Reklama

pondělí 30. ledna 2017

Brigádní generál a válečný veterán ze druhé světové války Emil Boček se připojil k tzv. Bystrcké výzvě komunálních politiků, kteří po zákonodárcích a vládě požadují plán na ochranu před terorismem a odmítnutí kvót na přerozdělování uprchlíků.

30.1. 2017 část rozhovoru,Parlamentní listy
Žádné muslimy živit nebudeme. Republika je rozkradená, vše v cizích rukách, promlouvá generál, válečný hrdina, nositel Řádu Bílého lva. „Ti uprchlíci stejně pracovat nebudou a my je tady budeme živit tak jako Angela Merkelová, která si je pozvala do Německa.“ 

Podepsal jste tzv. Bystrckou výzvu, která varuje před přijímáním migrantů. Proč jste se k výzvě připojil?

Vystupuji tak proto, že mi vadí, že je do této republiky už natahaných tolik lidí, že nikdo neví, co s nimi budeme dělat. Ti uprchlíci stejně pracovat nebudou a my je tady budeme živit tak jako Angela Merkelová, která si je pozvala do Německa. Teď na naši vládu Němci tlačí s tím, abychom přijali dvacet tisíc uprchlíků. My zde ale máme dost svých nezaměstnaných a lidí, o které se musíme postarat, a ne abychom přijímali nějaké muslimy.

Výzva také v souvislosti s přijímáním uprchlíků připomíná rizika terorismu. Myslíte, že příchozí muslimové představují takové nebezpečí?

Myslím, že ano. Vždyť se dnes tady soudí muslimka kvůli tomu, že nemůže nosit burku ve škole. Ať jde do školy tam, kde ji může nosit, když ale tady v naší republice chce žít, ať se podřídí jejím zákonům. A když ne, vždycky má otevřené dveře a může jít. Pokud jde o terorismus, zatím se nic neděje, ale počítám, že se dít bude. Přes milion uprchlíků je jenom v Německu a je jisté, že mezi nimi teroristé jsou. Nevím, proč Merkelová migraci tak otevírá dveře. Po válce tam přišli Turci, ale ti šli za prací, ale tito uprchlíci jsou živení německým státem. Proč by pracovali, když mají takové podmínky? A navíc teď Němci chtějí jiným státům přikazovat, že také mají uprchlíky přijímat. Co nám má kdo mluvit do našich vnitřních záležitostí. Naši politici by to měli tvrdě odmítat. Václav Klaus byl vždycky proti Evropské unii a já s ním v tom souhlasím a jsem také proti. A hlavně jsem zásadně proti tomu, aby nám něco nařizovali. S prezidentem Zemanem naprosto souhlasím a jsem rád, že zde nechce uprchlíky. Třeba Poláci si nenechají od Unie nic diktovat, a tak bychom to měli dělat i my.

30 komentářů :

 1. Palec nahoru.A všem politikům ,kteří chtějí nezištně, rozumněj za obrovské prebendy pro sebe, sem natahat nakopat do řiti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:03
   Prosím o laskavé sdělení, kde se budou vydávat kopačky.

   Smazat
 2. na 1000 přijatých se za čas sjede příbuzenstvo s pátého kolena a máme jich tisíce na víc.Mezi tím se narodí /množí se jak králíci/stovky dalších.Nakonec budou chtít další mešitu a muslimskou stravu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:12
   Budeš se holt muset taky víc množit, Pupsi. Doufám, že víš jak na to.

   Smazat
  2. já je živit nebudu.Myslím že to bude na tobě .

   Smazat
  3. https://www.youtube.com/watch?v=F96yCqNTEeo

   Smazat
 3. A kde je ten "plán na ochranu"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je Voják!!!
   Ne jako někteří bývalí a současní z Gen. štábu co nevědí (nebo raději nechtějí vědět) jak bránit Republiku. Měli by odevzdat uniformy i s tučným výsluhovým důchodem! Vlastizrádci! Jsou zvyklí jen najít nejbližší pozadí co se objeví v dohledu.....rudý nebo s pruhama. Pořád je to stejný.
   Pane Brigádní generále děkuji za Váš názor.
   Smazat
 4. Pan Brigádní generál má ve všem pravdu.Proč nemáme takové lidi ve vládě?Žilo by se nám lépe, bez obav, kdy nás zaplaví horda muslimů.

  OdpovědětSmazat
 5. Takto vypadá správný vlastenec.Vyjádřil se přesně
  a na rovinu.Ostatní bývalí generálové se k tomuto
  nemohou rovnat,ani se vedle něho postavit.
  21:22-To já si je klidně pořídím za své.Nebudu
  litovat peněz ani nakopaných řití.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 6. Líbí se mi ....řekne naplno ,co si myslí a o tom to je...
  žádný servítky ,žàdný mazlivý slovíčka ..
  je to chlap..
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražská vlaštovko, Tvá slova jsou přiléhavé.
   S úctou emeritní plukovník v záloze
   alias pražský vrabčák Čimčaro

   Smazat
 7. Pane generale Bocku, Evropa a Amerika je na vasi strane !
  Americky president a cely jeho kabinet take. slava vam pane.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. http://svobodnenoviny.eu/znovu-uprchlicke-kvoty-za-6-minut-muzete-mit-jasno/

  OdpovědětSmazat
 9. Čest Vám, pane generále. Bojoval jste za svou vlast a ta je v největším ohrožení od dob 2. světové války. Přeji pevné zdraví a nezdolného ducha!

  OdpovědětSmazat
 10. Pan generál má naprostou pravdu. Co mě ale velmi překvapilo je jeho vojenská kariéra, kterou se vypracoval až k hodnosti brigádního generála:

  "Sloužil jako mechanik u 312. stíhací perutě. Roku 1943 byl na výcviku v Kanadě a od října 1944 sloužil jako pilot-stíhač u československé 310. stíhací perutě. Na svém kontě má 26 operačních letů. Z letectva odešel v roce 1946.
  Po válce si otevřel opravnu motocyklů a po roce 1948 pracoval v Mototechně. Od roku 1958 pracoval jako soustružník ve Výzkumném ústavu ČSAV a v letech 1983 - 1988 u firmy Drukov. Do důchodu odešel v roce 1988. V dubnu 1990 povýšen do hodnosti kapitána a v říjnu téhož roku na majora. V březnu 1993 byl povýšen na hodnost plukovníka ve výslužbě. Dne 8. května 2014 jej prezident Miloš Zeman jmenoval brigádním generálem."

  Opravdu jsem netušil, jakou vojenskou kariéru může udělat člověk v důchodu. Od nadporučíka až k brigádnímu generálovi. Není to trochu kách? Oproti lidem, kteří naší zemi sloužili v armádě celý život?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to skutečně prapodivné , ale blbec to naštěstí není !!

   Smazat
  2. Mám důvěru v to, že prezident Zeman ho zná a že dobře ví proč to dělá. Jak se teď trochu ukazuje. Generálů kteří mají dost odsloužených roků a kteří slouží NATO, těch je asi nadbytek. Děda.

   Smazat
  3. to 23:34
   a co takhle "zmapovat"karieru pana Bendy ml.,nebo Stropnickeho ml.?

   Smazat
  4. Ty co známe co v armádě sloužili celý život mnohdy ani neměli na hodnost, kterou nosili na ramenou. Prostě byli zařazeni na místo a neměli na to ani odborně ani inteligenčně. Já panu brigádnímu generálovi Bočkovi tu hodnost nezávidím. Navíc se dokázal zařadit do občanského života což u mnohých ,,furt´áků" bylo naprosto nepředstavitelné.

   Smazat
  5. 5.26 Bendy a všech J U D r.ů, kteří nezískali sice tento titul za své hrdinství ale usilovnou pílí a namáhavým studiem...A o panu Bočkovi tady budem diskutovat.

   Smazat
  6. 7:53 Pan brigádní generál na to odborně má? To se také můžeme dočkat povýšení někoho do hodnosti admirála jen proto, že u RAF nosil lodičku. Mimochodem zaplacenou naším zlatem. Nemám nic proti panu Bočkovi, jen mi vadí to umělé vytváření hrdinů z někoho, kdo se stal pilotem půl roku před koncem války. Když se už bojovalo na území Německa. Pak se člověk nemůže ani divit boji o vyznamenání pana Bradyho za "zásluhy o vlast".

   Smazat
  7. 16.08 Pan Boček na to odborně nemá ale hrdinsky ano! 26 operačních letů a postoj ke své vlasti!!! Já bych nevlez tenkrát do toho letadla ani jednou. Na toto poukazuji.Není vám za to co tu předvádíte trochu trapné a ubohé? Dokonce ve stáří dokázal svou oddanost ke své vlasti. Není váš příbuzný nějaký vojenský intendanťák?

   Smazat
  8. 16:58 Nepochopil jste, co mi na tom vadí. Ve Svobodově armádě bojovalo na 60 000 lidí. Na ty se naprosto zapomělo, spíše se haní, kdežto z každého účastníka bojů na Západě se mocí mermo dělá hrdina. Říkáte, že je mimořádné hrdinství 26 letů za 6 měsíců na konci války, když už Němci skoro neměli letectvo? To je v průměru jeden let týdně. Hmmm. Nesnažím se snižovat zásluhu pana Bočka, vadí mi až moc okatá glorifikace. Stejná, jako v případě strýčka Bradyho.

   Smazat
  9. Vážený 18.01! To prrr! To s vámi naprosto souhlasím! Ono se za komunistů říkalo, že naši republiku osvobodili Rusové a západní část státu obsadili Američani. Dnes je to naopak. Obě strany bojovaly v koalici proti fašistům. Ale co my s tím uděláme? Važme si alespoň my ,,obyčejní" všech těch co pro naše osvobození udělali na obou stranách třeba minimum s nasazením vlastního života .Přeju hezký večer.

   Smazat
  10. 18:47 Jsem rád, že si nakonec rozumíme. Hezký večer i vám.

   Smazat
 11. http://pravyprostor.cz/gayove-a-lesby-s-feministkami-pro-islam-uz-jen-schazi-zide-pro-nacismus/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. uz-jen-schazi-zide-pro-nacismus
   Nemůže scházet něco, co je jim vlastní přes 2000 let !?!

   Smazat
 12. Respekt,pane generále, Vy jste největší pán, jakého jsem kdy viděl !!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Pan generál Boček je čestný člověk a zasloužil se o naši svobodu. Osobně ho znám, vážím si ho.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.