Reklama

.

.

středa 18. ledna 2017

Beatrix von Storch: Trump jenom pojmenoval věci pravým jménem

18.1. 2017   První zprávy
Zahraniční politika USA od přelomu tisíciletí byla katastrofa. Válka v Iráku a politika "změn režimů" pod vedením Hillary Clintonové uvrhla Střední východ do chaosu, uvedla Beatrix von Storchová v rozhovoru pro Freie Welt. Stále více a více Američanů mělo už plné zuby toho, že jejich vláda se snaží hrát na světového policajta, zatímco doma nedokáže vyřešit problémy.


  V Obamově rodném městě Chicagou roste trestná činnost, náklady na zdravotní pojištění eskalovaly. Donald Trump však otevřeně říká, že invaze do Iráku bylo špatné rozhodnutí. Slíbil také větší ochranu hranic s Mexikem, lepší boj proti nedovolenému přistěhovalectví a nechce, aby Spojené státy hrály roli světového policajta, charakterizovala období posledního amerického prezidenta Storch.

Kerry: Takhle se nechová americký prezident

Trump a NATO
"Donald Trump mluví jenom o tom, co je již zcela zřejmé, že Evropané nedokáží chránit svoji vlastní bezpečnost. Německá ministryně obrany Ursula von der Leyen stěží plní závazky vůči NATO. Bundeswehr je v kritickém stavu. Von der Leyen se zabývá především self-propagací a sexuálními semináři pro vojáky. Další evropské státy také nejsou schopny se bránit. To vede k vojenské závislosti, které se pak rovněž stává politickou závislostí. Ale my chceme partnerství s USA a nezávislé, vysvětluje svůj pohled na Trumpovo hodnocení NATO europoslankyně za AfD.

Uprchlická krize
„Pravděpodobně neexistuje jediný člověk, který by Německu a Evropě způsobil tolik škod jako Angela Merkelová. Když Britové viděli, jak Merkelová zve k migraci lidi do západní Evropy, tak pro mnoho Britů byl jediný závěr: Musíme se dostat ven z této Evropské unie. Takže kritika Donalda Trumpa kancléřky je oprávněná,“ uvedla Storch.

Kritika médií
Beatrix von Storch také pochválila Donalda Trumpa za jeho přístup k médiím. „Zlomil interpretační autoritu mainstreamových médií. Sociální sítě vytvářejí pro občany zcela nové informační kanály. V celé Evropě občané požadují větší účast a chtějí rozhodovat o svém osudu. Chování Donalda Trumpa je i pro nás příkladem, kdy bychom se v informacích měli orientovat sami, bez nápovědy. Toho se v Německu a nejen v Německu bojí, takže proto ty drsné reakce na alternativní média a nyní i otevřená cenzura internetu.“

9 komentářů :

 1. Afgánští mladíci znásilnili skupinově mladíka v lese. Dostali 1 rok a tři měsíce.
  http://www.thelocal.se/20161231/swedish-judge-refuses-to-deport-teens-who-gang-raped-child

  OdpovědětVymazat
 2. Z diskuze k článku:
  Kauza hidžábu ve škole: Aktivisté u soudu zpívali hymnu, soudkyně nechala vyklidit síň

  https://www.novinky.cz/diskuse?id=472342&articleId=/krimi/426773-kauza-hidzabu-ve-skole-aktiviste-u-soudu-zpivali-hymnu-soudkyne-nechala-vyklidit-sin.html&sectionId=3&page=2


  Ivana Oslejšková, Hradečno Nová Ves
  St, 18. ledna 2017, 13:43:23 | Souhlasím |
  Nesouhlasím |
  +44 / -1

  Vůbec nechápu co se tu řeší, chceš chodit do české školy? Tak dodržuj její předpisy, nechceš? Tak táhni odkud jsi přišla. Byla jsem svědkem, jak ve vídeňské porodnici odmítala turkyně sundat své zahalení, a manžel se rozčiloval, že jí nebude rodit doktor, ale doktorka. Bylo to dost vyhrocené, žena musela na sál, ale odmítala se odstrojit. Lékař zvedl telefon a s ledovým klidem oznámil manželům, že volá taxi, aby je odvezlo na letiště a odtud se mohou dostat domů, kde je jistě odrodí doktorka a bez svlékání. Oba zůstali jak opaření, protože od nich odcházel. Chlap za ním běžel a prosil ho, aby manželku odrodil. Najednou to šlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na muslimy se musí přísně. Oni jsou na to zvyklí. Jak se jim ukáže vlídná tvář, hned to berou jako slabost a začnou být drzí. V muslimských zemích je na každém rohu policajt a jak to všechno funguje.

   Vymazat
 3. Myslím si, že se musí na všechny falešné vykladače náboženství, kteří se sami staví do role těch jedině správných dosti "přísně", nejen na muslimy, ale také na katolíky a evangelíky, ortodoxní židy.... Zlo, nenávist k jiným a zabijácké touhy jdou historií všech náboženství, respektive historii těch, kteří si ta náboženství přisvojili. A pak jsou z nich teroristé - také např. z tzv. vymýtačů ďábla (někdy i stovek ďáblíků), jak nám to ukazují i v televizi.

  OdpovědětVymazat
 4. A co taková ústava ČR a Listina základních práv a svobod.To vám nic neříká ? Bolševická setrvačnost tu je pořád.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Havloiid v akci. A čo Ti hovorí humanitarne bombardovanie Srbska, vojna v Iraku,zavraždenie Kaddafiho Obamom ,Killary Clintonovou,Kravavou Madlou , Sarkozym,Cameronom v priamom prenose ? pPdporovanie umiernenných v Syrii,dalšie kravavé svinstvá made in USA, NATO,EU vo svete. Tam neplatí Listina základných práv a slobôd lebo to vyvražduje ta vyvolená ELITA !!!

   Vymazat
 5. Listina práv ano, ale také aby byla spojena s listinou povinností.
  Neplníš své povinnosti, nemáš ani žádná práva, tečka. A hned by se nám to tady pročistilo, všichni by táhli do země, kde platí jen to první.

  OdpovědětVymazat
 6. Obamovo rodne mesto je Nairobi, Kenya. Ne Chicago!
  V Chicagu ja pouze clenem v homosexualnim Bath hausu.

  OdpovědětVymazat
 7. Výše se mimo jiné píše,,evropa,není schopná bránit sama sebe,,To ale bohužel není pravda.Mi bychom se jako celek klidně mohli ubránit,stávajícím hrozbám.ALE,ALE, To by ty kreténi v Bruselu nejdříve musely chtít. Tady není vůle se bránit!!

  OdpovědětVymazat