Reklama

neděle 29. ledna 2017

Madla bude muslimkou (a možná i budhistkou).


Jiří Baťa
29. 1. 2017
Blíže seznamovat čtenáře s osobností, či lépe řečeno s osobou Madelaine Albrightové by asi bylo nosením dříví do lesa. Nicméně tato osoba českého původu (bohužel, ona za to sice nemůže, ale za ostudu, kterou vytváří svému původu, ano), bývalá americká ministryně zahraničí USA na protest proti migračním vyhláškám prezidenta Donalda Trumpa slavnostně prohlásila, že je připravena stát se muslimkou a potvrdila své osobní přesvědčení, že Amerika potřebuje zůstat otevřenou zemí.


Čtenáři, obeznámení s její osobní i politickou činností a agažovaností za posledních cca 25 let Evropě vědí, co je paní Madeleine Albrightová, alias Madeleine Albright, (rozená Marie Jana Körbelová, po roce 1945 už jenom Korbelová) zač. Není od věci se ze široka rozepisovat o jejich aktivitách a zásluhách jak vůči České republice v tanečcích s Václavem Havlem a spol., tak zvláště jejího na podílu na bombardování Jugoslávie. Slyšet, resp. číst takové a podobné výroky od bývalé ministryně zahraničí USA je ubohost a naprostý morální a charakterový debakl, ale na druhé straně to však nijak nepřekvapuje. Při krátkém výběrovém nahlédnutí do jejího politického angažmá za posledních 25 let jen dokazuje, jaká kreatura tato česká Madla je.

Tak např. mimo jiné,  se Albrightová  rozhodla vystoupit u příležitosti konání promoce na dívčí koleji claremontské vysoké školy Scripps College. Jejímu vystoupení však předcházely kontroverzní výroky pronesené na její adresu z řad profesorského sboru i samotných studentů. Před vystoupením neopomněla sdělit, že je československá rodačka a přítelkyně prezidenta Václava Havla, což mělo zřejmě na studentky citově zapůsobit a jí samotné přidat na vážnosti. Ovšem studentky se rozhodly sepsat otevřený dopis, ve kterém Albrightovou obviňovaly z podílu na smrti iráckých dětí kvůli sankcím iniciovaným Clintonovou administrativou. Studenti ji v dopise rovněž obvinili z toho, že nedokázala, nebo snad ani nechtěla coby velvyslankyně USA při OSN zabránit masakru stovek tisíc lidí ve Rwandě. Vzhledem k četným obětem z řad civilistů, na kterých měla podíl, je Albrightová nazývána „balkánskou řeznicí“. Albrightová v rámci své mise na Balkáně mj. skupovala společně s dalšími americkými politiky akcie řady významných kosovských podniků a její společnost Albright Capital Management se mimo jiné také podílela na privatizaci kosovského Telekomu.

Nicméně jaký pán, takový krám, jinými slovy mezi americkými demokraty se těší naprosté důvěře, o čemž svědčí také udělení Prezidentské medaile svobody americkým prezidentem Barackem Obamou v roce 2012. K tomu dalších slov netřeba.  Připomeňme jen, že prohlásila, že je připravena stát se muslimkou. Je s podivem, že se za éry prezidenta Baracka Obamy nerozhodla stát se černoškou. Tímto rádoby protestním až groteskním gestem se jen trapně (populisticky) světu předvádí jako výrazný oponent Donalda Trumpa a jako odpůrce jeho nastupující politiky. Tím potvrzuje loajalitu H. Clintonové, kdy v rámci agitace v její prospěch také mj. prohlásila, že" „V pekle mají speciální místo pro ženy, které nejsou ochotny pomoci jiným ženám“, za což byla veřejností tvrdě kritizována.

No nic, Madla se již naprosto přestává kontrolovat (poznamenávám, že již delší dobu), úměrně s vadnoucím psychickým stavem a zřejmým opotřebování mozkových závitů ztrácí na významu a popularitě, nicméně její záměr, stát se muslimkou ve světě vyvolá když ne posměch, tak zcela určitě lítost na její ubohostí, kam ji dovedla touha po penězích a jak Madla z Česka hluboko klesla. Kdo má zájem a chce o Madle znát více, má možnost, zde: http://newyorskelisty.com/nyl/albright/albright-gala-cz.html.

34 komentářů :

 1. Madla hlavně zůstane balkánskou řeznicí.Tohle chtěl Veškrna na hrad!

  OdpovědětSmazat
 2. Ta stara skeble by si mela prikladat na prsa-tedy asi na kolena- pytlik se zeminou a nacvicovat skok do rakve!Az chcipne vona a Seres tak pudu do hozpody a vsem zaplatim rundu:-)))
  A mel stesti ten humanitarnej bombarder ze ho spalili a popel nekam vysypali,protoze kazdej spravnej Cech by se mel povinne jit vysrat na jeho hrob!
  Mluvil jsem s rybari co chodi lovit do Vltavy,ze prej tam ryby blijou dodnes..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní29. ledna 2017 12:19 není co dodat

   Smazat
  2. Spravne! Lip bych to nenapsal

   Smazat
 3. Madla Krvavá jde ve stopách umírajícího chasidského rabína... Ten se prý dal na smrtelném loži katolickým knězem pokřtít; aby nezemřel Žid, ale křesťan...

  Prostě majitelé FEDu atd zuří, že bílí Gójim ohrožují jejich monopol na světovládu a na vlastnictví všeho a všech.

  Od jejich vypořádání se s Kennedyovými se toho nikdo neodvážil/nedožil. Bože Trumpa chraň!

  OdpovědětSmazat
 4. Madla nasrala tolik bohů, kolik jich lidé uctívají. To ještě zabere nějaký čas, než si je všechny dokáže usmířit. Asi už cítí pekelný smrad, že se snaží o rozhřešení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celý život škaredá jako Merkelová... Výhledově kotel v pekle pro politiky, a najednou šance stát se HURISKOU v Džaná...

   Mít samé mladé, silné chlapy, padlé džihádí...
   Od každého brož...

   Smazat
 5. Ona byla blbá, když byla o dvacet let mladší, tak co od ni chcete teď? Já ji to přeju. Ale pozor Budhismus a Muslismus je trochu něco jiného. Judaistická holčina v tom má trochu bordel.

  OdpovědětSmazat
 6. Asi bude chtít i výbušný pás

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bombarďáky té staré krvavé židovky postačí....

   Smazat
 7. Já sem katolík Vatikánskeho viznáni kteří vieří v papeže František.

  OdpovědětSmazat
 8. Ta stará kanálie se asi definitivně zbláznila...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Madla a nejen ona , ale další "aktivistky", co demonstrují ty je potřeba poslat do nějaké "dobré" muslimské země, ať si tam užijí "svobody " ....tyto šílené ženské vůbec nic nevědí co se v muslimských zemí děje, že je žena méně než koza a muž ji může beztresně nejen týrat, ale i zabít, ať si to zkusí Madona , Cher a další ubohé chudinky !!!!

   Smazat
  2. Madona ne,ta nejdriv pomasiruje do lochu za vyhruzky Trumpovi

   Smazat
 9. Bejt vama tak mlcim. Nejste hodni pani profesorce ani vylestit boty, hitlerovsky odpade.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta je takova profesorka jak muj kokot revolver!!!

   Smazat
  2. 14:45 mlc hitlerovsko havlisticka zrudo

   Smazat
  3. 14:45 To určitě napsal Čulík.

   Smazat
 10. 14:45
  Zavři tlamu ty havlo-banderovská nesvéprávná kurvo!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. ...hlavně už nikdy nebude člověkem...*

  OdpovědětSmazat
 12. Albrightová - Clintonová - Merkelová, trojice ohyzdných zlých neukojených bab, k nimž se z onoho světa připojuje ještě Gusta Fučíková.- Všechny jsou si nápadně podobné vzhledem a zlou povahou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:05
   Fucikovou vynechej, za komunistu bylo lip nez za havlismu

   Ale muzes pridat Thacherovou (jak ji cenzurovaka vlastni strana), Pelosi, Boxer atd

   Smazat
 13. 16:05
  Oje,jak hlubokomyslná poznámka....

  OdpovědětSmazat
 14. Pan Halík bude jejím rozhodnutím jistě potěšen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Halík už má v almaře dávno schovaný fez. Tyhle nátury se dnes křižují, zítra, podle vlastní potřeby, vymění bibli za tóru a pozítří začnou navštěvovat mešitu.
   Jejich víra je vírou v mamon a moc.

   Smazat
 15. 17:34
  Češtinař z lejnolahvárenský žumpy nám tady zase zvrací stejný debility!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:25
   Neser se do mně ty ussacký mamrde!!!!
   Čechy kritizuješ a sám si dokázal stejný,ne-větší hovno než celá lejnolahvárenská žumpa!!!!

   Smazat
  2. 18:29 tys vymaz tatovych kuli a mamin potrat takovych jako ty je tu mnoho!!zidovska chatro!
   a vykur mi ohanku ty pico spolu s hornim vrchnim curakem!!!fak fak fak at vas trefi slak

   Smazat
 16. Nevidím jediný důvod,proč o té svini se pořád
  píše a mluví.Ať se stane třeba exkrementem,což
  ovšem nelze.Ona už jím je.Tak proč si kvůli ní
  navzájem nadávat?Je lepší se o ní nezmiňovat.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petriku, mluvime o ni jako varovani, jako se mluvi o hitlerovi, jackovi rozparovaci a havlovi
   A gazdikovi
   Proste otresne priklady z voskoveho muzea zrud

   Smazat
 17. Ve středověku podobné čarodejnice upalovali veřejně na hranicích. Nebylo by od věci tuhle svini také na jednu hraničku postavit a škrtnout. No a vedle by mohla plápolat ta německá čubka. třeba by jim na cestě do pekla nebylo pak smutno.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.