Reklama

čtvrtek 12. ledna 2017

Lucie Bílá a její vlastenecká výzva ohledně zamknutí našich hranic na sto západů!

Radek Rozvoral
12.1. 201 Rukojmí
Naše nejpopulárnější zpěvačka Lucie Bílá má takové přání, se kterým zcela jistě souhlasí drtivá většina občanů České republiky, jež přemýšlí zdravým selským a hlavně vlasteneckým rozumem. V sobotním rozhovoru pro Magazín Právo řekla Lucka mimo jiné toto: „Myslím, že v lidech roste strach. Já ale věřím v dobré konce. Žijeme v nádherné zemi, kterou bych nevyměnila za žádnou na světě. Je naše a neměli bychom se o ní jen tak s někým dělit. Kdyby mi někdo zazvonil u dveří a já cítila, že tím ohrozím svého syna, svou rodinu, nepustím ho domů a nikdo mě k tomu nedonutí. Moc bych si přála, aby byly naše hranice zamčené na sto západů. Česko je náš domov, naše hnízdo, naše zázemí. Nesmíme ho ztratit."


Tyto její slova by se měly tesat do kamene a je více než jasné, že si velice dobře uvědomuje, že politika otevřených dveří, kterou prosazuje Evropská unie v čele s paní Angelou je cesta do pekel. Nejsme schopni pomoci všem, kteří si řeknou, a není to naše povinnost. Ano pokud bují někde válka, pomáhejme tam nebo v zemích okolních, ale nesedejme na lep všem těm nelegálním ekonomickým imigrantům, kteří se pod záminkou původu z válečné zóny vydávají za uprchlíky. Angela jim na ten lep sedla a teď neví kudy kam.
Vyznavači Alláha a středověkého proroka Mohameda totiž velice dobře využili válečného tažení Baracka Obamy a jeho zahraniční politiky na Blízkém východě. Většina z nich se vydává za válečné uprchlíky a pomaličku se infiltrují do evropské společnosti, tak jak jim to nařizuje džihád. Pomalu zde budou zakládat radikální islámské buňky z těch, kteří sem přišli jako „váleční uprchlíci“ a až nastane čas a budou cítit, že mají tu správnou sílu, bezhlavě udeří.
Proto je potřeba, aby se přání několikanásobné zlaté slavice co nejdříve naplnilo a zamkli jsme naše hranice na sto západů!

129 komentářů :

 1. Zdravý selský vlastenecký Okamurovec je opravdu myslitel!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:40- Jak už to bývá, u gramotných blbů není nikdy jasné co chtějí sdělit. Protože své evidentní blbství se snaží zakrýt tu sarkasmem, trapnou ironii, neboť jsou neodolatelně puzeni své blbství vystavit.

   Smazat
  2. Že to říká ta, která je romského původu a jejíž předci přivandrovali z Indie. Prostě blbka.

   Smazat
  3. No a co, že je romského původu. Proč by měla být blbka? To ty anonyme 13:07 máš IQ surového železa akorát ti to někdo neřekl.

   Smazat
  4. 13:07 14:13
   Kdy už se konečně naučíme namísto Čech říkat "českého původu"?

   Smazat
  5. 12:40, co jsi chtěl tím tvým jednobuněčným výtvorem říci, že jsi idiot? Mě třeba překvapila Zaňáková, jak to řekla jasně zdravým selským rozumem a přitom nejsem jejím příznivcem. Určitě to bylo chytřejší vyjádření této švadleny, jak trapných blbů Bartošky nebo Dicka.

   Smazat
  6. 14:25
   Chtěl jsem tím říci, že nejrozumnější rozum je rozum vlastenecký, to se přece rozumí, ne?

   Smazat
  7. Tak to se vám omlouvám 14:25, cítil jsem v tom trochu ironii.

   Smazat
  8. Je jedno kdo odkud přišel, jaký má původ, co říká. Záleží na tom jaký opravdu je, co dělá. A této dámě, švadleně či slavici, vyber si dle svého uvážení, jako člence ODS, či minimálně velké obdivovatelce partaje, která naše hranice otevřela dokořán a umožnila rozkrást vše co se dalo, nemohu věřit ani slovo. A je jedno, jestli patří k této partaji z přesvědčení nebo z blbosti. To, co řekla, řekla z přesvědčení či proto že jí to někdo poradil? Ani na tom nezáleží, protože když jí bude vyhovovat hákový kříž, tak ho bude uctívat také. Mik.

   Smazat
  9. To vyjádření je půl pravdy! Druhou, nehodící polovinu autor článku škrtnul! Že syn Filípek je vlastizrádce - kosmopolita! „Moje kořeny jsou hluboko v naší zemi, ale ty jeho jsou všude. Má americké občanství a tím, že vystudoval britskou školu, i angličtinu jako druhý rodný jazyk,“ říká zpěvačka. „Je už dospělý mladý muž, a tak touží po svém životě. Zamiloval si Francii a většinu času teď tráví tam. Nebudu se zlobit, když se rozhodne žít nastálo jinde. Pro mne je nejdůležitější, aby byl šťastný a aby byl sám sebou,“ svěřila se Bílá.
   - http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/442485/bila-sokuje-pred-migranty-chce-zamknout-hranice-ale-syna-poslala-do-sveta.html

   Smazat
  10. 17:00-kosmopolita = vlastizrádce???

   Smazat
  11. 17:00 17:23
   A kdo se odrodil -
   Čepelem v tu zrádnou hruď!

   Smazat
  12. 17:23 - ano, stydí se za nás! Právem? - http://g.cz/budvar-proc-nas-cechy-ve-svete-nema-nikdo-rad/

   Smazat
  13. Nejde o to, že je Bílá Romka,vždyť žije evropským stylem a vyhovuje ji. A že její syn se usadil v cizině? Byla to jeho volba. Každé normální matce jde o to, aby děti byly zdravé a spokojené. Mladí se v hojné míře už více než 20 let usazují v cizině. Náš stát stárne né proto, že by se nerodily děti, ale že mladí utíkají. Nad tím by se měli politici zamyslet a najít řešení, jak je tu udržet. Ona ta ruka trhu dělá více zla než užitku. Je načase ji zarazit.

   Smazat
  14. Lucie Bílá má odvahu, že se staví na stranu zdravého rozumu, navzdory tomu, že kavárenská "umělecká fronta" je opačného smýšlení. Asi to teď holka nebude mít v tom havlistickém kolaborantském hnízdě jednoduché. Navíc nevím, kde někteří přišli na to, že Bílá má cikánský původ. Je to podle mě ničím nepodložený blábol. Zřejmě to tvrdí hlavně jednodušší jedinci, kteří to někde zaslechli a teď to jen papouškují, přičemž cikána v životě neviděli.

   Smazat
  15. Jste vedle pánové, uvedená rovnice neplatí. Pokud jste vnímaví. Máte zde, na NR dost příkladů. Uvedu nejznámější. Honolulu, světoobčan od 68. a není z něj "cítit" ani náznak nenávisti. Náš troll, 10 let v USA a kdo neumí anglicky jako on, je debil. Pan Majevský, nevím zda vytáhl "paty" z Prahy ale ostatní(hlavně Moraváci v Praze) jsou také debilové. No a zbývá jeden, o kterém nevím, co si myslet. Tapetuje zde "fest", jen nevím proč? Pokud je pro něco, ať to píše jasně, krátce, neboť inteligenci má, na trollení je ji škoda. Tož tak, mí rodní i nerudní.

   Smazat
 2. Myslím, že její názor sdílí především lidé s normálním myšlením. Opačný názor má pouze blb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Černoši mám rád. Německo imigranti diskriminuje. Jako nás diskriminovalo Česko. Proto jsme museli utíkat do Anglie. Demeter.

   Smazat
 3. Lucko dávám palec nahoru, už jsem se lekl, že ses dala cestou opilců Bartošky, Kruze a jim podobným.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. opravuji Krauze

   Smazat
  2. ...nejsou to opilci,Kraus i Bartoška jsou "ukousnutá předkožka"....a to je horší defekt než opilství.....

   Smazat
  3. Inu, není nad koryfeje naší kultury a vzdělanosti, jakými jsou například vekslák Horáček, kokodal oplzlých veršů Banga nebo pornoherec Janda.

   Smazat
 4. Lucie Bílá opravdu překvapila, že si zachovala zdravý rozum a lásku ke své vlasti. Vypadá to, že nepatří do pražskokavárenské neomarxistické sekty a proto taky se v médiích i od méně slavných kolegů objevují na její adresu pomluvy. Jí to ale může být u prdele, protože je totiž slavná a za celou svou kariéru jistě nashromáždila takové jmění, že teď není závislá na grantech ministerstva kultury, které je plně ovládáno pražskou kavárnou. Rozumné názory na dnešní dění ostatně mají jen ti umělci, kteří mají už něco za sebou a nepotřebují se trapně zviditelňovat. Ostatní méně slavní a závislí na grantech papouškují jen to, co jim přikáže pražská kavárna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně jste napsal:"Jí to ale může být u prdele", protože když budu hodně slušný, tak LB budu hodnotit jako konjukturalistku, kam vítr tam plášť. Na její zdravý selský rozum bych moc nesázel. Už dokázala co dokáže... říct, k čemu se hlásit. Abyste se ještě nedivili. Možná dřív než většina takéumělců pochopila kam se vítr otáčí.

   Smazat
  2. Ano,ona není žádná velká vlastenka,ona je si jen velmi dobře vědoma,že mimo ČR je "doslova hovno",cizinec,jako každej jinej....a všichni ti všiví "umělci s rypákama nakřivo",jsou to samý,tak ať se chovaj slušně....

   Smazat
  3. Bohatá Lucie Bílá si může založit soukromou
   armádu, nebo bezpečnostní agenturu na obranu
   vlasti, nebo alespoň té vesnice, ze které
   pochází, aby jí nezabrali dům agresoři.
   I tak to bude dobrá pomoc vlasti a příklad
   pro jiné boháče, zejména naše miliardáře.

   Smazat
 5. Paní Lucie Bílá by se měla v zájmu politické korektnosti přejmenovat na Lucii Černou.
  A dále:
  Americký prezident bude sídlit v Černém domě (stávající bílý otec ve Washingtomu černý už je). Martin přijede na černém koni. Předsedou lidovců bude Pavel Černobrádek. Na hradech bude strašit černá paní. Přečtete si Černého tesáka od Londona a Černou nemoc od Čapka. Leukémie bude postihovat černé krvinky a Svaz lyžařů vyhlásí Krále černé stopy.
  Až se toho dosáhne, naši sluníčkáři se budou tetelit blahem...

  OdpovědětSmazat
 6. Ale i nám, sprostým lidem, začíná již být nanic z těch neustálých řečí o vlastenectví, o vlastencích a vlastenkách. Byl by již čas, aby nám to naše vlastenčení ráčilo konečně z úst vjeti do rukou a do těla, abychom totiž více z lásky pro svůj národ jednali, než o té lásce mluvili, neboť pro samé povzbuzování k vlastenectví zapomínáme na vzdělání národu.
  Karel Havlíček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní12. ledna 2017 13:32
   Havlíčku, Havlíčku, Vy dopadnete špatně.

   Smazat
  2. Anonymní 12.ledna 2017 15:51
   Začínám si dělat starosti. Prý se začínají šířit souchotiny.
   Karel Havlíček

   Smazat
  3. Anonymní12. ledna 2017 16:04
   Na ty si dejte obzvláště pozor!

   Smazat
  4. Anonymní 12.ledna 2017 21:02
   Abych nakonec nedopadl jak Kafka ze Starýho Města. Tomu ani tu trnovou korunu nedali, parchanti.
   Karel Havlíček

   Smazat
  5. Anonymní12. ledna 2017 21:08
   Nechci Vám radit, ale radujte se ze života, dokud to jde. Moc dlouhý nebude.

   Smazat
  6. Anonymní 12.ledna 2017 21:56
   Asi máte recht. Poradím se ještě se Sabinou.
   Karel Havlíček

   Smazat
  7. Anonymní12. ledna 2017 22:04
   S tím radikálem? Karle, Karle.

   Smazat
 7. Lucie Bílá má u mě za tyto vlastenecké postoje a a odvahu postavit se havlistické kavárně ty největší sympatie. Palec nahoru za normální lidský postoj , který sdílí většina normálně uvažujících lidí.

  OdpovědětSmazat
 8. Agenturní zprávy: „Civilisté i radikální bojovníci se na osvobozených územích Sýrie zbavují před cestou do Evropy plnovousů, aby se lépe asimilovali.“ Zbytečně, netuší, že se jejich móda a vzezření už v předstihu rozšířilo po světě.

  OdpovědětSmazat
 9. Kdyby tu byla demokracie, už dávno by byly hranice zavřené. Jenže je tu kapitalismus a ten žije ze zločinu. Terorismus je přece obrovský byznys. A taky války. Proto to vytváření nepřítele. Privátní zisk, to je oč tu běží. Kapitalismus se demokracie bojí. Proto tvrdí, že on je tou demokracií. A většina lidí mu to baští. Jak dlouho ještě? Asi do další války, která by, s největší pravděpodobností byla tou poslední.

  OdpovědětSmazat
 10. jak by se nám hodila pohraniční stráž a místy zadrátovaná hranice že? Pravdoláskaři

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hodila. Jenom kdybyste vy zmrdečci nestříleli ty spoluobčany kteří z vašeho koncentráku chtěli utéct za svobodou.

   Smazat
  2. 15.20 stále oddalované odtajnění by neškodilo

   Smazat
  3. Za komančov sme mali ohradu ako stádo. Lenže terazky by sme potrebovali ohradu proti vlkom a iným zverom.

   Smazat
 11. Situace v Německu není dobrá. Česko by si mělo vzít příklad z Izraele. Ještě, že máme dobrého prezidenta. Zaplaťpánbu, že bude znovu kandidovat.

  OdpovědětSmazat
 12. Tato pani ma 100 % pravdu !
  To, co ona pozaduje pro Cesko, je presne to, co pozaduje president Trump pro Ameriku !

  Zadny stat neni statem, ktery nema hranice ! Hranice MUSI BYT KONTROLOVANY, stejne jako immigrace, kterou urcuji potreby statu a ne utopisticti dobroserove...

  Na Rio Grande se stavi zatarasy a ploty ! LEGALNE muze kazdy prijit a odejit ! Illegalne nikdo ! A tak to bude i v Cesku ! Kdyz nebude, tak prestanete existovat a dopadnete tak, jako JAR. (A moje mesto mladi - Johannesburg.)

  Kdo ma jiny nazor , tak je retardovany sebevrah a mel by se zajet podivat, jak dopadl napr. HILLBROW v Johannesburgu..
  nick honolulu - posrpnovy emigrant.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já říkám pořád, že tu je u nás málo Rusů a Ukrajinců. Demograficky by nám to pomohlo.

   Smazat
 13. Lucie Bílá žije asi v nějaké jiné zemi, když o ní říká: "Je naše a neměli bychom se o ní jen tak s někým dělit". Paní Lucie, zkuste si představit, že by se v "naší" zemi na pár zastavilo všechno, co není "naše". Nikam by jste se nedovolala (cizí telekomunikace), byla byste bez peněz (cizí banky), netekla by voda a nešel plyn (cizí distributoři), prakticky nic byste nekoupila (cizí prodejní řetězce), zavřená by byla i většina továren. Občané by i bez války a džihádistů byly během pár dní krok od smrti. Policie a armáda, nejspíš i s pomocí spojenců z NATO, by samozřejmě chránila nedotknutelnost toho soukromého vlastnictví. Pořád si myslíte, že je země "naše" a že jsme bez uprchlíků v bezpečí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, je naše, soudruhu. A bez zahraničních investic a know how která k nám po roce 89 přišly ze zahraničí by jsi ty debile dnes žral hlínu.

   Smazat
  2. Paní Zaňáková měla na mysli obavy z černých Západních Němců. Meleš o koze.

   Smazat
  3. 15.23 wishfull tinking?? co to melete?

   Smazat
  4. 15:35

   Spíše co to mele tem blbec v 15:17, ty višfule.

   Smazat
  5. Anonymní12. ledna 2017 15:17
   „Pořád si myslíte, že je země "naše" a že jsme bez uprchlíků v bezpečí?“
   Nikdo neříká, že bez těch „uprchlíků“ jsme v bezpečí, nebezpečnost je skrytá v ledasčem Ale každému, kdo není nějak ideologicky zdeformován, je jasné, že s nimi, jsme my a později naši potomci, vystaveni jasně definovanému nebezpečí. P.K.

   Smazat
  6. Ty zmrde15:23 tu tvoji know how si strč do prdele.Ty a tvojí zloději přivedli tuto zemi na pokraj bankrotu. Když jsi zdechlý tak se zašticuješ zvratky. Už vidím jak sváma budeme dělat vánoční výzdobu v příšťím roce.

   Smazat
  7. 15:43- P.K., každý jsme ideologicky "deformován". 15:17 je blíže pravdě (relativní), než Vy se strachem z uprchlíků, mimochodem řízeným. Až lidé pochopí, kdo uprchlíky "stvořil", nebudou se bát jich ale "stvořitelů". Spojitost mezi ne-naší zemí a jejich ne-domovem v Evropě či doma? Jasně to vyjádřil náš troll z 15:23! Smrtící zájem zahraničního kapitálu. Ani Inuité nejsou před nimi v bezpečí.

   Smazat
  8. 15:17 - a přitom by úplně stačilo vyměnit uprchlíky za všechny naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
  9. 17:05
   Hele,naše žůžovka se probrala z opice a podělaná,vožralá a zfetovaná tady zase lže a pindá lejnolahvárenský hovna....pospíchej do Fuckingtownu nebo ti čokovopice uteče a ty se uchlastáš bez ocenění,Hovnere!!!!!:)))))

   Smazat
  10. 15:23 Říkáte, že země je naše. Naše je to, s čím můžeme volně nakládat a o čem můžeme rozhodovat, byť třeba prostřednictvím volených zástupců. Tak místo zvratků napište, o čem můžeme rozhodovat z těch oblastí, uvedených v 15:17, nezbytných pro fungování země.

   Smazat
  11. 17:19 - ááá - další nadržená neúspěšná křivohubá vepřová tlamá se ozvalá! Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu. Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům! Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!

   Smazat
  12. 17:22 - Vy jedni "Hrdinní, nezištní a všem pravdy přející čecháčkovští „boží“ bojovníci" proti Bruselu !!!
   Sledujíce váš neúnavný boj a „spanilé jízdy“ proti EU a Bruselocentrizmu za výlučnost České republiky, rozhodli jsme se my Moravané po vzoru bratrů Slováků nepřekážet vám v tomto boji a opustit vaši zfušovanou a rozkradenou vozovou hradbu. Požádáme o obnovení tradičního svazku s Vídní (k níž jsme měli vždy mnohem blíže než k vám - nejen kulturně a mravně, ale i municipální správou). Hodláme posléze vytvořit desátou rakouskou spolkovou zemi Moravu s vlastní zemskou vládou i zemskými zákony. Tím zároveň posílíme (ušlechtilý) slovanský živel spolu s Chorvaty a Slovinci v Rakousku. Nebudeme muset s vámi vést „falešné a prázdné“ diskuze, jako např. o zavedení Eura coby měny, nebo jiných civilizačních norem. Vám zůstane měnová kuriozita – Pražský groš (Pg) - namísto dosavadní vekslácké (Kč). K majetkovému narovnání vás pozveme do vily Tugendhat (po konzultaci s V. Mečiarem). Předběžně vám nabízíme, že s Muchovou epopejí si můžete odvézt i Dukovany (třeba na Letnou namísto Blobu, či k zapůjčení do Japonska). K tomu vám přidáme na památku brněnský žulový třicetitunový „vibrátor Primátor Onderka“ i s primátorem (včetně řetězu - ale jen řetězu kozího). Oba jsou bohužel nefunkční, avšak nezničitelní. Vlajku si klidně ponechte, na zakrytí celé vaší euroodpadové kotliny včetně těmi správnými osmahlými vlastenci a Novými Rusy „hrdinsky počeštěných“ německých Sudet. Místo vykastrovaného lva si můžete dát do znaku rudého kance s modrým ptákem nebo straku zlodějku a za hymnu vám může posloužit česká prostonárodní píseň: „Měl jsem tři prsty v prdeli. Zastrčený. Čížek mi tu prdel ukrad, nemám je teď už kam strkat. Jsem ztracený.“ Zato heslo rodáka Masaryka z hradního praporu bychom si vzali – vy si tam vyšijte třeba: „My Prahu nedáme – radši ji zbouráme“ (aspoň náhodní turisté budou náležitě poučeni – a to nejen pražskými taxikáři a kapsáři). Váš ovarový „ctnostný mocnář“ a ruský agent toho aspoň nebude mít tolik na únavné inspekční inkontinentní objíždění a pojídání osoleného kóšer chleba od starostů. Může být volen levně aklamací přímo na Koňáku. Na Vítkově v Maus-oleum je pro něj teď po ožraleckém Gottwaldovi místa dost. Když dáte kovošrotovému loupežníku a euroteroristovi Žižkovi do ruky raketu (tenisovou), nebo ukořistěné pero, případně jitrnici s becherovkou, ušetříte za novou sochu (při vašem krizovém hospodaření) a můžete prodražit Blanku, či jakýkoli jiný Klauzemanův český tunel. Vyvěsíme: „Češi nekrást tady“ (protože „Kdo nekrade, není Čech, hop, hop, hop“).

   Smazat
  13. 17:22 - pro vás, vepřový tlamy existuje pouze jediné východisko! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Smazat
  14. Miroslav Povolny12. ledna 2017 16:45
   Pane Povolný, ve svém příspěvku 15:43 jsem reagoval na větu: „Pořád si myslíte, … že jsme bez uprchlíků v bezpečí?“ Prostě ta otázka byla manipulativně postavena, což jsem se snažil ukázat. Nelze kvůli existenci i jiných zdrojů nebezpečí, tvrdit, že „uprchlíci“ nebezpečím nejsou. To může tvrdit pouze ten, kdo vyhlašuje, že musíme zachraňovat tonoucí chlapečky a nepřihlíží k tomu, do čeho jsme touto operací zatahováni. To byla ta „ideologická deformace“.
   Jinak s Vámi souhlasím, že našim nepřítelem jsou organizátoři této masové operace, pro něž je to pouhý krok, v nějakém rozsáhlejším plánu. Ale musíme se také nějak vypořádat s jejich pracovním nástrojem, tj. s hordami příživníků a zločinců z třetího světa, kteří jsou sem v rámci operace transportováni. A naší vládou vřele přijímáni, kdežto odpůrci toho, jsou dehonestováni, což ukazuje na to, že i naše vláda se operace účastní. P.K.

   Smazat
  15. Seš takovej ultrakokot po matce udavačce Havlovi nebo po koktavým,syfilitikovi Bendovi.....nebo kolaborantský hovno jako nevlastní bratr HerrMann????
   V životě jsi dokázal hovno,ani nočník si nevyneseš sám Hovnere!!!!!!;-DD

   Smazat
  16. 18:42 - komouš Havel byl leda tvůj fotr, ty lenolahvárenskej teplometskej podvrťáku! Kremelskej tajtrlik takové podobné dobře platí na úkor ožebračených ruských mužiků, který musej žrát odpad z popelnic a chlastat kedovato

   Smazat
  17. oprava: ... jedovatou pěnu do koupele!

   Smazat
  18. Vono vůbec je otázkou jak tohle svinstvo můžou legálně vyrábět! To jako v Rusákostánu aby se jeden báli při koupání omylem loknout vody, co? :))) - https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/424322-na-sibiri-po-vypiti-peny-do-koupele-zemrelo-uz-60-lidi-vyhlasen-stav-nouze.html

   Smazat
  19. Možná že ani tam ta voda co se v ní koupou není pitná, takže pak je to asi fuk:)))

   Smazat
  20. 18:51
   Sám chlastáš Metanol a vyjetej volej,ussackej tlučhubo čokovopice z Fuckingtownu a Jandovo podržbrko!!!!!
   Vlastní myšlenku v tom dutým sudu co máš na krku bys nenašel,to to hromadu ussackej sraček to jo,tak a teď si mazej stěžovat Šapitovi ty žůžovej Hovnere!!!;-))))

   Smazat
  21. A vo tohle se ten skrček nestará! Aby lidi měli normální lidský, tedy zdraví a životnímu prostředí neškodící pěny do koupele, hlavně že má rakety, který jsouce vystřelený z Kasickýho moře srovnaj se zemí hravě budovu špitálu v Alepu!

   Smazat
  22. 18:58 - co já chlastám v teplákách na baru ve svým podniiku ty nikdy nezjistíš, odulá vepřívá hlavo, páč tě tam vůbec nevpustěj!:))) IQ tvý a tvýho idola Šapira se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna ...

   Smazat
  23. 18:58
   Za to ta čokovopice bombarduje a střílí lidi i v Iráku na svatbě....a Guantanamo je lidskoprávní odnož Člověka v tísni,ty megamarde ussackej!!!!

   Smazat
  24. 19:02
   Ty jsi prodělal i ty tepláky a vlastní podnik????
   Leda by sis sám pro sebe zřídil záchytku a venerologii ty Mount Hovnere!!!!

   Smazat
  25. 18:42-P.K.- "naši" vládu si "podáme" za darování zbraní a munice určené na naši obranu.

   Smazat
  26. 18:42 Pane P.K. Marně přemýšlím, jak jste mohl z poukázání na nebezpečí vlastnění klíčových odvětví naší země cizinci odvodit, že také tvrdím, že imigranti nebezpečím nejsou? Přiznávám, že nedokážu odhalit logický postup, který vás k tomu vedl. Vámi citovaná věta říká jen to, že kromě uprchlíků jsou tu i další, daleko horší potenciální nebezpečí, která ale nikoho nevzrušují.

   Smazat
  27. 19:09 - koukni, šmejede vodulej čechomužicekj, takhle nějak dopadnete:)) - http://g.cz/jak-vypadalo-vaclavske-namesti-po-utoku-moravskeho-statu

   Smazat
  28. Anonymní12. ledna 2017 19:22
   „Marně přemýšlím, jak jste mohl z poukázání na nebezpečí vlastnění klíčových odvětví naší země cizinci odvodit, že také tvrdím, že imigranti nebezpečím nejsou? „
   Nejspíš jsem vycházel z toho, že článek upozorňuje na nebezpečí hromadné migrační laviny. Viz: „…politika otevřených dveří, kterou prosazuje Evropská unie v čele s paní Angelou je cesta do pekel.“. Avšak Vy na to reagujete přemrštěně, s hraným nepochopením, že článek nevyzývá k žádné hospodářské blokádě a vyjmenováváte, co všechno se k nám dováží a jak bychom bez toho byli ochuzeni. Já to vnímám z Vaší strany jako manipulaci se čtenáři. Alespoň na mě to tak působí. Ani náhodou, to nepůsobí, jako „poukázání na nebezpečí vlastnění klíčových odvětví naší země cizinci“. Pokud nevěříte, tak si ještě jednou přečtěte, co jste v 15:17 napsal.
   Jako stejnou manipulaci vnímám Vaši poslední větu: „. Pořád si myslíte, že je země "naše" a že jsme bez uprchlíků v bezpečí?“. Sice opravdu netvrdíte, že imigranti nebezpečím nejsou, ale plyne z toho zřejmá snaha, odvést pozornost od tématu probíraného v článku. P.K.

   Smazat
  29. A já se budu jen chechtat ze svý barový židličky v značkových zakázkově šitých teplákách na který by tvůj pololeváckej fotr dělal v kolbence nejmíň dva roky! A ty zbytek života, páč jsi celej levej:)))

   Smazat
  30. 20:03 - tím že přesahuji o celé sáhy zdejší společek uslintaných zdegenerovaných strejců a tet (těch tu moc ale není) jsem taky mnohem lépe o všem informovanej! Tohle tu jsou pouzí poslušní lokající KáGeBáků - hlavně toho kremelského ratlika. Bojej se svobodně myslet a jen pomyslet, že by mohli patřit k těm jež Nietzche nazval Nadčlověkem! Nebo prostě jen frajerům, aspoň jako byl nadporučík Bláha z majora Zemana nebo Arny Hakl či Pavel Daneš! Však vemena rudý se na nic podobnýho ve svý užgrundanosti a kremlobotstvím zdegenerované fantazii nikdy nezmůžou! Oni vždycky budou jen ti poslušní Honzíci Zemani a Žitní a Kalinové! Proto oni vědí leda ulový a vždy to tak bude, kdežto já vím všecko a vždy budu vědět ...

   Smazat
  31. oprava: kulový

   Smazat
  32. Trpíš samomluvou ty pětihvězdičkový plsťáu????
   Ty nejen,že jsi levej jak turecká šavle,ty seš ještě nesvéprávný syfilitický udavač nakaženej čokovopicí,Jandou a Putnou vrozenou debilitou....taky proto se můžeš chlubit leda teplákama a zkrachovalou firmou na prcgumy!!!!
   Inu Hovner jak Mount Everest ;-)))))

   Smazat
  33. 20:10- nedal jste si s tou "opravou" gól do vlastní branky? "kdežto já vím všecko a vždy budu vědět...oprava:kulový???

   Smazat
  34. Anonymní12. ledna 2017 20:10
   Váš přesah je zřejmý. Naprosto nechápu, o čem je řeč. P.K.

   Smazat
  35. 20:03 Už rozumím, kde je zakopaný pes. Přečtěte si ještě jednou první větu v 15:17 a uvidíte, na co jsem reagoval. S jakou větou ve vyjádření Lucky Bílé nemohu souhlasit, co jsem zpochybňoval. Vůbec jsem se nevyjadřoval k celému článku, jak jste to (nevím proč) pochopil vy.

   Smazat
  36. Anonymní13. ledna 2017 0:16
   První věta byla: „Lucie Bílá žije asi v nějaké jiné zemi, když o ní říká: "Je naše a neměli bychom se o ní jen tak s někým dělit".“
   Ale z celého článku je patrné, koho tím míní, s kým nejsme povinni se dělit. Takže musím zopakovat:
   .“ Avšak Vy na to reagujete přemrštěně, s hraným nepochopením, že článek nevyzývá k žádné hospodářské blokádě a vyjmenováváte, co všechno se k nám dováží …“ P.K.

   Smazat
  37. 20:05 - samomluvou trpíš ty rudej chujmere. Já mám všecky příspěvky co na ně reaguju s přehledem tu! To ty tu často kleješ ty svý tlamolejna na slíbu proti dík místním mazačům již neexistujícím příspěvkům "chujmerova", kterým jsi ve skutečnosti ty sám komoušskej chudej a neschopnej buliku:))))

   Smazat
  38. oprava: na slídu

   Smazat
  39. Jo a turecký šavle levý nejsou! To bys nestih ani zpozorovat, jak snadno by ten tvůj škaredej mozol co ti raší mezi těmi rachitickými ramínky rudýho buzika odtama zmizel kdyby s ní Turek zamával, he!?:))) To jen odulý čechomužický hovádka si vymyslela tuto průpovídku v 15. století, páč to neuměla vzít do svých neschopných pazour, když to někde ukradla! Halt mistrovký dílo z damascénská ocele není totéž co kuchyňskej pohrabáč čechmužíků!:)))

   Smazat
  40. 0:32 Tak naposled, jednodušší situace. Když na dříve vaší zahradě budou všechny skleníky a záhony patřit sousedovi, budete také jásat, že zahrada "je naše a neměli bychom se o ní jen tak s někým dělit"? Nebude to nepravdivé a poněkud zpozdilá tvrzení? Když jste se už dávno o to nejpodstatnější "podělil"? Vám na té zahradě zůstala jen možnost pracovat za mzdu a na své náklady pečovat o to, z čeho není žádný zisk. Pokud stále nechápete, není vám pomoci.

   Smazat
  41. Doplněk k 18:19 - je sice dobře nepouště na zahradu myši, ale je špatné nevšímat si toho, jak se na ní volně prohánějí a hodují krysy.

   Smazat
  42. Anonymní13. ledna 2017 18:19
   Ano, s touto myšlenkou nemám problém. Ale Váš původní příspěvek 15:17, o kterém je tato diskuse, v tomto smyslu chápat nelze. Takže nápodobně, pokud to stále nechápete, není Vám pomoci. P.K.

   Smazat
 14. Ano, budeme sem pouštěn jen katolíky z Polska,
  revolucionáře z Ukrajiny, poradce z Ameriky a hodnostáře z Vatikánu.
  Ráj na zemi drahá Bohemie*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby se ta válka na Ukrajině ještě více rozmohla, tak bychom měli demograficky vystaráno. Všechno zlý je k něčemu dobrý.

   Smazat
  2. Jo a Zidy z Izraele. Zeme zaslibena....

   Smazat
 15. To, co si nyní uvědomila L. Bílá, si jistě za čas uvědomí většina lidí. Ale bohužel, zde jde právě o ten čas. Sobotkovci a Babišovci ho využívají k vytváření co největší přítomnosti navážených příživníků a kriminálníků (nazývaných muslimští uprchlíci) a zajišťováním jim co největší legality. Včetně volebních práv, přestože v mnoha případech, vůbec neznají jejich identitu. P.K.

  OdpovědětSmazat
 16. 15:17... Prestan zvanit svoji propagandu na usporadani globalistickych cilu. Samozrejme, ze by tekla voda, a banky byly ceske ! To co Cesko nema, by se kupovalo za penize vyrobku ceskeho prumyslu, ktery se musi vratit do ceskych rukou.

  Jsi pruhledny manipulator. Usilujes o NADNARODNI moc hlupaku, ktery maji rekord totalniho zniceni vseho, co drive fungovalo.

  Trumpovi lide maji novy model, ekonomickeho systemu.
  Tvuj model je zalozen pouze na zajmech male skupiny lidi, na ukor vsech druhych. Tvuj model nici staty ! Trumpuv je posiluje ! Uz brzy ztratite vliv !

  Znicili jste B.J.VORSTERA z jeho modelem, nejlepsim na svete a vyslo z toho rozkradeni nejbohatsi zeme na svete.
  To by nevadilo, ze jste lumpi ! Vadi to , ze jste nemehla - neschopni a nemozni lumpi. Tak, ze se pripravte na posilovani statu. Navrat prumyslu a vas odchod z pozic vlivu, nebot jste zklamali vsechny.
  A pamatujte, ze bordel na hranicich nema s demokracii nic spolecneho. Kazdy bude mit I.D.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:46
   Není všem dnům konec!
   Prý tam na premiéra kandiduje nějaký Radovan Krejčíř z Černošic. Zatím se chodí pilně opalovat, aby obalamutil černé voliče.

   Smazat
  2. 15:46 Milý Honolulu. Jestli tak špatně chápeš dění u vás, jak špatně jsi pochopil 15:17, tak tvoje informace z júesej nestojí ani za zlámanou grešli.

   Smazat
 17. Posilování státu? Vždyť tam jsou ty nehorší paraziti, neumí nic a co můžou to rozkradou. Dokud nebude volební povinnost a řízení státu na všech úrovních pomocí referend, všechno se bude jen zhoršovat. Většina má pravdu. Lidé se tak vyvinuly a z vlka beránka neuděláš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stát je již ze své podstaty organizovaný parazitizmus, závislý na kulturnosti obyvatel. Povinné a přitom neadresné volby (nutné pro zajištění politických koryt) jsou jen dalším plánovaným zločinem postupující zemanovské bolševizace, tak jako neadresné referendum, participativní parazitizmus či ženské kvóty.
   Parazitičtí roztlemení politici všech barev, jejich konkubíny a jejich lokajští úředničtí, justiční, ústavní, politologičtí i novinářští poskoci, se všeobecně občanského práva (ztělesněného občanským zákoníkem a podepřeného moderní informatikou), panicky bojí - protože jejich úmyslně temný, pokrytecký a falešný volební systém je s ním v jasném rozporu a tudíž by mohl být ústavním soudem (ovšem předtím debolševizovaným) někdy zrušen a celá klauzemanovská agentská korupční lžidemokracie by zanikla a byla nahrazena adresnou zpětnovazebnou občanskoprávní demokracií. Všichni tito paraziti stále jen "hledají řešení" - aby žádné záměrně a zákonitě nenašli. Stejně tak se bojí odluky partají od státu (podle vzoru církví) a zdanění partajních příjmů. Kdo z vás to má ? Po nás ať přijde potopa !!!
   DemokrKlauzemanovy prognosťácké, kremlofilské vylhané "standardní" demokracie, složené ze sulcovitých nesoudržných tlup levorukých žvanilů, parazitů a zlatokopů s těmi nejpřízemnějšími motivy, "stran" a straniček vzniklých na troskách KSČ a její pobočky Národní Fronty, z jejich bývalých členů nebo jejich potomků, případně založených kágébáckými prognosťáckými agenty nebo šimpanzovitými estébáckými tržními oligarchy, podbízejícími se voličské proletářské lůze pronásledováním třídně nepřátelských živnostníků a konkurenčních oligarchů na bázi státně-monopolistického kapitalizmu s následnou instalací oligarchického komunizmu. Z bývalých soudruhů politruků se vyrojilo hejno šarlatánských "politologů", "analytiků", "filosofů" a "mediálních odborníků" (kteří by se normální prací nikdy neuživili). Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. ODS i ČSSD nepřežijí své podvodné, šarlatánské a falešné "zakladatele" a nebude to žádná škoda.

   Smazat
  2. 16:02 "Posilování státu? Vždyť tam jsou ty nehorší paraziti, neumí nic a co můžou to rozkradou." Ovšem sami se tam nedostali. Dokud budou voliči věřit lžím a takové lidi volít, lepší to nebude. Chce to používat rozum a řídit se vlastním zájmem a životní zkušeností. Ne táhnout se stádem za nejhlasitěji bučícími voli.

   Smazat
  3. Anonymní12. ledna 2017 19:43
   Dokud nebudou mít občané kontrolu nad politiky po celé volební období (možnost odvolat je referendem), budou politici stále „selhávat“. Tlaky na ně, ze stran zájmových a finančních skupin jsou veliké, ale protitlak, není žádný. Tato referenda chce zavést SPD, proto jí také ostatní politici i ČT, nemůžou přijít na jméno. P.K.

   Smazat
  4. Anonymní 13.ledna 2017 11:37
   Jistě je na čase přijmout příslušné zákony o referendu.
   Odkud ale berete své přesvědčení, že referenda budou nástrojem ovládaných?
   Proč by referenda nemohla sloužit vládnoucím (Hitler a Berlusconi jsou jen extrémní příklady z dosavadní praxe)?

   Smazat
  5. Anonymní13. ledna 2017 11:53
   „Odkud ale berete své přesvědčení, že referenda budou nástrojem ovládaných? „
   Znáte lepší nástroj?
   „Proč by referenda nemohla sloužit vládnoucím (Hitler a Berlusconi jsou jen extrémní příklady z dosavadní praxe)?“
   V nacistickém Německu a fašistické Itálii, měli uzákoněná referenda na odvolání vůdců? P.K.

   Smazat
 18. 15:30... Dalsi pan, pruhledny !
  Polak se sice ozere pravidelne, ale je znamo, ze nebude mit sexualni vztah s kozou, kdezto Tvoji bratranci bez techto vztahu nemohou zit.

  Polak ma stejne prarodice jako Cech, ale Tvoji prarodice
  jsou na tom dalko hure.
  Polak ma naviky, ktere se nam prizpusobi. Naviky kozomrdu (a tvoje - jejich bratrance ), se exeptovat nedaji.

  Vatikan je v dnesni dobe plny zradcu Krista a musi byt revidovan a ozdraven svetcenou vodou Sv. Inkvizice.
  Je treba zacit s Halikem.

  Poradci z Ameriky ? Samozrejme, ale pouze Trumpovi lide !
  Ti, kteri jsou v jeho opozici je dulezite ignorovat, pro jejich opozdeny vyvoj a inklinace k utopismu. (To jsou ti co veri v pernikovou chaloupku.)

  S Ukrajinou nemohu poradit ! Po Majdanu me prestala zajimat. Nic o ni nevim.
  nick honolulu - bystrozraky analytik.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kozomrd je vlastne co? To nekdo mrda kozy ?Nebo mezi kozy ? Vysvetli nam blbum ty nas svetlonosi

   Smazat
  2. 19:35 - Stačí si nalézt na Reflexu - JIŘÍ X. DOLEŽAL: Soulož s kozou je v Afghánistánu normální! Jiný kraj, jiný mrav. To by mohl pochopit i volič TOP.

   Smazat
  3. ale ja myslel ze hlavne cobolo to bolo pastevci provozuji poteseni toto a v Afganistanu jak znamo jsou spise buzeranti Verjne tam shaneji chlapecky na tanecni variece pri kurbe hasise neb prostituce je tam zakazana a nemravni tak radeji hosicky

   Smazat
 19. 16:02... V dnesni dobe se nevede nikde na svete, tak intenzivni politicky boj, jako zde v USA.

  Vezmete si priklad z neceho hodnotneho od nas a ozdravte pomery u vas v Cesku. President Zeman je vase chlouba naroda a je vlastenec, tak at vam vybere lidi na pozice vlivu. (A je kamos presidenta Trumpa.)
  Koncim panove, mam chut se hadat a zde je nazorova opozice slaba, tak se jdu hadal s lidmi na strane
  Hillary.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:25
   S tvímy zviki s tebe musejý mýt na Floryďe radost, chloubo. Kdibis v tom hádáňý potrzeboval potporu, ozvy se. Vlastency s osdravovni ťe nenechajý opušťeného.
   Truly Yours
   horňydolňy

   Smazat
  2. Jeste ze se nam ozval clovek -pardon "Super vsevedouci" kuku honolulu s jeho nazory na vec . Jiz jsem tapal a nevedel co si kdo co mysli ci zda ja nejsem nejak pomyleny ,eventuelne jiz tou politikou zpitomely. Diky Kuku to jsem si oddechl jiz jsem se obaval zes nam eventuelne odesel-na vecnost zdravim Bukukuku,co Vlastovka ? Jeste zije?Pozdravuj take dolnipodsebou va sby bylo skoda ,odchazeni

   Smazat
 20. Myslím že ti kdo chtějí naši zemi zlikvidovat, se tetelí blahem když čtou ty nenávistný výlevy, kdy sprostota slaví svoje vítězství. Přesně tady nás chtějí mít, rozhádané lidičky co si nevidí na špičku svého nosu a jeden druhýho by utopil na lžičce vody. To je o nás Češích známé, i to že se semkneme až když je už hodně zle. Problém je ten že by už taky mohlo být pozdě. Je to bohužel smutné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:28
   Měl byste pravdu, pokud by tahle hrstka chudáčků byla representativním vzorkem obyvatel. O čemž si dovolím pochybovat.
   S výjimkou důchodců a nezaměstnaných má sotva někdo čas trávit život tímto způsobem.
   Sprostota vítězství neslaví. To si jen sprosťáci rádi namlouvají.
   Kokotko

   Smazat
  2. 19:28- umí-li někdo česky mluvit i psát, neznamená to, že musí být etnickým Čechem. Naopak, cizí zájmy velice dbají na spisovnost "krtků".To jen mezi sebou mají dvojí řeč, jakož často i občanství.

   Smazat
 21. Paní Bílá je trošku mimo.Bolševismus tady asi nezavedeme a dráty jsou již ve sběru.Stačí zažít návštěvu exekutorů. To je horší než imigranti zcela určitě.Já ještě zažil zadrátovanou republiku a blbý pocit na hranicích. To opravdu nechci. Nevím, proč to údajně většina národa chce znovu realizovat. Já určitě NE !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:30 Paní Bílá svou analogií s dveřmi od bytu jen nedomyslela. My žijeme v jakémsi paneláku EU, kde jsou "dveře od bytů" jednotlivých států dávno vysazeny a každý je tomu rád. Problém je, že jsou také vysazené "dveře od domu". Pokud by domovník, který má hlídat vchod, pouštěl do domu jen skutečně potřebné, nikoho by ani nenapadlo přemýšlet, že si znovu nasadí "dveře od bytu". Ale co dělat, když domovník pustí do domu naprosto každého a hrne se jich pořád dost jen proto, že "to jde"? Jak jinak chcete takovou situaci řešit?

   Smazat
 22. 19:35...Jsi velmi NEinformovany ! Kdyby jsi nemel zakrnely prehled, tak by jsi vedel, ze kdyz ma arabsky aristokrat 50 zen, tak beznemu Arabovi zustanou pouze kozy a ovce. Krome toho, je mnoho videi na youtube, jak to tam, na Middle East delaji.
  Akorat Ty nic nevis.

  19:30... To je jiny druh hranic. Vy muzete cestovat kam chcete !
  Exekutor je vase chybna strategie.

  A jiny 19:30 !..Jsem rad , ze jsi zasnamenal moji mentalni superioritu ! Vim, ze ti chybym ke zdravemu vyvoji.

  17:36... Zato vase informace z USA je ozvena CNN...

  16:36 ... Ta tvoje cestina je 100 x horsi nez moje.
  Chodil jsem sice do pomocne skoly, ale ty by jsi propadl i u nas.

  nick honolulu si jde pro metlu na vas a osve se znovu Hurvinci.
  nick honolulu - je vas svetlonos a edukator.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:01
   Osvi se brzi, nas kratkozraky paralytiku!
   Bes tebe sme tu jak Snehurka bes sedmi trpasliku.

   Smazat
  2. Nicku, tady je to pro toho Jandu 19:35.
   http://www.liveleak.com/view?i=93d_1384239379

   Smazat
 23. http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=179104

  Ctete Noviny ktere se neboji rici pravdu a nazyvaji kurrvu kurvou a kozomrda uchylou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Vám vadí láska ke zvířátkám? :)) Díky za odkaz.

   Smazat
 24. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 25. Zahoďme predsudki kdo je akého pôvodu,Lucia má v tomto pravdu a špinu hádzať na ňu za to že sa nedala zlákať Nečeskoslovenskej pakárni,dávam pred Luckov Bílov klobúk dole.tá sa nezľakla a povedala to čo má na srdci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo má rád svou vlast, je xenofob, rasista a extrémista. Armádu, která zaútočí na Rusko, nepostavíte ze svobodných a spokojených lidí.

   Smazat
 26. Budem spojný keď odídeme s NATO a z Európskej mnohonárodnotnej monarchie a Shoroshovej anarchie.Treba si hájiť a ochraňovať to čo nám zane hali otcovia a naši predkovia a pred čím nás bránili.

  OdpovědětSmazat
 27. Prepáčte že mám komentáre rozhádzané a neucelené,s telefonu sa to zle píše.

  OdpovědětSmazat
 28. Paní Lucko děkuji Vám za Vaše odvážné vyjádření.
  Věřím, že mnohem víc umělců smýšlí podobně, ale ta odvaha jim chybí.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 29. - -
  Národ je abstrakce.
  - -

  OdpovědětSmazat
 30. To nie je o tom kto je akého pôvodu,je to o tom kto čo k vlati a tej zemi kde žije íyi,a Lucka má pravdu pravdúcu.Zahodte predsudki a dívajte sa kam nás svetová elita vedie do pwkla ako také jelitá.


  OdpovědětSmazat
 31. Lucka to ma popletene! Tahle zeme uz nepatri Cechum...
  Jestli tedy chce chranit svuj domov tak at si poridi Kalafaj anebo Mossberg kalibru 12/76 Magnum a nauci se s tim zachazet!A at ho chrani v prvni rade proti statnim parazitum a az pak proti slimakum. Snad sa ji povede neco zachranit,ale musi byt zatracene rychla a zatracene presna:-))
  Ale musi prestat byt zatracene naivna!

  OdpovědětSmazat
 32. Angela jim nesedla na lep..., ta baba vůbec není naivní..., TA BABA JE NAVEDENÁ !!! A to si všichni uvědomte.
  Její původ a komplot s Ohavou nahrává mnohým skupinám lidí, kteří tímto řeší své problémy, které se stávaly neřešitelné...
  Už jen: sledujete ty tlaky na stát Izrael?
  A nic vám nedochází????
  J.C.

  OdpovědětSmazat
 33. Knečně se našel hrdina spíš hrdinka , kerá řekla pravdu a hlavně za nás kteří dokážeme nadávat jen v práci , v hospodě a u pc . Je to LUCIE BÍLA . Sluničkáři pomlouvají jejího syna za to že cestuje po evropě . Pokud má platné doklady , dodržuje zákony cizího státu a je hlavně slušně vychovaný tak proč by nemohl cestovat po světě !Pokud naše hranice budou překračovat lidé bez dokladů , tak se bohužel bude muset hlídat .V ČR nepracuje už druhá generace rómu-cigánu , tak proč by jsme se měli starat o uprchlíky když naši důchodci žijí z almužny . Ještě jednou děkuji Lucii Bílé a moc si ji vážím . Marcel

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.