Reklama

.

.

čtvrtek 19. ledna 2017

P.C.Roberts: Kdo platí protestantům za narušení Trumpovy inaugurace?!!


19. 1. 2017    PaulCraigRoberts
Jestliže tento web: — http://www.disruptj20.org/get-organized/events/ - není falzum, pak do a lá Majdan protestů proti Trumpově inauguraci vložil kdosi hotové jmění. Kdo to asi byl? George Soros? Národní nadace pro demokracii? CIA?


Zpráva Global research poukazuje na nevidané sumy, nabízené protestantům, ochotným za příslušnou odměnu narušit Trumpovu inauguraci. Inzeráty v 50 největších městech napříč Spojenými státy nabízejí 2500 dolarů měsíčně „pracovníkům“ ochotným protestovat proti inauguraci zvoleného prezidenta Trumpa“. Zřejmě pro daný účel zřízená organizace Demand Protest (Protest na vyžádání) v San Francisku nabízí „pracovníkům“vedle zmíněnných 2500 dolarů navíc ještě i hodinovou mzdu ve výši 50 dolarů, pokud se tito účastní aspoň šesti akci za rok. Všem plně zaměstnaným „pracovníkům“ pak zaručuje i bezplatnou zdravotní péči, včetně ošetření chrupu a zraku.

Organizace Demand protest popisuje sebe sama jako „největší podpůrnou organizaci ve Spojených státech, zaručující potenciálním zájemcům, že za boj proti Trumpovi dostanou zaplaceno“ V inzerátu organizace se dále uvádí: „Platíme politicky motivovaným lidem, ochotným bojovat za cíle, kterým věří. Momentálně hledáme „pracovníky“, kteří jsou ochotni přidat svůj hlas do celostátního protiinauguračního protestu.“

Za hlavní města protestů proti Trumpově inauguraci byla vybrána tato: New York, Chicago, Los Angeles, Dallas, Charlotte, Detroid a Denver.

Překlad: Lubomír Man

21 komentářů :

 1. 2 500 dolarů??Do toho bych šel taky:-)).Zvlášť když jde o peníze krvavé svině Hitllary:-)).

  OdpovědětVymazat
 2. Stačí to podepsat vlastní krví.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento ( hnůj ) už se nedá ani číst. Demokratická amerika. Však když nebude po našem ( tak vám skroutíme ruce ) Zaplatíme, podplatíme, skorumpujem. Však vedou úřad boje proti korupci.
  ( Demokratičtější už to ani nemůže být.)
  Ono, když vedou někteří funkcionáři CIA tuto organizaci i 40 let a najednou se najde někdo, kdo řekl : Tak takto páni už ne, je konec podrazům, převratům, konec sametovým revolucím , růžovým a kdoví ještě jakým, je konec rozesíráním celého světa. No " to by tak hrálo, aby si to tito potentáti nechali vzít".
  Bude to mít opravdu těžké tento prezident. A pokud nevyháže tyto lidí do posledního vrátného, tak se včdy najde prodejná svině, která si nechá zaplatit a bude házet klacky pod nohy. Ta Sorosova banda je rozlezlá po celým světě. Bohužel to postihlo i naši zem ten mor. Stačí se podívat na některé redaktory televize.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prvni tyden slibil 200 exekutivnich rozkazu, tim vymaze Obamuv vliv, krome smradu co zustane po Obamovi

   Vymazat
  2. 98% counties voted for Trump

   Vymazat
 4. Diví se ti, co nepamatují a neví. Zpravodajské služby i neziskovky pracují vždy pro někoho a za peníze. Jen cena "práce" místně se liší. U nás stačilo 100-300Kčs za manifestaci a až 500Kčs za vlajku nebo transparent v roce 1989, inflace pokračuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nebylo v KĆ, ale v US dolarech - kámoš tam byl a dostal 100dolarovku.

   Vymazat
  2. Havlopuc byl podvod
   Dokavad si to Cesko nepripusti tak pujde dolu

   Vymazat
 5. Ach bože - už aby byl ten Trump prezidentem, a zbavíme se článků jako kdo tomu brání a kdo škodí. Pak ale přijdou na řadu články typu co Trump řekl, proč to řekl, a co tím myslel, s kým se kontaktoval, a co tím myslí, a jestli se štymujou na Rusko. Nepomůže nám ani svěcená voda. Nikdy a nikde nic pozitivního, hezkého, nadějného a pohodového.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:28 Milý zlatý, nejspíše to bude tím, že mocní dnešního světa nejsou ani pozitivní, ani hezcí, ani nadějní, a vůbec ne pohodoví.

   Vymazat
  2. Neztrácej naději, i s tím se počítá a bude ti vyhověno. Hlavouni „světové vlády“ na tom pracují.

   Henri Kissinger řekl na Bilderbergu v r. 1991: „Today Americans would be outraged if U.N. troops entered Los Angeles to restore order, tomorrow they will be grateful! This is especially true if they were told there was an outside threat from beyond whether real or promulgated, that threatened our very existence. It is then that all peoples of the world will pledge with world leaders to deliver them from this evil.
   The one thing every man fears is the unknown. When presented with this scenario, individual rights will be willingly relinquished for the guarantee of their well being granted to them by their world government.“

   Což velmi volně přeloženo znamená, že lidi, když je vhodně vystrašíme, se rádi vzdají svých práv a svobod ve prospěch pohody, a přijmou i to, co se zdálo dříve nemyslitelné .
   PB

   Vymazat
  3. Ano - a tohleto, 18.34 ( nebo PB "propanbutan"?) má žulovou váhu pravdy. Verbální skvost, a ne jen příspěvek - protože je to pravda. Realizuje se to na občanech po všech pučích a převratech. Strašit, utahovat opasky, nedat žrát - to, co platí i na zvířata. Ano, to jsou okolnosti, za nichž se lidé vzdají svých svobod a všeho. Otázkou zůstává, proč na tenhle princip moci všech těch popřevratových samozvanců lidi nereagují hned - proč vždycky vyčkávají, většinou tak dlouho, než se samozvanci zapouzdří a obrní policajty, justicí a bodyguardama. Pak už je pozdě. Kdyby smečky samozvanců pobili hned, jak začnou s těmi obvyklými proklamacemi o opascích a nutnosti šetření aby potom - bla bla - přičemž jako první sobě vždycky odhlasují astronomické příjmy, nikdy by puče a převraty neměly tak zničující dopady na obyvatelstvo. Například u nás už je zatraceně pozdě, ale v pětadevadesátém ještě byla šance - jenže to jsme pořád ještě čekali. Jedni na to, že přece jen zbohatnou, a druzí na to, kdy se utahování opasků začne obracet k lepšímu ... a tak pořád dokola.

   Vymazat
  4. 15:28 cinkal jsi havlovi, tak nic hezkyho nemuzes cekat

   Vymazat
 6. Vzkaz pro Honolulu a katolíky, podívejte se na Negramotný cigán odhaluje 10 tisíc roků utajenou pravdu.

  OdpovědětVymazat
 7. červené kartičky už fungují i v USA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatim ne, 200 placenych demonstratoru proti Trumpovi chodi v DC dokola, smesne
   Takze zadny karticky ale ostuda
   Karticky funguji jen v havelskem Cesku

   Vymazat
 8. Jen si tvorte v narodnich statech armady lidi, co nemaji co tratit. Jen tak dale, ve svem egoismu.

  Jakakoli neziskovka ma predem vyhrano.

  OdpovědětVymazat
 9. Jediné správné a rychlé řešení fyzická likvidace Sorese.

  OdpovědětVymazat
 10. Čtu denně tyto články.Jedná věc mne však zaráží,že se nepíše vůbec o lidech za oponou,kteří to všechno kočírují o bankéřích o těch co žonglují s penězi a mají vše jak se říká pod palcem.To o čem se denně bavíme je jen důsledek,ale kde je podstata toho zla.Kdo vyslal americké žoldáky ke hranicím Ruska ,kdo usiluje o zavedení NWO?Kdo dál pokyn k zabíjení lidí po celém světě.Kdo chce vládnout světu,Obama,Trump.Ne ,to jsou jen vykonavatelé přání ,režizér je za oponou a nestojí o slávu v září reflektorů.Co je důležité,je očím neviditelné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sharon odpovedel presidentovi Israhele zhruba toto na upozorneni ze vzrusta antisemitismus a i Amerika neni to co by to melo byt. Sharon:vzdycky kdyz neco delame ty mne rikas ,americani budou delat to nebo ono.A ja vam rikam neni problem s presovanim ameriky na Israel my Jewish lide controlujeme Ameriku a Americani to vedi.
   Konec citatu a tato pata kolona v USA je diky trilionum $ tak silna ze si to nikdo nedovede predstavit . To neni jen Soroz zid ktery kolaboroval s naci v Madarsku ale cele ty zastupy ktere proudi do USA a hned si dobre ziji. Vlastni Hoolywood vsechny media a de facto vsecno . Banky a stovky spolku suportujici AIPAC Zahranicni vztahy(Public relations) vede zid Haas a prakticky vse pod jejich kontrolou . To jen ve zkratce ,toto je na celou knihu a to je moje odpoved predpisateli . Jiste se najdou okamzite opozicnici ,ale fakta jsou fakta . Myslili to Trump vazne bude to mit tezke, vykydat ten hnuj je nad lidske sily.Vzdyt o to usilovali staleti a nenechaji si preci to zlate tele ,ktere je jejich BUH sebrat

   Vymazat
  2. A přitom stačila by jedna jediná občanská válka bílých odstrkovaných a diskriminovaných občanů proti tlustým, metrákovým, černým sockozadkům, protěžovaným ( viz u nás cikáni). Aby se ti bílí, odstrkovaní a diskriminovaní konečně pořádně nasrali. A skončí našup všechno, uměle vytištěné miliardy těch šupáků se rozpliznou a rozplynou, jejich nemovitý majetek bude rozkraden, vyrabován, nebo skončí v troskách, a oni sami nepostačí počítat schody, a chránit holý život. Nemyslím si, že současné mrzačení normálního světa tak, aby nebyl zdravý, ale naopak nezdravý a úchylný, je věcí mladé generace - ale starých, ohavných, zaprděných, impotentních chlíváků, kteří nemohou chcípnout, dokud neuvidí celý svět ve sračkách. Pak teprve spokojeně chcípnou. Jsou přešívaní stokrát, cizí orgány - jen aby držel pohromadě, každej ten hnusnej dědek. Ale občanská válka by tato plesnivá monstra navždy odstranila z normálního života, i z jejich přiblblých a trapných zlatých paláců, kde si hrajou na bohy. Možná by skončili někde v hromadným hrobě jako pošlí psi.

   Vymazat