Reklama

úterý 24. ledna 2017

Němci utíkají před arabskými a africkými islámskými imigranty z vlastní země! Hlavním posláním každého státu a vládnoucích politiků je v prvé řadě obrana země, bezpečí občanů a vytváření podmínek pro ekonomický růst. Všechno ostatní je až na druhém místě, takže nechť je nám premiér Orbán příkladem!

Radek Rozvoral
24.14. 2017   Rukojmí
Prohnilá politická korektnost a otevřená náruč paní Angely vyhání z Německa starousedlíky, kteří prchají před arabskými a africkými imigranty do Maďarska. Tedy do země, která zavedla důraznou ochranu svých státních hranic.I přes to, že Viktor Orbán se svou vládou zavřel brány imigrantům a nastolil program důrazné ochrany svých hranic, míří do země noví obyvatelé. Jen to nejsou ekonomičtí imigranti z arabských a afrických zemí, nýbrž Němci, kteří prchají ze své země právě před takovými nájezdníky.


„Oficiální data ještě nejsou zdaleka k dispozici, ale pokud jsou pravé alespoň zprávy z okolí maďarského jezera Balaton, tamní německá komunita se začala zhruba před rokem rychle rozrůstat. Důvodem k tomu má být právě skutečnost, že život v mnoha částech Německa se s příchodem nejméně půldruhého milionu imigrantů razantně proměnil k horšímu,“ píše k tématu přesunu Němců do Maďarska server týdeníku Euro. Zajímavostí je, že se především jedná o občany ze západní části Německa. V prvních měsících se sice hodně trápí s jazykem, ale pocit bezpečí je zřejmě důležitější.
To se nám ten svět krásně mění. Ti, kteří po staletí budovali poctivou prací rodnou zem k obrazu svému, což se jim mimochodem povedlo, jí raději z důvodu své bezpečnosti a strachu z imigračních nájezdníků začínají opouštět. Není divu, že se usazují tam, kde důrazně pracují na ochraně svých státních hranic.
Maďarsko je zemí, která na své území pouští pouze imigranty, jež dostanou azyl a na vyřízení žádosti musí počkat v tranzitních zónách vybudovaných na hranicích. Premiér Viktor Orbán k tomu nedávno při příležitosti přísahy prvních 532 z plánovaných třech tisíc policistů určených k ostraze hranic Maďarska mimo jiné řekl: „Z Bruselu nemůžeme čekat řešení, o svou ochranu se musíme postarat sami. Ostraha hranic je nadále národně-bezpečnostní prioritou.
Premiér Orbán je jedním z mála vrcholných politiků Evropy, který od začátku imigrační krize kašle na diktát Bruselu a jede si svou vlastní ochranou politiku založenou na důrazné ostraze státních hranic Maďarska. Dělá to dobře, jelikož je to jediná cesta, jak zabránit invazi a drancování země nelegálními islámskými imigranty.
Hlavním posláním každého státu a vládnoucích politiků je v prvé řadě obrana země, bezpečí občanů a vytváření podmínek pro ekonomický růst. Všechno ostatní je až na druhém místě, takže nechť je nám premiér Orbán příkladem!

24 komentářů :

 1. Maďaři s mohamedány bojují po staletí.
  Je naší povinností jim v tom, stejně jako před staletími, pomáhat.
  Stropnický dostal víc peněz, tak ať zapomene na letadla a obnoví to, co prošustroval - celnice, a kasárna PS a ať tam pošle vojáky, v Afganistánu je nepotřebujeme. Ale protože jsme v tom Afganistánu krvavě vybojovali mír a prosperitu, tak tam hezky Afgánce pošleme spátky včele s tím tlumočníkem a jeho násilnickým synkem, ať si tu demokracii užijí, když za ni cedili krev.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pochopte, že loutka Stropnický, stejně jako ostatní loutky EU, jako Sobotka, Chovanec a jím rovní eurohujeři, kteří nám vládnou, neudělají pro náírod nic. NIC. Jediná strana, která skýtá naději je SPD!

   Vymazat
  2. 15:18
   Je reálná naděje, že SPD zvítězí ve Všechlapech u Nymburka?
   Posledně tam Rozvoral rozdrtil Okamuru a Marka Černocha 37:14:2.

   Vymazat
 2. Není to zase tak dávno, kdy mnoho Maďarů emigrovalo do Německa...
  Svět se mění, to se neoconům daří, ale zdaleka ne podle jejich not.

  OdpovědětVymazat
 3. Všechlapy všechlapům !
  Všechlapy zůstanou bílé !

  OdpovědětVymazat
 4. V minulosti se přes Maďarsko prchalo na Západ.

  OdpovědětVymazat
 5. Madeleine dolej vina
  Nemecko uz dohasina

  OdpovědětVymazat
 6. Vyhazet havlisty z oken na kopi a sudlice lidu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:00 16:13
   To jsou hesla jak z rudého koutku. Máš na skladě ještě hodně podobných, úderníku?

   Vymazat
  2. Ne jsme humánní, já bych je poslal do Německa, o pár migrantů navíc, toho si tam ani nevšimnou.

   Vymazat
 7. Němci by neměli zdrhat z vlastní země. Musí zůstat a vykopnout Merkel, když by se vzpouzela, tak ji vynést nohama napřed.
  Za ní i její milované čmnoudy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To řeci není myslitelné, aby se disciplinovaný Prušák vzpouzel své fhurerin...

   Vymazat
 8. 16:16
  Tak se do Afriky odstěhuj ty milovníku těch arabskej zdegenerovanech prasat a uřezávačů hlav.....a nebo líp,ven je spolu s Hnuseinem Onanou do plynu!!!!
  Svět ti poděkuje!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. 16:16
  Ty jsi také jeden z těch blbečků, co vůbec nechápou, co se kolem nich děje. Blahoslavení chudým duchem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:44-Ty jsi zase jeden z těch,co nynější
   děje podporují.Všichni nechápou a jen Ty
   jsi ten.kdo má jasno.Ovšem pro jistotu nám
   nesdělíš,jaké jasno máš.Jinak je Orbán ne
   jeden z mála,ale úplně osamocený.Slovenský
   premiér už obrátil a je pro zachování EU,
   Sobotka jde proti národu klaněním se v
   Bruseli a Berlíně,Poláci jsou jedině s USA.
   Ochotně zradí každého pro svoje zájmy.Ti
   politici ve Francii a Holandsku se asi k
   moci nedostanou.Podvody s volbami jsou už
   dost propracované.
   Petr Majevský

   Vymazat
 10. Znovu mi byl smazan prispevek ! Psal jsem o teroru proti nemeckym zenam. Najdete si o tom videa.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:54
   On ti to pořád někdo maže chudinko? To je ale strašná tragedie.

   Vymazat
  2. 17:00 Jakube, zmlkni, už přišla nová směna a ty koukej mazat domů, máš padla

   Vymazat
 11. 17:00... to neni tragedie pro me , ale pro tebe !
  Budes denne hloupejsi az skoncis v ulne mentalni tme.
  A take ti hrozi, ze ti cernosi z Afriky natrhnou vyfuk (ne u auta)....Ty jsi sice typ, kteremu se to bude libit, ale ma to nasledky.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:12
   Ale já přece říkám, že to je pro mne a pro celé lidstvo tragické, nedozvědět se Vaše moudra, maestro. Pročpak jste to obrátil proti sobě?

   Vymazat
 12. Asi bude brzy konec světa, protože Němci utíkají i do Ruska. Nejenom proto, že tam mají dokonce německou autonomní oblast.

  OdpovědětVymazat
 13. Nemci so svojimi platmi a dochodkami si mozu dovolit kdekolvek na svete !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ziji v Thajsku nekolik let a vcera jsem si byl obnovit povoleni k pobytu, hruza. Stovky Nemcu, Svedu, Anglanu, Zabozroutu zadaji o trvale visa v Thajsku.
   Neni to totalne absurdni? Evropane utikaji do jihovychodni asie. Dalsi tisice se stehuji do Kambodze, Laosu. Je to na palici.

   Vymazat
 14. Pro mne je stanovisko Západu, hlavně EU nepochopitelné. Ve všech problematických zemích ony problémy vznikly vměšováním USA, GB, Francie a vyvážením jejich pojetí demokracie, dnes jsou u moci obludy, které si navzájem řežou krky. Pochopitelným následným krokem by byla intervence, což je v jejich pojetí státnosti nemožné. Pak nerozumím, proč tolik povyku kvůli Rusku, je jasné, že ani jeden z uvedených států do konfliktu s Ruskem nepůjde. Ty tanečky s NATO jsou tedy zase jen šaškárna pro místní obyvatele, kteří opět jejich chybu zaplatí.
  Kdokoliv, kdo dnes mluví o NATO jako záruce bezpečnosti, ve skutečnosti mluví o záruce jeho vlastní bezpečnosti a bezpečnosti jeho koryta.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.