Reklama

středa 4. ledna 2017

Je nás většina! Měli bychom se podle toho chovat. (Chováme se tak?)

Ivan David
4. 1. 2015
To oni jsou v defenzivě, oni trpí úzkostí. Jejich triumfalismus je pryč. Oni cítí, že havlistická bezvýhradná podpora amerických zájmů kdekoliv na světě je menšinová. Nechtějí být identifikováni jako kůl v plotě. Stále ještě mají značný, možná rozhodující podíl na moci. Mají v ruce silové struktury a média, tajné služby a všechny informace. Vědí, že pokud bude existovat alternativa, nemusí to stačit. Nemohou si dovolit demokracii, jak otevřeně přiznal minulý týden řecký premiér zde. Potřebují vyprovokovat konflikt, aby mohli uplatnit sílu, jinak by ji mohli ztratit.


Oni stojí a padají s podporou hlavních světových korporací, které ovládají Spojené státy a na nich závislé části světa. Pokud „je“ nepřestaneme podporovat směřujeme do dobrovolného otroctví, jak ji v knize z roku 1549 „Rozprava o dobrovolném otroctví“ popsal Étienne de la Boétie. Stále jim totiž umožňujeme, aby si brali to, co jim nenáleží. Vládnou nám, protože je platíme a platíme je, protože nám vládnou.

My jsme proti úpadku společnosti, na kterém oni pracují 

 
Kdo jsme my? My jsme ti, kteří nechtějí další úpadek společnosti v níž žijí – v euroatlantické oblasti. Jsme těmi 90% Evropanů a Severoameričanů (Australanů, atd…), kteří nechtějí další úpadek a růst sociální patologie- kriminality, bídy, vyloučených lokalit, nezaměstnanosti, bezdomovectví, další úpadek kultury, vzdělanosti a sociální koheze. Nechceme růst vykořeněnosti a import problémů, které „naše“ kultura vytvořila v arabských zemích, Africe a jinde- ve formě přistěhovalectví zoufalců, kteří se nám nechtějí přizpůsobovat, ale žádají, abychom se přizpůsobili my. Navíc odchod těch, kteří jsou schopni odejít nevratně poškodí situaci těch, kteří odejít nemohou, tak, jak to způsobovala velká emigrace vždycky. Proto musí pomoc směřovat do míst, ze kterých vyhání lidi bída, ne tam, kam bída přichází.

Ne všichni z oněch 90% si uvědomují své zájmy, někteří podléhají mediální manipulaci, ale jejich podíl se snižuje. Proto oni útočí na každého, kdo jim není zcela po vůli. Už nebudou chtít riskovat přímou volbu prezidenta. Chápou, že přecenili potenciál mediální manipulace v současné ČR, kde mnoho lidí získalo zkušenosti a ztratilo bezvýhradnou důvěru v mainstreamová média. Zesílení mediální manipulace pro ně může být riskantní, ale oni musejí jít touto cestou, protože „majdan“, „barevné revoluce“ a „arabská jara“ jsou ve středovýchodní Evropě nereálná stejně jako vojenská intervence.

Omezená volba zbraní

Je důležité rozbíjet mediální manipulaci zprostředkováváním informací nezávislých na mainstreamových médiích. Samozřejmě, že na nás budou útočit a už tak činí. Z toho důvodu by bylo zásadní chybou chovat se jako v ilegalitě. Musíme odmítnout snahu „ilegalizovat“ internet. Proto je nepochopitelné doporučení odborníka, aby všichni čtenáři nemainstreamových webů byli anonymní (zde). Pokud se většina bude bát, zase prohraje.

Prezident Zeman není mluvčím Kremlu, jak tvrdí The Washington Post, protože ze zásady není mluvčím nikoho. Je sice liberál, ale pracuje, při vědomí, že politika je uměním možného, víc pro nás, než pro ně. Proto nebylo dost těch, kteří „volili Karla“. Hrozí jim ztráta moci. Právě proto byli havlisté Schwarzennberg, Štětina, Bursík, Pánek, a spol. před rokem v Kyjevě žehnat Majdanu. Musíme jim dát najevo, že nemají žádné právo mluvit našim jménem.

Oni mají dvě možnosti. Buď přikrčeně pozorovat, jak ztrácejí pozice, nebo troubit do útoku. Washington prostřednictvím The Washington Post a velvyslance Andrew Shapiro „vyjadřuje znepokojení“, ale český občan ho zjevně nesdílí. Nepomohlo ani odhalení karikatury Václava Havla v Kapitolu. Špatně vyhodnotili svůj předchozí úspěch.

Každý režim, který nesplňuje očekávání je ohrožen. Může ovládat orgány státní moci, média a špehovat skoro každého, může skoro o každém vědět všechno a nakonec mu to může být k ničemu. Těžko si přivlastňovat stále víc z dostupných zdrojů a současně korumpovat většinu a udržet její spokojenost. Tam, kde rozdíl mezi realitou a jejím mediálním obrazem je příliš velký, nepomůže ani propaganda. Jak se říkalo: Lid buduje a lidi na to kašlou.

Klesající účinnost, rostoucí nervozita 
 
V posledních letech a zejména měsících se vyhrocují konflikty a roste nervozita. Je reakcí na pokles autority čtvrtstoletí vládnoucí pravice s občas sekundující nebo přicmrdávající levicí. Pokles autority je reakcí na neuspokojivý stav věcí a málo nadějné vyhlídky. Malověrným se doporučuje myslet na chorál. Proto ten „Havel navždy“ a snaha víru v neviditelnou ruku trhu nahradit posilováním kostela a podporou církví. Lidé totiž méně zvoní klíči a mávají kartami a více přemýšlejí.

Karel Schwarzenberg nás letos potěšil svojí novoroční úvahou zde. Pochválil aktivitu USA souzněl se stanovisky USA, opřel se do svého úspěšného prezidentského protikandidáta, postěžoval si, že česká média jsou v rukou českých oligarchů (ruce německých a rakouských oligarchů mu nevadily). Nakonec vyzývá lid k probuzení z iluzí. Ale už je pozdě. Lidé jsou velmi probuzení. Jím pochválení „demonstranti s červenými kartami“ to nevytrhnou. Je jich strašně málo. Přes veškerou snahu je účinek jeho výzvy nepatrný.

V každém režimu se najdou lidé ochotní demonstrovat mu podporu. Na Pražském hradě to byla vloni jen stovka aktivistů mávajících červenými kartami. Jejich vůdce pak dostal za odměnu příležitost ztrapnit se v České televizi. V roce 1940 volali členové Kuratoria na Pražském hradě směrem k prezidentu Háchovi vystaveném na balkóně: „Pane státní presidente, s Vámi nezabloudíme, s Vámi se nebojíme budoucnosti!“ Bylo jich také málo, ale režim to ocenil a jeho média to zveličila. Studentíci z Kuratoria a Hácha patřili ke stejnému režimu. Červenokaretníci zřejmě tak docela nepatří ke stejnému režimu jako přímo volený prezident Miloš Zeman.

Zase už směšní
 
V osmdesátých letech si při přenosu z prvomájové oslavy v Praze soudruh redaktor vytipoval na tribuně staršího muže s mávátkem a bezelstným výrazem ve vrásčité tváři: „Vy určitě pamatujete oslavy Prvního máje i za první republiky. Čím se liší oproti oslavám dnes?“ „Za první republiky, když jsme volali Ať žije KSČ!, tak nám hrozilo bití od policie. Dnes můžeme volat Ať žije KSČ! - A nic se nám nestane.“ Nic až na to, že si skoro všichni cosi pomyslí. Dnes mohou vyvolavači jiných hesel svobodně na Národní muzeum pověsit obrovitý portrét s nápisem „Havel navždy!“ Nic se jim nestane. Protože jsou anonymní.

Pravicový týdeník Týden sice snaživě informuje o znepokojení Washington Post z ohrožení výdobytků protikomunistických revolucí, ale čtenáři zřejmě už tak znepokojeni nejsou, neboť prvních pět nejoblíbenějších komentářů zde zastává následující názory- první: „dám Zemanovi hlas už pro jeho odvahu jít proti proudu a médiím“, druhý ironicky poznamenává: „Demokracie je ohrožena !!! Český prezident si dovoluje vyjádřit svůj názor.“ Třetí prostě hlásá: „Ať žije Zeman!!!!“, čtvrtý: „Zeman je pouze rozumný člověk, který pochopil, že ekonomická ani skutečná válka s Ruskem není v zájmu Evropy.“ Pátý: „Kdyby Zeman koukal USA ze zadku, tak mohl mít ve Washingtonu bustu.“

Není na co čekat

Na začátku devadesátých let se mluvilo o mlčící většině a spekulovalo se o jejích názorech. Pak už jsme si zvykli na mediální kampaně a po nich následující průzkumy veřejného mínění ověřující účinnost kampaní. Lidé mlčky čekali, co bude až se vrátí majetky těm „odpovědně hospodařícím vlastníkům“, až se konečně všechno zprivatizuje, aby mohla začít fungovat neviditelná ruka trhu, až zahraniční investoři budou investovat, aby nám nezištně pomohli... A lidé přihlíželi masivnímu rozkrádání a privatizaci postupně všech veřejných služeb. A začali pozorovat jevy vyhodnotitelné jako důsledky moudrého vedení představitelů, zastupitelů, radních a představenstev. Pozorovali, jak mizí ohled na lidi a zájem opravdu řešit rostoucí problémy. Zavíraly se privatizované fabriky i „bolševické“ instituce založené za císaře pána.

Užitečných idiotů se nedostává. Budou oni víc investovat do jejich výroby nebo začnou se sankcemi proti všem jinak myslícím? V každém případě se nesmíme začít bát. Musíme začít pracovat na alternativě ke světu směřujícímu ke špatnému konci.

135 komentářů :

 1. To je pravda. Jenže na pravdu, výklad dějin a peníze, které tu pravdu financují existují instituce. Jakmile se obyvatelstvo zmátoří po několikaleté krizi přichází inflace. Jakmile někdo přijde s nějakými myšlenkami, chopí se jich gauneři. Lhaní je součástí lidské existence. Jako příklad uvedu nízkoenergetické domy, nebo žárovky, či ledky. Kdo bydlel v zemljance a pálil jen dřevo, Zemi neškodil. Dnes na na nové materiály se vynakládá neuvěřitelně mnoho energie a ekologie je zase jen podvod.
  Nedostatek bytů je řešen výstavbou dalších, na nich prazitují všichni a výsledek je jejich zdražování, je to normální? Pro Zemi bybylo lepší, kdyby nebyla taková spotřeba a lidi by používali materiály, které by vydržely celý život. Ovšem pak by všichni ti "ekonomovové" byli bez práce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S pravdou, láskou, ale hlavně s Washingtonem!

   Smazat
  2. Možná ti bude také trochu souviset s tím, že je nás už 7 miliard:-)

   Smazat
 2. http://aeronet.cz/news/lidl-letakovou-reklamu-s-cernochem-z-etiopie-prevzal-z-nemeckeho-portfolia-kamiony-lidlu-pritom-pasuji-ve-francii-migranty-do-velke-britanie-nemecko-se-chce-zbavit-cerneho-obleceni-v-cesku/

  k článku doufám že lidé půjdou k volbám dát euhujerum úcet

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby nepomuzou
   Uz zbyva jen defenestrace
   Bud se nechame nas vyvrazdit nebo se pokusime branit

   Smazat
  2. Věc je prostá!
   Musíme začít pracovat na alternativě ke světu směřujícímu ke špatnému konci. Tou alternativou je skutečná demokracie. Ta jediná (sociální kapitál) je schopna čelit privátnímu kapitálu směřujícímu ke kapitalizaci - fašizaci státu/států.
   Znovu zdůrazňuji: jediný, kdo se může utkat o moc s gigantem jménem privátní kapitál je gigant (zatím vězněný) se jménem sociální kapitál. Bohužel naprostá většina lidí vůbec neví, že tím vězněným gigantem jsou oni sami. Nejprve je nutno pochopit, že současná zastupitelská demokracie není demokracií.Základní otázka zní: Chceme to vůbec pochopit?

   Smazat
  3. Štěpán Forgáč5. ledna 2017 9:37 naprosto to chápu a proto volím SPD

   Smazat
  4. Pro 9:37
   Kontrolní otázka: Kde jedině může mít sídlo vlády lid?

   Smazat
  5. S tou demokracií máte pravdu. Ono to odmítání služby vrchnosti také není samospásné, protože čím je společnosti vyspělejší, tím větší potřebu koordinace, a tedy jakési vrchnosti, má. Nemá li se problém po odmítnutí poslušnosti aktuální vrchnosti opakovat, musíme mít mechanismus, který umožní vytvořit "naši" vrchnost. To, že cestou k tomu je přímá demokracie si už mnozí uvědomují, často jim ale chybí vědomí, že výsledky demokratického procesu nemusí být nutně v souladu s jejich názory.

   Smazat
  6. Skutečná demokracie není o správnosti či nesprávnosti rozhodnutí. Je to jen možnost účasti na rozhodování o věcech společného zájmu. Demokracii nelze vztahovat jen ke státu, ale, a to především, ke každému územnímu teritoriu. Nelze považovat větší územní celek za demokratický, jestliže nejsou demokratické územní teritoria, které jsou jeho součástí.

   Smazat
  7. Jiří Matuszek5. ledna 2017 11:29

   Souhlas, myslím že to s předchozím tvrzením, které je platné na jakékoli úrovni, nijak nekoliduje.

   Smazat
  8. Naši "vrchnost" lze vytvořit z teritoriálního hlediska úplně nejníže. V obcích a městech/městských částech a to velmi snadno a levně vytvořením a legalizací institutů moci lidu - jediných možných funkčních sídel vlády lidu - společných shromáždění. Demokracii žádnou pojistku nepotřebuje, ona sama je svou pojistkou.

   Smazat
  9. Kapitál nemá žádné přívlastky. Ten buď je, nebo není. T

   Smazat
  10. Jiří Matuszek5. ledna 2017 12:54

   Ačkoli nemám nic proti společným shromážděním na lokálních úrovních, nevidím je jako samospásné. Příklad: V lokalitách bydlí množství lidí, které objektivně lokální problémy nezajímají, např. spisovatel, který věnuje veškerý čas psaní, je rád že ho nikdo neobtěžuje místními problémy, ale celostátní problémy jako např. jestli se bude u nás nadále mluvit česky, nebo přejdeme k Eurojazyku ho zajímají. Ten příklad neuvádím jako argument ve sporu jaká demokracie je důležitější, jestli lokální, nebo celostátní (případně nadnárodní) je důležitější, ale že je třeba se zabývat oběma. Přílišné zdůrazňování jednoho hlediska je právě ta past, o které jsem mluvil dříve.

   Smazat
  11. V demokracii není nikdo nucen podílet se na řešení společných otázek. Pokud se kdokoliv na místní úrovni nechce zapojovat do místního demokratického procesu nemusí. Jeho neúčastnit řeší v demokracii mandátové pravidlo, které říká: ten kdo se neúčastní dává svůj mandát těm, kteří se zúčastní. I přes svou neúčast je účasten skrze ty, kteří se zúčastní. V demokracii spoluvládne ať chce nebo nechce každý. Demokracie je vládou všech, ne vládou většiny. Demokratická rozhodnutí jsou čistě kolektivní rozhodnutí.

   Smazat
  12. S tím také naprosto souhlasím. Ovšem pokud se nechci zapojovat na lokální úrovni, nemělo by mi být bráněno se zapojit na úrovni širší. A proto by také nějaká měla být.

   Smazat
  13. Samozřejmě, pane Matuszek.

   Smazat
 3. // s dovolením odkaz - jen kvůli loňské diskusi k tomuto textu:
  http://www.novarepublika.cz/2015/01/je-nas-vetsina-meli-bychom-se-podle.html //

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta diskuse je předloňská, nikoli lońská...

   Smazat
  2. Máte pravdu, už jsou to dva roky.

   Smazat
  3. To ovšem znamená, že jsme nikam nepokročili, tak snad na podzim!

   Smazat
 4. Tento článek je zcela prázdný a zbytečný výkřik do prázdna. Byl jste ministrem zdravotnictví a nedokázal jste vůbec nic.
  Alternativy? Dobře si pamatuji jak jste tu velebil řeckou Syrizu jako stranu která se španělským Podemosem a dalšími zažehne revoluci v Evropě. A skutečnost? Po srážce s realitou dokázali leda jedno velké hov....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:43-no vidíte a o tom ten článek je, porazit realitu. To Vy ale víte, proto trollíte.

   Smazat
  2. Jste-li bez chyby a viny hoďte si kamenem...

   Smazat
  3. 0:06
   No, neporazili ji. Protože realitu jaksi z principu "porazit" nejde. Řecká Syriza je naprosto přesný příklad pořekadla "sliby se slibují a blázni se radují".
   David nenabízí vůbec nic životaschopného, reálného, uskutečnitelného. Jen plete prosťáčkům, které pálí dobré bydlo, hlavy.

   Smazat
  4. 0:18
   Plácáte hlouposti.

   Smazat
  5. 0:18-i současná realita bude historií a nastoupí nová realita. Proto z principu nemáte pravdu.

   Smazat
  6. Kdo nakupuje v Lidlu KOLABORUJE!

   Smazat
  7. ...kolik kukuřice, tolik kabanosu.

   Smazat
  8. 0:18 - Chce moc! Proto to dělá, Kdo ji jednou ochutnal, chce ji znovu! Jenže je to donkichotství, stejně jako ty hesla který mu k ní mají dopomoci typu - cituji: "odmítáme úpadek a růst sociální patologie- kriminality, bídy, vyloučených lokalit, nezaměstnanosti, bezdomovectví, další úpadek kultury, vzdělanosti a sociální koheze. Nechceme růst vykořeněnosti a import problémů, které „naše“ kultura vytvořila v arabských zemích, Africe a jinde- ve formě přistěhovalectví zoufalců, kteří se nám nechtějí přizpůsobovat, ale žádají, abychom se přizpůsobili my" atd.
   Je jasné že odmítání nic není, neb dějiny tvoří a také píší pouze národy brutální vůle! Vůle prosadit se silou, ale také idejí, pro níž každý jeden člen národa bez váhání položí život! Naše rasa, národy jí tvořené, ztratily tuto schopnost a zdegenerovaly na roveň egalitářské konzumistické masy postrádající elementární vůli k moci a proto nemající naději na přežití! Čeká nás osud Říma! Budeme demontován a likvidováni barbary silné vůle k oběti a vládnutí! Od tohoto osudu nás po porážce v roce 1945 nemůže již nic odvrátit, i když si to neradi připouštíme a všelijak okecáváme ... náš dnešní svět je jen stín bývalé slávy, která skončila tehdy a tam - https://www.youtube.com/watch?v=utviTooRdR4

   Smazat
  9. 16:02-něco z těch citací je lež?

   Smazat
  10. PS. vy ji(moc) máte a chápu, že s takovými hesly se o ni nebudete dělit.

   Smazat
  11. 16:29 - hlavně je to o ničem. Program není o tom, co odmítáme, na to sere pes, ale co chceme prosadit a co jsme ochotni pro to podstoupit! Každej bílej chce dnes hlavně klid a mír, aby mohl denně sledovat oblíbený seriály v televizi, navštěvovat v neděli s rodinou své oblíbené "nákupní centrum" a utrácet prašule za nesmysly a jednou za rok si vyjet do nějakýho toho letoviska, aby pak moh známým ukazovat fotky z dovolené! Ano - rád podepíše nějakou tu Davidovu petici co všecko "odmítáme", ale tím to končí! Kdyby mu řekli že je třeba vybudovat Árijskou říši a že za ní musí zabíjet a asi bude zabit, zděšeně uteče! (srovnej s Islámským státem).

   Smazat
  12. 8:11- na prosazení toho co chceme, stačí 20% aktivních členů populace. Národ, který nemá těch 20% k dispozici, nemá na samostatnost naději. My to nejsme!

   Smazat
 5. Pro planetu by bylo nejlepší omezit porodnost.
  Kde je nejvyšší víme všichni.Tam je potřeba
  nějakého zásahu.Negrů je stále víc a nic světu
  nepřináší,kromě hladových fakanů.Stejné je to
  u muslimů.Když se nechtějí držet zpátky,tak ať
  pochcípajíi s se sedmiletými atentátníky.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.infowars.com/shock-video-white-man-kidnapped-gagged-beaten-by-racist-black-anti-trump-gang/

   A vrazdi a tyraji bile
   A fake main stream mass media mlci

   Smazat
 6. Doufám,že už jsem oficiálně zařazen u Centra.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrovna když se stal prezidentem USA slabomyslný Bush, dostal jsem svůj první mobil a cvičně jsem všem kamarádům a příbuzným poslal SMS "Bush je vůl", abych se dostal do databáze CIA :-)

   Až se podaří vymlátit z funkcí všechny proříšské psychopaty, bude databáze Centra výborným vodítkem, koho do uvolněných funkcí volit.

   Smazat
 7. Havloidní blábole,bacha na pidimozek,už je zle.

  OdpovědětSmazat
 8. Autor výborně popsal děsivou realitu, která dnes i poměrně nevšímavým lidem ukazuje pravou podstatu fungování západní civilizace. Západ je totiž v šíleném průšvihu. Těžko říci kdy to začalo. Možná bombardováním Srbska nebo kamarádšoftem
  z různým pochybnými režimy, totalitními despociemi, které vraždí své politické odpůrce v přímém přenosu, či celou sérií vojenských zásahů a rozvrácení řady do té doby spořádaných států. Posledním příkladem je dění v Sýrii, kde už západní státy a jejich pochybní přátelé na Blízkém východě vyprovokováním občanské války skutečně namočily své ruce až po ramena do lidské krve. To vše přineslo zapadní propagandistice obrovský problém. Jak tyto události vysvětlit svým vlastním lidem, dosud krmeným řečmi o demokracii a "západních hodnotách". Kdo tomu po tom všem ještě dnes tomu může věřit? Západní manipulátoři jsou však stále silní? Jejich mediální legie v jednotném šiku svým občanům přehodily kost. Ano samozřejmě - Rusko a s patřičnou mediální omáčkou. A je třeba říci, že stále velká skupina našich spoluobčanů se do ní s chutí zakousla. Ani nevšimli jak naletěli. Problém současnosti však není Rusko, ale mocenské elity západu, které zavedli náš svět do slepé uličky. Je třeba tyto lidi co nejdříve vyměnit, nebo fašismus přijde ze strany, z které bychom to dříve vůbec nečekali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1. Nečekali? Vždyť to bylo jasné už při natistickém převratu v listopadu 1989. Kapitalismus VŽDYCKY směřuje k fašismu, to věděli dnes zakazovaní ekonomové a politologové už dávno.
   2. Fašismus k nám nepřijde, protože už u nás je.

   Smazat
  2. http://www.infowars.com/shock-video-white-man-kidnapped-gagged-beaten-by-racist-black-anti-trump-gang/

   Smazat
  3. Horni Dolni5. ledna 2017 2:33 takových videi jsem viděl více kterak černý mlátěj trumpovi příznivce

   Smazat
  4. 0:19 - správné závěry. T

   Smazat
 9. Dnes a denně se mluví o terorismu. I tady má kdosi potřebu připomínout, že "negrů a muslimů" je hodně. A ještě se přitom ten kretén, jak se snaží naznačit svým kvapným dovětkem, cítí málem jako hrdina čtvrtého odboje!

  Doporučuji podívat se na dokumentární film
  "Čtyři jezdci apokalypsy".
  Je tam i kapitola o terorismu.
  -- anglický originál:
  https://www.youtube.com/watch?v=JUJyh7exA1I
  -- nebo s německým zvukem:
  https://www.youtube.com/watch?v=G5KilKdGlg8

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.infowars.com/shock-video-white-man-kidnapped-gagged-beaten-by-racist-black-anti-trump-gang/

   Slunickari, ty popiras i tohle

   Smazat
 10. Panove, Washington Post se neda brat vazne ! Tato media byla koupena v roce 2013 podnikatelem, ktery se jmenuje JEFF BEZOS !
  Jenze, tento pan zapomel vymenit 700 zurnalistu a ti zaridili to, ze v roce 2016 Washington Post spachal SEBEVRAZDU - svym lhanim a manipulovanim reality.

  Jeff Bezos je schopny investor, ale Washington Post se mu nevydaril... 15 mesicu tento atrocitni platek napadal kandidata na presidenta Donalda Trumpa a Trump je ted presidentem ! HUraaaa, HUraaaa !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !

  My stoupenci presidenta Trumpa nic nezapomeneme !
  V pripade, ze Washington Post napsal neco negativniho o presidentu Zemanovi, tak je to KOMPLIMENT pro presidenta Zemana...

  Washington Post stejne zkrachuje ! Je nudny, pruhledny a hloupe manipulativni.

  Chcete se dovedet realitu ? Tak poslouchejte co rika ALEX JONES z Fox News a krasna hubata babicka JEANINE PIRO.

  Cesi stujte za presidentem Zemanem ! President Zeman je kamos KAZDEHO Americana, ktery volil presidenta Trumpa !

  Oslavte 20.1.2017. sklenici vina, nebot tento den, je stastnym dnem. Je pod patronaci konstelace AQUARIUS !

  T.zn. , ze je analytickym dnem, revolucnim dnem, pod vlivem planety Uranus ! (NAMASTIME SI KAPSU !
  A Aristotele Onassis se v tom dnu narodil atd.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zeman je zid ,trump tahne se zidama ,boze chran palestince.

   Smazat
  2. Maskara Jeanine ktera je prikecavackou s 1 hodinou na FOX news je byvala prokuratorka ktera ma na svedomi mnoho bezpravi ,kratce velka svine .O Alexovi jak znamo je ,ze jest jen provokater a prokadrovany Mosadem a zenu ma zidovku (Poslecni si co o nem rika byv congressman David Duke. Malo vis jen pindas pitomosti a neznllkove nekteri ti to jeste zerou. O Zemanovi radeji pomlcim to je jako asi volba mezi Bushem a McCainem -stejna hovada . To same se stalo v Cesku . Hlavne jak se Zeman dostal do politiky - pekny ozraly vejlupek ,cvanhajici poloozralym hlasem pitomosti pro hloupoucke posluchace Howgh. A Bezos je opet zidovsky multibilionar ktery tento zidovsky platek zachranil cena byla pakatel a tak tam pod starym vedenim s novym majitelem lzou dal svoje lzidolzi A ty jsi kuku a prizdisrac jak je mi znamo

   Smazat
  3. Blbe ,Jones ma svou stanici a dela pekne skvarky na blbech jako ty On vubec na FOX News nesmi!!!

   Smazat
  4. http://www.infowars.com/shock-video-white-man-kidnapped-gagged-beaten-by-racist-black-anti-trump-gang/

   Toto se deje ve jmenu demokracie

   Smazat
  5. 1:29 Buh chran belochy

   http://www.infowars.com/shock-video-white-man-kidnapped-gagged-beaten-by-racist-black-anti-trump-gang/

   Smazat
  6. 1:29 aspon Alex hlasi toto, jina media mlci

   http://www.infowars.com/shock-video-white-man-kidnapped-gagged-beaten-by-racist-black-anti-trump-gang/

   Smazat
  7. 1:29 no a co navrhujes, kritiku?

   Smazat
 11. 0:41

  Člověče, co blbnete?!
  Píšete o věcech, který tu každý dávno zná, a navíc jste dost nudný.
  Alex Jones je jenom uřvané hovado. Ale možná Vám právě tím imponuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Alex je jedinej kterej se neboji hlasit toto

   http://www.infowars.com/shock-video-white-man-kidnapped-gagged-beaten-by-racist-black-anti-trump-gang/

   Ty havlovce ho chces umlcet, co?

   Smazat
  2. 2:40

   To je nuda!

   Tohle je zpráva o Americe:

   A toddler has now shot a person every week in America for two years straight.

   http://www.pressunion.org/2016-toddler-now-shot-person-every-week-us-two-years-straight/

   Smazat
  3. 2:49 nerozumis, zavistivce

   Jde o to ze jednu ze zprav media potlacuji

   A je trapne jak tu morfujes, prevlikas se zbabelce jako buzna

   Smazat
 12. Je to velmi smutné, ale připomenutí Háchy a 2.republiky sedí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesi odvadi 50000 cizakum
   Pak se divi ze cesko je vyzrane
   A ze polovina Cechu je pod hranici chudoby

   Smazat
 13. Svini je v zasobe vzdy dostatek a s tim lzid vzdy pocita. Neb oni jsou ti neocons a globaliste kteri pouzivaji idioty napriklad dnes Fico. Tato filcka vyzval dnes evropske "Vudce" aby nadale nedopousteli zadna referenda s tim ze to rozklada ,oni se boji vice nezli komuniste kteri drzeli vse na uzde strachem. Jsou v obou partajich (USA) a kdokoli jim nejde do noty je oznacen -prorusky antisemita ci jinak rozkladny element .Je to proste internacionalni zlocinecka organisace cili MAFIE.Najdou s estal evolove kteri je omlouvaji neb jejich soused je taky zid a chlast as nim pivo a zere vepro. Ale pozor,na jediny pokyn rabaje ci jineho v jejich hirearchii jsou vsichni jedna rodina a zahodi te jako papir .Tim jsou nebezpecni neb to maji v genech . A onech 10 zvlastnich nemoci take jsou take jen jejich

  OdpovědětSmazat
 14. 1:19
  Tak ses vykecalo, hovado!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To neni pro debily jako ty idiote neznaly

   Smazat
  2. Vite, ja z vasich slovicek citim zoufalost a zavist
   ZZ
   A to je vlastne smutne

   Smazat
 15. 0:50... Urcite nezna ! Jinak by W.P. byl ignorovan, nebyl jmenovan a nebyl bran vazne !
  S Vasimi posudky ohledne Alexa, bezte do hajzlu.
  Jste neschopne menecenne hovno proti nemu. Pro neho pracuje pres sto schopnych zurnalistu ! Pro vas nepracuje nikdo, Vy namyslena NULO !

  Polomozky jako jste Vy, je prudce nenaviden ! O to vetsi cenu ma pro nas !
  Jakym Vasim vykonem se mu merite, ze ho kritizujete ?
  On ma vliv na celou Ameriku ! Vy nemate vliv, ani na nejblizsi okoli.

  Vzdyt jste tupe, zaostale namyslene NIC, proti nemu !
  President Trump mu vola pravidelne ? Kolikrat zavolal
  Vam ? ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. 1:37
  Co si o sobě vůbec myslíte?! Proč tu člověče vyřváváte a tlučete pěstičkama? To děláte vždycky, když s někým nesouhlasíte?
  Je přece Vaše starost a ne moje, že obdivujete takové lidi. Co mě má zajímat, kdo komu telefonuje? Je to snad důležité?
  Slušnosti jste moc nepobral, ale to taky není můj problém.
  (Mimochodem: o Zemanovi psaly NY Times.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jen poloblb Howgh

   Smazat
  2. Me to co rika Honolulu zajima
   Uz jste poslali vasi rocni dan 50000 na zapad, havlovci?

   Smazat
  3. 1:59 ani nevis co je to howgh, nepouzivej vyrazy co neznas

   Smazat
 17. 1:29...Co porad mas s temi Zidy pitomce ? Kdyby jsi o nich neco vedel, tak by Ti bylo jasne , ze jsou silne politicky ROZDELENI ! Tak proc je generalizujes ?

  Co se tyce Zemana, tak neni dulezite cim byl, a kde stal pred 10-15 lety, ale je DULEZITE, kde stoji dnes, a t.j. na strane bile civilizovane Evropy.

  Jeanine Pirro, nikdy zadne bezpravi nedelala. Obeti bezpravi se vsak stala. (Jeji byvaly manzel je v lochu.)

  Nevymyslej si hovadiny ! David Duke a Alex Jones se pohadali, kvuli hlouposti. Je provokater ? - snad, ale je na nasi strane, a to se pocita.
  Co se seres mezi Duka a Alexe, kdyz oba volili Trumpa ?

  Trump a Zide ? NEZAPOMEN HNUPE, ze 75 % jich volilo proti Trumpovi a take napadli jeho dceru v letadle.
  Ty jeho strategii nerozumis, protoze jsi TEZKOPADNY blb a ja ti ji vysvetlovat nebudu. NESTOJIS za to !

  Nepratele jsou Neocons (Trockyste), Globaliste, NWO a jedna vlada nad celym svetem. Nepratele jsou ti, co chteji rusit evrpske staty.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi vul a opice vzdyt ty zvanis jednu krakorarnu za druhou .Vis vubec co byl Trockista ?? Pletets pate pres devate uroven 12 leteho kluka ci starika s upne zmeklym mozkem ser na nas a nepoucuj nemas na to vedomosti

   Smazat
  2. 2:42 umis vubec mluvit bez nadavek, ty zavistivy burane? Rek bych ze ne
   Jdi se lecit jinam, tady se diskutuje

   Smazat
 18. PROC NEHLASITE TOTO? Media lzou i tim ze kryji pravdu

  http://www.infowars.com/shock-video-white-man-kidnapped-gagged-beaten-by-racist-black-anti-trump-gang/

  OdpovědětSmazat
 19. 1:47.... a Vy primitive, chcete mluvit o slusnosti, kdyz napadate a nalepkujete nase lidi ?

  Proc mi probaha citujete NY Times ? Dalsi Vase HOVADINA.
  Vzdyt to je stejny platek, nez W.P.

  Prohrali jste informaci valku. Vyhral ji Alex Jones a Jeanine Pirro, tak bezte do riti a zmlknete ! K tomu neni co rici . Za nejakou dobu vas stejne budeme fackovat "pestickami".
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je divne kterymi havlotypky je zde Honolulu napadan
   Nak jim havlismus zmorfoval

   Smazat
 20. 2:24
  To je snad tak důležitá zpráva, že svázali nějakýho bílýho troubu, kterej je nejspíš provokoval? Proč by o takovym prdu měla psát zrovna NR?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:31 - Na toho pane radši ani nereagujte. To je takovej primitiv, co tu uchcává celou noc. Prostě neudrží moč, to je všechno.

   Smazat
  2. 2:31 no skoda ze nesvazali a nezabili tebe

   Beztak nedokazes ani precist text v anglictine

   Smazat
  3. 2:38 tebe havlovce taky nikdo nechce, co? Chcipni

   Smazat
  4. 2:47
   Why should anyone read the bullshit you write? - Buzz off, you bastard!

   Smazat
  5. 2:53
   Ty neumis cist tak se te to netyka
   A anglicky neumis psat, mas na jedny radce radu legracnich cechismu

   Jsi na nic, zbytecniku
   Chcipni

   Smazat
  6. 2:53 bastard jsi ty, vis vubec kdo byl tvuj tatinek?

   Smazat
 21. Vy primitivni zmetci, vy nedavate zadne informace, ale kritizujete toho, kdy ty informace da...

  Naskocite na rozjety vagon, jako parazite a sprdnete kociho. Zasadne se nepodepisujete !
  Nemate nick a nemate jmeno !
  Mate povahy lidozroutu v Africe a jste mentalne zakrneli idioti !

  Nadavate lidem, kteri pomohli cele Americe a ani nevite , ze kvuli nim, JSTE NEPOCHCIPALI ve valce proti Rusku, kterou chtela Hillary.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takze krasnou cestinou ,racte pane kuku z Hovnocucu do prdele jiti

   Smazat
  2. 2:47 ty jsi nam zmorfoval z havlisty na napodovace, ale nestihas, nemas na to intelekt. Chcipni na ubycovani

   Smazat
  3. Nejste vy dva nahodou buzeranti? Dle slohu asi ano. V tom pripade existuje jiny chat ,nevim vsak budou-li mit o teple stariky zajem snad jen ukazete-li jazyk okoraly

   Smazat
  4. 3:03 no spis se sem vtiras ty, zavistivy trole
   No kdyz te nikde jinde nechtej, zbytecniku
   Chcipni, tim prospejes

   Smazat
 22. 2:31 t.j. v poradku, ze o tom "prdu" se nebude zminovat NR !
  Zde je proto nadeje, ze se nebude zminovat ani o Tobe, Ty veprova vagino, az se stane to stejne Tobe !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja jen cumim na zavisti pokroucene burany co se zde snazi realizovat

   Smazat
  2. No vida, Vrchní Spodní se podíval do zrcadla a sdělil nám, co uviděl.

   Smazat
  3. 3:10 anglicky neumis, cesky neumis, cist neumis
   Zavidet ale umis, a tve polopsani je zoufale volani o pomoc, uhrovity odmitnuty smazkovity havlisto
   Chcipni, nikdo te nema rad

   Smazat
 23. Pro ty nepodepsane
  Je trapne jak tu ventilujete vasi zavist
  I tim jak najednou nepouzivate diakritiku ze snazite napodobit Honoluku
  Holt mu zavidite ze cestoval a zna jazyky
  On byl tisickrat dal nez vy

  Ale fakt me zajima jestli opravu prejete tomu belochovi to muceni
  Ze byste zavideli i to?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je tohle?
   Naky vyraz frikulinu? Smazek? Zavistivych uhrovitych bastardu co neznaji kdo je tatinek?

   Smazat
  2. 3:07 z jakyho filmu jsi, frikulinska smazko vytah tohle? Nebo ti tohle, ty beto, rikaji v tvym sprejerskym gangu?
   Patsy Panty Pussy
   Aha, takze ty si nam tady vylejvas srdicko ze ani nemas holku
   Proto ty uhry
   Kde sprejujes?

   Smazat
 24. Humorne je ze i vyznavaci Havla musi byt anonymni
  Ovsem meli by se natocit a identifikovat
  Kandelabru za vlastizradu je dost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluviti stribro ,mlceti zlato asshole.

   Smazat
  2. 3:33 napis neco delsiho anglicky, at se pobavime
   Ty psat jak idiot ty neumet zadna jazyk tak ty psat inglish

   Smazat
 25. Uz jsi chcipnul pussy pleasing pansy frikuline?

  OdpovědětSmazat
 26. Tento chcapek je opravdu jeste blbejsi nezli Hovnocucu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:36 napis nam zase neco tou tvoji ceskou anglictinou
   Hezky jsem se pobavil
   Jak chutnaj mouchy z mucholapky? Zkus to napsat anglicky

   Smazat
 27. Horni Dolni 2:52,.... ZDE JE VYSVETLENI !
  To primitivni zavistlive uchrochtane PRASE, je muj "andel strazny", uz vice nez rok... Pani Prazska Vlastovka ho poslala do zadele a rekla me, ze pujdem spolu na cafe ve Vidni, (kde zije), a on on te doby nemuze zapomeneout na tu krivdu.
  Je to pervert Masochista - urcite ! Dela mu poteseni, kdyz je pokoren a sprdnut a hned druhy den prijde pro dalsi narez.
  Az ho potkas v Praze, nakopni mu "vyfuk" a uvidis, ze se mu ztopori jeho tintitko ! Jinak nefunguje, ani mentalne, ani telesne.

  Take byl v Americe, ale delal podradnejsi prace nez delaji cernosi z Haiti, kteri neznaji ani anglictinu, nebo francoustinu.... (Uklizece v ordinacich a officech a potom pro Polaka podavace na stavbe.)

  To nemehlo neschopne se za nejakou dobu vratilo, jako zpraskany pes, zatim co cernosi z Haiti se casem postavili na nohy dobre.
  On je proste zmetek prirody, plny nenavisti. (Hlavne k Zidum, coz je velmi srandovni, protoze ti o nem vubec nevi.)
  V Cesku ted neco hlida po nocich, tak se utapi v horkosti a nadava lidem.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Me je toho trola lito
   Po nocich sedi pod mostem a hlida
   Anglicky neumi
   Ta jeho masochisticka uchylka je smutna, jak si chodi pro vyprask
   Nabidl jsem mu osobni setkani, nabidl jsem mu ze mu poslouzim bicem ale on je priliz stydlavy, trol anonym

   Smazat
 28. Vcela se pise s V a ne s F fuck mane.Ale v Africe na cisteni polnich cest se cesky zapomene ,ze?

  OdpovědětSmazat
 29. 3:36... Prizpevkar Horni Dolni, na Tebe plati, Ty vrede na tvari Prahy. Kdyby jsi byl cistotny a nezral muchomurky, tak by jsi nemel, tak podobany ksicht a bylo by s Tebou k vydrzeni skaredo !
  Tam pozadej doktora o radu, nebo ohrozis navstevnost Prahy.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anglicky jsme se nenaucili cesky zapomneli ,ze ?Sama hrubka vy dva idioti(Prizpevkar Horni Dolni) Pica se take nepise pyca volove takze prispevkar neni prizpevkar a fcela se tak rika ale pise se vcela hovnocucu a spodni dolni

   Smazat
  2. 4:14 trole, zasah, co? Jak si se pokusil psat anglicky a vlastne jsi napsal jen ceskou vetu co se vzdalene podoba anglictine
   Takze si se tu odmaskoval, nevzdelany trole
   Radim ti dobre, chcipni

   Smazat
 30. 3:44 ! Ty zmetku ! Ja byl v Jizni Africe managerem a s poloopicemi jako jsi Ty, jsem nikdy neprisel do styku.

  Proto jsem byl po prestehovani v Americe vitan, kdezto Ty, jsi delal uklizece s cernochy z Haiti - jelikoz jsi neschopne a nezadouci nemehlo, vsude kam se vetres.
  Vzdyt Ty nejsi ani Cech, tak se nedozaduj pozornosti, barbare !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V juesej jsou zase vsichni ingenyri . a uklizecky u doktora , jsou doctor assistent prostitutky, escort service a buzeranti jsou LGBT a perverti jsou normalni a blbci jsou chytri a tak dal Dr. Chocholac
   Muj soused take rika ze je manager potes nas panbuh

   Smazat
  2. 4:43 vis prd, cely zivot si lezel za peci, Honolulovi nesahas ani po podrazky, tvuj prehled je z nakych blbych filmu

   Smazat
 31. 4:14.. VOLE ! Ja nemusim umet ceskou gramatiku, kdyz to bude uz brzy 50-let, co ji nepouzivam. A o moji anglictinu nemej starosti.
  Dosli ti argumenty, tak je z Tebe "prof. cestiny" ? Vzdyt Ty nedokazes sesmolit ani jednu kloudnou vetu !
  Zacinas byt nudny.
  Koncim nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 32. Neodchazej okraso vzdyt mnoho lidi bude muset odejit lestiti sve sasky odejdes-li z obrazu

  OdpovědětSmazat
 33. Dnes jsem četl článek na ac24, kde jeden emigrant dokonale popsal termín "ČEKÁNÍ".

  Je velmi výstižný a trefný, v praxi umírání za živa k obří radosti deviantních skupin, které nás 26 let "čekáním na lepší zítřky" obšťastňovali z obrazovek ODS a spol. Mezitím bylo vše potichu rozkradeno.

  Něco se ovšem změnilo.
  Média dnes konečně, po dlouhých létech, dostala štempl na svůj název.
  Média od slova médium, čili sprostředkovatel komunikace mezi živými (diváky) a mrtvými (vesměs politické mrtvoly).

  Při popisu všech těch změn ve světe se ovšem nemůžu ubránit dojmu, že jde opět a pouze o změny kosmetické, v tomto případě - odstranění demokracie a nástup fašismu. Připraveno předem.
  Na témata boje proti terorismu jsme si už připravení, takže můžem zavést Patriot Act a pojmenovat vnitřního (samozřejmě komunismus) a vnějšího (Rusko, Čína, Irán) nepřítele.
  Asi víte, kde se asi nacházíme. Stačí základna...

  Ostatně, žádná demokracie zde nebyla, protože druhá strana nenaslouchala a ti co upozorňovali na nebezpečí, díry v zákonech a neskákali na různé výlevy extremistů, postupně pochopili... A mají asi nejlepší přehled o společnosti.

  Pokud kvůli pitomému letáku Lídlu dokážou lidé hysterčit, je to jak špatné, tak dobré zjištění. Dobré pouze v tom, že ten strach "ozvat se" už se tolik nenosí, ale pozor - může vyústit v hněv a nenávist až k nepříčetnosti a špatným royhodnutím.
  To trochu přibližuje to špatné. Je lehké přesměrovat "hněv lidu" na nevinné. Jak lehké bylo svést a svádět vše na Romy, důchodce (přitom zde existuje velká část pracujících důchodců). Na všechny, které si vrchnost vzpomene a naservíruje spodině jako původce všeho zla.
  Jen aby odvrátila pozornost od sebe a zabezpečila další zisk - pro sebe.

  Stačí na západ navozit imigranty a vytisknout leták, zda vše správně funguje. Jako takový test nového zbraňového systému.

  Může někdo vysvětlit, proč země, která se honosí vším možným, když popisuje sebe sama, je svobodná, demokratická, má bohem dáno právo na vše, má v tak žalostném stavu vlastní obyvatelstvo?
  Proč v USA, kde je největší návštěvnost kostelů, synagog, kde je největšá počet psychologů, psychiatrů, sychoanalytiku a psychoterapeutů, má v totálním průseru vlastní obyvatelstvo?
  A ne pouze nyní, dlouhodobě a systematicky. Počty věznených na hlavu, počty vražd, násilných trestních činů, prvenství v užívání drog, barbiturátů a xanax podávaný od dětství, mluví za vše. Špatný socioekonomický systém, parazitismus a lež od koléky ke hrobu. To jediné mi vychází jako původ všeho zla.
  Pokud je nátlak na jednotlivce, nebo skupiny neustálý, návrat k normálu je nemožný.
  A nyní to pouze přiostří. Neexistuje hodný a špatný kapitalismus. Je jeden a vede lidi ke kompromisům, k úpadku etiky, morálky a zábran. Ničí lidskost, nutí z důvodu přežití k egocentrismu.
  Dlouhodobý hněv ničí sama sebe. Pokud není uvědomělý a oprávněný. Jsou poctivě odměňování agresoři, VĚČNÍ PROVOKATÉŘI, lháří, manipulátoři a trestány oběti. A nikoli po smrti, škvařeni za živa
  .
  Kde z biblického hlediska asi stojí provokatéří, manipulátoři a lháři? A kde v tomto stojí jednotlivé mocenské skupiny? Proř jim dělat poskoky, když i jejich skutky popírají slova, kterými se zaštiťují, slova, která je přivádějí k moci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně pojmenovaný problém. VK

   Smazat
  2. Dlouhý doplněk k úvodnímu článku, komplexní doplněk. Jen snad, že se lže tak masivně a marketing vyrobený v Hollywoodu a americký sen, tak nějak zásahl dlouhodobou výchovou naši mládež a svět je naruby, důchodci a senioři jsou jsou v nějaké revoltě a mladí jsou zatím konzumenti a navíc si myslí,že tvoří. Pak zestárnou, ale jejich senioři už tady nebudou. Kdysi jsme ve valné většině neměli určitě rádi SSSR a od výuky ruštiny až po povinnou četbu jsme všechno nějak bojkotovali, ale nyní jsme poznali, že nenáviděná RVHP a Moskva( asi i díky tomu, jak se nedovedli prezentovat-měli špatný marketing, jak se nyní říká), nebylo to nejhorší. Oni nás nepouštěli ven , abychom viděli to, že všude chleba o dvou kůrkách a někde není ani ten chleba, neboť jim ukradli úplně všecko. Ona ta předchozí totalita, nebyla tak totalitní jako nynější stav popsaný G.Orwellem SVOBODA JE OTROCTVÍ, PPRAVDA JE LEŽ, VÁLKA JE MÍR.....No a máme tu i antisexiligu, spolky mladých udavačů,dny týdny organizované nenávisti...No a vševidoucí televize se proměnila na mobilní telefony a PC s Internetem. A stále se válčí v prostoru Euroasie a Ahriky. Vše je dovoleno, i když je zakázáno, právo se řídí právem silnějšího-bohatšího a jejich zájem je nadřazen všemu. Rozpad rodiny, rozpad pohrdání národem a zejména vlastním tvoří bezobsažný obsah prázdnoty a často i samoty lidí a duše jsou jakoby upsány dáblu, co je i farářem, tak jak popsal Jan Drda V Daskabátech hříšné vsi a tak bezvadně ho zahrál Josef Větrovec.

   Smazat
  3. Po rozpadu socialistické soustavy prozápadní filozofové, politologové a další degeneráti vítězoslavně vřeštěli, že nastal konec dějin, že kapitalismus je konečným a nejskvělejším systémem ve vývoji lidstva. Přitom netušili, jakou mají pravdu s tím koncem dějin - totiž, že zakonzervováním vývoje skončí i lidská společnost. Praxe dokumentuje zničující dopady přežívání tohoto sytému, který se nemůže obejít bez válek, plundrování planety a útisku lidí. T

   Smazat
  4. 6:07 neslunickar nam tady, ty annymni zbabely dobrosere
   Ze slunickaru jako jsi ty je mi na bliti
   Tahni do hrobu, vlastizradce

   Smazat
  5. 13:58
   Už ses probudil, ratlíčku? A nažrat ti dali?

   Smazat
  6. 13:58
   Netrol, poskoku. Vím přesně, co je jejich cílem. Výroba nemyslících individuí jako ty, kteří budou na povel plnit rozkazy psané bankéři a vyhrocovat nenávist uvnitř.
   O vlastenectví nemáš ponětí, Co je to dle Tebe? Útočná vojenská doktrína, která má plnit příkazy kolonizátora, nebo obranná, která zajistí NEÚČAST v projektech, psaných za oceánem.

   Nebo žiješ v nějakých iluzích, že Trump vyřeší zázrakem vše?
   Ne, jsi prostě člověk, který nenávist k životu bytostně potřebuje a radost z možnosti si do někoho kopnout, je pro Tebe prioritou.
   Mě islám nezajímá, si silně pleteš dojmy.
   A už vůbec je mi odporné měnit KOMUKOLI kulturní prostředí.
   No, na něčí pozvání přišli, někdo je sem dováží a nemíní s tím přestat.
   A nikdo neumí napsat PROČ. V ČR má každý problém pojmenovat věci pravým jménem.
   Místo toho hledá viníky v ledniččce, mrazáku, všude kolem. To se mám opičit a jít hledat po vzoru Švédska ruské miniponorky ve Vltavě?

   Tedy, proč napadáš a posíláš někoho do hrobu, provokatére? Máš pocit z vlastizrady jen proto, že jsem popsal, že by měla být společnost odolnější vůči provokacím, nebo jednomu černochovi z Lídlu?

   Není tomu tak, chybí odolnost a popsal jsem proč. Tady nebylo na ružích ustláno téměř nikomu a nátlak na společnost nepolevuje.
   Proč hysterčíš v přípravné fázi a jak budeš jančit až skutečně něco rupne?
   Proč dávát záminku západním médiím k jejich nálepkování jako rasisté apod, nic jiného totiž nedělají, pouze se snaží ze sebe udělat svaté na poslední chvíli a z nás rasisty 1. třídy. Ano, někdo je, žeee. No ne všichni.

   Smazat
 34. 6:07... Ale to tak neni. Vidite to zkreslene !

  Zalostny stav ? Ano nekde, ale jinde je to opakem.

  Plne kostely ? To je pravda, ale casto slouzi jako socialni kluby, kde se uzaviraji snatky v rodinach stejne socialni tridy a dohazuje byznys.

  Drogy ? T.j. velky problem, ale procistuje, oddeluje to odpad, od lidi hodnotnych. Redukuje to mnozstvi populace nezadoucich. (786 zabitych kvuli drogam pouze na predmesti Chicaga za minuly rok.)

  Lez od kolebky ? Nikde na svete neni k dostani tolik vzajemne protichudnych informaci jako v Americe.

  Parasitismus ? Ten je povolen pouze nekterym, kteri jsou nestastni svym narozenim.

  Etika, moralka, zabrany ? Toto thema je prilis abstraktni a neda se na ne odpovedet.

  Kapitalismus, hodny a zly ? Kdepak, je pouze regulovany a neregulovany.
  Kazdy z nich je stale lepsi, nez cekat na vystupni razitko v obcance, jako kdysi v CSSR.

  Natlak na jednotlivce ? To se nesmite nechat nikam natlacovat.

  Biblicke hledisko ? Starozakonni je rodokaps. Novo zakonni je popletenos, ale nikdo nikoho nenuti je cist.
  Je dobre na svete (v nasem svete.)
  nick HONOLULU - optimisticka velicina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, protože jste "optimistická veličina", tady(7:11) taháte za kratší konec.

   Smazat
  2. Honolulu.

   Musíš vzít v úvahu jednu základní věc. Penetrace oyvatel v Evropě a USA.
   V Amerikanizované Evropě stačí málo a celá hoří. Jsme zde nasáčkování a přenosy nálad se mnohem jinak šíří, než z Chicago do Dallasu. Tu je to okamžité.

   Tzn. v praxi není možné neudržovat dlouhodobě sociální smír v Evropě. Může končit válkou. I kolonizátorství je možná konec.

   Je, z mého pohledu, téměř jisté, že ČR se bude muset ve velmi krátkém časovém období překlopit na domácí ekonomiku a export, tak jak jej v současnosti (forma montoven a Německo bere zisky), končí. Nové trhy se budou otevírat pomalu a těžko...
   Dále již v parlamentních lavicích nebude možné akceptovat jepice, které o hospodářství nevědí nic. Zhola nic.

   Hrozí regionalizace a oligarchizace, přesně dle vzoru Ukrajiny. Tam je penetrace ovšem volná.
   Proč Ukrajiny? Protože i správci (oligarchie) regionů, budou 99% zisku odvádět mimo republiku.

   Kapitalismus je k ničemu ze své podstaty.
   Pokud se ho podaří na nějakou dobu regulovat, po čase zapracují "vševědi" a dostane se do stejné fáze jako nyní.

   I státní kapitalismus má své problémy, v Číně je regulace velmi silná, tam o vstupu firem rozhoduje stát, no to končí. Čína (dvojí plánování, 5 a 15let...), přechod na domácí ekonomiku započala dříve, než Trump ohlásil kandidaturu.
   Je proto normální, že mohl hlásat o návratu pracovní sily do země. Když se mu to podaří, bude jen dobře. Jiná cesta ani není.
   Korporace ovšem touhu ovládat stát neztratí.

   USA umožňovala někdy dávno prosadit svůj talent komukoli. To je ale hodně dávno a je to určeno pro lidi s růžovými brýlemi. Pro ty, kteří nevnímají, co vše je za tím, co se děje kolem a přeskakují s radostí bezdomovce.
   Ti, co mají vněmovou oblast nedotčenou musí pro přežití užívat chemické brýle, jakéhokoli druhu. Kokain tam berou i lékaři, soudci a na xanaxu jede ten, kdo není vyloučen ze společnosti. Zbytek na to nemá a pokud ano, tak jen krátkou chvilku...
   Tedy ne, že by se nějak dělilo zrno od plev.
   V překladu tedy ten, nenacházející se, již téměř, ve třetině obyvatel bez zdr. pojištění, nebo potravinových lístcích.

   Zásadní dilema je, kdy je ještě kapitalismus přijatelný. Když je schopen zajišťovat pracovní místa (to už jenom ta poslední fáze), nebo pouze v období průmyslových revolucí. Dnes je problém uživit sebe a mít 2 zaměstnání v USA obecný.

   Další "průmyslová revoluce" - ano, někdo ji tak zeve, je automatizace 4.0. Plná robotizace ve výrobě (pro koho netuším) a vznik obrovského množství nezaměstnatelných.
   Je to tedy opak chtěného v kapitalismu, kde je přijatelná mírmá, jen pro snižování platu otrokům.

   V USA i jinde jde ještě co to napravovat a nějaké místa zajistit. Ale ne způsobem, že korporace (u nás různé podnikatelské skupiny, zejména nadnarodní), budou ovládat stát. Chybou USA je již vůbec to, že zbrojařský sektor nepatří státu.
   Jsou prostě odvětví, veřejné služby, bezpečnostní, dopravní, potravinová, zdravotnictví, která mají být v rukou státu. Jinak ten ztrácí zisk, DŮVĚRU, a stává se snadnou kořistí. Plně v pojetí stát, který může kdykoli přestat existovat.

   Člověk má periferní vidění, proč se dívat na svět dirkou ve dveřích.

   Smazat
 35. Take zakladam novou cirkev jmenuje se "u idiota obecneho jez vzdy pravdu ma "Prispevky jdou vzhledem k platu zhruba 20%+ na kostel + na farare coz jsem ja . Jmenuji se Honolulu z Havaje a cirkev je cista jako ja . Nekdy ovsem mam vypadek ale to jiz ovecky toleruji neb vedi ze se vratim . Dochazim na narizene vysetreni u Dr. Vatsona jea je nejlepsi v Americe . Tento Dr je nyni muj pritel Zdravim s pozdravem nazdar cirkev byla vzdy muj konicek a sen ktery se konecne vyplnil v teto krasne Trumpove zemi kterou on a ja povzneseme do vysin nebeskych Honolulu z Havaje muhmutra 3456

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesnaž se, jen ze sebe děláš kašpara blbějšího, než je analytik ze Evropských hodnot. Na Nicka prostě nemáš. Odejdi a neztrapňuj se.

   Smazat
 36. HEMEROIDE , nepouzivej muj nick na Tvoji veprovou mentalni uprdenost ! Nauce se spelovat Hawaii. Tak, jak to pises, by tam nikdo netrefil. A jak to, ze mas indicky nick - Ty nevzhledna dravidianska naplavenino, ktera vlezla illegalne do Evropy ? Co to je 3456 ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 37. Diskutujících spoustu, většina anonymní. Stydíte se, nebo bojíte? Není za co, není proč.

  OdpovědětSmazat
 38. Do tohoto stavu nás dostal stát nekonečných možností a zachránce demokracie na celém světě. Pokud se ve světě něco děje nedemokratického, už tam pošlou posily pro prosazení demokracie a lidských práv. Nějaká historie jím je u zádele, oni tvoří historii. Stačí připomenout jen z novodobé historie namátkově Vietnam, Kambodžu, Avganistán a tak bych mohl psát ještě čtyři řádky. Genocidy,válečné zločiny, proto dodnes nepodepsali smlouvu o válečných zločinech. A ať se to někomu líbí nebo ne všichni obyvatelé tohoto státu z těchto loupeží měli užitek. Je potřeba začít seznamovat občany ČR, že je potřeba jít k volbám a dát hlasy těm stranám, které budou prosazovat volební povinnost a řízení státu pomocí referend na co nejširší úrovní. To bude začátek naší cesty ke skutečné demokracii která podle mých zkušeností je vládou většiny.

  OdpovědětSmazat
 39. Dějinami Spojených státu se jako červená niť vinou války, genocidy, a vraždění a loupeže na privátní i státní úrovni. To je to hlavní co náš Velký bratr dokáže; to je jeho know how. A ještě si myslí, že jsou vyvolený národ. Morave
  Poznámka pro neokoniáše z CTHH, aby se Vám lépe pátralo, Morave je francouzský název pro Moravana, to ostatní už jisté zvládnete.

  OdpovědětSmazat
 40. Jestli se našel někdo, kdo přečetl diskuze k tomuto článku opravdu všechny, od shora až sem, snad mi dá za pravdu -je to hrůůůůůza! Důkaz, že lidi jdou s mravností a intelektem rapidně dolů.Názory se zvrhly v hnusné hádání, nadávání a urážky, psaní sraček o ničem, hlavně když je co slintat.Důkaz, že tahle zem je definitivně ztracena - s čím dál blbějším lidským materiálem nelze podniknout vůbec nic státotvorného,. Nechat to vybrebrat a vyžvanit, a to je tak všechno. Nic se nezmění - a politici to vědí moc dobře. Když si náhodou přečtou některé ty přiblblé diskuze, ví, že jim nehrozí vůbec nic - od tak blbé havěti?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:02

   Máte pravdu.
   Jenže přece jen bych se přimlouval

   1) Vyložené nešťastníky jako jsou Honolulu a Horni Dolni s "touto zemí" nespojovat;

   2) neposuzovat lidi jen podle několika magorů, kteří se sem chodí odreagovat (bůhví od čeho). Osudy této země se určitě nebudou rozhodovat na internetu.

   Dokud se tu bude možné vykecávat anonymně (přezdívky - což je i můj případ - se od anonymů NIČÍM neodlišují!), nebude to jiné.

   Kokotko

   Smazat
  2. Také bych řekl, že bezmozci nemají žádnou váhu, nikdo od nich nic neočekává a nikdo je do strategie změny coby aktivní sílu nezahrnuje. Pro svou tupost by byli rychle odhaleni a vyloučeni z plánů.
   Problém spíše vidím v těch, kteří mluví jako kniha, jejich prezentované názory jsou rozumné a ve shodě, ale v praxi jednají zcela jinak a s různou mírou rafinovanosti a utajení sabotují vytyčené cíle. Ne všichni přitom mají zadání od nepřítele. Takoví umějí efektivně zničit všechny snahy.

   Smazat
 41. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 42. Jasně, víme, že jsme pro Alternativu!
  Víme, co nechceme. Snad i trochu víme, co chceme.
  Jen stále ještě přesně nevíme, jak toho dosáhnout, viďte?
  Protože nelze také i nevidět to, že kam až (i bystré) oko dohlédne, všude stále ten stejný (a nestravitelný) kapitalismus. Který z principu vede lidstvo do pryč. Ba i dál ...
  Škoda, že se ten sociální experiment bolševikům nepovedl. Ten přece nebyl až tak neživotaschopným. A tak (jakoby) stále čekáme na Godota (Marxe, Lenina ..). Přijde? Je již mezi námi?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.