Reklama

úterý 3. ledna 2017

Ministerstvo pravdy v České republice může vést cizinec. Budou nás mistrovat Němci nebo najdeme dost českých kolaborantů?

2. 1. 2017 ParlamentníListy

Česká republika:

Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) hledal v prosinci pracovníky pro Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám. Kdo se mohl ucházet o místo vrchního ministerského rady?


Vrchním ministerským radou v Centru boje proti terorismu se může stát český občan nebo občan jiného státu EU nebo občan státu, který podepsal dohody o Evropském hospodářském prostoru. Současně musí jít o bezúhonného občana staršího osmnácti let, zdůrazňuje Ministerstvo vnitra ČR na své úřední desce.

Zdroj

45 komentářů :

 1. „Tak fajn... Co si ty svině ještě nevymyslí... Revize kotle (800-1500), revize komína (800), v elektřině platím nesmyslné větráky či slunce, ve vodě Francouze, v tabáku neziskovky. Uhlí už je dneska drahé jako svině, a je čím dál horší, cenu dřeva vyšroubovali na šílenou výšku kvůli nesmyslným štěpkám pro Skopčáky,“ stojí v emailu a nutno dodat, že přes jisté zjednodušení a generalizaci má pisatel v mnohém pravdu. Kikdo nám dosud například nevysvětlil, proč jsme v metropoli prodali tak nevýhodně vodu francouzské Veolii a teď platíme jak mourovatí, čím méně spotřebujeme, tím více pak zaplatíme…

  Kauza Veolia, ročně inkasuje půl miliardy

  Hospodaření s vodou v Praze provázejí složité smluvní vztahy, o jejichž nevýhodnosti se diskutuje řadu let. Firmu PVK v 90. letech od státu koupila Veolia, která od té doby distribuuje vodu v Praze a vybírá poplatky od uživatelů. Vodovodní síť má na základě dodatku z roku 2013 pronajatou až do roku 2028. Z tržeb pěti miliard korun ročně se Praze za pronájem vracejí necelé dvě miliardy korun, dalších 830 milionů jsou investice do oprav. Veolia ročně inkasuje kolem 500 milionů korun. Francouzská firma v minulosti za ovládnutí PVK zaplatila sedm miliard korun, většina peněz se podle vedení PVK rozpustila ve státním rozpočtu. Informace přinesl Týden.cz.

  A pisatel pokračuje: „Zakázali mi kouřit v hospodě, vnitráci mě sledují na internetu, kdekdo mě může udat za cokoli, všude mě sledují kamery. Kdekdo mi může vlézt do baráku na kontrolu bůhvíčeho, když chci jet někam autobusem, tak abych si na tu cestu šetřil, platím na auto pojistku, dálniční známku, kontrolu u doktora, technickou, teď i nějakou pokutu, mám nařízené pneumatiky, spoustu vybavení, které musím nesmyslně měnit. K doktorům musím dojíždět a když jdu do lékárny, tak se nestačím divit.“
  A ještě ze mne dělají venkovského burana a nevzdělaného pitomce

  „V krámě kupuji jedovaté potraviny, výrobky nikdo neopravuje, všechno se vyhazuje. Na baráku, který jsem koupil za zdaněné peníze, musím stejně platit daň státu, pojištění, a musím ho z něčeho udržovat, aby mi nespadl na palici. Kamkoli vlezu na úřad, platím nějaké poplatky, a ještě na mě čumí jak na otravný hmyz. Halík, Janda, Schwarzenberg a řada dalších darmojedů, které platím, ze mě dělají venkovského burana a nevzdělaného pitomce... A mohl bych pokračovat,“ zlobí pisatele.

  „A kdekdo se mi snaží vnutit, že můj největší nepřítel je Rusák... Hovno... Můj největší nepřítel je tenhle stát a jeho politici... Žádný Rusák, žádný soused, žádný normální člověk mě tak zavile nepronásleduje a neokrádá tak, jako tenhle náš dobytek,“ končí drsně stěžovatel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten stěžovatel má pravdu.Našlo by se toho více,viz.koncesní poplatky na tv, kde v jedné se snaží vymývat mozky, v druhých us braky s nesmrtelnými superhrdiny.Mají plnou hubu demokracie, ale omezení je na každém kroku, včetně nesmyslných exekucí, do některých naženou lidi těmito omezeními. Jsou odtržení od reality a sytý hladovému nevěří.Tento národ není hloupí, nechá si hodně líbit, ale všeho dočasu.

   Smazat
  2. Volte SPD, pak to skončí...

   Smazat
  3. Vzpomínáte na daň z trakaře, komína, z hlíny atd?
   Pohádka stále aktuální.

   Smazat
  4. Pro 6:34-ta Veolia patří francouzské větvi upíra žida Rothschilda....

   Smazat
  5. Proč Pražáci platí jako mourovatí (a nejen Veolii, stačí se podívat na cenu MHD atd.). No protože volí zarytě stále stejně, pouze z toho vychází do čela radnice stále "slabší kusy", jak by řekl klasik. Pražáci totiž ještě vesměs nepostřehli, že doba, kdy mohli volit ideologicky v rozporu se svými peněženkami končí. Pro všechny lidi u nás. Jen na venkově k tomu došlo dříve, teď dochází i na Prahu. Stačí?

   Smazat
  6. A napriek tomu, že to všetko začal váš národný boh Vašek s jeho kaviarenskou suitou, ho český národ zbožňujete a stavia mu pamätníky. Tak sa rozhodnite čo vlastne chcete.Či okrádanie národa pseudodemokratmi, alebo to, za čo ste štrngali kľúčmi.

   Smazat
  7. 6:34 S Veolií je to ještě horší, než si myslíte. Vodárny, rozvody a čistírny odpadních vod sice Veolia provozuje, ale stále jsou majetkem státu. Takže zisky sebere Veolia, ale všechny investice a opravy hradí stát. Veolia vykazuje zruba 5 miliónů zisku po zdanění na jednoho pracovníka. To je zřejmě tak málo, že se tak "ztrátového" podnikání musel stát zbavit. Je to k dokonalosti dovedená polistopadová zásada: "Zisky zprivatizovat, náklady zestátnit".

   Smazat
  8. To je vážení lyberalizace v praksi. Velcí propagátoři neolyberálních tezí Klaus, Ježek, Dlouhý....... stáli v čele zničení ekonomické soběstačnosti a rozprodání národního majetku. A lidé jim tleskali jak pominutí. Ve finále se hledal strategický partner i na to jak si utřít prdel. Protože sami jsme to do té doby dělali pravou rukou i když ne vždy 100%. Od zavedení západních mouder je levá ruka v prdeli až po loket stále. A jak známo jedna ruka netleská. Jedna ruka už jen žebrá tu u jednoho z největších distributorů energií, plynu a mobilních tarifů. Jak debilové si platíme elitní parazity, kteří nevlastní přenosovou soustavu, vysílače, technickou infrastrukturu, podzemní zásobníky a ani metr trubky v zemi. Dobrovolně jsme si nechali nabulíkovat, že stovky parazitů v systému je náš prospěch. Prospěchem pro řadového pracujícího je však státem garantovaná výše životních nákladů v podobě garantované ceny vody, energií nájmů a smysluplnosti naší existence. Vlastní otroctví v myším závodě nemůže být snem nikoho normálního. Ale to už tu bylo a je třeba na ta pozitiva co nejrychleji zapomenout a řádně vše překroutit a pozohýbat.

   Smazat
 2. hybrid je ten vul co to vymyslel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš je to bastard .. ale ono to vyjde nastejno.
   To ministerstvo "pravdy a lásky" má jednoduchý úkol. Vše obrátit v opak.
   A tak ty, kteří nás neohrožují, nám vydávají za naše nepřátele, zatímco ty, kteří ve světě páchají ty nejhorší zločiny, vydávají za protektory.
   Už nám i předstírat přestali, jak to s naším národem myslí.

   Smazat
  2. http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Soubor:Television_propaganda.jpg

   Smazat
 3. Ideální místo pro Saakašviliho!
  Ukrajinizace a Internacionála Havlofašismu!
  Genocidní ideologie a její globální chapadla začínají svírat naší zemi stále pevněji. Kam to vede, můžeme vidět na Ukrajině, kde fašouni povraždili bestiálním způsobem už spoustu skvělých lidí.
  Bude se něco takového dít i u nás?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bude
   Pokud se lid nevzbouri

   Smazat
  2. Stýská se vám po válce? A po pohledu na to, jak ten Saaakašvili přežvykuje svou kraaavatu? :-)

   Smazat
  3. Vystřílet ty kurvy nahoře a bude pokoj.

   Smazat
  4. A kdy začneme a kdo bude první v řadě na šibenici ?

   Smazat
  5. 11.05 Zeptejte se čtyř Vítkovských; ti začali, ... a jak dopadli. Když se připojíte, budete to vy.

   Smazat
 4. http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Propaganda

  OdpovědětSmazat
 5. http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Soubor:Propaganda.jpg

  OdpovědětSmazat
 6. Před rokem vyšel v Německu Hitlerův Mein Kampf, zájem je nečekaný

  http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/178561-pred-rokem-vysel-v-nemecku-hitleruv-mein-kampf-zajem-je-necekany/

  Jeden výtisk v prémiové vazbě dostal pro vědecké účely od předsedy landsmanshaftu Poselta i ministr protektorátní kultury Daniel Herman.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0929 na rozdíl od nás, byl v Německu MK zakázaný dlouhou dobu, u nás si můžeš koupit s trochou štěstí například vydání z 1995 (mám ho doma) v češtině a s komentářem.
   A nebo potřebuješ stále jenom na něco nadávat a nebo dehonestovat třeba Hermana ?

   Smazat
  2. 12:22
   Her Herman by nikdy nečetl Mein Kampf v jazyce Untermenchen. Je to jeho první zasloužený výtisk!
   Ale tobě to štěstíčko žes ho sehnal přeju.
   Není hezčího vánočního dárku.

   Smazat
 7. To, že jakýsi nedouk a buzerantský honibrk z příživnického tingl-tanglu zvaného Evropské hodnoty úkoluje ministra vnitra (turbovzdělance) je totální ubohost a dno, kam až ta řiťolezecká vládní sebranka narazila. Hůř už to snad nejde a pokud bude někdo volit socany nebo Koblihu, tak je blb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..a co lidoveckej Herman,tan se ti zamlouvá ??!!

   Smazat
  2. 10:47 Na Hermana mi nešahejte! Ten ze všech sil táhne náš stát z Východu na Západ. A jak známo, k tahu je vůl nejlepší.

   Smazat
 8. No,správné lidi tam už mají. Včera mluvila paní Romancová jako pracovnice úřadu o jeho nezbytnosti. Zřejmě rodina s politickým geografem téhož jména,který je proslulý jako nekritický Putinův obdivovatel.

  OdpovědětSmazat
 9. stejně jim to nepomuže šmejdum volme SPD

  OdpovědětSmazat
 10. Ale dá se u nás i něčemu zasmát. Včera jsem byl v hypermarketu LEDL pro brambory, měli tam "brambory" balené po 2 kg o něco větší než buráky, navíc fialově flekaté, po okrájení zbude z bramboru tak hrášek - a kg a 15 Kč. To přece je pro zasmání! Kde pěstují a odkud LEDL dováží do bramborářské velmoci takovýto výdobytek doby? A to byl r. 2016 mimořádně příznivý na pěstování právě brambor, to už musel být hodně velký amatér, komu na poli vyrostl brambor velikosti jen vejce. Takovým odpad, které se prodává, dříve hospodáři házeli do hnoje, ani pro prasata se nehodil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nu pred havlem byli cesi obcane
   A havel z cechu udelal prasata, pozirajici odpadkove brambory, posypovou sul z Polska, hlinik z Vietnamu atd
   Cesi jsou biologicka odpad pozirajici zumpa

   Smazat
  2. 11:00
   Táhni konečně něco dělat, ty čuráku. Pindáš tady svoje nesmysly pod každým článkem 24/7.

   Smazat
  3. 1022 a co Vám brání si jít brambory koupit do jiného obchodu a nebo na trh ?

   Smazat
  4. 12:20 Také je nemusí kupovat vůbec, že? Trochu špatně chápete, viďte? Pán se pozastavuje nad tím, že při dobré úrodě našich kvalitních brambor se v zahraničních řetězcích prodávají drahé, nekvalitní brambory, nejspíš z dovozu. Podivuje se takové drzosti a bezohlednosti, které nikdo nebrání. Kromě toho, do brambor předem nevidíte, takže vaša rada je pro kočku.

   Smazat
  5. 1620 je mi stále záhadou, na co si pisatel 1022 vlastně ztěžuje a co kritizuje ?
   To je stejné, jako kdybych nebyl spokojený s hranou písničkou na autorádiu a nenapadlo mne, že ho můžu vypnout a nebo přeladit.
   Takové debaty jsou potom naprosto k ničemu.

   Smazat
 11. Hledat může, ale tak (všeho)schopného šéfa, jakým byl německý ministr propagandy Goebels, nesežene!

  OdpovědětSmazat
 12. ČSSD,KDU-ČSL,ANO TOP09,ODS Das okrádačpartaj.Lidé bděte neblbněte.To vám vzkazuje Fufík.

  OdpovědětSmazat
 13. V Polsku už nemůžete mít anonymní SIM karty, že si koupíte SIM a dobíjíte, voláte... jenom do konce ledna 2017 se každý majitel SIM musí u operátora podle "demokratického" zákona zaregistrovat na "občanku" či jak tomu Poláci u nich říkají (dovód osobisty?), nebo vás operátor odpojí... VŠE PRO PROFÍZLOVANOST V BOJI ZA DEMOKRACII NEJČISTŠÍ...

  OdpovědětSmazat
 14. K článku: Myslím, že takovou úlohu zadanou ze zahraničí "naši lidé" spolehlivě splní. Ne náhodou se říká, že "poturčenec horší Turka".

  OdpovědětSmazat
 15. Zná někdo někoho kdo by uvěřil něčemu co vyšlo od Chovance?

  OdpovědětSmazat
 16. přijde Horáček na hrad,Pánek místo Sobotky,Vašáryová do justice,Štětina do armády,Kocáb ministr větra,Kalousek na ministerstvo kultůry,Halík jako Jan Hus na rošt,levoboček Šapira Stropnický se ožení z buznou Jandou a navzdory přírodě a na zlost Putinovi, splodí 10 buzerantů/Lulán.Lulánek.luláneček.lunaník,luláníčík,lulančík,luňák,Lulalák,lulák,velký lulin,stát se přejmenuje na cigánoštat , místo trenek na hradě bude vlát turban a v podhradí se bude dělat velký ,trojtý kebab.Hřbytovi budou plné předčasně mrtvích českých blbečků.HALELULAJUJA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. také to tak nějak vydím.

   Smazat
  2. 13:02 Jestli budou hřbitovy plné blbečků, tak ty tam máš místo jisté.

   Smazat
 17. Uvěří .České ušlechtilé,hen ten prasečák.

  OdpovědětSmazat
 18. Tahle ceska demokracie je jak zumpa-ty nejvetsi kusy plavou nahore.
  Vsechna ta luza co se nasrala do vselijakych funkci asi priletela odnekud z jiny planety.Mutanti!
  Kazdej obcan je povinen branit svou vlast pred nepritely.Termin "nepritel" je vsak takovej univerzalnej,ze ho nic nespecifikuje jestli jsou to Rusove anebo vlastni vladni chatra!
  Tedy nechapu na co se ceka!
  Nepratel se nelekejte a na mnozstvi nehledte!Bijte je.zabte je,nikoho nesetrete!
  Nebohej Zizka by v tehle soucasne situaci sel do hozpody,hodil by do sebe dve piva a ctyri rumy,odplivl by si,zblil by se jak zavodni kun a pak by vzal do kazdy ruky palcat a mlatil by tu prazskou luzu hlava nehlava dokud by nekdo zvedal hlavu.
  Jenomze jeho geny jsou uz tak povadle v ceskem narodu ze ten narod je jenom jako mokrej,spinavej aplesnivej hadr...
  Tak tady netocte penu,drzte chlebarnu a trpete,pak z vas mozna budou atamani. DDD...:-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.