Reklama

.

.

sobota 21. ledna 2017

P.C.Roberts: To bylo Trumpovo vyhlášení války


21. 1. 2017    PaulCraigRoberts
Trumpova inaugurační řeč byla vyhlášením války americkému vládnoucímu establishmentu. Celému - bez výjimky. Trump řekl jasně a srozumitelně, že nepřátelé Ameriky jsou zrovna zde, všude; globalisté, neoliberálové, neokonzervativci, unilaterálové, zvyklí nakládat
na Ameriku všechny záležitosti a problémy světa a uvrhávat ji tak do nekonečných a nákladných válek. Že jsou zde všude politici, sloužící vládnoucímu establishmentu mnohem víc než americkým lidem. A že celý ten baldachýn nad trůnem soukromých zájmů uvrhl Ameriku prostých lidí do bídy, zatímco bohatí bohatli ještě víc.

Když se takovýmto způsobem odvážil vyslovit pravdu, vyhlásil Trump válku daleko nebezpečnější pro něj samotného, než kdyby vyhlásil válku Rusku či Číně. Zájmové skupiny, označené Trumpem nepřáteli Ameriky, jsou totiž dobře zakopány a navíc zvyklé i na to mít vždy vrch. A jejich mocenské sítě jsou stále na místě. Ačkoliv existuje republikánská převaha jak ve sněmovně reprezentantů, tak v senátu, zodpovídá se větší část všech členů Kongresu těm vládnoucím zájmovým skupinám, které jim poskytují peníze na jejich politické kampaně – a nezodpovídá se tedy americkým lidem a prezidentovi. A vojensko-bezpečnostní komplex, korporace, vyvážející svůj průmysl do zemí s levnou pracovní silou, Wall Street a banky, se v žádném případě nechystají před Trumpem kapitulovat. A k ničemu podobnému se nechystají ani prostitující se americká média, vlastněná právě těmi zájmovými skupinami, jejichž moc Trump ohrožuje.

Trump dal nekompromisně najevo, že stojí za každým Američanem, černým, hnědým a bílým. Je nepochybné, že toto jeho přihlášení se ke všem Američanům bude zpochybňováno mnohými lidmi na levici, kteří jej stále budou nazývat rasistou. Zrovna tak, jak to v okamžicích, kdy toto píší, činí za odměnu 50 dolarů na hodinu protestující v amerických ulicích.

A koho ještě že má Trump proti sobě?

Černošští a hispánští vůdcové dávají přednost tomu,aby jejich komunity byly chápány jako oběti bílé nadřazenosti, protože jen taková role jim dává existenční smysl a pozvedává je jak k moci, tak k penězům. Zlým okem se proto obracejí na Trumpovu snahu brát pod svá křídla všechny Američany bez ohledu na barvu jejich kůže, což je sice prospěšné a dobré pro prosté černochy a hispánce, ale není to výhodné pro jejich vůdce.

Majetníci a vlastníci akcií globálních společností bohatnou z faktu, že své továrny vyvezli do ciziny – a Trump prohlašuje, že ty továrny přivede zpět domů. Jestliže se ovšem skutečně tak stane, (cizenecké) zisky těchto majetníků a vlastníků akcii zmizí, ale hospodářské zajištění amerických občanů, kteří v továrnách, do Ameriky vrácených, naleznou zaměstnání, se pozvedne.

A co Evropané? Mnoho jich vděčí za svůj prestiž a příjmy organizaci NATO, kterou Trump do budoucna zpochybňuje. Ti Trumpovi tleskat samozřejmě též nebudou.

Seznam všech, kterým Trump vyhlásil válku, je zkrátka až příliš dlouhý. Což navozuje následující otázku:

Proč 70 letý a velmi dobře prosperující miliardář obětuje své poslední roky života nadlidské a stresující snaze vrátit vládu v zemi zpět do rukou amerických lidí. Vždyť tím nepochybně činí ze sebe cíl vražedného útoku. CIA se totiž své role státu ve státě nehodlá vzdát - a prostě odejít.

Ať jsou naše postavení a pohnutky jakékoli, měli bychom mu být vděčni – a jestliže je upřímný, musíme mu pomoci. A jestliže bude skutečně zavražděn, budeme se muset chopit zbraní my.

Jestliže naopak uspěje, zaslouží si označení Trump Veliký.

Vybral a přeložil Lubomír Man

95 komentářů :

 1. Ze zkušenosti během svého, dnes se dá říci dlouhého života mohu říci ,že zázraky se opravdu dějí.

  OdpovědětVymazat
 2. Takže referendum o Brexitu mělo být zmanipulováno a Británie měla zůstat v EU.
  Volby v USA měly být zmanipulovány Sorosem který ovládá volební počítače a vyhrát měla Clintonová.
  Potom měli být uplaceni volitelé a Trump neměl být jimi zvolen.
  Potom měl někde proběhnout falešný útok (CIA) na USA, Obama měl vyhlásit vyjímečný stav a tím tak zůstat prezidentem a nepustit Trumpa k moci.
  Potom měl proběhnout atentát na Trumpa.

  Atd atd. Tento idiot Roberts nás neustále krmí záplavou svých zjevných hovadin a předpovědí ze kterých se ani jedna jediná nestala.
  Ale pitomci z Nové Republiky z Davidem v čele tomuto už 1000x provařenému pošukovi a šarlatánovi dávají stále znovu a znovu prostor jako největšímu odborníkovi a mudrcovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo vás platí ??

   Vymazat
  2. 17:46
   Prokazatelná pravda se ti nelíbí, debile? Kdo platí tebe?

   Vymazat
  3. Velmi správně. Já opakovaně tvrdím, že Rusko je agresor, což je poznat podle výdajů na zbrojení a počtu základen mimo své území!!

   Jako SS, SA, EU, hlavně UKRAJINSKÁ ARMÁDA nás brání proti ruskému agresorovi, jako můžeme poděkovat Jakubovi Jandovi a dalším "gejzírům inteligence", že Ruská armáda se již neplaví z Francie do Anglie, tak Vy máte pravdu!!!

   :-))))

   J.B.

   Vymazat
  4. 17,48

   Dle Vašeho způsobu psaní usuzuji, že mezi "experty" typu Janda,Kolář, Romancov, Dvořák, Fištejn a další "duševní giganty", JISTĚ PATŘÍTE!!!

   J.B.

   Vymazat
  5. S tím ruským agresorem jdi už do hajzlu - už jsi s tím trapnej.Má být zase kvůli tobě trapná celá diskuze? A jestli tě potřebujou na novinkách, kde máš podobnýma píčovinama torpédovat diskuze, aby se ostatní nasrali ( a taky to děláš) tak tady se na to vyser. Vypadni se svýma idiotskýma žvástama zpátky na novinky ty duševní mrzáku.

   Vymazat
  6. Chudáčku J.B.,
   k veci nemáš sice vůbec nic, vyvrátit z toho co jsem napsal nedokážeš ani čárku, ale trpíš neovladatelnou touhou aspoň si prdnout a doufat, že tvůj prd na mě nějak ulpí. A tak smolíš ty nesmyslné kraviny jak jsi předvedl v 17:52 a 17:56.
   Ve skutečnosti ale ze sebe děláš hňupa ještě většího než jsi.

   Vymazat
  7. 17:31 - Aby lidi mohli dozvědět pravdu - tu historicky doložitelnou - to různí tihle Davidi a Mani nedovolí! Proto nevyšel ani druhý díl o skutečné roli Německa v rozpoutání WWI! To radši budu dokola opakovaně smolit sem články zoufalců jako Roberts neb Pjatkin ...

   Vymazat
  8. 17:31 havlovske trolske prase

   Vymazat
  9. 10:57
   No to je zase duchaplná věta. Nešlápl ti Honolulu po ránu na ocásek?

   Vymazat
  10. 11:02 havloprase

   Honolulu je veliky

   Ale ty trole jsi prd

   Vymazat
  11. Pokud je to krmě pro někoho, tak jistě ne pro tebe. Ty máš poslouchat žvásty z České televize.

   Vymazat
 3. Velice Trumpovi fandím a přeju mu úspěch ve všem,co si vytýčil za cíl.Pak bychom i my,národy v Evropě směřovali k naplnění přání všech poctivých lidí.
  Pokud by se vyplnil scénář se smtrí Trumpa,pak není už na co čekat a vzít do rukou zbraňe k revoluci v Evropě.

  OdpovědětVymazat
 4. Jak řekl můj celoživotní přítel v 89 roce: Teď stojí Aurora na Misisipi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně,nejdří si Trump musí udělat pořádek doma s těma zloduchama a pak se může Svět radovat ze svobody,jinak to není myslitelné,poněvač ti pak stále budou vše řídit ve svém pokřiveném zájmu.

   Vymazat
  2. Mississippi? No to ale tvůj přítel zřejmě myslel nějakou černošskou revoluci proti republikánům. Takže úplný opak toho co si myslíš. Hodinky X holinky.
   Tak pozdravuj přítele.

   Vymazat
  3. 18:04 - když nechápete vtipné příměry, raději nepiště. Trapák jste a trapákem asi zůstanete. Sova

   Vymazat
 5. Anonymní pisatel v 17.31 napsal ve svém příspěvku dost velký kus pravdy a vyargumentoval to. Ten autor co všechny tyto a podobné články dost často píše ( asi američan?) opravdu asi píše záměrně neustálá negativa, a strašením přilévá olej do ohně. Myslí si někdo snad, že Češi jsou díky mediím - to jest moderním zbraním hromadného ničení - málo vystrašeni? Bohužel jsou tady lidi ( a mezi diskutujícími je to obvyklé) kteří prostě nesnesou nic pozitivního, nebo když se někdo ohradí proti věčně negativním zprávám - mají rádi války, věčné tragedie, a zmar. Ti v jednom kuse nadávají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 148:04 - Nemáte pravdu. Nechápete dobu. Budiž vám odpuštěno, vy hrdino vymírajícího positivismu.

   Vymazat
  2. 22:52 - leda hovno! Diskuze malomocných, žlučovitých, zemanovských socek a to i po pracovní době dokonce, jenom potvrzují že tohle tu je pouhé nabubřelé rusofilské smetiště, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky? . Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU.Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.

   Vymazat
  3. boze muj ty jses ale debil

   Vymazat
  4. 0:39 havlovska smazka a prase

   Vymazat
 6. Ze slova establishment se stalo zaklínadlo.

  Dwight Eisenhower ve své době vládnoucí kruhy alespoň dokázal přesně pojmenovat: vojensko-průmyslový komplex. Pan Roberts musí mít své důvodů, proč tak daleko nejde.

  Jelikož se evicentně neřadí k levici, patrně chce čtenářům sdělit, že Trump představuje naději na obrození kapitalismu? Má nás všechny za blbce? Anebo to adresuje jenom Američanům?

  Když už to pane Mane překládáte, za což si určitě zasloužíte dík těch, kdo anglicky neumí, mohl byste třeba někdy napsat svůj osobní názor na tohoto autora? Děkuji -

  Kokotko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesku pomoc Trump neslibuje, Cesku zrazenem Havlem uz totiz pomoc neni mozna

   Vymazat
 7. Agresivní "intelektuální kavárna a sluníčka" v USA i v ČR
  Jsou jako mor. Sami se pasují do rolí intelektuálního výkvětu národa s "ústy" plnými demokracie a sluníčkářskými "plky". Přitom se chovají jako ti nejzarytější náckové ...
  Zdroj: http://opl.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=581761

  OdpovědětVymazat
 8. Je to pouze dve hod. co prisli nejzajimavejsi zpravy z Washingtonu. Okamzite jsem je napsal pod clanek pana Stwora i kdyz se to Polska netykalo a NEPROSLO TO...
  Budete se divit zmenam.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 9. Ty BLBCE !
  17:31...
  Roberts pise presne to, co resi a o cem mluvi milliony Americanu, a ty mu podekuj za to, ze te o tom informuje.
  Proc ho odsuzujes , kdyz mluvi presne o tom, co se deje ?

  Kdo ti dal pravo ty primitivni HOVADO urcovat, co muze nebo nemuze Roberts rici. V Americe se vedl obrovsky boj a ten bude mit dozvuky.

  Jeste nezkoncily oslavy a president uz podepsal 2 exekutivni rozkazy.

  Hajzlove v cenzure jako jsi ty, zabranuji, aby o nich Cesi vedeli i kdyz se to tyka jejich budoucnosti.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:09
   Kde Tě vychovali spratku? Asi Tě málo řezali.

   Vymazat
  2. Anonymní 21.ledna 2017 21:09
   Když se nedovedeš vyjadřovat slušně, zalez do díry a drž hubu!

   Vymazat
  3. Honolulu říká pravdu. Když ho okřikujete, tím to nezměníte. Dáváte tím jen najevo, kam patříte.
   PB

   Vymazat
  4. 21:59 PB

   Sprostě mu nadávat je jistě zbytečné, nehledě k tomu, že mu to - jak mívám často pocit - činí potěšení.

   Jaký je ale důvod, že tu svou pravdu pořád musí balit do záplavy nadávek? Sám tu před časem na rovinu napsal, že se sem (i jinam) chodí "hádat". Budiž, je to jeho chápání zábavy a navíc má nutkavou potřebu druhé poučovat, ale to se snad dá dělat slušně - nemyslíte?

   Kokotko

   Vymazat
  5. 21:12 - Ku-klux-klan! Tak bacha! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  6. Tomuto hovnolulu neni radno oponovat jestli se nechcete stat tercem jeho oplzlych a sprostych nadavek, je to jen ubohy patologicky psychous, cili nereagovat......

   Vymazat
  7. Proc sproste nadavate lidem kteri jen vyslovili svuj nazor a o vas se ani nzminili?
   JSTE ODPORNY PSYCHOPAT!!.
   Zalezte pod ten sutrak kde zijete a nelezte sem a nenicte diskuze, ubozaku.

   Vymazat
  8. 21:12 tebe ubiji v Quantanamu

   Vymazat
  9. Kokotko pridej, nestihas diskuzi

   Vymazat
  10. 2:26 ty jsi sam nadavka, ty havlisticke prase

   Vymazat
 10. Cesi ! Pro vase dobro zbavte se tech pitomcu v prazske kavarny.
  Oni nejenze sabotuji vas zivot, ale skodi i tim, ze sedi na dulezitych informacich, za ucelem manipulovani s vami.
  Stejne se to dozvite vse, ale o mesic pozdej.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:15
   Podle toho, co píšete, to vypadá, že se pohybujete mezi hlupáky. To je ale Váš problém.

   Vymazat
 11. honolulu to 21:12...
  A kdo tebe vychval ty sebedulezite HOVNO z ulice, ze si uspurujes pravo na to, kdo smi nebo nesmi neco rict a kdo ne.
  TUPANE ! Presidentu Trumpvi hrozil atentat nekolikrat a vse co Roberts napsal o volbach byla pravda...

  Jsi mene nez kurinec a vyskakujes zde na osobnost znamou po cele Americe, TY namyslena P..O !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:24
   O Robertsovi ani Trumpovi jsem nic nepsal, ani o tom kdo co smí říkat - jen o Tvé nevychovanosti. To už nedokážeš přečíst a pochopit ani jeden řádek o osmi slovech?

   Meleš pořád dokola totéž jako náměsíčník s pěnou u huby a nedokážeš se kontrolovat.

   Vymazat
  2. 21:32 ale psal a tajna sluzba ti to vysvetli, ale to uz ztratis zbytky rozumu v kleci v Quantanamu

   Vymazat
 12. 21:19 za nejvetsi blbce povazuji ty, kteri si o druhych mysli ze jsou hlupaci. Znas anglicke slovo MODESTY ?
  T.j. to, co tvoji parte chybi, protoze jste se narodili postizeni.

  Prazska kavarna ma tak vzacne blbe mozky , ze jsou to karikatury opic a pritom si hraji na inteligenci a elitu..

  Ja nemohu napsat co se dnes stalo ve Washigtone, protoze jsem to nedokazal dostal do Evropy.
  Nejakemu manipulativnimu idiotovi je to proste nemile, ale stejne se to dozvite casem.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:34
   Odpovídáte jednomu člověku, ale Váš přehřátý mozek hned fantazíruje o nějakých partách. To jen potvrzuje mé podezření, že máte opravdu vážný mentální problém. Můžete jen doufat, že Vám Trump vymyslí pojištění, které Vám dovolí se léčit.

   Jinak:
   Co jste "nedostal do Evropy"? Tady píšete jednu hloupost za druhou, ale kolem toho, co se "stalo", si hrajete na tajnůstkáře? Nebo jste prostě paranoidní a bojíte se, že Vás sledují tajné služby?!

   Vymazat
  2. 21:47 jsi havlisticke prase

   Vymazat
 13. Moje plivance partri pro 17:31 !

  V pripade, ze to nejsi ty, tak se do toho neplet !
  Kdyby mel kazdy nick, tak by neprichazelo k omylum.

  Panove budou zmeny ! V Americe tak velke, ze z toho bude dalsi kolo boju. Zmeny prijdou i k vam.

  Zde nekdo urcuje co Roberts, (nebo ja), mohou napsat.
  To me opravdu rozcililo. Koncim, jdu k mori pro rovnovahu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:45
   A ty urcujes kdo se ma plest a kdo ne ? Asi jsi byl v Africe ucitel telocviku...
   nick rovnovaha

   Vymazat
  2. A vis ze je nam to v Cesku celkem jedno co se deje v posrany Americe? Drtiva cast cechu Ameriku nesnasi a tech par dusevnich chudaku co ji uctivaji celkem nehraji zadnou roli
   Tak jak za totality cesi nenavideli SSSR tak ted je situace pravy opak.

   Vymazat
  3. 23:29 ty havlisticke prase se bojis i podepsat

   Vymazat
  4. 3:33 o ale parazitovat na Americe to Cesi umi

   Vymazat
 14. Očekával jsem sice, že po inauguraci Trump zapomene na své předvolební řeči, ale omlouvám se mu,

  Donald Trump je opravdu hrdina.

  Možná, že mu nakonec všechno nějak zablokují a že ho zneškodní, ale to mu na velikosti nic neubírá.

  Oceňuji ho z principu, aniž bych se snažil brát v potaz, co to přinese nám.
  PB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:07
   Ještě se ale musí naučit dělat grimasy jako Mussolini. V tom je zatím Konvička jasně lepší.

   Vymazat
  2. Vsak on zapomene, oni mu jeho chazarsti handleri pripomenou kde je jeho misto.
   Bude slapat linku jako jeho predchudci nebo konec.
   Trump i s jeho par miliardami je pouhy zebrak ve srovnani z lidmi kteri vladnou nad timto svetem. Rothschild klan 500 az 700 bilionu, co jsou nejake 4 miliardy co ma Trump a navic celkem znacnou castku dluhu.
   Trump je NIKDO tak jako byli vsichni presidenti od JFK
   Bud bude poslouchat nebo nebude.
   Pockejme par mesicu, ono se to vyvrbi.
   Slyseli jsme spoustu ohromnych slibu, idei, predsevzeti, apod od ruznych usa presidentu ac se stalo? Odpovim si sam: hovno. Je to stale horsi a horsi. S kazdym novym vice valek, utrpeni, miliony zavrazdenych lidi po celem svete, miliony uprchliku zaplavujicich Evropu pusobicich nepokoje a dalsi vrazdy.
   To vse vina SSA a jejich presidentu.
   Vytahnete hlavu z prdele a rozhledne te se po svete bez zaujeti a uvidite.

   Vymazat
  3. 23:24 urazis Trumpa, ty havlisticke prase, ubit te v Quantanamu

   Vymazat
  4. 6:23 ty jsi jasnovidec?
   Myslim ze nejsi
   Myslim si ze jsi jenom zakomplexovany Cech zijici v feudalnim havlistickem bordelu
   A tak tu vylejvas tvoji negativitu
   Ze se trosku nestydis

   Vymazat
  5. Horni Dolni 22. ledna 2017 11:14
   Trump je blbeček.
   Co je Quantanamo?

   Vymazat
  6. Nejsem jasnovidec, jen pragmatik, HD trochu se uklidni, praskne ti cevka a budes tahat nohu. Zazil jsem hezkejch par usa presidentu a kazdej to tah od horsiho k horsimu. Mam Trumpa rad, je to muj cup of tea, if you know what it means.
   Ale nemyslim si ze obrati svet k lepsimu.
   Zetak chazar, dcera konvertovana zidule,,,,,oni mu uz vysvetli jak se chovat.

   Vymazat
 15. DOMINIC PUOPOLO je (byl) atentatnik, ktery chtel zabit presidenta Trumpa. Policie ho zatkla kratce pred atentatem, jeho sestra je blizka pritelkyne Hillary.

  Zde vidite, jak krivdite Robertsovi a kazdemu, kdo je MESSENGER = POSEL. Vy utocite na prinosce informaci.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:14

   No vidíte, nakonec z Vás nějaká velikánská novina přece vypadla.

   Ta zpráva je ovšem stará nejméně tři dny. Nějaký pomatený bezdomovec, jehož matka zahynula v letadle s atentátníkem Attou před 15-ti lety, poslal po twitteru 16.ledna video, kde vyhrožuje, že presidenta zabije při inauguraci. Obviněn byl už v úterý, takže asi ne zas tak "těsně před atentátem".

   Vy ale pořád máte pocit, že stojíte jak Don Quijote proti armádě větrných mlýnů - to Vaše množné číslo...

   Vymazat
  2. 22:38

   Na Puopolově videu je jasně vidět, jaký to byl "nebezpečný spiklenec":

   https://www.youtube.com/watch?v=QuOouIIMOtk

   Vymazat
  3. 22:44
   Vypadá tam dost podobně jako Honolulu...

   Vymazat
  4. Anonymní 21.ledna 2017 22:38
   Tři dny? To časově odpovídá - než Honolulu usuší staré noviny prochcané od domácích zvířat, které sousedi vyhodili.

   Vymazat
  5. 23:19
   Pokud je mezitím ještě nestihne rozcupovat jeho ratlíček HorniDolni.

   Vymazat
  6. 22:38 schvalujes atentat, havlisticke prase, uz ted jsi si vykoledoval dozivoti v Gitmu

   Vymazat
  7. 23:20 chrochtaji havlisticke prase zachrochtalo, rozumet mu neji, podepsat se neumi

   Vymazat
  8. 11:19
   On byl někde nějaký atentát?

   Vymazat
 16. Podivejte se, jaci jste absolutni prasata ! ! Vy jste me
  100 x napadli a zkritizovali za kazdou informaci, kterou jsem vam dal a sami jste vedeli vzdy - absolutni HOVNO - a kdyz jste neco vedeli, tak jste o tom nepsali.
  Vy nehodnotite informace. Vy hodnotite informatora.

  Protoze jste podradna parta mentalnich chcipaku, opravdovych blbecku, tak se vyvysujete nad druhe a zjebete kazdeho, kdo neni v parte vasich kavarenskych idiotu. Dnes dostal nadano od vas Roberts...

  Co se tyce tajnustkarstvi ! Kdyz to napisi, je to
  smazano ! Kdyz to projde, je mi nadano, ze je to 2 hod. stare.

  Porad sama kritika a pritom jste neschopni HOVNOMETNICI bez vlastniho nazoru ohledne cehokoliv. Prodejne stetky od Prasne brany, jsou ctnostne jeptisky proti vam....

  Jste proste ODPAD naroda, ktery kvuli nepotismu je na svych pozicich a dlouho je mit stejne nebudete.
  A to nejhorsi je, ze jste NEPRODUKTIVNI ve vsem u ceho potichu smrdite. (Prispevky nerikaji nic.)

  Vy klidne zadate NR, aby sem Robertse nepustila a sami neprodukujete nic ! Vubec nic ! Vy jste citlivy na slovicko a samy jste sprosti jako dlazdici. Vy napisete o Robertsocvi, ze je idiot a ja vam rikam, ze vy jste 100 x horsi idioti.
  Kdyby Roberts podporoval vasi retardovanou vizi budouciho sveta vy ZRUDY, tak by byl vitan.

  Vy prosazujete to, co vetsina lidi NENAVIDI, proto jsem zklizel tolik jedu za imnformace o projevech Trumpa.

  Nac se hadat s vami vy hlupaci. Stejne jsme to nad vami VYHRALI a za nejakou dobu vam bude neprijemne.

  Kdyz vam reknu jmeno atentatnika, tak utikate na Wikipidi a hrajete informovane obcany, ale strpite, ze Roberts byl kritizovan, kdyz se zminil o tom stejnem.
  Vy jste proste OPRAVDU, pruhledni, zakomplexovani BLBECCI, a to nerikam jako urazku.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:49
   Jste snad chovatelem prasat?
   Nebo ke komu se ráčíte obracet se svým velkolepým projevem?

   Vymazat
  2. 0:49
   Co to kecáš o Wikipedii, blbečku senilní. Dyk to psal Miami Herald.

   Vymazat
  3. Cesti nevolnici nic nevi, jen se hrbi pred havlismem, je mi jich lito
   A strasne zavidi, v tom jsou jednicky

   Vymazat
  4. 0:56 vzdyt neumis cist, a tak vis prd
   A bacha at te v Cesku nezavrou za opakovani trumpovych vyroku, nevolniku

   Vymazat
 17. Nevíte,kam se poděl ten Stworův článek o Polsku ...?
  jak to,že je ti pryč?co bylo zàvadného v textu?
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:56
   Ej, moja paranoia!

   http://www.novarepublika.cz/2017/01/clanek-polske-koncentracni-tabory.html

   Vymazat
  2. Pani Jitus, cokoliv jim pripada neprijemne, tak to smazou.
   A kdyz to projde - pro ne neco neprijemneho, tak zjebaji informatora.
   Oni nas "vychvavaji", aby jsme byli stejne stado IDIOTU jako jsou oni ! Oni chodi i srat na povel a vzdy predpsanym smerem a kdyz mate nedorozumeni s jednim opicakem, tak se jich sesype cele jejich stado.

   Proc oni smazali Stworu , NEVIM. O Polsku nevim nic. Neco jim tam muselo vadit...S tim zmizelo i to, co jsem napsal o dnesnich rozkazech presidenta Trumpa.
   Opakovat to nebudu. Ono je to uz 5 hod. stare, tak bych zas musel spolknou jejich mentalni vytvor, (coz je excrement.)

   Jsem rad, ze jste prisla . Zacal jsem myslet na Viden.
   Jdu studovat restaurace ve Vidni.
   nick honolulu

   Vymazat
  3. Anonymní 22.ledna 2017 1:21
   Pořád máš halucinace, že ty tvé pitominky někdo maže?!

   Vymazat
  4. 1:24 jsi havlisticke prase

   Vymazat
 18. Omlouvam se za preklepy, vy pololidske matohy a omlouvam se take , ze moje nadavky vam, vy neproduktivni picusi, nemohou byt silnejsi.
  To jsem napsal ja, nick HONOLULU, ktery ma v jeho telesnem odpade vice intelektu, nez vy vsichi dohromady ve vasich makuvkach..
  Za chvili prijde Horni Dolni a nakope vam odborne do zadele vsem. Hned mu za to podekuji.
  nick HONOLULU. ( A ted si stezujte na sprostotu, vy super sprostaci.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nick HONOLULU 0:59
   Takže už jsi ratlíčka nakrmil a teď ho vypustíš?
   To, že tvá hovna jsou tvým jediným intelektuálním produktem, je dávno každému jasné, tos nemusel výslovně potvrzovat.

   Vymazat
  2. Honolulu, preklepy nevadi, ja to prectu
   Ale havlisticka nevolnicka prasata nejsou s to precit jakykoliv text

   Vymazat
  3. 1:04 jsi nevzdelane havlisticke smrdute prase
   Vic si pozornosti nezaslouzis

   Vymazat
 19. Komentář k Trumpově projev - prof.Lukeš:
  https://video.aktualne.cz/dvtv/lukes-trump-ted-bude-v-ovalne-pracovne-googlovat-kde-je-syri/r~1ba5f6b8df5411e6bb11002590604f2e/?_ga=1.83381590.1309184722.1481668756

  OdpovědětVymazat
 20. 1:04... Tak vidis, jak jsi vsechny obohatil dulezitou informaci. Je z toho vsak citit ZAVIST, nad mojim hovnem.
  Jako osobnost jsi pod jeho intelektualni urovni.
  To jsi odkopiroval z New York Times, retarde ?
  Jak je stara tato informace ?
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. 1:30
  Já čtu spíš Los Angeles Times. Tam ale - kupodivu! - o tvém hovně nebyla zmínka.

  A už ses stačil podívat, kohos tu prohlašoval za "atentátníka"? Nešťastníka, který své výhrůžky namluvil do internetu? K tomu jsi zůstal nějak potichu. Došlo ti najednou, že jsi jen bohapustý žvanil (nebo jak ty říkáš, klepna)?

  OdpovědětVymazat
 22. 1:26... prof. Lukes se snazi v jeho prdolezeni Sorosovi, upresnit to, co rekl Chris Matthew ve stejnem duchu.
  Oba dva hlupaci si mysli, ze my NEMAME USI a ze nam to nekdo musi (dva volove) prelozit z anglictiny do anglictiny.

  Jako kdyby jsme nemeli nas vlastni usudek.
  Projev byl vyborny !

  80 % Obamovi vlady dostane padaka. Budou vyhozeni ze svych pozic ! Ti kteri maji pracovni smlouvu, napr. direktor CIA (na jeden rok) a direktor FBI (na deset let) budou nuceni sami odejit... Nastupni ritual je u konce a zacne ocista ve Washingtonu.

  To co se planuje se bojim napsat, nebot si nejsem jist jak stara je tato informace , abych nebyl zjeban , ze je stara vice nez 5 hod.. (Prispevkar 22:38 vam to rekne.
  On cte Miami Herald.)

  Vy jste experti, si nakadit do vlastniho hnizda.
  Zjistete si to sami . Nadavate Robertsovi a zavadite cenzuru, tak mi polibte zadel. Me staci na pobaveni vam vylit kybl sracek na makuvky v pravidelnych intervalech.
  nick HONOLULU - vas intelektualni superior.
  Koncim, jdu premyslet o Vidni. Mam to mesto v oblibe.
  Vy se zde poskrabte na zadnici, aby jste mohli vubec myslet - nebot zadnici myslite.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní22. ledna 2017 2:04
   "To co se planuje se bojim napsat..."

   Prostě jsi jen zase žvanil blbosti o "ATENTÁTNÍKOVI", cos slyšel oknem hospody.

   Ona tě ta superiorita přejde, jakmile slezeš ze žebříku.

   Vymazat
  2. Havlisticti Cesi nic nechapou
   A jen cumi jak se Ceska situace zhorsuje
   Sice tleskaji a cinkaji rolnickami
   Ale umi zavidet

   Vymazat
  3. 8:30 poskrab se na prdeli at se ti lepe mysli

   Vymazat
 23. 1:35... mas pouze polovinu informaci. Jak je videt nevis nic. A proc se nezminujes o dalsich ?
  Kdyz L.A. Times se zapomel zminit, tak idiot (17:31) co chce umlcet Robertse ti poradi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu já se divím, že se necháte takto vytočit. Kašlete na tyto provokatéry,kteří zde nenapíši k věci nic a jenom se chtějí hádat. Proto pište dál zprávy. Mnohé to zajímá. Dík

   Vymazat
  2. 9:55 no je spravne ze jste ocenil Honolulovo hrdinstvi, tak pokracujte

   Vymazat