Reklama

.

.

pondělí 16. ledna 2017

Popírání zjevných skutečností v ČT

Eric Best
16. 1. 2017 Final Word

Proč Vladimir Putin měsíce popíral, že na Krymu operují regulérní ruští vojáci? Ze stejného důvodu, proč Barack Obama měsíce trval na tom, že v Sýrii nejsou americké speciální jednotky. Každému pečlivému pozorovateli situace muselo být jasné, že se jen vykrucují, oni ale hájili svoje národní bezpečnostní zájmy.Pokud by řekli pravdu, mohlo by to být konstruováno jako přiznání porušení mezinárodního nebo domácího práva. Česká televize se tváří v tvář obvinění Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, že zpravodajský pořad s názvem Americká volební noc vyzníval ve prospěch Hillary Clintonové, chová stejně.

K odhalení systematické předpojatosti vůči Donaldu Trumpovi nebyla zapotřebí žádná složitá analýza, zpravodajský tým ČT ale trvá na tom, že na ničem takovém neměli sebemenší zájem. Nejradši by asi hrdě prohlásili, že zatracováním Trumpa sloužili dobré věci. Tím by se ale přiznali k opovrhování zákonem. Takže jsou zatím stále ve fázi popírání zjevných skutečností.

41 komentářů :

 1. Obama je revanšista se všim svšudy. To, že zapíral, že v Syrii jsou speciální jednotky USarmy, není nic novbého. USA vždy zapíraly přítomnost ve sporných částech planety. Rusové, tedy Putin v tomto ohledu není o moc lepší, protože taky napřiznal přítomnost ruských vojsk na Krymu, ale tvrdil, že jsou to dobrovolníci a tamní obyvatelé.
  Co se týká vysílání České televize ve prospěch Hillary Clintonové to je kapitola sama pro sebe. Dostali jednoduše befel a poslechli. Trump není po chuti skoro nikomu v USA, až na obyčejné lidi, jelikož mluví jejich jazykem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doplnění:
   Krym odjakživa patřil k Rusku a ne k Ukrajině. Pod správu Ukrajiny ho dal až Chruščev. Rusko si ho pouze na základě referenda jen vzalo zpět pod svoji správu.

   Vymazat
  2. 22:00 Ruští vojáci byli na Krymu zcela legálně v námořní základně Sevastopol. "Ven" vyšli až po pokusu Majdanistů z Kyjeva násilím obsadit krymský, demokraticky zvolený parlament. Hrozilo použití ukrajinské armády proti těm, kteří parlament hájili. Takže ruští vojáci BRÁNILI pokusu o násilný převrat, ne že násilím obsadili Krym. Krym nikdy nebyl integrální součástí Ukrajiny. Už od toho "darování" Chruščovem byl "Autonomní Republikou Krym", jen administrativně podléhající Ukrajině. Ústava Ukrajiny to definuje jasně, když Krymu přiznává právo na vlastní ústavu, parlament a vládu, rozhodující o všech záležitostech na Krymu. Bod 2 článku 138 jí přiznává právo na pořádání referend. Takže i bez historických konsekvencí měla Autonomní Republika Krym plné právo si rozhodnout, ke komu se připojí. Toto právo jí nezaniklo ani vstupem do Ruské Federace. Stále je jen součástí federace jako Autonomní Republika Krym, se svými státními orgány. Rusko ho ani neanektovalo, ani "si ho nevzalo zpět". Jen souhlasilo s jeho žádostí o připojení se k federaci.

   Vymazat
  3. Po udesny tragedii v Odese a jinde , usetrili si obyvatele Krymu kvapny utek do Ruska.
   Z jejich hlediska prozirave.
   Tedy ti co by prezili masakry fasistu , hlad, radeni lupicskych gangu atd......
   Maji klid a uz to znamena smrtelnou nenavist fasistu vseho druhu.
   ....

   Vymazat
 2. Beste, PUTIN nemusel nic popírat protože v Sebastopolu byla regulérní ruská posádka o síle 28 000 mužů. KRYM nebyl nikdy územně UKRAJINSKÝ byla to autonomní oblast spravovaná z Kyjeva a ruští vojáci měli volný pohyb po území. Tahle vaše úvaha je srovnáním nesrovnatelného neboť AMI na území svrchované Syrie nebyli pozváni ani Asadem ani OSN. Zase to bohužel vidíte americkým úhlem pohledu, kterého se vy američané nikdy nezbavíte. Tlučou to do vás už od základní školy.

  Slávek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. CO JA VIM , MA PUTIN KRYM PRONAJATEJ A ZAPLACENEJ DO ROKU 2022.

   Vymazat
  2. 22:03 Souhlasím. A mimo to, znovu od začátku. Krym se stal po rozpadu SSSR součástí Ukrajiny dobrovolně. Podle nové ústavy z r. 1992 měl vysokou autonomii - svého prezidenta, svého ministra zahraničí, atd..). A především, měl v této ústavě zakotvenou podmínku, že bude mít možnost kdykoliv vystoupit ze spojení s Ukrajinou, na základě referenda, a bez souhlasu vlády v Kijevě.
   Takový byl tedy stav, když 5.ledna 1994 byly garance za jaderné odzbrojení Ukrajině předány v požadované písemné podobě Ukrajině na schůzce OBSE v Budapešti.
   A tuto ústavu již v 1995, a pak ještě min.3x, vládnoucí oligarchové postupně "kastrovali", až práva Krymu postupně, a bez jeho souhlasu, omezili.
   Proto také jedna otázka referenda na Krymu zněla:
   " Chcete zůstat ve státním svazku s Ukrajinou na základě podmínek ústavy z roku 1992 ? "
   Výsledek byl předem jasný.
   ---
   Tohle tedy američtí, evropští a také naši politici a mainstream, "hájící práva na sebeurčení", nazývají "ANEXÍ" Krymu ". Tím zahájili cestu ke třetí světové válce.
   Podstatné detaily z výše uvedeného byly brzy na to vymazány z Wikipedie.
   Skuste si najít původní znění ústavy Ukrajiny, eventuálně si je vyžádat od ukrajinské vlády. Děda.

   Vymazat
  3. Slávku, přesně tohle by měl pan Best vědět, pokud by chtěl být považován za seriózního psavce. T

   Vymazat
  4. 2:25 Musím vás trošičku opravit, vlastního prezidenta Krym neměl. Jinak máte naprostou pravdu. Ústava Ukrajiny je v archivu americké justice tady:
   https://www.justice.gov/sites/default/files/eoir/legacy/2013/11/08/constitution_14.pdf
   Je sice už značně upravená proti té původní, ale od článku 133 je jasně patrné, že Krym stále měl všechny atributy státnosti: vlastní ústavu, parlament, vládu. Dokonce i právo na vyhlašování vlastních referend.

   Vymazat
 3. přesně tak!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. cELÝ článek je postavený na výmyslu, že Obama zapíral nějaké speciální jednotky USA v Syrii. To není pravda, nic nezapíral.
  Dejte sem link, kde to je napsané.
  Putin zapíral a to doslovně nejen vojáky na Krymu ale i na Donbase.
  Nakonec Savčenkovou vyměnil za dva zajaté ruské vojáky (asi neexistující chiméry) a přiznal vojska v rozhovoru pro televizi.
  Takže rozdíl mezi USA a Ruskem a jejich šéfy tady je a docela velký.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a probudil ses s rukou v nočníku...

   Vymazat
  2. 22:26, seš blbej až to bučí. Proč by si Rusáci nemohli dovolit totéž co Amíci? Vypálili jim rybník. No a co?

   Vymazat
  3. S pobavením sleduji, jak si to tam - pravda/lež - rozděluješ, až mi z toho vyšlo že jsi tak blbý, že nerozdělíš prdel na dvě půlky!

   Vymazat
  4. ani jeden sem nedokázal vložit nějaký odkaz na to, že Obama zapíral speciální jednotky v Syrii. To jsem si mohl myslet - ta zpráva je vymyšlená.
   můžete nadávat dál, opět jste skočili na lep.

   Vymazat
  5. To jako tvrdíš, že Best,americký občan, který určitě sleduje americký tisk lépe než ty, lže? A Savčenková byla přece do Ruska zavlečena, stejně jako byli zavlečeni ti dva rozvědčíci na Ukrajinu.

   Vymazat
  6. 23:55 nevím proč by měl tobě místnímu anonymnímu idiotovi dávat nějaké linky. Pokud si je neumíš najít a nevíš jak je hledat, vypni počítač, vezmi si sáňky a jdi si hrát ven. Spíš ti poradím, najdi si ukradinské video, jak tyto 2 ruské vojáky zajali, vylákali je do neutrální oblasti a pak je přepadli a unesli. Ještě se pak tím na netu chválili, idioti jako ty.

   Vymazat
 5. Obrátím pozornost na televizní připomenutí výročí nesmyslné smrti Palacha. Ukázali nám čtyři osamocené socanské kůly na Václaváku. Lidi si šli po svém, ani křoví jim nikdo nedělal. V Palachově rodišti byly zase 4 obludy z TOP. Kníže, Laudát a Langštádlová. Z místních lidí nikdo. Doma se pak museli válet smíchy nad tím, že synek z obyčejného domku pomohl Schwarzenberkovi k restitucím, který nepustí ze svého majetku ani korunu, aby se nemovitost zachránila před zchátráním.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omluva, obludy byly jen tři, i když jedna z nich vydá za dvě.

   Vymazat
  2. ...Palachovi a většině občanů, šlo o to, aby se pokračovalo v reformách v rámci
   demokratického socialismu...žádné vracení
   majetku knížeti a církvi...dneska je jasný,
   o co šlo některým tehdejším protagonistům!

   Vymazat
 6. Nebavte se s blbem,jako je anonym 22:26.Ten už
  je tak zpitomělý režimem,že nedokáže uvažovat.
  Proto jen papouškuje ČT a havloidy.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. má ale pravdu, Obama nezapíral žádné jednotky v Syrii. Zbytečně nadáváte - ten článek nahoře je nesmysl.

   Vymazat
  2. On to nezapíral - on to NEKOMENTOVAL ! Ale byli tam.

   Vymazat
  3. 23:57 meleš nesmysly, on o nich mluvil jako o poradcích, schválně zamlčoval agentury BlackWaters nebo CIA, ti tam už dávno operovali a cvičili IS a asadovi syřané na to upozorňovali vícekrát. Máš to pomýlené nebo to schválně zatajuješ, jak ten idiot výše, nedělejte ze sebe ještě větší blbce.

   Vymazat
 7. jenom absolutní vůl může srovnávat tyto skutečnosti.
  USA by v každém případě zaútočila na stát kde by bylo porušeno právo ccca 30% američanů.
  Zaúto
  čila by na stát kde by byla obrožena její vojenská základna. Zbavila by suverenity Texas nebo Nové Mexiko kdyby chtěli poskytnou základny Rusku.
  Tak jdi od prdele s takovými kecy

  OdpovědětVymazat
 8. sudruzi je treba vedet, ze kdyby dnes nebyl krym rusky, uz by tam parkovaly valecne lode usa! believe it or not
  chef

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to je nejpodstatnější.

   Vymazat
  2. já vím naprosto jistě, že by tam parkovali Marťané !

   Vymazat
  3. A příznivec Paroubka

   Vymazat
 9. To je ted jako reseni uplne jednoduchy. Posle se na na ministr noveho oddeleno pro boj s ruskou propagandou. A uz maji praci.
  LZI a falesne zpravy a nebo jejich zatajovani pak nahravaji a jsou vyhodne pro vsechny rusky nepratele.
  A s tim se musi rychle skoncovat ,nebo toho nepritel vyuzije , pravda musi vyjit na povrch ,jinak Putina jeho propaganda Zvitezi.!!!!
  MINISTRI BDETE.
  Miru Zdar.

  OdpovědětVymazat
 10. Ono si stačí vzpomenout na olypiádu v Soči, tlak proamerických sdělovacích médií včetně ČT nebyl nic jiného, než hybridní vojenský útok. ČT vědomě přebírá veškeré informace z USA a GB. Celý manšaft novinářů v ČT a ČRo není nestranný. O to je to hroznější, že jsou to veřejnoprávní instituce. Mají hlavní podíl na stav naší společnosti, že lidi přestali věřit jejich informacím a většina národa přestala být loayální státu a režimu. Je to tu zaplynováno a výbušno. Jsem přesvědčen, že stačí nějaká jiskra a lidi si budou s nimi vyřizovat účty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A o to děsivější že je to jen sport, a jak to tam Záruba a spol rozjeli, až z toho bylo blujno.A jeden z nejhezčích hokejových zápasů co jsem viděl USA Rusko, nádherný zápas.

   Vymazat
 11. Především jsou to ulhaná prasata. A nejenom ve volební noci amerického prezidenta. Oni lžou nonstop.

  OdpovědětVymazat
 12. Informovanost ČT musí být na vysoké úrovni
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Soubor:Informovanost_musí_bejt.jpg

  OdpovědětVymazat
 13. Americani Syrii nezabrali. Ruska armada Krym zabrala.
  To je prekvapko, komunisti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. blahoslavení chudí ducrem neboť oni přijdou do království nebeského---
   Co to pořád meleš za nesmysly. RA byla na Krymu smluvně 28 000 mužů v sevastopolu k ochraně ruské námořní základny. Pak bylo referendum kdy krymčani velkou většinou hlasovali za návrat do ruska. A TO SE STALO zcela legálně. O co ti jde debile 8.24?

   Vymazat
  2. 9:18, on to nepochopí nereagujte na něj, chodí sem jen prudit a jakýkoliv oponující natož vysvětlující názor je mu u prdele, potřeboval by fyzicky najít a zkopat jej do čtverečku ať dá pokoj.

   Vymazat
  3. No jo, Jando, máš pravdu...

   Vymazat
  4. 8:24 To je překvápko leda tak pro tebe. Amíci na rozdíl od Rusů vždycky dostanou přes držku, pokud nemůžou nepřítele rozbombardovat na prach.

   Vymazat
  5. Rusko je zemí s relativně řídkou hustotou osídlení. Jeho půda je úrodnější, než jakákoliv jiná. Nabízí ty nejpříhodnější podmínky pro pěstování všech druhů obilovin, ovoce a rostlin. Rusko má ohromné pastviny a téměř nevyčerpatelné lesy. Má ty nejbohatší naleziště zlata, stříbra, platiny, železné rudy, mědi, niklu, manganu a všech ostatních kovů, nemluvě o ropě a zemním plynu. Nebýt despotismu carů a zoufalé nevhodnosti komunistického systému, tak se ruská populace mohla již dlouho těšit z té nejvyšší životní úrovně na světě. Není to nedostatek přírodních zdrojů, co tlačí Rusko k dobyvačné expanzi.
   Od doby invaze Mongolů lidstvo nečelilo tak odhodlané a naprosté aspiraci na neomezenou světovou nadvládu. V každé zemi ruští emisaři a komunistické páté kolony fanaticky pracovali na „připojení“ k sovětskému bloku, ale u Varšavy je zastavili Poláci! Naštěstí pro nás ....To Nataszka je zastavila! Nataszka Urbańska se svým kuláskem! https://www.youtube.com/watch?v=l6Qk9vqCIt0

   Vymazat
 14. přítomnost ruských vojsk Krym - oficiální smluvní kontrakt (černomořská flotila)
  Sýrie a US instruktoři - ano hlavně kvůli zbraním pro Al-nusrá.(opozice) pozn: Opozice měla financovat převat z krádeží a transportu ropy via Turecko. Smluvně pak pomoc splácet těžbou (pronájmem - prodejem podílů rafinerií) Jde především o saudy aby v regionu "koupili" konkurenci. Ukrajina - vtáhnout Rusko do intervence (brics) USA jsou v situaci že petrodolar oslabuje a přestává být jedinným platidlem. (kvůli tomu byl odejit Kaddáfí).Veřejně prohlásil že suroviny za zlato či eura. A pak to začlo-skončilo.
  Irán podporuje ukončení okupace Palestiny.(oslabení sankcí vůči Iránu) Izrael zuří a rozmach IS konzultuje s Ruskem. Vstup Ruska do Sýrie. Saudi řvou na US co to má znamenat? US vysílá instruktory a zbraně(vč proiletadlových.)Sestřelení ruské stíhačky. Rusko instaluje S-400.Končí přísun financí z kradené ropy. Al-nusrá brečí a snaží se o kompromis.IS vymáhá jednotu (brutálně).Turci hodili opozici přes palubu-nový problém kurdové.Dohoda o poválečném uspořádání Sýrie- enkláva kurdistán.Pravděpodobně odsouhlaseno Asadem. Nyní Turci-Rusko příkladná spolupráce.Saudi sami - výhružky uvolněním US-dluhopisů. Snaha US o vzkříšení opozice v Sýrii. Mezinárodní jednání o Sýrii(Obama nepozván) opozice nedorazila. Trump má šanci na prezidenta US. Hon na Rusko via CIA . Asange pustil kompro na Clinton´s.Asange bez internetu. Problém - Trump bez uzdy a znalostí(utajené skutečnosti) = umožnění vstupu koše měn pro zahr.obchod.= problém. Snížení preference(nuceně dobovolné)petrodolaru = problém x2 Čína avizovala možnost uvolnění několika tun US dluhopisů = problém x3. A tak tady dnes máme Trumpa který už asi četl pár stránek o skutečném stavu US ekonomiky a pomalu se převléká. Nicméně US radši rozputají peklo v evropě(jako koneckonců vždy v minulosti.Mimo území USA). Migrace,ruské ponorky všude,polská panika,estonská hysterie. Vesměs jde o"zaručené" informace a materiály jiných tajných služeb(čti CIA). Obvykle se souběžně a nezávisle připravují 2 až 3 scénáře jak konfliktem či katastrofou umožnit použití síly k zastrašení potenciálních uprchlíků od petrodolarového a tím i dolarového impéria.(je v tom až moc peněz než aby se to posralo)
  To jsou pouze fakta bez fantazie konspirátorů.
  a moje úvaha na závěr: bude to stát za hovno.

  OdpovědětVymazat