Reklama

.

.

pátek 20. ledna 2017

Ministerstvo zahraničí RF: Ve Venezuele se roztáčí scénář "barevné revoluce"


20. 1. 2017    zdroj
Protivládní síly ve Venezuele připravují masové akce, zaměřené na střety s orgány činnými v trestním řízení. Oficiální prohlášení ministerstva zahraničí RF uvádí, že protivládní struktury ve Venezuele uskutečňují scénář "barevné revoluce".Ruský zahraničněpolitický rezort připomíná, že tento scénář není zdaleka nic nového a že není těžké spočítat jeho důsledky, když si uvědomíme osud zemí, které se staly obětí této technologie. Jejich smutná zkušenost ukazuje, že existující problémy nejen že nebyly řešeny, ale byly doplňovány o nové, hlubší a často katastrofické. V důsledku použití "barevných" technologií byly nejen ničeny státy, na jejichž území byly prováděny tyto scénáře, ale byla také destabilizována situace v sousedních regionech.

Ministerstvo zahraničí Ruska vyzývá k pokračování dialogu vlády a opozice, který je jedinou alternativou sklouznutí do absolutního chaosu.

V tomto okamžiku však protivládní síly ve Venezuele připravují masové akce, předem zaměřené na střety s orgány činnými v trestním řízení a destabilizaci státu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

2 komentáře :

 1. Ve Venezuele si mohou místní dělat co chtějí.
  Jestli se rozhodli pro občanskou válku jako
  Ukrajinci,tak ať se vymlátí.Rozum nemůžeme
  nikomu cpát násilím.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 2. A KDYŽ PAK PŘIŠLI K ROZUMU, BYL STÁT EKONOMICKY VYDRANCOVÁN A OBYVATELSTVO DECIMOVÁNO. Samozřejmě, že export tzv. demokracie v podobě kontrarevolucí, občanských válek, různých jar či podzimů, sametů či smirků, Majdanů, mírových a zahraničních žoldnéřských misí nebude to "pravé ořechové". Také asi ani morální podpora nebude stačit. A hmotně podporovat? To je ten nejcivilizovanější svět jistě ochoten - pokud to půjde na svržení zákonné vlády a militaristické a policejní protiobčanské výdaje. Bůh ochraňuj Venezuelu před chamtivými uchvatiteli světa!

  OdpovědětVymazat