Reklama

úterý 24. ledna 2017

Bolševik opět přichází


Béda
24.1.2017 Outsidermedia

Kde jsou disidenti, kteří se kdysi brali za svobodu politického projevu? Jak to, že nebouří a nechrání alternativní média před veřejnou diskriminací a štvanicí? Jak to, že jim nevadí všudypřítomné špiclování, zmizíkování alternativních webů v internetových vyhledavačích? Jak to, že dnes sami souzní se zvacími dopisy pro cizí okupační armádu?

Umělecká fronta je již opět až na pár výjimek politicky korektní a konformní.

Dnešní bolševik vstupuje do politického dění poučen zkušenostmi bolševika předpřevratového. Špicluje, monitoruje desítkami tisíc kamer, nahrává mobilní i internetovou komunikaci, centrálně přijímá náhubkové zákony, zřizuje ministerstva Pravdy i cenzorské „think tanky“.

Prezidenty, kteří byli zvoleni lidem přes jedinou mainstreamem zjevenou reklamní pravdu, označuje za cizí agenty, svoji politickou opozici a kritiky označuje za cizí nájemné agenty. Svých vlastních nájemných agentů a agentur si přitom nevšímá. Lid označuje jako lůzu, jeho rozhodnutí za populismus a sebe považuje za elitu. Sestavuje černé listiny a požaduje, aby soudy zahájily procesy s nepohodlnými oponenty. Aktivita bolševika se zintenzivňuje úměrně tomu, jak klesá důvěra v jeho pravdu. Když konkurence začne provádět to, co dnešní bolševik praktikuje již po celá desetiletí v podobě Svobodné Evropy, je oheň na střeše.

Jak dlouho ještě potrvá, než dnešní bolševik vyvolá ze záhrobí Bobliga z Edelstadtu, senátora McCarthyho anebo soudce Urválka?54 komentářů :

 1. Ale jsou i nepatrné výjimky bývalých disidentů, kteří hned krátce po listopadu prozřeli a z celou tou bývalou partou se názorově rozžehnali. Třeba Lenka Procházková, ta má můj velký obdiv a úctu. Hledá pravdu celý život, nejen do roku 1989. Děkuji za to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozhodně nejste sám, kdo prokoukl celou Chátru 77 a to k čemu sloužila - ke zradě národních zájmů, k likvidaci společného státu Čechů a Slováků a hlavně k instalaci zlodějského válečnického kapitalismu !!

   Smazat
  2. Ale Charta77 přece pořád bojuje za lidská práva. Jenže ne u nás, ani ve "spřátelených" státech, ale v Číně. Viz čerstvý dopis 160 Chartistů na vládu:
   http://zpravy.idnes.cz/podporte-lidska-prava-cina-charta-77-signatari-otevreny-dopis-p5r-/domaci.aspx?c=A170120_132233_domaci_hro

   Smazat
 2. Podobně by na tom byl i Karel Kryl, který byl pro jistotu "odejit", právě tak jako Alexander Dubček. Nějak se těm havlovským neomarxistům nehodili do krámu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak byl Karel Kryl "odejit"?

   Smazat
  2. No přeci: zavražděn, zabit, eliminován.
   Rozhodně neumřel sám od sebe.

   Smazat
  3. Ale jdi do háje s tou konspirací.

   Smazat
  4. 14:31 ty jdi do hajzlu
   Kryl zemrel pri nejmensim ze smutku nad tim jak Havel znicil Cesko

   Smazat
  5. Pravda je, že Kryl byl z polistopadového vývoje naprosto rozladěn. Je jisté, že to co se po listopadu dělo a kam vše směřovalo, mu na zdraví nepřidalo. Takových zklamaných lidí, kteří věřili v něco lepšího než bylo, byli plná náměstí. No rozhodně Kryl by dnes nebyl žádný kavárník určitě by nebyl k dnešku lhostejný. Asi by se dočkal nálepky nacionalisty, xenofoba, zástupce lůzy...

   Smazat
  6. Jsem přesvědčenej že Kryl by tam mezi tou Krausovskou sebrankou nestál!

   Smazat
  7. A když jste u Kryla! V Dobřichovicích vydává pan místostarosta svůj časopis s jednoznačnou propagací ODS a v dnešním vydání, dodaným do našich schránek osobně najatými lidmi, používá Kryla jako modlu. Někdy po přečtení článků si říkám, kdyby se K.Kryl probudil, dal by panu Pánkovi přes držku!

   Smazat
 3. Hezká fotografie,pěkně se na ní všichni ty eurohujerský - totalitářský - havlistický svině sešli.

  OdpovědětSmazat
 4. Dobře... ale co tohle má společného s bolševismem? Proč urážet bolševiky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, s bolševiky tito lidé nemají nic společného. Jde spíše o trockisty, příp. o neomarxisty ...

   Smazat
  2. 13:16ja bych řekl fašisticky ksindl

   Smazat
  3. 13:01 Má a hodně. Na otázky v úvodu článku je jednoduchá odpověď. Jim nikdy nešlo o naplnění toho, co hlásali. Šlo jim jen o to, aby to byli oni, kdo mají v rukách totalitní moc. Velmi jasně je to slyšet třeba v projevech Němcové: "Jsem bytostní demokratka. Proto nesmíme připustit, aby tady měly prostor jiné názory, než ty naše, jediné správné" (parafrázováno).

   Smazat
  4. 14:57 Zřejmě o bolševicích toho moc nevíte a tak motáte vše dohromady.
   Stačí se učit ...

   Smazat
  5. 17:13 Z kontextu článku je jasné, že autor použil "bolševismus" jako synonymum pro totalitární prosazování sebe a vlastních názorů. Nemluví o ideologii. V tom je asi podstata toho, co považujete za "motání".

   Smazat
 5. Je to vskutku nádherná fotografie. Tolik pyjů po hromadě se jen tak nevidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsou tam jen pyje, ale i pussy!!!

   Smazat
 6. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej! Snad Trump tu pekárnu zavře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:33 Takových "pekáren" je po světě i u nás povícero. Ty domácí, placené z našich daní, si budeme muset zavřít sami, Trump to za nás neudělá !!
   U nás má k nim klíče vláda v čele se Sobotkou, Babišem a Bělobrádkem ...

   Smazat
  2. 13:33 - on to asi neplatil Obama, ale něco Soros a něco si platíme sami, tak jak to má být ve spořádaném EU státě.
   Lidé, kteří myslí za nás a znají tu jedinou pravdu, si zaslouží, abychom je živili.
   PB

   Smazat
 7. Je to usmevne,ako sa Havlokavarna boji cerveneho,rohateho diabla,coby bolsevika,vsak sme okusili demokracii,ala,juesej a co nam priniesla rozkradnutu republiku...holyud!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:54 Havlokavárně a jiným dochází, že i na ně může, dříve či později, dojít.
   Důkladná revize privatizace, restitucí, apod. by je také mohla poslat do "tepláků".
   Kam by teď "chudáci" emigrovali ... ? Do Německa k Merklové ?

   Smazat
 8. Někdy v budoucnosti, blízké či vzdálenější, bude na osoby - které jsou na úvodní fotografii tohoto článku - pohlíženo jako na sbor kolaborantů z cizí mocností; v podstatě jako na novodobou obdobu Kuratoria. Doufám, že i z podobnými následky.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že se mýlíte. Tito lidé v přesně definovaný čas prozřou, pochopí, jak se mýlili a opět zaujmou ten správný a demokratický postoj, teplá místečka a bohaté prebendy. A když ne, tak jejich děti určitě ;-).
   Jsou to stále titíž. Dědek udával za CaK monarchie a za první republiky, synáček donášel na Gestapo, vnuk byl kovaný komunista, co udával STB, aby se z něj po roce 89 stal demokrat a tvrdý podnikatel a pravnuk dnes maká v nějaké neziskovce, zve sem negry a rozkládá, co zbylo z národa.
   L.C.

   Smazat
  2. 14:55 mate pravdu, a ja ze pry kritizuji Cechy

   Smazat
  3. 1608 problem je ze tito lide z obrovske vetsiny nejsou Cesi ale Chazari.

   Smazat
 9. Autora "bédu" prosím, aby neurážel bolševiky porovnáváním s těmito zrůdnými quislingy ...

  OdpovědětSmazat
 10. Podívejme se na některé typy - třeba pí.. Šiklová.Ta během svého života prošla všemi izmy a vždy byla v popředí.Že se ani trochu nestydí. Fišerovou třeba moc nemá cenu kritizovat, ona je prostě hloupá a naivní. Atd, atd kdyby alespoň někam zalezly a byly zticha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesaháš paní Šiklové ani po paty.

   Smazat
  2. Anonymní 15:05
   Šiklová uznává jenom takové,co ji sahají pod sukně,ti co ji sahají po paty,po nich šlape.

   Smazat
  3. Hnus affirmativni akce ktera disazuje hloupe zenske

   Smazat
  4. Dovoluji si připomenout,že komediantka
   Fišerová nebyla nic moc.Po angažování
   v neziskovce najednou měla peníze na tu
   kandidaturu na prezidenta.Snad se mohu
   této"aktivistky"zeptat,kde ty peníze
   vůbec vzala.Zřejmě ta neziskovka tolik
   nezisková není.Tu komediantku kanidátka
   stála několik molionů.
   Petr Majevský

   Smazat
  5. 17:06 - financování prezidentských kandidátů bude zcela jistě veřejně přístupné.

   Smazat
 11. to nemá s bolševiky nic společného. To jsou jen lidští
  parazité!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Disidenti, havlisti a chartisti meli byt umlaceni pendreky Lidovych Milic
  Skoda
  Za komunistu bylo lepe

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty musíš bejt marod

   Smazat
  2. Vše je nadsázka, ale "Sralbotka" je hrdina i pro Kalouska, protože nechce jmenovat chartistu p.Srpa, kterému nesahá ani po paty, do nějaké pošahasné etické komise, která rozhoduje kdo bojoval proti komunistům. Kdo dokázal, že byl spolupracovníkem STB? Není to jen proto, že ho jmenoval prezident Zeman? V.J.Horák

   Smazat
  3. Že by se nakazil od tebe?

   Smazat
  4. 17:52 Nevím jest-li to platí na mne, ale jsem vůči nemocím dost imuní a necítím se být
   roznašečem nenávisti. Mám lidi rád i ty chudé duchem. V.J.Horák

   Smazat
 13. Toho debila Sralbotku pověsit za ""koule"" a rozhoupat,šmejda nesvéprávnýho zrádcovského!

  OdpovědětSmazat
 14. Neurazajte bolsevikov..

  OdpovědětSmazat
 15. KDE ŽE JSOU TI TZV. DISIDENTI? Však oni by byli, ale zřejmě je nemá kdo - aspoň zatím - pro takové herecké produkce financovat - korumpovat. Až u nás Čína začne zřizovat různé tzv. nadace - neziskovky, bude čas opět mít se na pozoru. Ale zatím zdá se ještě zcela nedodělaly svoje představení sice dodělávající, ale přece jen stále kopající instituce/prostituce. Za peníze je vše, nic není člověku bližší a proto korupce tak dobře vzkvétá, zejména právě mezi "politiky". Etická komise - zase jen divadlo a určitě za tučný honorář. Jen trochu píle ke zvládnuté role a čím více se nakydá hnoje na 10 milionů občanů, kteří zde žili i v letech 1948-1989, tím bude honorář tučnější. Nebylo by lepší spíše vyzvednout těch 10 milionů, kteří, vzdor nepřízni doby a šéfů státu, vytvořili kvalitní dílo, ve školství, zdravotnictví, vybudoval se průmysl, zemědělská produkce se ve velkém vyvážela, inteligence, utíkající za vyššími platy do ciziny byla vysoce ceněna, absolventi Univerzity Karlovy nepotřebovali ani nostrifikaci. Rodilo se hodně dětí, národ rostl ne imigranty, nebyli nezaměstnaní, nebyli bezdomovci, nebyli žebráci ani žebrácké organizace, kterým se vznešeně říká nadace. I pro ženy byla práce, a pro jejich děti jesle a školky. Všechny a ne jen bohaté děti mohly na školu v přírodě či na zájezd, všechny děti měly na oběd ve školní jídelně. Kdy si současní mravokárci předchozích dob všimnou, že svými postoji akorát uráží těch 10 milionů co to vše budovali. Ba naopak, kdy si všimnou, jak současní šéfové prasí školství a zdravotnictví, kdy začnou vybírat daně tam kde se vyrábí a ne tam, kde si firma zřídí adresu? Kdy si všimnou úprku lékařů - a to těch nejkvalifikovanějších - znovu a masově za hranice? Kdy si dnešní šéfové všimnou přebujelé byrokracie a zredukují ji dejme tomu o 300 tisíc?
  Ne, naši šéfové, současní bolševici, budují komisi, která má kádrovat ne tak někdejší šéfy-bolševiky, jako celý národ. Hnus, hnus, hnus pečovat o etiku z poloviny minulého století pomocí současných nenažraných komisí, pomocí neobolševismu, či spíše nacistických metod, pomoci cenzury a fízlování, agentů - donašečů, bretšnajdrů a při tomto "pokroku" dojde i na "Kurválky", ostatně si myslím, že už se školí a v praxi přisluhují. Tak zdar a sílu návratu starých a ještě starších časů!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Béda ať si konečně najde kdo byli skutečně bolševici a kdo falešní bolševici zvaní židobolševici, a to jsou i havloidi, pohrobci Bronštajna-Trockého.

  OdpovědětSmazat
 17. Autor zapomněl, že vždy se najdou nějací bolševici,neuvádí že to jsou bílý a modří bolševici, jejich otcem jsou oba Václavové Klaus a Havel.

  OdpovědětSmazat
 18. Pustit jim tam alespoň ten nejkvalitnější slzák nebo něco nervovýho a pozamykat východy. To bychom se umlátili smíchy, pakáž zkurvená. Je dobře, že lidi mají svůj rozum a tyto idioty ignorují. Kdyby tu byl Hitler, ty kurvy by stály před kamerou úplně stejně.

  OdpovědětSmazat
 19. Když vidím tu komediantskou lůzu v pořadu toho kripla rádobyžida Krause,tak si kladu otázku,zda to Rudá armáda nezkurvila,že porazila nacistickou Velkoněmeckou Říši a tím zachránila jeho židovského otce před zplynováním.Záchrana jeho otce umožnila,že po válce mohl zplodit takového parchanta.Jeho matka-Češka,členka KSČ se musí v hrobě točit jak turbína!

  zločas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a kdyby žila určitě by byla ministrině kultúry v havlovi sebrance jako jednou bude jeji zparchantěli sinaček ktereho luza zbožnuje

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.