Reklama

čtvrtek 5. ledna 2017

Co prý napsal kanadský ministr obrany starostlivé lidskoprávní aktivistce

5. 1. 2017     (koluje po internetu)
Kanadská pacifistka napsala kanadským úřadům a stěžovala si na zacházení s teroristy zatčenými v Afghánistánu.
Ministr obrany jí odpověděl:
Vážená občanko,
Děkuji za Váš dopis, ve kterém vyjadřujete starost o to, jak zacházíme s teroristy Talibanu a Al Kájdy, kteří jsou v rukou kanadské armády. Zabýváme se stížnostmi, které dostáváme od občanů, jako jste Vy, a vytvořili jsme nový pacifistický a integrační program pro teroristy. 


V souladu s tímto programem jsme se rozhodli vybrat jednoho teroristu a umístit ho do Vaší rodiny.
Příští pondělí budete mít ve svém domě pana Alí Mohameda Amé Ben Mahmuda (můžete mu říkat jednoduše Amé). Očekávám, že ho dobře přijmete a budete o něj pečovat tak, jak jste vyžadovala ve svém protestním dopise. Je pravděpodobné, že si budete muset najít nějaké pomocníky pro tuto misi.
Naše oddělení u Vás každý týden provede kontrolu, abychom ověřili, že stále máte na mysli principy dobrého zacházení, které jste vyžadovala ve Vašem dopisu. Musím Vás upozornit, že Amé je extrémně nebezpečný psychopat, ale věříme, že s vnímavostí, kterou jste prokázala ve Vašem dopisu, se Vám podaří překonat tuto obtíž. Připomínáme, že Váš host se jeví extrémně efektivní v boji muže proti muži, že umí zabíjet tužkou nebo nůžkami na nehty. Kromě toho je Amé expert ve výrobě výbušnin z věcí, které se vyskytují běžně v domácnostech. Proto prosím mějte pod kont rolou tyto věci, i když - podle Vašeho názoru - dejte po z or, abyste se tím snad nějak nedotkla či neurazila pana Amého. Terorista se nebude s Vámi a s Vašimi dcerami chtít příliš bavit nebo nějak spojit (s výjimkou sexuálního spojení), jelikož on považuje ženy za prosté předměty. Toto je velmi citlivý aspekt, protože u něj byly pozorovány násilné tendence k ženám, které nedodržují islámská pravidla oblékání, takže věřím, že Vám nebude vadit nosit burku. Tím zvýšíte respekt ke kultuře a víře, který jste zmínila ve svém dopise.
Ještě jednou Vám děkuji za Váš zájem a obavu, vážíme si osob, jako jste Vy, a budeme informovat naše spoluobčany o Vaší spolupráci.

Hodně štěstí!
S úctou

Gordon O'Connor
ministr obrany

Poznámka: Přestože se to zdá být lež, dopis je skutečný a byl publikován v tisku
 

18 komentářů :

 1. Takhle by to mělo fungovat všude. Nasáčkovat je do rodin multikulti a bylo by vymalováno. A první by měli být Žilkovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AŤ STARÁ ŽILKOVÁ POZNÁ V PRAXI, CO JE VOLÁNÍ PŘÍRODY!

   Smazat
  2. Když svrbí kunda a starý na to nemá tak mluví o volání přírody a to se splní nejenom jí ale i jejím dětem.Už jí to přěji.

   Smazat
  3. Fuj ty prase - 16.09 - považuješ za nutný bejt takhle sprostej? Starej se o kundy v tvý rodině - co se to s lidmi děje? Jděte do prdele diskutéři! Tomuhle říkáte diskuze? Já ti přeju, abyste celá rodina pošli - dobrý - ne?

   Smazat
  4. Nevím co se čílíš-18:36 Ty nevíš ,že když kunda svrbí je to horší než když pata odebírá?

   Smazat
  5. Jdi do prdele i s tou tvojí kundou. Ono tohleto patří na diskuze ty debile? Nesvrbí tě náhodou čůrák? Když svrbí čůrák, je to horší než smrt - podívej se dnes na svět, jaká je asi fůra svrbivých čůráků! Starej se o svoje kundy doma, a přestaň s tou sprostotou. Tento web je přístupný i mládeži, dokonce i dětem. Ty si pomyslí hezké věci nad diskuzema, o starých čůrácích, kteří dělají hovno, dřepí od rána do večera u počítače a píšou zmrdoviny.. Jsi blbej - co jinýho? Vrať se na novinky,odkud jsi sem přilezl. Tady na NR byly diskuze na úplně jiný úrovni, než sem začala lézt novinková diskuzní pakáž.

   Smazat
 2. Další bych věnoval bulvárníkovi Novotnému, tzv. "filosofovi" Halíkovi, farářům ČCE Vymětalovi a Klineckému a celé té církevní bandě vítačů.

  A nejen to: Museli by za ně osobně zodpovídat: Co provedou migranti - jako by provedli oni sami!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:24 Ja bych na ně nebyl až tak přísný. Pro začátek by stačilo přidělovat jim naše bezdomovce. Odpadly by jazykové a kulturní problémy. Imigranty dávat až potom, co by dokázali integrovat tyto snadné případy.

   Smazat
 3. Pan Gordon O'Connor nezapomněl, že BÝT BĚLOCHEM ZNAMENÁ I IDEALISTICKY ALE DŮSLEDNĚ RACIONÁLNĚ MYSLET A KONAT.

  PROJEVY MÉ ÚCTY, PANE O'CONNOR

  OdpovědětSmazat
 4. Je to hezké,ALE! už dva roky staré.

  OdpovědětSmazat
 5. Je to vymyšlený vtip, na který jste jako obvykle mnozí skočili. Původně to vymyslel jeden bloger na facebooku - navíc nadepsal, že to je myšleno jako vtip .. ale že by nebyl proti aby to tak skutečně bylo ... atd atd
  No a jako vždy je potřeba udržovat strach a paniku a nenávist atd ..
  Navíc to bylo už v 2013 - dávno před migrační vlnou do Evropy.
  https://www.facebook.com/TheFrustratedIndian/posts/572322369469912

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jedno - ale myšlenka je to skvělá . . .

   Smazat
  2. To víme o začátku, že je to fabulace. To, ale nemůže nikdy služebník ďábla pochopit. Nerozezná, kdy jde o nadsázku a příměr a hned to běží udat příslušným úřadům. Říká se tomu satira. Nejvyšším stupněm tyranie je zákaz smíchu, protože hlupáci, kteří vládnou (zákulisní vedení je tam dosadilo) nejsou schopni rozeznat a tolerovat radost a veselí, protože si myslí (oprávněně), že se lidé smějí jim. Češi se svým Cimrmanem tomu dobře rozumí. Ty jsi se 15:36 musel narodit v jiné zemi nebo nemáš předky Němce?

   Smazat
  3. To vůbec není jedno. Duševně lidi vykrmovat pořád stejnýma, ( i když osvědčenýma) splaškama? A jak vidíme - čtenářům internetové publicistiky je to jedno. To když se scházely dříve báby na schodištích k drbům,(a chlapi ke stolům štamgastů v hospodách) taky mlely pořád to samý, a pořád tam lezly a pořád mlely to samý - internetová publicistika z toho vychází. Čtenářům Blesků a Prásků a Aha je úplně jedno, že tam omílají stále totéž - hlavně že si počtou. A na diskuzích si ještě k tomu i pokecají. Přesně jak ty pavlačový drbny.

   Smazat
 6. Ano, pane ministře obrany, takhle mají vypadat odpovědi těmto hlupákům.

  OdpovědětSmazat
 7. I když vymyšlené, pěkné.
  Co kdybychom to u Langšádlové, Žilkové, ... vyzkoušeli v praxi?
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
 8. Nejlépe nás ti vítači přesvědčí osobním příkladem, jak se říká příklady táhnou a podle skutků poznáte je. Ne určitě je dobře že zatím jich tu moc nemáme ale chce to konat, jinak stačí změnit zákony a už se z toho sami nedostanem. Je potřeba přemlouvat lidi co nechodí k volbám, že je to pro nás životně důležité a aby volili ty co chtějí volební povinnost a řízení státu na všech úrovních pomocí referend. Ve většině je demokracie. MŠ.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.