Reklama

čtvrtek 26. ledna 2017

Avigdor Eskin: Guantánamo je legrace v porovnání s mučením na Ukrajině

Oxana Volgina
26. 1. 2017
Známý izraelský politolog Avigdor Eskin ve vysílání talk show "Večer" hovořil o nesčíslném mučení lidí, které se dodnes děje na Ukrajině. Podle něj jsou nyní tisíce odpůrců režimu Petra Porošenka na Ukrajině v zajetí a jsou mučeni. Přičemž ukrajinské bezpečnostní složky mučí své spoluobčany i občany jiných států.


"Díky tomu, že jsme zde o tom mluvili, přestávali tam, na Ukrajině, lidi mučit. Právě tak to bylo. Bylo to s Janou Popescu i s ostatními", tvrdí Eskin a vyzývá všechny, kteří nejsou lhostejní, aby nezůstávali stranou od tohoto problému.

Politolog uvedl příklad nedávno propuštěného z vězení v Oděse Nikolaje Kazanského, občana Izraele. Podle Eskina byl mučen a přestalo se s jeho mučením díky tomu, že se za něj postavili lidi v Rusku.
Takových lidí, jako je Kazanský, jsou však na Ukrajině tisíce - tisíce vězňů, kteří jsou denně mučeni a drženi v nelidských podmínkách. "Guantánamo je legrace v porovnání s tím, co se děje na Ukrajině", prohlásil Eskin.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

41 komentářů :

 1. Ten Eskin je velice zvláštní figura,taková typická židovská dioda,která je vždy jednosměrná,ale dovede se velmi obratně "přepólovávat"....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. opět standardní manipulace, agente - odvést pozornost od obsahu článku na autora, od podstaty na marginalitu

   Smazat
  2. Hňupe z 9:23,kdybys toho starýho židovskýho pokryteckýho šejdíře Avigdora Eskina znal,odpustil by sis tu debilní poznámku...Ať nám ten šejdíř povypráví o mučení a zacházení s palestinskými vězni,včetně vězněných dětí v izraelskej koncentrácích,místo toho planýho moralizování fašistické chunty jeho souvěrců na zdivočelé Ukrajině....jó není mučení,jako mučení,když mučí žida,je to zločin proti lidskosti,ale když i žid,nebo někdo jiný mučí kohokoli jinýho,tak účel světí prostředky a je vše košer,tak jako v Guantánamu i v Izraeli a dokonce i ten novej Trumpeta,co má za zadkem samé židovské poradce,dokonce i své vlastní židovské příbuzné i AIPAC,se nechal slyšet,že v tom bude pokračovat,co začal oficiálně pologramotný neokon Bush a ten špinavej opičák v tom Obama v tom pokračoval.
   Tak nevím,jestli jsme si s tím Trumpetou moc pomohli....

   Smazat
  3. 13:11 opět standardní manipulace, agente - odvést pozornost od obsahu článku na autora, od podstaty na marginalitu

   Smazat
  4. 13:11
   Bavíte se s volem o sobotě, takže zbytečně.
   Někde si něco zkopíroval a ani netuší co to znamená...

   Smazat
 2. S tím rozdílem, že Američani mají oficiální povolení*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozdíl to možná nějaký je. Ale těm mučeným lidem v Guantánamu tyhle jemné nuance asi dost správně nedochází.

   I když si ale nedělám iluze, že by tam amici drželi jenom skutečné "teroristy",
   tak v případě Ukrajinského fašistického režimu nelze vůbec pochybovat, že oni tam mučí nevinné lidi téměř výhradně. Podle evropských hodnot hovad Štětiny a Petry Procházkové a podobných.

   Smazat
  2. Stay , ktere spolupracovaly s Hitlerem ,dostavaji taky dnes velkou podporu a jsou zase odmenovany. Ukrajina, Turecko , Chorvatsko , Bosna , Albanie , Baltske republiky, ....a dalsi...

   Smazat
  3. oni si to povolili sami s posvetil sa Panbuh-ze ?


   Smazat
 3. Proč zvláštní figura.Na Ukrajině se dostaly ke korytům fašounské zrůdy. Mučilo se tam i za války a nejhorší nebyli Němci, ale Banderovské zrůdy.

  OdpovědětSmazat
 4. Na Ukrajinu jede US ARMY....., aby tam provedla,jako v Německu po 8.5.1945, denacifikaci, resp. debanderizaci!

  OdpovědětSmazat
 5. Rusům za války fašisti vyrývali s oblibou na záda hvězdy, na Ukrajině dle uvedené fotografie vyrývají Ukrajinci fašounům na záda hákové kříže...!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavý postřeh, je to trochu zvláštní.

   Ale když se do těch hovad vcítím (jakkoliv je to těžké), jde jim hlavně o to mučení, a skrze toto nasilí posilovat "kmenovou semknutost".
   Jestli zrovna použijí pro mučení symbol svůj, nebo naopak symbol nepřátelský, hraje asi stejnou roli. Odhaduji.

   Smazat
  2. 12.11 To asi máte pravdu. No skoro jistě.

   Smazat
  3. 12:11 co je na tom zvláštního.Udělal si to sám,by se vědělo s kým mají tu čest.

   Smazat
  4. To je podpis Štětinových kamarádů,vy volové...

   Smazat
  5. Lidičky, lidičky... Davidovu hvězdu jim na hrb nikdo nevyryje, to dá rozum. Jednak by se s ní klidně SMĚLI SLUNIT BEZ KOŠILE, jednak by to byl podpis katova financiéra. Vyrejte mu na hrb hákoše a udejte ho, že je nácek... bude se bát sundat triko i v noci doma v koupelně potmě a k doktorovi si nedovolí zajít - aby ho nezavřeli za propagaci a podporu ....

   Smazat
 6. 8:17
  Do kterého opiového doupěte na ty rozumy chodíš.
  A pokud je to pokus o ironii, tak hodně ubohý
  Václav

  OdpovědětSmazat
 7. To je nějaké divné. To by přeci "demokratická Ukrajina" na cestě do EU a NATO určitě neprovozovala. Nebo jako USA jedině "demokratické mučení a věznění" vlastně pro blaho týraného. Přeci bojují za lepší zítřky Ukrajiny a už už blahobyt, který tam nastal po vyfackování zlého Rusa a bolševíka jak nám říká náš mainstrím. A občani přeci jásají sláva Ukrajině, sláva hrdinům. Dokonce oficiální představitelé Ukrajiny říkají, jak brzo vítězně potáhnou jejich hrdinové na Rusa a zdolají i Moskvu a jaká tam bude velkolepá přehlídka. To se zlý židobolševík,Rus a Putin bude divit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je v tom, že nejenom USA, ale už i opičící se Evropa používá k válčení na cizích územích nikoliv svoje regulérní armády, ale jakékoliv místní ozbrojené, žoldácké a banditské síly, které podporuje finančně i zbraněmi. No a na Ukrajině jim proto vůbec nevadí fašistické bojůvky všeho druhu. Bruselu budou vadit až poté, co dostane Ukrajina bezvízový styk s EU a kdy se banderovci rozlezou jako mor po celé Evropě. Pak budou tzv. evropští vůdci v médiích předstírat před vlastními občany ohromné překvapení.

   Smazat
  2. 8:52 vybrala a přeložila p.Grulichovà článek od nanynky,potažmo kontroverzního horlivého fanatika
   a obdivovatele V.V.Putina.Od fanatika,extremisty,
   antidemokrata se nedozvíte o poměrech v zemich býv.SSSR resp.RF,kde mimo jiné jsou poměry ve věznicích daleko horší!Poukazujic na jiné země,
   většinou na země co nechtí"kamarádit" s klikou v Kremlu je součástí propagandy.Publikováno na NR pro lidi jako vy.
   PS.Čtěte rychle než jako vždy bude smazáno !

   Smazat
  3. Zajímavá informace 7:41. Po II. sw. američané houfně zachraňovali esesáky před Rudou armádou a nyní budou debanderizovat Ukrajince? Nebude to opět naopak?

   Smazat
  4. 10.32 Každý, kdo seděl ve "vyšší" trestní kategorii vám, bude-li vám věřit, prozradí, že SKUTEČNÝ KRIMINÁL VŠUDE VE SVĚTĚ SI DĚLALJÍ KRIMINÁLNÍCI NAVZÁJEM. TAKÉ UVNITŘ VĚZNIC dělají "pořádek" bandy kriminálníků. Určitý cikán puštěný na Havlovu "AMINU" se vrátil do báně, když loupežně přepadl několik hodin po vyhození z basy, kde se mu, volnostylaři, moc líbilo. Zkoprnělému novináři od sluníčkařů prozradil, že v kriminále je ON NĚKDO, kdežto venku není nic. Bachaři jenom hlídají, aby se navzájem nepozabíjeli.

   Smazat
  5. 10:32
   Tvoje žvásty nemusí nikdo mazat ty se namažeš sám.
   Václav

   Smazat
 8. Americká ambasáda v zelené zóně Bagdádu má prý 17 tisíc zaměstnanců a Irák je pod jejich patronací už řadu let doslova rájem na zemi. Zajímalo by mě, kolik čítá americká ambasáda v Kyjevě a jestli ten ukrajinský ráj budují američtí poradci také podle irácké metodiky.

  OdpovědětSmazat
 9. Pamatujete ty zlaté doby, kdy V. Havel sliboval českým ovčanům jistotu protihodnoty naší vojenské pomoci US ARMY při trestní vojenské akci proti Iráku?
  Protihodnotu ve formě vynikajících investic do obnovování zničené irácké infrastrukury a z toho obrovské zisky. Nic to nechtělo - jen české vojáky na místě!

  A výsledek?
  Několik rakví s českými profesionálními vojáky, státní pohřby, válečné vdovy i sirotci...
  A na místě samém? Zrod sebevražedných atentátů, které tam nikdy před tím se nevyskytovaly, vznik ISIL, a miliony emigrantů valících se do Evropy.

  To byly zlaté doby mazání medu kolem úst ovčanů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale některé křižovatky u nás v Česku jsou už jako v USA - na jednom rohu prostitutka pro pány, na druhém rohu prostitut pro pány, na třetím rohu podobojí pro dámy i pro pány a na čtvrtém rohu drogový dealer. A přitom si lze vybrat všechny odstíny. No, nekupte to!

   Smazat
  2. Ano,holt ten pokrok (nebo rozkrok) se zastavit nedá....

   Smazat
 10. Ukrajina se nachází v technickém bankrotu a mohu směle doložit na faktech, že také politicky je zcela na konci. Na Ukrajině se dnes velmi špatně žije i "běžným" občanům,kteří nepociťovali dříve nižší životní úroveň a proto se odehrává masová emigrace z Ukrajiny - hovoří se o milionech lidí. V takovém ovzduší se nelze vůbec divit, že jsou mocenské a policejní orgány puštěny ze řetězu a děje se tam násilí, o kterém nemáme asi vůbec tušení. Je jenom otázkou, jak a kdy to skončí, ale pokud Trump splní očekávání, tak se také "vyrovná" po svém s režimem na Ukrajině!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. koho dnes zajímá banderostán, dyť Trump už nemá už ani na fondy pro OSN a musel kvůli úsporám dokonce dát padáka i Nulandové, která se svými sušenkami (ale i Obamovými 5ti miliardami dolarů) tolik zasloužila o znovuzrození ukrajinského fašismu

   Smazat
 11. 16:52 ještě by to chtělo otevřít stavidla (jinými slovy zavést bezvízový styk s EU), aby se vydali směrem na západ (těch pět až sedm miliónů, kteří jsou v Rusku, nestojí ani za řeč) jako protiproud proti těm černochům a Arabům muslimského vyznání, alespoň Česko nebude muset oplotit hranice státu :-)

  OdpovědětSmazat
 12. Není rozdíl mezi vládou Ukrajiny a naší vládou.
  Jenom Na Ukrajině a ČR je možné,aby ministerské
  pozice zastával cizinec,přestože je to v ústavě
  výslovně uvedeno.Je jedno,zda je to Slovák nebo
  zastupující říšský zmrd.Tak Ukrajinu až tolik
  nehaňte,když jsme stejní v tomto smyslu.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak,tak,nejsme na tom o moc líp než ti UÁčka a brzy se s nimi srovnáme na cestě do "Somálska".....,nedělejme si iluze,že jsme o moc chytřejší,než oni,kdyby to tak bylo,nepodobaly by se ty naše bordely tolik i s těmi partičkami jewreo-oligarchů a pitomostí voličů a navzájem kamarádícím fašistickým sedimentu,reprezentovaným figuramu jako Štětina,Peszynský,SchláffenDreck a vůbec celá vláda a půl parlamentu....

   Smazat
 13. Uvěřit Havlovi mohl jen ten kdo si myslel že to bude on kdo bude parazitovat na druhých. Jak to bude jsem věděl od první minuty. I teď určitá skupina lidí sní o komunismu pro ně a ostatní jsou neschopní idioti a proto musí trpět.

  OdpovědětSmazat
 14. to prasa by malo vediet ze aj jeho si to pocká karma je zdarma

  OdpovědětSmazat
 15. ta svina skonci asi ako causescu.

  OdpovědětSmazat
 16. ta svina skonci asi ako causescu.

  OdpovědětSmazat
 17. to prasa by malo vediet ze aj jeho si to pocká karma je zdarma

  OdpovědětSmazat
 18. Koukam ze EU ty prasarny na Ukrajine nevadi.Hlavni je poskodit Rusko.Prasata Banderovsky.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.