Reklama

čtvrtek 26. ledna 2017

Madeleine Albrightová chce přestoupit na islám

26. 1. 2017  ParlamentníListy a Václav Dvořák

Zkušené politické harcovnici Madeleine Albrightové bude za několik týdnů osmdesát let, ale ani v tak pokročilém věku neztrácí smysl pro poctivý levicový aktivismus. Dnes na svém twitteru zveřejnila zprávu, kterou mimořádně potěšila muslimy.

 
Někdejší přítelkyně Václava Havla Albrightová se na svém twitteru pochlubila, že se hodlá registrovat jako muslimka. „Byla jsem vychována jako katolík, později jsem přestoupila k episkopální církvi a objevila židovské kořeny své rodiny. Nyní jsem ale připravena registrovat se jako muslimka,“ napsala bývalá ministryně zahraničí v Clintonově vládě, která je svými odpůrci nazývána „balkánskou řeznicí“.


Terčem této nelichotivé přezdívky se stala bývalá ministryně zahraničí Spojených států v Praze na podzim 2012, kdy se účastnila autogramiády u příležitosti vydání své vzpomínkové knihy. Jako balkánskou řeznici ji označila skupina aktivistů ze spolku Přátel Srbů na Kosovu. Jak ukazují videozáběry, emoce byly značně vypjaté a podlehla jim i samotná Albrightová, která svým odpůrcům vmetla do tváře, že jsou „nechutní Srbové“.

Nová republika k incidentu připomíná, že při incidentu v NeoLuxoru nebyl mezi přítomnými kritiky M.Albrightové žádný Srb. To jen pro dokreslení charakterových vlastností paní bývalé státní tajemnice USA. Za rasistický projev pronesený Albrightovou na autogramiádě reagovalo občanské sdružení Přátelé Srbů na Kosovu a s několika dalšími aktivisty podalo trestní oznámení na rodačku Albrightovou. Nakonec pražské státní zastupitelství oznámení odmítlo s tím, že rasistické výroky paní Albrightová pronesla "v úzkém okruhu lidí" a že tedy dosah jejího vyjádření nebyl velký. Přitom následující video z události i s inkriminovaným rasistickým útokem vidělo jen na Youtube přes 800.000 lidí po celém světě.


Některé kroky Albrightové vzbuzují značné kontroverze a svými kritiky je napadána zejména pro svůj souhlasný postoj s bombardováním Jugoslávie. Právě za svoji úlohu si vysloužila onu výše zmíněnou přezdívku. ... .... ....

...... celý text na Parlamentních listech zde.

Paní Albrightová se také účastnila privatizace sítě mobilních telefonů na Kosovu, kde spolu s bratrem dosazeného okupačního protektora Kosova Francouze Koushnera nejdřív zastrašovala svého nejvážnějšího albánského konkurenta, který posléze pod tlakem pohrůžek "dobrovolně" z konkurzu vycouval. Po několika letech pak paní Albrightová síť mobilních telefonů IPCO se svými obchodními partnery prodala s velkým ziskem. Jak se říká - "Každá válka je vlastně jen loupež" - a paní Albrightová to dokázala ve velkém na půdě OSN a ve vládě USA, ale i ve svém soukromém "malém".

Sympatie k muslimům projevovala paní Albrightová po celý svůj politický život. Za války proti bosenských Srbům v Bosně stála na straně místních muslimů a dovezených zahraničních džihádistů. Zejména na sebe upozornila manipulacemi, zatajováním a lhaním kolem událostí ve východobosenksé Srebrenici, ale i netečností a nečinností, když ještě jako velvyslankyně USA při OSN nereagovala na genocidu východotimorských křesťanů, v té době vyvražďovaných muslimskou indonéskou armádou. Místo jednotek OSN musela na Východním Timoru nakonec zasáhnout australská armáda. Podpora kosovsko-albánské muslimské mafie a násilné odtržení jižní srbské provincie pak bylo už jen pověstnou třešničkou na dortu. Je ostudou českých mainstreamových médií, že tuto temnou stránku osobnosti naší rodačky Korbelové před českou veřejností tají.

- - -

36 komentářů :

 1. No,to jen potvrzuje,že patří mezi tu bandu politických kurev globalismu a že je navíc ještě kromě prolhané židovky i jeblá do palice....a prosím tuhle fosílii chtěl Michael Žantovský s Vencou Flaškou za presidenta ČR !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu starou čubku ještě nevzal čert?

   Smazat
  2. Veřejně soudit a následně za válečné zločiny popravit.

   Smazat
 2. Vždy,když vidím tohle strašidlo
  krvavou Madlu ,
  vzpomenu na pana Dvořáka ,
  který se svými přátely v docela těžké době,kterà
  byla těmto nepěkným silám přece jenom více nakloněná,než dnes -dnes už víc víme -umíme
  rozpoznat ,
  než tenkràt při té knižní presentaci...
  se odvážil takového statečného postoje!
  má můj obdiv !
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doplněk:
   Ta brož ,kterou se ta baba pyšní je symbolicky ona sama....
   Had s diamantem v ústech -
   pod krásnou řečí faleš a jed....
   j.

   Smazat
  2. Ten "had" vyjadřuje cizopasníka v lidském těle,kterého dříve lékaři vytahovali,respektive navinovali dřívkem a skutečně záleželo obrovsky na jejich zručnosti a trpělivosti,protože kdyby ho přetrhli,ten člověk by na jeho jed zemřel. Proto ho mají lékaři dodnes ve znaku. Nicméně,musím Vám dát zapravdu v tom,že logicky, aby měl u hlavy diamant,který té broži svou výjimečností,ušlechtilostí a i cenou dominuje, musí asi jít o vyjádření zla,které nositel brože reprezentuje,respektive jde asi,logicky,o symbol služebníka Satana,.. nebo NWO,třeba,směji se. Jde o logický symbol ničení lidstva.

   Smazat
  3. Ano,já to takè tak vidím...
   j.

   Smazat
 3. Jak to říkal pan Krkovička. Prasátko je třeba ROZDĚLIT a jednotlivé části prodávat a konzumovat po vhodných úpravách...

  OdpovědětSmazat
 4. mozno chce len obrezat taha to po zemi

  OdpovědětSmazat
 5. mozno chce len obrezat taha to po zemi

  OdpovědětSmazat
 6. mozno chce len obrezat taha to po zemi

  OdpovědětSmazat
 7. dobrý muslim umí rozdat svůj majetek potřebným..., ale to ALBRIGHTOVÁ neumí.
  dobrá muslimma z nikdy nebude

  OdpovědětSmazat
 8. Jak je vidět, tak má místo mozku, z kdo ví čeho, kostku.

  OdpovědětSmazat
 9. Nebude nahodou Makrela vlastna dcera te stare hyeny???
  Krasavice jsou obe,naturu maji stejnou,pidi se po tom samem,vychcane jsou obe nadprumerne.
  Ty dve kdyz chcipnou tak budou muset pro ne kopat po dve jamy-do druhy budou chodit brouci blejt! A budou je muset obe az po vrch zasypat sodou bikarbonou aby je maticka zeme stravila a nevyblila je navrch.
  Oskliva zruda-cloveka oklepe kdyz se ja ni jen podiva! :-)
  A na tu druhou...kdybych ji mel pohladit tak bych si musel vzit rukavice!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Konečně je mi jasné proč se jí říká krvavá MADLA
  Václav

  OdpovědětSmazat
 11. O tom to je. Bez charakteru. Kam vítr tam plášť. Zítra vstoupí do klanu SATANISTŮ jako kněžka. Co jeden může očekávat o židovky ... jejich náboženství je lež a prachy.

  OdpovědětSmazat
 12. :-)
  Krásná ukázka toho, že má paní Albrightová i ve svém věku stále smysl pro humor.
  Baví mě, kolik lidí jí na ten fór skočilo.
  Přeji paní Albrightové pevné zdraví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Krvavá Madla na stará kolena přestupuje od židů k islámu ? To až uslyší starej Kohn, dá se taky přejmenovat na Hasana Alího. A nakonec balkánská řeznice skončí u náboženství kanibalů Umba Umba. Krvavé ruce už má.

   Smazat
  2. 21:39
   ...to žádná ukázka humoru nebyla- to bylo ubohé ,zoufalé a ještě k tomu prolhanè gesto...
   na rozdíl od Vás jí "přeju",aby byla potrestanà za zločiny od psacího stolu !
   Ať spláče nad vejdělkem!
   j.

   Smazat
 13. Nic tak necharakterizuje tuto balkánskou řeznici lépe než ta její "brož" z doprovodného obrázku. Ta s motivem hada. Nebo zmije? ...

  OdpovědětSmazat
 14. Nosí svoji podobiznu tak,jako jiní nosí obrázky v
  srdíčkách nebo knihách na řetízku.Takže až tolik
  falešně se neprojevuje.Ale co se týká výhod,nikdy
  nezapře židovku v sobě.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 15. I kdyby se ta stará obluda posrala, Kosovo je Srbsko !

  OdpovědětSmazat
 16. Ta hnusná k.... ať už jde hlavně do p.....

  OdpovědětSmazat
 17. To je hnusná kurva.....fuj

  OdpovědětSmazat
 18. Kosovo je Srbsko,ty hnusná svině!

  OdpovědětSmazat
 19. Ta k.... ať už jde do pekla!

  OdpovědětSmazat
 20. baba mizerna madla krvava ted uz silena. Vlada Tepese na ni.
  kdyz se spravne napichuje na kul [a oni tenkrat toho mistrovstvi dosahli neb napichali velke mnozstvi lidi] tak kul projde strevem a nezrani srdce ani plice a kul vyjde ven krkem ,tak se clovek uspesne da trapit mnoho hodin nez chcipne.Madle by se to melo udelat ja bych si sednul do kresla dal si treba cokoladu a sampano a koukal bych s libosti jak trpi nez chcipne svine jedna

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to by bylo moc rychli jak se ji zbavit.nejprve trhat nechty potom lamat kosti zacit od prstu.nekolik dni nechat odpocinout.potom amputovat ty rozdrcene kosti samozrejme vse pri vedomi.pokazde nechat zahojit.az nakonec ji zbyde pouze torzo tela. ted telo pevne pripoutat a zacit vrtat zuby jeden po druhem pokazde do zubu poustet studeny vzduch pozdeji sul a kyselinu.nechat odpocinot. toto lze delat dost dlouho.jestlize se rozhodne pro hladovku tak privezt hadici do zaludku a umele ji krmit.ted je cas urezat usi nos.nechat vse zahojit potom palit kuzi po kouskach .vzdy nechat zahojit.oci nevypichovat .napojit na umele srdce plice a ledvinu.samozrejme porat drazdit ty zuby.navodit brisni bolesti.baba takto nebude moc hned pojit.toto muceni se muze provadet popravde dost dlouho .

   Smazat
 21. Ať ta stará kurva konvertuje a táhne do Mekky mlátit tou svou pitomou palicí o zem a hlavně ať tam zůstane. A Merkelici může vzít s sebou.

  OdpovědětSmazat
 22. Jen psyhopatka může chtít chodit celý den v černém obdélníku...

  OdpovědětSmazat
 23. Pokročilá demence Madly\ Řeznice.

  OdpovědětSmazat
 24. Pokročilá demence Madly\ Řeznice.

  OdpovědětSmazat
 25. Jasná pokročilá demence Madly Řeznice.

  OdpovědětSmazat
 26. Jasná pokročilá demence Madly Řeznice.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.