Reklama

.

.

pondělí 16. ledna 2017

Bitva u základny T4. Podívejte se na úderné vrtulníky v akci (VIDEO)

Geo
16. 1. 2017   Eurasia24

Ruské a syrské vzdušné síly pomocí bitevních vrtulníků útočí na pozice Islámského státu v provincii Homs u letecké základny T4.


Bojová operace aktuálně probíhá východně a severovýchodně od vojenského letiště. Ruské a syrské úderné vrtulníky poskytují podporu útočícím jednotkám Syrské arabské armády.

Na videu, poskytnutém syrským ministerstvem obrany, je k vidění rovnou několik typů úderných vrtulníků ruské výroby v akci: Ka-52 , Mi-28N a Mi-35M ruských sil a také Mi-25 (exportní verze Mi-24D) syrského letectva:


5 komentářů :

 1. A pak, že je US propaganda lživá! Jsou tam!!
  Například tito na písku jsou již skutečně umírnění.
  Byli umírněni a navždy ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Umírněnost s nejnovější výzbrojí - školní příklad protimluvu. Umírněné moderně vyzbrojené písečné blechy živící se krví syrského lidu. Zašlápnout, zpopelnit, otrávit - cokoli proti blechám. Umírnění lidé v Sýrii odklízejí trosky a obnovují infrastrukturu nezbytnou k normálnímu lidskému životu. Chrání je ozbrojení lidé, kteří znají cenu lidské důstojnosti a svým vojenským slibem se zavázali chránit syrský lid, nikoli krvelačné písečné blechy.

   Vymazat
 2. Umírnění nejsou.Umírněný nevezme samopal na
  prosazování svých zájmů.Takže obyčejný z EU
  chválený terorismus.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 3. Náboženski pozdrav Aláh akbar umírnrni pozmenili umírnene na umírajíci pozdrav umírnenneho aláha na Kalách akbar,ne jen v Sýriji ale taki v umírnené Merkelové otevřene muslimske europě"

  OdpovědětVymazat
 4. Umírněný zlobil si do školy bere jenom pořádnou kudlu, baseballku a revolver. M-16 a handgranáty nechává doma. Podle US kritérií je to hodný chlapec a BUDE MÍT JEDNIČKU Z MRAVŮ. Největší darebák, u kterého našli fotku Putina, byl ze školy vyloučen pro NEAMERICKÉ CHOVÁNÍ.

  OdpovědětVymazat