Reklama

čtvrtek 26. ledna 2017

Nápad Madeleine Albrightové konvertovat k islámu by mohl přinést výhodu i nám

Ivan David
26. 1. 2017
Madeleine Albrightová včera oznámila, že zvažuje přestup k islámu. Vzhledem k tomu, že je to dosti perversní nápad, jde zřejmě o věrohodnou zprávu. Na obrázku ji vidíme s muslimským zločincem Hashimem Thaci. Tento vůdce kosovských Albánců a jejich narkomafie si získal srdce i jiných západních vůdců, aniž by ve své náklonosti dospěli až k myšlence konverze k islámu. Nápad potěšil muslimy, jistě zejména radikální, neboť Madeleine Albrightová pro ně může být velkou posilou. Ale i pro nás by realizace jejího plánu měla nejméně jednu velkou výhodu.
Jako muslimka by už ale nesměla vztáhnout ruku na bytost mužského pohlaví.


45 komentářů :

 1. Pokud jde tedy o bytosti,pochybuji,že mezi muslimy nějaká mužského pohlaví existuje,autore a na nemuslimy vztáhnout ruku přikazuje islám,pokud vím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bytostí je jednotlivec jakékoliv formy existence,který samostatně myslí a rozhoduje se na základě tohoto vlastního myšlení a který nalezl své místo v prostoru a čase vzhledem k Universu,tedy lidově vzhledem k vesmíru,respektive k Bohu obecně.

   Smazat
  2. ..... tedy,ten,který je sám sebou,pokud někdo konec této "definice" nepochopil. Který tedy není (nevydává se za) "někým nebo něčím jiným" a už vůbec ne odevzdaným se ať už komukoli a nebo ať už i jakémukoliv Bohu.

   Smazat
  3. Aby to nebyla konverze typu konverze ke katolicismu umírajícího chasidského rabína z Cholmu... Před smrtí se dal pokřtít, aby nezemřel Žid, ale katolík...

   Ta baba se jistě za žádného velbloudáře, ani za mladého kozomrda neprovdá. Nechce poslouchat, a velet jako manželovi velela paní Chadídža, nemá tak perspektivního barevného.

   Smazat
 2. Kdyby byla zahalená jako na tom obrázku, vypadala by jednak asi o 98 procent lépe a taky až budou hledat krvavou Madlu, čili balkánskou řeznici, k zůčtování u tribunálu, lépe by splynula muslimským davem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tom s Vámi nelze než souhlasit. Nikáb nebo burka je v jejím případě to nejslušivější, co si může obléknout. A to ne proto, že je stará, nemládneme nikdo, ale ona vypadá hnusně, protože je zlá a bezcitná. Tak radši burku, ta schová i oči.

   Smazat
 3. Zdá se pane Davide, že Vás zpráva "vytočila". Nedivím se kam až globalisté ve svém zájmu dokáží zajít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Qbama a USA pomahaji vytvorit z EU GHETTO , kde je kazdy zlocin mozny a v hodne pripadech se utaji,a tak obraceni fanaticke sionistky do fanaticke islamistky je pokrok , ktery jiste umozni spachat vice zlocinu . V tom je spoluprace s Albanii /s. merkel atd./a spol. jiste vyznamna a dulezita...
   Stoji za to se podivat na podrobnosti o jiste /Us general attorney v dobe Clintona/ J.Reno. Pozor ale , to co pachala je to vice nez na bliti....a neuveriterlne, jak se tohle mohlo odehravat v 21.stoleti
   Vaco, Texas a napadeni teroristicke utoky na Srbsko /pouze/ , jiste kvalifikovalo Clintona jako fasistu..

   Smazat
 4. Lidi, myslete pozitivně !
  Tahleta zrůda, tenhleten shluk rakovinných buněk ( Korbelová) už dlouho dýchat nebude !

  OdpovědětSmazat
 5. Trefné ..... více a více inteligentích čechů táhne za stejný provaz..

  díky redakce..

  OdpovědětSmazat
 6. Je to jen gesto staré ženy,která potřebuje asi peníze a vzhledem k jejímu asi českému původu,je to naše naše ostuda.
  Světová kavárna ji živila,tak zpívá píseň toho,kdo ji živí ale s konverzí k Islámu mne tato mumie ujistila o tom,jak se snaží ti všichni,co půjdou od koryt,zachránit co se dá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jde jim o hodně a už nemají co jiného, končí.

   Smazat
  2. Není to Češka, je to chazarská židovka. Když se třeba opice narodí na českém území, je to snad Češka?

   Smazat
 7. Tereza Spencerová: Nebo jinak, styděla bych se obhajovat režim, který je už tak na dně, že musí sám normativně určovat „pravdy“, protože v koutku duše doufá, že už snížením úrovně školství stihl adekvátně snížit rozhled mladých lidí natolik, že mu to projde, a ti starší, co něco pamatují, beztak jednou umřou. To je svým způsobem šílený stav naší „demokracie“.

  OdpovědětSmazat
 8. To už vím dlouho že patří k IS. Snad už jenom tento detail chyběl. Děda.

  OdpovědětSmazat
 9. Ta jde vždy jen za svým prospěchem.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dostojevskij,Majevskij, Troškin, připomínáte mi něco ruského.

   Smazat
  2. 23:33
   ...no a?
   mohl byste to nějak přiblížit?

   Smazat
  3. Troškin, "troška rozumu a troska",například a také pštros.

   Smazat
 10. Všimněte si toho odporu, který je vidět v jeho ksichtě, asi ho tak naladila líbačka se starou čarodejnicí. Fuj...

  OdpovědětSmazat
 11. KRVAVÁ BÁBA - prý až někdy ve svých 60. letech zjistila, že je "židovského původu".
  No, asi se do té doby nikdy nekoukla do zrcadla, jak se jí Jahve-Baal-Belzebub otiskl do její chazarské mordy....

  OdpovědětSmazat
 12. Židovka, katolička, evangelička, teď bude muslimka. Jsem rád, že jsem nevěřící, protože evidentně tu nejne o víru, ale jiné důvody, snad politické, a tedy o peníze. Pak jim věřte, když přísahají na bibli ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 4:37
   Přesně tak,jak chudák Sobotka odezírá od krvavé madly,jak se má každý nepohodlný uchopit do rukou,aby poslouchal.Také její oblíbenec Herman,se rád pohybuje kolem ní.Muslimové mají pomoci židům ovládnout Evropu úplně.

   Smazat
  2. Ano,přesně o to tu jde,ovládnout Evropu a zbytek světa jewrejskou mafií a jako vždy za pomocí cizích rukou a to je v tomto případě neziskovkami plných zakomplexovaných neukojených pseudointelektuálek,kompradorskou pol.reprezentací a muslimy....klasika,pořád se opakující a my to nechceme vidět,ten už 3 tisíce let se stále opakující scénář !!!!

   Smazat
  3. Co je zatim vsim..
   Treba pod hroznym revem medii o udesnych krivdach , minulych , pritomnych a budoucich na jinobarevnych se skryva vydirani v obrovskych miliardach..
   Ve prospech cernochu cikanu ,afroarabu..
   V Tramtarii napriklad odebiraly urady asi pred 150 lety deti , ktere jejich psychopaticky, alkoholicky , krute nasilny atd . a casto ve vezenich pro zlociny spachane tito jejich "rodice" a pribuzni tyrali i zabijeli.... Rve se neustale o "ztracene generaci"/tim,ze deti byly adoptovany a umistovany v institucich/ ktera pak prinasi zisky hlavne pro mnozici se vykrmovane parasity.
   Deje se, urady delaji totez i dnes. Protoze nekteri /i bili/ rodice delaji to same. Ale belosi mluvit o ztracene generaci nesmi....
   Slyseli jste v posledni dobe zpravy a hojne o diskriminaci a rasismu na cinany. Zadny nejsou.
   Cinan neseka hlavy, neznasilnuje, neni pedofil a 5 nezletilymi manzelkami, neskopava nikoho se schodu atd...v Evrope.
   Antirasismus proti bilym je tedy ideologicka zbran na tvrde potlacovani . NIc se nezmenilo.
   Bylo by nejen neprirozene ale i nenormalni , aby Evropan neziskal tezce nabyte predsudky /zdrojem jsou pak utocna ,agresivni media , informujici hystericky o zlocinech cernych , afroarabu atd../ a nazory proti zlocincum a teroristum. Zlociny pachane doslova nam pred ocima a vetsinou na nas , pomoci kterych se z nas "vyrabi "antirasisti se pak tvrde vyuzivaji pomoci ideologie pro antidisriminace a antirasismu proti bilym...

   Smazat
 13. Ta stará čarodejnice ať si konvertuje k čemu chce. Korán je slint stupidních sraček sepsaný stejným bezcharakterním vrahem, násilníkem, zlodějem a pedofilem jako je ta čarodejnice. Tak pěkně svůj ke svému.

  OdpovědětSmazat
 14. Islám a judaismus mají stejnou doktrínu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto je jednoduše a přesně řečeno. Oni se jistě nakonec domluví a trpět budeme mi křesťané.

   Smazat
  2. To se ukázalo v Alepu, kde spolupracují důstojníci Izraele, Turecka, SA atd.

   Smazat
 15. O charakteru té krvavé bestie svědčí to, že její židovskou rodinu ochraňovali na útěku z protektorátu Srbové. To, jak se jim odměnila je všeobecně známo, a její "poděkování" Srbům ještě doplnila na podepisování jakési její knihy v Praze, kde se do ní obouvali její odpůrci za napadení Srbska, když zavřeštěla: Odporní Srbové!!! Čiň čertu dobře a peklem se ti odmění.

  OdpovědětSmazat
 16. Krvavá Madla už dávno ví, že celá Evropa bude brzy patřit muslimům, protože se tu buduje Celoevropský chalifát a sama otevírala muslimským migrantům vrata do Evropy dokořán. Ona sama nadto zprivatizovala polovinu muslimského Kosova. A aby si svého čestně nabytého majetku v této muslimské (zatím) enklávě ještě pár let užila, musí být nutně muslimkou, to je přece logické. V Americe bude stejně revoluce kombinovaná s občanskou válkou, takže její budoucnost je v chalifátu. Byl bych docela rád, kdyby si s sebou vzala (nemyslím do hrobu, myslím do Kosova) všechny místní pohůnky a nohsledy z pražské kavárny.

  OdpovědětSmazat
 17. S Thacim bude řezat Slovany na orgány pro sebe a Soroše......

  OdpovědětSmazat
 18. Já si myslím,že je to od krvavé Madly svědomí!Musí se ujistit,že stovky dětí a žen,které nechala povraždit na Balkáně,byl dobrý tah.Dokonce se stačila ve spálené zemi ještě obohatit.Nakonec prohlásila,že to bylo nutné a mělo by těch obětí být více.Co s takovou zrůdou?Ani ta burka jí nepomůže!Vždy bude vrahem!Jana

  OdpovědětSmazat
 19. Pokud se chceme tvářit, že NR je seriozni, tak není zapotřebí takové zprávy vůbec komentovat, myslím, že je to pod úroveň normálního člověka.

  OdpovědětSmazat
 20. Židi a muslimové byli vždy spojené nádoby! Židy ze Španělska vyhnala královna právě proto, že kolaborovali s muslimskými okupanty. A to na tom se nikdy nic nezměnilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. omyl, židé nekolaborují s okupanty, židé kolaborují jenom s penězi a je jim proto zcela jedno, koho o ty prachy pumpnou

   Smazat
 21. Neznám vaší definici sociální spravedlnosti viz.motto NR nejste proti marasmu,hmm.Dočetl jsem dikusi a musím uznat,že "váš boj proti marzmu"vám vyšel. Odezva bezva s perversností,po tom co ve vašem plátku vystavujete,si nezadáte s Terezou Spencrovou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. běž konvertovat na islám s tou řeznicí !

   Smazat
 22. ta fotka, to jsou milenci z Verony ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, to jsou milenci z Camp Bondsteel :-)

   Smazat
  2. Na tu scvrklou starou krávu jsou zvědaví.

   Smazat
 23. Ano, výhoda by byla, kdyby ji hned po konventování ukamenovali!

  OdpovědětSmazat
 24. Hlavně že podniká v Kosovu na Srbském území . Srbové ji měli vydat němcům a né zachraňovat před okupanty .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.