Reklama

čtvrtek 5. ledna 2017

Odkud fouká z Kavčích hor? Nakonec to vypadá, že Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám zřídili u Chovance fakt jenom kvůli Aeronetu. Bublan potvrdil naší informaci, že centrum bylo okopírováno z německého modelu!

- VK -
5. 1. 2016 AE News

Odkud fouká z Kavčích hor? Nakonec to vypadá, že Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám zřídili u Chovance fakt jenom kvůli Aeronetu. Bublan potvrdil naší informaci, že centrum bylo okopírováno z německého modelu!https://vimeo.com/197904803


Včerejší (2.1.2016 - pozn.red.NR) pořad Události a komentáře na ČT byl opět ve znamení diskuse o spuštění Centra proti hybridním hrozbám pod správou ministerstva vnitra. František Bublan a Jan Veleba (SPO) diskutovali o tom, jestli je nebo není potřebné občanům z pozice útvaru ministerstva vnitra vysvětlovat o informacích z médií, co je a není pravda. Diskuse zastánce a odpůrce tohoto centra skončila tak, že pan Bublan de facto přiznal, že politické zneužití tohoto dohledového orgánu může být politicky zneužito před podzimními volbami a také zaznělo, že toto centrum vzniklo v obavách z kopírování modelu politických a volebních revolucí v cizině, především pak strach z opakování modelů Brexitu a Trumpexitu.

Chovancova cenzura okopírovaná z Německa od slečny, která za mlada pracovala pro východoněmeckou Stasi


František Bublan zároveň potvrdil naší informaci z podzimu minulého roku, že celý útvar je opravdu okopírovaný z německého modelu novodobého „Sicherheitsdienst“, který v Německu pod kuratelou ministerstva vnitra vede Anetta Kahane, bývalá spolupracovnice východoněmecké tajné služby Stasi a současná kamarádka Angely Merkel, když obě podporovaly ideály socialismu a Anetta tehdy prý sympatizovala i s operacemi západoněmecké teroristické skupiny Frakce Rudé armády (RAF), ale to prý už je dávno. O vzniku německého útvaru pro cenzuru jsme psali přesně před rokem zde.

Anetta Kahane, koordinátorka německého Centra proti kybernetické zločinnosti a xenofobii.

V pořadu na České televize také zaznělo, a to by mělo opravdu lidem vyrazit dech, že nasbírané informace Centra proti terorismu a hybridním hrozbám (dále jen CTHH) budou předávány policii (video v čase 09:20), takže nejde o monitorovací orgán, ale orgán „rozkladný“, jehož výstupy budou používat policejní složky ke své činnosti, ať už to bude sledování osob, odposlechy, čtení emailů anebo jiná forma sledování osoby, která třeba někde na Facebooku napíše názor, který se začne lavinovitě šířit. Nejde tedy pouze o nějaký monitoring a uvádění stanovisek ministerstva vnitra k nějaké údajné dezinformaci, ale půjde o aktivní rozkladnou činnost proti subjektům, které obecně nazýváme alternativní zpravodajskou scénou.

 

Nejde o cenzuru, ale rovnou o tvrdé „práskání“ a udávání na policii


Německý model pracuje přesně tak, jak uvedl v pořadu pan Veleba. Pokud dnes na německém webu napíšete něco, co je v rozporu s německými antixenofobními zákony, útvar německého ministerstva vnitra otevře speciální administrační webovou stránku, skrze kterou americký Facebook poskytuje administrační přístup německé policii přímo do infrastruktury Facebooku. Tam policie získá IP adresu, GPS polohu zařízení, ze kterého byl komentář nebo článek na Facebooku odeslán a policie rovnou zavolá dotyčnému na telefon a telefonicky si ho předvolá k výslechu. Na německé alternativě jsou komplexní výpovědi lidí, kteří se s tímto už setkali na vlastní kůži. V Česku to možná takto rychle (zatím) fungovat nebude, ale model a princip evidentně bude zachován. Centrum nasbírá informaci, předá jí policii.

Eva Romancovová se stala koordinátorkou českého Centra proti terorismu a hybridním hrozbám.

Cílem těchto operací není cenzura. V tomto opravdu souhlasím s panem Bublanem. Cílem CTHH je totiž něco úplně jiného, totiž zastrašení lidí a vnesení strachu mezi obyvatelstvo ze svobodného projevu na internetu. Předvolání k podání vysvětlení už přitom začalo. A není to nic příjemného. Server EUportál přinesl informaci o muži, který byl předvolán k podání vysvětlení za výrok na Facebooku. Více zde. To je pouze ukázka toho, jak bude Chovancovo centrum ideologické pravdy pracovat. Zajímavé je i zjištění, že tomuto útvaru proti dezinformacím bude šéfovat Eva Romancovová, která je proslulá svými silně protiruskými postoji. To je stejné, jako udělat ze zmíněného Koniáše předsedu klubu beletrie. Českého občana by mělo hned zkraje vyděsit, že paní Romancovoá ani netuší, kdo to pan Koniáš byl. Možná to netuší proto, že se nesetkala ještě s výrazem „kladivo na čarodějnice“ a s ním spojené pálení knih a v nich napsaných závadných názorů.

 

Neví, kdo to byl Koniáš, ale být jím prý nechce…


Nerozumím úplně tomu, jak se může někdo bez všeobecného vzdělání a znalostí základů české historie stát koordinátorem centra pro třeskutou pravdu a jak někdo může vyvracet informace bez jistoty znalosti pravdy samotné. Pani Romancovová si plete pojmy pravda a fakta. V rozhovoru na DVTV tvrdí, že pokud jejich útvar najde něco, co neodpovídá faktům, které centrum má, tak informaci uvedou na pravou míru a původní článek označí za dezinformaci. Jenže v minulosti už bylo tolik případů, kdy oficiální fakta se později ukázala býti dezinformacemi toho nejtvrdšího kalibru. Pan Veleba v Událostech správně uvedl „fakta“ o zbraních hromadného ničení, která předložila americká CIA, ta samá CIA, která dnes předkládá „fakta“ o útocích ruských hackerů na servery v USA.

 
Eva Romancovová neví, kdo to byl Koniáš, ale nechce jím být…


Pan senátor Veleba také zmínil informace z našeho článku [1], že Donald Trump má podle svých vlastních slov informace o tom, že za hackerskými útoky nestáli Rusové, ale podle všeho americké tajné služby. Tato informace pochází z americké alternativy z okolí Stevea Banona (vrchního poradce Donalda Trumpa a šéfa Breitbart News), kterou v ČR jako první převzal AE News, a to právě v mém článku. A když pan František Bublan hovořil, že německá rozvědka BND zaregistrovala stejné stopy hackerů v Německu, jako jsou ty z USA, tak je to vlastně výstřel do vlastní nohy ze strany pana Bublana. Pouze to odhaluje skutečnost, že americké tajné služby nehackují jenom servery Demokratické strany v USA, ale i servery v Německu. Prostě to všechno do sebe zapadá a my se jenom musíme usmívat, že k tomuto potvrzování informací z Aeronetu, ale nejen od nás, ale i od ostatních alternativních serverů, dochází právě na České televizi.

 

Česká televize na Velebu vytáhla Aeronet a článek o Pussy Riot


V Událostech rovněž zaznělo, že pan senátor Veleba v minulosti sdílel článek o Pussy Riot z našeho serveru a pan redaktor Dolanský se pana senátora ptal, jestli ještě pořád čte Aeronet a jestli mu věří. Já bych se pro změnu zeptal čtenářů AE News, jestli pořád ještě sledují ČT a věří ji? To je asi stejně postavená otázka, ale pouze se potvrzuje, že Aeronet je první a poslední na tapetě, jako kdyby snad celé to Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám tady bylo jen kvůli Aeronetu. Právě tady na Aeronetu předkládáme fakta, ale neděláme si nárok na pravdu, protože pravda je konečný stav cesty jejího hledání. My hledáme pravdu, nikdy bychom si netroufli stavět se do role certifikátora pravdy. A to ani přesto, že na rozdíl od paní Romancovové opravdu všichni v redakci víme, kdo to byl Antotnín Koniáš.


V roce 2003 předváděl Colin Powell v OSN důkazy o zbraních hromadného ničení v Iráku. Důkazy „vyrobila“ CIA, dnes už to víme, ale tehdy mainstreamová média tato „fakta“ akceptovala jako pravdu.

Pochybujeme, že útvar pana Chovance a paní Romancovové bude kdy mít přístup k interním informacím a faktům, kterými disponuje naše redakce díky našim rozsáhlým zákulisním kontaktům nejen ve strukturách EU a v Severoatlantické Alianci, ale i třeba v Rusku, aby paní Romancovová měla možnost na základě svých limitovaných faktů rozhodovat o tom, jestli ta nebo ona informace z Bruselu nebo z ruského ministerstva zahraničí publikovaná u nás je pravdivá, nebo je součástí nějaké propagandy. AE News vede interní diskusi a dialog i mezi našimi autory, kdy v hledání pravdy se střetáváme názorově i mezi sebou, třeba v pohledech na globalizaci nebo úlohu Donalda Trumpa. Jak bychom proboha mohli certifikovat pravdu, když sami neznáme konečná fakta? Pouze ochota hledat a vidět souvislosti nám nabízí pohledy, které nás přibližují k pravdě a konvergují nás k cíli. K pravdě se můžeme limitně blížit, ale dosáhnout jejího apexu, to je asi nemožné.

 

K pravdě se můžeme pouze limitně blížit


Koncový čtenář má na krku zařízení od Pánaboha, kterému se říká hlava. Někdo jí nahradil dubovou palicí, někdo jí má dutou, někdo ji má jako věrtel. Někomu stačí, že se posadí před televizi a nechá si do hlavy nasypat všechno a neprotestuje, naopak se usmívá jako měsíček na hnoji. A potom je skupina lidí, kteří hlavu používají k myšlení, k tomu starému účelu, ke kterému hlava slouží. Lidé chtějí myslet a uvažovat, dávají si věci do souvislostí. V tomto procesu hledají pravdu. Pravda se nedá přijmout, ani z České televize, ani z novin, ani z rádia. Pravda se musí hledat a člověk musí pochopit, jakou cestou se k pravdě došlo. Pokud za vstupní údaj považujeme fakta, potom jsme diskreditovali proces hledání pravdy na minimum.

V roce 2003 pustilo americké ministerstvo zahraničí do médií tento obrázek jako důkaz o zařízeních na výrobu zbraní hromadného ničení v Iráku. Nic z toho se později v zemi nenašlo, naopak se ukázalo, že v kamionech byla televizní technika irácké televize. Nikdo CIA neobvinil. Nepadl žádný trest za vyvolání zničující války na základě falešných „faktů“. Zahynulo podle odhadů přes milion lidí v konfliktu.

Je to stejné, jako když vám policista do odemčeného vozu nastrčí 5 kg methamfetaminu nebo heroinu. U soudu se nebudou zabývat pravdou, ale fakty, jestli jste měl nebo neměl drogy v autě. Znamená to snad, že fakta v takové chvíli jsou ekvivalentem pravdy? Přál bych si, aby žádné centrum pro ideologickou čistotu nevzniklo. Ale protože jsem realista, tak to musím přijmout jako fakt a naší usilovnou prací musíme nadále přinášet lidem v ČR a také na Slovensku pravdivé informace, a to tak maximálně pravdivé, jak jen to bude možné při zapojení nejen faktů, ale i souvislostí a souher události, které vytvářejí mozaikový obraz reality. Pravda je komplexním obrazem poskládaným z tisíců kamínků faktů souvislostí a souher událostí. Na AE News musíte informace sami posuzovat a sami se snažit o jejich posouzení z pohledu širokých souvislostí. My vám jen pomůžeme ty souvislosti vidět, pochopit je ale už musíte sami.

- - -

-VK-
Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: Česká televize [2]

68 komentářů :

 1. Každopádně to prosazují stávající strany a všem to vyhovuje,hlavně umlčet pravdu.Boj proti Ruským zpravodajským kanálům je jen zástěrka.Když se začne na Babiše ještě více valit střet zájmů,média jako hlídači pravdy,budou mít jinou práci.
  Dám sem otázku,proč musí být státní rozpočet plánován z deficitem?
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože by nebylo na tvůj důchod, vole.

   Smazat
  2. Anonymní 9:17
   Jste stával prdelí napřed,hned po ránu být naštvaný.Až dostanete rozum,snad Vás něco napadne.

   Smazat
  3. 9:27
   Odpověděl jsem na otázku, blbe. Pravdivě a navíc zdarma.

   Smazat
  4. Hrubián a polobl 9:17 a 9:39 se mýlí. Stát privatizací zchudnul a příliš utrácí. To není důchodu, které jsou u nás velmi nízké, ale tím, že jsme se nechali okrást a stále nás okrádají . Např. při předražených dopravních stavbách, nesmyslném vyzbrojování a vystrojování policie a armády, při různých ProMoPro, při likvidaci českých cukrovarů, Poldovky, Škodovky atd.atd. To nadávající jelito se projevuje jako primitiv a také primitivem je!

   Smazat
  5. Vole 9:17 a co když dotyčný zemědělec celý život odváděl daně? Cos odvedl ty blbe, pouze udával a obcoval s pornobuznou nebo novodobým STBákem MV a jeho úřadem? Tvá odpověď tomu nasvědčuje chovancovo lejno.

   Smazat
 2. Stop presstitutům na ČT
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Soubor:Presstitut-stop.jpg

  OdpovědětSmazat
 3. Může mi prosím někdo vysvětlit, proč je tolik kvikotu a křiku proti činnosti toho útvaru ? Myslíte, že mají nějaké tlačítko na vypnutí internetu ??
  Podíval jsem se na jejich stránky, od začátku činnosti mají asi 3 výstupy - z toho ani jeden není spojený s ruskou propagandou a nebo ruskou hrozbou: jeden se týká ČR, kdy nějaký anonamní zdroj rozšířil, že v Policie tajně spoustila 3. stupeň teroristického ohrožení a obyvatelstvo to neví - jaký skandál.. atd.. Není to pravda, nic takového se nestalo a někdo prostě jen vyvolává zbytečnou paniku.
  Další zpráva kritizuje v Kanadě nějaké xenofobní noviny, které využili zprávu z ČR o bitce mezi zdrogovanými chuligány a zcela lživě napsali, že v ČR se migranti pokusili znásilnit hodnou českou holku a zbili ji.
  Také to není pravda - vše je vysvětlené, dokonce si možná vzpomeneme na reportáž v televizi, která ukazovala soud s tím útočníkem - byl to Čech, zdrogovaný vagabund. Žádný imigrant.
  A mezitím tady čtu slinty a křiky o tom, jak všechno je namířené proti Rusku atd.. Vzpamatujte se.
  Aź budete přecházet ulici a nevšimnete si, že je červená, tak možná oceníte, že Vás někdo na přechodu upozorní na nebezpečí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:35 Pane/paní, jsem svéprávný člověk, který OPRAVDU NEPOTŘEBUJE a NECHCE, aby ho někdo upozorňoval, že svítí červená. Je moje rozhodnutí, co udělám. Zda se vrhnu pod kola jedoucího auta, či vyčkám. Protože jen BLBEC si na světelně řízeném přechodu nevšimne, co svítí na semaforu. Předpokládáte snad, že stát je složen výlučně z idiotů, které bude hrstka samozvaných zachraňovat?

   Smazat
  2. 09:59 nepochopil jste technologický vývoj v poslední době, sociální sítě a všeobecná dostupnost informací všeho druhu způsobuje v hlavách běžných občanů zmatek a lze je překvapivě tímto manipulovat.
   Oponenti úřadu tvrdí, že normální člověk nepotřebuje radit, co je pravda a co není.
   potřebuje. Jako důůkaz můžu uvést známý případ znásilněné holky v Německu, dcery ruských přistěhovalců. Znásilnění - jak jinak - měli provést imigtanti.
   Vložil se do toho i Lavrov a nechal se pěkně napálit a ztrapnit. Byla to naprosto vymyšlená zpráva a v tomto případě na ni naletěl i Lavrov. Stalo se to v lednu 2016. Možno vyhledat v různých informčních portálech - dokonce i na Sputniku.
   Takže raději pomlčte o soudnosti běžného obyvatele, který je naopak velmi lehce manipulovatelný. A to si snad nepřejete ani vy, nebo snad ano?

   Smazat
  3. A nebo to bylo jinak.....je vidět už i zde zástupce odchovance....apropo nebude lépe zde dávat svodky.....cthh....

   Smazat
  4. 9:35 Vysvětlení je marné,stejně byste to nepochopil,že by reklama na produkt MV?

   Smazat
  5. Verbež zůstane verbeží,že 11:03

   Smazat
  6. Chovancův zaměstnanče 9:35, jste tak najivní nebo tak blbý? Máte tam mezi sebou nějakého slimáka co umí arabskou hatmatilku ve všech možnostech? Nebo negramotná kobylka, která uměla jen pěstovat mák na políčku umí česky nebo anglicky, aby jste na něco přišli? Odpovím si: máte tam Romancovu skvadru a ti rozumí hovnu a kámoší se pornobuznou.

   Smazat
  7. 11.03 nevím, jestli záměrně nebo z neznalosti, ale opět tu manipulujete vydáváte dvě výpovědi téže nezletilé osoby učiněné s časovým odstupem za záměrně šílený hoax, tzn. nerozumím tomu proč tu klamete návštěvníky a čtenáře.

   Smazat
  8. 11:03 - on ten Lavrov to je kapitola sama pro sebe! (na konci příspěvku). Ono totiž prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli

   Smazat
  9. pro 15:47
   uvádím to proto, že ani chytrý Lavrov nerozpoznal lživou zprávu, kterou si vymyslela.
   A tady všichni tvrdí, včetně Veleby a Zemana, že národ je dostatečně chytrý aby rozpoiznal lež a nepotřebuje poradit.
   Tak kvůli tomu jsem to sem dal.
   Takových příkladů ale najdu více. S Lavrovem, který se ztrapnil, je to ale nejlepší příklad.

   Smazat
  10. 16:22 Jak tak koukám, tak zmáčknout Ctrl+C a Ctrl+V je vaším vrcholným duševním výkonem. Blahopřeji, jste na tom o trošku líp, než cvičená opice.

   Smazat
  11. 16.22 - už jednou nebo dvakrát jsem tyhle blbé sračky tady na diskuzích četl. Píšeš to často a rád? Jsi nejspíš blbej impotent. Vypotit takový kraviny, to normální člověk nedokáže. A jinak - to se zase sešla na diskuzích NR sebranka!!! Všichni novinkáři, celá ta prasečí smečka, která dělá z diskuzního fóra na NR stejně sprostý sračky, jako jsou na novinkách. Stupidní blbci, pět obecných, inteligence lopaty.

   Smazat
 4. Bude zajímavé, zda bude CTHH sebekritické a zda na sebe práskne, když nějakou zprávu nejprve označí za nepravdivou a pak se ukáže, že je pravdivá. Nebo zda bude provozovat seznam informačních zdrojů od politiků přes média po nějaký web, včetně prezidenta USA, premiéra ČR, Reutera či ČT, a bude u nich uvádět, v čem kdy lhaly. To by byla jediná smysluplná práce, aby každý mohl zjistit, nakolik je ten který zdroj, včetně těch oficiálních, důvěryhodný. Vzhledem k tomu, že jedna francouzská organizace kdysi zjistila, že sedmička nejvyšších představitelů USA za Bushe ml. zhruba rok před útokem na Irák více než 700x lhala o zbraních hromadného ničení v Iráku, tak by to byl pro začátek dobrý foršus pro takový audit pravdivosti/falešnosti.
  Obávám se, že ale centrální tiskový havloidní hnojomet na to není stavěn. To je holt tak, když se chovanec stane dozorcem.
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. CTHH_MV se bude asi zabývat především zprávami, které mají nějaký mediální vliv v ČR.
   A ohledně stále opakovanéhoi tvrzení ohledně chemických zbraní v Iráku: samotní Iráčané tu chemickou munici museli později likvidovat. http://zpravy.idnes.cz/chemicke-zbrane-v-iraku-0v0-/zpr_nato.aspx?c=A120830_141919_zpr_nato_inc
   Takže až taková lež ze strany CIA to nebyla - ano, možná zpráva byla nepřesná, ale celkově chemické zbraně na Zemi by neměly být nikde.
   Po 1.světové válce se ukázaly jako strašlivé a nehumánní, ve druhé nebyly prakticky skoro v bojích vidět a nikdo, ani ty nejhorší armády je běžně nepoužívaly. Takže jakmile se někde objeví nebezpečí chemické munice, svět se musí postarat udělat pořádek. USA například v Iráku, Rusko například v Syrii.Je to oboustranný zájem.

   Smazat
  2. Lež odchovance a ides....

   Smazat
  3. Samozřejmě že Bush ml. a Tony Blairů o chemických zbraních lhali. Uvedli to jako hlavní důvod agrese proti Iráku. Tak brzdi, synku.

   Smazat
  4. Pro (9:44)
   Vámi uvedená adresa o článku o chemických zbraních v Iráku se nechce otevřít, není dočasně dostupná.
   Dodávku chemických zbraní pro Saddáma Husajna zajišťoval cca deset let před vpádem USA a skupiny ochotných do Iráku Dick Cheney, později, v době agrese, viceprezident USA...
   To, co předvedl C. Powell na RB OSN, by neobstálo ani u okresního soudu. Protistrana či soudce by ho rozmetali na cucky, protože neměl jediný důkaz, jen vizualizaci vytvořenou vládním aparátem USA. TV přenos jednání byl děsivý nejen kvůli drzosti USA přijít s nepodloženým, jen x-krát opakovaným tvrzením, ale i kvůli neschopnosti či neochotě zbylých 14 členů smést takový paskvil ze stolu. Pouze tehdejší francouzský ministr zahraničí D. de Villepin se pokusil o oponentní vystoupení, ale nijak důrazné. Ostatní, ačkoli bylo jasné, že kráčí o odmávnutí války, cudně mlčeli.
   KR

   Smazat
 5. A tam jste citoval zpravy.idnes: Vy nevíte,že ten zdroj je přinejmenším neseriózní ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1030 nevím, vy ano ? A proč - dejte nějaký příklad.kdy idnes něco zmanipulovalo a nebo poskytlo informaci bez ověření.

   Smazat
  2. Ty jsi směšná postava. To myslíš vážně? Vždyť např. reference z ukrajinské občanské války přebíral iDěs pouze z jedné, a to velmi ulhané strany. Je si vzpomeň, kdy a jak například psal iDěs o obklíčení a porážce u Děbalceva, u Ilovajska atd. Vždy lhal spolu s ukornáckovskými kámoši až do konce. Vždy až do hořkého konce. Tak tu nedělej přitroublého naivu a advokáta provařenému mainstreamovému médiu.

   Smazat
  3. 1113 kromě obecných frází máš nějaký konkrétní příklad ?
   sem s ním... rétoriku a fráze neberu

   dejk sem link, kde idnes něco lživě uvedla. a bez ověření uvedla

   Smazat
  4. 11.13 má pravdu aiděs jsou největší lháři....v čele zzzz hnojem manertem....

   Smazat
  5. 11:50 - o takových, jako jsi ty, se mluví jako o ÚBNN - "úplně blbý, není naděje" - podívej se na stránky iDěsu během Ilovaské a Děbalcovské operace, během odchodu Krymu ... soudnému člověku to stačí .... a co teprve když se iDěs rozepíše o Sýrii či amerických prezidentských volbách, o Zemanovi a kavárnících, o migrantech .... ha ha ha, chicht chicht, potěšil's mne svým zvláštním humorem, ty jeden ÚBNN.

   Smazat
  6. Trotle 11:50 už se neztrapňuj a nauč se psát alespoň, jak se píše čas oddělený dvoujtečkou. Děláš svému zaměstnavateli Burešovi špatnou vizitku. Jednoduchá otázka i pro méně chápavého jako ty: proč tu tedy smrdíš a nevrátíš se na pravdivý burešův iDěs i tam jsi v diskuzi za takového blba? A na tvou tupou otázku odpovím jednoduše, všechno a k tomu nepotřebuješ link, tam tě nenaučili používat šmírácký Google? Jestli nezvládneš tak jednoduchou věc, tak vypni počítač a jdi se sáňkovat.

   Smazat
  7. všem děkuji, opět jste neposkytli kromě různých nadávek na mou osobu ani jeden konkrétní příklad z iDnes, kde lhali a něco bez ověření zveřejnili.
   Takže se mějte - jak je vidět, nejste schopni ani nic pořádného najít jako protiargument.

   Smazat
  8. 16:23 Chcete příklad lži? Tak třeba v dnešním článku "Protiraketový deštník nad Evropou vyztuží modernizované německé fregaty" s vámi tak oblíbenou militantní těmatikou se píše:
   "Aliance Moskvu opakovaně přesvědčuje, že štít není proti Rusku, ale proti budoucím rizikům například v podobě iránského či severokorejského jaderného programu."
   Přitom už alespoň dva roky i politici přiznávají, že tento deštník se buduje proti "ruské hrozbě". I bez toho přece každý ví, že Irán uzavřel s USA smlouvu o zastavení vývoje jaderných zbraní a tomu, že by korejské rakety mohly na Ameriku letět přes Evropu může věřit jen slabomyslný důvěřivec, jako jste vy.

   Smazat
  9. Pro (11:06)
   Neplatí to iDnes, ale pro polistopadovou Mladou frontu, která postupně se svým redakčním kádrem přerostla v MfDnes a iDnes.
   Pát měsíců po listopadu uváděla MF žvásty o jedné události z prvního týdne po 17. 11. 1989. Šlo o událost, kterou zaznamenali nejen čtenáři MF a řadí se ke středně velkým střípkům mozaiky událostí tehdejší doby a mohla se tehdy dotknout formování názorů nemála lidí.
   Napsal jsem tudíž redakci dopis s podrobným popisem, jak to vlastně bylo. Redakce obsáhlý dopis zveřejnila, využila k propagandistickému boji, leč s drobnou skvrnkou. Vypustila z obsáhlého textu půl věty, která dokládala, že máslo na hlavě, příčina, proč k události došlo, byla na straně redakce MF, neboť porušila dohodu. Napsal jsem druhý dopis, odpověď - od dlouholetých pilířů před i polistopadové redakce - byla drsná. Kvůli této zkušenosti a manipulaci, kterou redakce upraveným textem se svými čtenáři udělala, MF, MFD a iDnes nemusím.
   Novinář nemusí umět pravopis, to napraví korektoři (pokud ještě jsou). Nemusí ovládat různé žánry, redakce ho strčí tam, co zvládne. Nemusí věci znát, to mu zdroje a lidé na tiskovkách napovídají. Jedno však musí mít, chce-li být Novinářem: čest. Pro příjemce zpráv má smysl jen pravdivá informace, ty nepravdivé, lživé, manipulativní mají efekt jen pro gaunerské autory. To, že mocibažní lidé a část boháčů vymýšlí různé lumpárny a podvody, aby rozšířili soji moc a majetek, je gaunerství, ale to, že politici toužící po statusu (když už nejsou s to nabýt bohatství a moc) a neféroví novináři tyto lumpárny podstrkávají lidem zabalené do nějaké pohádky, ač dobře vědí, že to je prasárna, je gaunerství na druhou. Vymýšlet špínu je svinstvo, ale vědomě roznášet poznanou špínu, parazitovat na poznané špíně, aktivně sloužit špinavcům, je nejhlubší pokleslost.
   KR

   Smazat
 6. V Německu založená Task Force se ovšem nezabývá , jako ta česká, proruskou propagandou, ale tzv. "hate crime", především výzvami k násilí. Autor článku si to zjednodušuje, když to líčí jako "antixenofobii".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1041 ale ani ren náš úřad se nezabývá ruskou propagandou (pokud nejde o lži a dezinformace). Najděte si jejich stránky a podívejte se na výsledky, co za tu krátkou dobu činnosti odhalili.
   Ani jedda dezinformace není spojená s ruskou propagandou.
   Naopak je tam například vysvětlený hoax kdesi v Kanadě, který je spojený s Čechem - narkomanem, kterého vydávala nějaká xenofobní kanadská organizace za imigranta, který u nás měl zmlátit bílou holku.
   To s Ruskem opravdu nemá nic společného.
   Malujete zbytečně čerta na zeď.
   Převážná většina výstupů CTHH je právě proti násilí a vývám k násilí. Navštite jejich portál, uvidíte sám.

   Smazat
  2. 11:16 je čistý trapák. Komu vadí hoaxy z Kanady? To je potřeba k tomu při vnitru zřizovat speciální dohledový orgán? No to nemyslíš vážně. Pravý smysl toho úřadu je udržet ty dnešní svině u moci!!!

   Smazat
  3. 1139 navštiv jejich stránky a potom mudruj, ty chytráku.
   Mimochodem ta záležitost v Kanadě je spojená s ČR, takže je to OK. NA tom příkladě pochopíš, jak se manipulativní propaganda dělá.

   Smazat
  4. Nemusíme mít úřad na to, abychom nepoznali propagandu a lži. Vždyť kvůli tomu jsme se přestali koukat na NOVU i ČT a přestáváme číst denní tisk.

   Smazat
  5. Pro 11:43 - Fakt jsi hloupej. Pro potírání nenávistných projevů máme zákony, státní zástupce, policii a soudy. Na co úřad? Pro odhalování lží a demagogií máme média, včetně internetu. Na co tedy úřad? Ten úřad tu je proto, aby dnešní samozvaná elita zůstala u koryt co nejdéle, aby v ČT beztrestně lhali a rozdělovali si prachy mezi kamarádíčky, aby se u nás nekontrolovaně rozkrádalo a aby mafie tučněly. A taky proto, aby bylo obyvatelstvo dobře naladěno, kdyby se šlo s americkými a německými pošuky na Rusko. Pro tohle všechno je ten posranej úřad! A ta nána Romancevová, to je manželka demagoga a lháře, který štve proti Rusku. To je také dobrá legitimace na nestrannost a objektivitu. Ze svých daní tuhle prasárnu platit nechci. U voleb jim to musíme spočítat!!!

   Smazat
  6. Idiote 11:43, proč bychom měli lézt na ty STB stránky, jsi jejich zaměstnanec nebo náhončí na ten sajrajt? Vrať se k Burešovi odkud jsi přišel.

   Smazat
  7. 14:49 takže ty budeš protestovat proti něčemu, co ani netušíš co to je .. a ani to nechceš vědět, odmítáš se tam podívat a pochopit smysl jejich činnosti
   něco jako když pracující podepisovali provolání KSČ proi Chartě 77 a přitom ten text nikdo nesměl číst ..
   no tak ok, končím debatu.

   Smazat
 7. Nejde o to, kolik zpráv bude korigováno do pravdy pražské kavárny, ale o to, kolik informací putuje na soudobou státní tajnou policii do jejich registrů a svazků, které tam vedou na nepohodlné občany. Tedy paní Romancevová a spol. jsou jen hlavami policejních agentů, sloužících v boji proti dnešnímu českému disentu. To zase bude jednou pošušňáničko s perlustracemi - zažil jsem to za Hitlera, že nejsem Žid, po válce, že nejsem Němec, pak, že nejsem agent kapitalismu, pak že nejsem agent socialismu a tak zase nás čeká, pokud zavčas nezemřeme, nová lustrace, že věrně stojíme za stranou a vládnou, pardon za pražskou kavárnou a vládou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1044 a vy znáte nějaké disidenty v současnosti ?? Tak sem s tím..
   trochu jste si asi spletl dobu, boj s vnitřním nepřítelem už není otázkou dne...

   Smazat
  2. Milánku 11:19 - samozřejmě že je. Lidé jsou pronásledováni svými šéfy a majiteli v práci za jiné politické názory nebo za to, že se opovážili volit někoho, koho panstvo nechce. Dneska je naše země zaplavená disidenty!

   Smazat
  3. 1141 změn zaměstnavatele, já neznám nikoho - kdo by byl pronásledovaný za svůj názor o politice.

   Smazat
  4. pro 11:41
   a to jsou dojmy ? a nebo můžeš uvést nějaký příklad, kdy zaměstnanec měl problémy kvůli názoru na politiku se svým zaměstnavatelem ?
   A neuváděj prosím extrémy, které se vymykají běžné situaci.

   Smazat
  5. Mně stačí, co se dělo kolem voleb v Kauflandu na Proseku (Praha 9) nebo v ansámlu Národního divadla, kde se silně zametá.

   Smazat
  6. 1149 dej sem link, my z venkova jsme asi mimo

   Smazat
  7. 11:16 Propagace,to je správná agitace,nové koště dobře mete...

   Smazat
  8. proč se zahazuješ volem. Vůl volem zůstane, kdyby na žrádlo nebylo. v Klánovicích v hospodě jsem četl tuto pravdu.Kozel je nebezpečný ze zadu, kůň zepředu a pitomec ze všech stran.

   Smazat
  9. Pozor, idiot 11:19 je jejich havlo-STBák a má tu dneska službu, jen vyzvídá a požaduje odkazy, klasika.

   Smazat
  10. 11:49 - to je jen další konkrétní důkaz, že celé paradigma šalebné a mafiánské "standardní stranické politiky" je nutno od základu změnit a umravnit - a to dokonce celosvětově. Nikoli však podle postkomunistických machovských, kotzianovských či koudelkovských čípkovitých rektoskopických hlaviček, huhňavých zahradilů, žloutenkových pitomiů, strupovitých macků, sexy paroubků, poťouchlých bendů, ušklíbených burešů, zapšklých agentů žantovských, vyvadilů, semínů, rambousků, robejšků, falmerů, šalamounů, pokryteckých halíků, neukojených peake, ani jiných podobných rychlokvašených "odborných" kreatur a jejich konkubín, kterým jde pouze o voličské hlasy nebohých voličů. Odluky partají od státu jako u církví se bojí jako čert kříže. Podobně prázdnou slámu vytrvale mlátícím novinářům a politologům jde pouze o množství čtenářů. Zakomplexovaný a úskočný agent Pružinskij se obklopil (kromě nenápadných postkomunistických oligarchů) stejnými zamindrákovanými mrzáčky, jako je sám. Viz Jakl, Hájek, Zahradil, Weigl, Knížák a spol. a někteří další jeho pohrobci s čípkovitou hlavičkou (Mach či Štěpánek).
   Baziliška Klause CsC. vystřídal "lidový" buran Zeman se svými mynáři, veleby, foldyny, vumly, zbořily, jičínskými, rychetskými, paroubky, švihlíky, žantovskými a dalšími buranskými a bolševickými ztopořenci. Následuje záložní lstivý prešpurský agent-oligarcha Bureš. Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne. Na jiné vzory národ prostě nemá.

   Smazat
  11. S blbečkem, jakým je 16:28 nemá cenu diskutovat. Nemocný, hloupý, nabubřelý ...

   Smazat
  12. 11:19 "boj s vnitřním nepřítelem už není otázkou dne..." Tento váš názor zřejmě nesdílí MV, když proti "vnitřnímu nepříteli" založilo nový odbor. A proti komu bojují Evropské Hodnoty, placené z našich daní? Proti komu neustále brojí pražská kavárna? Kdo ohrožuje "naší demokracii", jak říká Kalousek & company?

   Smazat
 8. Nakonec u nás tahají za nitky Zelení, pro které už přestávají platit zákony.
  S jejich patronací je obsazena v Praze Klinika, dům který jim nepatří a nikdo si netroufne s tím něco udělat. Teď budou prostřednictvím Romancovové ještě rozhodovat o tom, co je správné a co ne.
  Jakýpak parlament, jaképak zákony. Chovanec, se pokusil odvést pozornost od inkvizice
  vyprávěním o změně ústavy ve vztahu ke zbraním.
  Ale - jakýpak parlament, jaképak zákony.
  Jarda

  OdpovědětSmazat
 9. S ohledem na skutečnost, že IQ převážné většiny členů ČSSD i její voličů se pohybuje v pásmu slabomyslnosti a tudíž nejsou schopni rozlišit pravdivé či nepravdivé informace, považuji zřízení útvaru CTUU MV za naprosto nezbytné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od tebe to troubo sedí!!

   Smazat
  2. natož od tebe.

   Smazat
  3. A přitom úplně stačí vyměnit všechny naše bolševiky (veřejné i skryté) třeba za ty uprchlíky a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
  4. 16:32
   Tebe by ty chujmerovský nesvéprávný debilní hovado nebral ani Havel do hrobu a Onan do Fuckingtownu.....takovejch zdegenerovanejch potratů má na svědomí nějakej udavečskej zlitej genetickej odpad.....že by Poserplína s Kraďouskem????!!!!!!:-D

   Smazat
 10. 11:03 Nepatříte náhodou mezi dvacet vyvolených?

  OdpovědětSmazat
 11. Zdejší diskuze? Toť jenom sračky, sračky a zase sračky. Blbé, sprosté, urážející, hádavé sračky. Slet pitomců po novém roce opět na internetu, a opět to začne. Slet hovad každý den, bude kvákat stejné kokotiny, nadávat si, štěkat na sebe - to jsou prosím diskuze k článkům. Vy tomu opravdu říkáte diskuze k článkům? Vy se tím hmusem nezabavujete, protože se k smrti nudíte, vaše celodenní aktivita - čučet do počítače a číst kdejakej blábol - kdy jste naposled přečetli nějakou knihu? Že nikdy nic nečtete a nic jste nepřečetli, kromě takzvané publicistiky, která už má velice blízko k bulváru - to jsem si mohl myslet. Smečka pologramotů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak, Einsteine, klídek, vždyť ti nikdo nebrání, aby ses odebral na Novinky, mezi sobě rovné, a hlavně sečtělé, gramoty. Nezahazuj se tady s tím plebsem... Čau, Einsteine.

   Smazat
  2. 18:52 Opravdu nevím, co vám brání jít příkladem. Místo nářku nad nízkou úrovní diskutujících prostě ignorujte ten hnus a vložte nějakou podnětnou myšlenku k článku.

   Smazat
 12. 18:52
  Tak si přečti Křemílka a Vochomůrku,jestli to zvládneš.

  OdpovědětSmazat
 13. GENIÁLNÍ EXPERTCE S LÁSKOU

  Ta Romancovic holka umí!
  Byť jak Jéžišek z jeslí čumí
  Všechno zná a všechno ví!
  Je to zázrak hotový

  Má speciální nadání
  Sic nepobrala mnoho krásy
  Tak Putina lehce dá si
  Každé ráno k snídani

  Vůbec není na pytel
  Je nový český spasitel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tuto geniální paní
   Rád podpořím ze svých daní
   Díky naše elito!
   S ní nebudu jelito!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.