Reklama

čtvrtek 26. ledna 2017

Kontext Trumpova vítězství a jeho inauguračního projevu


Oleg Rybníkář
25.1.2017

Euroatlantický establishment je celý říčný, že Trump je proruský agent, a to jenom protože říká, že se chce chovat k Rusku, stejně jako k ostatním partnerům, férově. 



Jsou to lidé, kteří si snad myslí, že je v americkém zájmu chovat se k ostatním státům jako burani. Myslejí si, že je v americkém zájmu rozvrátit Afghánistán, Líbyi, Sýrii, a vůbec všechny státy na Blízkém východě, uvést do rozvalin Ukrajinu, a další zhovadilosti. To však není v zájmu USA, naopak, USA, jakožto státní instituce i společenství lidí, na tom tratí. Je to jen a jen v zájmu těch, kteří na USA parazitují a na jejich úkor, na úkor poškozování jejich zájmuů, si sami pakují svoje bankovní konta a rozšiřují nemovitý majetek, a to tím, že tyto rozvrácené státy vytunelovávají a rozkrádají. A řekněme si, že oni parazitují nejenom na USA, ale na celém světě. Jsou to ti, kteří se schovávají za původně ušlechtilá hesla lidských práv, svobody a demokracie, která však svým jednáním a chováním totálně vyprázdnili. Tak pro tyto parazity je Trump a jeho snahy, pokud bude plnit byť jen desetinu ze svých slibů, velikou hrozbou. To je ten důvod, proč na jeho volební vítězství a s volebními sliby konzistentní inaugurační projev reagují tak děsivou hysterií.

Posledních pár desetiletí jsme byli nucení se smutkem sledovat a zvykat si na to, že tito parazité, spojení pod povrchem okem neviditelnou sítí vzájemné podpory, zneužívající jimi ovládnuté státní struktury, a to zejména mocenské a silové, souhrnně nazýváni jako Deep State, v češtině jako stát ve státě nebo stínový stát, neustále vítězili a ve svém hrabivém úsilí jsou stále úspěšní. Ale nastal zlom. Jimi zkorumpovaná mainstreamová informační média, která jsou velmi mocným nástrojem v jejich rukou při vymývání mozků voličů, která si zvykla na to, že mohou svým čtenářům a divákům a posluchačům, neboli souhrnně voličům, postupně po kapkách vkládat do zpravodajství lživé zprávy, neboli fake News, a postupně dávky těchto fake News zvyšovali a zvyšovali, až překročili Bod zlomu. Když poměr fake News vůči pravdivému zpravodajství překročil kritické množství, stalo se, že ztratili důvěryhodnost i u kritického množství voličů. Samozřejmě k tomuto procesu přispěla i existence alternativních informačních zdrojů. Tím, že zkorumpovaná lživá mainstreamová média ztratila důvěryhodnost, se silně oslabila jejich funkčnost a použitelnost pro jejich chlebodárce. Oni to již tuší, ale zatím to ještě nezjistili zcela. Setrvačnost je zrádná, ale nepochybně na to časem přijdou. Zatím jsou jenom úplně zmatení, když jim nevycházejí jejich prognózy a průzkumy veřejného mínění, samozřejmě za peníze zfalšované průzkumy veřejného mínění. A je to vrcholně udivuje, neboť zapomněli, že si ty výsledky toho výzkumu veřejného mínění sami zaplatili a koupili, a zapomněli na to, a nakonec jim sami uvěřili, stejně jako řada, možná i většina, zkorumpovaných presstitutů, která uvěřila svým vlastním lžím, respektive oni uvěřili lžím svých kolegů, které dál opakovali a šířili, neuvědomujíc si snad, že tak spoluvytvářejí zcela falešnou virtuální realitu. Pravdivé informace, podávané nezávislými, většinou zcela amatérskými, zdroji, což je modernější obdoba technologicky pokročilejšího samizdatu, pak označují za cizí, a samozřejmě nepřátelskou, propagandu. A protože v jejich falešné virtuální realitě má roli nepřítele Rusko, tak je to tedy propaganda ruská.

Takže ve výsledku sledujeme že jedna ze tří noh podpory tohoto prohnilého systému, tj. - korumpující peníze, - formální autorita podepřena státními silovými složkami, a -mozky vymývající mašinérie zkorumpovaných lživých mainstreamových massmedií, se zbortila. Výsledky jsou ohromující. Brexit, americké presidentské volby, v našem malém české rybníčku výsledky našich prezidentských voleb. Ne každý zaznamenal i výsledky prezidentských voleb v Moldávii a v Bulharsku. Je to jev zdánlivě, z našeho pohledu, celoglobální, ale ve skutečnosti se vztahuje jenom na naší Euroamerickou, takzvanou atlantickou civilizaci , respektive společenství států. A čekají nás další volby v sledovanějších lokalitách. Již v tomto roce ve Francii, v Německu, v Nizozemsku, i v Česku. Takovou drobnou zajímavostí na okraji obecného zájmu, ale možná varovný ukazatel dalšího možného evropského vývoje, je, že se to rozhodně nevztahuje na Švédsko. Ve Švédsku totiž volby pro jistotu zrušili. Zatím říkají , že ne na furt, ale jenom do roku 2022, ale to se ještě uvidí. Tato skutečnost nikoho z těch zanícených bojovníků za demokracii neznepokojuje, stejně tak, jako bojovníky za lidská práva vůbec neznepokojuje situace v pobaltských státech, kde statisíce lidí jsou udržováni v režimu tak zvaných neobčanů, mj. bez volebního práva.

Začali jsme Trumpem, tak se k němu zase vraťme. Proč fandit Trumpově heslu Amerika First ? S, přiznejme si trochu pompézním, dodatkem „vrátím moc z washingtonské bažiny do rukou lidu!“. Mnozí si myslí, že to heslo nemůže splnit, a to proto, že by to bylo na úkor příslušníků jeho třídy. Ale ono je to trochu jinak. Kdo byl a stále dosud je „first“? Dosud byli a jsou „first“ ti oligarchové, a to většinou američtí oligarchové, kteří na úkor své Vlasti, svého státu a jeho lidu, prostřednictvím podplacených úředníků nebo sami ve vysoké exekutivní funkci, upřednostňovali svoje vlastní osobní majetkové zájmy. Jako příklad uveďme tzv. balkánskou řeznici a exministryni zahraničí Albright, která po zorganizování rozbombardování Srbska se zmocnila půlky od něj odtrženého údajného státu Kosovo. Dále exviceprezident Biden, jehož syn a mnozí další, po zorganizování kyjevského Majdanu a ukrajinského vládního puče, získali velké majetky na Ukrajině. O Hillary Clinton a jejím podílu na rozbombardování Libye na straně jedné a finančních zdrojích její nadace na straně druhé je možné se dočíst na mnoha místech. Tito a mnozí další jsou ti, kteří tvoří ten takzvaný stát ve státě, neboli stínový stát, resp. Deep State. To je ta vrstva, která parazituje na Americe a ostatně na celém světu. A jestliže Trump tomuto parazitismu do budoucna zámezí, nebo ho alespoň trochu omezí, tak získá pro Ameriku velké zdroje a jako vedlejší účinek zklidnění globálního geopolitického napětí. A této jeho snaze musí každý rozumný člověk stoprocentně fandit.


194 komentářů :

 1. Bože to jsou bláboly. Pitomečci jako Rybníkář píší a tváří se jakby Trump přišel do čela USA přímo od pásu ve Fordu nebo od pokladny ve Walmartu.
  Přitom Trump profitoval a zbohatl přesně na tom co rybnikář kritizuje. Kšefty s realitami, hazard v kasínech, daně jaktěživ neplatil.
  A on má být ten který zamezí onomu parazitismu elit? Svatá prostoto!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen pitomeček jako anonym0:50 může nepochopit, že ten článek není o Trumpovi, ale o deep state...

   Smazat
  2. ...a o tom, že zkorumpovaná lživá mainstreamová média ztratila důvěryhodnost...

   Smazat
  3. Ale o tom to přece je. Trump je představitel velkého kapitálu a nikdy nepřekročí svůj stín. A základním pilířem kapitalismu, jak píše autor, nejsou korumpující peníze, nýbrž odcizená práce. T

   Smazat
  4. ...nejsou korumpující peníze, nýbrž odcizená práce... jestli vono to spolu nesouvisí!!??:-)

   Smazat
  5. Tak ještě jednou: článek není o Trumpovi, ale o deep state a o tom, že zkorumpovaná lživá mainstreamová média ztratila důvěryhodnost ....kterému slovu v té větě není rozumět???:-)

   Smazat
  6. přečtěte si Kapitál a tam to všechno je. Před stopadesáti lety Marx už věděl jak to funguje. Dodnes se nic nezměnilo protože stále setrvávají na bludu peníze jsou zboží jako každé jiné. teď mají 20 trilionů státního dluhu a ten je dřív nebo později dožene...

   Smazat
 2. Existuje taková povídka: Pasáček ovcí se nudil a tak začal křičet. Vlci, vlci! Lidé přiběhli s holemi pasàčkovi na pomoc, vlci nikde a tak lidé odešli. A to se opakovalo několikrát za sebou. Když pak vlci přišli a pasáček zase začal křičet vlci, vlci. Nikdo již mu na pomoc nepřišel.
  Pokud média lijí denně na lidi tuny špinavé a lživé propagandy, pak jim nikdo neuvěří, ani kdyby začala mluvit pravdu!!! Presstituti mají smůlu!!! Důvěru lidí ztratili!

  OdpovědětSmazat
 3. From nick HONOLULU, to pan OLEG RYBNIKAR !

  Vystihl jste velmi dobre duvod , proc milliony z nas volili a stali za presidentem Trumpem.

  Sklanim se v obdivu pred Vasim postrehem a schopnosti popsat to, co nas Americany trapilo.
  Je toho vsak daleko vice i na jinych thematech, nez je zahranicni politika. Je zde i domestic issues.

  President Trump ma velke pracovni tempo, takove ve Washingtone nikdo nevidel a my nestacime analyzovat a registrovat vsechny zmeny.

  Jsem nadcen tim co se deje !

  Stinem nad tim vsim je, NENAVIST medii proti presidentu Trumpovi. Bude-li to tak pokracovat dale, tak bude nezbytne jim nasilne zavrit jejich jedovate svinske rypaky !

  Za presidentem Trumpem stoji milliony lidi a ne vsichni chteji roztouci problem resit mirovou cestou.

  CNN dostalo zakaz se vubec priblizit k Bilemu domu.
  SEAN SPICER (Press Secretary) ty blbce z medii, se snazi scivilizovat, (jak ozrale pacholky od krav) a oni jsou tak tupy, ze pristi den zacnou znovu. Oni napadli i syna presidenta ! (Dite kteremu je 10 let.)

  Amerika na to reaguje ignorovanim TV a tisku..
  A jim je to jedno. Nekdo je plati a organizuje to !

  Pane Rybnikar piste dal, je Vas zde potreba.
  Pripravte se vsak na to, ze sklidite hodne sprostaren a urazek. Nikdy ne vsak tolik jako ja,
  nick honolulu - AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stojime s TRUMPEM VELIKYM

   Smazat
  2. děte už do řiti s trumpetou. co myslíte že udělá pro nás? leda velký kulový. amerika jde do cyklické fáze izolacionizmu a nás se to týkat nebude, sami se musíme z okovů vyvléct. každý za sebe.

   Smazat
  3. 23:13 co udela pro Cesko? Co by delal pro Cesko?
   Cesko je v prdeli. Havlismem spachalo sebevrazdu. Cesku uz nic nepomuze.
   Ameriku ceka valka
   Evropu ceka genocida

   Smazat
  4. 23:13 kazdy za sebe? Hlupaku nevis ze jedinec na to nema silu

   Smazat
  5. Bylo videt ,ze Trump je taky clovek, kdyz pri inauguraci mu viditelne ZMEKLY RYSY na ksichte a byl celej vlacnej z toho vseho...

   Smazat
 4. Dnes poprve v dejinach Ameriky, DOW prokrocilo 20 000 pointu.
  (20 068. 51) !
  Zde mate INDICATOR (teplomer), verejneho mineni.

  Dnes president Trump vydal ROZKAZ - okamzite stavet zed na jizni hranici, proti nezadoucim, neregistrovanym illegalum. Uz tam jede general a jeho kluci.

  Democrate se hromadne pridavaji k Trumpovi. (Media samozrejme NEEE ! 4 hod. po prisaze ho nazvali Hitlerem.)

  President chce snizit cenu US $, aby i vy v Cesku jste si mohli koupit napr. Impalu a mit moznost ji obratit na strechu.

  To je pouze otazka casu, kdy poznate superioritu americkych hracek. Letadla, auta a lodicky samozrejme + motorky a ATV, atd.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu zase jsi zaspal dobu co to zvanis? letadla?A380 to je let uz jsi v tom sedel afroamericane? [zil jsi preci v africe jak tvrdis} auta? to se musim uz vazne smat Impala corveta dodge na to bugatti veyron nema.Motorky? treba Harley Davidson je krasnej motorka to i ja rikam ale technicky je to dinosaur.Takze sklapni tu svoji vytahovacnou hubu a svoje americky recicky povidej radci vrbe tady o to neni zajem rozumis. Ja mam taky Trumpa rad ale neposeru se z neho a nejodloju o nem kazdy den chvalospevy ty matoho afroamericka.nebot cech uz jsi jenom po tatinkovi. sam rikas ze v cesku nevydrzis jak 17 dni a ze jim uz nerozumis tak porad tady nekvakej ty rozumbrado.jasny? a nebo si kvakej jak chces je to tvoje svobodna vule ja ti v tom stejne nezabranim jenom ti chci nastavit zrcadlo co si o tobe asi lide v cesku mysli.Tak hodne lasky ty katoliku a nezapomen se vecer za ameriku pomodlit.

   Smazat
  2. ty superiorni hracky si muzes treba stcitr do prdele

   Smazat
  3. Chachaaaa superiorni americka auta? Letadla? Motorky? Auta kvalitou a technologii hodne za korejcema letadla za airbusem a o motorkach ani nemluvit, nejhorsi smejdy na planete. Vyrobky evropy a asie 20 let pred amerikou.
   Jsi smesny chlubilek.

   Smazat
  4. Pánové, nešlo bz to bez vulgarit a nadávek? Vždyť náš přítel Honolulu nikomu nenadává, neuráží - samozřejmě s výjimkou lhářů z mainstreamu.

   Smazat
  5. Anonymní26. ledna 2017 3:37 jenom ti chci nastavit zrcadlo co si o tobě asi lide v česku myslí. Prosím mluv za sebe, co já si myslím je moje věc.

   Smazat
  6. ti co se naváží do Nicka, nikdy neseděli na Harleyi a nikdy neřídili Jeep grand Cherokee.

   Je to totiž luxus, na kterej nemáme, tak to aspon pomlouváme. Ne že by v americe na něj tolik lidí mělo, ale to je druhá věc.

   Smazat
  7. 14:10-Harley je předpotopní pytel hoven a ne motocykl,nebejt státních subvencí,výroby na Thaj Wanu a šauklů židovských majitelů,už dávno by byl v propadlišti motocyklových dějin,minimálně od doby,kdy jej před krachem zachránil Reagan 35% clem na japonské motocykly a to samé chce udělat ten paprik s přehazovačkou dnes...,ale to je jen dobře,ať se něco děje,aspoň bude sranda,je to taky klaun s sio-cirkusu s FEDem v čele,už mu zbejvá jen se nalíčit a nasadit si ten obligátní červenej nos a začít metat kotrmelce...

   Smazat
  8. 3:37 co sem lezes, jsi si vycistit zuby, smrdi ti z huby

   Smazat
  9. Honolulu, tesne pred zvolenim Dubya Buse byl Dow Jones a NASDAQ "sky high", pak Dot.com bubble vybouchla a americane ztratili 7 TRILIONU dolaru. Zajimave ze FED zacala zvysovat uroky pred vybuchem.
   Presne to same se odehralo pred zvolenim kenske usate opice, tentokrat subprime mortgage krize. Me samotneho to stalo 120000$ ktere se ztratili z meho penzijniho fondu tzv superannuation prakticky pres noc nez jsem stacil kontaktovat svuj fund a naridit aby me penize stahli z trhu.
   A ted se to zase opakuje, Dow roste, Fed zvysuje uroky aTrump v jednem hovoru prohlasil ze jim nad hlavou visi velka bublina a kdyz praskne bude to velmi zle, rekl ze si preje aby to bouchlo driv nez bude zvolen a ne az po par mesicich.
   Nic dobryho svet neceka.
   Pragmatik.

   Smazat
 5. Zapomel jsem se zminit. Jmeno toho, kdo postavi plot, je
  General JOHN KELLY,
  Scretary of Homeland Security !
  On jede zabranit kozomrdum v illegalnim vstupu do Ameriky.
  Vam bude ulehcen s platnym povolenim, (viza).
  (Cesko nema terroristicky rekord.)

  Aspon se zde naucite slusnosti a konecne se naucite i jezdit autem.
  A ucte se zemepis ! S tim co vite, zde nevystacite.
  nick HONOLULU - koncim pro dnesek. O hodne zmenach jsem se nezminil. Sledujte vse co, rika Sean Spicer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vis ze je to drtive vetsine naroda uplne jedno co se deje v emeerice? Ty jsi tam pouhy alien a tim zustanes nadosmrti, american nejsi a nebudes. Domorodci tebou pohrdaji, jak otevres hubu hned vedi ze tam nepatris, ubozaku. To ze zijes ve staji z tebe nedela kone.

   Smazat
  2. 11:01 - vy se ale zase předvádíte! Nadávání, napadání, žádná fakta, žádné argumenty, prostě ubohá úroveň psychopata. Běžte si někam na Honinky.cz, to je to pravé pro vaši ubohou úroveň. Fredy

   Smazat
  3. Divím se Vám pánové, jak Vás může jeden pseudoamerický tlučhuba rozhodit.
   Neberte ho vážně, to co hlásá dávno víme, nejsme blbí, máme české školy ne americké.
   Tento "katolík" se ještě nedávno vydával za zastánce NWO.
   Skvělý studijní materiál pro doc.Chocholouška...

   Smazat
  4. TRUMP VELIKY vydal edikt proti utocnym mestum
   Tedy mestum ktera davaji utociste ikegalum (poznamka pro Cechy kteri neumi zadny jazyk tedy ani cestinu)

   Smazat
  5. 11:01 tak tomu neni, nerozumis Americe, nic o tom nemus, nrmas sebekritiku a tak lezes na diskuze kterym nerozumis
   Hlupaku
   Nechod na diskuze o Trumpovi
   Havlovce

   Smazat
  6. 11:01 Honolula si amici vazi
   Pohrdani, o nem vis ty z Ceska
   Hnupe

   Smazat
  7. 13:07 blbej ses a skoly nemas, lhari

   Smazat
  8. huhululu, už seš z toho trumpety úplnej magor. nevíš čí seš. a se zeměpisem ty američane neser vzdělané lidi. amik si plete dalmacii s decimálkou a slovensko se skovinsken natož i česko s čečnou. váž vzdělávací systém je ubohost sama umíte se tak leda ve školách hromadně střílet. fakt už zalez do nory a neser tady.

   Slávek

   Smazat
  9. 23:23 ty jsi uplnej magor, ty chces treba porovnat Americke vysoke skoly s nic neznamenajicimi ceskymi?

   Smazat
 6. 0:50... Tebe jde poznat podle stylu ty strasaku,
  a porad nemas nick. Budeme ti proto rikat hnojometnik !

  Toto je dnes muj posledni prispevek, tak ti odpovim.

  Neprisel od Forda a neprisel z Walmartu. Prisel z pozice ktera dava zamestnani pracovnikum vseho druhu, at uz u Forda , nebo ve Walmartu a ve stovkach jinych ruznych odvetvi.
  Prvni den v Offisu a donutil k navratu do USA, 5 slavnych firem.
  Ksefty s realitami muzes delat i ty.. On mel daleko tezsi pozici, protoze je stavel.

  Casino v Atlantic city ? T.j. pouze HRA, a nikdo nikoho nenuti ji hrat. Lide si to nekdy preji. Je to zabava.

  Nektere "elity" musi byt privedeny k zodpovednosti ! Ty o nich nic nevis a nevis, kdo je tim myslen.

  DANE ? To by jsi musel znat zakony, aby jsi o tomto thematu mohl mluvit. Dane, t.j. pouze mezi IRS (Internal Ravenue Service) a Trumpem.
  Ovoce prace minula administace prerozdelovala od prepracovanych k nezodpovednym lenochom, jako ted dela v Nemecku jezibaba Merkerova. Zdani Nemce a krmi kozomrdy.
  Jak to dela vase vlada nevim, ale vy budete zivit kozomrdy take, a to z dani tech co pracuji od nevidim do nevidim.
  Mas to vsechno spatne jako vzdy.
  Nick HONOLULU - good night.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslouchej, hovnolulu. Ten tvuj nacista nikdy nic nevybudoval. Napred s kurvami prohyril penize sveho fotra a kdyby fotr nezemrel a neodkazal mu zbytek, umyval by stejne jako ty dneska nekde nadobi.

   Smazat
  2. Honolulu, jak to dela ceska havlovlada, no prece krade krade krade

   Smazat
  3. 9:48 neber si Trumpa do tvy smrduty hlavy nebo dostanes pres tvoji neuctigou hubu retezem od motorkare

   Smazat
  4. Uz je to tady zase nejen zapleveleny ale primo zasrany a normalni prispevky neni mozny najit.
   Pest, parasit to tady uplne okupoval a neni nikdo , kdy to zastavil...
   Potiz je v tom , ze bazina je velka jako 70% celyho sveta.
   Dalsi potize je ,ze na Trumpa nic nemaji , mimo osocovani ze zvrhlosti , ktere sami delaji...na celem svete a rada daslich pod vedenim zvrhliku ...
   Prejmenovani republiky do nejakeho paskvilu provedli bez souhlasu naroda !! Mozna nazev Nemecko-Ceska Republika neni to nejlepsi a nazev Nemecko-cechie zni lip...
   Predtim to bylo Nemecko-cechy a morava...
   Dle clanku uz zrusili volby ve Svedsku !
   Na Nove republice
   Parasit z USA , uplne znici kazdou diskusi...
   Nebo uz znicil...

   Smazat
  5. 0:42 to mas pravdu, tady seres ty a tenhle tvuj prispevek je velike hovno
   Co se hlupak jako ty co hovno vi o Americe sere do diskuze o Trumpovi
   Na diskuzi nestacis
   Jdi nekam na pavlac
   Nebo na hnuj mezi sve
   Do Trumpa se nemontuj

   Smazat
  6. V Cesku zadny volby nejsou
   V Cesku je leda havlisticky diktat

   Smazat
 7. Jen si vzpomente komunisticka svoloci, jak jste pred 8 lety jasali nad Obamou.
  Ted lezete pro zmenu zase do prdele zvrhlemu miliardari.
  A zase budete zklamani. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty fašisto z3:51 pakuj saky paky a táhni. Ty vlastně už nemáš kam.To nevadí, potřebujeme okrášlit cesty tak nam vypomůžeš. Staneš se okrasou.

   Smazat
  2. Co tady kvičíš 3:51. Přišel jsi o řiť ve které jste si havloidní prasata chrochtali? Budeš si muset najít jinou do které zalezete. Jenom nevím jestli o takovou pakáž ještě někdo bude stát.

   Smazat
  3. 3:51 no havlisticka svoloc jako ty by mela drzet hubu
   Skoda ze havla nepopravili

   Smazat
  4. 3:51 havlisti jako ty se muzou uz pakovat bud primo do cinenky a nebo k merklovy a pak primo do cinenky

   Smazat
 8. 3:37..Jsme pred vami,
  po vsech strankach i kdyz mame problemy z minule administrace.. Znam Evropu a znam Ameriku.

  Neznam motorky , ale zde neni jen ta, co jsi jmenoval.

  To co jsem napsal neni chlouba, ala obhajoba Trumpa.
  Ty na to reagujes, jako na osobni utok. KOMPLEXY, KOMPLEXY, menecennosti.

  Kazde vi, ze jsi opicak, tak prestan pistet a smir se stim.
  Krome presidenta Zemena, se vy, nemate cim chlubit.

  Jste vsak prebornici v politickem prizpusobovani a v loptovani kakancu na kazdeho, kdo vas prevysuje.

  Za kritizovani americky aut jsi hlupak ! Neni na svete nic, co je tak prakticke, a co snese, tak tvrde zachazeni.

  O moje americke recicky neni zajem ? Tak proc je neignorujes ? Mam tolik nadavek, jako nikdo jiny !
  Vy me ctete hltave a jste z toho stale ve vrtuli.

  Drasam vam nervy, protoze jste prohrali
  informacni valku. Protoze porad neco zavidite, aniz bych se v tom vyznal..
  Horsi veci vas vsak cekaji, na tomto poli.

  Rad bych ti nadaval dal, ale jsem na mistni diskuzi, tak pokracovani zitra.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni havlotrolove ani neumi nadavat, natoz argumentovat. Umi jen legracne prskat ze zavisti. A uz jsou drceni ze vsech stran

   Smazat
  2. A Honolulu vytaci havlotroly do nepricetnosti, inu pravda boli

   Smazat
  3. Nic me nevykladej o americkych autech, mel jsem tri Chrysler charger, Ford falcon a chevrolet kingswood, desny sracky. Od tech dob jsem vylecen od americkych aut, pro me jedine Japonci a to Toyota a Nissan, nic lepsiho krome par Nemcu na svete neexistuje. A jen uplnej debil da za amerikej smejd 65000$ kdyz muze za stejny prachy mit super C class Merc.

   Smazat
 9. 3:51..Ten kdo jasal nad Obamou, nezna Afriku.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když od ten černoušek je tak hrdý, že pochází z Keni... a my jásáme, že musel jít do pryč. Teď bude mít od té své dračice denně na tapetě, jaký je neschopný blb;-). Ani tu válku s Ruskem nedokázal vyhrát a za co asi dostal to nobelovku? Za mír, tedy za vítězství, ne?

   Smazat
 10. no to jsi napsal dobre honolulu ,ted mam z toho tvojeho psani nervy tak rozdrasany ze nebudu v noci dobre spat a budu si muset plinu vymenit dvakrat. Ja te samozrejme strasne hltam a jsem na tebe pysnej ze mas vic nadavek nez kdo jinej.Tak to je dobre ze mas prakticky americky auto co vydrzi tvrde zachazeni ,neb americky ridici to co predvadeji na americkych silnicich to potrebuji. Uz jsem se smiril s tim ze jsem pistici opicak ale nejsem si jist jestli to kazdy vi.Ja na rozdil od tebe motorky znam a mas pravdu ze v americe je vice motorek a musim ti rici ze vsechny stoji za hovno.Ja to vim jelikoz jsem jezdil 15 let na Harley Davidsonovi.No ohledne toho kakance co budu loptovat jeste nevim.Uz jsi se pomodlil?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja se modlim. I za Trumpa.
   Ja verim v Boha a verim ze Jezis Kristus je Syn Bozi
   To je ma reakce na tvoji posledni vysmesnou vetu.
   Ty mototkari s vyrablovanym mozkem

   Smazat
 11. Já se bavím!
  Základním kamenem demokracie musí být vůle lidí se dobrovolně podřídit demokratické většině. A dnes sledujeme, jedno, zda v Čechách, nebo USA, jak skupina lidí, která je v evidentní menšině, o sobě prohlašují, že jsou ti jediní a správní demokraté a usilují o svržení demokratickou většinou zvoleného prezidenta.
  No není to k popukání?! Uvědomují si ti "rozhořčení demonstranti" , jak jsou vlastně směšní?

  OdpovědětSmazat
 12. Prdim na motorky ! Ceci jsem na americke diskuzi ! Dozvedel jsem se hodne veci o MEXICU, ktere nenajdete ve vasich mediich. Pripomente mi zitra ! Dam vam je k posouzeni, a NE ABY JSTE ME zalopatovali vasimi KAKANCI.

  Staci, kdyz to dela Trumpovi CNN, = pratele vasi prazske kavarny, ktera to dela me. Zitra vam reknu o planovanych lumparnach vuci vam - po vzoru spinavosti v Mexicu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 13. 4:23... Promin, nevedel jsem o tve vernosti k TRABANTU !

  Ja to uvedl jako priklad moznosti po planovanem snizeni ceny US $ a vas se to tak dotklo.
  Tak si kup brusle, ty P..O !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 14. Kdy byla Amerika skutečně demokratická? Když vznikaly kolonie Anglie vyvražďováním indiánů a kradením obsazeného území Francouzům? Nebo když měla otroctví v době kdy už v Evropě nebylo ani nevolnictví? Nebo za války Severu proti Jihu? Nebo pak při osidlování západu a znovu demokratickému likvidování Indiánů? Nebo to bylo pak v době válek se Španělskem a Mexikem a demokratickému ukradení Texasu, Californie a Nového Mexika? Nebo v době 1. sv. války na které se napakovala a pak následně ve 30. letech zbankrotovala? Nebo že by za 2. sv. války kdy ochotně dodávala válečné půjčky a prostředky všem a pak jako jediná země (díky bohu) použila jadernou zbraň ve chvíli kdy už Japonsko bylo na kolenou? Demokratické asi také bylo povraždění 800 000 německých zajatců v lágrech a 1 milion mrtvých v hladomoru v Japonsku těsně po válce. A co bylo demokratického na Korejské, Větnamské válce a dalších expanzích až do dnešních dnů? USA byly a jsou expanzivní, agresivní mocností, která všemi prostředky hájí jen svou světovládu a nemění se. Pokud by pan Trump skutečně splnil co slíbil znamenalo by to skutečný přerod USA v slušnou zemi a to mu oligarchie a tzv. elity i zpravodajské služby a armádní komplex nikdy nedovolí. To už zkusil Kenedy a jak dopadl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybys, hloupy havlovce, si precet dehepis tak by ses tu takhle hloupe furt neptal.

   Smazat
 15. A můj příspěvek vymazali a nevím kdo.Zda NR nebo Janda.A byl velice slušný a vstřícný.Dozvím se,kdo?

  OdpovědětSmazat
 16. Vy komunisti vlezete do prdele kazdemu, kdo jen malicko zvysi nadeji na prijezd rusackych tanku do Prahy.
  Dnes je te to miliardarsky zmrd, tak podporujete zmrda.
  Jste stejny dobytek jwko byli nacisti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zalez nazpět do žumpy havloidní demente.

   Smazat
  2. ale kde, len nechceme žiadne tanky v Prahe, len to nič viac, a ani v Bratislave, a dokonca ani Budapešť po USA tankoch netúži ...

   Smazat
  3. Jedno z mott českých buditelů: V Čechách bude dobře až se kůň ruského kozáka napije z Vltavy. Já tvrdím, v Čechách bude dobře až se olej z americké porouchané obrněné plechovky vyleje do Vltavy! Jó, to se budem mít....

   Smazat
  4. 9:41 Ruske tanky bych v Praze vital. A jeste bych byl radsi kdyby te lapli a odvezli na dozivoti na Sibir, ty havlisticka svine

   Smazat
 17. 9:41
  Nauč se česky ty banderovsko -havlistickej alkoholiku!!!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Obávám se jediného. Tak jako jsem před půl rokem tvrdil, že za případným zvolením Trumpa bude stát Putin, nyní hlásám do světa! Nebudou li volby ve Francii a Německu, popř. v Holandsku dle ,,našich" představ, hledejme v tom PUTINA!!! Každý(!) kdo nebude zvolen dle ,,našich" představ, bude agentem Kremlu. To si zapište. Že, náš nejdemokratičtěji zvolený prezidente, ruský agente, nemám pravdu???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevim jestli mas ci nemas pravdu, ono ti totiz neni rozumet

   Smazat
  2. Horni Dolni 26.ledna 2017 22:50
   HLAVNĚ SE NEZDRŽUJ A NEVÁHEJ - PAMATUJ, ŽES PLACEN OD ŠTĚKU !

   Smazat
  3. 22:52 kolik dokazez za den precist pismenek, ty havloprase?

   Smazat
 19. OHODNOTTE TY informace, ktere vam predkladam a nehodote moji osobu ! Zde mate DYNAMIT z Mexica !

  Kdyz byl Obama presidentem, tak udelal tajnou dohodu s presidentem Mexica ohledne barbaru z Afriky.

  Mexiko privezlo 20 000 cernochu z Afriky, kteri meli byt propasovany do Ameriky. Bylo pocitano s tim, ze az vyhraje volby Hillary, tak dostanou officialni pozvani a Americane z ulice k tomu nemohou mit zadne negativni pripominky...

  Stalo se nekolik veci, z nichz jedna je uplna groteska.
  Americti pohranicari chytli na hranicich z Mexicem nekolik barbaru a v celem Texasu nebylo jednoho cloveka, ktery by se s nimi dokazal domluvit.

  Zadny z cernochu neznal slovo spanelsky nebo anglicky. Toto vydesilo mnoho lidi a udivilo i Trumpa.
  Vzpomente si na Trumpovi projevy o tom, ze : "MY NEVIME KDO TO JE" !

  Amerika zminene cernochy nechce a Mexico take ne !
  Vcera, jak vite, president Trump vydal exekutivni rozkaz k uzavreni hranic neprodysne a prvnich 5000 lidi jede splnit jeho rozkaz ted, kdyz ctete moje radky.

  Cernosi ODMITAJI v Mexicu pracovat. Mexikani je NENAVIDI a vyhrozuji jejich mexickemu presidentovi, ktery je sice vzorny vlastenec, ale Obama s nim poradne vycural.
  Mexicani vyhrozuji i cernochum.

  V Mexicu zije mnoho mistnich lidi v bide a kdyz ted, mexicka vlada zmusi zivit 20 000 nezadoucich, tak v zemi roste napeti a super Nacionalismus.

  Proc to Obama udelal ? Protoze mel svoji agendu ve prospech cernochu a Muslimu, na ukor belochu a podrzte se stolu ! I na ukor Zidu, kterym zadelal na poradny prusvich i kdyz to byli prave ONI, kdo mu pomohli k moci.
  (To je vsak jine thema.)

  On byl proste ukazkove verny svoji vychodo - africke krvi.
  Jsem plne presvedcen o tom, ze presidenta Trumpa poslalo samo nebe na zachranu zeme....

  Co bude dal s 20 000 barbary nikdo nevi. Co bude dal s celou vladou Mexica take nikdo nevi.
  At uz existuje o Mexicanech jaky-koliv nazor, tak jim nikdo nemuze uprit pracovitost.

  Toto byla informace o proradnosti politiku. Jak je to u vas NEVIM.
  Tato informace take ukazuje tajnou RASOVOU VALKU proti belochum na celem svete.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymnímu HONOLULU
   26. ledna 2017 12:30

   "Tato informace take ukazuje tajnou RASOVOU VALKU proti belochum na celem svete."

   Ještě štěstí, že na Floridě máš možnost se opalovat, aby tě jako bělocha nepoznali !
   Můžeš se tvářit jako černý barbar a máš vyhráno.

   Smazat
  2. HONOLULU 12:30
   „Co bude dal s 20 000 barbary nikdo nevi. Co bude dal s celou vladou Mexica take nikdo nevi.“
   Honolulu, už nás neser s těma tvejma dramatama. Ty asi nevíš, že po Evropě se poflakujou 2miliony barbarů.

   Smazat
  3. Trolove, jdete si komentovat nekam o cesku, na Ameriku nestacite

   Smazat
 20. vlast tě (9:41) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:38 ty jseš nějakej magor,co rudá sračko. Pokolikáté tohle píšeš? Trapáku

   Smazat
  2. 19:04 havlisticka sracko, nestydis se trochu za tvuj smrad
   Umej si nohy a prdel nez polezes na diskuzi

   Smazat
 21. VZPOMINKA NA MEXICO..
  Maji nejkrasnejsi melodie, nejlepsi kuchyn, nejkrasnejsi kroje na svete. V prumeru krasne zeny.
  Jsou kamardsti a VELMI pracoviti. Jsou pysni a hrdi, ale prtati a nebezpecni, kdyz se citi ukrivdeni.
  Jsou nejlepsi delnici v zemedelstvi. Americti farmari je maji radi a dozaduji se jich.
  Nick HONOLULU - ted to zase schytam , ale zatim nevim proc. (Byl jsem v Mexicu nekolikrat od americke firmy. Zde NENI duvodu k nejake zavisti. Ja se tam hodne napracoval na projectech zadanych mexickou vladou. Proto je znam.)

  Zde je jejich typicka melodie s krasnymi slovy.
  Nana Mouskouri : SOLEDAD (Na youtube)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 22. Kdyz budete poslouchat jejich melodie, tak nebudete jecet.
  AMAPOLA,
  PERDONAME,
  CIELITO LINDO,
  DE COLORES... atd.
  A ja se jdu opalovat na radu 12:43
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 23. Zde mate ceska slova. Preklad pro starou mexickou pisen kterou znate....
  VAYA CON DION MI VIDA
  VAYA CON DIOS MI AMOR
  (To jsem slysel v Praze, kdyz jsem tam byl na vylete a vim , ze jste tomu u vas nerozumeli, tak zde mate preklad.)

  Bez s Bohem muj zivote,
  bez s Bohem ma lasko. ( t.j. Refrem)

  Chvile naseho odlouceni prisla.
  V tichosti nase srdce ma znameni.
  ref.
  Zvony kostela smutne zvoni.
  Znameni se jevi jako by rikalo.
  ref.
  At kamkoliv pujdes,
  ja pujdu s tebou ve tvych snech.
  Budu vzdy po tvem boku.
  Uslysis muj hlas, moje sladka lasko.
  Jako bych byl vedle tebe.
  Vzdy se budeme videt.
  ref.
  Ve stastne chuzi podvecer.
  Budu nasledovat tvoje srdce
  kamkoliv pujde.
  ref.
  ref.
  ref.
  Mexico ma velmi krasne melodie zname po celem svete.
  Asi pozustatek z Atlantis. Jeji jizni strana byla blizko.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 24. Hi Nick ....

  Něco visí ve vzduchu. Soros přisahá Trumpovi pomstu, což je možné skrze FED .... mohou vpodstatě zrujnovat finanční market a pak to shodit na Trumpa že je to jeho vina..
  Současně Putin něco větří a vyhlásil vojenskou připravenost ode dneška...
  Za třetí - media již dva dny minimálně rozhlašují do etéru že bohatí amíci opouštějí USA hromadně na Nový Zéland a kamkoliv jinde z obav z apokalypse ...(tyto zprávy jenom přidávají polínek k ohni ..což samo sebou není nic dobrého ..)

  Za čtvrté se donášejí zprávy že před tím než Soros a jeho cabalisté spustí finanční útok na TRUMPA a USA tak se chystá kontra-útok co by měl paralyzovat Sorose a Rothschilda ...

  DOW from yesterday toto potvrzuje a Trumpův koment k tomu: GREAT FINALLY ...

  ????
  Uvidíme - mluví se o tom že Soetorovi dcery jsou MIA ... vůbec bych se tomu nedivil protože by mohli mluvit, je třeba se jich zbavit a navíc je tady DNA test....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vis ze je pruser
   je treba audit FEDu
   Jinak miliardari si buduji kryty vsude
   Kapitalismus jak ho zname je v kreci
   A TRUMP VELIKY bude mit dulezitou praci jak bojovat o preziti sebe i lidu

   Smazat
 25. Dnes jsem se dočetl, že Trump by rád zřídil v Sýrii "bezpečné zóny". Chci věřit tomu, že jejich účelem nebude vytvoření teritorií pro bezpečné ukrytí se ozbrojené opozice a džihádistů, tak jak to chtěl ušák Obama. To by ztratil mé sympatie.
  Vzhledem k tomu, že Sýrie je už dnes neformálně rozdělena na několik zón vlivu, kde by se tyto bezpečné zóny měly nacházet?
  Na území ovládaném vládou,YPG/SDF,FSA a jinými militanty, ISIS, okupovaných Izraelem?
  Toto bude velice důležitá informace k tomu, abychom si mohli udělat úsudek o dalších plánech Trumpa a USA v Sýrii.
  P.S. pro HONOLULU: Amerika je opravdu před námi (Evropou) hlavně v tom, že tamější jedinec nadmíru preferuje osobní prospěch před sociálně korektním jednáním.Prostě země kovbojů, kteří se tento životní styl snaží exportovat do zbytku světa. Žil jsem tam 6let, a stačilo...

  OdpovědětSmazat
 26. 13:07... nikdy jsem nebyl na strane NWO.
  Jsi podradna SVINE !

  9:48... Ty jednou sezeres to, co jsi napsal !

  11:01... Kde to beres ty tvoje fantazie ? Mel jsem vyssi pozici nez ty, za cely tvuj zivot a nikdy jsem se nesetkal s diskriminaci proti me, protoze jsem se narodil v Evrope. Zpise to bylo naopak...

  Vy chudacci uzirani nenavisti nad svymi spackanymi, neuspesnymi zivoty. Vy blbecci nepotrebni, vas rozcilila zminka o hrackach. Tak uz vim jak vas drazdit !

  Tak ta Impala ma nekolik druhu.
  LS stoji $ 27 300
  Lt stoji $ 29 565
  a Premium $ 35 645 ? Coz je daleko lacinejsi nez equvalent u vas.
  Muj vuz stal $ 62 000, ale muj druhy, ktery mam
  pouze $ 45 000
  Ma to direkt injektaz (Impala) 305 koni a 265 Torque.
  Vy neromrdci jezdite zaprdenou tramway, tak ze na to nemate ani ridicak.
  Jste plni nenavisti vy sifilitici a patrite vsichni do jedne skupiny. Ta se pozna typickym smradem, ktery nema jina skupina.

  Drzite pospolu jako hovno na vojeske kosili a vite, ze je s vami zle. Vi to citite, ze jste nenavideni, a to jak dopadnete vam mohu zdelit pouze ja, coz neudelam z takticke potreby.

  Vy nejze urazite, ale stale i lzete ! Jeden honolulu je cennejsi = 50 picusu jako jste vy.

  Vsechny vase lzi a manipulativni machinace vam rozmlatim v pravidelnych intervalech.
  Za nejakou dobu budete uplne bez vlivu.
  Budete delat pomocniky cikanum a ja se vam prijedu vysmivat.
  Pokud vas narod necha vubec zit.

  9:48...Nazvat Trumpa Nacistem ti jednou prijde velmi draho Idiote ! Kdyby jsi nemel nasrano v tve blbe palici, tak by jsi vedel, ze Nacisty temito recmi rehabilitujes... Dobytku !
  To jsem napsal ja HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nick - ignoruj ty imbecily - soustřed se na podstatné věci...

   Ti co chápou co se děje ti vždy odpoví - thumbs up buddy

   Smazat
  2. Vlastimile, no ono takove kopnuti do trolu je chvalihodne

   Smazat
  3. no tak Hulibrku už nás všechny pozurážels, vysvětlilsnám jak v americe tram je blaze tam se soustá na podlaze, v americe tam je hej, tam se chlastá petrolej. tak teď swi pohoň baldu protože ženskou v tý americe krom štětky za peníze nbesbalils. pomodlise a spinkat

   Smazat
  4. 23:50 tebe neurazim, ty se urazis sam, sebeurazeci
   O Americe nic nevis tak proc lezes na diskuzi a delas ze sebe vola

   Smazat
  5. Impala trapna imitace evropskycha japonskych automobilu, predni nahon 3.6 v6 s podprumernym vykonem, VVT? Big fucken deal to mela moje toyota supra pred 15ti lety a ykon ze 3 litru straight motoru 350 koni.
   Strc si tenhle srot do konecniku, je to trapna kopie.
   Auta jako jsou evropska a japonska nikdy amerika nedokaze vyrobit, nema na to know how.

   Smazat
 27. 15:40.. Co to je socialne korektni jednani ?
  Socialni korektnost je vztavat do prace v horku ci zime a potom ovoce prace prerozdelovat ?
  To potom ma jeden velmi slozity zivot a druhy velmi
  snadny.
  Ten s tim slozitym zivotem ma take stale tezsi bremeno.

  Uvedomte si utopisticti socialiste, ze vsechno nekdo musi platit.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to jen otázkou mamonu milý HONOLULU. Sociálně nekorektní jednání je to třeba i to, když si v Chicagu na náledí vyvrtneš kotník a když chceš od kolemjdoucích pomoc, tak tě obloukem obcházejí, protože
   už dopředu mají obavu z toho, že by mohli mít problém s tvým právníkem. Nebo když ti tam dá na rušném chodníku( v Chicagu nějaké kupodivu jsou) do držky parta mexiků, kteří ti cestou na večeři seberou tvou výplatu, taky se všichni US zmrdi okolo tváří, že nic neviděli. Proč asi? Proč by riskovali ztrátu kapitálu či kreditu pro někoho, koho neznají i když potřebuje pomoc.
   Nevím jak je to bylo v Africe, pro tebe je možná JUESEJ vrcholem civilizace a technického pokroku, ale já jsem tady v ČR spkojen se svým Porsche, a tvou Impalu i s vašim Whitworth závitem,intchi a ostatními sračkami včetně vašeho AMERICAN-DREAM si PROSÍM nechte u vás. My tady žijeme mezi ostatními lidmi, kteří pro nás zůstávají lidmi, ne jen výrobními nástroji. Kdybys tolik neřešil Monney, nebyl bys ani Američan, nemám ti to za zlé. Moc tě zdravím a investuj, Dow jde nahoru.

   Smazat
  2. 19:53

   My Evropané jsme v lecčem opravdu zaostalí.

   Například nám někdy uniká jemný rozdíl mezi blbem obyčejným a blbem superiorním. Proto se blb superiorní tolik durdí, že s ním mluvíme jako s blbem prostým.

   V Bílém domě teď mají blba superiorního (tedy inteligentního). Honolulu nám tu prezentuje věrný odlesk takového blba; a to je vlastně "objektivně přínosné".

   Smazat
  3. No, to je pravda, ale nemyslím si, že by Trump byl nějakým extrablbem. Je svůj, je jako náš Zeman, oba mají "jiné" politicky nekorektní názory a vedou "odbojné" monology. Z mého pohledu v tomto případě vyjímka potvrzuje pravidlo, které říká, že aktivní blb je horší než třídí nepřítel. Když Hillary prohrála, dokonce jsem prodal i bunkr. Zátím mu věřím...

   Smazat
  4. Pepo,jen jestlis' to s tím bunkrem neuspěchal ?

   Smazat
  5. 20:24

   Proto jsem naznačil v závorce, že neztotožňuji tohoto blba s hlupákem, ale s asociálem nejhrubšího zrna. A v tom, že jím zůstane, mu také stoprocentně "věřím".

   Je to velice pěkná (a v historii zdaleka ne první) ukázka CITOVÉHO souznění asociálů chudých, chudnoucích a zchudlých s asociálem bohatým.
   Podobně silný odpor ke Clintonové, který asi cítí i většina z nás tady, byl především emocionální. To, proč získala o 3 milióny hlasů víc než vítěz, se teď už jeví jako nezajímavé. Nicméně symptomatické je, že se k tomu Trump stále vrací. Mluví o "vyšetření podvodů" - chce si udržet alespoň v očích svých příznivců svou pseudopočestnost.

   Proto bych varoval před tím, vidět v tom primárně otázku INTELEKTUÁLNÍ inferiority (např. nevzdělanosti voličů), jak je tu převládajícím zvykem.

   Smazat
  6. 20:24 (dodatek)

   Lapidárně, jako vždy, to vystihl Jan Keller:

   „Pokud vezmeme řeči obou uchazečů naprosto vážně, je s podivem, jak tato dvě pokřivená a bezcharakterní individua mohl vůbec někdo slušný volit“, řekl o Trumpovi a Clintonové.

   Smazat
  7. 21:20-byla jiná možnost pro lidi, kteří nechtějí globální konfrontaci, než uvěřit slibu Trumpa?

   Smazat
  8. 21:42
   Jasně, americkým voličům šlo o boj za mír !

   Smazat
  9. 21:47- nejen, nepodceňujte je.

   Smazat
  10. 19:53 do Chicaga lezou jen zoufalci (tech je mi lito) a hlupaci
   Ktery z nich jsi ty?

   Smazat
  11. 20:49 co furt opakujes lez, pitomce, pravda je ze Hilary ukradla 20 milionu hlasu podvodem

   Smazat
  12. Horni Dolni 26.ledna 2017 22:50

   Tak proč to americké úřady v oficiální zprávě ještě neopravily ? Tam má Clinton pořád ještě ty 3 milióny hlasů navíc?

   Co to tam proboha máte za bordel ? Jaktože s tím, vy poseroutkové, něco neuděláte ?

   Smazat
  13. 23:16 jaky urady? Jak oficialni? Amerika neni Cesko a tak ti prd pomuze pouzivat Cesky feudalisticky meritka. Kapisto?
   A s cim co dekat, ty havlopase.
   Ja jsem rad ze vyhral TRUMP VELIKY a stekot medii me prijde k smichu i kdyby media stekala ze Hillary vyhrala o miliardu hlasu.
   Dokazes to pochopit.
   I kdyby opravdu Hilkary vyhrala o miliardu hlasu vic tak je to furt jedno, protoze se voli po starech.
   Vyhral Trump, tecka.
   Ameriku ceka valka jako za dni Teddyho Rosevelta
   EU ceka genocida puvodnich obyvatel

   Smazat
  14. Jenom hlupaci a zoufalci do Chicaga? Muj prastryc pan Antonin Cermak ze Drine u Kladna by asi s vami nesouhlasil. Staral se o pristehovale cech a ti milovali. Zastrelil ho Nejakej Zangara pri pokusu zabit Roosevelta. Pul me rodiny v Chicagu zije od 1947 a velice uspesne.

   Smazat
 28. Pro Nicka:
  trio los panchos:
  besame mucho ...
  posílám a zdravím
  j.

  OdpovědětSmazat
 29. 11:01... To jsou strasne blbiny, ktere hlasas o tom , ze Amerika te neprijme, kdyz otevres hubu.

  Amerika sama o sobe ma 5 ACCENTU. Tak proc si myslis, ze to nekoho zarazi v nahledu na tebe. Mluv plynule anglicky a nemas zadny problem. Americane jsou tolerantni i kdyz budes ko, ko, koktat.
  V pripade , ze mas PRASECI POVAHU, tak te odvrhnou i sousede v Cesku.

  Nekteri z vas jsou opravdu takovy agresivni hnusaci, ze mi to silne pripomina praci v bushy v Africe, kdyz jeden vleze mezi opice.

  Vy NEANDRTALCI. Vy mate ohodnocovat informace a myslenky toho co prichazi z Washigtonu, protoze to bude mit vliv na vasi budoucnost.
  Vy radej urazite kazdeho, kdo nepatri k takovym nedomrdkum jako jste vy.
  Jestli vas necha narod na jakekoliv pozici vlivu, tak je s nim konec.
  Mam vas po krk pro dnesek, vy kousave POLOOPICE. Vratim se vsak a budu se soustredit na vase LHANI.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda boli co, privandrovalce, i kdybys tam zil 100 let akcent privandrovalce budes mit porad, neandrtalce.

   Smazat
  2. 0:10 no a dejme tomu, ale kdyz mu nevadi a naopak to k nemu lidi pritahuje a dela ho to zajimavejsim tak to je prima, ne? Pro Honolulu, ne pro ty co mu zavidi
   Zamysli se, po Cesku se potloukaji lide co predstiraji Americky prizvuk aby byly zajimavejsi a jeste na to lovi baby
   Chapes?
   Neni prizvuk jako prizvuk

   Smazat
 30. K tomu prvnímu hned svatě prostomyslnému diskutujícímu. Nikdo nemá jistotu, že Trump bude dělat to co říká, ale protože je v galérce USA administrativy nový, tak jsou oprávněné naděje, že by se mohly USA ve vztahu ke zbytku světa chovat lépe než k dobytku. A ta naděje pak vede k optimismu - co kdyby se ukázal po řadě politiků v USA neosvícených zase jeden osvícený? A je jedno, z jakých kruhů, společenských tříd a vrstev pochází. Je pravda, že když se pak projeví realita vzdálená od slov, bude o to větší zklamání občanů, včetně těch v USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:50-co byste čekal od trolla, zhrzeného že jeho favoritce(pokladní z Walmartu?) Hillary, nebylo umožněno si hodit pár atomovek na Kreml.

   Smazat
 31. Pozdraveni pani Prazska vlastovko. Mate na me uklidnujci ucinek..
  Besame, besame mucho,
  como si fuera esta noche
  La ultima vez
  (Libej me , libej me,
  jako by dnesni noc byla posledni.)

  Je to melodicka romanticka zeme se smyslem pro krasu.
  Pojedete-li tam nekdy doporucuji PUERTO VALLARTA.

  Kdyby neprisel Breznev a ja neutekl, tak by muj zivot v Cesku byl pod vlivem takovych ULTRA PRASAT, jako se vyskytujei zde. Nevracejte se z Vidne do Prahy pani Vlastovko. Oni vas tam budou nenavidet protoze jste chytrejsi.
  Jdu k mori prijdu jim napraskat klavesnici zitra.
  nick HONOLULU - (je zde stale leto.)

  OdpovědětSmazat
 32. Já jenom laicky,známe z historie stavbu Čínské zdi a také jak to dopadlo.Mne to Trumpovo snažení,stavět zeď na Mexické hranici,právě toto připomíná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:19-jak to dopadlo, že jsem tak smělý?

   Smazat
  2. Miroslav Povolny 26. ledna 2017 17:36
   Vlk Karkulku sežral.

   Smazat
  3. 17:39-dobrý ale nebyl to drak a princezna?

   Smazat
  4. Miroslav Povolny26. ledna 2017 17:36
   „jak to dopadlo, že jsem tak smělý?“
   To víme, Angličani je dostali od moře :-)
   Ale kdo tu zeď kdy stavěl, to snad neví nikdo. Wiki sice dává nějaké rozumy, ale to jsou spíše opravy a přístavby. Původní výstavba, spadá do oblasti konspirací. P.K.

   Smazat
  5. 19:17- Vím, do té doby se ale "pomnožili"...a samá "šikmoočka". Myslím, že zeď splnila účel. Tuším, že současné ploty mají mít stejný účel a jsou na cca pěti místech odhadem 20 000km, bez té čínské.

   Smazat
  6. Miroslav Povolny26. ledna 2017 21:23
   „... a samá "šikmoočka". Myslím, že zeď splnila účel“
   Možná, že tam byla postavená právě z toho důvodu. Někde jsem četl, že jakési střílny na té zdi, jsou směrem k Číně a ne od Číny. P.K.

   Smazat
  7. Pochopitelne zed je malo
   Vcerejsi edik o utocnych mestech je ten zpusob
   Beda mestum jako Chikago na ktery si tu stezuje pisalek
   Beda mestum ktere kryjou cizaky

   Smazat
 33. Domokracie v USA je vlastně patvar.Po vzniku
  USA se začaly vytvářet v duchu tradic VB,tedy
  i s tím chováním k jiným.Důsledkem britského
  vlivu je právě část ústavy USA,která umožňuje
  třeba i vojenský zásah v oblasti amerických
  zájmů.Přitom to,co je americký zájem rozhodují
  USA samy.Je to jen jiné pokračování koloniální
  politiky Britů.Nyní to chce Trump zarazit.Právě
  kvůli vzniklým nekonečným válkám,které nemohou
  USA vyhrát,jak se to projevilo v historii.
  Petr Majevský


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petr Majevský 17:45
   ano ,je to tak..
   včera jsem ovšem četla,že Tillerson šermoval pěstičkama směrem k Venezuele a Kubě...
   je to divné, neboť právě tato fyzická ukázka , mně trochu vylekala ,protože
   pres.Trump říkal,že už se USA nikdy nebudou plést do věci cizích států...
   možná,že to není tak dramatické a jsou to
   takové ty výlevy typu "dejte si pozor,my o vás víme" ,ale stejně mně to trochu zaskočilo..
   divné je i to ,že slib o rozpuštění NATO se
   nemá tendenci konat ,ba naopak americké soldatesky a vojenská technika se v evropě
   množí do tisíců všelijakých objektů ,které si vesele jezdí a přemísťují se kam libo ..
   .Jak to ?
   to mně musí Nick vysvětlit!
   j.

   Smazat
  2. 18:34
   Trump rozvíjí bilaterální přátelské vztahy. Začal s Mexikem. Ti další ať se laskavě postaví do řady.

   Smazat
 34. Pro Nicka:
  Puerto Vallarta -příští rok jsem tam !
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomeň se tady v ČR levně a řádně pojistit. Až ti v "zemi zaslíbené někdo vymlátí zuby, nebudeš mít ani na letenku, až zaplatíš zubaře.

   Smazat
  2. Josef Volný 20:00
   ...je to tam opravdu tak nebezpečné?nemàm vubec potuchy --
   ale je to tam nàdherný-tedy alepoň,co jsem viděla pláže:-()!
   popiš situaci!
   j.

   Smazat
  3. Nedělej blbou, reklamní fotky z Yellou Stone jsou jedna věc, a životní realita věc druhá. Přečti si mou odpověď Nickovi v 19:53

   Smazat
  4. Josefe, misto narazek, popiste nam co se vam stalo? Mimochodem cesko v prumeru me pripada nebezpecnejsi
   S policii ktera na vse kasle
   A a justici ktera je uplatna a nefunkcni

   Smazat
 35. Škoda že Honolulu nezůstal doma, měli by jsme vhodného kandidáta na presidenta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty vole, to nemyšlíš vážně! tohohle narcise postiženého americkým velkohubismem a sklonem k exhibicionismu.

   Smazat
  2. Josef ,
   tak se hned nerozčiluj a uznej,že je to tam pěkný...však se člověk nemusí hned pohybovat
   na nějakých no go zônách!
   a nejela bych tam sama ,ne?
   jituš

   Smazat
  3. To je tvoje věc, Jituš :-)

   Smazat
  4. Josef:
   doplněk-
   teď jsem si prošla všechny dostupné stránky -
   a máš pravdu s tou opatrností...
   asi je nejlepší s nějakou dobrou cestovní kanceláří...soukromě jenom tak ,že jedeš(letíš)
   to asi nepůjde...
   to se musí připravit...
   zdravím
   j.

   Smazat
  5. Josef, tak vyklop co se ti stalo

   Smazat
 36. Tulsi Gabbardová, demokratická členka Sněmovny reprezentantů USA: "... týden JSEM strávila na poznávací misi v Sýrii a Libanonu, abych vše viděla na vlastní oči a slyšela přímo od Syřanů. Jejich životy pohltila hrůzná válka, která zabila stovky tisíc Syřanů a miliony jich při hledání klidu donutila uprchnout z vlasti.
  Je nyní jasnější než kdy dříve: tato válka o změnu režimu neslouží americkým zájmům ..."
  VÍCE viz http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/23596-tulsi-gabbardova-syrsky-narod-zoufale-potebuje-mir

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:40-pozdě bycha honit! Americký generál teď také tvrdí, že do Afganistánu měli jít později, až se vojáci naučí jejich řeč a poznají jejich kulturu. Neplatí to i pro USA politiky?

   Smazat
  2. 21:54 furt mensi chyba nez Cesko chodici do Havlismu

   Smazat
 37. DALSI VUL, jmenuje se Josef Volny ! Co jsi delal tech 6 roku v te Americe ? Proc jsi se tam nejel podivat, ty POSEROUTKO ?
  A dokonce ani YELLOWSTONE jsi nevidel ?
  Pravdepodobne se citis neodolatelnym a predstava , ze by ti natrhl trusnik Sasquatch te zarazila. Jiny duvod nebyl.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Josef ani nevi ze se nepise Yellow Stone. Co asi tech 6 let v Americe robil?
   Neco se mu stalo. Ale nesveri se nam
   Asi v utocnem a odepsanem meste Chikagu

   Smazat
  2. Honolulu, vysvetli prosim hnupum jak je Amerika velika a clenita
   A ze ma uzasny mista a taky mista kam by normalni American nevlez

   Smazat
 38. 0:10... ty jsi nedokazal rict nic, co by me bolelo primitivni zmetku..
  Na to abych ti vysveloval ameriku a jeji accenty, nestojis za to.
  Vysedavej cely zivot na predeli v tvem blbakove a kydej hnuj na svet, aby nebylo poznat, ze jsi provincionalni IDIOT - zbabely tak, ze v tom blbakove sedet musis.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky vysvetleni
   Amerika se neda z ceskeho dvorecku pochopit

   Smazat
 39. Pani Prazska vlastovko,
  pokud nebude v Mexicu nejaka revoluce, tak Puerto Vallarta je bezpecne mesto a oblibene turisty, jak z Evropy, tak z Ameriky. Oni z turismu ziji.

  Mesto, kde mate vyber v textilu a mode, ktera vas udivi barvami. Mesto hudby (velmi melodicke) a vyborne kuchyne.

  Mistni lide poznaji na dalku, ze jste Evropanka a jedine nebezpeci, ktere vam tam hrozi je to, ze se prejite pochoutek.

  Mesto NENI pouze turisticke mesto, ale ZIVE MEXICKE a proto je tak zajimave.

  Jidlo v typicke mexicke kantine je casto lahodnejsi nez v hotelu a daleko lacinejsi.
  Ja tech mest tam videl nekolik, a Puerto Vallarta mi vztoupilo do vzpominek vice nez druhe.
  Mexico je rozdeleno na staty, tak jako USA a mezi staty je rozdil. Toulat se do hor, at uz Sirra Madre Occidental, ci jinych nedoporucuji.
  V pripade, ze tam bude fackovacka kvuli invazi z
  Afriky, tak vas tam ani nepusti. Prtati revulicionari v Mexicu, jsou nejprtatejsi na svete, ale jejich nepratele jsou FEDERALES. Rozhodne ne turiste.
  nick HONOLULU - neverte Josefu Volnemu !

  OdpovědětSmazat
 40. At cokoliv napisi, tak nejaky ZAKOMPLEXOVANY polomozek, polo-OPICE, se citi urazen misto toho, aby se zamyslel nad informaci a mel z ni benefit.

  VOLOVE, (omlouvam se 4-nohym volum, za prirovnani k vam), Kdyz se vraci prumysl do USA, tak se snizi cena US $, aby sly vyrobky na odbyt.
  Bezelstne jsem uvedl jako priklad hracky , ktere u vas ani nemate a budou vam k dispozici - lacine a byl jsem zurive napaden.

  S vami se bavit je stejne jako slapnou do hovna, kvuli vasim KOMPLEXUM MENECENNOSTI.
  Stala opatrnost musi byt v podvedomi kazdeho, kdo se kvam priblizi.
  Slibuji, ze opatrny nebudu a budu vam tak nadavat, jako nikdo.
  To jsem napsal ja nick HONOLULU - take vam ze srdce
  preji, az budete pit vasi ranni CIGORKU, aby jse si oprili vas strasidelny CUMAK.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POSTAVIT ZED
   a bez Mexickych, Cinskych, Evropskych, Nemeckych a jinych produktu se Amerika bez problemu obejde
   Zato tyhle zeme se neobejdou bez Americkeho trhu
   V techto zemich vypuknou krize, hlasomor, nepokoje
   Bude valka
   Ovsem v evropice bude zase genocida

   Smazat
 41. 0:11... Je vas "cesky" - typicky "velemozek" ! Jsem penzista a prijem si mohu nechavat poslat, kam bych chtel.
  Kdybych se zde necit dobre, tak mohu bydlet kde chci.

  Predstava muset zit treba mezi vami (nebyt uteku) me desi vice, nez bydleni v ledarne Aljasky.
  Ten IDIOT - 0:11 s jeho nazorem a POSUDKEM, ktery mi vnucuje je hemeroidem vasi zeme.
  Kdo v Americe neni privandrovalec ? Pitomec nezna dejiny.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapecnici tomu nemuzou rozumet
   Meli by cist a ne psat
   Honolulu pis dal, cim vic detajlu tim lip
   Co ted podepisuje Trump?

   Smazat
  2. 14:28
   Ten parchant mi právě podepsal padáka. Prej trolím, jako smradlavej Čech. Jedu rači do Afriky, důchod mi tam prej budou posílat.
   Pá a pusu. HOVNOLULU

   Smazat
 42. Pani Prazska vlastovko, nagooglujte pro predstavu.
  Vas jako umelkyni to pobavi..

  TYPICAL MEXICAN VILLAGE OUTFITS images,
  nebo, WOMAN CLOTHING images,
  nebo, MEXICAN BLANKETS images.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 43. from honolulu to HORNI DOLNI...
  Je te zde vice potreba, nebo ti nedomrdci me zde uklovaji. Vcera to bylo ze vsech stran.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Orla jako jsi ty Honolulu slepice uklovat nemuzou
   Nicmene ja listicka rysava ti uz specham na pomoc a udelam tem havlosoepicim s kurniku chlivek
   To zase bude litat peri
   Hlidam ti zada, neboj
   Nebo jak rikaji bojovi piloti, mam tvych 6
   I have your 6
   Na havloslepicich si smlsnu
   Mam je rad, hlavne prsicka si pochvaluji

   Smazat
 44. Anonymní HONOLULU 27.ledna 2017 4:54
  a
  Anonymní HORNI DOLNI 26.ledna 2017 23:23

  TO JSTE VY DVĚ ZHOVADILÁ MÉDIA NESLYŠELA, ŽE MÁTE DRŽET HUBU ?

  Steve Bannon

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. -


   "When last year she was asked about her husband’s presidential campaign, Melania said, that she encouraged him because she knew what he will do and what he can do for America. He loves the American people and he wants to help them."

   A tak pravda a láska vítězí ...


   -

   Smazat
  2. 7:50 omyl ty havlohovado
   Bannon by Honolulu i me pochvalil

   Smazat
  3. 8:09 jeste ze USA neni Cesko
   Vycistit bazinu

   Smazat
 45. TISKOVÁ OPRAVA

  Here is the fair and unbiased story about the inauguration written in compliance with the Trump style guidelines that we should have been obeying all along.

  Nothing that has ever happened or will ever happen was as great as Donald Trump’s inauguration.

  The crowd was magnificent and huge, bigger than any crowd had ever been before! It stretched all the way to the moon. The Pope, who was there, confirmed it.

  “Thanks for being here, Pope,” Donald Trump told him.

  “Are you kidding? You’re my best friend,” the Pope said. “I wouldn’t miss your big day for anything!” He gave Donald Trump a big high-five.

  Everyone in the world had come there at great expense. They sold all their possessions — their homes, their “Hamilton” tickets, which were worthless to them — to raise money to come and see this great sight. They could not believe that a perfect being such as Donald Trump even existed. They thought that he was a myth or a legend or a decades-long series of fabrications.

  But then they saw him, and their doubts fell away.

  The media was there, too, and they were very sorry. “Donald,” the newscasters said, “we were mean to you. We used to laugh and call you names. We were no better than all of the other reindeer. How can you ever forgive us?”

  “Forgive you?” Donald Trump asked. “I’ve already forgotten.” He smiled a big, beautiful smile. That was just who Donald Trump was: forgiving, like Jesus, but blond.

  OdpovědětSmazat
 46. 7:50...Steve Bannon je muj kamos, tak nezneuzivej jeho podpis, nebo mu to pozaluji ! Krome toho on ted prosetruje zahady kolem udalosti v 2012 (Andrwa Breitbarta). Ktera media ma pan pretender na mysli ?

  8:09... Tato informace by mohla byt pravdiva, ale je neslusne vysetrovat rozhovory v kazdem manzelstvi.

  8:27... Tato informace je silne nepravdepodobna, nebot si neumim predstavit, ze by media, po tom vsem co udelala, se zmenila.
  Papez naznacoval podobenstvi mezi nastupem Hitlera a Trumpa, coz je naseho katolickeho "pastyre" nehodno, zkratka stoji za hovno.
  Krist byl blondak s modryma ocima, coz v dnesni dobe veda prokazala a jeho etnicka prislusnost je znama take.

  Budete-li psat anglicky (me to nevadi), tak Cechum vezmete moznost se vzajemne napadat, coz jim pokazi radost.
  nick honolulu - keen observer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:38

   (7:50)
   No to se máš čím chlubit, že kamarádíš s tím teploušem.
   A kdybys rozuměl česky, pochopil bys, že média jsi ty a Horni Dolni. Oba mluvíte jak v tranzu.

   (8:09)
   Ta paní to řekla veřejně. Je to snad neslušné?

   (8:27)
   Jako křesťan bys neměl zapomínat, že cesta k polepšení není pro nikoho uzavřená.
   Na Hitlera Trump nemá, s vypětím sil to může dotáhnout na Mussoliniho nebo Berlusconiho.
   Soudíš všechny ukvapeně, nejen Čechy, podle vlastní upatlané mentality. Představ si, že jsou i lidé, kteří se navzájem respektují a nevztekají se pořád jako malé děti. Věřil bys tomu?

   Smazat
  2. 14:02 omyl, me a Honolulu ma Bannon rad
   Tebe nemaj radi ani tvoje blechy
   Za tve urazky Trumpa zaslouzis dozivoti v Quantanamu
   Brzo dopises

   Smazat
  3. 14:02 tebe havlosmrade nerezpektuje nikdo

   Smazat
 47. Na oslavu Trumpova vítězství si dovoluji vás pozvat na další z tematických večerů na téma "mocenský vliv USA a korporací na politiku zemí Latinské Ameriky", tentokrát věnovaný Kubě a kubánské revoluci.

  Úvodní slovo přednese politolog a historik Jaroslav Fiala, šéfredaktor komentářového webu a2larm.cz a autor nedávno vydané knihy Jak se zbavit Castra.

  V rámci večera bude promítnut německý dokumentární film Kuba před revolucí - ráj pro mafii. Film bude uveden v českém znění. Po filmu následuje diskuse.

  Akce proběhne v úterý 7. 2. od 19. hod. v kavárně klubu Cross, Plynární 23, Praha 7, vstup volný.

  OdpovědětSmazat
 48. V ramci snahy o sjednoceni zeme, se president Trump snazi dezorganizovat a dezorietovat jeho opozici a nekterym jejim castem dela "ustupky"..(Maji vsak to, co udelali schovano jako v Kampelisce.) My z ulice si budeme pamatovat vsechno a vsechny.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  nick honolulu - koncim zde a jdem se hadat jinam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak
   A pamatovat i trola co vyhrozoval Trumpovi
   Quantanamo ceka

   Smazat
 49. Nakej curacek se tu retoricky ptal co udela Trump pro Cesko
  Ja doufam ze havlicesko srazi do prachu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vy snad oba s hulibrkem máte z toho vašeho trumpety noční poluce. to už není možný takový tyjátry kolem narcise s blond přehazkou. to je paridie na chlapa. tohle je novej POTUS? no ta to teda...

   Smazat
  2. 17:49 no alespon tu neskemrame o vylizani prdele jako ty
   Jo z Trumpa jsem nadseny, Honolulu a jini patrioti dle jejich slov take
   Nadseni ovsem havlista jako ty nemuze pochopit, ty znas jen havlolzi

   Smazat
  3. V Americe jsou většinou teplí. A shánějí se na všech webech. Horní Dolní tu asi loví.

   Smazat
 50. Horni Dolni 27.ledna 2017 14:15
  Jediné v co ty můžeš doufat, ratlíčku, je, že tě při tom tvém obechcávání kandelábrů nechytí pohodný a nešoupne do kafilerie.
  A čuráček jsi tady odjakživa ty, to přece už dávno víš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:19 mlc, havloprase
   Na diskuzi nestacis ani intelektem ani nicim, nadavat neumis, bojis se i podepsat, jsi takova rohozka

   Zly pes horni dolni te brzo rafne

   Smazat
 51. 14:02.. nikdy jsem nepremyslel o jeho sexualni orientaci.
  Krome toho, je to lez, co pises ! Byl 2x zenat a ma dceru.

  Pochopil jsem ze myslis nas , ale nerozumim, proc jsi
  pouzil term MEDIA ? My nejsme media, ale dve individualni osobnosti.

  Nejsme v tranzu, ale vysoko nad vami ! My jsme sokoli, vy jste shit pushers.
  Amen - jdu ted jinam.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:25
   Jste média, protože jste jen hlásné trouby pro hlasy ze záhrobí. To zajímá nanejvýš jen takové kravky jako pražska vlaštovka.

   Jako katolík nemáš co dělat v Sokole, pazříš do Orla.

   Jinak samozřejmě všichni vědí, že jsi
   1) superiorní, a
   2) kamarádský.

   Ale přesto to, prosím, každý den pro jistotu opakuj, aby u nově příchozích nedošlo k nějakému omylu. Kdyby tě totiž posuzoval podle tvých žvástů, mohl by si ještě pomyslet, že jsi inferiorní a hádavý. Tak se radši nezapomeň vždycky pochválit!

   Smazat
  2. Clovece, Honolulu, premyslel jsem o tom. On ma mozna pravdu. Ja nejsem media, jsem jen zly pes ratlicek jak me tu napsal havlotrol. Zapomel ze psi kousou.
   Jenze ty, Honolulu, media jsi! Media jednoho muze. Jeden muz proti konglomeratu CNN, NYT, WP a jinych. Takova presila.
   A PRES TO ZE JE PROTI TOBE PRESILA FALESNYCH A LZIVYCH MEDII TAK VYHRAVAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Hilaromedia lhaly a tim se odsoudili do potupneho hrobu
   A tak hlas jednoho muze je mnohdy silnejsi nez hlas lzivych media zombic

   Smazat
  3. 14:35 Honolulu je nekdo, ty havloprase jsi nic
   Jen havlista coz je min nez nic

   Smazat
 52. HORNI DOLNI, chci te informovat, ze k nim zacinam citit opravdu silnou nechut.
  Vaznejsi dizkuze s analyzou toho, co se deje, zacina byt nemozna.
  Odejit vsak znamena vyklidit jim pole, tak je tu radej budeme mlatit klavesnicemi, az budou znechuceni oni.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní HONOLULU 27.ledna 2017 14:35

   Díky, popsal jsi svou ubohost naprosto přesně:

   --- "Odejit vsak znamena vyklidit jim pole, tak je tu radej budeme mlatit klavesnicemi, az budou znechuceni oni." ---

   Však ty sračko ubohá sem z žádného jiného důvodů ani nepíšeš!
   To, čemu říkáš diskuse a analýza jsou pomatené kecy uslintaného dědka.
   Tvůj vzteklý ratlíček/čuráček napíše denně stovku jednořádkových nadávek a je přesvědčený, jak skvěle svůj úkol splnil.
   Jste dvě truchlivě směšné a hloupé kreatury, nic víc.

   Smazat
  2. Eto nicevo, bratre Honolulu
   Me naopak zacinaji strachem se potici havlisti chutnat
   Jak smrdi strachem, ty predsmrtne krece
   Z jedny strany Putin, z druhe Trump
   Z treti Zeman
   Havlovci kvici
   Jak Putna
   Ja zadne pole nevyklizim, tady je moje, tady je Hornodolni kralovstvi!

   Smazat
  3. 14:48 ale, uhrovity mladicek havlosmazka se nam ozvala
   Mladik co nikde nebyl, a co bude cestovat leda do Quantanama
   A prosit o milost
   Ze kdyz vyhrozoval americkemu presidentovi ze byl nepricetny

   Smazat
 53. VOLE, mas stejny cas prispevku jako ja, tak te nemohu poslat do trusniku !
  MEJ NICK ! Poseroutko !
  Jste pokadeni strachem z kazdeho naseho slova ! Vynikame nad vami ve vsem. Vcerejsek patri vam ! My jsme predvoj zitrka a ty i ve sve vrozene zabednenosti to vis.
  nick HONOLULU - zarivy svetlonos.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymovi vystupujícímu zde pod přezdívkou HONOLULU 27.ledna 2017 14:44:

   Ty předvoji zítřka, běž si radši vyměnit pleny. Přitom se může, pro mě za mě, třeba obdivovat v zrcadle.

   Smazat
  2. Uhrovita havlosracka se boji i podepsat, mysli si ze tim utece Quantanamu

   Smazat
  3. 14:51 ty pliny nemas, ty seres v sini, uhrovity anonyme

   Smazat
 54. Tijuana, Mexico:

  Před několika dny začali stavební dělníci z pověření mexické vlády na několika místech podle hranice s USA hloubit obrovské tunely.

  http://www.der-postillon.com/2017/01/mexiko-tunnel.html

  Nějakých 100 metrů od hranice začali dělníci bagry a stavebními stroji hloubit zeminu. Kam tunely povedou, je zatím nejasné – na dotazy médií vláda neodpovídá.
  "Do toho nikomu nic není" říká mexický prezident Enrique Peña Nieto. "Ve vlastní zemi si přeci můžeme kopat tunely, jak chceme. Jaké infrastrukturní projekty v naší mexické zemi provádíme, je jen a jen naší věcí!"

  Podle informací, které unikly ven, mají být tunely dlouhé několik kilometrů. Současně vznikají na četných vyvýšeninách kolem hranic státem subvencované školy paraglidingu a firmy, které nabízejí lety balónem, "aby se mexičtí občané mohli ještě lépe potěšit pohledem na přírodu tohoto zvláštního regionu", píše se v oficiálním prohlášení.

  Podrobnosti o vlastním účelu stavebních opatření mexická vláda zatím tají. O financování mamutího projektu však nenechává nikoho na pochybách.

  "Náklady na tunely ponesou USA", říká prezident Nieto.

  OdpovědětSmazat
 55. USA se pod Trumpovým vedením stane nejprogresivnější zemí na světě.

  Inspirován papežem Inocencem Třetím, který roku 1198 zavedl babyboxy, navrhuje Donald Trump v příštím roce rozestavět po celé zemi kontejnery na hygienické odkládání nepotřebných seniorů - tzv. seniorboxy.

  Donald Trump přitom prokázal své nekonečně dobré srdce, když rozhodně odmítl konkurenční návrh, aby seniory svrhovali z oken Trump Tower.

  Trumpovi inženýři navíc spočítali, že by se při této variantě řešení sociálních a zdravotních problémů neúnosně zvýšily náklady na vytápění v zimě, a v létě náklady na klimatizaci.

  Bílý dům oznámil, že o čištění a vyprázdňování seniorboxů se jedná s mexickou vládou. Raul Castro předchozí návrhy USA v tomto směru odmítl s průhlednou výmluvou, že zdatní američtí důchodci by beztak brzy uplavali zpátky na Floridu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:23, 20:02- to již začala "Sorošova" protikampaň? Co odkazy?

   Smazat
  2. 21:31

   MAKE AMERICA GREAT AGAIN !

   Mluvčí Bílého domu Sean Spicer oznámil na tiskové konferenci, že
   "první oficiální stolice Donalda Trumpa po inauguraci byla dvakrát větší než první stolice presidenta Obamy v lednu 2009. Tečka!"

   Spicer stejně jako další spolupracovníci v Bílém domě potvrzují tento nadlidský výkon sedmdesátiletého presidenta. Fotografie bohužel není k disposici.

   Sean Spicer v závěru své zprávy dodal:
   "Při vší úctě k předcházejícím 44 presidentům USA, takovou hromadu hoven Bílý dům ještě neviděl."

   Varoval také přítomné novináře, aby se nepokoušeli Trumpovi výkony ani v této oblasti bagatelizovat.
   "Vím, že jste se spikli, abyste presidenta při každé příležitosti zesměšňovali. Naštěstí jsem tu ale já, abych se o to postaral."

   https://www.opensocietyfoundations.org/

   Smazat
  3. 21:44- ano, "otevřená společnost" je pro mne stejně důvěry hodná, jako "poštovní noviny".

   Smazat
 56. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 57. "...sledujeme že jedna ze tří noh podpory tohoto prohnilého systému, tj. - korumpující peníze, - formální autorita podepřena státními silovými složkami, a mozky vymývající mašinérie zkorumpovaných lživých mainstreamových massmedií, se zbortila."

  - Autor je skutečně mimořádný optimista. Inu, přání bývá otcem myšlenky.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.