Reklama

neděle 1. ledna 2017

Na Ukrajině nejsou banderovci! To jsou pohádky "moskalů"!

1. 1. 2017, zdroj Rossija24 - video, doplnění Petr Ďoubalík

Nenechte se vysmát! To je putinovská propaganda. Na Ukrajině žádní banderovci a fašisti nejsou. Kolikrát jsem to slyšel od našich "vrcholných" představitelů, kamarádů majdanovské party. Jejich pobouřené obličeje, že si někdo dovolí takovou nehoráznost tvrdit, nám zůstanou v paměti. A vzápětí dokonce posílají nejrůznější pomoc těm hodným klukům, co trpí, když útočí na Donbas, zvou je do Europarlamentu...Dnešní den je zvláštní den. My se vzpamatováváme z vítání nového roku a spíše zalézáme do svých domovů, k lidem milým a blízkým, ale v Ukrajině naopak prvního ledna vylézají. Vylézají z děr ti "neexistující" banderovci. Ano, to jsou naši noví kamarádi, k těm se hlásíme, těm pomáháme. Nevidět je můžete jen tehdy, když zavřete oči a zacpete si uši. A pak říkejte v klidu a s úsměškem, že jsou to jen prokremelské pohádky.

moskal = hanlivé označení Rusů na Ukrajině

překlad z mluveného slova: Ďouba

...a v tyto minuty, v Kyjevě, s vyřváváním nacionalistických chorálů, začíná pochodňový průvod. Ukrajinští neonacisté jdou průvodem středem hlavního města, oslavují den narození Stepana Bandery (1. 1. 1909 - 15. 10. 1959), vůdce Ukrajinské povstalecké armády, kterého majdanová vláda považuje za hrdinu, nic si nedělá z faktu, že v letech Velké vlastenecké (války) spolupracoval s fašisty, sdílel jejich ideologii. Současní fanoušci Bandery otevřeně skandují nacistická hesla a používají symboliku třetí říše. Odtud také pramení láska k pochodňovým průvodům, které byly obzvláště populární právě v hitlerovském Německu.

9 komentářů :

 1. Je tam banderovců habaděj.USA dokonce odmítly
  cvičit např.AZOV s oddůvodněním,že jsou to fa-
  šisti.Čeští vlastizrádci jsou američtější než
  sami Američanů.V duchu hesla papežštější než
  papež.Za pár drobných zradí kohokoliv.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nastastie tento fasisticky utvar coskoro skonci. Statny bankrot je statny bankrot. EU este bude dlho nariekat, ze od nich chceli asociacnu dohodu... Amerika sa im otoci za 3 tyzdne chrbtom a zdochnu hladom a zamrznu. Pekne po zasluhe. Trump tu fasisticku zberbu podporovat nebude

   Smazat
 2. Čeští politici jezdí za benderama do Kyjeva a sudetákama do rajchu . Prezident Beneš by je zavřel za vlastizradu . Poláci se nehrbili Hitlerovi a dnes se nehrbí sudetákum jak Herman a Schwarzenberg .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne všichni Češi jsou ovce/dokázáno historicky/ zatím jen žvaní pár kolaborantů kteří byli v každé době. Pevně věřím, až bude nejhůře opravdu nepřijdou na pomoc Blaničtí rytíři ale určitě nějaký nový Gapčík a Opálka.

   Smazat
 3. "Anarchija mať parjadka", a "Bandera geroj", řvou mnozí při kjaždé příležitosti. A stačilo poslouchat v přímém přenosu Majdan na TV Gloria.

  OdpovědětSmazat
 4. kolaborantov má každý v svojom okolí habadej, aby mohli byť pri moci, musia ostatných urobiť bezmocnými - a dá sa to donekonečna ?

  OdpovědětSmazat
 5. Jasná prokremelská propaganda na prokremelském serveru.
  https://www.rt.com/news/372459-ukraine-nationalists-torch-march/

  To vám potvrdí Jakub Janda, vedoucí skupiny "analytiků" projektu Kremlin Watch "think-tanku" Evropské hodnoty.

  OdpovědětSmazat
 6. Jsem zvědavý zda čt koupí Estónský film 1944 . Díky internetu jsem ho vyděl v oreginále . Možná bude v tv dříve pornobuzna Jakub Janda evropská hodnota .

  OdpovědětSmazat
 7. Co na to říci. To, že je v Kyjevě u moci fašistická zběř, nevidí jen zrádcovské svině. T

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.