Reklama

.

.

pondělí 16. ledna 2017

Kritizovat presidenta za varování občanstva může jen nepřítel státu

Jiří Jaroš Nickelli
16.1.2016 ČeskéNárodníListy

Prý někteří politikové kritizují pana presidenta Zemana za jeho varování občanům, že v zemi se pohybuje potenciální islámský terorista z okruhu Maghribu.Za první - co je to Maghrib (psáváno též Maghreb)? Je to region severní Afriky, zahrnující země jako Maroko, Alžír, Tunis a Lybie. Již od starověku je znám z pohádek o tamních čarodějích, což se dostalo i do sbírky pověstí mytické Šahrazád.

Za druhé - proč by pan president "vypustil džina z láhve", jak to nazvalo ironicky Metro, denně cpané do ruky občanům zdarma, aby nahradilo jejich odpor ke kupovaným tiskovinám, kdyby neměl řádný důvod? Pan president to zajisté neučil bezdůvodně a neučinil to pro strašení občanstva, jak idiotsky vyprávějí jistí politici nebo politrukové. Pan president to učinil z důvodu péče o občany, aby jim názorně osvětlil stav, že v naší zemi se volně potlouká nebezpečné individium, které může provést teroristicky čin.

Za třetí - Pan president ani nevypustil džina z láhve, ani nekompromitoval rozvědky. To vše jsou jen neprofesionální bláboly, mající ohlupovat občanstvo.Jejich cíl je jediný - opět dehonestovat a dekvalifikovat pana presidenta. Jenže občan zdaleka není takový hlupák, za něhož jej považují politici, média a politrukové. Občan si po varování nejvyšší hlavy státu opět spočítá, že v zemi nefunguje něco dobře - a to nefungují záchytné orgány k tomu určené. Co dokážou taková individua dělat, vidíme z žalostné praxe okolní Evropy - a dnes i z dosti blízkého Berlína! Takže pokud si média a nějací ouřadové vylévají zlost na panu presidentu, měli by plakat na pravém hrobě. Pravý hrob jsou neschopné orgány, které by naopak měly panu presidentu hlásit úspěšný lov na podezřelé individuum, aby nemohlo páchat teroristické zločiny nikde v Evropě, nejen u nás! Pan president nemaří žádné vyšetřování - pan president varuje občanstvo! A žvanící a stěžující si poslanci - například pan Gabal z KDU - by měli mlčet.

Příkladem ochrany občanstva nám může být Izrael. Izrael koná aktivní ochranu občanů proti takovým individuím a nepáře se s nesmyslnými diskusemi o tom, zdali někdo vypouští nebo nevypouští džiny. Izrael je přední výspa civilizace Evropy a často se sám musí bránit proti islámskému teroru, aby vůbec zajistil svou existenci a existenci svých občanů. Koná tak jen svou povinnost vůči svému lidu.

Omlouvat terorismus, odlučovat ho uměle od ideologie islámu, od středověké nelidské šarii, od teroristických bratrstev jako je třeba Hamás, je prostě ohavné mnichovanství, je to ohavný apeasement těch, co připustili ve 20.století rozmach hitlerismu. A žádný pan Halík nebo Horáček to nemohou vyvrátit svými paagrumenty o migrantech jako dešti, s nímž prý nelze bojovat, nebo o islámu jako jiné cestě k Bohu (mimochodem vroubené zkrvavenými čepelemi po nemuslimských hrdlech a bombovými atentáty trhajícími nemuslimské káfiry na kusy).

My, obyčejní občané, a zvláště pak pozůstalí po obětech Osvětimi a nacismu i sudetismu, nebudeme volit takové strany, které trpí vředem novomnichovanství - ať jsou to lidovci, sociální demokraté, nebo někdo jiný. My stojíme za panem presidentem.

PhDr. Jiří Jaroš Nickelli

47 komentářů :

 1. Na Horáčka se vybodni. Ten tu kandidaturu stáhne, protože nebude chtít zažít tu ostudu, až dostane půl hlasu od sluníčkáře a druhej půl od Havlojda. Miloš si prostě jen klasicky pustil pusu na špacír, protože to je dobrá předvolební kampaň. Miloš v příštích volbách natře všem ostatním kandidátům zadnici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co sto napsal? Od tebe dostane kterou půlku levou nebo pravou? Jsi stejný mamlas jak soudruh,fašista a zloděj Horáček.

   Vymazat
  2. 17:15
   Např. ode mne dostane sázkař půlky obě - z té oblasti pod koncem mých zad.

   Vymazat
  3. Přísně tajná zpráva.
   Premiér sobotka škemral u prezidenta Putina, aby mu zařídil, aby ČSSD vyhrála volby, když teď rozhoduje o volbách ve světě, co by to neudělal pro něj.Ten to podle nejtajnějších zpráv slíbil, ale musíme za to třikrát za sebou prohrát v hokeji na MS. Nikde nezveřejňovat, tajné.

   Vymazat
  4. Frajer HORÁČEK DOSTANE PODPORU OBČANŮ asi jako ji dostala romofilka Klára Samková... kterou nepodpořili ani Cikáni...

   Vymazat
  5. Zemana vyzve páternoster Halík. To bude prdel

   Vymazat
  6. Jednou je z disidenta president a za chvilku je z presidenta zase disident...
   Akorat zrudy si prevlikly ty komunsticky haleny , ponevadz vysly z mody ...

   Vymazat
 2. Já také naprosto souhlasím s prezidentem Zemanem,že pustil tuto informaci.Kdyby se něco stalo,tak by se všichni kroutili,že o ničem nevěděli,že je to úmysl nějakého psychopata.Takto je aspoň zvedl několik politiků ze zadku,ač činí co je potřeba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to vyhlášení omezuje provedení teroristického útoku. Všichni zde snad již vědí, že žádní teroristé (jakýsi zbojníci) v dnešním globalizovaném světě již nejsou (možná a prodloužené ruce tajných služeb států, které těmi útoky vyvíjejí nátlak na cizí vládu (nejlépe vidět na Asadovi, neskáče jak pískáme, tak mu tam pomocí tajných služeb zavaříme a založíme IS). Tím, že to Zeman dopředu ohlásí tím maximálně snižuje zisk protivníka v informační válce. Šok davu nebude takový a pak to již nepůjde hodit na protivníka (z teroristických útoku se vždy někdo cíleně obviní, většinou si tam dotyčný nechá pas, aby to bylo jasné).

   Vymazat
  2. Jen abyste toho Zemana nepřechválili,zrovna jsem se dočetl,že sen zve toho "potróblýho Fanu",co dělá papeža...tak nevím,jestli si tam už nedošáhne a potřebuje si od něj nechat opláchnout čapy,nebo ohambí,to nevím,ale jistý je,že o toho kašpara z Vatikánu tu kromě Ha(jz)líka nikdo nestojí,dokonce ani čtenáři Hájkova kontrarevolučního Protiproudu a to tam u nich dost fest smrdí kadidlem....to jsem zvědav,co tím sleduje a komu se zas šmajchluje.

   Vymazat
  3. 14:36 Všichni, kdo spekulují o tom, co Zeman "pustil" a proč, by si měli nejdříve vyslechnout celý jeho rozhovor tady:
   http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3779163
   Uvidíte, že je to zase jen stále dokola používaná technika k odklonění pozornosti od podstatného k prkotině. Abych věděl, že se na našem území může pohybovat terorista nepotřebuji zprávu tajných služeb. Stačí vědomost, že naše hranice jsou otevřené. Je to stejně "závažná" informace, jako že se u nás může vyskytovat další šílenec, jako ten v Uherském Brodě. Zeman přece použil "teroristu" jen jako důkaz, že CTHH těžko může označovat něco za nepravdu, když k pravdě ani nemá přístup. Konkrétně, pokud by nějaký web psal, že se na našem území pohybuje terorista z Magrebu tak to nemůžou ani potvrdit ani vyvrátit, protože to s jistotou nemohou vědět. Takto to Zeman podal, bohužel to nepochopil ani ten redaktor, a co je horší, nepochopili to nebo záměrně překroutili i politici. Už mě z té hlouposti opravdu mrazí.

   Vymazat
  4. naprosto přesně.

   Vymazat
  5. Oni to dělají schválně akorát mají smůlu, že lidé si nenechali vymýt mozky. Proto neobstál ten buzerant Schapíro i když tady nalel doláče na vyvolání masových nepokojů.Zrovna jako v Polsku se jim nepodařilo dostat vítače na projíždějící kolony těch amických šrotů.A ti naší prašivci to zkouší znova a znova.I tady se objěvují zoufalci a popichují buď s prospěchu nebo z vygumovanosti. A´t ži je prezident Zeman a jeho odvaha těm debilům vždy něco nahodit aby se odkrývali.A při volbách si to zapamatovat a nakopat je do kou nebo zádele.

   Vymazat
  6. CTHH je naprosto idiotské a absurdní snažení dělat z něčeho "měřák objektivity a Orákuluum co nelže a má patent na pravdu",přičemž bude čerpat informace z tak profláklých "studnic moudrosti",jako CNN,Rothschildova Reuters,AP a Spol.,které jsou ti největší manipulátoři,lháři a tvůrci virtuálnich realit,absurdních surrealit a metrixů....ti šašci jsou i s Chovancem i tím volem Bohušem k smíchu i bez nasazování si klaunovských nosů...to starej Polívka,valašský to král,je proti nim s tím svým přírodně-slivovicovým červeným nosem důstojná a důvěryhodná instituce....

   Vymazat
 3. Gabal je ztělesněné zlo. Válečný štváč.

  OdpovědětVymazat
 4. Chce to zákon na odstřel havloidů.
  Za každého odměna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by byla chyba. Jejich počet se zmenšuje. Budou mít vlastní rezervaci.

   Vymazat
  2. A první by měl být na řadě Satan v lidské podobě Halík.

   Vymazat
  3. K 14:58 to se nesmí stát, stala by se z nich obět. Je potřeba je zavřít do zoo aby se na ně lidé mohli chodit dívat. Když jsem chodil na devítku a s námi do třídy chodilo pár těch přičmoudlých a k zjistilo se,že některý něco ukradl tak jsme ho strčili do digestoře to by jste nevěřili jak to výchovně funguje.

   Vymazat
  4. 15.26 Satan Halík má konkurenci v podobě pátera vyklouze, sudeťáka, das Teufel - Hermana

   Vymazat
 5. Já jsem byl šokován vystoupením generála Karla Randáka. Pochybuji, že by měl v této věci kompletní informace z kterých je patrné o co prezidentovi jde. On však v televizi vystoupení prezidenta Zemana napadl a začal filozofovat ne jako generál rozvědky, ale jako frajtr této instituce ve které pracoval jenom proto, aby se zviditelnil. Na tomto je vidět kdo tady po revoluci byl oceňován titulem - hodností generál. Pane Randák než příště začnete žvanit, tak prosím přemýšlejte. Jinak pro odborníky kteří pracovali v těchto službách se budete jevit jako totální amatér.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je furt z jednoho pytle,jak ten generál Randák,tak i takoví,jako "napalici " Bok,když byl tuším šéfem BIS,anebo hvězdopravec Baudyš,pěnice ze slePičárny Parkanka,nebo komedoš 3.sorty Strupnický,ministr války...je to blázinec tahle země,přesně k obrazu tomu zlořečenému Havlovi.

   Vymazat
 6. On pan prezident to měl dotáhnou do konce. Po informaci, že se zde pohybuje možný islámský terorista, měl dodat, že určitě nebude jediný. Protože to si může myslet jen naprostý pitomec.Problém je jen v tom, že tajné služby o nich jaksi neví.

  OdpovědětVymazat
 7. Informace o které sluníčkáři nemohou říci, že je lež se stala berličkou ke kopání do pana presidenta!
  Jak ubohé a od p. Randáka, navíc hloupé. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 8. President Zeman a premier Orban jsou v techto dnech nejoblibenejsi evropsti statnici..
  O jejich vlasteneckych postojich vi i jine rasy, nez jsou Evropane a vyjadruji se o nich s respektem a obdivem.

  Clanek pana Nickelliho se mi libi. To, ze president Zeman varuje pred terorismem kozomrdu proti nam, je zasluzne. President je a byl prozretelny.
  Za 5 dni je inagurace a nas president Trump zacne stavet plot na jizni hranici plnym usilim. (On uz se ted stavi.) A Islam se vrati tam, odkud prisel.

  Eminence kardinale Duko ! Jsem verny Katolik ! Az prijede nas svaty otec do Prahy, podstrcte mu do kafe
  PROJIMADLO ! On je marinated v bludech, ktere hranici se Satanismem. Potrebuje procistit od zbloudilosti a pomateni mysly. A Halik ? HUUUU,ha ha, ha, ha...Nebyt Halika, tak neni v kostele sranda.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:08 Malá oprava našeho Děda Vševěda. Prezident Trump na poslední tiskovce řekl, že plot stavět nebude. Bude stavět zeď!

   Vymazat
 9. Budu citovat z jednoho vyjádření na netu, které se sem nejlépe hodí: „Zeman zase nasral do větráku a teď se baví, jak jsou všichni kropenatí,“ napsal na svém facebookovém profilu bývalý politik ODS a komentátor brněnského dění Petr Paulczyňski, nyní již v penzi. „Nebo si snad ty mluvící hlavy opravdu myslí, že je tak blbej, aby vyzrazoval nějaký státní tajemství?“ dodal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:00 Zábavné je, že ten větrák vždycky roztočí ti, kteří jsou nakonec nejvíce kropenatí.

   Vymazat
 10. Oni ti politici mají v hlavě místo mozku takovou
  hnědou hmotu.My,ostatní,ji máme taky.Jen na úplně
  jiném konci těla.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když jsem viděl jak se uklání na památku Palacha Napadla mně podoba pokladáním věnců u hrobu neznámeho vojína KAREL KRYL - co tady
   čumíte.....

   Vymazat
 11. Chronologie útoků proti Milošovi Zemanovi si vyžaduje aktualizaci:

  http://www.parlamentnilisty.cz/profily-sprava/user-data/06B091AE/file/121145-2016-11-xx-Chronologie-%C3%BAtok%C5%AF-proti-Milo%C5%A1ovi-Zemanovi-1.pdf

  OdpovědětVymazat
 12. Zpozornete prosim ! Informativni velicina s briliantnimi analytickymi schopnostmi - (mluvim o sobe - JA NICK HONOLULU), vas OSLNI svym pozorovacim talentem !

  Byl jsem v Cesku na vylete a toulal jsem se ! Lide v Cesku jsou velmi pracoviti a houzevnati. (Natirali domy, opravovali strechy, pracovali na zahrade, atd.) A jinem miste to bylo to stejne...
  (Kdyz jsemm navadel jednu pani, aby prestala pracovat, tak mi rekla , ze jsem blbec z Kromerize - tam to vsak neznam.)

  Tyto uslechtile vlastnosti, nepratele bile rasy chteji vyuzit na ZNICENI bile evropske rasy a kultury ! Tim ze vam do Ceska nazenou nezadouci barbary, tak ceska houzevnatost dostane MLYNSKY KAMEN na krk (zavazi) a Cesi budou na lenochy pracovat a zivit je + pracovat na domech a zahradach svych a padnou unavou.

  V Zululandu to bylo jinak ! Na malem policku pracovaly pouze cernosky, zatim co Zulu pouze tancili, jebali a mlatili po hlavach svoje sousedy.
  Takze, az se Afrika prestehuje k vam , tak zkoncite jako cernosky v Zululandu a Zulu vas budou jebat, mlatit po hlavach a poradat tance na oslavu vaseho pokoreni...

  Stojim za tim co jsem napsal PEVNE, nebot jsem to videl a zazil !
  A vy Cesi prestante poslouchat vselijake Haliky a poslechnete me !
  On v Zululandu nikdy nebyl, a to co deje v Zululandu je v ruznych obmenach vsude stejne - od Capskeho mesta az po Cairo.
  nick honolulu - with clear understanding of situation.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nicku, jsem stejně starý jako ty a naučil jsem se tomu, nikomu neradit. Vždyť ty naše zkušenosti nebyly zadarmo stály spoustu peněz a kopanců. Oni ti mladí si sami musí rozbít čenich a proč bych já měl někomu radit když on to nechce a navíc zadarmo. Zdraví H.

   Vymazat
  2. Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho vynesla na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea ho bude vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou jenom „rýt držkou v zemi“, leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit.
   Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Vymazat
 13. Nostradamus Proroctví
  Kapucínské nám. 100/6
  Michel de Nostredame zvaný Nostradamus byl francouzský lékař, který proslul jako věštec.
  Narodil se (14.prosince 1503)v rodině Židů konvertovaných na křesťanství.Zemřel 2. července 1566.Jak je možné, že v 15.století dokázal říci co čeká lid ve století jednadvacátém...? Ale trefil to i s tím POLITIKUSEM

  Jeho proroctví:
  A v patnáctém roku toho věku (tzn. v roce 2015)
  Mohamedán zaplaví Iberii, Řím, Huny i daleký sever.Dostane se i do krajů Vikingů. Nikde nebude spokojen a bude třenice vyvolávat! Spory nastanou i mezi národy macedónskými a Huny pro tu vlnu vetřelců! Ruka Mohamedána bude stále napřažena po darech těch krajin a nároků nebude konce! Stabilní a silná Evropa bude narušena, toť cílem bratra západního.Bude to záminkou k zákroku silných legií a Evropa bude vtažena postupně do války! Vlny Mohamedánovi se podaří
  utlumit až roku sedmnáctého (2017) ale bude již pozdě! Peníze pozbudou ceny a chleba moc nebude
  sucha a zbytečné výdaje hlad. Rabování, násilí a tekoucí krev bude chlebem každodenním a velká města budou plakat!Nároky a nenasytnost Mohamedána se budou zvyšovat a lid je bude živit.
  Bratr ze západu bude nepokoje posouvat k hranicím bratra východního a nová válka bude!
  Až bratr Západu zjistí, že co vyvolal sám nezvládne,spojí se s odolným Východem.
  Teď politikus Evropy zjistí, že chybu udělal převelikou a první loď s Mohamedánem přijal!
  Evropa rozvrácena bude a to na dobu 15 až 20 let bude sužující a krvácející! Východ se Západem se spojí a hrozbu Orientu zažene za cenu velikého utrpení. Tak zaplatí lid národů nevinných za chybu politikusa svého a ten potrestán nebude!

  OdpovědětVymazat
 14. 18:40... Pane dekuji ! T.j. sila !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není za co děkovat Honolulu. Je to ale až děsivé, neníliž pravda?

   Vymazat
 15. Pana Gabala jsem osobně viděl jak šmíroval denonstraci na Klárově na podporu prezidenta. Připravoval zřejmě půdu pro červenou demonstraci, která tu Klárovskou měla rozehnat. Naštěstí tomu policie zabránila a průvod červené zfanatizované mládeže odklonia na Malou Stranu.Dávejte si pozor na tohoto Havloida-provokatéra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:59-Proč myslíte, že je v bezpečnostní komisi NS?

   Vymazat
 16. To jak mazaně zase pan president odhalil ty blbouny a nepřátele státu, co startují na první našlápnutí musí rozveselit každého normálního člověka. Ještě lepší je přirovnání které používá pan V.V.Pjakin, že si ti troubové stále šlapou na ty samý hrábě. Jsem jenom zvědav kolikrát si ještě šlápnou, ale jak říká klasik blbec nezklame.

  OdpovědětVymazat
 17. Ani bych se nedivil, kdyby nám západní rozvědky už neposkytovaly žádné informace, když náš prezident osvoboditel všechno vykecá.
  A pokud si to vymyslel a řekl něco jen tak do větru, aby udržoval úspěšně paniku, tak to je taky špatně.
  Kecal už i v minulosti - například o nějakém Muslimském bratrstvu, které údajně mělo organizovat migraci do Evropy. Sttátníci a diplomaté z EU se mu tenkrát vysmáli. Zeman nám dělá akorát tak ostudu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:31- vysmáli se mu právem, protože nevěděl, že "Muslimské bratrstvo" je jen nižší stupeň jejich režie.

   Vymazat
  2. 23:15 no jistě Povolný - ty všeználku. A Země je placatá - to tam taky píšou.

   Vymazat
  3. 0:01-ani se nedivím, Američané i tomu věří(někteří). Vy to musíte vědět, když máte přístup k jejich informacím.

   Vymazat
  4. Vážení, poslechněte si nejdřív, co Zeman doopravdy řekl i o Muslimském bratrstvu a teprve pak se zesměšňujte:
   http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3779163

   Vymazat
 18. Odpověď 18.12
  Švancerberg to také zkusil. Ale musel by přejet Štětinu náklaďákem. A to i tam a z pět. Kníže se zalekl a s tím že neumí řídit to vzdal. Putin nemá rád srabi a to znamená že TOP 09 odchází do zapomenutí.

  OdpovědětVymazat
 19. Smyslem, cílem politika sloužícího svým občanům není varování před nebezpečím, nýbrž likvidace zmíněného nebezpečí.
  To, zdali a jak použijete varování, je vedlejší, je to součástí taktiky či strategie likvidace nebezpečí.
  Varování německých tajných služeb, že v SRN je ve vedení mešit půl tisícovky islamistů, lze připodobnit varování policie, že po Praze řádí několik skupin kapesních zlodějů, ponejvíce na tramvajové lince 22. Kapsáři to vědí, ale hrají na to, že se ztratí v davu. Zemanovo varování je na úrovni, že kapsářem je chlápek v tečkované bundě. Všichni muži v tečkovaných bundách budou podezřelí, budou napadání a začnou být nervní. Dotyčný chmaták se zdekuje, aby se převlékl, chmatákem ale zůstane a policisté budou muset znova makat na jeho identifikaci místo toho, aby ho chytili za ruku, až ji bude mít v cizí kapse, a šoupli ho do lochu.
  Zemanovi nic nebránilo, aby své varování pronesl obecněji, aby ovce spokojeně zabečely, že beran je na strážá, a aby dotyčný islamista nezavětřil zvýšené nebezpečí. To, že někteří Zemanovi kritici mají od větráku šířícího "cosi" kropenatou tvář, je stále lepší, než když někdo má těch krůpějí plnou mozkovnu. Zaslepenost není dobrý stav, je to horší než hloupost. I člověk méně rozumem nadaný se vícekrát opakovanou zkušeností něco naučí, zaslepený nikoli. Ten bude blbost svého oblíbence omlouvat ještě větší pitomostí, jen aby jeho modla čněla o pár bodů IQ nad davem jeho zaslepených obdivovatelů.
  KR

  OdpovědětVymazat