Reklama

.

.

úterý 17. ledna 2017

Kdo chce svrhnout Trumpa?

Ruslan Ostaško
17.1.2017   Zvědavec

Protože z Washingtonu přicházejí neustále protichůdné informace, které jsou zkresleně interpretovány ruskými politickými analytiky a médii (stejně jako v ČR a po celé Evropě, pozn. překl.), na sociálních sítích vzniká určitý zmatek. V komentářích zpráv z USA se bijí na smrt a lámou svá kopí zastánci teze „Trump je náš!“ se stoupenci tvrzení „Trump to vzdal!“ 


Pojďme se na to podívat s chladnou hlavou. 

Za prvé. Trump není „náš“ a je třeba být opravdu pohádkově naivní na to, aby bylo možné Trumpa považovat za nějakou americkou analogii Gorbačova. Trump bude hájit pouze americké zájmy a pouze zájmy těch zájmových skupin, které ho přivedly k moci. To je dobře. A dobře je to proto, protože Trump a jeho stoupenci víceméně správně a pragmaticky chápou, jaké jsou zájmy USA. Většinou se nacházejí v hospodářské oblasti, v níž spolu Rusko a USA nemají rozpory, kvůli kterým by bylo nutné jít do ostré konfrontace až na úrovni vojenského konfliktu. Mezi Čínou a USA takové spory existují. Například konflikt kolem kurzu juanu a kolem Trumpových plánů vracet výrobu z Číny zpět do USA.

Zároveň nepřátelství uskupení Clintových a jeho hlavních ideologů jako jsou George Soros a Robert Kagan vůči Rusku má charakter ideologický, hodnotový a ne ekonomický. Oni se s námi nechtějí domluvit. Chtějí nás všechny vidět v rakvi, Moskvu v troskách a gay pride na rozvalinách chrámu Krista Spasitele. Pro ně je současné, nezávislé a konzervativní hodnoty prosazující Rusko nepřijatelné už jen proto, že existuje. Trump není proruský politik, ale v porovnání s šílenci z kruhů podporujících Clintonovou působí velmi přijatelným dojmem, protože je s ním přece jen možná diskuze a zničení naší země není jeho fixní ideou. Uznejte, že je přece jen rozdíl mezi tím, kdo chce učinit Ameriku opět velkou a těmi, pro které je nejdůležitější zničit Rusko i za cenu rizika jaderné války.

Za druhé, je třeba chápat, že po volbách ty skupiny elit, které prosazovaly Clintonovou, nikam nezmizely. Kontrolují americká a značnou část světových médií. Mají velmi silný vliv v Pentagonu, v určité části amerických zpravodajských služeb a v americkém finančním sektoru. Pokusili se zmařit Trumpovo zvolení ve volbách i výsledek hlasování sboru volitelů, pokusili se připravit Trumpovi majdan a budou se snažit zmařit jeho inauguraci a velmi pravděpodobně se pokusí o jeho impeachment.

Podívejte se na situaci s Trumpovým prezidentstvím z pohledu té části amerických zpravodajských služeb, které slouží zájmům Sorose a Kagana. Trump může jen tak provést čistku. Pro to není třeba rozpoutávat nějaké politické represe nebo hon na čarodějnice, stačí pouze odhalit skutečnost, že část amerických zpravodajských služeb přímo sponzorovala a podporovala zbraněmi tzv. Islámský stát. Pro mnoho pracovníků amerických zpravodajských služeb se otevírá perspektiva nejen ztráty služebního místa, ale také vězení nebo dokonce ztráty života. Aby se tomu vyhnuli, jsou připraveni nejen šířit jakékoliv falešné zprávy. A obviňovat Trumpa z čehokoliv, bez ohledu na to, jak nesmyslná tato obvinění budou. Z jejich pohledu na tom nemohou prodělat. Když se jim podaří svrhnout Trumpa, bude to pro ně dobré. A když ne, tak ho alespoň při jeho pokusu vyčistit zpravodajské služby rovnou obviní, že likviduje opravdové americké patrioty z CIA podle Putinova osobního rozkazu.

Říci, že americké zpravodajské služby jsou celkově proti Trumpovi nelze. Připomínám, že lehké pero britských novinářů nazývá FBI „Trumpánií“ a jsou pro to dobré důvody.

Také hned druhý den po zveřejnění skandálních tvrzení na CNN a BuZZFeed ředitel amerických zpravodajských služeb J. Clapper se od obsahu vysílání distancoval, vyjádřil lítost nad tímto mediálním únikem a uvedl, že rozvědka bude pracovat pro novou administrativu Bílého domu a pro americký lid.

Sledujeme nyní naprostý institucionální rozpad USA. Politický boj a konflikt uvnitř samotné mocenské struktury přešel do nejostřejší fáze a tato situace může trvat měsíce i roky a podrývat samotné základy americké státnosti. Dojde ke zveřejňování nových kompromitujících materiálů, rezignacím na vysokých místech, vyšetřováním a velmi pravděpodobně k zatýkáním. Je možné, že dojde k pokusu o impeachment, jemuž britské sázkové kanceláře dávají šanci na úspěch 50:50.

Je to dobře nebo špatně? Na jednu stranu není dobré, když se odehrává něco takového v jaderné velmoci. Výsledky mohou být negativní pro celý svět včetně nás. Na straně druhé, pokud budou všechny složky amerického establishmentu zaujaty válkou mezi sebou, prakticky to paralyzuje schopnosti USA podnikat něco významného v zahraniční politice. A já velice doufám, že Rusko s co největší efektivitou využije takovou příležitost.


Кто хочет свалить Трампа? vyšel 13. ledna 2017 na cont.ws. Překlad CROIX (děkuji).

60 komentářů :

 1. Ať tahle země plná celosvětových sráčů skončí v pekle!!Nic jiného téhle špíně nepřeji....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluji tuto zemi i všechny me bratry a sestry na ni žijící. Vim, ze jsi byl malo milovan a nikdo te nenaučil milovat. Když v cloveku není láska, je tam prázdno. A to se casem zaplní strachem a obavami. To je tvůj postoj. Uvědom si, ze mas strach. Ne proto, ze bys nebyl hrdina. Jiste jim jsi. Mas ho proto, ze se cítíš sam. Žiješ v samote, jsi tam sa a mas strach. Říkám ti to proto, abys věděl, ze nejsi sam. Mas tu sve bratry a sestry, kteří proto, ze jsi z jejich kmene, te maji rádi. Prestan na ne plivat a poznáš silu jejich lásky. A ja věřím, ze se to stane. Tvůj bratr

   Vymazat
  2. Miluješ i toho, kdo ti podřízne krk, znásilní ženu a dcery a zotročí děti? Miluješ i toho, kdo tě denně vysává a nedovolí ti důstojně žít? Jestli ano, pak jsi magor.

   Vymazat
  3. 14:18 - „Co je dobré? Všechno, co v člověku zvyšuje cit moci, vůli k moci, moc samu. Co je špatné? Všechno co pochází ze slabosti. Co je štěstí? Cit, že moc vzrůstá, že překonáváme překážku. Nikoliv spokojenost, nýbrž více moci ... „Křesťanství…zdvihlo válku na život a na smrt proti (nadčlověku), dalo do klatby všechny základní instinkty tohoto typu, vydestilovalo z těchto instinktů zlo …(prohlásilo) silného člověka člověkem zavrženíhodným, zvrhlým ... dosud všichni velicí duchové, kteří se nejvíce ve světě uplatnili, byli, posuzujeme-li je s hlediska dnes rozšířeného hodnocení, lidmi zlými ... Zlého boha je zapotřebí stejně jako dobrého…Coby záleželo na bohu, jenž by neznal hněvu, pomsty, lsti, násilí? Vskutku není jiné alternativy pro bohy: buď jsou vůlí k moci anebo jsou nemohoucností k moci – a pak se stávají dobrými.“ Fridrich Nietzche

   Vymazat
  4. 16:24 Jo, toho se drž. Také se podívej, jak tito "zlí bohové" skončili. Znáš nějakého, který se v klidu a úctě dožil přirozené smrti?

   Vymazat
  5. 16:46 - praví muži umíraj v botách! V posteli chcípaj jen ustrašení buzici ...

   Vymazat
  6. 17:13 ty jsi ale kus fanaticklýho hňupa. Dej si pár facek a někam zalez a styď se za tyto zcestné názory.
   A ten tvůj citát Nitzeho tak slavný není:
   Friedrich Wilhelm Nietzsche (15. října 1844 Röcken u Lützenu poblíž Lipska – 25. srpna 1900 Výmar) byl německý filosof, klasický filolog, básník a skladatel (i když jeho poezie a hudební kompozice byly zastíněny jeho pozdějšími filosofickými spisy).

   Jako výborný student se už v roce 1869 stal profesorem klasické filologie na univerzitě v Basileji, ale roku 1879 musel ze zdravotních důvodů školu opustit. Následujících 10 let strávil na cestách po Evropě, kde napsal většinu svých velkých děl. V lednu 1889 v Turíně se nervově zhroutil a zbytek života strávil v polovědomém stavu jako duševně nemocný (progresivní paralýza).

   Nietzsche byl ovlivněn mladohegelovci (Ludwig Feuerbach, Bruno Bauer, David Strauss aj.), řeckou filosofií a dílem Arthura Schopenhauera a Richarda Wagnera, s nimiž se ale později rozešel. Sepsal řadu filosofických děl, která měla velký vliv na myšlení 20. století. Jeho hlavním tématem byla ostrá kritika evropského myšlení, zejména platónské tradice a křesťanské morálky, jimž Nietzsche vytýkal, že se staví proti síle tvořivého života a nakonec vedou k nihilismu. Jeho často aforisticky pojednávaná témata „smrti Boha“, „vůle k moci“ a „nadčlověka“ jsou dodnes předmětem diskusí a polemik.
   Zdroj: Wikipedie

   Vymazat
  7. 16:24- víte v čem je Nietzche nebezpečný a co nedomyslel? Když ten pocit moci vzrůstá ve slabém těle a nositeli toho těla se nedostane lékařské péče, nýbrž reálné moci a je jedno zda jen nad jiným člověkem nebo nad národy.

   Vymazat
  8. 0:12
   To je ale pěkná hovadina.

   Vymazat
  9. PS. Možná proto se zbláznil. Hitlera by to čekalo také, některé žijící to teprve čeká.

   Vymazat
  10. 0:18
   Znalec filosofie a lidských duší se nezapře. Proč myslet, když si člověk může vymýšlet.

   Vymazat
  11. 0:25- proč se zatěžovat "starými strukturami"? Není lepší používat vlastní mozek než se zaštitovat cizími myšlenkami? Starý strom nelze do nekonečna roubovat.

   Vymazat
  12. 1:09
   Zapomínáte, že takový luxus si může dovolit jen člověk s Vaším mozkem ignoranta.

   Vymazat
  13. PS.- vždy se dávají na nové myšlenky(stromky), staré zkušenosti(rouby).

   Vymazat
  14. 1:17-škoda, že ignorujete vlastní mozek, nemluvil o tom také Nietzche?

   Vymazat
  15. 0:25-odcházím na lože, jen ještě drobnost. "Proč myslet, když si člověk může vymýšlet". Ono lze něco vymýšlet bez myslení?

   Vymazat
  16. 1:42
   Co já vím? Najděte si to sám, hloubavý zahrádkáři:
   http://www.nietzschesource.org/

   Vymazat
  17. 2:00
   To jste opravdu nevěděl?! Vždyť to děláte pořád.

   Vymazat
  18. 11:24-potom jsem genius. 11:20- díky.

   Vymazat
 2. Jak podobné se Zemanem. Jak se skupina lidí čertila při jeho zvolení. Nevyhrál ten pravý a jedině správný. Co mu bylo předhazováno, jak byl a je stále diskreditován. Taky je agentem Ruska(a navíc ještě Číny), jako Trump, stojí za ním Gazprom, co řekne je zkreslováno, překrucováno a ihned napadáno, a když časem dojde na jeho slova(např.uzavření hranic) tak se dělá jako by nic. Nedělejme si o Trumpovi nějaké iluze, ale ani v tak velké zemi jako USA se nenašel nikdo schopnější jako u nás. U nás podle mne vyhrál taky jedooký mezi slepými, ale musíme být vděčni za to, že to alespoň takto dopadlo. Možná, že časem Američani budou taky rádi za toho jednookého.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku.
   Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho vynesla na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea ho bude vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou jenom „rýt držkou v zemi“, leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit.
   Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Vymazat
  2. 16:23
   A ty seš ussacký kokot,milovník symbolů SS stejně jako vožungr Havel,kolaborantský knížecí hovado,zloděj Kraďousek a banderovský vyfetlo Štětina!!!!!!
   To se máte lejnosrci čokovopice z Fuckingtownu čím chlubit!!!!!:-))))

   Vymazat
  3. Nejšťastnější chvíle mého života bude, až to montrum zmizí navždycky z pražského hradu

   Vymazat
  4. 16:48 - to je pravda. Khárl je zbabělej kosmopolita bez národnosti! To jeho otec byl pravý vlastenec! Už za té První "obřezané" republiky se nabál ani české husito-komušské lůzy, když coby české šlechty na českém sněmu 25. Listopadu 1889, dále přímo cituji:

   „My nejsme potomci oné husitské šlechty, která protestovala roku 1415 na sněmu českém proti koncilu kostnickému. My jsme potomci oné katolické šlechty, která u Lipan porazila Tábory a na Bílé hoře husitské sbory české. My vidíme v husitech ne slavné bohatýry, ale bandu lupičů a žhářů, komunisty 15. Století, a my Schwarzenbergové, budeme bojovat proti všem novohusitům s touže rázností, jako pánové z Růže bojovali proto starým husitům.“

   Vymazat
  5. oprava: ... za té První "obřezané" republiky se nebál ... a později ani ...

   Vymazat
  6. Gregory, ty si řádil na Krajských listech? Proboha zůstaň tam !

   Vymazat
  7. 16.23 Opravdu vyčerpávající a příspěvek. A teď je dobře, že jo ?

   Vymazat
  8. Pane Gregory, koho by jste si vy představoval na Hradě?

   Vymazat
  9. Samozřejmě syfilitik 16.23 s jeho rozpadajícím se mozkem i zde píše totéž. Sprosté urážky, oplzlé nadávky, perverzní výrazy. Ubožák. Ale proč tohle tady redakce trpí? Jak je možné že si nevšimli toho šílence, který tady ostatní uráží - a jakým právem? Proč není z diskuzí odstraňován? Tohle by si na serveru Novinky dovolit nemohl, proto taky leze otravovat na NR - protože mu to redakce NR trpí.

   Vymazat
  10. Gregory na NR ?
   Tak to je sila, okamžitě by měli ty jeho kydy mazat. Jenom aby se k němu nepřidal další úchyl k Krajských listů. Ten oplývá velmi chutnou češtinou...
   Kdo tu žumpu (KL) vůbec platí ? Vždyť je to horší než Blesk nebo Super.cz

   Vymazat
  11. 19:48 - To je snad vcelku logický, ne? Tím že přesahuji o celé sáhy zdejší společek uslintaných zdegenerovaných strejců a tet (těch tu moc ale není) jsem taky mnohem lépe zaplacenej! Tohle tu jsou pouzí poslušní lokající KáGeBáků - hlavně toho kremelského ratlika. Bojej se svobodně myslet a jen pomyslet, že by mohli patřit k těm jež Nietzche nazval Nadčlověkem! Nebo prostě jen frajerům, aspoň jako byl nadporučík Bláha z majora Zemana nebo Arny Hakl či Pavel Daneš! Však vemena rudý se na nic podobnýho ve svý užgrundanosti a kremlobotstvím zdegenerované fantazii nikdy nezmůžou! Oni vždycky budou jen ti poslušní Honzíci Zemani a Žitní a Kalinové! Tak zavři svou hnusnou rudou tlamu komouši!

   Vymazat
  12. 18:24 a ty užgrundanej chlastoslovanskej zdegenerovanej čechomužiku vysranej z komoušský smradlavý lejnolíhně, kterýho by se i syfilis leknul, budeš zabagrován pod zem zaživa, aby dřív než ten tvůj rachitickej trup krapet obohatí půdu, ji tvý zlodějský čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětly. Takto zúrodněná zem dá žírný chléb králikům ze kterých budeme šít límce a vložky do rukavic pro naše vojáky dobývajících Rusákostán:)

   Vymazat
  13. 21:04 vlastizradce Moravec se odstrelil kdyz mu dosel benzin. Co kdyby si si z nej vzal priklad, uhrovita zbabela smazko

   Vymazat
 3. AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  Pane 12:20, president Trump neni jednooky, ale je BYSTROZRAKY ! Prestoze se nenavistna kampan proti nemu stupnuje , tak to neznamena, ze slabne !

  Kagan je titul (a jmeno) chazarskych kralu, kteri byli nepratele Slovanu od roku 612 A.D. az do doby, kdy jim byla nakovana rit spolecnym usilim Byzance (t.zn. Reku),
  Vikingu, cistych Mongolu a hlavne SLOVANU, ktere vedl Svietoslav ! S dominaci Ruska Chazary, byl konec 960 A.D. a od 1020 neexistovali vubec.

  Ta stejna a jeste 100 x horsi dominace se stala mezi 1918-1938.
  DUVOD NENAVISTI proti dnesnimu Rusku se neda nicim jinym vysvetlit, nez snahou o znavu nastoleni Kaganatu.
  Kaganat byl pro Slovany JATKAMI s nekonecnym vrazdenim.

  Nenavist proti presidentu Trumpovi, zacina mit posledni dobou i RASOVY NADECH jaky meli vsechny druhy opicaku proti JAR v 80-tych letech.

  To uz bylo videno a zazito... Inagurace za 3 dny nepujde zastavit jinak nez nasilne a nelegalne a co se stane s
  psychologii millionu jeho volicu je nemozne vysvetlit.

  My CHCEME TRUMPA a co chce Kagan a Soros nas netankuje.
  Samozrejme, ze ve Washingtonu bude cistka, ale t.j. v poradku - podle kostelniho radu. Ona bude cistka i v Evrope, coz je take v poradku...

  S Ruskem valku NEEEECHCEME a co si Rusove navari v jejich kuchyni v Kremlu, je nam uplne jedno ! My budeme s Ruskem obchodavat. (A ja planuji napsat dopis plny obdivu krasne pani Zacharove v rustine, ale mam strach, ze by se zalkla smichem.)

  nick HONOLULU - ktery pysne pochoduje pod korouhvi presidenta Trumpa, ktery byl seslan nebesi, aby zachranil tuto planetu.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu podívej se na sebe do zrcadla a dej si pár facek

   Vymazat
  2. 16:52
   To ty by ses musel ufackovat soudruhu!

   Vymazat
  3. Gregory, když se podíváš do zrcadla, jak by ses hodnotil ty? Zatím tu není od tebe žádný názor jen napadání přispěvatelů, tak něco konkrétně, k věci!

   Vymazat
  4. Gregory dej ty svoje pracky pryc od Honolulu

   Vymazat
  5. Kdyz se opatrne jednim okem /vyhnout se sokum/ a na moment podivate na Hitlerovy predvolebni sliby/1926-33 , zjistite , ze jsou velmi podobne tem Trumpovym...
   Protoze kapitalismus a imperialismus se musi rozpinat uz kvuli potlaceni obcas nespokojenych delniku represivni slozky /policie a armada rostou a sili/. Vojak nesmi sedet v kasarnach na bajonetech rikal Napoleoun a asi byl expert.Uz se "rozepnuli "Usaci skoro po celym svete. Nedavno se pritocili a vyvinuli k fasismu a terorismu. Zakonite jak pravil Lenin...
   Smrtelna kombinace se sestava z idologie , kancelarskych neohrozenych bojovniku a snaha loupit vsude a fanatiku kteri se spoji s kazdym kdo by jim pomohl a dnes ta pomoc znamena znicit svet, ale to jim nevadi....
   Ted se v USA rozhoduje mezi bohacema vladni elity a silencema , bohac vi,ze si miliardy po valce uz neuzije ani jeho rodina a sileneci , je vsechno jedno. Ten jen slouzi ideologii a na nic se neohlizi. /Jsou zde priklady z minulosti/.
   Vysledek je temer jisty. Valka musi zacit, uz sankce jsou prvni vyhlaseni konfliktu.

   Vymazat
 4. AT ZIJE PRESIDENT TRUMP ! Nikdo jiny presidentem nemuze byt, protoze by nebyl legalni a 80 % Americanu by ho nikdy neuznalo.

  President Trump vyhral volby obrovskym naskokem a zadnym lhanim, tato skutecnost nepujde zmanipulovat.
  To co rekne / rekla CNN, je tak dulezite jako prrrdeni velbloudu v Arabii...

  CESI - pripravte si lahev vina na slavnostni pripitek na 20. ledna, den nastupu k exekutivni moci presidenta.
  Potom budeme vsichni ohodnocovat udalosti pristi.
  Hodnotit je pred 20. lednem je nesmysl...

  President Putin, president Zeman, premier Orban, pani Le Pen, vsichni budou mit moznost se s presidentem Trumpem setkat. Svetu se ulevi. Renezance po dobe temna nastava.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) srandisto, my se tady budeme mít úplně stejně před jako po 20. lednu, takže bouchat špunty špunty sice můžeme, ale slavit nebude co ...

   Vymazat
  2. President TRUMP je bílý NEŽID, žádný šábesgój, což Ahasvera bolí jako nežid na (_!_). Doktor Izrael GOLDMANN prý navrhuje nežida vyříznout, než vyvolá antisemisepsi. Když se operace povede, svedou to na koronera Ivana...

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Prvni schuzka Trumpa bude s Putinem na Icelandu! Putin je prvni koho Trump potka.
   Sprave Trump

   Vymazat
  5. 250 let vezeni pro sefy Volkswagenu
   To same pro ceskou vladu a jine antitrumpisty

   Vymazat
 5. 16:52... Ty hovado blby, pro curaka jako jsi ty, je kazdy "soudruh", kdo chce mit jineho pana nez jsou ti, degenerati, ke kterym patris, ty hemeroide !
  My na vas SEREME ! A my chceme Trumpa !
  Vy jste degenerovani Idioti a Trump neco dokazal !
  Vy jste nedokazali vubec nic, krome rasoveho napeti !

  Vy a tvoje hovada jen kradou a prerozdeluji vse, na co druzi cely zivot delali !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 6. Nehádejte se a neurážejte.Podle jména je Ostaško
  ukroš,tak nemá v žádném případě chladnou hlavu.
  Má ji naplněnou banderovci a dalšími fašisty na
  Ukrajině.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 7. 16:23... Tak ty by jsi chtel kibuc ? A co takhle kop do prdele ? Aby se ti vyjasnilo, ze Praha nebude nikdy Jeruzalemem. Kralovna priroda to zakazuje.

  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN, ktery je kamos naseho presidenta Trumpa a ktery je choubou Evropy.

  A ty jsi prd v prazske tramway cis. 22, kde desis nas turisty a navstevniky.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. Přátelé, jed tu Gregory, to si užijete...!

  OdpovědětVymazat
 9. Nikdo Trumpa svrhnout nechce, a nikdo ho samozřejmě nesvrhne. Jsou to pitomé bláboly, aby bylo o čem psát a k čemu diskutovat.Notoričtí čtenáři a diskutéři se musí denně zabavovat, i když se zabavují na stále stejných námětech, ale asi jim to nevadí. Svržení Trumpa? Kravina - i ten, kdo to píše, to ví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi blbej nebo navedenej? Trosku mysli a cti nez budes psat. A sledu zpravy v patek

   Vymazat
 10. Tak Svět - oligarchů - funguje, peníze rozhodují o všem. A to by mohla být šance, že jich má Trump dost a nebude korumpovatelný, jako jeho předchůdci ve funkci a jejich sluhové. Jako pan "Šapiro" a jeho sluhové v Česku. Že nikdo nechce Trumpa svrhnout neznamená, že ho nechce nikdo zavraždit. Naopak těch krvelačných je v USA tolik, že i na Trumpa se jich by našlo dost. Jen to narafičit tak, aby se dalo říci, že to udělal sám Putin. Ale myslím, že USA budou pokračovat ve své tradici - tradici nepohodlné vraždit. Je to praxe CIA, osvědčená snad stokrát či tisíckrát v zahraničí a mnohokrát také u amerických prezidentů. Takže sázkové kanceláře by mohly přijímat sázky v kurzu? No navrhněte.

  OdpovědětVymazat
 11. Podceňování Trumpa je velká chyba! On se v boji vyzná a bude se držet "při zemi". Lze od něho očekávat ránu zespoda.
  V.V.Putin je "šachista první třídy" a rána může přijít ze kterékoliv strany.
  Ani jeden ani druhý se nebojí ránu zasadit. Vyhraje V.V.Putin, protože Trump nepochopí, že rána z jiho-západu příšla od velkého V.V.Putina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiřík bude asi velkej rozumbrada...

   Vymazat
  2. Bylo by lepsi kdyby se Trump a Putin dohodli, a vykopali havlisty a merklovce

   Vymazat
 12. Vladimir Putin ohromil: Proti Trumpovi se chystá Majdan (VIDEO)
  http://www.eurasia24.cz/aktualne/item/2248-vladimir-putin-ohromil-proti-trumpovi-se-chysta-majdan-video

  OdpovědětVymazat
 13. Pracky pryc od Trumpa a Honolulu!

  OdpovědětVymazat
 14. Trumpism doesn't represent an ideological shift in U.S. policy and government. It's a vast tilt toward irrationality, a hyper-power in the grip of a political nervous breakdown.

  OdpovědětVymazat