Reklama

pondělí 2. ledna 2017

Antivirus Skrytá Pravda vyhlašuje boj hoaxům a fake news v roce 2017

2. 1. 2017        Skrytá pravda
Web Skrytá pravda vyzývá ostatní weby, aby nám šly na pomoc. Chudáci z Evropských hodnot dřou jak koně a potřebují stále více miliónů a ani "dezinformační oddělení" ministra Chovance, které si vyčlení pro sebe milióny, časem možná miliardy, nemůže stačit všechno. Je však v našich silách jim nabídnout spolupráci a na odhalování se spolupodílet.

Sypou se na nás mršky ze všech stran, takže je to sisyfovská práce. Ale my to pro svojí vlast rádi uděláme. Například musíme odhalit proudy rublů, které proudí do České republiky a přesto je stále defilující badatelé z řad Gabalů a Štětinů hledají jak Ištvan se Šlachtou kila zlata a desítky miliónů u bývalého předsedy vlády Nečase.

Příklady odhalených hoaxů a fejků zde.

10 komentářů :

 1. Budeme se sebeodhalovat? Je to vůbec legální?

  OdpovědětSmazat
 2. Když už budete v tom odhalování proudů rublů, nemohli by jste se poohlédnout i po jiných měnách? Potažmo i z jiných světových stran, než z východu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. chlapče měl jsi nakoupit loni když byl rubl za pakatel během půl roku mi ten risk vynesl pár set tisíc čistého a to jsem ještě zariskoval a nechal si třetinu stranou uvidíme z jara co bude

   Smazat
  2. 19:03
   Jen čekejte soudruhu ministře Kraďousku!

   Smazat
  3. O.K. Ohlížím se na Západ. Koukám, koukám a jsem ve Vladivostoku, jdu kousek na jih a samá města Číny. Rubl a junandolar. Protože ona je ta naše Země kulatá.

   Smazat
 3. Svoboda projevu v České republice

  V rámci českého právního řádu je svoboda projevu (spolu s dalšími svobodami) zaručena Článkem 17 Listiny základních práv a svobod. Článek zaručuje svobodu projevu a právo na informace, nepřípustnost cenzury, právo vyjadřovat názory libovolným způsobem a svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu. Podle tohoto článku jsou též orgány veřejné správy povinny přiměřeně informovat o své činnosti.

  Listina v tomto článku připouští možnost zákonného omezení svobody projevu a práva vyhledávat a šířit informace, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti. Právo přijímat informace však nijak omezit nelze.

  Mezi právní normy, které provádějí konkrétní omezení svobody projevu a dalších souvisejících práv, patří trestní zákon, dnes nahrazený trestním zákoníkem. Mezi paragrafy trestního zákoníku omezující svobodu projevu patří např.:

  § 180 Neoprávněné nakládání s osobními údaji
  § 287 Šíření toxikomanie (Doležal REFLEX)
  § 355 Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení (Hanobení Českého a Ruského národa v ČT a dalších režimních propagandistických médiích)
  § 356 Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod (ČT a režimní média šířící nenávist ke všem, kteří nesdílejí jejich ideologii)
  § 357 Šíření poplašné zprávy (95% proamerické propagandy ČT)
  § 191 Šíření pornografie (Bulvvár)
  § 184 Pomluva (95% propagandistického dezinformačního zpravodajství ČT)
  § 404 Projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka (ČT sympaie k Banderovsko fašistické chuntě na Ukrajině)
  § 405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidy
  § 407 Podněcování útočné válce (ČT a režimní média podporou amerických dobyvačných válek)
  § 364 Podněcování k trestnému činu (Režimní média v čele s ČT v honu na Zemana, Ransdorfa a další)
  § 365 Schvalování trestného činu (Podpora nelegálních migrantů ze strany režimních dezinformačních médií v čele s ČT)

  Takže si to shrňme. Režimní média beztrestně porušují prakticky všechny paragrafy trestního zákoníku omezující svobodu projevu. A naopak má být trestáno šíření proruských sympatií, které v zákonech nikde nefiguruje!

  Bude to chtít od zločineckého režimu velkou fantazii nás umlčet! Jak už jsme se mohli dočíst, jejich strategií bude tzv. PŘEMOSTĚNÍ, kdy se budou snažit spojovat trestné činy s opoziční a protirežimní informační činností na internetu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chvalim vas za rozbor
   Ted to dat k soudu
   A udelat Karlu Hermanu Frankovi Chovancovi pruser a ostudu

   Smazat
  2. Krásně jste to shrnul,21.40,jen kdyby se našel někdo, kdo by podal proti nim trestní oznámení, a také někdo další,který by to zveřejnil v médiích. Takový proces by mohla přenášet ČT, to jsem se ovšem jenom zasnila...
   Stela

   Smazat
 4. Vcelku slušný web je to. Nic nového, ale čím více hlasů, tím mohutnější chór...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.