleno udělení vyznamenání. Písemně v ruce nemá nic, přesto však stařík žijící v cizině tvrdí, že ho prezident Zeman »na poslední chvíli« ze seznamu vyškrtl, aby se tak pomstil jeho synovci Hermanovi za setkání s dalajlamou.Forejt vytáhl na setkání s novináři i další informaci. Jiří Brady je občanem i jiného státu a v takovém případě je z diplomatických důvodů nutné, aby Hrad udělení vyznamenání oznámil příslušné ambasádě. Forejt naznačil, že je vyloučeno, aby takové oznámení bylo na té ambasádě nalezeno.

Dientsbier je v Pražské kavárně – definitívně!Lubomír Man
26. 10. 2016                               


Pražská kavárna a sociální demokracie. Původně to byly dva proudy jedné řeky. Tekly si každý zvlášť a neměly toho mnoho společného. Jeden tekl podél pravého břehu, druhý podél levého břehu, a že to tak snad zůstane až na věky, naznačoval např. jejich prudký svár o americký radar v Brdech. Pražská kavárna (PK), se za něj prala jako divošský kmen o ukradený totem, a sociální demokracie, ústy Lubomíra Zaorálka, tvrdě oponovala: „Ne, zbavili jsme se jedné armády na svém území a nebudeme sem tahat druhou!“

Hodlá NATO chránit teroristy ze vzduchu? O vážnosti situace svědčí alianční AWACS nad bojištěm. Bude sledovat ruská letadla

Napsal/přeložil: Geo
26.10.2016   Eurasia 24
Z Bruselu přišla v úterý 25. října další zpráva, která může těšit militanty v Sýrii: nad „oblasti bojů s islamisty“ poprvé zamířil alianční letoun radarového systému AWACS. Není však určen k průzkumu pozemního bojiště, ale ke kontrole vzdušného prostoru, jenž už za několik dní „zahustí“ početná skupina ruských bojových letadel.

"Mírotvůrce" objednává vraždy


Pavel Šipilin
26. 10. 2016    zdroj a zdroj
Fotografie domobranců Donbasu budou zaneseny do databáze extremistických internetových stránek.
Centrum "Mírotvůrce", které je známé daleko za hranicemi Ukrajiny, sdělilo bankovní údaje, na něž mohou dobrovolníci převádět peněžní prostředky. Peníze jsou potřebné na nákup programu pro rozpoznávání obličejů na skupinových fotografií domobranců Donbasu a jejich porovnání s databází extremistického zdroje.