Reklama

úterý 24. ledna 2017

Co nás čeká a nemine aneb Totalita na obzoru

Pavel Letko 
24.1.2017 E-republika

S pravděpodobností hraničící s jistotou můžeme odhadnout, že se nestane nic mimořádného. Naši novináři budou lhát tak, jak se naučili, jen za peníze z jiných zdrojů. Po pravdě a objektivním přístupu je totiž v našem stávajícím systému stále malá poptávka.
Změna. V Americe jí slíbil Trump, u nás se letos chystají parlamentní a příští rok prezidentské volby. Změna je tedy za dveřmi, a přesto se nic nezmění. To podstatné se totiž děje uvnitř nás a příliš nepodléhá změnám vlád, změnám diktovaným zvnějšku. Jak říká Jan Amos Komenský ve svém Labyrintu a ráji srdce, můžeme procestovat a prozkoumat celý svět, ale to nejpodstatnější se odehrává v našem nitru, v našich srdcích.

 

Jaké můžeme očekávat vnější změny


Pravděpodobně spadne nová železná opona. To je nevyhnutelné, protože na tom usilovně pracovali nejen američtí prezidenti od Clintona přes Bushe až po Obamu, ale i jejich satelity od Velké Británie přes Českou republiku až po Mikronésii. Otázkou tedy bylo pouze to, kdy a kde přesně nová železná opona spadne a kolik ubožáků přitom padne za vlast na obou stranách fronty.

S novým kurzem americké politiky lze předvídat, že spuštění takové opony by se mohlo udát v rámci pokojné dohody ne nepodobné dohodám obchodním. Trump vyznačí americké zájmy, které věru nemusí ležet na Ukrajině či v Pobaltí. Ba dokonce ani v České republice. Tradiční zájmy amerického impéria mohou dnes ležet přesně tam, kde i v minulosti. V Pacifiku. A tam se americké zájmy se zájmy Ruska mohou křížit jen minimálně.

To samozřejmě neznamená, že budeme automaticky předhozeni do náruče ruského medvěda, Záleží totiž tak trochu i na nás. Můžeme si vybrat, zda chceme jít společně s německou Evropou, půjdeme odvážně samostatně, anebo budeme jako satelit obíhat kolem Ruska. Ovšem pokud si mohu zahrát na proroka, půjdeme přesně tam, kam nás ostatní postrčí. Vrchnosti se nevzpěčujeme už 600 let. To je naše strategie. Na všechny „nahoře“ si mírně stěžujeme, avšak jen v mezích zákona. 

 

Jaké můžeme očekávat skutečné změny


Skutečné změny očekávat nemůžeme, protože by se musely udát uvnitř nás. A to jen tak nepůjde ani odhlasováním v parlamentu, ani volbou nového prezidenta. My se buď budeme orientovat podle humanity v nejširším smyslu toho slova, anebo budeme dál smýkáni vnějšími událostmi jako loď bez cíle hnaná jen větrem a mořskými proudy. Na to, zda narazí na útes nebo ne, nemá posádka prakticky žádný vliv. Neví kam a proč pluje a je jí to vlastně jedno, hlavně, že se ještě tu a tam tančí. My v Čechách, na Moravě a ve Slezsku jsme se ještě nerozhodli, zda chceme tvořit soudržnou společnost se společně sdílenými hodnotami, anebo zda si každý má jít výhradně po svém vlastním zájmu. Stáváme se tak kořistí těch, kteří na rozdíl od nás vědí přesně, co chtějí a nebudou váhat nás za své zájmy obětovat. K tomu mají celý aparát tajných a represivních služeb placených ovšem i z našich peněz. Za tyto naše peníze nám sehrají divadlo jaké si budeme přát včetně operací „pod falešnou vlajkou“.

To není jen nějaká chiméra, připomeňme si jen naší trapnou úlohu při tzv. irácké stopě v Praze, údajném naverbování Billa Clintona v Praze sovětskou tajnou službou a v neposlední řadě útoky obviňující z téhož Donalda Trumpa. Ruku v ruce s tím média vytvářejí virtuální svět, který nám pak představují jako ten skutečný. Nefaulují už jen ruského prezidenta Putina, ale i toho amerického, Trumpa. Neuvěřitelně manipulují s fotografiemi z Trumpovy inaugurace, které mají svědčit o nízké účasti, přestože videozáznam je jasně usvědčuje z podvodu. Fotografie z poloprázdného prostranství pocházejí buď z doby několik hodin před, nebo naopak po inauguraci prezidenta. Tyto záznamy byste marně hledali v přístupném archivu České televize. Podobně jako ostudné zpravodajství z voleb nejsou přístupné. Jenže naše televize není jediná na světě a záznam lze dohledat i na youtube. Třeba ZDE čas 3:10:20
Naše Novinky však ZDE ukazují manipulaivní fotografie a píší:

Ačkoli za své vítězství (Trump) vděčí několika tisícům hlasů ve třech rozhodujících státech, nenašel slova pro ty, kdo ho nevolili

Neuvěřitelné tvrzení. Trumpa nevolilo několik tisíc lidí, ale více jak 62 milionů Američanů. Trumpovu sebeironii označují za aroganci a jeho žertem míněné poznámky vydávají jako smrtelně vážnou (a nabubřele hloupou) řeč. Místo toho, abychom se dočkali vážné diskuse nad chudobou ve Spojených státech, otrockou prací nelegálních migrantů, skandálním stavem justice a vězeňství, zločinnými válkami a bezprecedentní podporou apartheidu v Izraeli, naši vyškolení žurnalisté meditují nad počtem lidí na náměstí a sprostým slovem z úst prezidenta Trumpa.

Naše média tak pokračují v tom, co provozují již tradičně. Novinařinu jako politikaření, manipulaci a dobrý byznys. Dnes ještě platí Soros, uvidíme co se bude dít, až tento pramen a jemu podobné vyschnou. S pravděpodobností hraničící s jistotou můžeme odhadnout, že se nestane nic mimořádného. Naši novináři budou lhát tak, jak se naučili, jen za peníze z jiných zdrojů. Po pravdě a objektivním přístupu je totiž v našem stávajícím systému stále malá poptávka. Přitom každému by mělo být jasné, že proti lži se nedá bojovat lží. Jaký je pak rozdíl mezi "dobrou demokratkou" Clintonovou a zlým Trumpem? Mezi "rozeným demokratem" Kalouskem a "korporátním fašistou" Babišem? Proč by voliči měli volit "staré osvědčené" demokratické strany, a ne korporaci pana Babiše? Jestliže v něčem mají Babiš s Trumpem pravdu, tak je to v tom, že byli jako politici stvořeni prolhanými médii a zavedenými stranami. Tzv. elity tak dlouho dělaly z lidí blbce, až na jejich lži a podvody doplatíme všichni, koneckonců jsme si je volili. Nejde tu o žádné sebemrskačství, jak je vidět, taková situace platí nejen pro Českou republiku.

Totalita na obzoru

K výše uvedenému lze dodat, že může být mnohem, mnohem hůř. Žádná totalita nespadla z nebe na zem plné láskyplné, úžasné demokracie. Převzetí moci komunisty v roce 1948 předcházely procesy z let 1946, prapodivné dekrety a zákony údajně namířené proti zrádcům, Němcům, Maďarům apod., ve skutečnosti však namířené proti lidskosti a zdravému rozumu. Podobně nástupu Adolfa Hitlera k moci předcházely vraždy nařízené sociálně demokratickou vládou. Nedivme se proto, až Trump obrátí Bushův Patriot act a Obamovy zákony, jak píše Václav Umlauf v článku Neslavný konec prezidenta Obamy, ve svůj prospěch. Podobně u nás je Chovancovo Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám vlastně připravováno pro vládu Andreje Babiše. Nejde tu ani tak o konkrétní zákony, ale o celkové klima společnosti, o formu a náplň společenské smlouvy. Jestliže americký prezident Bush, proti kterému umělecká fronta ani v USA ani v ČR nic zvláštního nenamítá, veřejně schvaluje "ve jménu dobra" mučení, nemůžeme se divit už ničemu. Je-li dovoleno "demokratickým" prezidentem USA mučení, co bychom chtěli zakazovat Trumpovi? Je-li "ve jménu dobra" dovoleno mučit, bombardovat cizí země, rozvracet je, drancovat a okupovat, co bychom vlastně chtěli "těm fašistům" zakazovat?

Související články:

40 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Co máme změnit? No spíše vyměnit kapitalismus za demokracii. Kdo to má udělat? No přece My. Jak prosté a přece těžké.

   Smazat
  2. Ale přeci kapitalismus je ta pravá a nefalšovaná demokracie to nám tvrdí zločinci již od nepaměti. Zejména právo přivlastňovat si cizí nezaplacenou práci. T

   Smazat
 2. Viděl jsem demonstranty proti zvolenému a inaugurovanému prezidentu Trumpovi, jak bouří a bojují za práva žen.
  To mě pobavilo. V USA si už ženy vydobyly právo nebýt uráženy galantností mužů, například by jim muž neměl přidržet dveře. Nebyl jsem tam, slyšel jsem to.
  Jaká práva by ještě chtěly? Stačilo by jim právo být fackovány? To není zase tak absurdní právo. (jmenuje se právo šaría)

  V (myslím, že) Německu demonstrovaly zase feministky, že nechtějí být ochmatávány Trumpem.
  Já jim to věřím. Raděj se nechají ochmatávat od mladých přičmoudlíků. Trump je už dědek.
  A navíc, jim to ani nehrozí, tak proč by si nezademonstrovaly – možná dokonce, že za Sorosovy peníze.

  Tak mě napadá, jestli se člověk náhodou nevyvinul z opice, a ten proces nebyl dokončen a ještě probíhá...
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. všechny soudružky feministky a ostatní krávy co tady chtěj mloky bych nechal okamžitě obřezat a trventivně profackovat aby věděly o co go.
   Ty krávy si nejsou schopný uvědomit jaké postavení u mloků má ženská - v roce 2015 "vědci" ze saudské arábie přišli na to že ženská je savec a tudíž má stejná práva jako koza nebo velbloud (na samizdatu o tom bylo video) !!! To snad ani nelze komentovat !!!
   Jo a ten proces s opicema skutečně ještě probíhá - viděl jsem krásné video kde nějakej maník hovořil o tom jak vědci naučili opice používat peníze a u nich se okamžitě projevily všechny příznaky "moderního člověka" to je prostituce, uplácení, podlézéní atd ...

   Smazat
  2. Proces probíhá, ovšem opačným směrem.

   Smazat
  3. v Tramtarii , kde vladne Goldman Sachs se na namesti taky seslo nekolik protestujicich feministek , ale dopadlo to zalostne. Protestovaly ze zeny maji nizsi platy. A Trump ma delat co ?
   To je podvod ,kdy se snazi lstive vydavat rovnopravnost a podstrcit s tim a podtim rovnocennost.
   Jako treba ve sportu, kdy by se zeny octly daleko na konci vsech soutezi i treba ve hre sachy...
   Problem je ve stejnych odmenach pro ty , co delaji stejnou praci. Tak treba hornici vsichni by meli mit podobne platy /rozdily trochu v kvalifikaci atd./. Sekretarky a treba recepcni /kazdej kdo to dela/ zase by meli mit stejne platy . Ovsem nizsi vzhledm k velmi neproduktivni praci kterou delaji. Uvarit 3 kafe denne, zvednout 5x telefon a vyridit vzkaz atd.
   A kde je nejvice zen zastoupenych / v kterych povolanich/ a kde nejsou zadne...to ovsem nikdo nesmi zverejnit.Ani se zeptat...

   Smazat
 3. Pane Letko, skládám poklonu. Dlouho jsem nečetl tak výstižnou analýzu našeho stavu a našeho přístupu k němu. Vaše kritika novinářů (je však nutno poznamenat, že dnes už to nevidí snad jenom slepý, nebo dementní), je přiléhavá. Dneska jsem se u Událostí komentářů pobavil, když Borek nás seznamoval, jaká je v amerických městech vysoká zločinnost. Před volbou Trumpa, po mnoho let nazpátek, něco takového bylo tabu.
  Nejspíš máte pravdu (jestli tomu dobře rozumím), že pokud chceme změny, musí nejdříve proběhnout v nás. Což si vysvětluji tak, že si minimálně musíme vyjasnit, co chceme (mít plán) a ten plán poté realizovat – samozřejmě, že ne snadno, nýbrž ve střetu s plány jiných.
  Navrhoval bych, abychom se osmělili nebýt pod Západem, ani nebýt součástí Východu. Koloniální Západ námi pohrdá a k mentalitě člověka ze širé Rusi, máme také daleko. Jsou to naši sousedé a dobré vztahy se všemi, jsou pro nás důležité. Ale nejsme jejich součástí, naše identita je středoevropská. Se středoevropskými státy máme společnou historii, jako satelity Sovětského svazu i zkušenost z přidružení k Západu. SSSR již zkrachoval a Západ jde někam, kam ho asi nechceme následovat. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co byste soudil o inf. z 23:50 ?

   Smazat
  2. Anonymní25. ledna 2017 0:03
   Asi něco takového jsem myslel. Jenomže, jak se říká, čert tkví v detailech. Myslím si, že je třeba vyjít ze stínu a dát najevo, že o uspořádání v tomto prostoru, máme také své představy. Přičemž, nejdříve se na nich musíme se sousedy domluvit. A potom vyžadovat místo u jednacího stolu, při mocenském řešení, této oblasti. Ne aby nám to bylo někým přisouzeno a tím někým dále kontrolováno, zda to funguje, jak si představoval. P.K.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. souhlasím s Vaším návrhem (23:45). Ještě jsme ani nezačali.
   P.L.

   Smazat
  5. Nezbytnou součástí toho plánu je nejprve politické, ekonomické, sociální, vzdělanostní a mravní posílení republiky a jeho občanů, abychom nebyli vydíratelní tím, že někdo ze zahraničí utáhne něčeho kohouty či přestane distribuovat základní potřeby a služby. A vybudovat takovou strukturu, která udrží republiku při životě a je zárukou stability, a naladit patřičné vztahy, aby se lidé nepodělali už při prvních problémech, je na generaci. Rozhodně na déle, než bylo rozvrácení této struktury po r. 1989. A občané si to musejí pěkně odmakat, aby to měli za své, aby věděli, co je ve hře a nedali to zase za hubičku, jako po listopadu. To vlastnění protivydírací, stabilizační a rozvojeové struktury a vztahů musí být nejen modus mít, ale i modus být - že ta republika a její občané těchto kvalit jsou částí mého já a já jsem částí republiky a jejího občanstva náležitých rysů.
   KR

   Smazat
  6. Zajímavý článek.
   Změna je potřeba, což cítí stále více a více lidí. Možná není potřeba hledat vznešené cíle pro určení našeho směřování, ale spíše si musíme (většina populace)uvědomit, jaké máme společné zájmy a pokusit se je prosadit. Za stávajícího systému je jednou z možností, založit si a financovat svoji stranu, tak jako si korporace a jiné zájmové skupiny financují stávající strany či si strany vytvářejí. Jaké zájmy mám na mysli? Nižší byrokracii, nižší daňovou zátěž, účelné využití státního rozpočtu, zrušení lobismu, postih korupce .... atd. To jsou ty klacíky, o které denně zakopáváme my všichni, co se nestihli včas na správném místě přisát ... :-)

   Smazat
  7. Anonymní25. ledna 2017 10:30
   „Nezbytnou součástí toho plánu je nejprve politické, ekonomické, sociální, vzdělanostní a mravní posílení republiky a jeho občanů, …“
   Asi by to bylo dobré, ale něco cvičit „nasucho“, je málo efektivní. Navíc, určit okamžik, kdy už je národ dost, tohleto všecko, nejde. Pokud země spadne do války (nebo je vystavena migrační vlně), nikdo nedá lidem čas se připravovat, jak si budou počínat. Je nutno si to osvojovat v reálu a to dost rychle. Takže teorie je dobrá, pokud je, ale prakticky jednat je nutno, když nastane čas. Bez ohledu na teoretickou připravenost. P.K.

   Smazat
  8. Pro P. K. (13:43)
   Živelně spácháte jedine vzpouru, převrat, nikoli zásadní změnu, revoluci. Musíte mít předem připravený program a postup nejen pro dosažení bodu změny kurzu, ale stejně tak pro jeho udržení, obránění, rozvíjení přinejmenším po takové kroky, kdy z nich bude mít něco pozitivního i ostatní společnost, aby revoluci podpořila. To neuděláte s tlupou lidí, kteří se poprvé viděli až na náměstí a každý má jiné představy a cíle. Musíte mít tým, který má už základní věci vyjasněny, stejně tak cíle, mezikroky, formy atp., který si neujasňuje věci až za pochodu, neztrácí čas vzájemným vysvětlováním a přesvědčovváním, proto že to už udělal v předstihu, a proto nyní může běžet rychleji, na čele ostatních. A musíte ve společnosti mít pozitivní kredit ještě před odstartováním procesu, abyste si nemusel teprve vydobývat pozici, vysvětlovat milionům občanů základní věci, ale aby oni již předem byli srozuměni s vašimi-svými cíly a vlastně jen čekali, kdy se začne.
   Samozřejmě prvek improvizace a živelnosti v tom je vždy a jeho míra je dána stabilitou/rozvrácením dosavadní společnosti. Proti silnému oponentovi musíte být ve formě a mít promyšlenou strategii a taktiku, proti ruině to tak žhavé být nemusí. Každopádně to chce znát své slabé stránky a minimalizovat úspěch vydírání od protivníka. A ČR je zatím vydíratelná hravě (viz třeba jen voda a kanalizace). Tudíž obce, města a kraje a případně vlastenecké firmy a občané musejí makat na odstranění slabin vlasteneckou síť ekonomické, kulturní a politické suverenity a sociální stability tím, že propojí své ekonomické síly v soběstačný koloběh, který nikdo zvenčí nenaruší tak, aby některý článek kleknul. To procento výroby pro síť a mimo síť včetně vývozu je různé dle oboru a samotných firem. Musíte mít vliv na výchovno-vzdělávací proces a šíření informací. Vůbec to neznamená monopol, ale mít zajištěný vstup na trh informací, mít mimoškolské kroužky, doplňkové materiály ke studiu apod. Musíte mít občany, kteří berou svůj stát za skutečně svůj - tj. je to stát demokratický, s kvalifikovaným, transparentním rozhodováním za spoluúčasti a spoluzodpovědnosti občanů (refenda, participativní rozpočty, veřejná obhajoba návrhů zákonů atd.) A musíte dát rozhodující části obyvatel pocit důležitosti, významu, úcty tím, že se nebudou cítit sociálně zanedbáni, že budou mít solidní sociální úroveň a budou moci tento výdobytek (a vynaloženou energii) ocenit při porovnání s jinými komunitami a státy.
   Ale to je jen zlomek z balíku věcí, abyste vymanil ČR z vazalského postavení a neupadl hned do područí jiné velmoci. Je jasné, že nás čekají různé hurá akce, ale pracujme trpělivě a promyšleně na akci, která nebude hurá a neskončí rozladěním, ale po níž budeme moci říci "hurá" ovšem s tím, že je to jen start a třeba ještě hurá do práce na rozvoji prvního stupínku.
   KR

   Smazat
  9. Anonymní26. ledna 2017 12:26
   Já s Vámi prakticky souhlasím. Jenom si myslím, že ty přípravné organizační záležitosti, které popisujete, namátkou: „… občané musejí makat na odstranění slabin vlasteneckou síť ekonomické, kulturní a politické suverenity a sociální stability tím, že propojí své ekonomické síly v soběstačný koloběh, …“, jsou už vlastně těmi potřebnými změnami a vůči kterým se budou stoupenci EU politiky(včetně naší vlády a parlamentní většiny), bránit.
   Proto mi přijde více efektivní, než nějaký všelidový (nerealizovatelný) odboj, postavit se za politickou sílu, která má tentýž pohled již v programu a nějaký čas ho propaguje.
   Tou politickou silou je SPD – Tomio Okamura. On zbavil v parlamentu, slůvko „referendum“ nějakého konspiračního nádechu. Poslanci SPD a ODS se mu už přestali otevřeně posmívat a spolu s ostatními, nyní vládními politiky ho vnímají jako vlastní ohrožení. Však také Okamura, celá ta léta nebyl zván do televize a bylo kolem něho veliké mlčení. I když třeba takového Černocha, nebo Konvičku (politici s menší podporou, než má Okamura), jsme tam mohli vidět dost často.
   Takže KR (12:26), zde vidím potřebu a možnost praktického jednání – ve volbě SPD v příštích volbách. Aby dostali dost hlasů na to, stát se vládní stranou. Jsem přesvědčen, že všechny ty záležitosti, které uvádíte, by realizovala tato vládní strana. P.K.

   Smazat
  10. OPRAVA:Poslanci SPD a ODS
   má být:Poslanci TOP09 a ODS

   Smazat
  11. 12:26-KR, ideologická příprava na změnu kapitalizmu je opět v plenkách po porážce socializmu. Možná si budeme muset projít opět krizí kapitálu a s tím spojenou všeobecnou nespokojenost lidí. Obojí se částečně již děje. Trockistická snaha neoconů na "nový svět" byla odložena národním kapitalizmem na neurčito. Přesto je to jediná levicová alternativa s reálnou silou. Pro mne je nepřijatelná, protože se hodlá nastolit i za cenu WW3. Podobná odnož na zničení kapitalizmu je kolem A2larm. Jejich podpora kapitálem je mi neznáma. Jinou alternativu neznám, proto se upínám k národní demokracii(socializmu) s vědomím, že se může historie opakovat. Nabídnete mi něco jiného? Proto jsem blíže P.K.

   Smazat
  12. PS.Jinak ty kroky, jak se stát opět svébytným, sebevědomým národem, s těmi souhlasím ač na směr politické orientace mají jen podpůrný vliv sebedůvěrou.

   Smazat
  13. PK naivita a navic hloupa, bud bude Cesko znasilnovany a vysavany protektorat Nemecka nebo satelit Ruska
   Jina moznost neni

   Smazat
  14. Horni Dolni27. ledna 2017 1:55
   Možností je vždy mnoho. Mají různou pravděpodobnost, různou podporu vládnoucí vrstvy a různou podporu občanů. Která varianta z toho střetu vyjde vítězně, neví dopředu žádný z aktérů. Výsledek je také závislý na jejich odhodlání.
   Abychom se mohli brát za nějakou nám příznivou variantu, tak si ji musíme umět představit a považovat ji za možnou. I když se ji nepodaří stopro prosadit, může ovlivnit jiné úspěšnější varianty, aby se posunuly tímto směrem. P.K.

   Smazat
 4. K tématu článku, k jeho odstavci "Jaké můžeme očekávat vnější změny".
  Objevily se dnes i tyto informace, svými slovy:

  --- Úplnou islamizaci čeká: Portugalsko, Španělsko, Francii, Německo, Belgii, Itálii.
  Jde o redukovaný plán globalistů když se ukazuje, že v plném rozsahu není EU životaschopná.
  --- "Das neue Europa" má mít společnou ústavu, měnu, daně, rozpočet, sociální dávky a vládu. Migrace se uzákoní, kdo bude odporovat bude uvězněn.
  --- ČR a Polsko do ní nemají patřit.
  Mají být zónou klidu oddělující Novou Evropu a Rusko.
  Mají bránit možnému spojení (neb i jen obchodní unii) Německa s Ruskem, případně i s Čínou.
  Ostatní země jsou zatím ještě ve hře.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... pokračuji. Kde se o tom píše?
   http://aeronet.cz/news/video-globaliste-konci-s-podporou-nadace-clintonovych-ta-zavira-svoji-divizi-cgi-kvuli-uprku-darcu-australie-uzavrela-kohout-uplne-norske-fondy-drasticky-snizily-prispevky-ukol-nesplnen/

   I přímo zde:
   http://www.novarepublika.cz/2017/01/video-globaliste-konci-s-podporou.html

   Těmto informacím přikládám velkou váhu. Nejen pro důvěru v jejich zdroj. Celý život jsem utvrzovánv názoru, že o "malých zemích" téměř vždy a zcela rozhodují mocnosti, často v dohodě s anonymní globální vládou. Občané o toto převážně nejeví zájem. Děda.

   Smazat
  2. ... pokračuji.
   A nyní takto rozhodují i o celé Evropě. Neboť si ji zkorumpovaným vedením předem upravili na předluženou bezbrannou "malou zem".
   Děda.

   Smazat
 5. Dost dobrej, bohužel pravdivej článek. Jsme Švejkové brblající u píva, jak řekl klasik. To Orbán, nebo i Poláci to jsou jiní čímani. Doporučuji 10-ti minutové video kázání polského kněze o muslimské invazi na www.Rukojmí.cz ve videogalerii. Komu se bude zdát že nemluví pravdu, tak už je fakt magor.

  OdpovědětSmazat
 6. Zase proroctvi , ze volby nic nezmeni, kdyz zmenily naseho a US presidenta. Tech proroku , co si neodpusti bejt chytry jsou davy. Kdyz se proroctvi nevyplni , zadnej uz si nepamatuje..takze proroci , pokracujou a nikdy nemaj dost...
  Kdyz media budou popkracovat ve lhani tak zkrachujou. Nenavistne vylevy proti presidentum /uz jsou 3 !! a pribejvaji/ omrzi ...Lzi uz byly odhaleny a skoncuje se s nimi.
  Cokoliv se deje v nasich srdcich to se musi projevit jako zdrava vule a prani zit jinak. Sbohem Komensky..
  Havlicek Borovsky mel spatne zkusenosti s Ruskem. Samoderzavi atd. se nelibilo ale nenavrhnul neco lepsiho...
  Ale casy se meni a proc to nezkusit s Ruskem ....Pro zmenu po dobrem a bez okupaci...Mame se znicit se zapadem , proc to nezkusit jinde. Jestli budeme satelit jak nam prorok vyhrozuje /zadnej prorok se bez vyhruzek naobejde, jinak by nemoh bejt slavnej a proslulej/, a jakej rozdil je mezi Trumpem a Hillary se zjistilo nedavno...Neni to tak davno , aby prorok zapomnel., ale snahu ma..!!!
  A najednou se prorok zacne navazet do dekretu !! A do zdraveho rozumu lidi , kteri rozhodli velmi ZDRAVE... I kdyz prorok to objevil a musi to opet masturbovat dokola....
  Prorok stylu Janda ,se muze tak akorat odebrat do prapodivneho hajzlu ,odkud vylez...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko je jediná země, která by nás mohla uchránit před islamizací. T

   Smazat
  2. A proč by to Rusko dělalo?
   p

   Smazat
  3. Kdyby se jednou Češi s chopili a nelezli všem do pr.... byt sví jak Jihoslovane za Tita. Buď vezmeme za správný konec a budeme volit někoho rozumného ne ty dnešní politiky ,ani není třeba o nich psát co jsou zač. Jich zajímá jak naplnit svou kapsu a na vás kašlou ,jste jim fuk .Lepši ať vezmou atom. mocnosti přes rakety , než anarchie a občanských válek a utrpení lidi. Máte to ve svých rukou a neseďte doma. Podle mne je to poslední možnost, a dal ani nechci spekulovat co bude!

   Smazat
 7. Očekávejme s rozmachem církví i nástup fašizmu.
  V současné době podpora propagandy fašistického odkazu v ČT a tisku nemá obdoby*

  OdpovědětSmazat
 8. Spíš bych se zabýval jinými problémy. Zřejmě končí podhodnocení české koruny a začíná realita, kterou si zdejší pisálkové neumí ani představit. Až to nastane, během několika týdnů si velké firmy uvědomí nebezpečí a zařadí zpátečku.

  OdpovědětSmazat
 9. Část Němců je již tak "zpracovaná", že tleská vlastní genocidě. Ale skutečně doslovně! S velkou obavou hledím do budoucnosti. Není přece možné, aby 80 milionový národ skutečně již tak zpakovatěl?!?! Pokud to opravdu připustíme i u nás, a vše nasvědčuje, že ty tendence nás doslovně zblbnout tady jsou.....??? Opravdu položíme své hlavy na špalek a budeme k tomu pouze bečet nebo budeme volit SPD???? www.spd.cz

  https://youtu.be/s0W8u1EW3eY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní25. ledna 2017 8:37 pravdivé video jedině SPD

   Smazat
 10. Krásný citát z článku z Parlamentních listů: "Snahou některých politiků i médií je vyvolat ve veřejnosti dojem, že platí rovnice mainstreamová média = pravdivé informace, ostatní média = dezinformace. Přesto podle sociologického průzkumu agentury STEM z minulého roku už čtvrtina dotázaných obyvatel České republiky více důvěřuje alternativním médiím než těm tradičním, jako jsou Česká televize, Český rozhlas či deníky Právo nebo Hospodářské noviny. "  OdpovědětSmazat
 11. Ještě nikdy Germánům jejich velkolepé plány nevyšly tak, jak chtěli. A údajně už César tvrdil, že s každým lze jednat, jenom Germány musíš napřed ztřískat. A Češi jsou okradení, zestárlí, možná zbabělí a přihlouplí, rozhodně ale podrobení ekonomickému otroctví a tím pádem měkké genocidě. Ale všechno se dá změnit, nejsme národ Švejků a Sobotků. Uvidíme.

  OdpovědětSmazat
 12. Kdyz ale se podivame na vec z hlediska , kdy se predpoklada, ze germani opravdu nejradsi ze vseho nejvic touzi pachat hromadne sebevrazdy a nejsou k zastaveni pak se to vyplnuje.
  Do afroarabske okupace se meli jako prasata v zite. Stacilo jim to ?
  Ovsem nejdrive se musi patricne zrekreovat po predchozich katastrofach ...

  OdpovědětSmazat
 13. Cesko povoluje urazet Trumpa
  Tudis uz zadnou pomoc Cesku
  At jde Cesko do prdele

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.