Reklama

.

.

úterý 17. ledna 2017

P.C.Roberts: CIA sabotuje politiku Donalda Trumpa


17. 1. 2017    PaulCraigRoberts
Reuter ohlásil, že 2700 amerických vojáků (jiné údaje hovoří o 4000 vojácích), směřuje skrze Polsko k ruským hranicím. Plukovník Ch.Norris, velitel 3. obrněné brigády, tvořící část tohoto kontingentu, prohlásil, že „ hlavním smyslem jeho jednotky je nepřítele odstrašit a předejít hrozbě“. Doufejme ve zdravý rozum plukovníka, a tedy v to, že si uvědomuje skutečnost, že jeho jednotka žádné hrozbě nepředchází, ale že ji naopak vytváří.


Jaký je tedy smysl této přesunující se armádičky? Pro Rusko by hrozbu nepředstavovala ani kdyby byla stokrát větší a ani kdyby byla tisíckrát větší. Vzpomeňme, že Hitler napadl nepřipravené Rusko s nejmocnější vojenskou silou, jakou kdy svět kdy spatřil, čítající 3 800 000 mužů, 600 000 motorových vozidel a 2 700 letadel. A Rudá armáda, třebaže s důstojnickým sborem značně prosetým Stalinovou čistkou, dokázala tuto obrovskou vojenskou dílu Německa porazit.

Na rozdíl od Ruska Stalinova je ovšem Rusko Putinovo na případný konflikt připraveno, a NATO není schopno shromáždit dostatečnou sílu k tomu, aby do Ruska vtrhlo. Takže ještě jednou: Jaký je tedy smysl onoho tažení 4 000 amerických vojáků přes Polsko směrem k Rusku?

Odpověď je tato: Udržet při životě západní propagandu, že Rusko je hrozbou, a tím učinit Trumpovo snažení normalizovat vztahy s Ruskem.tak obtížné, jak je to vůbec možné. Je přece průhledné, že americké ozbrojené síly provádějí toto tažení jako provokaci a vzdor vůči zamýšlené politice nastupujícího prezidenta. Americká soldateska, CIA a jejich presstituti a presstitutky v médiích tak zcela nedemokraticky jdou svou starou cestou, absolutně neodvislou od politiky nastupujícího prezidenta – a vlastně proti ní. Podle izraelského listu Haaretz, varovali dokonce američtí zpravodajští činitelé izraelskou vládu, aby nastupující Trumpově administraci neposkytovala žádné zpravodajské informace, jelikož Putin prý má na Trumpa páky, takže ten by jak Rusku tak i Iránu ony informace prozradil.

Jako v přímém přenosu tak můžeme pozorovat, jak vojensko-bezpečnostní komplex při sabotáži Trumpovy politiky pracuje.

Bude či nebude úspěšný?

Vybral a přeložil Lubomír Man

37 komentářů :

 1. Rusové získávají od Izraelců informace přímo, k tomu nepotřebují Trumpa....

  OdpovědětVymazat
 2. co tam 4 000 tisíce USA sráčů zmůže???Reálně vůbec nic,jde jen o neustálou provokaci Ruska...Kéž by tento zmrdovský stát USA zmizel z povrchu zemského i se zrůdami typu Sorose a Rockefelera...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USAci žádnou válku nevyhráli, proti indiánům měli delá, rákosníci jim dali přes prdel. Měli strach před armádami VS a téměř každému jsou na smích!
   plukovník VS v zaloze

   Vymazat
  2. VS je zkratka Varšavské smlouvy, ve které byly armády socialistických státu v čele se SSSR. VS byla protipól NATO.
   plukovník VS v záloze

   Vymazat
 3. Lenin kdysi vyslovil pravdivou větu: "Dobrý kapitalista Ti prodá i provaz, na kterém ho chceš pověsit"..... To je přece prodej výroby nejlepší počítačové technologie do Číny. Na základě toho mají oba Čína i Rusko "ten provaz" - lepší vojenskou raketovou techniku než Amerika.
  Teď visí na tom "provaze" a zmítají se zmateně. My se můžeme jenom modlit aby nedělali příliš velké hlouposti nežli si uvědomí, že je vývoj lidské společnosti dostihnul.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Největším zločinem českého komunizmu zdaleka nebyly jen tisíce zahubených nekomunistů – ale obehnání země ostnatým drátem - vysokonapěťovým dobytčím ohradníkem a totální znevolnění milionů otupělých poddaných, kteří ztratili schopnost k samostatnému, mravnému a nezávislému myšlení, chování, a tím i k životu. A dosud ji nenabyli; (viz internetové diskuze). Řešení viz na konci příspěvku.
   Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením loupeživého Února 1948 a božím trestem za pokrytecký „samet“. V Únoru 1948 byl KSČ, vedoucí silou zbabělého, lenivého, kolaborantského a závistivého lumpenproletariátu, (s podporou tří oportunistických stran „národní fronty“ a huhňavého křiváčka Beneše) po pečlivě převzatém vzoru dvou sousedních velkých totalit (Hitlerovy a Stalinovy), uloupen skutečným pracujícím a zákonným vlastníkům majetek za BILIONY, avšak „revoluční" (neústavní) cestou a zaveden feudalizmus dědičných Kádrových Soudruhů Československých = KSČ (bez několika rudých „sionistů“- tehdy preventivně ožraleckým buranem Gottwaldem popravených). Lůza spolu s disciplinovanými vyvlastněnci dostávala pravidelné záchovné dávky, mávátka a pracovní umístěnky, dokud zásoba naloupeného vystačila. Předúnoroví odborníci směli (tiše a pokorně) režimu až do svého vymření sloužit a udržovat zbytky předválečné „kapitalistické“ morálky (dnes klamně připisované komunistům). Až zásoby naloupeného došly, nebylo co a kam exportovat a „reálný socializmus s vyčuranou tváří“ se zhroutil jako prohnilá kadibudka, tak si to nedočkaví a tuzexem nadržení soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti KGB „oposmluvně demokraticky zlegalizovali a zprivatizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „Strany Klausova Modrého Ptáka“ a „Zemanova Oranžového Levého Padělku“. Přemnožené „lůze“ (tj. „revolučním kleptopracujícím“) rozdali „za věrnost ČSSR“ kuponové knížky, neradi vrátili část zničeného majetku několika přeživším restituentům (včetně oportunistického, teatrálního "mouřenína" a „disidenta“ Havla). Teď rafinovaně a štvavě svádí všechno svinstvo střídavě na ekology, restituenty, cizince, pokrokáře, eurofily, finančníky, katolíky, (ne už na tajné spoluhráče z KSČM, jakož ani na elitou StB předem vypěstované tržní a podnikatelské oligarchy) a každý solventní daňový plátce i nesolventní volič je jim dobrý v jejich absurdní oposmluvní frašce: „Každý chvilku krade pilku“, trvající až do té doby, než ruský protektor převezme českou smrdutou zamořenou kotlinu do své gubernátorské a investorské správy, lenivé příživnické čecháčky přesune za Ural, jako nárazník ke komunistické Číně a nahradí je Novými Rusy, nebo ruskými muslimy. Ohánějí se "standardní parlamentní“ nacionalistickou kleptokracií huhňavého, křivohubého superagenta, vlastizrádce a haličského křiváčka Pružinského a jeho nahrávače Milouše. A s její pomocí úspěšně sabotují a diskreditují civilizovaný evropský kapitalizmus - na povel KGB - a tiše připravují půdu pro invazi islámu do EU, aby „odlehčili“ Izraeli i Pravoslaví.

   Vymazat
  2. Rekl bych, ze stejna vec se stejnym obsahem by sla napsat na dvou radkach!!!a lepe!! Proc mrhate elektrony , nas cas ,svym psycho-blabolenim. prosim naucte se psat strucne a k veci.

   Vymazat
  3. 17:40 To nemůže, protože on sám ty dva řádky není schopen sesmolit. Proto pořád dokola jen kopíruje bláboly, posbírané v těch nejsmradlavějších internetových žumpách. Je to takový Hovnocuc.

   Vymazat
  4. 17:52
   Lejnosrk je slušnější,zní to víc sluníčkově:-))))

   Vymazat
  5. Jo a i tady píše ty stejné sračky ten zmetek, jehož úkolem je psát to a nasírat těmi provokacemi.Zatím se mu daří - každý den se ostatní naserou, i když ten ubožák píše ve spoustě slov pořád to samé, oplzlé a sprosté urážky. Asi na to už i redakce kašle, jinak by to tady netrpěla.Zpočátku byly podobné hnusy odstraňovány vždy - teď si tady ten syfilitik s paralýzou mozku může kušnit co chce - špatné - moc špatné.

   Vymazat
  6. 17:40 Neschopnej, jo? Tím že přesahuji o celé sáhy zdejší společek uslintaných zdegenerovaných strejců a tet (těch tu moc ale není) jsem taky mnohem lépe zaplacenej! Tohle tu jsou pouzí poslušní lokající KáGeBáků - hlavně toho kremelského ratlika. Bojej se svobodně myslet a jen pomyslet, že by mohli patřit k těm jež Nietzche nazval Nadčlověkem! Nebo prostě jen frajerům, aspoň jako byl nadporučík Bláha z majora Zemana nebo Arny Hakl či Pavel Daneš! Však vemena rudý se na nic podobnýho ve svý užgrundanosti a kremlobotstvím zdegenerované fantazii nikdy nezmůžou! Oni vždycky budou jen ti poslušní Honzíci Zemani a Žitní a Kalinové! Tak sklapni svůj primitivní komoušskej rypák!

   Vymazat
  7. Anonymní17. ledna 2017 20:48 pavel daneš to jsi celej ty člověk co kradl básně věci ožungr a línej lempl a nechci být vlastizrádce bláha a spekulant arny hakl

   Vymazat
  8. 22:29 - ale byl hrdej! Jak to Zemanovi vmet do xichtu! "Já jsem svobodná myslící bytost, já se nikdy nemůžu spřátelit s policajtem!" a Hackl byl frajer! "V těch deskách tu je konec vašeho režimu!" Bílé linky! A Pavel Bláha, to byla naše věčná inspirace ... "Mám vše dobře spočítané - život i smrt! A kdo mě zradí, musí počítat s tímhle!" - klepne si na bouli na náprsní kapse ...

   Vymazat
  9. 22:53 vymackej si uhry, bedarska smazko
   A vem si priklad z kolaboranta Moravce jak se pekne zastrelil kdyz mu dosel benzin
   Uz na tebe jdou z obou stran, ze zapadu Trump a z vychodu Putin
   Kolaborante, kam se schovas

   Vymazat
  10. 23:01 pokousis se utect tim ze predstiras silenstvi? To ti nepomuze

   Vymazat
  11. 23:09 - a jak ty z rudý holoprdele nechutně vysraný lejno víš kdo je tu kdo, co? Jen ti na slídu z těch tvejch pracek rachitickejch stříkaj rusácko-komoušský sračky kterých máš plnej ten tvůj škaredej slizkej vřed co ti vyrašil mezi ramínkama, tam co my nosíme hlavy.

   Vymazat
  12. 23:09 - ty smažky feťácký co tak sugestivně popisuješ bych bejt tebou moc neurážel, páč aniž si to rudej chcípáku uvědomuješ, urážíš tu jediný voliče který vám brzo zbydou! Je fakt že s nima tu "čistku" asi neuděláte:)))

   Vymazat
  13. 23:11 - utíkat budeš leda ty, užgrundanej chlastoslovanskej zdegenerovanej čechomužiku, alemarně! Budeš zabagrován pod zem zaživa, aby dřív než ten tvůj rachitickej trup krapet obohatí půdu, ji tvý zlodějský čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětly. Takto zúrodněná zem dá žírný chléb králikům ze kterých budeme šít límce a vložky do rukavic pro naše vojáky dobývajících Rusákostán:)

   Vymazat
  14. 12:11 ty svoloci se bojis i podepsat, tve kunkani je slabe
   No i kdyz kdyby si se nam predstavil tak bysme se asi poblili

   Vymazat
  15. 12:12 kdy se odmaskujes, smazko?
   Ze jsi snazka je jasny, jsi uhrovitej clovickem co fetuje benzin
   A to je tak vse
   Jo jeste parazitujes u tvuch rodicu kteri te uz maji plne kecky, nedivim se ze te predevcirem tvuj otec zfackoval

   Vymazat
  16. 12:13 na tebe ceka opratka

   Vymazat
 4. Ja nevim, proc to Rusko stale ohrozuje Evropu a svet vubec. Uz by se melo chovat demokraticky a mirumilovne. Mit jako USA vojenske zakladny aspon v 126 zemich sveta, z toho aspon 15 v MX a CA. V celem svete mit sve zivotni zajmy a ty dnes a denne ochranovat. Pritom stale prejizdet vojsky a vojenskou technikou, aspon EU. A pak by konecne byl klid a mir a Americani by mohli konecne snizovat svou zadluzenost. Jinak to bude horsi a horsi.

  OdpovědětVymazat
 5. Harašení tanky na východě EU je jen propaganda pro obyčejné lidi. Ti pomýlení Poláci to kupodivu oslavují, ne? V tomto světě přece rozhoduje schopnost určitého státu použít zničující jadernou sílu a tím odradit nepřítele, že.

  OdpovědětVymazat
 6. Myslím,že to ani není proti Rusku,ale Trumpovi.
  Aby měl co dělat po nástupu do funkce.Ovšem tomu
  plukovníkovi bych nevěřil.Celé USA jsou zmilita-
  rizované a hodí se na ně slova z písně z konce
  osmdesátých let.Její obyvatelé jsou zelení.Zelené
  mozky v zelené lebce a od huby jim šlehaj plameny.
  A máte jak vymylovaného vojáka,který se potom
  ukryje za slavnou větu"Poslouchal jsem rozkazy".
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na druhou stranu , kdyz Trump nic nerika, je docela mozny ,ze to vidi jako vyhodu pri pri vyjednani , kdy ziska velke moznosti nekde ustoupit ...
   Tak napriklad navrh , kdyz se Rusko se prestane branit , Usaci odejdou z Litvy. nebo i z Polska...
   A kdyz to Rusko neudela , zacne pokrik ,vidite jaky sou imperialisti !! Zase mame pravdu...A kolik ze stada uveri....

   Vymazat
 7. Nesabotujou, samozřejmě.Neděje se vůbec nic. Ale komentátor musí psát komenty, to dá rozum. A o čem denně psát? Co Trump řekl nebo neřekl a proč to řekl, kolikrát se poškrabal na hlavě, co na to Obama, a že se USA chystá napadnou Rusko - a to pořád kolem dokola, jako kafemlejnek. Obdivuju lidi, kteří to dokážou denně číst, a nejen to, kteří dokážou denně k tomu psát také ty stále stejný slinty. Jako zábava z nudy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A helemese, zase troll a jen prudí jako vždycky. Leze, sem pořád leze i když o něj nikdo nestojí. „
   Trolle, trolle ty si vůl, z prdele ti čouhá hůl.
   V makovici místo mozku máš jen asi z hoven kostku.
   Co tu plodíš, samé sračky, bereš za to asi kačky.
   A hrdlem je proleješ a tady se posereš". :-)

   Vymazat
 8. Německo nasadilo když už, proti SSSR 6 tisíc vozidel, ne 6 set tisíc.

  OdpovědětVymazat
 9. TRUMP:
  NATO je zastarale, nemozne a nefungujici
  EU je nastroj Nemecka

  A ja rikam, spravne Trump
  Rozpustit NATO a EU
  Francie, jedina atomem ozbrojena zeme by mela EU opustit
  A Cesi by meli ztrestat havlovce
  Sefum Volksagnu hrozi 250 let vezeni, pokud budou slusni vezni tak jim bude polovina trestu odpustena

  OdpovědětVymazat
 10. Trumpism doesn't represent an ideological shift in U.S. policy and government. It's a vast tilt toward irrationality, a hyper-power in the grip of a political nervous breakdown.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nespamuj, stejne nerozumis tomu co jsi okopiroval

   Vymazat
 11. Se 100 % jistotou lze rici ze ti americky zpravodajci ktery varovali Izrael maji jisty vyhazov z tajny sluzby, po Trumpove inaguraci.

  OdpovědětVymazat