Reklama

pondělí 30. ledna 2017

Lavrov se svěřil se svými dojmy z prvního rozhovoru Putina s Trumpem

30.1. 2017   Sputník
Sobotní rozhovor ruského prezidenta Vladimira Putina s jeho americkým protějškem Donaldem Trumpem byl dobrý, a to jak „z politického, tak i čistě lidského hlediska“, prohlásil ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov.

Trump telefonoval s Putinem„Rozhovor, který se uskutečnil v sobotu mezi prezidenty Putinem aTrumpem byl dobrý, řekl bych, že jak z politického, tak i čistě lidského hlediska, byl to rozhovor, v němž se projevila vzájemná úcta, snaha obou lídrů kontaktovat bez moralizování, vycházet — a to bych chtěl zvlášť zdůraznit — z národních zájmů každé země. Z toho vychází prezident Putin, z toho vychází prezident Trump," řekl Lavrov, když komentoval výsledky prvního telefonního rozhovoru nejvyšších představitelů obou zemí po Trumpově inauguraci.

Podle slov ruského ministra vyšlo v průběhu rozhovoru najevo, že existuje celá řada sfér, kde se zájmy Moskvy a Washingtonu shodují. Lavrov zdůraznil, že oba státníci se dohodli, že budou v kontaktech pokračovat, termíny a detaily je ještě třeba zkoordinovat.

Ruský a americký prezident v sobotu projednali takové otázky jako situace v Sýrii a na Ukrajině, zdůraznili závažnost spojení úsilí v boji s mezinárodním terorismem.

37 komentářů :

 1. V minulém projevu Lavrova bylo úžasné, jak přesně vystihl naše Havlisty:

  "Ještě nikdy se principy práv člověka a svobody volby nezneužívaly tak cynicky, jako když jsou proklamovány coby slogany pro krytí politické a ekonomické expanze."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná by se to dalo doplnit o "slogany pro krytí zlodějin, manipulací a potlačování lidskosti". T

   Smazat
 2. Jakobyste nevěděl, že SSSR využil celou poválečnou československou generaci k sebedestrukci, naoplátku pak Západ v čele s Francií a USA využil další československou generaci k další sebedestrukci.
  Dnešní generace by si měla dát už setsakramenský pozor, co a kdo s ní zametá. Otázka ovšem zní, co z ní vlastně zbylo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomeňte připomenout, že v 38 nás Anglie a Francie s Itálií prodali Hitlerovi, to nejlepší kámoši dělají, či snad ne....

   Hitler potřeboval rozvinutý průmysl aby mohl jít na východ na Rusko a ruské suroviny... toto byl plán a Francie s Anglií na tom spolupracovaly ... Hitler měl dobřek kryté záda...

   V době SSSR a Československa .... celá česká ekonomika pracovala pro český lid který byl vlastníkem.... RUSOVÉ tady nevlastnili nic ..... TOTÁLNÍ AUTONOMIE...

   Nyní je to tak že jsou to ČEŠI co nevlastní NIC .... jenom makají a za mizerné platy ... REALITA

   Smazat
  2. Otázkou je jak z TOHO VEN ...

   Smazat
  3. 17:06 Zajímaly mne důvody, proč jste ve své "úvaze" opomněl zkušenosti našich předválečných a válečných generací se západními mocnostmi a Německem ??
   Víte vůbec, co píšete ?!

   Smazat
  4. 17:25 Pro upřesnění je nutné uvést, že na našem území převzal SSSR, po skončení 2.světové války, některé závody, které patřily Německé říši, jako válečnou kořist.
   Tyto závody byly v dalších letech postupně předány čsl. státu.

   Smazat
  5. Vlastíku, kdybys netrajdal s rodinkou po dovolených v Karibiku a koupil si místo toho akcie kterékoli firmy či nemovitost, investiční zlato atd, také jsi mohl vlastnit. A to skutečně a ne že ti to jen někdo nakecal jako za komoušů.

   Smazat
  6. Investiční zlato-to jsou ty papíry, zatím vydávané za cenné, se kterými si třeba za týden můžeš utřít? Vlastíku, radši jezdi do toho Karibiku. Ale neutop se tam ! Q.

   Smazat
  7. 17:35 V kupónové privatizaci jsem si ty akcie koupil, aby to společné skutečně patřilo mně, jak říkáš ty a říkal Klaus. A najednou čárymáryfuk a mám prd. V lepším případě nucený odkup za pár šupů, zisky jdou do zahraničí.

   Smazat
  8. ...SSSR využil celou poválečnou československou generaci k sebedestrukci.
   To je absolutní blábol. Já jsem z té generace a o žádné sebedestrukci nevím. Leda že tou sebedestrukcí myslíte sebedestrukci Sovětského svazu...

   Smazat
  9. 17;06 Nejdříve jsem nechtěl reagovat.Ale musím.Nikdo mně nezneužíval!Ani politicky,ani fyzicky!Co to blábolíte?Vy si už konečně musíte uvědomit,pokud již nemáte vymazáno,že RUSKO NENÍ SSSR,ŽE PUTIN NENÍ JELCIN,ANI BREŽNĚV!My jsme si nenechali vymývat mozky a nikdo nás za to neurážel,jak to děláte vy a právě vy,kteří podporujete ty,co se otáčeli jako korouhvičky a dnes ze sebe dělají objetní beránky a vůbec jim není stydno!Nikdy jsem neslyšel narážky na okupační vojska americké armády v NSR!,která se usalašila a nezvedla zadky z cizí země,ale Německo se stalo zemí okupovanou cizím vojskem.Rok 1968 jak se dnes ukazuje,zabránil destrukci naší vlasti o 20 let.Bohužel,jsme nepoučitelní!Destrukce naší milované vlasti,začala v listopadu 1989!A dnes jsme kolonií,která musí vykonávat příkazy kolonizátorů a naši "Zlatí"politici jsou jenom vykonavatelé příkazů, plazící se do řiti EU a USA.

   Smazat
  10. Milí komunisté, vás nemám namysli, vy jste zmohutněli až na milion členů. Já mám namysli celou generaci, která musela jako vy myslet. Zestátnění všeho přineslo i blbost do vašich hlav. Když pak někdo chtěl něco navíc, co státní plán nemohl zajistit, melouchář byl dobrý (a přitom daně nemusel platit). Důsledkem toho je i dnes například Palach, kovaný komunista, kterému jste tak vymyli mozek, že když dostal opačné informace, tak se zbláznil.

   Smazat
  11. Mluvíte o zestátnění všeho. Jaký je rozdíl oproti dnešku pro lidi, kteří tam pracují,že?Dnes se podniky a firmy spojují rovněž, ale v soukromých rukách a lidé vytváří hodnoty z nichž si neadekvátní část přisvojí soukromník.Ten svůj nezasloužený zisk investuje opět, ale jen ve svůj osobní prospěch. Zisk zestátněného zajistil postavení metra,dálnic,škol a dalších společensky potřebných investic.

   Smazat
 3. 17:35
  Tebe určitě školil ekonom století a zloděj v jednomm.....soudruh feťák a exooilec Kraďousek?!!!;-)

  OdpovědětSmazat
 4. Pssst, Vlastiku ! Pan 17:35 ti zapomel rict, ze investicni zlato neni kryte zlatem, ale papiry.
  Akcie jsou lepsi, ale musis vedet, kdy prodat.
  Nemovitosti jsou nejlepsi, ale je ke kolem nich moc prace. Plati se dane a pojisteni. Vazou na misto a kdyz ti tam Sabatova pristehuje do ulice Cikany , tak jsou o 90 % lacinejsi, nez jsi je koupil.
  Zivotni heslo Amsterodam, Rotterdam, co vydelam to prodrbam je pravdepodobne nejlepsi.
  BZN SANTO DOMINGO na youtube rika to stejne
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý strůjcem svého osudu....

   Nick good to hear from you buddy. After Trump is in I have freedom to go to the States again....

   Smazat
  2. Investiční zlato je fyzické zlato v podobě slitků, prutů mincí.
   Nešiř tady bludy když nevíš ani takové základní věci, demente Hovnolulu.

   Vlastíku, jaký ty máš frýdóm? Jezuiti a Illumináti jsou ti stále v patách a Trump je jejich slouha!

   Smazat
 5. Zial musime konstatovat,ze Britania,Nemecko ,Francia,juesej ani nespominam,su navacsi hajzli vo svete.Zial kapitalismus je zalozeny na korysteni a parazitovanim,dnes sa to s koloniami nejak nedari a prechadza stadiom zahnivania...kludne to mozete nazvat komancskou propagandou ! Holyud !

  OdpovědětSmazat
 6. kluk z hlavniho mesta hawaje opet oslnuje cesko! o variantach holocaustu ani slovo! jen ho hltejte dal!!! u've got to live it to believe it!!!

  OdpovědětSmazat
 7. 19:31...Vy samozreme vite vsechno o vsem tak, tak nac bych se vnucoval, kdyz pouze muj nick vas nasere k nepricetnosti.
  Oh, t.j. radosti pro me !

  19:03... samozrejme, ze tento pan je expert na zlato, vzdyt ma "zlatou zili", ale u nas na Smichove tomu rikala pani dr. bylinarka hemeroidy.

  18:25...Budes vitan - LEGALNE ! Pockej vsak 120 dni, nez se utisi ten cirkus a hysterie, ktery je v tyto dny. Kam mas namireno ?
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dik,

   Mám rád teplo...a navíc trochu dobrodružství s dětmi (fotku co mám na logo je z Alp 2500 děti to zvládli ve věku 9 a 11 ... Studoval jsem na Floridě nějaký čas ... a kluk by rád viděl Grand Canyon .. když tam vyrazíme tak to bude alespon dva měsíce.... kluk chce vidět taky redwood trees..

   Doufejme že Trump půjde po FEDu.. a vyčistí to hejno lupičů ...

   Smazat
  2. Sorry ... now when I look at my picture I realised I changed that for Thailand .... nevermind ...it was about advanture only ..

   Smazat
  3. Ty v těch časech pěkně plaveš. Jak se u nás říká, "Děláte machry a hajzly máte na chodbě".
   Piš raději česky, debile.

   Smazat
  4. Hňup Vlastík-pohádkář tu furt bečí jak mu nic nepatří, jak je strašná doba, diktatura, protektorát, všichni jsme otroci, jaká je bída, béééé....

   A pak ten idiot začne machrovat jak studoval na Floridě, byl v Thajsku, pojede na 2 měsíce s rodinou do kalifornie...


   Neser si aspoň tak do huby, demente jeden!

   Smazat
  5. 21:28 dyt ten cocksucker vlastik je blbej jak janackovy kone, skoda casu s picusem!!!!

   Smazat
  6. Honolulu 19:03 má pravdu o tom zlatě, tak ho neurážeš když o tom nic nevíš. Takto jsi tady za hlupáka.

   Smazat
  7. 8:55

   Vždy mě fascinovali takoví dementi jako ty kteří vědí o všemnaprosté hovno, ale ke všemu se vyjadřují a tváří se, že sežrali moudrost světa.

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Investi%C4%8Dn%C3%AD_zlato

   Smazat
  8. 9:02 napiš co neni pravda. Urážet může každý.

   Smazat
 8. 20:01 honolu!u tak nas pouc jakt to bylo s tim holocaustem?
  dik za info

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty to nevíš????

   Tak si cvakni na youtube ....6 millions jews

   pro začátek ti to stačí...

   Raději to najdu za tebe aby jsi se nemusel vymlouvat.. SRÁČI

   https://www.youtube.com/watch?v=Dda-0Q_XUhk

   Smazat
 9. 20:47 vlastik/honllulu u prick tady jsem to pro tebe taky nasel ya bimbo: nejak si to zpracuj hnupe a kdyz ne tak mi dej buzz l fuken help ju aut!!!
  https://www.google.cz/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.vzdelavaci-institut.info/%3Fq%3Dsystem/files/Osvetim-Myty_a_fakta-Mark_Weber.pdf&ved=0ahUKEwiNz5a8gufRAhUI6RQKHfJ4AukQFggcMAE&usg=AFQjCNGlwkOoucksW9-RlTzrz7Svris2Ug&sig2=JbC5tEUPSJDmUvNDmnnn2A

  OdpovědětSmazat
 10. 20:47vlastiku ty kokot small preview here:
  Mark Weber - Osvětim: Mýty a fakta. Vědci zpochybňují tvrzení o holocaustu. I když se to může zdát udivující, všeobecně akceptované tvrzení o Osvětimi zpochybňuje stá- le víc a víc historiků a vědců. Tito „revizionističtí“ ...

  OdpovědětSmazat
 11. 20:45 tak s vlastnjmi detmi? to je pedofilia!!!
  rikas studia na floride a copak bullshitology?hhha and when u look at yr picture u see a dickassaurus right???

  OdpovědětSmazat
 12. Ten Vlastik od 20:49 to je magor z Nové Magorské Doby. Již i píše v magorštině.

  OdpovědětSmazat
 13. http://svobodnenoviny.eu/frau-merkel-museli-jsme-za-hitlera-za-vas-ale-nemusime/

  OdpovědětSmazat
 14. Pro zdejší inkvizitory: Manželky vás serou, a netroufnete si na ně, tak rýpete aspoň do těch, co vám nemůžou krouhnout kapesné (do vlastika a honolulu), ti mají aspoň na věc vlastní názor. Vaše příspěvky do diskuze nemají ani váhu toho smradu, který z nich čiší. Debaty typu "ty si debil, bo mně sereš" si zkuste nechat k pátému a dalšímu pivu a diskutujte věcně, nebo vás nechám smazat, holoto!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.