Reklama

čtvrtek 5. ledna 2017

Kandidát na šéfa CIA: Skončeme s nepřátelstvím a terorem vůči Rusku

mbi
5. 1. 2017  Eurasia Daily

Americký kongresman Mike Pompeo navržený nově zvoleným prezidentem Donaldem Trumpem na funkci ředitele CIA vyzval dosavadního šéfa této organizace Johna O. Brennana, aby se snažil projevit více prozíravosti ve vzájemných vztazích s Ruskem během přechodného období do inaugurace a převzetí prezidentských pravomocí Trumpem.


Jak Pompeo uvedl na své oficiální facebookové stránce, zatelefonoval jménem Trumpa Brennanovi a projednali spolu některé problémy včetně událostí probíhajících ve „strategicky důležitých“ oblastech světa.

Nově zvolený prezident Donald Trump dělá všechno pro to, aby zabezpečil plynulý lednový přechod (k moci). Jménem nově zvoleného prezidenta jsem telefonoval dosavadnímu řediteli CIA Johnu Brennanovi, abychom společně posoudili některé otázky a problémy stojící před agenturou (tj. CIA), a to včetně událostí probíhajících ve strategicky důležitých oblastech světa,“ informoval Pompeo.

Předal Johnu Brennanovi oficiální sdělení nově zvoleného prezidenta Trumpa, že CIA by měla projevovat větší prozíravost ve své spolupráci s Ruskem během přechodného období – nově zvolený prezident není spokojen s některými nedávnými operacemi CIA na Středním východě namířenými proti Rusku.
Pan Trump doporučuje současnému vedení CIA, aby své aktivity, zejména pak ty týkající se Ruska, koordinovalo s pracovním týmem nově zvoleného prezidenta tak, aby co nejméně poškodilo perspektivy vztahů (USA) s Ruskem. Věříme, že ruskou otázku lze řešit bez toho, abychom předváděli nepřátelství a nediplomatické akce – nebo teror, ale prostřednictvím oboustranně přijatelných diplomatických řešení,“ uvedl na svém facebooku Pompeo.

- - -

24 komentářů :

 1. Jeee, vypadá to že zlodějská mafie kolem Clintonových nebude rozkrádat přírodní bohatství Ruska po válce, to jsem rád, že snad nebudeme muset kvůli tomu rozkrádání (jako v Jugoslávii, Iráku, Afghanistánu, Lybii, Sýrii) do války proti Rusům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nečichej to čikuli tak intenzivně.

   Smazat
  2. Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních kotrbáckých čechomužiků, musí být i s pomocí Číny zničeno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu komunizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství a německá třetí říše či japonské císařství.
   Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA, jako v obou světových válkách ?
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
  3. Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejkovští modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jako vůči Západu).
   Začal s tím úlisný agent a rozvraceč EU Klaus a jeho poskoci. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Řešením je celková změna paradigmatu politiky na celém světě (viz závěr).
   Zakomplexovaný, mstivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje (po vzoru Klause) svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, (která si ho hovniválsky dovalila na hrad), jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural a záměrně provokuje islamisty k okupaci Evropy v zájmu Ruska a Izraele. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea ho bude vyhazovat stejná nesvéprávná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky. Ohání se Švédskem, (kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku).
   Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek vytvořil. Pravda vyděsí !!!

   Smazat
  4. 23:34 proč to sem kopíruješ, stačí dát odkaz neandrtálče.

   Smazat
  5. 23:34- škoda jeho talentu, snad píše aspoň paměti. Pro současnost je nepoužitelný bez "překladatele".

   Smazat
  6. 1:22 Ten ubožák se naučil kopírovat a je celý vedle z toho, jaký je borec. Nejspíš je to vrchol jeho schopností. Spratek má novou hračku, tak mu jí přejme.

   Smazat
  7. Je zajímavé jak Jandův análotloll hned reaguje na všechny články, zřejmě číst neumí nebo nechápe psaný text a tak troluje mimo mísu. Pochopte lidi, že chovancovo STB funguje jen chvilku a zatím ten jednobuněčný organismus naučili jen Ctrl+C a Ctrl+V.

   Smazat
  8. 1:22 - Spíš bych čekal, Míro, že zmíníš tu chybu ve srovnání! Kartágo je spíš anglosionistická námořní civilizace, než kontinentální "Třetí Řím", ne? Další chyba je "třetí císařství" ve Francii! Bořivoj asi měl na mysli "druhé" v čele s Napoleonem Třetím! I mistr se utne ...

   Smazat
  9. 23:24,23:36-Prázdný sud nejvíc duní....

   Smazat
  10. 23.36 ty se z tý nenávisti dusíš . Už aby ses udávil hovado . Brání ti to v myšlení .

   Smazat
  11. 12:36- na to nemám a věřím i jiným.

   Smazat
 2. Zřejmě nechtějí,aby končící administrativa
  vyvolala válku.To se pak těžko zastavuje.
  Zastavit se to pak dá jako v té pohádce
  Šíleně smutná princezna.A generálové se umí
  o svou bezpečnost postarat.Na umírání jsou
  přece jiní.Oni si pak rozdají metály.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad to trump zastavi
   Ovsem stvace od Stetinace, kocaba, a i naseho trola je treba ztrestat
   Dozivoti v gitmu ci na Sibiri

   Smazat
 3. Ad 5. ledna 2017 23:34
  Ale to je od toho Jandy...
  a zatím dost neúplný seznam...

  OdpovědětSmazat
 4. Ted je treba prosetrit trola s utoku na USA, a zavrit ho do Gitma

  OdpovědětSmazat
 5. Pokud se USA domluví z Ruskem, tak je celá EU v řiti, když chtěla Evropu bez spolupráce z Rusy.
  Budování obrany Evropa bez Rusů nejde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:32
   Jsi asi trochu mimo - naopak samotné Rusko napadlo v Evropě v 2014 samostatný stát a intervenuje tam dodnes.
   Ten napadený stát se jmenuje Ukrajina - kromě několika málo členů OSN na světě to drtivá většina odsoudila a ty to přehlížíš ?
   Myslíš, že Rusové v této optice jsou tím nejlepším garantem míru ?? Nebuď směšný ..
   Ale pokud myslíš, že bez IZOLOVANÉHO Ruska od Evropy nejde ubránit mír, tak to budeš mít asi pravdu, až ted jsem to pochopil.

   Smazat
  2. 9:58
   No tys mně zase rozesmál ty genitální mluvčí banderovskejch sviní a vrahů!!!!!

   Smazat
  3. Havloidní faši-trouba 9:58 má jedno mylné tvrzení vedle druhého. Ukrajina sejně jako Bělorusko jsou jen umělé bolševické kontrukty včetně hranic. Ukrajina žádné hranice registrované u OSN navíc nemá (zlemplovali to). "Drtivá většina, co odsuzuje Rusko za tzv. agresi proti Ukrajině jsou ty samé země, co uznaly Kosovo. TAkl si dovede představit, co to je za americké slouhy. To není argument, jedině tak pro banderovce. Rusové jsou jediným garantem míru v Evropě. Izolace Ruska od Evropy je izolací Evropy od světa! Ale to banderoblb není schopen domyslet.

   Smazat
 6. Hodně mne pobavil názor debatujícího o tom, že USA zachraňovaly Evropu za 1. a 2. světové války.
  USA si daly hodně na čas, než vstoupili do obou zmíněných válek, čekaly až budou země konfliktu řádně vykrvácené, zdevastované, aby jim mohli za zlato a drahé kamení v tvrdých cenách účtovat za každou pušku či náboj. Pro USA nebyly to vlastně války, ale jen kešeft na zbohatnutí na bídě druhých - což tedy je vlastně běžný jev kapitalismu - s tím stojí a padá. Proto také tolik válek po rozpadu "východního bloku" - a zase jen kšeft. A náš "slavný" rozpad" zase jen zahraničím vykradené biliony korun, ukradené továrny, statisíce nezaměstnaných a bezdomovců, miliony lidí v bídě. Takže záchrana Evropy USA za světových válek - více než zbožné přání - asi stejného kalibru, jako že vstupem SSSR do války proti Japonsku byla tato válka konečně vyhraná.
  Pokud jde o Ukrajinu, tak tam jde o občanskou válku mezi nacistickým ukrajinskýmzápadem a antinacistickým východem, že je z půlky Ukrajina rusky mluvící a ze čtvrtiny že jde o etnické Rusy nic nevypovídá o tom, že jde o konflikt rusko-ukrajinský - mezistátní, ale o konflikt mezi občany. Co na tom konfliktu je špatné? Že jejstvořilo USA a NATO, zase aby si USA mohly nakrást z bohatství druhých a navíc si vytvořit pro agresi proti Rusku nástupiště, kde se bude do půdy dobře vsakovat krev při masovém vraždění humanitárním bombardováním. Kapitalismus vždycky byl protilidský, kolonialistický, zlodějský a zločinný. Nemůže jinak, kapitalismus to má v popisu práce - kdekoliv jeho noha spočinula, tam bylo utrpení lidstva - viz vyvraždění indiánů, masové vraždění afrických černochů - otroků, viz kobercové bombardování civilního obyvatelstva a atomové bombardování za 2. světové války. USA = masový vrah lidstva.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.