Reklama

čtvrtek 5. ledna 2017

Děsivá pravda o amerických institucích v ČR

Michal Konečný
5. 1. 2017 proevropu
TOTO SE MUSÍ DOSTAT MEZI LIDI, SDÍLEJTE!
1. Americká ambasáda
Netřeba dalekosáhle analyzovat, uvedu jen jeden příklad za všechny, jak taková ambasáda pracuje.
R. 2013 zahájila Západočeská univerzita oficiální spolupráci s americkou ambasádou a tak bylo otevřeno 26. 9. 2013 americké centrum US Point v Plzni. Podpisy za obě strany podepsali tehdejší americký velvyslanec Norman Eisen a nyní již bývalá rektorka Ilona Mauritzová. Již od roku 2011 se v Plzni pořádá Český model amerického kongresu (ČMAK). 
Účastníci se např. naučí tahat za nitky v zákulisí a vybraní zájemci si pak mohou vyzkoušet co obnáší vyjednávání smlouvy TTIP. Záštitu nad jedním z ročníků převzali poslanec a předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg a plzeňský primátor za ČSSD Martin Zrzavecký. Mezi hosty v minulosti byli Jiří Pospíšil (europoslanec za TOP 09, bývalý děkan plzeňských práv a exministr spravedlnosti) Roman Joch (ředitel Občanského institutu placeného z USA, stoupenec amerického radaru v Brdech, zastánce mučení v Guantanamu atp., obhájce válek vedených USA a podporovatel Karla Schwarzenberga v prezidentské volbě), Jaroslav Lobkowicz (poslanec za TOP 09), Ladislav Cabada (tehdejší kandidát TOP 09 do senátu, vyučující KAPu), Lenka Andrýsová (bývalá poslankyně za VV a LIDEM), David Šanc a Linda Piknerová (poslední dva jmenovaní stojí za machinacemi v kauze Plzeňská politologie). Jen příklad, jaké kruhy se zde soustředí. Mám hromadu dalších informací o americké ambasádě, ale pojďme dále.

2. Amnesty International

Výkoná ředitelka Susanne Nosselová od ledna 2012, předtím zástupkyně amerického náměstka ministra zahraničí pro mezinárodní organizace (toliko jen k tzv. apolitickosti organizace). Nosellová je autorkou výrazu inteligentní síla, což je definováno jako prosazování amerických zájmů přiláká další hráče na americkou stranu pro realizaci cílů USA. Arzenál nástrojů, jak toho dosáhnout: vytváření aliancí, mezinárodní instituce, opatrné diplomacie a síla myšlenek (new speak pro nátlak a vyhrožování). Jedná se o vylepšení tzv. měkké síly podle Josepha Nai, což je definováno jako schopnost dosahovat žádoucích cílů přitažlivostí, ne pomocí cukru a biče nebo peněz nebo donucením. Česká sekce Amnesty International pořádala např. happening za propuštění členek kapely Pussy Riot s názvem Nás neumlčíte před ruskou ambasádou. Česká sekce Amnesty je rovněž dotovaná také norskými fondy např. roku 2014 projekt Živé knihovny proti nenávisti a diskriminaci stál 1 298 869 Kč a projekt byl zaměřen na zcitlivění postojů žáků ZŠ a SŠ vůči Romům, gayům, atd.

3. Aspen Institute Prague

Jedná se o českou a pražskou pobočku think-tanku amerických neoconů se sídlem v Coloradu. Tato pobočka je přímou linkou mezi operačním centrem neoconů, americkou ambasádou, a neziskovkami v ČR. Pomáhal ji zakládat např. známý Tomáš Klvaňa, který byl zapojen do komunikace s veřejností v rámci propagace radaru v Brdech od 25. 5. 2007 v rámci firmy Ammy Communications.

4. National Endovnment for Democracy (NED) národní nadace pro demokracii

Historie je barvitá, ale není tu prostor. Ředitel NEDu Karl Gershman otevřeně přiznal, že NED je krytím pro operace CIA (autorizovaný rozhovor r. 1986). Dostává příspěvky od kongresu v rámci americké informační agentury. Karl Gershman např. ve Washington Post uveřejnil článek „Vzdávají se Češi morální zodpovědnosti“. Zde varuje, že Češi drasticky ustupují od odkazu zesnulého Václava Havla.

5. Freedom House

Její aktivity financuje NED, výkoným ředitelem je David Kramer, což je hlavní vědecký spolupracovník projektu pro nové americké století (Bush, Cheyne, Powel, Runsfeld, Condolise Raisová a další - podporovali Bushovu politiku). Podle vlastních vnitřních výkazů 66% financí plynulo od americké vlády.

6. International Republican Institute

Americkou vládou financovaná suborganizace, velkou roli zde hraje válečný jestřáb John McCain.

7. National Democratic Institute

Další americkou vládou financovaná suborganizace, zde hraje významnou roli Madelaine Albrightová.

8. George Soros a jeho organizace

U nás působí organizace Open Society Institute, dál Sorosovy nadace Soros Foundation, mezi něž patří i Open Society Fund Praha, v Česku Soros předsedá Soros Fund Management, a také založil a finančně podporuje nadaci středoevropské univerzity Central European university, které už věnoval 880 milionů dolarů. Také podporuje Roma Education Fund, jehož stipendia koordinuje od r. 2010 občanské sdružení Romea. Jedním z projektů Romea v roce 2014 byl projekt Navázání spolupráce s norskými organizacemi za 70 000 Kč. Zde šlo o pomoc Romům s prací či romským obětem nenávisti. Uznejte, k tomu jsou Norové prostě nepostradatelní!

9. Centrum pro občanskou společnost (Prague Civil Society Center)

Projekt české neziskovky Člověk v tísni, varšavského think-tanku Institute of Public Affairs a norské Human Rights House Foundation. Financování centra poskytují dvě soukromé nadace – C.S. Mott Foundation a Oak Foundation a samozřejmě vlády ČR, USA a Švédska. Ve spolupráci s jednou z českých univerzit plánuje založit magisterský studijní obor „transformační studia“. Jedná se o ovlivňování zemí střední Evropy a zemí pobaltí a střední Asie vycvičenými a proškolenými aktivisty.

10. CEELI (Central and East Europe Law Initiative) volně přeloženo jako právní iniciativa pro střední a východní Evropu

Instituce dlouhodobě působí v České republice a má za cíl provádět školení českých státních zástupců, policistů a soudců. Tito mají ale ČESKÉ vzdělání, tedy jak jsou školeni CEELI si můžeme jen domýšlet. CEELI zde působí už od roku 2001, čili posledních 15 let. CEELI dostala od zastupitelů Praha 2 celý park včetně vily Moritze Gröbeho a všech dalších nemovitostí do pronájmu na 75 let, a to za symbolickou cenu pouhých 100 tisíc KČ ročně (cca 8300 Kč měsíčně), kolik platíte měsíční nájem? Za prodej sídla americké instituci CEELI se tehdy velmi vehementně přimlouval Václav Havel, který jim děkoval za udělenou cenu, a za to je pozval. CEELI je placená z prostředků vlády USA prostřednictvím vlivových agentur USAID a Freedom House, řízených ministerstvem zahraničí USA, a spřátelených organizací přímo provádějících intervenční americkou politiku, tedy Open Society Institute a Soros Foundation.

Institucí je samozřejmě daleko více, které u nás působí. Snažil jsem se jen vypíchnout 10 nejvlivnějších amerických institucí u nás, abychom si nečinili žádné iluze, jakými kanály probíhá tvrdá propaganda z USA ve směru k permanentnímu spindoctoringu a ovlivňování české veřejnosti ve prospěch Pact Americana.

A závěrem. Nechci kalit naše nadšení z Donalda Trumpa, ale uvědomme si, že horkým kandidátem na post min. spravedlnosti je Rudy Giuliani býv. newyorský starosta. Ten před několika dny prohlásil, že Obama neměl rušit protiraketovou obranu v ČR a Polsku. Uvidíme tedy, jaké war hawks a neocony Trump do pozic ministerských postů angažuje.

Zdroj: Vítek Tapin Jirásek, Svobodný vysílač CS

37 komentářů :

 1. A víte,co mají všechny tyhle podjebávací spolky společního!!??
  No přeci,že to řídí,organizují i u nás jen sionisti a jejich kominické koule z místních šmejdů....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pozdravuj Ádu kterýho máš pověšenýho nad postelí.

   Smazat
  2. 20:52-taky prej Vás pozdravuje.

   Smazat
  3. Nad postelí mám Goyovu Mayu a do ni si vandrovat od nikoho šupáka nenechám a toho Ádu si nech pro sebe,nevíš totiž vůbec o čem je řeč,jak pozoruji....

   Smazat
  4. 20:52 - a kdo drží stráž nad tou tvou postelí? Snad Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku), která je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…)? Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu Buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to stále žerou - jako důchodci akce šmejdů. Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu Buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to stále žerou - jako důchodci akce šmejdů. Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku.
   Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho vynesla na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea ho bude vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky. Chycht!:)

   Smazat
  5. 23:56
   Taky se dovedeš jen ožrat a pak do nekonečna odpisovat ty sračky těch ussackej agresorů stejně jako ten zrzavej zmetek a udavač Venca Havel?!
   To je mozkovej trust lejnolahvárenský žumpy????
   No to se máte čím chlubit,genitální zblbla!!!!;-D

   Smazat
  6. 1:26 - Voda! hlavní důvod proč sem tapetuju i názory cizí, který mi jsou fuk a nebo i proti srsti, jako je Pauk je, že za komára nás buzerovaly a furt jim to jim nestačilo, xindl zkurvenej bolševickej! Jako kluci jsme často slýchávali a opakovali po dospělých říkanku: "Hitler byl svině, ale komunisty, židy a cikány měl vyhubit". Ale nerozuměli jsme tomu o těch židech, páč jsme nikdy žádnýho neviděli a znali jsme ten pojem pouze z toho nápěvu na ten jejich nablblej bolševickej trauermarš: "Už jdou, židi židi jdou, židi židi jdou do plynu, už vííííícekrááát neuvidí svojí rodinu..." atd. Jen jsme to nesměli zpívat před účou a cizíma. Ale věřili jsme, že až to praskne, tak to budem moct zpívat i v telce! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? S tím spolužákem co měl později ty nohy na stole ve vinárně, jsme v kině skoukli film od Zafranoviče Pád Itálie. Bomba! ak jsem o tom vyprávěli dalším klukům ve třídě. Zejména nás fascinovalascéna ve které přijede SS jednotka do dalmátské vesnice a je s nimi jeden ustašovec co mává křídlama připevněnýma na zádech jako anděl! A ten pak oddělá místního starostu, kterj má tu smůlu že je bratrem partyzána. Dá mu jakoby svatý pomazání - a zavři oči brouku - prásk! A pak to nejlepší - na ostrově se vyloděj četnici-korzáři a později je zajmou komouši, ale velitel je propustí jako "neškodné" a jen je nechá ostříhat. A oni pak potkaj Maďara a Rusa - bělogvardějce a společně jedou na kočáru a vezou hlavy partyzánů v truhle a vezmou sebou místního pasáčka koz aby ho vyskoušeli, zda se umí modlit růženec a nakonec mu uříznou hlavu a hodí jako pozdrav partyzánům! A bělogvardějec to komentuje: "Ja ljubjú kamunýsty - no mjóooortvyje! Ja ich užéé ugasííííl!"A směje se tomu celá banda! Nebo jak jsme si hráli na film Štvanci jak tam Malcolm MacDowell odhodí oharek na toho starýho cikána přivázanýho k židli a politýho benzínem! Každej z nás chtěl mít ty slipy s hákošem co nosil on! Nebo film San Babilo 24 hodin - tam parta mladíků v Miláně komoušům a odborářům vypouštěla kola! A policajti zastavili na náměstí a chtěli aby odešli a oni si postavili hlavu, chytli se za ramena a utvořili řadu a pak začali pochodovat - nohy vhazovali vysoko a řvali "Ein, zwei, ein zwei, ein zwei!" A pak jeden z nich zavelel a všichni současně zahajlovali a on pak na poliše vykřik "My chceme fašismúúúúús!". A poliši znechuceně odjeli:)) Tak jsme si říkali, až pověsí ty komouše u nás, tak že tohle budem svobodně na náměstí dělat esenbákům!:)))
   Přitom komunisti nám slibovali v tomt směru ráj!!! A my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! A pak přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod.

   Smazat
  7. oprava: furt jim to ještě nestačilo ...

   Smazat
  8. 1:39
   Jak říkám....věcně tři promile alkoholu v žíle a do nekonečna opakující se bláboly lejnolahvárenský žumpy!!!!
   Tyhle sračky ti posílá udavač ze záhrobí nebo ti je nosí až domů Labužník prdelovy sám velký Janda?!!

   Smazat
  9. 1:54 - Však já taky furt řikám - čechomužici se svým zdegenerovaným naruby myslícím poloopičím mozkem vždycky začnou nadávat do lejnolahvárniků těm, kteří pijí pravý francouzský pětihvězdičový koňak (někdy i s věnováním francozského prezidenta) a oslavovat lejnolahvárníky ze Sibíře! - https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/424322-na-sibiri-po-vypiti-peny-do-koupele-zemrelo-uz-60-lidi-vyhlasen-stav-nouze.html

   Páč kam já se v teplákách chodím vychcat, tam tebe vůbec nepustěj, holoprdelníku:)))

   Smazat
  10. 20:52 kdy se jedes podivat do polska ozivit vzpominky na adu
   eva

   Smazat
  11. Buzik 7:49 zase jsi utekl z dohledu statného ošetřovatele?

   Smazat
  12. 18:38 - on nemyslí ordinaci, do tý pouštěj v teplákách i takový komoušský chcípáky tvýho typu! Píše o luxusních letoviscích, která mu patří, proto se tam pohybje v telákových soupravách šitých ručně či značek, o kterých takovej ugrundanej upocenej bolševik může jen snít s rukou v nočníku:))

   Smazat
 2. Rádobysenzační titulek, snaha úporná snaha vydolovat něco z ničeho a (ne)najít nějakou špínu za každou cenu...
  "Děsivá" je právě ta vaše anti-ami propaganda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:50
   Hlavně že proti Ruská propagada mlčí hubou kuřbuřta Jandy a Putny,udavačky Romancovový a celý lejnolahvárenský žumpy!

   Smazat
  2. 20:50 Samozřejmě, máte pravdu ...
   Všechny jmenované a nejmenované organizace jsou přece vzorem ctnosti, po kterých po celém světě "nezůstane kámen na kameni".
   Vše pod vznešeným hesly "pravdy a lásky ...."

   Smazat
  3. 20:50
   Máte pravdu, že titulek je přitroublý - á la Parlamentní listy.
   Chtělo by to, abyste napsal něco hezkého, positivního, povzbudivého, abychom začali mít Ameriku zase rádi. Chceme se přece mít rádi, ne?

   Smazat
 3. Je legrační jak ten šulek autor, i když se moc snaží, nedokáže napsat vůbec nic konkrétního čím že ty spolky tak děsivě škodí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:27
   Nemůžete mít všechno na podnose, musíte se taky sám trochu snažit. Chytrému napověz - aneb
   jak říkával Jan Vodňanský:
   "Jak mám dělat agresi, když mi chybí adresy!"

   Smazat
  2. 21:27
   Tak jinak šulíne,čím jsou ty spolky DOOPRAVDY UŽITEČNÝ?!

   Smazat
  3. 21:27 Autor napsal vše podstatné - stačí číst a myslet ...

   Smazat
  4. 21:35

   No to já nevím. Pokud neškodí tak mě vůbec nezajímají. A pokud škodí tak ty šuline napiš čím a jak konkrétně.

   21:39

   Splodil jen jakýsi jejich seznam a dal tomu nadpis "děsivé". Prosťáčkům ale stačí ke štěstí málo.

   Smazat
  5. 21:35
   Čím je Člověk v tísni(plísni) tak užitečněj ty havlošulíne???
   Asi tím stejným jako Vize 97 a podobný vysavače peněz!!!!

   Smazat
  6. Když jste z článku nic nepochopil, tak se tím alespoň nechlubte.

   Smazat
  7. 21:48 Nejlépe vám to objasní kontrastní představa. Tak si představte, že by u nás existovaly stejné instituce, ale ovládané z Ruska. Také by neškodily, jak říkáte, ale jedno by vám to asi nebylo.

   Smazat
 4. PEHE
  http://www.pehe.cz/zapisnik/freedom-house-o-podkopavani-demokracie

  OdpovědětSmazat
 5. To čím jsou užitečný pochopili už i v Rusku a pěkně je podchytili jako cizí agenty. Jsou placeni z USA takže není na škodu je mít pěkně na očích. Rusáci si vzali za příklad zákon z USA kde už dávno tohle mají ošetřeno a pěkně přísně. No mezi námi děvčaty, někdo jen tak z plezíru nebo z lásky k bližnímu (v tvrdém kapitalismu)bude jen tak někoho královsky platit? Chá, chá, chá... Ten kdo tenhle mrzkej peníz inkasuje, je pátá kolona a vlastizrádce pracující pro zájmy cizího státu, takže to označení agent, není tak úplně od věci.
  .

  OdpovědětSmazat
 6. Američané zachovávají tradici,z níž vyšli.To
  je následování kolonialistické politiky jistých
  Angličanů.Jelikož základ USA navazuje na učení
  anglických zlodějů a vrahů,nemohou být jiní.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. naprosti souhlas

   Smazat
  2. Tak jako vsichni politici/sluhove maji zajistena dobre placena mista aby skodili dal, ponevadz se jiz osvedcili...
   Zabezpecit po katastrofach valek a svetove krize opet vladu nad skoro celym svetem, jsou a rostou tyhle organizace jako houby po desti..Nebo jeste rychleji.
   Podrobit a vyloupit svet , nez bude pozde.
   Tak jako odsunuli prumysl do Ciny a maji v planu obchodovat s chytrymi /smart/ penezmi, tak se pouzivaji v zakladu tri druhy strategie k dosazeni svych neblahych cilu.
   Jsou to Hard Power/ nasili pomoci vojenske prevahy, Soft Power /vyjednavani z pozice sily a mici a hrozeb , vzdy pritomne za vyjednavaci z USA...
   Smart Power , je prechytracit druhou stranu a zaskocit , kdyz napr. nic netusi protoze nemaji k dizpozici obrovsky spionazni aparat...
   To poskytuje take moznosti kombinaci a velky pocet zradcu svych narodu , pak zajistuje uspechy...v tomhle usili...
   Napr. Kdyz se nic nezdarilo proti Rusku , prisly hrozby vseho druhu ,masakry teroristu a pod. Tak jako teroristi dnes drzi vlady EU v pozoru...A samozrejme maji volnou ruku a povoleni ke vsemu...

   Smazat
 7. Je to vlastně taková měkká forma teroru.
  Osobně považuji za nejnebezpečnější CEELI institut.
  V Jižní Americe jeho obdoby svrhávají měkkou cetou prezidenty viz Brazílie, Argentina,Venezuela, Bolivie. U nás pracují na odstranění Zemana. Hledají jenom bod, kde nasadit páku!

  OdpovědětSmazat
 8. Děkuji, Michale, za skvělý informačně nabitý článek. mnohé informace pro mne nejsou mové, jiné ale mi pomohly doplnit mozaiku. zase se musíme někdy sejít.

  OdpovědětSmazat
 9. No nevim nevim- pokud jde o Plzeň, tak ta jména přesně sedí,. včetně Martina Zrzaveckýho nebo Ilony Mauritzový a dalších. Docela bych to rád prověřil. Ale dost bych se divil, plzeňáci byli na takovýhle excesy dost hákliví, i když zase na druhé straně ty příšerný pomníky k slávě Američanům, Pattonovo muzeum, Most gen.Pattona... a přitom Američani Plzeň taky bombardovali, rozbili Škodovku, nádraží, bylo tady dost mrtvých. Hrozné, v jakém šíleném pokrytectví žijeme, a přitom s tím nejde nic udělat. Hrozná bezmoc. ... zas budem jen skákat, jak jiní nám pískají, hopsat tak dlouho až zlámem si vaz!"...(K.Kryl) Ano, už skáčem - kolik času nám ještě zbývá do zlámání vazu?

  OdpovědětSmazat
 10. Žít ve lži je krédem každého, kdo dává přednost mamonu před výdělkem. Jakou mají hodnotu takto vydělané peníze a jakou mají hodnotu, když si je člověk musí odmakat. Člověk do hlavy druhého člověka nevidí, nicméně tu existují církve a ty na tomto parazitují nejvíce. Peníze můžete zdanit, ale protislužbu ne.
  Stačí se zamyslet, co za lidi obsadilo vysoké školy, profesní komory, banky, pojišťovny a zjistíte, že jsou to všechno lidi, kteří se vyhnuli odpovědnosti. Odpovědnost je to síto, které tvoří plevy. Nemá smysl tu rozebírat antisemitismus, v Izraeli to takto nefunguje.

  OdpovědětSmazat
 11. No jo, ale tehdy, před rokem 1989 jsme ještě nebyli ekonomickou a finanční kolonií (byli jsme pouze kolonií ideologickou). Dnes jsme kolonií až třetího řádu, tj. kolonií s povinnými odvody na tři různé adresy - do Berlína, do Bruselu a do Washingtonu.

  OdpovědětSmazat
 12. poznámka - svojim tlakom tieto organizácie dokážu manipulovať a odvolávať vlády - takže sú na výsosť demokratické - je čas voľby zrušiť - stačí poprosiť vedúcich činiteľov týchto organizácii nech prevezmú na seba túto povinnosť a oslobodia nás od zodpovednosti za veci verejné - ak si myslíte, že ešte dačo zmôžete - nič - ideologicky ste mohli myslieť si čokoľvek, teraz už o vaše myšlienky nikto nestojí ... a ak predsa, vykopnú vás z práce a šikovným manévrovaním exekútormi skončite na ulici ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.