Reklama

pátek 6. ledna 2017

Agitpropčíci všech režimů, spojte se


6.1.2016  Tribun

Nejlepší komentář ke vznikajícímu Centru proti terorismu a hybridním hrozbám MV, přezdívanému též posměšně i zlověstně Ministerstvo pravdy, napsala, aniž o tom tehdy věděla, již v roce 1975 StB. Objevil ho v článku Bumerang, z něhož jsem si ho vypůjčil, zveřejnil Milan Daniel:x-bumerang


Tak vám nevím, ale buď jsou demokraté stejní hajzli, jako komunisté, nebo komunisté nic špatného nedělali. Osobně se přikláním k tomu, že toto dilema nemá ani etické, ani estetické řešení, neboť moc má svoje pravidla a pěstování loajality skrze informační uniformitu mezi ně prostě patří. Netřeba se pohoršovat, netřeba nadávat, nutno ale vědět a mít na paměti.

Nelze-li věřit nikomu a ničemu, je to pro společnost jistě problém, ten ale CTHH v žádném případě neřeší, ale svým jednostranným zaměřením naopak prohlubuje. Nakonec celé slavné CTHH ovšem nejspíš skončí jako ÚSTR – trafika pro kované demokratické soudruhy na periferii zájmu a významu. Tedy alespoň doufám.

Každopádně se tu stát chystá suplovat, ne-li přímo usurpovat, roli, kterou by v demokratické společnosti měly plnit novináři. Co z toho, že tak nečiní a že se jí chápou represivní složky státu, o míře demokracie české společnosti vyplývá, již ponechám na laskavém posouzení čtenáře.

- - -

26 komentářů :

 1. "Nakonec celé slavné CTHH ovšem nejspíš skončí jako ÚSTR – trafika pro kované demokratické soudruhy na periferii zájmu a významu."
  To je dost pravděpodobné. Nelze ale vyloučit, že ředitel(ka) skončí jako Daniel Herman.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kovaný demokrat - přiléhavé spojení:-)

   Kovaný demokrat Romancovov šel ale v kalení ocelového demokrata mnohem dál. Nejen že má mentalitu jako Himmler, ale on i tak vypadá!

   Smazat
  2. Za komunistu to byl Hlavni urad tiskoveho dozoru.

   Smazat
 2. Podle mě spáchala ČSSD sebevraždu kulkou mezi oči!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A teď dostane od voličů lopatkou mezi kulky.

   Smazat
 3. Demokracia je vtedy, keď dvaja vlci a jahňa premýšľajú, čo bude k obedu.“ (Benjamin Franklin

  OdpovědětSmazat
 4. "Buď jsou demokraté stejní hajzli, jako komunisté, nebo komunisté nic špatného nedělali."
  1. Co bylo za komunistů dobré, to "demokraté" (správně: natističtí kolaboranti) zlikvidovali. Co bylo špatné, je dnes tisíckrát horší.
  2. Komunisti z 80% říkali pravdu, z 10% polopravdy a z 10% lhali. Natisti z 90% lžou a z 10% říkají polopravdy.

  Zlatí komunisti!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle všecko je jen další konkrétní důkaz, že celé paradigma šalebné a mafiánské "standardní stranické politiky" je nutno od základu změnit a umravnit - a to dokonce celosvětově. Nikoli však podle postkomunistických machovských, kotzianovských či koudelkovských čípkovitých rektoskopických hlaviček, huhňavých zahradilů, žloutenkových pitomiů, strupovitých macků, sexy paroubků, poťouchlých bendů, ušklíbených burešů, zapšklých agentů žantovských, vyvadilů, semínů, rambousků, robejšků, falmerů, šalamounů, pokryteckých halíků, neukojených peake, ani jiných podobných rychlokvašených "odborných" kreatur a jejich konkubín, kterým jde pouze o voličské hlasy nebohých voličů. Odluky partají od státu jako u církví se bojí jako čert kříže. Podobně prázdnou slámu vytrvale mlátícím novinářům a politologům jde pouze o množství čtenářů. Zakomplexovaný a úskočný agent Pružinskij se obklopil (kromě nenápadných postkomunistických oligarchů) stejnými zamindrákovanými mrzáčky, jako je sám. Viz Jakl, Hájek, Zahradil, Weigl, Knížák a spol. a někteří další jeho pohrobci s čípkovitou hlavičkou (Mach či Štěpánek).
   Baziliška Klause CsC. vystřídal "lidový" buran Zeman se svými mynáři, veleby, foldyny, vumly, zbořily, jičínskými, rychetskými, paroubky, švihlíky, žantovskými a dalšími buranskými a bolševickými ztopořenci. Následuje záložní lstivý prešpurský agent-oligarcha Bureš. Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne. Na jiné vzory národ prostě nemá.

   Smazat
  2. 21:53-no a teď nám sdělte ty hodné, správné!

   Smazat
  3. anonym 21:53-Člověče,zkroťe trochu Vaše
   hormony a začněte myslet.Je omylem nazý-
   vat převlékače kabátů komunisty.Ti byli
   komunisty asi jako já kosmický pilot.Je
   třeba je nazvat prospěcháři,neboť to je
   jejich životní přesvědčení.Zemana i toho
   Klause de facto ze strany vyhodili.Také
   termín "nebohý volič"je mimo.V podstatě
   je to hloupý volič,který je ochoten dát
   svůj hlas za koblihy.Nebo volit stále
   stejný typ lidí.I když je to těžké najít
   někoho slušného,kdo se dere do politiky.
   Hloupý volič také věří předvolebním sli-
   bům a domnívá se,že se budou plnit.Nikdy
   se takové nesplnily.Před volbami uslyšíte
   nové,které také nikdo nesplní.Tak to jde
   pořád dokolečka a volič vesele volí.Těší
   se,jak se všechno změní a diví se,co se to vlastně děje.Až je z něj divoch na netu.
   Petr Majevský

   Smazat
  4. 23::23 - já! A Mé samoděržaví! V jedný ruce bič a v druhé opratě a na nich v okovech všelijaká ta vyjmenovaná sbřež:) A krátký poplužní dvůr!

   Smazat
  5. 7:43-sám byste si moc dlouho neudržel a "samoděržaví" tu již několikrát bylo.

   Smazat
 5. Skutečný význam pojmu svobody slova je na západě svoboda lhát!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Též jsem někde četl, že svoboda je kost, hozená občanům, aby si na ni vylámali zuby. Obojí je pravda a to ještě nevíme vše.

   Smazat
 6. Vlastně bychom měli Chovancovi poděkovat. Kostěj Nesmrtelný měl duši ukrytou v jehle, která byla ukryta ve vejci atd.
  Jehlou tohohle režimu byla alespoň formálně svoboda slova, kterou teď Chovanec vyhodil na smeťák.
  Co z toho vzejde dál, o tom můžem spekulovat. Každopádně Kostěj je mrtev!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To byla ta poslední cihlička, která držela celou stavbu. Nechci nic říkat, ale tenhle režim se nachází ve volném pádu!

   Smazat
  2. Svoboda slova -kde? Zkus svobodu slova někde u zaměstnavatele, a poletíš jako namydlenej blesk. Svoboda slova je jenom v těch přiblblých diskuzích .No -když vám to stačí...

   Smazat
 7. Komunistické země byly oblafnuty docela chytrým trikem. Bylo jim západní propagandou neustále mláceno o hlavu svobodou slova, po které byl i částečný hlad.
  Nikdo si ale tenkrát nedokázal představit, že v kapitalismu slovo nic neznamená, každý může lhát, nebo blábolit co hrdlo ráčí. Všechno určují prachy, nebo hrubá síla.
  Veřejné mínění určují velcí hráči, to znamená zase prachy. Takže společnost se "svobodou slova" je vlastně mnohem totalitnější, než ta bez svobody slova!

  OdpovědětSmazat
 8. Agentura Chovancova nebude "napravovat" lži, ona je bude spíše vytvářet... Udajná propaganda je z vetší části totiž pravda... Mia

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Režim už se svými občany nebude diskutovat!

   Smazat
 9. ŘEkl bych, že dějiny se opakují a my jsme svědky toho jak současný režim se pomalu rozpadá, stejně jako na konci 8O tých let.

  OdpovědětSmazat
 10. CTHH-zase udělali kozla zahradníkem...

  OdpovědětSmazat
 11. Ma to Centrum vest nejaka flundra ,
  tak jej jisty ,ze to brzy cely rozvrati..

  OdpovědětSmazat
 12. Moc hezky to, podle mne, napsal Zdeněk ZBOŘIL:

  -- "Jestliže to na plzeňských právech neučili, připomeňme alespoň dodatečně panu ministru vnitra, že uprostřed hl.m. Prahy, kde jeho úřad sídlí, je na jednom velkém náměstí pomník církevním koncilem uznaného heretika, ve své době dokonce Mistra a rektora Pražského vysokého učení, o kterém se v jedné církevní písni zpívalo: Hořiž, hořiž, Jene Huse, ať nehoří naše duše! Podle církevních hodnostářů ve své době „šířil bludy“, dnes tedy desinformace, a podněcoval k neposlušnosti vrchnosti, jakési historické formě terorismu." --
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/zboril-jakou-svobodu-vezmete-lidem-priste-bude-to-napriklad-lhani/

  Připomenu, že i kardinál Vlk ještě učil (učí?) své studenty, že Jan Hus "kázal bludy".

  OdpovědětSmazat
 13. CTHH ... tie kurvy su ale pekne rychle, u nas na Slovensku uz predavaju aj uteraky :D

  http://www.bajecnekvety.sk/produkt/cthh-uterak/

  Pozn. .. berte zivot s nadhladom a usmevom :), aj ked debilov zjavne v sucasnej dobe zhadzuju z neba vo velkych mnozstvach ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.