Reklama

.

.

středa 18. ledna 2017

Německo: Wagenknechtová podpořila Trumpa, žádá rozpuštění NATO a vyzývá k dohodě s Ruskem!

Sahra Wagenknecht 
18. 1. 2017   Skrytá pravda
„NATO by mělo být rozpuštěno a nahrazeno systémem kolektivní bezpečnosti, včetně členství účasti Ruska," řekla Wagenknechtová v rozhovoru pro Funke Media Group.Vůdci NATO jsou podráždění a rozzuření na prohlášení budoucího prezidenta Trumpa, oznámil ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier (SPD) po setkání s generálním tajemníkem NATO Jens Stoltenbergem. Steinmeier je v šoku, co se nyní děje a žádá, upřesnění vyjádření. Alexander Graf Lambsdorff si s prohlášeními Trumpa neví rady a čeká na období po inauguraci.

V sídlech NATO a Bruselu zavládl poplach, protože další dnešní vyjádření Mayové a okamžitém odchodu z EU, kdy loutky z Bruselu chtěly včera házet Velké Británii klacky pod nohy a temně na ní vrčely, dnes vytřeštěně zírají.

A jenom dodatek: úžasné je pozorovat europoslance Pospíšila, jak zoufale běžel do Bruselu, aby udělal kličku, nabral kurz Londýn a snaží se předeběhnou všechny, kteří kráčelí vstříc svobodě a demokracii.

42 komentářů :

 1. Nevíte náhodou proč ho Topolánek odvolal z funkce.Takový ucho a už tak zkažený.Pro politiku nepotřebný.Politický šrot.Mizerný politik.Charakter pokřivený jako paragraf.Absolvent plzeňkých práv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud si pamatuji,tak ho odvolal Nečas,Pospíšil už v tedy koketoval s TOP a donášel Kalouskovi důvěrné věci s ODS.Kalousek se vytrácí,TOPka zanikne,tak Pospíšil hledá další uplatnění.

   Vymazat
 2. Rozpuštění NATO a jeho nahrazení systémem kolektivní bezpečnosti včetně účasti Ruska je pro Evropu opravdu jediné nesebezničující řešení. Bohužel v současné době neuskutečnitelné. Vládci světa USA již končí. Musí počítat s tím, že Rusko(Čína) je tady a již si nedá od nikoho diktovat co smí a co ne. Budou li chtít Američané spolupracovat s Evropu i v oblasti bezpečnosti, proč ne. Ale nikoli jako velký bratr, který když řekne, tak se ostatní podělají a vtrhnou spolu s nimi třeba do Afghanistanu, Iráku... aby tam hájili jejich zájmy. Amerika už ztratila respekt na 75% planety. Musí změnit politiku a ubrat ze své nadřazenosti ve světě. Musí s ostatními zeměmi spolupracovat na úrovni rovný s rovným, těžko si dnes někdo od ní nechá kroutit ruckama. Jinak je ztracena. Dnes nemůže počítat s tím, že např. roznícení válečného konfliktu v Evropě se nedotkne i jejího území. Pak bude možná Hirošima, Nagasaki, Praha, Moskva, Berlín, Washington, New York...a kdo by byl vítězem? Toť opravdu nelze předpovídat. Každopádně miliony nevinných mrtvých tam i tam. Einstein: Nevím, čím bude vedena 3 světová válka, ale vím čím ta čtvrtá, klacky a kyji. M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud ji bude ještě kdo zorganizovat.

   Vymazat
  2. 16:24 To je jasné všem normálním lidem, jen se o tom nesmí mluvit. Rozpustit NATO, poslat Amíky domů a vytvořit ETO s účastí RF. Pak jedině může být v Evropě klid a mír. Jenže kde pak budou hledat nepřítele ti, kteří ho pro své kšefty nutně potřebují? Na čem se budou "profilovat" ctižádostiví politici? Čím budou omlouvat své diletanství? To jsou příčiny, kvůli kterým tato myšlenka ještě dlouho nemůže uspět.

   Vymazat
  3. Údajně se měl Putin nechat slyšet, že v případě napadení Ruska z Polska a Pobaltí vymaže Ameriku z mapy v prvním okamžiku agrese.
   Pravděpodobně by to neudělal, ale co když jo?
   Neokoni značně znejistěli a podle jistých náznaků mezi nimi nastává bratrovražedný boj. Zrovna tak jako mezi hyenami...

   Vymazat
  4. Proc by nevymazal? Prostredky na to ma, staci nekolik Satanu a bye bye SS.
   Svetu by se velmi ulevilo kdyby zhoubny parasit zmizel z povrchu zemskeho

   Vymazat
 3. K Velké Británii:
  Poslouchal jsem co Mayová říkala k odchodu. Řekla mimo jiné také to, že VB chce zůstat suverenním státem, který si bude tvořit SVOJE ZÁKONY SÁM a ne přebírat to, co nařídí Brusel!!! Škoda, že zrovna tato pasáž nebyla na ČT1 vůbec zmiňována, natož komentována!!!

  Tady se naskýtá základní otázka: Jsme jako ČR v dnešní době suverenní a právní stát, když nám zákony tvoří nějaká Evropská Unie? Vždyť po našich zákonodárcích se chce, aby je jen "implementovali" do našeho právního řádu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejaka wegenknechtova podpdoruje ..A co mame si z toho sednout na predel ??
   At jde radsi neco delat ...zvanily z kancelare muzeme vyvazet na tuny...

   Vymazat
 4. Právní stát ještě možná jsme, nebo si to myslíme, suverénní určitě ne a i to si myslí - aspoň ti myslící. Jsme něco mezi protektorátem Böhmen und Mähren a Generalgouvernement, jak jej za nacismu poznali Poláci. Sněmovnu - obě komory - může klidně nahradit sbor "dvanácti", který symbolicky bude implementovat co nám Brusel nařídí. Úspory by šly do miliard. Jenže co s těmi tzv. poslanci či senátory, vždyť to by byli další nezaměstnaní, neb nejen že neumí nic dělat, ale práce se buď štítí, nebo je pro ně hororem, jen ta představa! A taky, že jsme zřídili další úřad v Brně, který by měl kontrolovat.... a tak si to zřetězte a kvůli zrušení sněmovny bude 1/4 lidí u nás nezaměstnaných. Dávno je známo, že i kdyby celý ten počet "sněmařů" zůstal na "dovolené s čekatelnou", tedy doma, že by to byla pro českou ekonomiku výhra.
  Dívali jste se někdy na interpelace. Jsou přece komické hysterické výlevy pánů poslanců, že ministři nechtějí chodit poslouchat jejích bohapusté žvanění - však dvě třetiny z nich to také raději tráví v alkoholickém opojení v kantýně - zatím co za řečnickým pultem se střídají kecalové jako panoptikum na špatném orloji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komunisté za I. republiky vždy považovali parlament za žvanírnu. Dnes to platí dvojnásob. t

   Vymazat
 5. Nějakou Wagenknechtovou teprve teď napadlo to, co se u nás říká už dávno !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jo, ale zkuste to říct dneska v Bundestagu.

   Vymazat
  2. 18:24 Nebo nejdejbože v našem parlamentu! Z toho by celá pravá část dostala osypky. A takový Glabal, Langšádlová, Němcová, knížepán a další by z prudkého hnutí mysli byli zralí na ckvokhaus.

   Vymazat
  3. 17:55 Wagenknechtovou to napadlo už dávno You Tube Publikováno 27. 9. 2015
   https://www.youtube.com/watch?v=lOP6gtR5tB8

   Vymazat
 6. Řekla pravdu,která se dnes nenosí a dlouho trvá,
  než se dostane ven.I potom ji mnozí,kterým se
  nelíbí,odmítají jako ruskou propagandu.Že paní
  Romancovová!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 7. Komunistka Vaginaknechtová podporuje amerického multimiliardáře Trumpa... Svět se vážně v prdel obrací.

  Jo a Německo se s Ruskem dohodlo už jednou. Jmenovalo se to tuším Pakt Molotov-Ribbentrop. Fakt dík za takové dohody.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Wagengnechtová není komunistka.To jsi ty ubožáku bez vzdělání.Pokud ji neznáš,tak se neotírej o velice vzdělanou a inteligentní ženu,která má všech pět pohromadě jako z mála v EP.Je Jasné ty Havloidní komanči,že ti je blízko takový grupensex Janda nebo Romancevová.

   Vymazat
  2. 19:48 To je stejně zvláštní, jako že republikána a miliardáře Trumpa tak nenávidí právě pravičáci.

   Jo, dobře, že jste to připoměl. Na Německo bysme si měli opravdu dávat pozor. Pro něj smlouvy moc neznamenaly. Tak, jako porušilo pakt Ribbentrop-Molotov porušilo i obdobné smlouvy s Polskem, Francií a Anglií. Bezpečnější by bylo ho do nové obranné aliance nebrat a sestavit jí jen ze států, které Německo napadlo nebo obsadilo.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Re (19:48):
   Jakákoliv dohoda, která bude právním základem mírové spolupráce, je přínosem. To je otázka životní důležitosti.
   A ten takzvaný pakt Molotov-Ribbentrop? Ten byste klidně mohl rozšířit o řadu dalších, mj. i ten uzavřený ca. 5 let předtím s Polskem. Proti ČSR a SSSR.
   Němci je tehdy sepisovali jako přes kopírák. A bez mrknutí je poté házeli do koše. Protože je nikdy nemínili naplňovat. Jejich plán na Drang nach Osten vznikl daleko dřív, a stal se pro ně vůdčí ideou v dobývání světa.
   Takže již neplácejte, jen se ztrapňujete.
   SSSR tehdy zoufale oddaloval válku, na kterou nebyl připraven. A linii, kterou po zahájení okupace Polska obsadil, mu dávala jistou (extra)zónu pro budoucí obranu. Kterou i tak v počátku 2. světové, po jeho okupaci, nezvládl.
   Nakonec to všk byl sovětských voják, kdo vztyčil rudý prapor na Reichstagem ...
   Sahra Wagenknechtová je jednou z autentických levicových političek, jakých bych si přál mít u nás tisíc. Místo místních dobroserů typu Sobotky a Zaorálka.
   Naše Nela Lisková (s pár podobnými) sama nestačí ...

   Vymazat
  5. vstupujte do narodni domobrany, pomáhejte dobré věci, Nela je naše

   Vymazat
  6. Pakt Molotov-Ribbentrop? Jenže dlouhou dobu před tím velmi podobné smlouvy podepsala Británie, Francie, Polsko a další evropské státy. akž tehdy Sovětský svaz uděla jen to samé co ostatní. A že si rozdělili Polsko? Ano, tu část "Polska", kterou Poláci v letech 1920-22 ukradli a při tom pozabíjeli desítky tisíc sovětských vojáků.
   PN

   Vymazat
  7. pro 05:57
   máte pravdu, že podobné smlouvy podepsala Británie , Francie atd -... byly to smlouvy o neútočení a nějaké spoluprácui.
   OPvšem na rozdíl od té Molotov-Robbentrop nepobsahovaly tehdy takjné dodatky o rozdělení a ropzebrání si Polska.
   To je potřeba brát v úvahu. V této optice pakt Mol.-Rib. je ostudný a prakticky byl spouštěčem války. SSSR první skoro dva roky v této válce byl na straně fašistického Německa.
   Ale to vy přece víte - jenom se to stydíte říct.

   Vymazat
  8. 9:16 Poněkud se přeskočil, že pakt Ribbentrop-Molotov byl uzavřen až potom, co Polsko zmařilo uzavření společné dohody Velké Británie, Francie, SSSR a Polska vůči ohrožení. SSSR pak už neměl jinou možnost, než hájit jen svoje zájmy. Byl to akt sebeobrany, zapříčiněný rusofóbií Polska.
   Pokud to nevíte - nestyďte se to říct.
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Pakt_Ribbentrop-Molotov

   Vymazat
 8. no a copak o tom paktu víš víc než jen že se tak jmenoval?šlo přece o odálení napadení SSSR o kterém Stalin nepochyboval, jenže Hitler smlouvu nedodržel a myslel si že mužika doběhl. jenže nedoběhl a nakonec skončil jak skončil. Rusové jsou čestní lidé ale běda když někdo zradí, pak neznají bratra.

  SLÁVEK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vím o něm to, že si v něm Rusáčci a náckové hezky mezi sebou rozdělili Evropu.
   A kdyby je náckové nenapadli tak jsou s nimi Rusáčci největší kámoši dodnes.

   Vymazat
  2. 20:21
   Dodělej si lejnolahvárenský institut zvláštního školství pro dementy....že Československo první chtěli napadnout ožralové z Polska ti zřejmě v lahvárně neřekli????

   Vymazat
  3. Zapoměl jsi zaplést do tohoto paktu Poláky a jak to s nimi bylo.Učit se,učit se,jasný?

   Vymazat
  4. 28. září 1934 ministr zahraničí Polské republiky Beck prohlásil: „Polsko o své vůli prohlašuje, že od nynějška spojuje svůj osud s osudem Německa... Polská vláda se prohlašuje od nynějška za osvobozenou od jakýchkoliv závazků vůči Československu a připomíná svoje přání stanovit společnou hranici s Maďarskem.“[2]
   Ukončení paktu...

   tady to máš černý na bílým debile 20.21

   Vymazat
  5. V tom paktu šlo vo jediný: SSSR si vymínil, že pokud Německo napadne Polsko, tak nevkročí na území Polskem okupovaná v roce 1921 na základě vynuceného rižského míru a zastaví se na tzv. Curzonově linii, která stanovila hranice mezi nově vzniklým Polskem a SSSR na základě národnostního klíče (pojmenovaná po navrhovateli, lordu Curzonovi - britském ministru zahraničí po WWI.). Takže o žádný |"dělení" nešlo. Berlín dokonce musel sovětskou vládu vyzvat, aby si nějak to území vošéfovala, pokud má zůstat neokupováno Německem. Proto tam Rudá armáda vstoupila bez boje a bez odporu až 17. září, kdy už Rydz-Śmigly šermoval bezmocně papírkem s vyhlášením války SSSR na rumunských hranicích:)) Nikdo mu to nesežral ... ano - ten Rydz-Śmigły co chtěl bejt "než spadne listí" na Unter den Linden! - http://nassmer.blogspot.cz/2015/05/zacatek-2-svetove-valky.html

   Vymazat
 9. 19:48
  Genitální výtvor herr von Debilberg!!!!!
  Jdi raději absolvovat několik skotských střiku....

  OdpovědětVymazat
 10. Rusko do nato nevemú protože bi nemněli svého nepřítele a kdiby ano tak si nepřítele vitvoří jinde,demokracie žije na totalitném sistému,to bi šli proti sobě.

  OdpovědětVymazat
 11. Nebojte se chazaři už jdou do prdele .Rok 2017 bude pro ně apokalipsa.
  http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc bych na to nespolehal,chazari vzdy dosahli sveho. I to celkem snadne vitezstvi Trumpa trochu zavani. Mam dojem ze si to vladci sveta z nejakeho duvodu prali, mozna se jim podari vyvolat obcanskou valku v USA a roztahnout to na cely svet. Chazar je chytry, nepodcenujme ho.

   Vymazat
 12. Evropu si rozeberou džihádisti, Británie se od toho včas distancuje, vystačí se spojenectvím s USA. A ostatní, zachraň se kdo můžeš.
  http://umne.g6.cz/files/Dnesni_zprava_prevzata_z_deniku_Al_Ahram_mluvi_za_v______echno.pdf

  OdpovědětVymazat
 13. Rusko uz ma svou bezpecnostni unii. Rusko vas Cechy nechce, nikoho z EU nechceme. Jste normalni? Vy nemate ani armady, vyhlasujete nam sankce a ted cekate, ze kdyz najedniu dostanete rozum, tak vas najedniu zacneme chranit? Hahahhaa. Ne vole. Nebudeme.
  Jako rus rikam, nemame o vas zajem. Par lidi se daji vyznamenat Orban Zeman alr celkove jste se ukazali jako totalni vlezdoprdelove nulandove a usa. Takze cao! Brics a sangchajska oglrganizace vitej ale EU jde fo haje se svymi prodejnyki politiky.... vemte svou CR pod kontrolu a pak muzete placat ze budete s Ruskem v dobrem vztahu. Jste cizi kolonie, kolonir nema uvazovat ani jednat. Bud neco delejte nebo prestante zvanit

  OdpovědětVymazat
 14. NATO je nyní již jen ukázkou toho jak je překrucována historie. Je nám tvrzeno . že vzniklo jako protiváha Waršavské smlouvy - opak je pravdou. WS již neexistuje - NATO stále - a tím se stalo ne obraným uskupením , ale vysloveně útočným. Ani kolektivní bezpečnost s Ruskem není zárukou trvalého míru. Zrušil bych veškeré žebříčky nejbohatších lidí, aby se přestaly předhánět v hromadění majetku, ze socialismu jsme se vrátili do kapitalismu a ten zaniká a tvoří se novodobá šlechta, které však chybí aristokratické myšlení (především co se týče péče o panství( dnes stát)). Novodobá šlechta bezostyšně drancuje bohatství této země , likvidují přírodu, do ovzduší vypouští čmoudíky a nás budou pronásledovat jestli máme bílý nebo černý kouř

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 09:25
   máte naprosto pochybné informace. že NATO vzniklo jako protiváha Varšavské smlouvě ?? Jste spadl z višně?
   NATO bylo založeno několik let před Var. smlouvou a to především jako spojenecký svazek s úkolem zabránit další evropské a světové válce. A to se jim podařilo. Například v Evropě mezi členy NATO nebyla 70 let žádná válka - s vyjímkou 14-ti denní přestřelky na Cypru. A i ta byla díky spojeneckým smlouvám v NATO utlumena a dodnes je tam klid.

   Vymazat
  2. 9:22 - NATO vzniklo jako americký diktát s cílem zastavit revoluční dělnické hnutí proletariátu a pokrokových sil v Evropě. Dostali bobky páni kolonialist, když museli podporovat na trůn bachratého krále který se celou válku skrejval za pecí v Egyptě či kde (pokud to nebyl zas ten "jugoslávský" teda), zatímco partyzáni v řeckých horách krváceli! Ale ještě bachratější Čur(á)čil s doutníkem odsoudil na smrt 6 milionů Bengálců hladem, aby zachránil milion Řeků! A za to žádal kinga v Aténách místo partyzánských velitelů! A lautr t samý v Itálii! Tam kinga nespasil, ael chtěl rolníkům ze Sicílie zachovat mafiánksý vokovy na pařátech, páč Džúliíni a falí kosanostráči pomohli invazistům při operaci Huskí! A tak se spolčil se CIAej a uspořádal tam antikomunitickou zuřivě lživou kampaň aby ddálil socialistickou revoluci a převzetí moci dělníky a rolníky! A k tomu mu dopomoh papež, ten co pomazal Hitlerovy zbraně v Barbarosse a exkomunikoval komunisty z církve - Pius Dvanáctej myslím. A v neposlední řadě šlo o zničení dělníků a jejich v výdobytků ve Francii! Aby is hrdinky dělnického a mírového hnutí nemohly lehat na koleje a bránit tak odjezdu vojsk do alžírské špinavé války a mohli komunistické ministry odvolat z vlády bez následků! Vo to šlo! Ale hlavně -aby mohli znovuvyzbrojit Germány! A zabránit tak plánu pana Stalina na vytvoření mírového jednotného Německa, přátelského k SSSR! Jináčí cíl to celý nemělo ...

   Vymazat
 15. To, že Wagenknechtová jde ostře proti Merkelové a sluníčkářům, neznamená, že pro ČR z toho automaticky vyplývají nějaké výhody, možná právě naopak. Akorát několik místních panáčků pánů by nás pobavilo, jak se snaživě snaží vylézt z jedné zadnice a vlézt do druhé.Musejí začít trénovat, málo času.

  OdpovědětVymazat