Reklama

.

.

čtvrtek 19. ledna 2017

Na jaře naroste v Evropě imigrace do obrovských rozměrů! Vyhlasme proto referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie!

Radek Rozvoral
19.1. 2017   Rukojmí
Tímto sdělením varoval ostatní evropské lídry maltský premiér Joseph Muscat s tím, že imigrační vlna může dosáhnout dokonce dosud netušených výšek, takže Evropu čekají ještě horší časy než doposud.
Malta v tomto pololetí předsedá Evropské unii a její premiér Muscat dle serveru Business Insider, který se odvolává i na agenturu AP k tomu přímo řekl: „Množství lidí přicházejících přes Středozemní moře dosáhne na jaře rekordních výšek. Můžeme se pokusit připravit se na to už teď, nebo počkáme, až nás to dožene v dubnu či v květnu a nějaké dohody dosáhneme v té době.“Jedná se hlavně o imigranty se severní Afriky a nejvíce jich přichází z Egypta a z Libye, kde stále ještě zuří občanská válka. Tipnul bych si, že na slova premiéra Muscata nebudou brát zkostnatělí političtí lídři a nikým nevolení byrokratičtí úředníci Evropské unie zřetel a v dubnu nebo v květnu budou hrozně překvapeni, že se proroctví Muscata opravdu naplnilo.
Může to samozřejmě dopadnout ještě hůře, jelikož známe postoje paní Angely, která ráda otevírá imigrantům svou náruč bez ohledu na to, zda se jedná výhradně o imigranty ekonomické, kteří přicházejí do Evropy za jediným cílem. Nedávno se společně s francouzským prezidentem Hollandem ohradila proti nastupujícímu americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi s tím, že Evropa nepotřebuje rady zvenčí, aby se jí říkalo, co má dělat a že mají Evropané osud ve svých rukou.
S tím, že mají Evropané osud ve svých rukou, souhlasím, a proto není na místě jakkoli diktovat členským zemím Evropské unie povinné přerozdělování a umisťování nelegálních imigrantů do jejich zemí, jelikož každá země by měla mít svůj vlastní osud pouze ve svých vlastních rukou a nepotřebuje rady a diktát zvenčí, aby se jí říkalo a nařizovalo, co má dělat! Vyhlasme proto referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie!

52 komentářů :

 1. Přijede druhej Feri ? :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě toto téma na vystoupení ČR z EU budou volební sliby některých stran, ale aby do voleb na podzim už nebylo pozdě :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. už v r.2015 bolo pozde ..tak pre ČR ako aj pre SR ...

   http://www.hlavnespravy.sk/slovensko-vylepsuje-pracovne-podmienky-pre-cudzincov-srbsko-utraca-svoju-pracovnu-silu-a-inteligenciu/886509

   http://www.hlavnespravy.sk/rakusky-minister-obrany-chce-posilnit-ochranu-hranic-so-slovenskom/886625

   http://www.hlavnespravy.sk/migrant-z-turecka-zalozil-v-rakusku-politicku-stranu/886544

   z diskusie pod článkom "Pašeráci utečencov využívajú novú trasu cez Slovensko. Rakúsky minister obrany chce posilniť ochranu hraníc s nami" vyberám:

   "Leos007 • pred 5 hodinami
   V polsku nasli 3 afgancov v kamione... presli cez Madarsko a Slovensko... Uz ich mame tu a co robi Kalinak? Pokutuje slovenskych vodicov...

   Okamzite treba nabehnut na ukrajinsku hranicu a spravit reportaz... su ako svaby, zamoria celu Europu a ked sa proti tomu nepostavime, skoncime ako Zapad..."

   "maxo • pred 6 hodinami
   reakcia rakušanov len potvrdzuje postrehy občanov žijúcich v pohraničnej oblasti s ukrajinou, že týždenne koordinovane, po skupinách prechádza cez ukraj./slov. hranicu od 100 do 1000 emigrantov s falošnými rumunskými pasmi, ukrajinská strana ich vôbec nekontroluje, slovenská ma zrejme z toho tiež biznis, miestni vravia že to robí tisícka usd v pase
   8 • Odpovedaj•Zdielať ›
   Avatar
   Poleno maxo • pred 3 hodinami
   1++++++, ano, mam presne rovnaku informaciu. pustne opice prechadzaju ukrajinsko slovensko hranicu veselo akoze legalne s rumunskymi pasmi. aby colnici nerobili vietor platia ukrajincom aj slovakom priamo uplatkom v pase. potom uz mozu kdekolvek v senghene."

   "Datel malyjoe • pred 7 hodinami
   Ak zacnu strazit Rakusaci, musime aj my... ukrajinsku, polsku a madarsku hranicu. V opacnom pripade, to co nam sem nalezie, toho sa uz nezbavime...
   3 • Odpovedaj•Zdielať ›
   Avatar
   Pius Datel • pred 6 hodinami
   no a kto bude ako strázit hranicu? Ved pozri v akom stave mame políciu, armádu, hned ti bude jasné, ako to s tým strázením hranic bude realne."

   Vymazat
  2. V první řadě by to chtělo udělat defenestraci ve Strakovce, Lidovém domě a přidružených institucích. Jinak si o referendu můžeme nechat zdát, stejně jako o tom, že se o nás EU postará.

   Vymazat
 3. Nejen druhej,i třetí,čtvrtej,pátej:-))).Vážně,armádu na pláže a do přístavních měst,kulomety a potápět lodě.Namístě zabíjet pašeráky,čmoudy zkurvený obracet hned na vodě nebo potápět!!!Jiné východisko není,a do prdele s falešným soucitem.Bojujeme o přežití a dovoleno je vše!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Nebo je všechny nasměrovat k mutti Merkel,ať se kráva odporná ukáže....

  OdpovědětVymazat
 5. a odporného Hollanda,tu krysu a nejhoršího francouzského prezidenta zakopat pěkně hluboko.Vždyť jsme všichni Charlies Hebdo,ne:-))

  OdpovědětVymazat
 6. chtělo by to plot na hranicích s Německem a Rakouskem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten plot byl,do roku 89. jenže nám hlupákům pravdoláskaři vysvětlili, že mít plot, znamená být nesvobodný. Hurá!!! Zbouráme ten přízrak totality!!! I dnes někteří imbecilové dští oheň a síru na každého, kdo by chtěl mít svoji zem chráněnou před vpádem těch hord. Takovým blbcům bych jejich plot kolem jejich pozemku nechala zbourat a ještě jim vysadit vchodové dveře. Stela

   Vymazat
 7. Do Evropské unie jsme vstupovali v naději na lepší život občanů a v naději, na rychlejší zapojení do demokratického světa. Někdo říká, že jsme byli hloupí, že jsme to neměli dělat. Není to pravda, nikdo nemohl vědět, kam se začne EU ubírat. Současný vývoj ve směřování EU, přivádí členské státy ke ztrátě suverenity a k řízenému rozvratu. Bohužel, i po Brexitu to vypadá, že se na směřování EU, pod německým vedením (rozhoduje snad něco Tusk?) nic nebude měnit. V takové EU, raději nebýt. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On má pravdu, předsedo...Podle mě, za všechno můžou sluníčkáři, výtači, Soros, Horáčci a podobné hovězí hlavy

   Vymazat
  2. Ja rikam ze Cesko bylo hloupe zrat havlismy
   Skoda zadratovanych hranic, jak by se ted hodily

   Vymazat
  3. 14:32 ti zkušenější s mozkem v hlavě to věděli, kamže to spějeme bez ohledu na to, zda jsme v EU či nikoli. Jen v kleštích EU se to pouze urychlilo. T

   Vymazat
  4. Anonymní20. ledna 2017 10:42
   Souhlasím s Vámi. Vývoj je někým naplánován a nám byla určen nějaký vývoj. Vzhledem k tomu, že zasvěcených bylo, co bys na prstech rukou spočítal, převládala nezasvěcená euforie. P.K.

   Vymazat
 8. Otázkou zůstává, kdo by případné referendum vůbec inicioval. Ať se podívám doprava, nebo doleva, všichni z toho evropského blešího cirkusu profitují. Kde by asi byl Babiš bez dotací, jedno zda přímo z Bruselu, nebo Bruselem podporovaných.A ať se podívám kamkoliv, všude se dá najít Bruselská dotační stopa. Plná huba odporu proti unii, ale hlavně, že to sype.
  Poctivá a tvrdá práce tolik nenese.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poctivá a tvrdá práce je odměňována jen v té výši, aby otroci mohli přežít a jen zřídka zplodit potomka. T

   Vymazat
 9. hodně imigrantů do Evropy ? Nevadí ? Letos zase stoupne návštěvnost českých hradů a zámků, stejně se čím dále tím více rodin bojí jet na dovolenou do ciziny, protože se rychle snižují počty bezpečných zemí a v nich bezpečných míst. Holt, doma je doma. P.S.: ale nesmíte do centra Prahy, tam už cizáci mají v rukách i pražské podsvětí, koks a trávu tam prodávají hodně opálení Češi z dovozu, i z Afriky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesi brzo ztrati i Cesko, i ty hrady
   Praha uz je jen nebezpecna ruina

   Vymazat
 10. Myslím, že už nikdo nemůže pochybovat, že invaze islámu do Evropy je chtěná.

  Lžou nám.
  Mluví o asylantech, o povinnosti přijímat uprchlíky, o ekonomických výhodách, o soucitu.
  Přijímáme je tedy ze soucitu, protože je to výhodné, ačkoliv je to neúnosné?
  Ano. Pod těmito výmluvami.
  Je za tím nejspíš spiknutí pohrobků Coudenhove Kalergi, jehož řád si náčelníci Unie přidělují. Absurdistán.

  Vymlouvat se, že je nelze odmítnout, protože jsme vázáni dohodami, je směšné. Dohody nevylezly ze země, je to dílo lidí, a jako takové je můžeme a musíme změnit.

  I ježíš říká, že lidé tu nejsou pro zákon, ale zákon pro lidi.

  Změny, které invaze do Evropy přináší, jsou nevratné. Ať se nikdo neutěšuje, že nebude tak zle.
  Bude zle, i kdyby už nepřišel ani jeden. Dělohy muslimských žen pracují na plné pecky. Mají 4-5x vyšší výkonnost než bílí Evropané (a to se snažím nepřehánět).

  I kdybychom tady neměli ani jediného, se železnou logikou dříve či později nastane situace, že nám muslimové z Bruselu budou diktovat naše zákony. Naši dobře placení poslanci je samozřejmě přijmou, protože oni tu nejsou pro nás, ale my pro ně, aby je měl kdo živit.

  Byť myšlenka EU byla původně dobrou myšlenkou, už není. Zkazila se. Jako všechny dobré myšlenky, když začnou být uskutečňovány.
  Musíme utéct. Musíme rychle utéct. Třeba naše odhodlání k útěku pomůže EU změnit k lepšímu a zachránit ji ještě i pro nás. Musíme se rozhodnout a ten krok učinit. Pak se bude vyjednávat a třeba se něco změní.

  EU není žádný stát, když si nechrání své hranice, ale sračka.
  Ale jak to, že do války s Ruskem se hrne? Protože je vazalem USA.

  Je nutné referendum o vystoupení.

  Ať si ti Junckerové a Merklové trhnou.

  Jenom si nějak nedovedu představit český národ, řízený našimi politiky-agenty cizích mocností, jak s rozhodností v oku jde hájit své národní zájmy.

  REFERENDUM !!
  PB  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozde. Chyba byla v havlovani. Ted uz cela Evropa chcipne

   Vymazat
 11. Nic takového samozřejmě nebude, ale musí se o tom psát pořád. Možná přijde o tři migranty víc - kdo ví? K nám ale ne. A taky se nic nezmění na politické špíně - to by změnil jen další převrat, a to taky samozřejmě nikdo nechce. Myslím, že nás konkretně poškozuje mnohem víc, že české kurvy, které nelze ani dost dobře pojmenovat, vyvezly do zahraničí tuny léků, které dnes "bohužel" chybí ve všech lékárnách, a jsou velice důležité - srdce, diabetes, apod. A teprve teď, když skutečnost je katastrofální, se tím politici začali zabývat usolením nějakých pokut a budou zase debatit o zákonu, který to zakáže. Debatit se bude na dlouhé lokte, a ty kurvy co to dělají, to budou mezitím dělat dál. Kdyby tyhle mrchy a jim podobné mrchy někdo na hranicích střílel, zabránilo by se tomu hned. Stejně se tady keťasí se vším, co lidi potřebujou, potravinami počínaje a zbraněmi konče, jako ve válce a po válce. Prakticky už jsme ve válce. Snaží se nás občany poškodit kdekdo - paradoxně - poškozováním druhých, mastím si kapsy. To nechápu a nikdy nepochopím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slunickaris a vitas a zrejme ti nedochazi ze jsi havlista
   Tohle tvy mysleni znicilo Cesko

   Vymazat
  2. Vyser si voko chcípáku sprostej! zase už jsi vylezl ze své smradlavé nory prznit diskuze? Dokud jsi tady nebyl, měly úroveň. Kde jsi byl - chlastat? A teď zchlastanej s vykouřenou bliznou tady píšeš sprostý urážky? To tě za to platí nějakej zmrd z Ameriky?

   Vymazat
  3. Pokud to čtu, tak sprostě tady píšete a nadáváte jenom Vy. Tak neurážejte druhé. Horní-Dolní nenapsal jediné sprosté slovo, narozdíl od Vás. Zbytečný jste tady Vy, pane.

   Vymazat
 12. Anonymní19. ledna 2017 15:00
  „Jenom si nějak nedovedu představit český národ, řízený našimi politiky-agenty cizích mocností, jak s rozhodností v oku jde hájit své národní zájmy.“
  Máte pravdu, to je také jeden z důvodů, proč jsme hlasovali v referendu pro vstup do EU. Doufali jsme, že Brusel nám pomůže od našich kleptokratických představitelů.
  Nyní se potřebujeme dostat zpod moci neodvolatelných a nikomu nezodpovědných EU úředníků, ale také již víme, že budeme potřebovat zákony o referendu a o odvolatelnosti politiků. Jinak to bude opět z bláta do louže. Tyto zákony nám nabízí SPD Tomio Okamura. Žádná jiná strana, proto bychom na to měli pamatovat při volbách. P.K.

  OdpovědětVymazat
 13. Nikdo nám nepomůže, ani případně kdyby měl Tomio Okamura ve volbách úspěch. Pamatuju si totiž, jak zuřivě vystupoval kdysi Falbr, až se mu říkalo táta dělníků. Jak zuřivě se rval Dušek za práva mašinfírů a poukazoval na obří platy, které berou kurvy z generálního ředitelství ČD, ačkoliv ČD jsou prodělečné. Jak zuřivě se rval o občany Zavadil... a dnes? Táta dělníků Falbr dnes dřepí někde v europarlamentu, kde dřepí Dušek nevím, ale asi někde, kde má stejný plat jako ty kurvy z GŘČD na které poukazoval, a Zavadil? Škoda psát dál. Všichni se dají zkorumpovat penězi a mocí. O tom už psal kdysi Mňačko ... Jak chutná moc.... a to už je hodně dávno.Moc chutná móóóóc! Komouši to kdysi dělali zrovna tak.Kdo kušnil proti rudému pokrytectví, toho šoupli mezi aparátčíky, dostal větší moc a větší peníze, a hned přestal kušnit. To až potom v devadesátém začali kušnit znovu, ale už z jiných pozic, když nový stát vznikl na principu plivání na minulý režim. Nový režim dělají pořád stejné kurvy, které byly tehdy mladší. Ale pořád ještě jsou tady a v nejvyšších a v nejvýznamnějších postech. A podle toho to taky vypadá.

  OdpovědětVymazat
 14. Anonymní19. ledna 2017 16:05
  „Nikdo nám nepomůže,“
  Také je možno se na to dívat i z jiného hlediska. V USA nastupuje nový prezident, letos budou volby také v Holandsku, Francii, Německu, v Česku. To jsou země, kde je dost velký odpor obyvatel, k současnému omezování práv národních států. Nějaké změny nastanou, my k tomu můžeme přispět zvolením politiků, kteří jsou také pro tyto změny. Neměli bychom stát na straně, která se urputně brání každé změně, od nastoupené cesty, k rozvratu národních států. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by Cesko nemelo ale kdyz holt Cesko nema ani politiky

   Vymazat
  2. Ale i česko má svoje oplzlé chcípáky, kteří przní diskuze - odkud jsi placenej?

   Vymazat
  3. 10:23 A kdo platí vás za vaši "špinavou" práci??

   Vymazat
 15. Jsem chitrí volič,vjeřím Sláfkovi a ČSAD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi ale hlupak a opruz

   Vymazat
  2. A ty jsi odporný všisko - držíš se diskuzí NR jak hovno košile, sprostý oplzlíku. Onanuješ u toho?

   Vymazat
 16. Někoho jste si zvolili a to dobrovolně.Někdo za
  koblihy,někdo za sliby(nesplněné) a někdo úplně
  z přesvědčení.Podle názoru,že už si nakradli a
  nemají potřebu už krást.Ti mají pořád málo.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 17. Hranice budeme hlídat my občané, stejně jako naši otcové, či dědové v r. 38.

  A lid volal: "Dejte ním zbraně - dali jsme si na ně!"

  OdpovědětVymazat
 18. Jednoduché řešení, zastřelte jich aspoň sto tisíc před vstupem a nikdo sem již nepřijde, každý má strach a bojí se o sebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě napsat, kdo je má zastřelit a čím, a bude to dokonalé. A před vstupem - kam?

   Vymazat
 19. Referendu musí předcházet znárodnění, vrátit národní hospodářství národu.
  V opačném případě nemá smysl.
  Následně by měli být všichni homosexuální devianti koncentrováni na jednom místě, spolu s ostatním havloidy a zamezen jim do budoucna vstup mezi
  normální lidi.

  OdpovědětVymazat
 20. volme všichni SPD aby bylo referendum migranty chytat na moři a vysadit na africky břeh lodě potopit pašeráky zavřít jak jednoduché

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takové referendum by bylo vskutku úžasné. Pak ještě najít ty, kdo by chytal migranty na moři a potápěl pašeráky. Co je na tom nejjednodušší je, že na diskuze se dá napsat jednoduše jakákoliv pitomost.

   Vymazat
  2. Anonymní19. ledna 2017 21:52 referendum o vystoupení z eu a pořádek na moři by dělaly italové

   Vymazat
  3. Staci nevitat, nic bezencum nedat, zavrit do kempu bez vyhod, ono by je preslo v hladu a zime nejake tlaceni se do Evropy

   Vymazat
  4. A svini s přezdívkou Horní Dolní, která záměrně kazí diskuze svými štěky, by stačilo vždycky z diskuzí odstranit, a vůbec mu na diskuze neumožnit přístup. To není slušný diskutující, to je záměrný prznitel diskuzí,oplzlý a sprostý prase. My si tady ve všem poradíme, a ty zalez, prašivej emigrante!

   Vymazat
 21. Všichni moc dobře víme, že nic takového se nestane. K nám nepřijde více uprchlíků ani náhodou a pokud vůbec, tak se budou směřovat do Německa a třeba śvédska.
  Proti 2015 se vlna migrantů minimalizovala o 2/3 a pokud to tak bude i nadále, tak se vlastně nic neděje.
  Já to chápu, že je potřeba udržovat stále nějakou paniku .. ale sorry, to je téma pro populisty a už to trochu vyčpělo.
  Kam zmizel Konvička, proč není slyšet Okamura - co dělá třeba Sládek ??
  Nemají munici, uprchíci se u nás neobjevují, žádné atentáty se nekonají a to je pro takové kreatůry velmi špatné....
  Naštěstí pro normální lidi. Kteří znají a ví , kde je sever.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní19. ledna 2017 21:54 jasně moc dobře víš že nedostávaj v mediich prostor kreatury jste vy havloidi

   Vymazat
  2. http://svobodnenoviny.eu/predni-svedske-nakupni-centrum-migranti-zmenili-na-no-go-zonu/

   Vymazat
  3. Drz hubu, slunickarsky vitaci

   Vymazat
  4. Hlavně ty zalez všisko odporný! Sprostej chlíváku! Vyštěkáváš do celé diskuze jen sprostoty pod každý příspěvek zmrde prašivej, myslíš si, že je příspěvků málo a musíš je nafouknout svými oplzlostmi? Kdo tě za to platí? Kolik bys chtěl, abys odlezl z diskuzí, které by bez tebe byly slušné a na úrovni? Najdi si někde jinde prasata jako jsi ty, a tam si nadávejte! Hnuse hnusnej!

   Vymazat
  5. 10:29 To je slovník hulváta!!!! Zmizet byste měl Vy, a to pěkně rychle, než Vás zablokují.

   Vymazat
 22. Nesvádějme vše na kolonisty, jistě je mezi nimi nemálo těch, kteří, kdybychom nevedli v jejich zemích a proti nim agresívní válku, tak by raději zůstali tam, kde se narodili, chodili do škol, měli příbuzné a známé. Pokud jsme však našim počínáním tyto lidi zbavili domova, příbuzných a možnosti obživy, neseme za jejich další osud odpovědnost. Oddělme tyto námi vyprodukované vyhnance od těch, kteří přicházejí do Evropy za pohodlnějším bydlem na sociálních dávkách. Ale to je právě to, co byrokrati EU ať již v Bruselu nebo zemích tranzitu kolonistů nedovedou, nebo nechtěji umět, neb jsou zase zkorumpovaní mafií, která na celém procesu, včetně teroristických útoků vydělává.
  Jinak se přidávám k požadavku vystoupení z EU, ale především z NATO, které vlnu kolonistů vyvolává, snad záměrně a jsem pro vyhlášení neutrality. Věřím, že nám Německo, Polsko, Maďarsko, USA i Rusko dají garance, tak jako je mají Finové, Švédové, Rakušani, Švýcaři... Možná, že by přišly i další země střední Evropy k rozumu a vzdali se rády plánů na atomovou válku v tomto prostoru. To jsem idealista!!! Samozřejmě, že by tak rádo učinilo obyvatelstvo těchto zemí, ale jejich gaulajtři, autokraté, byrokraté, oligarchokraté ani náhodou. To bychom tuto galérku zločinců museli nejdříve svrhnout. Holýma rukama, proto přeci nemáme občanskou armádu, ale zato vládci nad námi mají k ruce solidní žoldnéřské a policajtské jednotky. Jestliže nedovedou zadržet příliv teroristů do Evropy, určitě dokáží zkrotit jakoukoliv občanskou neposlušnost. Koncentráky jsou již připravené! Těším se, na čí straně stanou pak tzv. disidenti a chartisté!!!

  OdpovědětVymazat