Reklama

středa 11. ledna 2017

P.C.Roberts: Nepočítejte s tím, že Trump bude inaugurován prezidentem


11. 1. 2017    PaulCraigRoberts
Vládnoucí establishment nemá v úmyslu ustavit Trumpa prezidentem. Nejčerstvější explozívní „falešnou novinkou“ je, že „mnozí američtí dobře informovaní činitelé“ informovali CNN o tom, že vlastní „důvěryhodné dokumenty“ podle nichž se v rukou Rusů nacházejí taková kompromitující svědectví na Trumpa, jež jim umožňují zvoleného prezidenta vydírat. Tato svědectví čerpají z pamětí sepsaných někdejším nejmenovaným britským zpravodajcem, „jehož předcházející činnost považují zpravodajci američtí za důvěryhodnou“.


Podle zdroje Antiwar com se ve složce shora uvedených dokumentů uvádí, že několik osob Trumpova volebního týmu bylo v průběhu Trumpovy prezidentské kampaně ve styku s ruskou vládou, která s nimi konspirovala s cílem zavázat si Trumpa jako spojence „pro nejméně pět let“. Ve složce se dále objevují jména Trumpova poradce Cartera Page, jeho osobního právníka Michala Cohena a nastupujícího pradce Národní bezpečnosti Michala Flunna – a to jako osob, které se prý opakovaně setkávali s činiteli Kremlu – a to ve věci úniků tajných informací rodiny Clintonovy.

K tomu dodejme, že generál-poručík Michal Flynn je dřívějším ředitelem americké Obranné zpravodajské agentury. A jestliže tedy takto vysoce postavení američtí činitelé se opakovaně setkávali s činiteli Kremlu a CIA se tom dověděla až z memoárů nejmenovaného britského zpravodajce – pak je tato agentura totálně nekompetentní.

Ve složce se dále praví, že v ruských rukou se nacházejí videa ze „sexuálních Trumpových večírků“ , pořízených při jeho početných návštěvách Moskvy. A jsou to prý videa hodně divoká.

Uváděný příběh zveřejnily vedle CNN i New York Times, ty ale s tím, že nemají potvzení jeho autenticity.

Položme si v souvislosti s předcházejícím tři otázky:

1) Jak asi by britský zpravodajec byl s to získat tak zcela výjimečné dokumenty od zpravodajců ruských?

2) A kdyby je i skutečně vlastnil, proč by je dal z ruky právě teď a neprodal je už dříve Trumpovi za mnohem vyšší obnos.

3) Jak by se tato šílená historka mohla objevit na CNN a New York Timesech, kdyby ji vládnoucí establishment nechtěl zcela vážně využít k zablokování Trumpova prezidenství?


To, co mi tato stále divočejší útoky na Trumpa napovídají, je toto: Jestliže se CIA nepodařilo zostudit Trumpa skrze ruské hackery, vyeskalovala svůj útok na něj příběhem dalším. A stejně tak vymyšleným.

Překlad: Lubomír Man

98 komentářů :

 1. Roberts je plašan, vždycky má katastrofický scénář všeho, ale ještě se nic nesplnilo. nevěřím mu už.

  Slávek

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale měl bys věřit ! Co je na tom nereálné ?

   Smazat
  2. Roberts jenom upozorňuje,že takto podané zfalšované složky,můžou Trumpovi zastavit cestu do Bílého Domu.Jak víme,tyto zpravodajské giganti,nejsou nakloněné Trumpovi.

   Smazat
  3. Ať už je, či není plašan, svědčí to o naprosté paranoji v amerických kruzích. Obavám se, že tam všichni trpí stihomamem aniž by byli schopni posoudit věci "zdravým selským rozumem."

   Smazat
  4. Vše dementováno mluvčím Putina!

   Smazat
  5. Jedná se o předběžnou opatrnost. PROSTĚ DOKÁŽE DOMYSLET, CO VŠECHNO SE MŮŽE STÁT. vŽDYŤ TAM PRACOVAL.

   Smazat
  6. Slávku,
   pokud jste normální člověk, použijte zdravý rozum.
   Roberts není "nějaký plašan", ale vzácný typ člověka - varující prognostik.
   Napíši to srozumitelněji : představte si, že je výborný bývalý šachový hráč, který nahlas prozrazuje, co má (náš) soupeř za lubem. Následkem toho dotyčný většinou musí vymýšlet jiné varianty.
   Totéž Vám říká A z 20:26h.
   Pavel p

   Smazat
  7. Anonyme, jsi obyčejná nasazená paranoidní kunda!Lidi jako jsi Ty by měli stát u zdi před hlavní pušky!!!!

   Smazat
  8. Me je zase uplne jedno co si mysli nejaky trol o Robertsovi

   Naopak, Robertsova analyza toho co se deje Trumpovi je logicka
   Na trumpa jsou poradany nove a nove hony a ty je treba analyzovat
   Prognoza jak to dopadne je jina vec, to je jasnovidectvi, to by pitomy havlisticky slunickarsky pravdolaskovy trol moh vedet. Ale nevi jelikoz je blbej.
   Co bude nevime.
   Ale oni z cnn a nyt a ceskych medii a wp atd nam lzou i o tom co je!

   A KONECKONCU SPOJENI RUSU A AMERICANU BY BYLO VITANO
   RUSKO A AMERIKA PROTI PRAVDOLASKOVSTVI VITANI SLUNICKARENI NATO EU OSN ATD

   Smazat
  9. Ale všechno je možné

   Smazat
 2. Podle astronomů (zdůrazňuji astronomů a nikoliv astrologů) přichází nejkritičtější datum posledních let a tím je 14. leden 2017. Kolem tohoto data lze počítat s jakoukoliv přírodní, ale i společenskou katastrofou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto je také tak rychle a velké nasazení USA armády v Evropě.Podle mích propočtů,spíš něco přiletí z jihovýchodu Ruska.

   Smazat
  2. Počasí na 14.1.je příznivé, jen vyrazit ..
   Napoleon, Hitler a jiní si to také mysleli.
   http://www.in-pocasi.cz/predpoved-pocasi/ru/zahranici/petrohrad-689/

   Smazat
  3. ...ano,situace je vážná,Němci jsou v Berlíně...,mějme se napozoru,Saturn je v konjunkci s Jupiterem a Venuše má krámy....hrozí proto katastrofa...na tuti....

   Smazat
  4. 15:09- za koho kopeš, "zlatý balvane"? Od kdy astronomové "fušují" do práce astrologů? Nepatříš též k organizátorům "křížových" výprav muslimů do Evropy? Oni jsou blbí, ale vás chytráky "slovíme" dříve a jim od vás osvobodíme jejich vlast.

   Smazat
  5. Prosím víte co je to astronomie? Astronomie, řecky αστρονομία z άστρον (astron) hvězda a νόμος (nomos) zákon, česky též HVĚZDÁŘSTVÍ, je VĚDA, která se zabývá jevy za hranicemi zemské atmosféry. Takže prosím konkretizujte kteří VĚDCI - ASTRONOMOVÉ tvrdí to, co vy uvádíte?

   Smazat
  6. A rohlicky jsou zvlast vypecene

   Ovsem ne dle astrologie ale dle rozumu by to na 14 ci 15 vychazelo ci i od 14 do 20, aby trump nastupoval ci vlastne nenastupoval vubec
   Ve valce se nemeni president
   Trump nastupujici uprostred nuklearni valky
   Je to jiste?
   Ne nic neni jiste
   Je to prinejmensim pravdepodobne?
   Ano
   Tak me nestvete tim ze michate informace s jasnovidectvim
   Na Robertse nemame ani jeden z nas ani dohromady s chytrymi i trolem

   Smazat
 3. Trump bude prezident a ti zkurvenci s tím nic nenadělají....Opičáček půjde papat banány zpátky na palmu a ve světě bude líp...

  OdpovědětSmazat
 4. To si povíme, inaugurace je za dveřmi. Obyčejné kalení vody částmi elit, které prohráli mocenský boj o řízení davu a jejich struktury ještě ze setrvačnosti fungují - pouhá posmrtná křeč. Efektivní prvek v horrových scénách, sadistický vrah je zabit a všichni si oddychli a najednou sebou škubne, vzápětí je pak odhalena příčina. Tohle zapůsobí pouze na zdegenerovaný západ, bývalý socialistický východ se popadá za břicho, ale při současném trendu likvidace školství bude z nás všech brzy uzlíček chvějících se plně poslušných nervů jako na západ od nás. Za socíku všichni nadávali beze strachu na koumouše, kdežto západ západ s vypláchnutými mozky slintal nad jejich skvělým kapitalismem, který byl na malé lidičky hodný jenom díky existenci protivníka, protože se báli vzpoury vlastních obyvatel, které jsou pro vrchnost pouhý levný materiál, ale museli jim dočasně mazat med kolem huby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mate zcela pravdu
   UDILIM VAM DNESNI CENU HORNIDOLNI PRVNI TRIDY ZA NEJLEPSI DNESNI PRIZPEVEK

   na vasem prizpevku bych dodal ze hloupi cesi holt musi poznat hruzy kapitalismu na vlastni blbou kuzi
   Vlezli diky havlovi do pozice vysavane kapitalisticke kolonie
   Kazdy cech odvadi 50000 korun za rok nemeckemu herrenfolku, tedy panstvu

   Smazat
  2. 4:15 A ještě hloupější, nevzdělaní neČeši, z nějakého vidlákova Horní Dolní, píší "přízpěvek".

   Smazat
 5. Pouze Anglicane si mysli, ze kvuli nejakemu sexu v Moskve, by mohlo byt inaguration zastaveno.

  CNN & Washington Post & New York Time, uz skoro neexistuji. Nikdo je necte a neposloucha. To co oni reknou ma stejnou hodnotu, jako jekot Pepeka Vyskoce z Putimi.

  15:09.. Prirodni katastrofy jsou kazdy tyden a spolecenske katastrofy uz davno nikdo nepocita. Astronove nic nevi a Astrologove rikaji moc pekne veci, nejen o 20.lednu, ale i o 14.cervnu - dne narozeni nadeje Ameriky - presidenta Trumpa.

  President Trump ma rad Slovanky, protoze jsou nejkrasnejsi zeny na svete ! T.zn., ze je spravny chlap !
  Kdyby mel rad prof. Putnu, tak bych se velmi POLEKAL !

  Anglicane jsou evropske opice (krome Nigela Farage), poznal jsem je v JAR, a proto co zvatlaji, tim jejich strasnym accentem ma stejnou hodnotu, jako hlouposti z CNN. Krome toho oni uz neexistuji ! Londyn je jako Nairobi, tak nam belochum uz nesmi nic radit a naseptavat.
  nick HONOLULU - bystrozraka velicina, zde rika - At zije president Trump !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu jdi do ruska stim svim nesvéprávnim trumpem k putinovi.Strážce darmokracie.

   Smazat
  2. Chazarska luza prehráva a preto špini a kope,vymýšľa falošné obvinenia,ich osud je spečatený. Sila ktorá sa postavila na obranu humanity je silnejšia ako ich peniaze!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. honolulu ,krasny anglicky jazyk zkur.vili americani a nenazrani holandani v JAR a cesi jako jsi ty.
   zdechni cenzore

   Smazat
  5. Snad musím tomu Nickovu dát za pravdu. Taky co čekat od astronomů. Před pár lety měli chlastačku v Praze, a co si myslíte, že si tam odhlasovali? Že prý pluto neni planeta. Přesto, že ji jako planetu ¨měli už staří Sumerové. Já si myslím, že to navrhl Grygar, ten ani neví, coto je entropie.

   Smazat
  6. Jestli, Honolulu, vubec ten cnn a nyt anglican existuje. Ja bych rek ze ne

   Smazat
  7. Honolulu, cnn nyt a wp bych rek ze u jen malinko inteligentnich lidi maji MENSI VAHU nez Pepek Vyskocil z Putimi
   Totiz uzasny Haskuv roman je cten i dnes a bude cten dal zatimco tyhle platky mohou zitra slouzit jen k vycpani nohavic a svrchnicku proti mrazu
   Sama priroda mrazem ukazuje co je to za svinaka ten obama

   Rusko a Amerika by se mely spojit v jednu smlouvu, dogovor proti svetu, natu, podvodne eu, osn

   Kdyby Putin fakt na Trumpa neco mel a to by trumpa vedlo v spoluraci s Ruskem tak TIM LIP

   Mimochodem psali tady ruzni pitomci ze je ok kdyz se cizi armady NATO prohani ceskem
   Ze je to ok protoze cesko ve v NATO
   No ale to pak byla invaze v roce 1968 take zcela ok kdyz Ceskoslovensko bylo ve Varsavskem Dogovoru a ceske projelo pet armad ktere byly casti tohoto dogovoru

   AT ZIJE RUSKO
   AT ZIJE AMERIKA
   AT ZIJE SPOJENECTVI TECHTO DVOU

   AT CHCIPNE CNN NYT WP (ten je podporovan od Amazon ta ad taky chcipne) NATO OSN EU SWARCEMBERK KALOUSEK STETINAC A TA OSTANI SVOLOC

   Smazat
  8. 17:03 kam by Honolulu mel chodit, ty hloupej trole. To ty troliku by si mel chodit kanalama kdyz se bojis podepsat. Co teprv az nad tebou zasvisti pomsty bic a hnevu bejkovec
   Ty nikam nechod, trole stehovaku
   Ted obama vyvola valku s Ruskem a posledni co potahne tvoji havlovskou lokajskou hlavou budou strepiny z ruske rakety

   Vydeseni cesi budou bezhlave v soku brouzdat vypalenyma ulicema jako hloupi nemci po tom co jim ANGLICANI vypalili Drazdany
   Cesko se dalo na spatnou stranu

   Smazat
  9. 19:12 trole, uz se opicis i po me
   Jsi hodne hloupy a zbabely se i podepsat
   Nebo se se mnou setkat, rad prijedu za tebou, podivat se co jsi za zrudnost
   Jel bych i do cirkusu Humberto kdybys tam vystupoval
   Uhrovita smazka co tyje ze svych rodicu jsi
   Nedosahnes ani jednoho procenta toho co Honolulu kuprikladu

   Smazat

  10. Anonymní11. ledna 2017 17:03
   honolulu jdi do ruska stim svim nesvéprávnim trumpem k putinovi.Strážce darmokracie.

   HLUPAKU TROLE UHROVITY
   PISE SE "svym" ne "svim" ty hlupaku
   Ty neumis ani cesky
   To ze neumis anglicky si jiz predvedl, pet chyb na jednom radku
   Psat neumis ani jednim jazykem
   Inu prifukt havlovskeho vzdelavaciho systemu

   Smazat
  11. Pokud jde o prizvuky anglicke a americke a australie, ty jsou pisuzovatelne jen dle libosti kazdeho soudruha
   Ovsem to neplati pro trolovu podivnou ceskou anglictinu, ta se hnusi kazdemu

   Smazat
  12. 21:58 no jo, astronomove
   Pokud souhlasis, tak ty i ja si zase muzeme Pluto odhlasovat jako planetu

   Spousta dnesnich oficialnich astronomu jsou jen prodejni hokynari

   Smazat
  13. Díky Honolulu za zprávy z druhé strany a blba 17:03 si nic nedělej. Podívej se na to co napsal, jedna ubohá sesmolená věta a chyb jak žáka z pomocné školy. Zřejmě to bude chovancův politruk z STB agendy.

   Smazat
  14. 16:17 Honolulu, co to proboha říkáte? Vždyť CNN & WP & NYT jsou pro naše prestituty etalonem jediné, svaté a nazpochybnitelné pravdy. Něco jako slovo boží. Dokonce i nový Chovancův útvar CTHH bude označovat jako ruskou propagandu vše, co se bude od zpráv této Trojice Boží lišit.

   Smazat
 6. Roberts zřejmě ví. Mám informaci starou z jara roku 2004. Včetně průběhu cca po třech letech. Zatím se vše naplnilo na 100%. Nejhorší bude tento rok. Informace na příští rok jsou vytesány v žule v Georgii USA. Viz kameny v Georgii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hm, udělal jsem to samé a zatím se nikdy netrefil. Co tedy náhodou uhodl? Bude mnohem kratší než seznam, kdy byl vedle jak ta jedle.

   Smazat
  2. Panove, panove, hezke, ale nehadat se tady
   Dutklive zadam vsechny diskutujici aby bedlive odlysovali diskuze o faktech od diskuzi o jasnovidecti, tedy odhadu co bude, futurismu
   O reko casu
   Kterym korytem se das
   Da pribuzny pribuznemu skyvu?

   Smazat
 7. Jaký ještě je horší a neetický sexuální delikt proti státu, než si ho nechat vykouřit v nejprestižnějším místě USA v Oválné pracovně Bílého domu? To mě opravdu zajímá, jestli tohle Rusové trumpfnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to ze Obama zatah do bileho domu prvni damu s koulema, Michelke Michaela je myslim daleko vic na bliti

   No a kdyby Trump, z jakehokoliv duvodu o to vic usiloval o smir s Ruskem, to by bylo jen prima

   Smazat
 8. Trumpovi se nepodaří se dostat do černího domu,bude vnem bidlet John Mack Vain a ten ví jak rusum zakroutit krkem a Cína a zbitek světa změkne pod Anglo Muslimi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava,John Mac Cain.

   Smazat
  2. Oprava, John McKohn.

   Smazat
  3. Oprava blb zvaný cyp.

   Smazat
  4. 16:56 oprava, smazka si zapomel cuchnout k benzinu

   Smazat
  5. Debile 16:56, vrať se do školy, je to hrůza ten tvůj paskvil. Ty vidle co ti trčí ze zad, ti nikdo už neodpárá jednobuněčný organisme.

   Smazat
 9. "Pax Americana – svět podle Ameriky, ve kterém Spojené státy dominovaly jako jediná síla, se hroutí. Washington již nemůže ostatním hráčům na aréně mezinárodních vztahů sám diktovat své vidění demokracie a lidských práv. Zcela názorně to ukázala situace okolo Sýrie. Američané jsou přesto ale i nadále přesvědčeni o své výjimečnosti"
  http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/konec-pax-americana.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A také jeden čech a ten se jmenuje Kalousek.

   Smazat
  2. 20:20 cesko je plne lokaju kalouskova typu

   Smazat
 10. 16:44... Robert je puvodem z Atlanty (Georgia), Kameny o kterych se zminujete jsou vychodne od Atlanty, asi 150 Km.

  Kameny maji napsano 10 prikazani a jsou GUIDE LINES = provodci, za ucelem "lepsiho" zivota pro lidstvo.

  Protoze dve vety z deseti, jsou smrdute politicky korektni, tak kameny jsou bezcenne a lide je chteji rozbit.

  Kameny nejsou schopne predurcovat a osvetlovat budoucnost. Na to mame vedmy v NEW AGE.
  Ty rikaji, ze tento rok bude tezky rok, protoze se stretnou dve mocnosti. To , ze president Trump je symbolem americke revoluce proti establismentu, vi kazdy American a nepotrebuje k tomu New Age.

  Krome toho Georgia je pilirem tak zv. Bible Belt. Oni si tam potrpi na mystiku, kterou prekladaji kazdych 14 dni jinak. Bible Belt - hranice jsou od reky Ohio, az dolu po hranice Floridy. Florida NENI zaclenena do tohoto splolku. Bible Belt ma zapadni hranice v Texasu a vych. u Atlantiku. PRIJEDTE TO ZKONTROLOVAT ! My zde mame daleko zajimavejsi zahady, nez jsou v Georgii.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 11. 17:03... a ty bez do rektalu s Tvoji cestinou, ktere je horsi nez moje, ty (hubo cerna), propadliku z pomocne skoly.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 12. 17:31.. travici ustroji ti konci v makuvce, tak nevis nic o kamenech, o kterych se zminuje 16:44.

  Po vitezne revoluci presidenta Trumpa, ti budou odebrany davky, ty darmozroute.. Budes bydlet pod mostem a zrat travu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 13. Perte se a žerte se.To je nejůepší.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava.nejlepší.Nečetl jsem to po sobě.P.M.

   Smazat
  2. Nejuepsi je hezky slovo, Peto

   Jo to prani a kousani je normalni v havlismu

   Smazat
 14. Zajímalo by mne, jak by na případné zrušení inaugurace, jedno pod jakou záminkou, přijala americká veřejnost. A nyní mám na mysli především Trumpovo voliče.
  Vytáhli by do ulic?
  Vypukly by nepokoje?
  Nebo dokonce občanská válka?
  Jedno je zřejmé už dnes. Nejméně polovina voličů má Obamů, Clintonových a Buschů plné zuby. Chtějí změnu, kterou jim výše jmenovaní nejsou schopni poskytnout. Tak že jestli dnes dělá americkým elitám problém Trump, může to být pro ně v příštích volbách ještě horší figura.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ak zabránia novému prezidentovi nastúpiť do funkcie vypukne vojna bielych proti čiernym A Usa
   bude preformatovane.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Ano o přeformátování hovořil i V. V. Pjakin ve svých Otázkách a odpovědích. Jeho nejoblíbenější citát zní "Mnohé věci nám jsou nepochopitelné, ne proto že je náš rozum slabý, ale proto, že jejich podstata nezapadá do okruhu našich pojmů". Asi by se to dalo zjednodušit takto: nejste blbí, pouze neinformovaní. Podle toho vypadá někdy diskusepod články, kdy si mnozí pletou pojmy s dojmy.

   Smazat
  4. Řekl bych to jinak,jsou hloupí jenom rádi kecají.Taky je to výsada mladých, rádi by poučovali, ale hovno prožili.Poznáte je snadno, chybějící výrazy zamněňují za vulgarity.

   Smazat
  5. 20:28 hlavne sem pise mlady trol smazka
   Rad by byl dulezitej ale je pro smich

   Smazat
  6. Ja osobne myslim ze inagurace bude

   Smazat
 15. Nevím toho moc, ale v tajných službách zavládlo zděšení. Jasně jsem slyšel Trumpa, že pokud za internetovými útoky stálo Rusko, CIA to nemělo ven vynášet a že je to tedy nesmysl. Na titulcích v ČT: za útoky stálo Rusko (říká Trump).
  Randák má zřejmě taky nahnáno. Zeman si záměrně pustil hubu našpacír, protože tajné služby v ČR dělají taky hovno a jen tady smrdí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velice správně a výstižně popsané

   Smazat
  2. Tak tak, skoda penez za takove tajne sluzby na houby

   Smazat
 16. 18:25
  Pan prezident se proti ničemu neprovinil,žádný utajovaný informace neutekly....ty hovadiny pravil banderovský ksindl Korte z TROP09.....velemrzák a a velekokot!!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. CCN a New York Times, to je jako Reflex a jeho pošahaný Šafr a vykouřený Dodo Doležal,Slonková a magor Novotný junior.

  OdpovědětSmazat
 18. Všechno už tady někdy bylo:
  Když měl nastoupit do úřadu Clinton, tak úlohu toho dezinformačního debila sehrál S.Devátý (tenkrát šéf BIS) svým "objevem", že Clinton u nás při své návštěvě v r.68 u Švermové/Kopoldových (ještě jako student) absolvoval školení KGB a od té doby má k ní závazky...

  OdpovědětSmazat
 19. 18,17
  Jak mám rozumět pojmu "přeformátování"? Začne boj mezi dobrotrusy a svobodnými? Pak by to ovšem znamenalo hromadnou občanskou válku ve většině západních zemí. Protože ve většině zemí je společnost rozdělená cca půl na půl. A ani jedna polovina už nechce ustoupit, protože obě se cítí být existenčně ohrožení. Dobroserům jde o snadné živobytí a zbytek se už nechce nechat dál řídit a okrádat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozumis tomu spravne
   Ano, obcanska valka a Mad Max scenar
   Uz jsi zformoval domobranu?

   Smazat
 20. Zase se mi chce zvracet. Na dnešní tiskovce Trump doslova řekl, že za útoky hekrů mohlo být Rusko, Čína nebo jiný stát. A ve zprávách ČT slyším, že Trump připustil, že za tím bylo Rusko. Nic víc. Stejně dobře mohli říct, že za tím byly USA. Oni vlastně nelžou, jen řeknou část pravdy tak, aby se to v pomotaných mozcích Pepků uložilo jako "Trump uznal, že hekerský útok provedlo Rusko". O tom, co je v článku Robertse, Trump jasně řekl, že je to lež od začátku do konce a novinářům z novin, které to první přinesly, nepovolil ani dotazy. Řekl, že s lháři se nehodlá bavit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každému doporučuji porovnat si zprávy ČT se skutečným obsahem Trumpovy tiskové konference:
   http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2009983-zive-trump-poprve-od-voleb-odpovida-na-otazky-novinaru

   Smazat
  2. No, já bych byl trpělivý, ono už se to blíží a ty prodejné, protinárodní štětky z ČT poletí tak rychle, že se za nimi bude prášit.

   Smazat
  3. Verbez ktera celosvetove je momentalne u moci se poucila u Pepci ktery tvrdil vzdy a netajil se tim ze opakovana lez se casem stane pravdou . Tito lumpove to vylepsili jak pochopili nekteri zde, jeste o to ze cvanhaji polopravdy michane se lzi a tim dokonale matou volice a blby kteri mysli vetsinou jen tim cim ostatni jen osobni potrebu konaji.Lzid jeci a kvici a organisuje co mu jeho tupy a nenazrany mozek klade jako povinnost vuci svemu narodu ,vecne se oplakavajici . Dohoni ho casem snad jen negri kteri nastesti tak chrochtaji tak ze jim neni rozumet a tak si melou jen pro sebe tupe nesmysly. (ted jeste trnou ze jim Trump sebere ty ruzne prebendy a poukazky na jidlo (coz meni za drogy).Vse je to tim ze kdo ma diru do prdele tak do vseho keca a je tady z toho ten bordel ktery stal za poslednich dvacet let miliony zivotu statisice mrzaku a prasaci co to zavinili si klidne krafaji sve zrudnosti dal verejne . Proste hnus pratele- Lzi nepritel a pravdomluvec

   Smazat
  4. Mainstream lze
   Proto ted vsude zakladaji Mknisterstva Pravdy a Lasky aby lide nemeli moznost poslouchat nekoho jineho nez mainstream

   Kdyz ted ctyri cernosi zbili bileho hendikapovaneho cloveka a natocili to na youtube, tak to CBS prekroutila tak ze to vyznelo ze ctyri belosi trumpovi volici zbili cernocha

   On totiz cely zapadni svet stoji a drzi pohromade lzi
   Kdyby ta lez byla odhalena tak ze zapad hned rozpadne

   Smazat
  5. Chcete pravdu to co trump rekl? Bez filtru?
   Jdete na
   Real Trump Twitter

   Smazat
 21. Já myslím, že se pan Roberts rád splete:) To je jako v hokeji na MS, kdy sázím proti našemu týmu a rád prohraju:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rek bych ze inagurace byde. Nicmene Roberts se neplete v tom ze na trumpa utoci ruzna svoloc.

   Smazat
 22. Australsky kamarade toho casu v Thajsku, kde jsi? Ozvi se

  Tez ZARATHUSTRO, od tebe jsem take dolgo neskysal

  Ozvete se, mi soudruzi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde je nas Drahy "pritel " kuku?? kukurukukukuruku ?? Kouri si ho ?? kukukkouku

   Smazat
  2. Ako to hovoris bratko?Slovensko moravsky s cigos accent?

   Smazat
  3. 6:49 zde je priklad prumerne inteligentniho havlovce

   Smazat
  4. Ahoj dobry brachu, pred chvili jsem si precetl jakousi anketu zda by americane dovolili fagotovi z Keni treti prezidentske obdobi.
   Jinak mame zde fajnove pocasi a z partou kamosu jsme navstivili vodopady v oblasti PhangNga a dali si vodolecbu v padajici vode coz jsme zakoncili pivolecbou po pekne barbecue.
   A jak se zije tobe, stary chrestysi?
   Aussie.

   Smazat
  5. 19:24
   Ahoj protinozci (jak se to vubec pise?)
   No a co ta anketa o obamovi indikovala?
   No pocasi v dzungli, tam mate jen destivou sezonu a nedestivou sezonu.
   Dik za napad, ano pivolecbu tez musim aplikovat
   No zatim pokud nectu politicke zpravy tak to zatim jde, ale jakmile zacnu cist zpravy tak jsem hned vytocenej jak kaca

   Smazat
  6. Australane,
   A jaky pivo tam pijete?

   Smazat
  7. Ja si davam v Thajsku pivo "Singha", v Australii Tooheys New, a nekdy si dopreju Plzensky.
   V te ankete se jen ptaji americanu zda by dovolili teplouskovi treti term.
   Jo v Thajsku mame jen dve obdobi, ted momentalne je tu nadherne.
   U protinozcu je to ruzny, na severu to samy jak v Thajsku a na jihu kde mam barak je to normal jak v Evrope, jen trochu teplejsi.
   A kde se vyskytujes ty? Jak je tam?

   Smazat
  8. Nenech se vytocit politickymi zpravami, jak vis jsou to jen lzi a polopravdy v nejlepsim pripade. My na tom nic nezmenime, to je mimo nasi kontrolu. Co prijde, prijit musi. Jen si to muzeme okecat, zanadavat poklabosit si o tom ale nicit si s tim nervy a zdravi? Ani nahodou
   Neco se chysta a to neco nebude odpoledne na slunne plazi, to je jisty.
   Velmi rad bych se mylil.

   Smazat
 23. Vite vubec o co jde?
  No prej maji na Trumpa video kde na nej mocej zeny
  A tim ho cnn buzeruje
  Vedeli jste to, soudruzi komentatori?

  OdpovědětSmazat
 24. Mocej nemocej hlavne ze je zdravej ,on chcije do vejsky 3 m a pritom zpiva internacionalu -Hoboj to je zivot nas bukk bukbukbuk

  OdpovědětSmazat
 25. Když kobyla zdechá, často kope kolem sebe - což je nyní osud tzv. dem. strany USA a jejího vedení.
  Konfabulace patří k náplni práce vyzvědačů, slouží jednak v vydírání, jednak jde o hrátky, někdy s ohněm, ale daleko nejčastěji s lidskou hloupostí - a nakonec i vlastní "zpravodajskou" tupostí. Nemyslím, že by s fantazí na tom byli "zpravodajci" hůře než romanopisci, jen píší ve zkratce a hned obvykle několik alternativních dějů, však on se některý ujme. Zdar a sílu Bretšnajdrům, ale proč ne také Pepům Vyskočům, jsou to také lidé a postižení budí naopak vždy větší důvěru.

  OdpovědětSmazat
 26. Zdalipak je ten prezidentský apartmán v moskevském Ritzu, kde měl Trump s těmi slečnami, co tam přišly na stáž, tak náruživě pracovat, alespoň oválný...?
  KR

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.