Reklama

.

.

neděle 15. ledna 2017

Co říká současný zástupce velitele amerických sil v Evropě generál Tim Ray, když zdůvodňuje právě probíhající přísun tisíců vojáků na ruské hranice? „Dovolte mi, abych to řekl velmi jasně: Jde nám o potření ruské agrese, zajištění územní integrity našich spojenců a udržení Evropy, která bude jednotná, svobodná, prosperující a mírumilovná.“

Petr Hájek
15. 1. 2017  Protiproud
V komentáři pozoruje dramatické dění hned na počátku fatálního roku 2017 a snaží se mu smát – i když s trochu staženým hrdlem! Bitva o „pravdu“, která vypukla okamžitě po zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem, nabírá stále bizarnějších podob... Snaha vyvolat fatální konfrontaci velmocí ještě před Trumpovou inaugurací asi ztroskotala, ale ti, kteří ji připravovali, ztroskotat nemíní. Proto válku ještě ani zdaleka nevzdávají.

Hlavní tvůrci mystifikací, organizátoři státních převratů, barevných revolucí a skandálních volebních manipulací ve vyhlédnutých zemích jednají jako smyslů zbavení. Náhle objevili „nebezpečí dezinformace“ – základní nástroj jejich moci v Evropě a Americe po pádu bipolárního. „Nic než pravdu!“ volají nyní notoričtí podvodníci a lháři od Washingtonu po Prahu. Větší lež už asi zkonstruovat nelze.

To, co předvádějí v mezidobí od volby do předání úřadu poražení - Obama a jeho spojenci v obou hlavních politických stranách USA – nemá v moderní historii Západu obdoby. Je to současně hrozivé i směšné. A právě z tohoto paradoxního hlediska je třeba vnímat a hodnotit vše, co se nyní děje v celé otřásající se politické struktuře Západu – včetně České republiky.

Stále stejná píseň

Jistou paralelu bychom našli pouze v období těsně po druhé světové válce, kdy se zdála neodvratná ta Třetí – tentokrát již jaderná. „Výbor pro neamerickou činnost“ – výsměch svobodě slova a projevu, tedy hlavní mystifikační mantře údajných západních demokracií – vedl tehdy senátor McCarthy. Dnes jeho místo zaujal senátor McCain. A právě tak jako tehdy se američtí „učitelé“ opět pokoušejí implantovat předválečnou hysterii do zemí svého „evropského bratra“. A právě tak jako tehdy zatím nepříliš úspěšně.

Rozdíl je ale především v tom, že tehdy nebyl k dispozici „jednotný evropský prostor“, dnešní EU. Američané se ho proto pokusili vytvořit na vojenské bázi – a především kvůli větší kontrole „spojenců“ v dubnu 1949 založili NATO. Slovy prvního generálního tajemníka Hastingse Ismaye bylo hlavním úkolem NATO „udržet Ameriku v Evropě, Rusko mimo západní Evropu a Německo při zemi.“
Část článku, pokračování   Protiproudu

100 komentářů :

 1. Doufám, že Trump po svém zvolení okamžitě odvolá tyto vojenské šílence, kteří by pořád chtěli válku. Jestli to neudělá budeme pořád poslouchat tyto vojenské bláboly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud neodvola, Cesko havelsko je prvni na rane
   Cena za cinkani havlovi je ponizeni zapadu a timsmrt ze zazapadem
   Byt ted ve vetsich veskym mestech je sebevrazda

   Vymazat
 2. Líbí se mi výraz ,,ruská agrese." Krym bych zabral taky, protože dnes už by v Sevastopolu kotvily americké lodě. V Sýrii jsou Rusové na základě smlouvy s oficiální vládou. A zbytek světa a americké štěnice? Tak kdo tady může mluvit o ,,Ruské agresi?" Průměrně inteligentní šimpanz se podívá na mapu a je mu to jasné.
  Jinak... nejsem agent Moskvy, nejsem Moskvou placený , jen používám svůj rozum.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo kam bychom došli kdyby každý používal zdravý selský rozum, na to dneska máme ministerstvo pravdy a to nám za dobrý peníz z našich daní, hnedle řekne kde je pravda. Že to bude trapný, zároveň směšný? Kde to žijete? Peníze nesmrděj a disciplína musí bejt. Jenom mnevím jestli jsem se tímto nedostal do jejich hledáčku. Snad to jako důchodce nějak přežiju, jinak by asi nebyla k mání ani ta kotelna.

   Vymazat
  2. Jako důchodce už kotelnu nepotřebujete 19.03 - naopak, jste šťastný člověk, protože můžete sedět od rána do večera u počítače a číst všechny napsané nesmysly, a psát k nim svoje autentické nesmysly.

   Vymazat
  3. pro 19:40 Vy jste cestou z montovny proběhl pár šopů, naplnil několik košíků a pospíchal se podívat, co tady zase ti důchodci vypotili. Tak mimochodem- co to je "autentický nesmysl"? Taky už jsem všechno pro tuto společnost udělal. Q.

   Vymazat
  4. 19:40-argumenty žádný, vymytý havloide zase máš patent na pravdu, blbče.

   Vymazat
  5. 19:40 jak se opovazujes, ty uhrovite mladistve hovado parazitujici na rodicich jak seopovazujes urazet starsiho cloveja.
   Zbit te holi do bezvedomi, spratku, je malo
   Jo tebe si tu redakce hycka a ty co se ti ozvou maze
   Hanba

   Vymazat
  6. Bohuzel tento mlady muz - televizni vymyty Havloid za to nemuze. JE z generace X kdy mu televize ustavicne vymyva mozek svymi srackami vygenerovanymi stejnymi bankeri a stejnou elitou co rozkrada Evropu a demoralizuje Evropu. Bohuzel tyto mozky generace X nemohou znat lautr nic z historie , nebot soucasne ucebni osnovy jsou opet rizene stejnymi hovady. Dulezite je aby si holky daly satek na hlavu a zakryly vlasy nebot to je proti muslimske kulture. Verim tomu ze tomu bude ten tupy Havloid verit ze je to tak spravne nebot to bylo vysilano na CT1 !

   Vymazat
  7. Bohuzel tento mlady muz - televizni vymyty Havloid za to nemuze. JE z generace X kdy mu televize ustavicne vymyva mozek svymi srackami vygenerovanymi stejnymi bankeri a stejnou elitou co rozkrada Evropu a demoralizuje Evropu. Bohuzel tyto mozky generace X nemohou znat lautr nic z historie , nebot soucasne ucebni osnovy jsou opet rizene stejnymi hovady. Dulezite je aby si holky daly satek na hlavu a zakryly vlasy nebot to je proti muslimske kulture. Verim tomu ze tomu bude ten tupy Havloid verit ze je to tak spravne nebot to bylo vysilano na CT1 !

   Vymazat
 3. Podle ruských zdrojů byla ruská armáda, námořnictvo a letecko-kosmické síly uvedeny na vyšší stupeň bojové pohotovosti! Ruská rozvědka signalizovala, že Trump má být zavražděn ještě před inaugurací a celá událost má být svedena na Rusko!!! Asi zase balancujeme nad propastí jako za kubánské krize.... Taurus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak pokud neuvedeš ty zdroje, tak si koleduješ. Podle Romancevové to bude poplašná zpráva, která přímo ohrožuje naši bezpečnost!!!

   Vymazat
  2. byl tady k tomu článek ale zmizel - asi ministerstvo propagandy soudruha geblse - pardon chovance

   Vymazat
  3. Např.:
   https://newinform.com/42007-rossiya-obyavila-boevuyu-trevogu-zagovor-cru-ugrozhaet-zhizni-trampa
   ----
   https://mpsh.ru/18979-putin-obyavlyaet-boevuyu-trevogu-uznav-o-zagovore-cru-ubiystvo-trampa-i-obvinenie-v-etom-rossii.html

   Vymazat
  4. No, je to dost hustý. Není to sice nejvyšší bojová pohotovost, ale důstojníci musí do kasáren k útvarům a technika je připravená na vyjetí a rozvinutí v terénu. Kdo umí rusky, tomu běhá lehce mráz po zádech, a to i ve svetru a péřovce!!!

   Vymazat
  5. A Myloševič se prej už zas chystá osvobodit Kosovo! - http://rusvesna.su/news/1484501032

   Vymazat
  6. Jo - hrůza. Kdyby ovšem takových blábolů v období studené války všude nebylo hafo - a to prosím nebyl internet, a nemohly se etherem šířit sračky, které dnes kdekdo vymýšlí, aby si dodal na důležitosti. Takové ty žvásty jak kdosi "už držel ruku na spoušti atomových raket" a jinej kdosi tomu "naštěstí zabránil", a žactvo ve školách povinně nacvičovalo poplachy, a prchání do krytů, učilo se nasazovat si plynové masky, a střílet z flinty a taky házet granátem na dálku a na cíl. Ach bože! Jenže tenkrát z toho měla mládež prču jako z toho má mládež prču dnes - jen staříci rozšafně pokyvovali hlavami - stejně jako staříci dnes píšou každý den porci vyhrůžných blábolů. Bez toho už prostě nelze žít. A už to jiné nebude.Starší lid je nakažen vyhrůžnou publicistikou jako morem, a je to nevyléčitelné, a konec konců, oni se z toho vyléčit nechtějí. Že by se začalo žít jinak především tím, že se skoncuje s těmito internetovými jobovkami a lidi budou chodit mezi ostatní lidi na plesy, zábavy a na procházku? Ani náhodou. Nebudou. Budou dřepět u počítače, slídit po hrůzách a násilí, z toho pak nemůžou spát a žerou prášky - a tak pořád dokola až do milosrdné smrti. Strašný to život s internetem.

   Vymazat
  7. Kdo tě nutí můžeš třeba na jozefovskou.Grindáš pindáš a sám jsi horší než ten důchodce.

   Vymazat
  8. Dokud nebyl internet, poslouchali jsme "sračky" u jediných dostupných zdrojů - RFE - SVOBODNÁ EVROPA, na HLAS AMERIKY, DEUTSCHE WELLE, RADIO VATIKÁN a protisračky na našem tehdejším vládním vysílání... Vhodnou kompilací ...

   Vymazat
  9. Chovanec a služebníčci Romancovová a Janda nám podají hlášení pravdivé,žádný blábol!Vrtá mi hlavou,že Pobaltské republiky a Polsko se bojí Rusů,kteří chtějí mír a klid,jenom se nechtějí dělit o svoje bohatství a nebojí se agresorů NATO a US agresorských vojsk!Nechají si obsazovat tímto póvlem svoje země!

   Vymazat
  10. 19:58
   Skoda ze jsi ty, slunickari a kolaborante s rezimem, nebyl v Berline
   Mohl jsi tam tancit pred nakladakem a vykrikovat ten tvuj optimismus nez by ti nakladak prejel hubu

   Vymazat
 4. 19:11
  To mi přijde nelogické, obvinit Rusko z toho, že zabije "jejich" člověka?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Srovnejte slavnou Naujocksovu operací typu "false flag", jakoby polský útok na Německo, na rádiový vysílač GLEIWITZ. Podle toho Druhou světovou začali Poláci a chudák Hitler jenom od 05.00 dne 1.9.1939 jenom OPĚTOVAL PALBU...

   Vymazat
  2. Jenomže historici o této Vámi uvedené historce už pochybují a veřejně a myslí si,že k jejímu použití došlo až po začátku války,respektive až po jejím skončení a to vítěznými spojenci.

   Vymazat
  3. Poláci chtěli být v Berlíne "než spadne listí"! Polský maršál Edward Rydz-Śmigły se nechal namalovat na koni na Unter Den Linden již na jaře 1939! - http://nassmer.blogspot.cz/2015/05/zacatek-2-svetove-valky.html

   Vymazat
  4. "Neříkej hop,dokud jsi nepřeskočil a nejprv se podívej,do čeho jsi skočil." .

   Vymazat
  5. Jeste neni president a uz si Trump porizuje nepratele /Cina a Iran/ a jiste pribudou dalsi..
   Prohlasil , ze kdyz neudelaji to co chce zautoci na ne.
   Neni to nejaka podbaba. Hillary taky chtela valky za kazdou cenu ./ At jsem bit jen kdyz se peru/.
   Vsadim se ,ze i pripadna dohoda mezi Ruskem a USA nebude mit dlouhe trvani...
   Nemuzou prestat to delat. Jsou posedli nasilim a masakry.
   A porad vyhrozujou na vsecky strany ,az se jim celej svet posmiva...
   Mezi nami. Trumpa nemusi ani zavrazdit.
   Staci , kdyz rozsiri paniku o tom a nedaji nikomu moznost to uvest ihned na pravou miru. A vyuzijou toho a neni pak cesta zpet.
   A jestli ma Rusko nejaky lasery na hranicich ...
   Ale jiste ma /Rusko/ spolehlive informace o vsem...

   Vymazat
  6. 0:26
   Bacha aby te vudkyne merklova neposlala na Rusa

   Vymazat
 5. Noo, ono Trump je a byl vždy známý i tím, že velmi, až příliš obdivoval vždy právě pana McCarthy.
  Obhajoval každý jeho krok.

  Aby tedy mezery v černobílém vidění nepřivedly někoho ke zklamání. Zde jde už pouze o čas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ked mc carthy umrel mal trump asi 11 rokov.

   Vymazat
  2. ked mc carthy umrel mal trump asi 11 rokov.

   Vymazat
  3. 21:20 A co? Já byl také již v 11-ti letech stoupencem pana Hitlera!

   Vymazat
  4. Kolik dnes zije obdivovatelu Hitlera a obhajují každý jeho krok. Myšleno historicky, jak jinak?

   Proč se odvolávat na blbosti. Kdo zná dlouhodobé názory Trumpa, jeho vyjádření napříč jeho životem, ten ví.
   Je to jedno, primárky dopadly jako dopadly, pro svět poskytl alespoň trochu času, pokud se USA nepohřbí tou šaškárnou, co předvádí.
   I kdyby, je to jejich věc. Musí se naučit místo strkání rypáku do každého koutu země, postarat se sami o sebe s tím, co mají. A mají toho mnohem více, než my.

   Vymazat
  5. 19:22
   Lzes
   A vsadim se s tebou ze lzes
   Bojis se vsadit?

   Vymazat
 6. Tak snad aby někdo specifikoval tu "ruskou agresi?" Jak se to bude projevovat, aby ty tisíce vojáků mohly zakročit? Bude to nějaká extra provokace? Nejspíš jsou tam proto, aby - až se lidi doopravdy naserou, a zaútočí na svoje prohnilé a profláknuté vlády, bude se to považovat za ruskou agresi a americké vojsko bude konat humanitární bombardování? Vše nasvědčuje tomu, že se špinavé, zločinecké, a profláknuté vládní, politické, zbohatlické, a další elity začaly bát obyčejných lidí. Bůhví, kdo zase ty americké vojáky na ta místa pozval -ale to bychom se dozvěděli až v další generaci, která by zákrok proti "ruské agresi" přežila. Rodiny těch vojáků jsou taky asi bez sebe nadšením, že kluci musí být tak daleko od nich, a třeba ti kluci ani nevědí, kde jsou - nějak mi to připomíná srpen devětašedesát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak to můžeš dávat do sebe,já si pamatuji 68 a ani tam to nějak nesedí.

   Vymazat
  2. Možná myslí rok 1967,kdy obří devastující ještěři Gappa zaútočili na Japonsko,ale byl to jen film,který v tom roce natočil Haruyasu Noguchi. Trochu se v tom vyznám.

   Vymazat
  3. 19:47 co třeba takhle :
   Jak asi zareaguje šéf NATO, až jim na Donbasu opolčenci zlikvidují první tank. A vsadil bych boty, že ty tanky tam dřív nebo později vjedou. Co když na žádost Porochšenka vyhlásí nad východem Ukrajiny bezletovou zónu? Nechá Putin tamní ruské obyvatele zmasakrovat? Vždyť už dnes tam je na deset tisíc ( 10000 !!!) obětí. Q.

   Vymazat
  4. A19,47
   Srpen 68-tého. A máš pravdu, že v tom osmašedesátém řada těch kluků nevěděla, kde jsou. Bylo do nich nahuštěno, že jedou bojovat s kontrarevolucí. Když ses na ně podíval, bylo vidět, že mají strach kde a kdy vyskočí ten kotrarevolucionář a nevědí, která bije. Lidi si jich buďto nevšímali a nebo s nimi chtěli mluvit s podstatnou otázkou "Proč jste tady? Žádná kontrarevoluce se u nás nekoná." Faktem je, že strach a nejistota mohou vyústit v agresi, což se v několika případech i stalo. A píši z vlastní zkušenosti.

   Vymazat
 7. Proč raději neposlali vojáky, NATO/EU k hlídání přílivu migrantů, než k Rusku?!

  OdpovědětVymazat
 8. Je mi těch amerických vojáčků skoro líto, když si představím, jak hoří v prvních salvách ruských protitankových raket. Nebudou stačit utéct. Nebude kam. V prvních minutách vyletí do povětří všechny základny jak USA tak i NATO. Musíme věřit, že na Evropu Rusko nepoužije jádro. Než dohoří zbytky žoldáků v Evropě, ponoří se USA do oceánu. Ti blbci si neuvědomují, s čím si zahrávají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mi připomíná ten příběh o zlaté zakuklené housence,směji se.

   Vymazat
  2. Zapomněl jsi jmenovat Polsko, ti se také dostanou na oběžnou dráhu, za ty svý hlopý ministry.

   Vymazat
  3. 20:36 - přesně tak! Jádro použijou - nač by potom Satan vyvíjeli, ne? To se USámanům zamotaj makovice! Chycht! - http://www.expres.cz/rusko-putin-atomova-bomba-satan-dnu-/zpravy.aspx?c=A161026_102941_dx-zpravy_pali

   Vymazat
  4. Nakonec šedá noční můra,směji se.

   Vymazat
  5. 21:58 - to je jen svrchu, ale pod tím je oranžovobílá! Prý není nic krásnějšího než ke dnu prozářený kanál La Manche ... a u nás bude klídek a pohodička. Stanem se konečně gubernií obnovené Neobyzantské říše!

   Vymazat
  6. 20:36 on te smich prejde, uzij si smichu sasku
   A jak zvonis rolnickama tak kric ze Titanik je nepotopitelny

   Vymazat
 9. "Ještě nikdy jsem se tak nenasmál,bohužel ale jen sám sobě." .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chci tím říct,že ten článek je skutečně velmi dobrý,směji se mu.

   Vymazat
  2. Všiml jsem si,že v Rusku mají milion vojáků ve zbrani a k tomu ještě osm set tisíc pomocného personálu a vyžadují budování občanské domobrany,která spočívá ve válečném výcviku civilistů a Čína dokonce oficiálně sdělila svému lidu aby se připravil na válku na moři a připravil se stejně. Jen ta Evropa pořád spí a je v klidu a nic ji nedonutí brát situaci vážně.

   Vymazat
  3. 22:55 lide jako ty se smali
   A tvrdili ze Titanik je nepotopitelny, ze Buh sam nemuze potopit Titanik
   A smali se tem co neverili v nepotopitelnost Titaniku

   Vymazat
  4. 20:55
   Redakce, proc tu nechavate trola opruzovat

   Vymazat
 10. Pomatena zena Merkel,ide budovat europsku armadu..este len ide !! Zda sa,ze Wermacht Abwer a SS,maju nove ambicie povstat z popola v 4.risi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vše řídí generál bez výložek Stropnický!Kupuje Pandury s věží,těžkou proti Rusku.Ten se vyznamenal!

   Vymazat
 11. Panove ! Nares na predel nezbednym detem se jmenuje SPANKING.
  Spanking dostanou generalove sapajici se na Rusko, protoze president Trump jasne rekl nekolikrat - (slysel a videl jsem to osobne) - ze s Ruskem bude mir ! A zadne sankce proti Rusku nebudou !
  Ze Rusko bude nas partner proti Islamu !

  Ujistuji vsechny , ze nemam zajem neco zkreslovat, nebo vam lhat a ze anglictina (pardon americtina) a cestina jsou pro me stejny jazyk.
  Take nezapomente, ze tech, kteri jsou na strane presidenta Trumpa je 70 millionu primych volicu a 200 millionu sympatizeru.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP ! Osvoboditel sveta od natvrdliku.
  Slava evropskym statnikum na jeho strane ! AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN ! AT ZIJE PREMIER ORBAN !
  AT ZIJE NIGEL FARAGE a pani MARINE LE PEN !
  Renezance Evropy je za rohem. Vitezime vsude !
  20.1. bude president uveden do Bileho domu a prvni rozkazy vyda 18:00 a budou se tykat SPANKING.
  nick honolulu - stoupenec presidenta Trumpa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,tys mi dal.Kde jsi byl?Chraňte Trumpa a já doufám,že odvolá vojsko od Ruských hranic.

   Vymazat
  2. Angličtina a čeština nejsou stejnými jazyky a pokud pro Vás ano,neumíte dobře ani jeden z nich. Přeložte do angličtiny třeba "Malá planetka Plutíčko." a poznáte tu ubohost amerického jazyka.

   Vymazat
  3. Honolulu by ho naučil utíkat,směji se.

   Vymazat
  4. Malinkatá planetička Plutitíčko. Malinkoučká.

   Vymazat
  5. 23:08 hlupaku, nerozumis co Honolulu rekl
   Neumis ani cesky
   A preloz do stredovekeho ceskeho jazyka treba slovo petition, nejde to co, v cesku neni ani ten koncept
   Ostra prosba?
   Co treba ric cesky vikend?

   Vymazat
  6. 23:10 umis napsat neco k necemu?
   Koho zajima ze se smejes a cinkas rolnickama, klaune

   Vymazat
  7. 22:57 - Honolulu, optimisto, co když se Trump spletl?

   Tillerson řekl jasně, že na Rusko se musí použít metoda cukr-bič. A řekl to před Kongresem, aby ho nevyhodili.

   Když nadbíhá teď, bude jim potom sloužit. Trump jen řekne: Co se dá dělat? Máme tady takový zákon.
   Já to nechci, ale na zákon jsem krátký.
   A s Putinem se můžem skamarádit, až budu v penzi.
   PB

   Vymazat
 12. To Rayovo prohlášení v úvodu článku je dokonalou ukázkou projevu těžkého psychopata. Typická záměna násilníka a oběti!

  OdpovědětVymazat
 13. pluto uz neni planeta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Planetka nebo Trpasličí planeta,protože angličtina nezná zdrobněliny.

   Vymazat
  2. 0;16 lzes
   Chces se vsadit, srabe?

   Vymazat
 14. Američané vždy hlásali jen to,co potřebovali.
  S nějakou pravdou si hlavu nelámali.Potřebují
  přesvědčit vlastní obyvatele,ti ostatní je
  vůbec nezajímají.A spousta občanů USA žije v
  domnění,že jsou předurčeni vládnout světu.
  Petr Majevský
  Romancovová,konej svou povinnost!

  OdpovědětVymazat
 15. Small planet and smallest planet - 23:08, mala planeta a jeste mensi planeta.

  Panove, je to asi 2 dny, kdy GEORGE NOORY, pozdni talk
  show, radio - nejoblibenejsi na Floride hlasilo, ze general a 10 000 jeho vojaku, kteri meli chranit Washington v den prisahy presidenta Trumpa, pred nepokoji, byl ODVOLAN a poslan nekam jinam i s jeho vojaky.

  Toho okamzite vyuzili barevni a chystaji se pochodovat na Washington se svymi protesty. Gangy motorkaru na to rekli, ze jim jedou dat lekci (barevnym) o demokracii.

  Takze nepokoje a fackovacky budou ! Pokud dostanou narez protestujici (coz se stane, protoze motorkari jsou silenci), tak je vse v nejlepsim poradku !

  My budeme oslavovat nastup presidenta Trumpa radostne take, zde na Floride ! Uz jsem objednal bednu vina z Californie a budu ucit moje kamose delat CHLEBICKY - takove jake prodavaji ve Vidni a v Praze.
  nick HONOLULU - a nyni si poslechnete
  "California Blue" Ricky King z Nemecka - idealni k vinu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ale ta demokracie spočívá ve vůli většiny a Trumpa volilo o tři miliony méně voličů než Clintonovou. Nic neomlouvá USA v tom,že mají zaostalý a plně nedemokratický volební systém.

   Vymazat
  2. Planetoid, pro toho kdo rek ze anglictina nema dimunitivy
   Anglictina ma deset krat vic slov nez Cestina. Cesi se ani nedokazou vyjadrit. Proto toleruji VLADU ZLOCINU

   Vymazat
  3. Amerika ma stokrat lepsi volebni system
   A voleni po statech je spravne
   A uz mam dost lzi
   Hilary UKRADLA PODVODEM 5 statu
   Volili pro ni mrtvoly, ilegalove, lide volili opakovane, masiny a listky byly podvrhnute hilaristy
   Nerozumis Americe, trolle 0:21, tak hezky mlc kdyz Honolulu mluvi

   Vymazat
 16. Proc mam rad presidenta Trumpa a presidenta Zemana ?
  Proc mam rad premiera Orbana i kdyz neznam madarsky ani slovo ?
  PROTOZE JSOU REALISTE a ne destruktivni dobrosraci, jako pomatena Merkerova.

  Nejkrasnejsi cast sveho mladi a zivota jsem prozil v Johannesburgu, za vlady B.J. Vorstera...
  Mel jsem to mesto rad, od prvni chvile, kdy jsem ho
  uvidel ! Duvod nevim a neumim to vysvetlit.... To mesto bylo totalne zniceno, ve jmenu "pravdy a lasky" !
  95 % bilych obyvatel uteklo do celeho sveta a mesto na mnoha mistech SPADLO. Muj Hillbrow (ctvrt mesta) zahynul prvni..SVINACI, kteri to zavinili propagovanim utopie za to neberou zodpovednost !
  Oni vi co se stalo, ale mlci, jako by se jich to netykalo.
  A to co udelali nam se chystaji udelat vsem v Evrope, at je to Budapest, nebo Praha.

  Jsem penzista - stary dedek, ale mam dobrou pamet a pamatuji si vsechno. Pamatuji si, jak jsem letal do Londyna na tanecni zabavy a ted Londyn vypada jako Nairobi... Anglicanky, ktere staly za povsimnuti utekly do Canady, Skotska a Australie.... Cela Evropa jde do hajzlu na zaklade vnucovane utopisticke politiky dobrosracu, kteri znici i Prahu a Viden atd.
  Cesi nedejte Prahu dobrosracum !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP a jeho kamos PRESIDENT ZEMAN !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesi jsou priliz nafoukani a hloupi nez aby pochopili pravdivou a dobre minenou tadu od Honolulu

   Vymazat
 17. 0:21... TY KRIVOHUBA POTVORO ! Co sem zanasis lzi, ktere si vymylela CNN ?
  Trump mel o 10-15 millionu vice volicu...
  Po jeho viteztvi se protrhl pytel se lzi a podvody,
  a to pokracuje i ted.
  Ted zase, ze mel nejakou milenku v Rusku !
  NO, A ? NO, A ? Spravny chlap ma rad hezke zeny.
  Slovanky jsou nejhezci ! T.j. mu ke cti !
  Kdybych umel Rusky, tak bych delal to stejne, protoze jsem chlap ! To je podle kostelniho radu.
  nick honolulu - vysoce moralne vyspely !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sdělují to veškerá masmédia,sdělují to i celebrity v USA a to naprosto veřejně a sděluje to například i Wikipedie,že Clintonová získala o tři miliony hlasů více než Trump. 65.844.610 hlasů Clintonová, 62.979.636 hlasů Trump.

   Vymazat
  2. Hillary podvodem ukradla 5 statu
   Coz vychazi na 10 as 15 milionu volicu

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Horni Dolni16. ledna 2017 5:28
   1:08 jses blbej? Celebrities? Wikipedia?
   Proc tam nepridas taky Havlisty a Ceskou Televizi?
   Ty jsi bud slunickar a lhar nebo tak naivni nechces si koupit Karlstejn?
   Nebo americkou verzi nechces si koupit Brooklynsky most?

   Vymazat
 18. 1:08... tak jako "nase" media piskaji, tak musite myslet ukaznene a stadovite - tak - jako vesnicane v Tennessee.
  To jste vy ! - Vy prazska kavarna !
  COWBOYS DANCE COUNTRY SHOW na youtube.
  nick honolulu - osvetova informativni velicina.

  OdpovědětVymazat
 19. tnto debil patri bud do kriminalu nebo do nemocnice pro zdrogovane pitomce

  OdpovědětVymazat
 20. Pratele, blizi se katastrofaa zanik Evropskych statu.Za vsim zlem a zlodejnami jsou Jabasi kteri kontroluji banky a energeticke zdroje,zbrojarsky prumysl,tezbu zlata a stribra a propaguji vyhubeni bile rasy a krestanstvi.Proto,# Svet.valka bude,obrezanci vlezou do der a bunkru aby prezili zkazu na povrch nasi zeme.Tyto zrudy ale zdechnou prvni i s temi hajzly kteri jim az dosud pomahali a slouzili.Cistka nasi planety bude ale mnoho lidi i dobrych se konce cistky nedozije.Zidovske zrudy s muslimaky skonci v pekle kde zadne Pany neexistuji,ale jen zar,smrad a utrpeni bez konce.Obnova zeme potrva velice dlouho,ale bude obnovena v cele krase a Zlaty vek nastane,kde dnesni luza by ani nemohla byt.

  OdpovědětVymazat
 21. POZOR, ty armady mohou byt tez pouzite proti Zemanovi a vsem kteri nechteji immigranty, ty armady jsou pripravene proti lidu!

  OdpovědětVymazat
 22. Dival jsem se v kratkosti na dnesni zpravy a chci vas informovat, ze vzajemne verejne nadavky a vzajemne ponizovani a degradovani mezi stoupenci presidenta Trumpa a jeho opozici, je tak intenzivni a sproste, ze by to nikdy neproslo pres cenzuru v Evrope, kdyby to bylo prelozeno..

  Nikdy si neopamatuji neco podobneho za celou dobu posrpnove emigrace....
  Media patrici jedne skupine lidi, lopatuji tuny sracek na presidenta Trumpa. Je to az k neuvereni, co je slyset, a lide na strane Trumpa odpovidaji nadavkami, ktere bych si netroufal prelozit. Odchazejici president je nazvan "dirou do zadku" a jeho portret je upraven tak, ze kazdy vidi opici z cerneho kontinentu.

  President Trump, kdyz ma projev a mluvi o hnuti, tak je to upraveno na hnuti v zazivacim ustroji a tim je tento statnik ponizovan a degradovan.
  Mezi lidmi je stupnujici se nenavist, ktera je jeste vice rozdmichavana medii, patrici specialnim zajmum jedne nejmenovane skupiny.

  Toto bude velmi napinavy tyden a nebezpecny pro cely svet. At se cokoliv stane, tak jsem plne na strane presidenta Trumpa.

  V pripade, ze by se mohlo neco stat Trumpovi - NEDEJ BOZE, tak Rusko bude definitivne napadeno, tak jak si to verejne prali Sorosovi lide a media, ktera demonizuji Rusko, aniz by si uvedomovala, ze valka prinese smrt millionum... Zodpovednost za tento prispevek je moje !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajimave bude v patek stretnuti mezi demonstratory a motorkari.
   To odvolani Narodni Gardy v patek ve vysoke poledne je desny zacatek.
   Jo a Honolulu ma pravu, dialog mezi Trumpisty a Globalisty je velmi ostry. Uz za opakovani vyrazu se v Evrope zavira do vezeni.

   ALE POZOR, NEJVETSI NEPRATELE TRUMPA V USA JSOU SVINE Z PRAVA!
   Tedy lide jako Paul Ryan, McCain a jini pravicaci. Odporni zradni lide.
   Ti jsou daleko ndbezpecnejsi,
   Obamovci jsou ted placky

   Vymazat
 23. Hra na demokracii skončila. Na Ukrajině proběhl Amerikou zaplacený a zorganizovaný státní převrat, v Čechách vzniklo ministerstvo propagandy a v USA se chystají zavraždit legálně zvoleného kandidáta na prezidenta.
  Ještě před dvěma roky bych se tomu zdráhal uvěřit. Dnes jsou dvě třetiny z toho skutečností.
  Jeden důvod, proč bych neměl uvěřit i zbylé, jedné třetině?

  OdpovědětVymazat
 24. 4:57 HORNI DOLNI... Cast armady je definitivne na strane presidenta Trumpa, ale ten ji nema pravo nic naridit a porucit, do patku 20.1. ! To je prikaz Konstituce.

  Proc bylo odvolano 10 000 vojaku a general na ochranu inagurace ve Washingtone je zahada, a kdo je odvolal nevime. Bude Trump bez ochrany ? Vim, ze policie ho nezradi ! Znam jeji smysleni ! O armade NEVIM NIC. Ona zde vubec neni.
  Jeanine Pirro je lvice, ktera meta hromy a blesky na Obamu a nesetri nadavkami, aniz by se bala jeho pomsty.

  Cina a Amerika si vzajemne vyhrozuji kvuli nejakym ostrovum a o hlavnim nedorozumeni se vubec nebavi. To vse ceka na vyreseni presidenta Trumpa...
  Media v rukou specianich zajmu - skupiny ktera prohrala vliv na Ameriku - Trumpa nenavidi. O to my, jeho volici mu budem vernejsi.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odvolani 10000 je vlastizrada. Mam strach ze v patek potece krev. Nejvic se bojim o tu Trumpovu. Pokusi se ho zavrazdit.
   Promin ze nemam tvuj optimismus, Honolulu
   Ale mam nadeji ze to Trump srovna
   A trumpovi motorkari

   Vymazat
  2. Hezky Trump serval CNN na tiskovce
   Sila
   Jo a hilarku sundal hezky i Bill, treba tim ze se potkal s Lynchovou na letadle
   Skoro si myslim ze tim Bill umyslne Hilarku sabotoval

   Neskutecne casy v kterych zijeme

   Vymazat
 25. 3:09, a ty by jsi mel napsat, komu tvoji nadavku venujes.
  V pripade, ze jsem to ja, tak vubec nerozumis, jak to bylo mysleno. Bud cti vse, nebo nic.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Take nevim komu zbabely nepodepsany trol 3:09 nadava

   Vymazat
 26. Za tyden v tuto dobu, budeme citit vsichni ulehceni a president Trump bude mit pomoc od jeho lidi, kteri jsou zatim v necinnosti, prikazane zakonem.
  Stephen K. Bannon je nase nadeje ! T.j. hlava mapa !
  Trey Gowdy je lovec vsech loutek, ktere Soros drzi v rukou. Jeff Session zacne uradovat a zametat Ameriku od nelegalnich lumparen..
  James Mattis, (general, ktereho vojaci nazvali "blaznivy pes" bude vladnou v Pentagonu.)
  Betsy DeVos, znici neprirozenou politickou korektnost ve skolach pro mlade lidi.

  Elaine Chao, bude organizovat dopravu pro deportaci islamskych teroristu, kteri jsou zde illegalne a ktere uz hleda Sheriff David Clarke - cernoch verny Trumpovi.

  A ja budu premyslet, jak se asi dela STRUDL a svedomite vas nasirat, dokud vas neprivedu k realistickemu smysleni.
  Good night - honolulu
  (Horni Dolni, Ty mas na ne blahodarny vychovny vliv. Jsem rad, ze jsi zde.) Koncim pro dnesek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Diky Honolulu za zprávy (sice neproverene nasim Vysokym uradem pro havloidní pravdu) ale o to vic credible. S tim strudlem, mam super recept, it is a mother of all strudels, dam ti ho rad, az se situace uklidni, tj. po tom, co se Trump usadi v kresle a vsichni si oddechnem, ze to prezil. Until then!

   Vymazat
  2. 6:04 - Strůdl:
   https://www.toprecepty.cz/recept/24363-zacatecnicky-strudl-s-postupem/
   Ale 200°je možná moc, dal bych 180°.

   Baba Vanga říkala, že poslední americký prezident má být černoch. A ta to musí vědět, když je slepá.

   Dobrou chuť!
   PB

   Vymazat
 27. 5:48... Horni Dolni, mas vyborne informace !
  Gratuluji Ti !
  (Nekdy si myslim, ze zijes zde a jindy v Cesku. Tam se nevyznam.)
  Definitivne vsak fandim presidentu Zemanovi ! Jsem rad, ze sem prijede a setka se s presidentem Trumpem.. (Ozvu se zitra.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 28. Západní lžidemokratický kapitalismus převrací všechny pojmy naruby. Agrese je obranou demokratických hodnot a obrana je zločinnou agresí, rozpínavost Ruska je utahováním smyčky kolem jeho hranic, fašismus je svoboda a demokracie, všelidové referendum je anexe, vlastenectví je nacismus, obhajoba práva na sebeurčení je terorismus, pravda je lží a lež pravdou. Můžete si vybrat. T

  OdpovědětVymazat