Reklama

.

.

úterý 10. ledna 2017

Asociace ministerstev proti občanům

Josef Mrázek
10. 1. 2017
Plánovače nového uspořádání světa hodně zklamali ti občané, kteří si chybně vykládají občanské svobody, a chtěli by si volit, koho se jim zlíbí, a nedbají pokynů těch, kteří vědí, koho je třeba v jejich zájmu a v zájmu ciziny volit. Musí se to občanům zatrhnout a tak bylo zřízeno centrum s krycím názvem „proti terorizmu a hybridním hrozbám“. Jeho úkolem je rozhodovat, co si občan smí myslet, a jak musí jednat. Tento úkol byl právem svěřen ministerstvu vnitra, protože tam péče o oblbování obyvatelstva, nejen prostřednictvím předstíraných voleb, organicky patří, a kdo jiný by měl evidovat, co si kdo myslí a případně patřičně zakročit.

Potíž je v tom, že starší a zkušenější občané vědí své a nedají se tak snadno ovládat. Nejvíce se vyplácí investovat do ovlivňování mládeže. Její pomocí uvést dění do pohybu a potom toho zneužít ke svému prospěchu. Nové společenské proudy mají nadnárodní charakter, a tak byla již v roce 1997 založena „Asociace pro mezinárodní otázky“ (AMO). Údajně má přispívat k hlubšímu porozumění mezinárodnímu dění. Založena byla v Praze a její aktivity se týkají území od Bruselu směrem na východ a sleduje se také ovlivňování občanů na Ukrajině a v Bělorusku. Poučné je vědět, kdo to financuje. Naše vlády se měnily, ale dodnes vidíme na stránkách AMO.cz mezi přispěvateli velký podíl českého ministerstva zahraničí a ministerstva školství (38 %). Nechybí Evropská komise, Komerční banka, Americké a Kanadské velvyslanectví, Metropolitní universita, Erasmus, VŠE, HN, ihned.cz, Respekt a něco německého.

Jednou z významných aktivit AMO je Pražský studentský sumit, jehož generálním partnerem je „The Kellner family“. Pořádají soutěže sloužící k vymývání mozků školní mládeže. Poslední plzeňské kolo vyhrál student z Domažlic, který nejlépe interpretoval dodaný návod na zastupování Ukrajiny ve sporu o Krym na Radě bezpečnosti.Užasl jsem, co podporuje vláda ČSSD pomocí svých ministerstev.

Je sice pravda, že naši bezpečnost neohrožuje Rusko, ale štvaní proti Rusku, přesto však to „Centrum proti terorizmu a hybridním hrozbám“ při ministerstvu vnitra není tak škodlivé, jako „Asociace pro mezinárodní otázky“. Dospělé a starší občany může dokonce urážet, že s nimi Centrum zachází jako s duševně méněcennými. Ale zpracovat žáky podle požadavků zadavatele je pro odborníka snazší úkol. AMO obstarává nedovolené jednostranné ideologické ovlivňování žáků a studentů a nikdo tomu nevěnuje pozornost. Ovšem zdaleka to není jediná forma ideologické manipulace na našich školách. Děje se to s Vaším požehnáním a za státní peníze, paní ministryně.

7 komentářů :

 1. Jediná rada - jít volit a tento hmyz zbavit moci.

  OdpovědětVymazat
 2. AMO obstarává nedovolené jednostranné ideologické ovlivňování žáků a studentů? Ano a nejen oni. To ovšem jede podle plánu EU a za naše, paní ministryně tomu ani nechce nebránit. Je to jen na nás starších, ti mladí jsou dnes pod ohromným tlakem. Inu kapitalismus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naše mládež je tak zblblá západní propagandou ve prospěch EU a USA, že už nemá ani minimální vlastní názor na současné dění ve světě. Pokud se ve školách opět nezačne řádně a nestraně vyučovat OBČANSKÁ NAUKA, tak ta naše budoucnost nebude moc dobrá. Mládež bez vlastního názoru, to je to nejhorší co může národ potkat.

   Vymazat
 3. O paní Heleně Langšádlové, poslankyni PSP ČR (TOP 09), si myslím své, ale její názory jsou opravdu pozoruhodné(!),hodné k zamyšlení a zřejmě nepřišla na ně sama !!!

  "To nejsem v tuto chvíli schopna posoudit, protože centrum začíná teprve pracovat. Ale myslím, že kromě tohoto centra mají být aktivní i státní zastupitelé a soudy. Protože jsou to jenom soudy, které by měly zasahovat například při rušení těchto webů. Samozřejmě i policie a státní zastupitelství."

  "Jsem dlouhodobě velkým zastáncem občanského vzdělávání, které by se nemělo týkat pouze působení ve školách. Ale potřebujeme občanské vzdělávání tak, jak ho mají v mnoha evropských státech. Velmi úspěšně ho mají v Německu či Nizozemsko. Potřebujeme se, ať už politici, tak i občané, voliči, v této oblasti ještě hodně vzdělat, abychom rozuměli fungování demokracie a měli vyvinutější kritické myšlení a právě podobným propagandám nepodléhali."

  "Parlamentní strany musejí být velmi ostražité. Chceme jako poslanecký klub TOP 09 se ještě blíže seznámit se záměry tohoto odboru. Ale tak, jak jsme doposud o něm získali informace, podporujeme jeho vznik a budeme samozřejmě i nadále sledovat jeho činnost."

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vsechny-vyspele-staty-sleduji-dezinformace-rika-Helena-Langsadlova-A-potrebujeme-pry-take-aktivnejsi-soudy-pri-ruseni-webu-470403

  OdpovědětVymazat
 4. Ja nevim , co by musela Hillary vsechno udelat , aby ji nevolila vetsina americanu. Z toho je videt jak jsou tam volby nastaveny a zarizeny ,ze je nemozne zvolit nekoho jineho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste v jiném článku ...

   Vymazat
 5. Pokud bude lid ČR tak nepěkně masírován propagandistickými kecy jak z východu, tak ze západu, tak bude v ČR zle. Je třeba začít lidem přerdkládat pravdivé informace i s komentářem, aby lid vběděl co si o tom myslí vrchnost. Propagandistické kecy je třeba úplně vypustit z jakéhokoluiv zpravodajství.

  OdpovědětVymazat