Reklama

čtvrtek 12. ledna 2017

Je třeba zabít Putina, aneb stopy vedou do Moskvy, o tom není pochyb!

Jiří Baťa
12. 1. 2017
Jak sdělil jistý spolupracovník centrály BIS, jehož jméno z bezpečnostních důvodů nelze uvádět, ale zdroj jeho jméno zná a může tedy potvrdit, že jím je nadplukovník Matěj Nemlčel, na Ministerstvu pro masové přijímání migrantů (MPMPM) v přesně nezjištěnou dobu, ale určitě někdy v nočních hodinách, došlo k loupežnému vloupání do jedné z kanceláří a z pancéřové kasy z r. 1927 byly odcizeny materiály, týkající se aktivit řídících pracovníků pobočky americké NWO, kteří se zabývají řešením přijímání migrantů těch zemí, které se vzpěčují jejich dobrovolnému přijímání. 

Šlo údajně o velmi cenné, důležité a utajované materiály IV. stupně mezinárodní výbušniny. Přivolaná Policie ČR, která se ihned, během několika hodin dostavila na místo a bez otálení, zbytečného byrokratického úřadování ještě ten den zahájila pátrání po neznámém pachateli.

K dosud zjištěným poznatkům nechce zvláštní oddělení vyšetřování Policie ČR podávat žádné bližší informace, protože by to mohlo ohrozit a zkomplikovat pátrání po pachateli nebo pachatelích. Nicméně je už předem zřejmé, ne-li jasné či jisté, že se jedná nejspíše o rusky hovořící pachatele s kasařskou praxí, kteří mají blízko ke kruhům, zabývající se kremelskou propagandou s Putinovým cílem rozvrátit Evropskou unii a současně tak znemožnit plány A. Merkelové v jejím bohorovném úsilí o multifunkční a multikulturní uspořádání Evropy a národních států v rámci EU.

Utajovaný zdroj, jímž je nadplukovník Nemlčel, také velmi nenápadně, opatrně s téměř pětiprocentní jistotou naznačil, že zachycené stopy skutečně vedou do Moskvy, neboť jak otisky obuvi, v níž pachatel nebo pachatelé (počet nelze zatím upřesnit, protože jich tam bylo tolik, že se neví, která komu patřila), nicméně jak bylo zjištěno, otisk podešve obuvi ruského původu, (lze se prý konkrétně domnívat, že pochází od moskevského výrobce „Obuvnovnoj zavod imeni Bačkorina V.M“.) a také daktyloskopické stopy mají nejen typické ruské znaky, ale podle pachových stop to nasvědčuje tomu, že se pachatelé při loupeži posilňovali ruským alkoholem zn. Московская водка!

Předpoklad, že se možná jedná nejspíše či zcela určitě o pachatele ruského původu se zaúkolováním přímo od samotného Putina nasvědčuje také fakt, že kasa z r. 1927 byla ruského původu (zn.Nědobytnaja), která v podmínkách použitelnosti pro takové a podobné účely v Česku (pro přísně tajné materiály apod.) je naprosto ideální, protože je nedobytná. To, že byla pokořena její predikovaná „nedobytnost“ nasvědčuje a ukazuje na ruskou stopu. Kdo jiný by se v této mechanologii vyznal lépe, než samotní Rusové, že? poznamenal tajuplně nadplukovník Nemlčel.

Vzhledem k závažnosti případu se jeho vyšetřování zřejmě ujme nově vytvořený útvar ministra vnitra Chovance, tedy CTHH, neboť tento případ nese všechny známé znaky propagandistických ruských a kremelských (tj. Putinových) zájmů na znemožnění řešení migrantské problematiky formou bezpodmínečných kvót, jak o to usiluje A. Merkelová a EU, čemuž se v rámci působení ruské propagandy brání některé členské státy EU, zvláště země V4, které kvóty považují za nedemokratické vnucování a diktát silnějšího vůči slabšímu.

Pan nadplukovník Matěj Nemlčel přislíbil, že pokud nebude v nejbližší době v tom lepším případě „jen“ suspendován, rád se podělí o další velmi tajné informce, které jak sám říká, se nesmí dostat na veřejnost, protože by to posílilo nežádoucí vliv a nesporné úspěchy ruské propagandy v české kotlině a současně se tím posílily militantní plány V. Putina na vojenské napadení a uchvácení jak Ukrajiny, tak celé Evropy, zvláště pak České republiky, která má pro Rusko neobyčejně velký, snad přímo rozhodující význam. Není proto od věci se už zabývat myšlenkou, že je třeba zabít Putina, чем раньше, тем лучше, dodal nadplukovník Nemlčel, vyškolený v KGB.

(Tuto zatím neověřenou, ale naprosto věrohodnou informaci dodala Agentura JPP ČR.)

14 komentářů :

 1. Bylo by moudré tuto informaci poslat přes šejspíra do jussej do cnn nebo jiných pravdoláskarských debilonovin aby už konečně bylo jasno kdo ty volby zmanipuloval.

  OdpovědětSmazat
 2. jpp a 2.jpp je to jisté

  OdpovědětSmazat
 3. Jak snadné je lezt do řiti , že Pane Nemlčel

  OdpovědětSmazat
 4. Anonym 21:01 Někdo je leze do řiti a ty jsi zabořen
  v americké prdeli,ani ti špičky bot nekoukaj.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 5. Kdyz slavna KGB a GRU ukradli usakum cast tajemstvi na vyrobu atomovych zbrani , zajistili tak rovnvovahu sil na svete a to ,ze jeste existujeme.
  A doufam , ze v tom pokracuji..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tiež si to myslím. Rozpad ZSSR už pokladám za tragédiu pre svet. Nikdy by si ta skutočná Ríša zla nedovolila ničiť iné štáty.ZSSR bol skutočne zárukou mieru vo svete. Pravda nás fackuje a už to bolí.

   Smazat
 6. :)))
  ..dokonce jeden agent nechal údajně na trezoru vajgla z Ruské cigarety*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zn. Belomorsk kanal (tzv. papiroska)

   Smazat
  2. A jeden tam ztratil ruský pas.

   Smazat
 7. Myslím,že znám odpověď .Nenápadně a s profesionalitou sobě vlastní, Putin nespoléhal na tajné služby,sám zdolal kasu z r.1927 a záznamy jsou už dávno v Kremlu!Putin nezná překážek!Práce a ochrana BIS je vyhodnocena na nejvyšší úrovni.Policie po pachateli nadále usilovně pátrá.Jisté indície existují,ale zatím PČR nebude poskytovat informace,jelikož by se mohly dostat k nesprávným uším!

  OdpovědětSmazat
 8. Myslím, že vražda Putina agenty USA vůbec nemusí být smyšlená - posoudíme-li věci na základě historických faktů: USA vlády osnovaly a realizovaly nespočet vražd státníků cizích zemí, před pár dny nás dokonce o ztroskotání hned několika plánovaných vražd F. Castra ve státní, ba dokonce prezidentské režii informovala televize v pořadu o Kubě. Putin je pro oligarchokracii a zbrojařské koncerny totálně nepřijatelný a loutky v Pentagonu, CIA, CIC... a v Bílém Domě jsou již dávno zaúkolovány jeho vraždou. Ostatně vraždy i domácích prezidentů a politiků jsou pro USA kapitál dobrým povyražením.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..to že demokracie je prosazovaná násilně, stejně tak jako katolická víra, neznamená že tady ty bláboly nikdo žere*

   Smazat
 9. Říká se, že se u nás všechno vykecá. Ale viděli jste tiskovku Trumpa, kde vyprávěl, jaký podraz udělal na jejich tajné služby? Stručně řečeno, Trumpovi vadilo, že každá jeho schůzka se zástupci tajných služeb byla v zápětí zveřejněna. A protože si nebyl jist, jestli ty informace nevynáší někdo z jeho lidí, tak si smluvil schůzku o které nevěděla ani jeho sekretářka. A co myslíte? Tajné služby se nachytaly, chvíli po skončení schůzky už o ní sdělovadla podrobně informovala. Trump tak získal jasný důkaz, kdo to vykecal a velice jasně řekl, že to zarazí. Stejně jasně řekl, že jim nevěří ovlivnění voleb z Ruska a že tajné služby (americké) jsou iniciátory jeho posledního napadení. Myslím, že je nečekají lehké časy.

  OdpovědětSmazat
 10. Trump také řekl novináři ze CNN, že CNN jsou "fake news".
  http://ceskoaktualne.cz/2017/01/zpravy-ze-sveta/trump-na-otazku-od-novinare-cnn-fake-news/

  Co na to útvar pravdy pravdoucí? Nemají snad CNN jako důvěryhodný zdroj? Jak může úchylný, chlípný pornojanda kázat o pravdě?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.