Reklama

středa 4. ledna 2017

Děkujme, za všechnyZdeněk Hrabica
4. 1. 2017
Děkujme za všechny se spisovatelkou Lenkou Procházkovou, všem provozovatelům a přispěvatelům nezávislých internetových webů, lidem, kteří už dlouho a neúnavně otevírají oči svým čtenářům a tím jim dávají svobodu volby. Díky nim procítají z umělého spánku každým dne další a další lidé. A právě proto má být svoboda slova na internetu omezena.


Ač se tomu nařčení strůjci nových pořádků (jistě ne zcela ze své hlavy) brání, sami se prozrazují.

Údajně podle nich jde hlavně o ochranu před nákazou z tzv. proruských webů. Ale toto nebezpečí dále a denně ještě rozšiřují a dotvrzují jinou ochranou člověka.

Zkrátka Ukrajina náš vzor.

Visí nad námi „Úřad pro ochranu pravdy“.

Díky netu a svému spojení se světem pravdy a lži si právě teď mohu přečíst rozhovor Martina Veselovského s plzeňským biskupem Tomášem Holubem na téma „Svět se vyhrotil. Evropa si štrejchá se zlem. Není jisté zda křesťanství v Evropě přežije“. Mohu si, díky i tomu, odpovědět na otázku, proč mizí vlastenectví, proč mizí boj za svobodu českého národa a proč nám byl do hlav naoktrojován vojenský servis boje za naši bezpečnost, prostřednictvím placených žoldnéřů. Třebas i stále většího počtu policistů, dokonalejší policejní techniky, stále většího počtu kamer a konečně i většího počtu tajných agentů a špiclů.

Doufám, že mi „moji Pražané rozumějí“?

Lecos z toho, co předestírám. mi vcelku přesvědčivě nyní říká někdejší vojenský kaplan. Mladý katolický biskup.

Věřím mu v danou chvíli daleko více, než bych měl věřit jiným farářům, kteří se namísto Krista u nás, v Česku, zcela a oddaně zasnoubili s politikou.

Jsou nám denně na očích, retoriku zvládli, duši ztratili!

4 komentáře :

 1. Podle křesťanské zásady,kdo do tebe kamenem,ty do
  něho chlebem,je Evropa ztracená.Církev tolik baží
  po majetku,že se nestará o ostaní.Za dva zdrávasy
  a tři otčenáše jim ten jejich bůh odpustí.Dovedou
  jenom okrádat.Klidně nechají Evropu aláhovi.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mate spatne priteli, nestihl jste se vzdelat v zakladnich vecech. To byl Stary Zakon , Oko za Oko, Novy Zakon , ktery by meli krestane v Evrope pouzivat je "Kdo si bez Viny uder". Podle uceni , Novy Zakon ma byt platny , Stary Zakon mene. Stary Zakon je na zaklade Babylonskeho zakona a ten je stary 5000 let. Proc si neprectete neco o zakladnich vecech misto TV a piva. Ja nepisi, ze se musi podle toho jit proti vrahum, ja jen , ze je nutne videt vse ze spravneho uhlu.

   Smazat
 2. Halík,HerMann,Malik jsou toho ukázkou!!!!
  Ale ten ksindl vrátíme ussacký debilokracii,ať ten ksinl přežijue na jejich úkor!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Český katolický farář je jako černoch v kápi KKK. Svatořečený Adolf Hitler a jeho armáda vzešla z Vatikánu pro účel našeho vyhlazení.
  Dnešní katolizace vlasti se nevyrovná ani středověku*

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.