Reklama

.

.

sobota 21. ledna 2017

Doznání zločince Kerryho


Thierry Meyssan
21.1.2017 Voltairenet a Zvědavec
Válka v Sýrii je první válkou, která se v naší současné, digitální éře vedla po více jak šest let. Tuny dokumentů, které měly zůstat v tajnosti po celá léta, se již začaly zveřejňovat. Ačkoliv byly uveřejněny v jiných zemích, aby se o nich mezinárodní veřejnost nedozvěděla, jsme již dnes schopni si sestavit, kousek po kousku, celkový obraz věcí, jak se asi udály.
Uveřejnění nahrávky poznámek Johna Kerryho, které pronesl v soukromí loni v září, odhaluje politiku ministerstva zahraničí a nutí všechny pozorovatele, včetně nás, k přehodnocení našich původních analýz.


Nahrávka uveřejněná na The Last Refuge zahrnuje vše, co proběhlo na setkání ministra zahraničí Johna Kerryho s členy Národní koalice (22. září 2016, během holandského předsednictví OSN) a vede nás k zamyšlení, jestli jsme věděli vše o pozici, kterou USA zastávaly v Sýrii.

Za prvé jsme si mysleli, že zatímco Washington spustil operaci známou jako „Arabské jaro“, jejímž cílem bylo svrhnout sekulární, arabské režimy a pomoci tak Muslimskému bratrstvu, nechal volnou ruku svým spojencům, aby ve své režii provedli druhou válku proti Sýrii v červenci 2012. Jelikož tito spojenci sledovali svoje vlastní cíle - France a Spojené království rekolonizaci, Katar přivlastnění zásob zemního plynu, Saúdská Arábie expanzi wahhábismu a odvetu za libanonskou občanskou válku a Turecko anexi severu země (podle kyperského vzoru), vzal původní záměr za své. John Kerry nicméně na nahrávce uvádí, že Washingtonu vždy šlo o rozbití Syrské arabské republiky, což naznačuje, že měl všechny kroky svých spojenců bedlivě pod kontrolou. Vyplývá z toho, že poslední čtyři roky byli džihádisté řízeni, vyzbrojování a koordinováni velitelstvím pozemních sil NATO, sídlícím v tureckém Izmiru.Za druhé: Kerry zde potvrzuje, že Washington nemohl zajít dále, v důsledku mezinárodního práva a pozice Ruska. Mějme to pořád na paměti - USA budou vždy prosazovat své vlastní zájmy. USA zničily většinu infrastruktury syrských ropných polí pod záminkou boje proti džihádistům (což je mezinárodním právem povoleno), ale bez pozvání prezidenta Asada (což zase mezinárodní právo porušuje). Neměly však odvahu rozmístit v Sýrii svou vlastní armádu a utkat se tak se Syrskou republikou v otevřeném boji, tak jako učinily v Korei, Vietnamu a Iráku. Rozhodly se pro tuto práci použít prvoliniové jednotky svých spojenců (řízené zpoza opony) a otevřeně podporovat žoldácké jednotky všeho druhu, tak jak učinily v Nikaragui, riskujíce tím postih od Mezinárodního soudního dvora. Washington se nechce dostat do války s Ruskem, které, ačkoliv nezabránilo destrukci Jugoslávie a Libye, se nyní vzepřelo a stanovilo novou hranici, jejíž překročení nebude tolerovat. Moskva je schopna bránit zákon za užití síly, pokud se Washington rozhodne rozpoutat novou, dobyvačnou válku.Za třetí: Kerry zde stvrzuje, že Washington doufal ve vítězství IS nad syrskou republikou. Až doteď jsme si mysleli - na základě zprávy generála Michaela Flynna z 12. srpna 2012 a článku Robina Wrighta v New York Times z 28. září 2013 - že Pentagon zamýšlí vytvořit „Sunnistán“, rozprostírající se napříč Sýrií a Irákem tak, aby došlo k protnutí „Hedvábné stezky“. Kerry však přiznává, že plán byl daleko ambicioznější. IS měl dobýt Damašek a potom být zatlačen zpět Izraelem. Jinými slovy řečeno, IS měl být vytlačen do prostoru „Sunnistánu“, který byl pro něj vyčleněn. Sýrie by se potom rozdělila mezi Izrael na jihu, IS na východě a Turecko na severu.

Toto nám umožňuje pochopit, proč se Washington tvářil, že již nemá věci pod kontrolou a dává svým spojencům „volnou ruku“ - a opravdu; zatáhl Francii a Spojené království do války a přesvědčil je, že se jedná o rekolinizaci Levanty, zatímco ve skutečnosti plánoval rozdělení Sýrie bez jejich účasti.Za čtvrté: přiznáním, že Washington „podporoval“ IS, Kerry dává najevo, že jej i vyzbrojil, což zcela podkopává oficiální rétoriku „války proti terorismu“.

Od útoku na mešitu Al-Askari v Samaře, 22. února 2006, jsme věděli, že IS (původně známý jako „Islámský emirát v Iráku“) byl vytvořen šéfem americké Národní zpravodajské služby Johnem Negropontem a plukovníkem Jamesem Steelem - na modelu, který použili v Hondurasu - za účelem likvidace irácké opozice a rozpoutání občanské války v Iráku.

Od zveřejnění detailů schůzky v Ammánu (konané 1.6.2014) v novinách Özgür Gündem (vydávaných PKK - Stranou kurdských pracujících) víme, že Američané zorganizovali souběžný útok IS na Mosul a Kurdské regionální vlády na Kirkuk.

S jistotou můžeme tvrdit, že Washington po celou dobu podporoval IS.


Za páté: vysvětlovali jsme si konflikt mezi Allen/Clinton/Feltman/Petraeus klanem na straně jedné a Kerryho/Obamovy vlády na straně druhé, jako svár o to, zda podpořit, či nepodpořit IS. Tento výklad byl mylný. Žádná z těchto stran se neštítila organizovat a podporovat ty nejfanatičtější džihádisty. Jediné, v čem mezi nimi panovala neshoda, bylo to, zda riskovat otevřený konflikt s Ruskem, nebo zvolit jiné, skryté způsoby válčení. Pouze Flynn - současný bezpečnostní poradce Donalda Trumpa - se staví proti džihádismu.

Za pár let by se USA měly rozpadnout, stejně jako SSSR. Tato nahrávka s Johnem Kerrym může být použita proti němu a proti Baracku Obamovi před mezinárodním soudem, ale ne před mezinárodním trestním soudem, který je již dnes zdiskreditovaný. Poté, co (Kerry) pozná výňatky své vlastní konverzace, uveřejněné v New York Times, nebude již moci zpochybnit autenticitu veškeré existující dokumentace. Podpora, kterou Kerry poskytuje IS, porušuje hned několik rezolucí OSN a je důkazem Kerryho a Obamovy zodpovědnosti za zločiny proti lidskosti, spáchané teroristickými organizacemi.


The confession of the criminal John Kerry

52 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Ano měl!!!

   Miloval jsem Ameriku, dnes ji za její zločiny nenávidím a pohrdám jí a jen doufám, že díky Trumpovi se opět objeví něco, proč americe a američanům, odpustit.

   Ale taky je, mi jasné, že to nebude hned a nebude to jednoduché.

   Američané Ještě spáchají mnoho zločinů a povraždí mnoho nevinných, než se ta vražedná mašina zpomalí a nebo zastaví.

   Vymazat
  2. A myslis, ze Vietnamska valka, vyprovokovana false-flag operaci v Tonkinskem zalivu byla neco jineho? My co jsme to vedeli, jsme se vzdycky divali na US (government) velmi zdrzenlive. Obrovskym kladem US, je ale jeji demokraticke zrizeni, ktere politiky nuti (spis nutilo), aby skladali ucty, pokud chteji byt znovuzvoleni. To pochopitelne vedlo az k soucasne mediokracii, kdy napr. "cernousek", chtel li byt zvolen na 2. obdobi, nechal zinscenovat dopadeni a zabiti Usamy bin Ladena, ktereho poslednich 8let nikdo nevidel. Po nasledne medializaci,mu lid tleskal a zvolil ho znovu.

   Vloni se ale nejak uz ucho utrhlo a ani dokonala medializace nezakryla 7 valek, na jejichz rozpoutani se H.Clintonova podilela. Prejme proto americanum, aby mohli byt na svou zemi znovu hrdi.

   Vymazat
  3. Především musí američani vrátit kontinent původnímu obyvatelstvu. Čili Indiánům. Nechť nasednou na kanoe a plují objevovat Evropu. Tak jako opilec Kolumbus. Až po křížení s muslimy tady v západní Evropě vychcípají (ne zemřou) američané, jakožto západoevropané, bude jim možná odpuštěno. Tím směrem, dokud se to nevyřeší, se bude ubírat globální politika.

   Vymazat
  4. 12:12
   Když nařizuješ Američanům vrátit půdu Indiánům, pak v zájmu reciprocity musí Rus vrátit Sibiř původním kmenům se kterými zametli carští kozáci obdobně jako Američané s Iniány....
   ;o)
   Vůl zůstane volem, pařez pařezem...

   Vymazat
  5. Anonymní21. ledna 2017 15:58
   To přirovnání trochu kulhá. Indiáni byli vyhnáni ze svých území a cíleně vražděni, včetně likvidace jejich stravy (stát bizonů).
   Sibiřské národy zůstávaly na svém území a nadále vedly svůj způsob života. Pouze platily nějaké daně v kožešinách, či tak. P.K.

   Vymazat
 2. ...takže Izrael a USA,no,jak jinak,než soudruzi sionističtí internacionalisti a "Velký Izrael",že??!!
  Už naša stařka říkávaly:"senku,za každó sviňárnó hledé žeda..."
  Ta byla politolog,že by strčila do kapsy všechny ty dnešní chytrolíny s těmi směšnými tituly před i za.
  A je to tady,furt stejný dokola,ona se nemohla splést a ti dnešní študovaní troubelíni taky ne,kdyby občas poslechli ty staré....
  Jak by řekl Švejk:"on vám byl tak študovanej,až byl z toho blbej..."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mal si múdru starkú, aj ja som mal, to isté tvrdila!

   Vymazat
  2. Totéž učily moje babičky jejich babičky... A stařík, bývalý starosta, do komančů velký sedlák, přidával "kde žid skáče, sedlák pláče". Proto se za ně, v minulém století, téměř nikdo nebral. Poláci, Ukrajinci i Pobalťané, stejně jako dříve i Rakušané, udělali za Němce spoustu špinavé práce dobrovolně a zdarma. Tedy ne všichni, ale skoro;-)...

   Vymazat
  3. 10:48 však oni velmi dobře věděli proč to dělali a k tomu zadarmo.

   Vymazat
 3. Zajímavé je, že jsme to všechno tušili, někdy si myslím, že existuje jakési vědomí, či svědomí celého lidstva. Na sdělovací prostředky by se měla vztahovat nějaká vyšší soudní moc, protože jinak budou pořád nepostižitwlní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zmíněné tušení vyplývá z nelogičností, které lidé zaznamenávají při sledování daného procesu, ať již z nesouladu slov a činů, nebo z nesouladu řady faktů mezi sebou. Navíc USA a řada dalších, vesměs dříve koloniálních mocností, se kvůli své mnohonásobně opakované praxi ve svých dějinách již ocitly v situaci, že i střízliví pozorovatelé za každým jejich slovem a činem preventivně hledají nějakou kulišárnu či lumpárnu, takže o to více je jejich postup podroben logickému zkoumání. Takže zakrátko se zjistí, zda sled slov a skutků odpovídá logice demokracie, humanismu, přátelství, pomoci nebo jiné deklarované hodnotě, či zda kráčí o jejich tradiční mocenské choutky a vykořisťování a jen mají jiný, nový kabát. Jenže znáte ty nové oděvy: nekvalitní šičky, aušusový materiál, takže povolí stehy, nedrží barvu a fazonu, hned se to prodře ...
   KR

   Vymazat
 4. Vsetky staty sveta vedeli ze sa jedna o vsivarnu !!A ktore nevedeli,tak tomu verili,ze USA robi spravnu vec so svinskou Britaniou,Franciou a Nemeckom.Vychodne staty sa hrdia,ze sme clenmi toho vrazedneho ,krvaveho spolku s menom NATO.Hnus !!

  OdpovědětVymazat
 5. Vrána vráně oči nevyklove. K žádnému tribunálu nedojde. Systém západní pseudodemokracie je značně prohnilý a každý, kdo se dostane do nějaké klíčové pozice musí dodržovat pravidla. Pro nějaké idealisty v něm není místo.
  Ani o Trumpovi si nedělám velké iluze. I když bych se rád pletl, osobně jsem přesvědčený, že se více méně zařadí do šiku a bude poslouchat.

  OdpovědětVymazat
 6. Tady na těch sviňárnách "demokratického,humanistického a lidskoprávního Západu,plného svých hodnot" si všiměte,že jsou rukou nerozdílnou páchány jak tzv.levicí,tak pravicí-konzervativci s liberály,Zelevými,lidovci,sociálisty,je to "prašť jak uhoď",jak jde o to koho zavraždit a okrást jsou si vchichni rovni,jen když můžou posloužit korporátním spolkům a hlaví je "nebýt populisté",čili na většinu se z vysoka vysrat !!!!
  Je to jeden systém zkorumpovaných bezcharakterních kurev,které se mezi sebou vždy dohodnou a vytvoří vládní koalici,aby mohly krást a které jen pár dní před volbami tahají blbce za nos sliby a pak na ně celé volební období serou viz Bakšiš se svou bezpohlavní a zkorumpovanou durchum durch ANO....Takže toho siofaštického místního gaulajtra NWO je potřeba zase volit,aby k těm kopancům do prdelí ovčanů dostal možnost přidat ještě další....
  Jeho jediné argumenty,kterých má plnej rypák pro zvolení je jen to,že poukazuje na rozkrádačky těch hajzlů před ním a ze kterými je ale ve vládě a to jen proto,aby mohl krást on sám stejným způsobem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždy se jedná o kapitalistické státy , tam vládnou vždy peníze !!

   Vymazat
 7. To by ale znamenalo, že tito prolhaní živočichové rozhodují třeba o sankcích proti Rusku. Proč se neozvou vlády EU, nezruší sankce proti Rusku a nezavedou je proti USA za podporu a vytváření teroristů? To už jsou vlády zemí EU také tak prolezlétěmi těmi parazity?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. CITY of LONDON, Vatikán jsou hlavními sponsory TERORU a organizátoři válek, ekonomického teroru a finančního ...

   Evropa je prolezená krysami jak nic jiného na světě

   EU je jezuitská organizace pedofilů - Jezuité jsou za oponou a dali růst sionistům kterými hýbou....Jezuité ukradli bankovní systém a dali ho do rukou sionistům - Rothschildovcům ....

   Samo sebou Jezuité kontrolují Vatikán -
   Samo sebou Jezuité slouží těm co je vytvořili a ti jsou tzv BENÁTSKÁ-JANOVSKÁ - Černá elita Black elite of Venice - vpodstatě se jedná o boj který je tisíciletý -
   Podle mé interpretace - Benátčané (Black nobility) vytvořili ISLÁM a s jeho pomocí se snažili rozvrátit BYZANC aby tak získali zpět moc ŘÍMU .... dnes se jedná více méně o jednu věc - KDO KONTROLUJE PENÍZE a to jsou z větší míry oni...Do té doby než se vypustí nový finanční systém založený na tom že měny budou kryty zlatem a jinými kovy či dalšími alternativami ... pak jejich moc půjde dolů a NWO totálně padne. Rusko aktivně stojí proti nim a proto taky RUSKO pracuje na tom aby měny byly kryty zlatem atd ... proto ta nenávist proti RUSKU ... Putin udeřil jedovatého hada přímo do hlavy .... proto taky RUSKO nedopovídá armádou na včechen teror který proti nim tyto elementy páchají. Putin VÍ, dnes VÍ taky TRUMP do jisté méry něco víc ale pochybujeme že ví to co PUTIN.... Trumpovi chybí inteligence analyzovat a rozumět globálním historickým nitkám co provazují vše....
   ZNÁT HISTORII A NÁVAZNOSTI JE KLÍČEM K OTEVŘENÍ DVEŘÍ - toto není pro veřejnost ... s faktem že obyčejný američan zná z historie jenom asi to kdo naposledy vyhrál NBA nebo NFL, není dostatečné zvítězit nad BLACK NOBILITY...

   Vymazat
  2. ano Benátky - první podepsaná papírová směnka...odvysíláno v siokanalizaci.

   Vymazat
 8. Zveřejnění té nahrávky zřejmě nebylo vůbec náhodné. Odhalilo cíle praktiky národních elit v USA a Evropské unii, včetně České republiky.
  Pjakin vždy tvrdil, že Kerry je člověk generálního prediktora. Bez ohledu na to, že byl ministrem zahraničí za prezidenta Obamy.

  OdpovědětVymazat
 9. To co jsme říkali po celou dobu se konečně dostává na povrch ....

  Vyčištění všech nacistických elit a to kolem celého světa ...

  Není zcela jasné co Trum zamýšlí podnikat s Israelem - vše nasvědčuje tomu že nemá páru o tom ce se děje. Může to být ale taky pouze blafff ... pritorita momentálně:

  1. Vyčistit Washington - zbavit se drogové organizace známé jako CIA
  2: Vyčistit FED se sio..nistickými kry...sami a jejich bankéře (Rusko jim ukázalo jak a kdo sponsoruje ISIS..)
  3: Nechat Rusko vyčistit teroristy v Sýrii .. alespoň jim nepřekážet

  4. Vyčistit masová média ... což jsou vpodstatě sio...nistické

  ??????
  Teprve pak je možno udělat s ter...oristickým státem IS...rael

  OdpovědětVymazat
 10. Zločinci patří před soud. Rodiny těch amerických občanů, které se museli dívat v přímém přenosu na podřezávání svých blízkých, by měly něco podniknout, jakkoliv to proti těmto movitým lidem obklopených armádou právníků bez svědomí nebudou mít jednoduché. Vlastní vláda, jak skandální. Američané si na poslední chvíli, díky statečným lidem uvědomili (stejně jako my všichni), že zločince je třeba začít držet v mezích, zejména ty, kteří již přestali mít strach z čehokoliv, kdy jejich pýcha a drzost přerostly všechny představitelné meze a kteří si ze zeměkoule udělali své hřiště. Tito stateční lidé otevřeli americkému národu na poseldní chvíli oči a ten se rozhodl, že mít v čele zločince nechce. Tím si američané vytvořili předpoklad pro obnovu důvěry ostatních národů. Nyní těmto statečným lidem jde ze stranu zločinců o život. Budou je hledat po celé zeměkouli, dokud je fyzicky nezlikvidují. Aby se tomu zabránilo, že je potřeba zločince postavit před soud a soudit je podle platných zákonů, a to co nejdříve. Pokud se tak nestane, jde o život nám všem.

  OdpovědětVymazat
 11. Jedno je jisté:Že USA celou dobu válečného konfliktu podporovali ISIS! Šest let nesmyslného konfliktu skončilo vzápětí,když se do bojů otevřeně zapojila Ruská Federace po boku Assadovy armády!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vymyšlené to bylo dobře, arabáši se mezi sebou slušně vymlátili, něco jako Evropa ve středověku a Saudi svoje peníze nikdy nedostanou, stejně jako Lybie po Kadáfím. Těží ropu zadarmo.

   Vymazat
  2. Pardon za Libyi:)

   Vymazat
 12. Pobouchaný Vlastík evidentně opět čichal čikuli a nesundal igelitku z hlavy včas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si pletes se sebou, uhrovita havlovska smazko

   Vymazat
 13. Reakce na 10:24 . Podle všeho jsi Rusofil , agent Kremlu , hnusný komunista a hrozný kretén - odpoví mnoho hovad . Ne , nejsi co jsem napsal , jsi normální uvažující člověk v tomto státě a neznamená to že jsi komouš .Dáváš mě naději, že v téhle kotlině , to ještě není tak v čoudu jak to vypadá.

  OdpovědětVymazat
 14. Sráč se znovu ukázal, tak kdo tě platí zoufalče - Soros? Nebo Fašist-yahoo z Tel Avivu?

  Zase si naděláš do kalhot, uboho, bacha na to. Jakmile promluvím ty se hned pomočíš. Vidím, že se nic nezměnilo .....

  OdpovědětVymazat
 15. Anonyme 12:57 - bohužel jsi normální politický negramota , neznajíc dějiny , což znamená že neznáš svou přítomnost natož svou budoucnost , jsi normální lidský Vůl !!!! Vlastikovi nesaháš ani po kotníky , šuline . Ten řekl svůj názor ,ty jsi jen urážel a neřekl jsi nic , proč??Protože nemáš v hlavě nic než sečku . Nepiš , jdi raději utřít nádobí ale raději ať to někdo zkontroluje , proč? řekls nám to sám.

  OdpovědětVymazat
 16. Aby Trum pacifikoval ty všechny protesty které jsou organizované (- Obamou-Clintnovci-Bushovci-Sorosem - aka Rothschild klan -) proti němu a jeho kabinetu a jejich politice je nezbytná pouze jedna věc. Ne sprejování davů a mlácení je bumerangy. Místo toho jim dát SPRCHU PRAVDOU. Tzn. vypustit do ulic pravdu o 9/11, JFK, CIA a jejich drogové organizaci, Iráku, Libyi, Syrii a tzn válce proti terorismu. Na vrch pak vypustit fakta o tom co US FED udělal s US penzijními fondy, co udělal s dolarem a celým dluhem US. Odvolat okamžitě americké vojáky z Evropy.

  Když to udělá prvních 100 dnů pak je možné doufat že s Ruskem mohou udělat smlouvu a je možné že konečně začneme všichni budovat naši společnou budoucnost.

  :::::
  Evropa pak musí udělat paralelně to samé - což neudělá. Udělají to pouze jednotlivé státy.
  :::::
  Velká Británie nikdy nevypustí do světa to co spáchaly a organizovaly.... nejsou schopni ani vydat Rothschilda za jeho špinavý teroristický a vyděračský obchod s penězi......
  ::::
  Na druhé straně jsou ve Velké Británii síly co jsou na naší straně a jsou velmi mocné a pracují globálně .... naděje žije.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty demente jeden vymytlaný,
   kdyby ti Ročíldi, Rokefeleři, Jezuité atd byli skutečně tak mocí jak tu blábolíš, že ovládají celý svět už nejmíň 200 let, vše plánují na několik desítek let dopředu, všechny války, krize a na všem náramně vydělávají, tak by ty postižený demente nikdy nepřipustili aby se Trump stal prezidentem USA. Ani nevyhrál republikánské primárky. A dokonce by se bez jejich svolení ani nikdy nestal jedním z 500 nejbohatších obyvatel této planety.

   Ve své nekonečné blbosti si myslíš, že jsi nějaký skvělý analytik který přesně vidí co se děje za oponou světového dění, ale ve skutetčnosti jsi jen obyčejný dement z paneláku odněkud z prdelákova s holou řití, který přinejlepším zanalyzuje slevový leták Lidlu, blbe.

   Vymazat
  2. 14:25-ani "soudruzi v NDR nebyli dokonalí a leckdy udělali chybu. V tom bývá naděje nás, "blbů z Lídlu".

   Vymazat
  3. To je legrace když vygomovaným mozkům se sáhne na bolístku.

   Tak, že proč si myslíš, že patriarchové v Řecku posadili Putina na trůn Byzantské říše?

   Když máš představu o světě jako brouk Pytlík tak to v žádném případě není moje chyba.

   Vymazat
  4. 14.25
   "JÁ"
   Anna Líza

   Vymazat
 17. Pane Vlastimile přesně tak a potučenec horší turka. Všichni co něco znamenají se k těm vyvoleným lísají a Trump nebude výjimkou, je dosti starý aby věděl co říká. Z dravce holubička nebude a moudrému člověku k životu stačí málo. Jak chce zlepšit stav kde 5% obyvatel spotřebovává 40% světových zdrojů bez parazitování. Lenost je matka všech neřestí a parazita se zbavíš jen tím že ho zničíš.

  OdpovědětVymazat
 18. Jak potom taková osoba jako Kerry může pravdivě jednat s Ruskem,nebo i s dalšími státy?To je právě ono,jak píše Vlastimil,dát takovým sprchu pravdou.Toho lhaní už je tolik,že ani nevědí co je pravda a když jednou zalžete,není problém zalhat podruhé,nebo pořád.Proto tvrdím delší dobu,že nám lžou i kolem Severní Koreje,jen aby mohli v tomhle prostoru vojenský působit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lže ti i tvoje pizda která se po nocích za tvými zády tahá s agentem CIA a kují na tebe pikle. Lžou ti i tvoji parchanti kteří ve skutečnosti vůbec nejsou tvoji. Zkus DNA test a uvidíš.

   Jseš chudák, jdi se léčit.

   Vymazat
  2. 16:31- a neměl byste se jít léčit Vy se svojí paranoí, když za každým jiným názorem než Vaším, vidíte "komunistického třídního nepřítele"?

   Vymazat
  3. 16:41

   Neplácejte blbosti. Jiné názory v pohodě beru. Oslavování totalitních režimů, kraviny o S. Korei co napsal ten pomatenec, však ne.

   Vymazat
  4. 16:53- a víte, že i názor, co je totalitní režim je napadnutelný jiným názorem, demokrate?

   Vymazat
 19. 15:47 před rokem jsem na netu našel zajímavé info, že USA mají tři tiskárny dolarů, dvě u sebe doma a jednu asi 60 km od Pchojngjangu u svého úhlavního nepřítele. Je to prý nejlépe hlídaná lokalita typu lágru. Dolary z této lokality se prý v některých detailech odlišují od těch domácích (amerických). Možná budou až nastane ta správná doba prohlášeny za padělky, kterými chtěla Severní Korea zaplavit svět a zničit dolar. Možná jsou to dolary, které dostává Čína. Bylo by dobré, kdyby Chovancovy chovanci nebo alespoň Janda zjistili, jestli se nejedná o fake :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nic zjišťovat nikdo nemusí, článek vyšel na stránkách "whatdoesitmean.com" a to jsou prý stránky americké, snad dokonce zásobované přímo nějakou tajnou službou (nedávno tu na NR je někdo připsal CIA)

   Vymazat
  2. Na "netu" ti najdu cokoli chceš, ty demente. Třeba že Putin je mimozemšťan nebo reptilián. Nebo pohádku o Pejskovi a kočičce či bláboly Vlastimila.
   Negramotní hlupáci jako ty ale vše (tedy ne vše, ale jen to co se jim líbí a hodí) považují za pravdu.

   Vymazat
  3. 17:20
   Je úsměvné, že nadávky typu "demente", "negramotní hlupáci" přícházejí od individuí, která mají ve 3 větách 2 hrubky.

   Vymazat
  4. Čau Jakube, ty už musíš sloužit i na NR ? Děláš to dobře, rychlost odezvy hraje obrovskou roli. Nenapsal jsi ale, kdo je autorem té pohádky. To jen pro úplnost.

   Vymazat
 20. Soudruzi a soudruhové ve zbrani, poněkud jste odvedli diskusi od soudruha Kerryho. Tento Američan česko-židovského původu (ke kterému se nehlásí) asi vzhledem ke svému věku zcela určitě nebyl hybatelem "state departmentu", vidím to spíše na pozici tlampače názorů a not, které dostával ze zákulisí od nekonečného zástupu tajných a tajemníků, mimochodem, stejnou roli měl i Obama.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kerry byl rozhodně nejméně o jednu třídu lepší. Obama něco pár minut sděloval do kamer se slzami v očích a pak se zvesela odebral na golfové hřiště, kde strávil většinu dne.

   Vymazat
 21. Celý svět je protkán všeprostupující sítí, která nezná hranic. Pracují pro ni lidé na všech úrovních společenského žebříčku v zemích přátelských i nepřátelských.

  Co by dělalo 1% s tolika penězi?
  Co by si za ně měli koupit, když všechno mají?
  Kupují si lidi.
  Koupili si nepřehledné množství lidí.

  Každý politik, který se chová proti zdravému rozumu, každý novinář, každá neziskovka. Slouží jim i mnoho užitečných idiotů za to, že patří, alespoň názorově ke společenské smetánce.

  Řeč je určena ke klamání. Argumenty jsou polopravdivé. Názory jsou zavádějící.
  Zlo se schovává za hesla o dobru. Je to tak, jak to známe.

  Nechápeme to, protože nedokážeme uvěřit, že tolik lidí záměrně škodí, záměrně klame, a že tolik lidí je pomýleno.
  PB

  OdpovědětVymazat