Reklama

pátek 6. ledna 2017

J.F. Keneddy byl pro ně nepřijatelný

6. 1. 2017     NWOO

16 komentářů :

 1. Se smrtí JFK, skončila naděje na demokratický vývoj západní civilizace. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:53 - Protože to je jen další konkrétní důkaz, že celé paradigma šalebné a mafiánské "standardní stranické politiky" je nutno od základu změnit a umravnit - a to dokonce celosvětově. Nikoli však podle postkomunistických machovských, kotzianovských či koudelkovských čípkovitých rektoskopických hlaviček, huhňavých zahradilů, žloutenkových pitomiů, strupovitých macků, sexy paroubků, poťouchlých bendů, ušklíbených burešů, zapšklých agentů žantovských, vyvadilů, semínů, rambousků, robejšků, falmerů, šalamounů, pokryteckých halíků, neukojených peake, ani jiných podobných rychlokvašených "odborných" kreatur a jejich konkubín, kterým jde pouze o voličské hlasy nebohých voličů. Odluky partají od státu jako u církví se bojí jako čert kříže. Podobně prázdnou slámu vytrvale mlátícím novinářům a politologům jde pouze o množství čtenářů. Zakomplexovaný a úskočný agent Pružinskij se obklopil (kromě nenápadných postkomunistických oligarchů) stejnými zamindrákovanými mrzáčky, jako je sám. Viz Jakl, Hájek, Zahradil, Weigl, Knížák a spol. a někteří další jeho pohrobci s čípkovitou hlavičkou (Mach či Štěpánek).
   Baziliška Klause CsC. vystřídal "lidový" buran Zeman se svými mynáři, veleby, foldyny, vumly, zbořily, jičínskými, rychetskými, paroubky, švihlíky, žantovskými a dalšími buranskými a bolševickými ztopořenci. Následuje záložní lstivý prešpurský agent-oligarcha Bureš. Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne. Na jiné vzory národ prostě nemá.

   Smazat
  2. 13:18
   Vážně?

   Smazat
  3. Anonymní6. ledna 2017 12:53
   „Proč?“
   Podle mého proto, že zvítězily ty síly a tajné spolky, před kterými JFK varoval. P.K.

   Smazat
  4. 12:53 Protože politici a média západního světa jednají v naprostém rozporu s tím, co Kenedy správně označil jako nezbytnou podmínku demokracie. Jestli toto nechápete, budete se hloupě ptát až do smrti.

   Smazat
 2. Ten projev J.F.K. i k poslechu všem našim hlídačům našeho myšlení. Presstitutům i vládním/nevládním organizátorům (pří)toku informací z veřejno-právních médií.
  O němž jsou snad i přesvědčeni, že je tu jen a jen pro naše "dobro".
  Ve skutečnosti však jen a jen proto, aby mohli nerušeně zůstávat u svých koryt, popř. si vytvářet i nová.

  OdpovědětSmazat
 3. To by bylo řevu, kdyby dnes stejný projev pronesl Trump. Nejspíš by ho ještě více považovali za Putinova agenta, protože ten říká v podstatě totéž.

  OdpovědětSmazat
 4. Diky internetu, ktery je zatim svobodny, problem o kterem mluvil JFK ohledne svobody informaci byl prekonan.

  JFK byl zastrelen kvuli snaze, aby Federalni banky patrili pod vladu a ne pod nejakou skupinu specialnich zajmu...

  Kritici, ale rikaji : "Vlada ma nekdy marnotratne programy a jde ji pouze o volice. Takze neni kvalifikovana. Nema nadhled".

  Je treba se zeptat na nazor pana dikektora ceske narodni banky.
  On vystudoval v Pittsburqu a tam dodnes strasi Andrew Carnegie, takze on to bude vedet. Ja honolulu nevim , ktera strana ma pravdu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 5. A protože americká politická administrativa jsou prolhaný prasáci, a najímají si nájemné vrahy a takzvané povstalce, za vraždu J.F.Kennedyho byl zastřelen Lee Harwey Oswald, který neměl s jeho vraždou nic společného. Tam to dělají běžně - jak mafie. Za politické prasárny si vždycky najdou zástupní oběť a tu pak s obrovským humbukem předvádějí davu. Jsem si jist, že vrah J.F.Kennedyho je pořád mezi tou sebrankou, jenom teď už to bude starej, zvetešelej dědek. Americká politika je samej starej, zvetešelej, impotentní dědek ( už to skoro doháníme) - ješitnej a zlej. Nechce se jim chcípnout jen tak - potřebujou zničit půl světa.

  OdpovědětSmazat
 6. Není třeba chodit daleko. Na svědomí všeho zla je vládnoucí klaka, která má finanční zájmy. Uvedu příklad , je to sice slabší, je to z domácích vod,ale funguje to celosvětově. Doktoru Rátovi jsem až tak nefandil, ale jedno mu můsí každý nechat. Ač mladý chytrý je dost.Když kraďouskův spolek chtěl vydělat na zdravotních pojišťovnách,Dr Ráth to vyřval v poslanecké sněmovně tak ho setřelili jako nic.Národ to nebral v potaz a troubil o smyšlených milionech a velka spousta lidu tomu věří dodnes.Škoda, že se nenašel podobný Ráth při restitucích.Co by bylo sedm milionů proti restituční ztrátě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl - v první řadě David Rath už moc mladý není, a ta sviňárna ho dost sebrala. Možná si neuvědomoval, jak moc velká sviňárna je i česká politika. Čeho všeho jsou schopni. A lidi, kteří věří tomu blábolu o těch milionech v krabici, jsou jen ti, kteří se denně slézají na diskuze, ti jsou ovládáni mediální stokou jak chromá kobyla. Konečně že uťali ty "odposlechy" protože to byl tak blbej blábol, že to hraničí) a v podstatě jinej důkaz neměli. Teď jsou - pokud jde o Dr Ratha - ve stavu důkazní nouze. Ten hnusnej starej pazdrát žalobce si to umně vykonstruoval a vyfabuloval ( viz Milada Horáková - taky fabulace) a teď mu to nevychází. Měl by se stydět. Rath byl z té politické páchnoucí břečky dost odvážnej, když si vzpomenu na jeho parlamentní vystupování, jak mluvil pěkně otevřeně a bez loajality k těm zmrdům. Určitě nebyl korektní. No -dostal pod ocas - pro výstrahu ostatním, to byla exemplární, dva roky trvající vazba, na důkaz, co všechno odporná politická mafie může, a jak jsou proti ní všichni bezmocní. Vsadit do klády hejtmana - od toho si slibovali hodně potencionální korektnosti od ostatních. Je to hnus! Kdyby nebyl zrušen trest smrti, Rath by visel jako Horáková, pokud by to ovšem nebylo uznáno za velmi nebezpečný precedent - šlo přece o korupci - potom by ovšem nestačily šibenice na pověšení všech politických lumpů od roku 1989 - nebo by bylo nutno zabrousit ještě dál, tam, kde toto svinstvo vzalo svůj počátek?

   Smazat
  2. Ty miliony v krabici byly nastražené a lidi to sežrali. Celé to bylo o tom, že jim Rath lezl do zelí a vyřval na plnou hubu to, co se veřejnost neměla dovědět.
   Navíc jim ohrožoval i volební výsledky a měla ho plné zuby i sociální demokratura.
   On by totiž Sobotka neměl vedle Ratha šanci.
   Celé to s Němcovou byla šaškárna a divím se, že vám není divné, že se jeho zavření konalo někdy v noci a Mirka demonstrovala svůj zájem na zavření Ratha v noční košili.
   Ta bába byla tak průhledná až to bučelo.
   Eva

   Smazat
  3. Naopak - všem je to divné -kromě diskutujících k serveru novinky ovšem. Ti považují Dr Ratha za démona, který stál nejméně u zrodu rozkradení ČR a proč? Protože jim ho media předhodila k lynčování a k sežrání. A pro tyhle tupé hlavy jsou media tím, bez čeho nelze žít. Jejich názor je řízen mediálními šašky.

   Smazat
 7. Kdyz priblbly cisar Leopold Habsburk daroval Sultanovi velkou cast Madarsko , usoudilo se ,ze je to co je a vytahlo se v poctu 250 tisic na Viden.
  Pred tim napsal Sultan Leopoldovi : Primarily we order you to await us in your residence city in Vienna. So we can decapitate you. We will exterminate you and your followers. Children and grown ups will be exposed to the most atrocious tortures before we put them off in the most ignominous way....
  Cisar samozrejme utek hodne daleko.
  Arabsko -Islamsky svet nema jine cile zhruba 2000let , jak muzeme videt , temer zadnej vyvoj i hlavy sekaji jako ve stredoveku.
  Tehdy jako dnes plati jedina vec . Dostat se do nebe.
  Za kazdou cenu.
  A tak i snaha Sultana a jako treba turci vyhladili 1.5 milionu armenu.
  Jak by se jinak dostali do nebe ?
  Ale kdyz se octne slaboch v politickem deni je temer vzdy problem.
  Tak tvrdej hornik Chruscov nastoupil na Kennedyho .
  Dle informaci byl sex fool Kennedy snadnou koristi. Behem valky pochazel s nacistickou vyzvedackou A. a tak nebyl dosazen do Signal Corps. /vojensky spioni/. Dostal na hrani lod, /otec si zakoupil od Roosewelta za 500 tisic misto v Anglii a mel vliv prave tech 500tisice dolaru/, ale kdyz v noci spali , prerizla je japonska lod. Od te doby mel K. to zraneni a musel nosit korzet.
  Totez asi stalo za pozornost tech , kteri ty problemy Kennedyho zpozorovali a zjistili ,ze je dulezite nebezpeci pro USA a svet, ktere se musi odstranit...

  OdpovědětSmazat
 8. To co US presidenti zvani , neni nic co by mysleli vazne. Jen jedna vec je pro ne dulezita. Jak to pomuze pro jejich znovuzvoleni. Sebepropaganda ..
  Daleko dulezitejsi je co nikdy nereknou...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.