Reklama

neděle 22. ledna 2017

„Pražská kavárna“ opět šířila nenávist, tentokrát na Václaváku proti Trumpovi

Jaromír Petřík
22. 1. 2017    
jaromirpetrik
 „Jsme úplně obyčejní občané, kteří jsou znepokojeni tím, co se děje všude po světě, že vyhrávají volby lidé jako je Donald Trump, kteří šíří rétoriku nenávisti.“ Podobná slova zaznívala na Václavském náměstí, kde protestovala skupina odpůrců nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. ZDE
Je zajímavé, že nejvíce slov o nenávisti zní z úst těch, kteří sami nenávist nejvíce rozšiřují. Stačí si připomenout agresivní odpůrce našeho prezidenta Miloše Zemana, kteří kromě pískotu, červených karet či nadávek, po něm předloni 17. listopadu házeli vajíčka. Ti, kteří sami sebe označují za tzv. „elitu“, bývají nejvíce nesnášenliví vůči názorům jiných lidí.


 U nás si vysloužili přezdívku „Pražská kavárna“.Ironií však je, že z šíření nenávisti vždy obviňují protistranu, tedy ty, kteří se chovají slušně. Velkou podporu mají u evropských politiků, kteří se předháněli v obviňování ruského prezidenta Putina, že ovlivnil americké volby ve prospěch Donalda Trumpa. 

Mne by jen zajímalo, jak asi mohl Vladimír Putin mínění amerických občanů ovlivnit. Nikde jsem neslyšel, že by k americkým občanům provolával výzvy k nezvolení Hillary Clintonové. Zato západní politikové a západní mainstreamová média tupili a pomlouvali Donalda Trumpa, jak jen mohli. Tedy sami prováděli to, z čeho obviňovali Vladimíra Putina. http://zpravy.idnes.cz/usa-francie-donald-trump-fran-ois-hollande-evropska-unie-nato-ptu-/zahranicni.aspx?c=A170116_210034_zahranicni_ferMédia zastupující naši Pražskou kavárnu se též vydatně činila: http://tn.nova.cz/clanek/trump-sklizi-tvrdou-kritiku-na-zaznamu-oplzle-urazel-zeny.html

Inaugurační projev Donalda Trumpa jsem si poslechl.Nemohu si pomoci, ale v jeho projevu jsem neslyšel žádnou nenávist, ani cokoliv odsouzeníhodného. To, že vyzdvihoval Ameriku a hájil zájmy Ameriky je snad projevem nenávisti?

Takto se snad chová opravdový vlastenec a ne nepřítel všeho lidstva. Takže sami organizátoři protestů proti Donaldu Trumpovi dělají to, z čehož jej obviňují, což dokládají podobně úderné titulky článků: https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/cepice-na-cepici-lide-v-metropolich-po-celem-svete-protestuji-proti-trumpovi-a-za-zenska-prava-12264
Britský list Guardian Trumpův projev označil za vyhlášení politické války. http://zpravy.idnes.cz/donald-trump-inaugurace-projev-reakce-tisku-evropa-rusko-pml-/zahranicni.aspx?c=A170121_110312_zahranicni_fer 
Jsem zvědavý, kam až toto běsnění šiřitelů jediné pravdy dojde. Dějiny opakovaně prokázaly, že k ničemu dobrému.

117 komentářů :

 1. Je to divne, co je na svete debilu. Je jich vic a vic. A vetsinou jsou to belosi. Bilych je 800.000. Zvlastni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně jde o bělochy "penězoměnce" (podle Kristovy terminologie, který je vyhnal z chrámu) a jimi placené prostitutky a prostituty včetně tzv. "demokratických" médií.

   Smazat
  2. prvni cesta vede trumfa do usraele aby tam prohlasil ich bin jude bez toho by nikdy nebyl americkym presidentem jako by nebyl milouš vovar našim

   Smazat
 2. Bohužel je to lidský odpad, který šíří nenávist proti všem co není podle jejich chuti. Sociologové tvrdí, že v rámci lidské populace je jich cca 10-15% Nepovedení jedinci se však vyskytují i v říši zvířat, hmyzu....prostě musíme s tím počítač a ne se divit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Počítat je málo! V brzké době bude třeba se s nimi rázně a tvrdě vypořádat. Pozavírat, případně naházet do Vltavy a nenechat vyplavat! A ono se to tady rychle vyčasí...

   Smazat
  2. V říši zvířat, hmyzu apod. jsou nepovedení jedinci obvykle fyzicky likvidováni, a to jak vývojem, tak jedinci vlastního i nevlastního druhu.

   Smazat
  3. 23:20
   Brilantní ukázka hospodského biologismu. Máte na skladě ještě jinou podobnou moudrost, NEPOVEDENÝ JEDINČE ?

   Smazat
 3. AT SE HAVLISTICKA PRASATA NEOTIRAJ O TRUMPA, AT DRZEJ HUBU A ZALEZOU DO KANALU, kavarenska vlastizradna havelska prasata

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se mezi deseti a půl miliony Čechů nalezne cca 400000 "nepřizpůsobivých, něco samovyvolených, a jejich kříženců... a jenom cca 200 ŠLEMILŮ osluje a hýká na pražském náměstí proti volbě presidenta USA kdesi za Vekou louží... není to s inteligencí Českého národa zlé. V každém národě se vyskytuje určité procento namyšlených blbů a důležitých primitivů... často honorovanými z Jidášových a Sorosových zdrojů. V zemi, kde mohou být vojensky nevzdělané modré knížky opakovaně ministrem války; dokonce s kvalifikací průměrné komediantské šmíry...

   Smazat
  2. pro 13:27
   ta komediantská šmíra se sama do úřadu nedostala dostal ji tam ten blbec kobliha.
   PROSÍM PAMATUJTE SI TO PŔI VOLBÁCH!!!!!!
   Volte stranu která prosazuje přímou volbu a odvolatelnost politiků.
   Václav

   Smazat
  3. 14:49
   Takže Piráty, Zelené nebo komunisty. Jasný, Vendo!

   Smazat
  4. Hlavně ne Zelené, Ježíši..

   Smazat
  5. 15:11
   Takže Cibulku nebo klidnou sílu?

   Smazat
  6. 16:32
   Volit Okamuru může jen začátečník - nebo hodně hloupý recidivista. Ale jen si to dejte, pane, chybami člověk roste.

   Smazat
  7. Pro 14:52
   Říká se blbce nakopni, ale tobě byto nepomohlo. Jo Vendu si odpusť husy jsem s tebou nepásl.
   Václav

   Smazat
  8. anonym16.32 musí být nejvyšší člověk u nás.Jinak se u nás říká cyp jak hřib.

   Smazat
 4. To máte tak. Doma se onen křikloun neuplatní, potřebuje cestovat. Například nějaká nadace. V Africe se stará i desítky černoušků, přičemž finance, které vykazuje, nejsou stejné v cílové zemi jako ve výchozí zemi. Ceny jsou diametrálně různé. No a pak umělci. Doma se nemůže nikdy uplatnit, ovšem tu mazaninu třeba prodá v zahraničí za pár šupů, jelikož žije v ČR, je to výdělek.
  To jen tak naokraj, pak je tu škola, bez zápočtu ji dotyčný nedodělá, mezi učitelem a studentem jsou až intimní vztahy, které se navenek neventilují. Za vším hledej peníze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden co si rika herec dal svy manzelce po rozvodu majetek a penize 165 milionu !!! /J.Depp/.
   Chtel jsem jenom poukazat na jednu skutecnou zalezitost.
   Tak treba krestanstvi, jeho fanantismus od sameho zacatku,vrazedne inkvizice, jezuiti a jini vrazi, zotroceni a vydirani vsech tehdejsiho sveta az dodnes , vrazdy , masakry katolicke valky a v dusledku protireformace....Vyloupeni take CR dnes...Vatikanem...po staleti...
   Talmudismus,fanaticky zionismus, judaismus, neoconismus, Marxova zuriva nenavist proti slovanum, a az toho vzesly jako reakce fanaticky antisemitismus a antirasimsus./..a take fasismus a nacismus./.Protestantismus a zase valky a nasili....
   .Dale socialismus a komunismus,. Marxismus, Leninismus, Stalinismus,Trockismus .....
   Islamismus,fanaticky zurivy ,dobyvacny, ideologicky masakrujici vsechny terorismus , a taky nekonecne po staleti masakry a popravy..
   Pramenici skoro porad z toho , ze nekdo nekde neco rekl...
   Tohle vsechno i strasny dusledky muzeme vzdy vystopovat na Stredni Vychod do mensi oblasti nekolika kilometru /ctverecnich./...
   A proc se to vzdycky rozsiri , tohle neuveritelny silenstvi a VZDYCKY do celyho sveta a....????

   Smazat
  2. No, samozřejmě, že nic není tak horké, ovšem i arcibiskupa dostina rakovina a Bůh mu je prdlajz platný. Co se týče ideologie byl bych opatrný. Peníze jsou v podstatě za vším, ovšem přecejenom existuje něco jako vrozená vada, či vloha, ta rozhoduje taky. Někdo se cítí nadřazen, či povolán, jiný poškozený. Žvanit se dá o všem. Nakonec ale rozhoduje život a odkaz konkrétní osoby. Tedy ani biblické ono mnoho povolaných, málo vyvolených, zadleka nemusí platit.

   Smazat
 5. Podivné, po 26 letech od "sametové revoluce" se opět najdou "dobrovolní aktivisti", kteří demonstrují proti vládě USA a prokazují tak svou soudržnost se svými soudruhy na celém světě...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byli to (někteří) Američané žijící v Praze. Zajímavé je, že takové demonstrace se konaly i v jiných evropských městech a někdo to musel takto zorganizovat a koordinovat.Měli by raději jet zpět domů, když chtějí něco ovlivnit, výkřiky v Praze toho moc nezmění.

   Smazat
  2. Tyto demonstrace jsou řízeny podporovateli Klanu Clintnových a globalisty,placeni Sorosem.Musím se strašně smát,jak ti mladí demonstrují za práva žen ,jsou proti Trampovi,který teprve teď sednul na sesli,ale hlavně ty naše paka jsou proti Trampovi,aniž by věděli proč.Asi mají pocit si ho přivlastnit a myslet si,že české vypatlané mozky jsou pro Trampa nebezpečné.Nejenom že se ztrapnili před národem,ale i sami před sebou.

   Smazat
 6. Rozdíl je však v tom, že nyní nejde o rudé soudruhy, ale většinově o soudruhy stejné krve, kteří milují finanční globalisty stejné krve.

  OdpovědětSmazat
 7. Kto jsou ti havlokavarensti povaleci?Kocab,Zantovsky....a kto jeste?At se jdou obesit !

  OdpovědětSmazat
 8. Omezení pitomci kterých je dost, z řad normálních lidí přebírají stupiditu kavárny, aby se tím zařadili mezi elitu a umenšili vlastní komplex ze své nedostatečnosti, což je podporováno tím, že jim poskytují mainstreamová média značný prostor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:37 Stále se opakuje mechanismus "Císařových nových šatů". Stačí dostatečně hlasitě vyhlásit, že jen chytří, schopní, vzdělaní, slušní a urození lidé mají určitý názor a všichni zamindrákovaní hlupáci rázem "vidí" i neviditelné.

   Smazat
 9. Je to s tou nenávistí zapeklitá věc.

  V odkaze, který autor nabídl, se dozvíme, že většina z 300 přítomných, byli Američané. To je tedy podle pana Petříka ta pražská kavárna?

  300 lidí "BĚSNILO"? Jak by pak autor označil půlmiliónovou demonstraci v USA? Jako teroristický útok?

  Trochu narychlo a lajdácky spíchnutý propagandistický článek. Nevadí, poptávka je velká, příznivci jako HorniDolni k jásotu a vulgárním výkřikům víc nepotřebují.

  Snad se probůh najde i hrstka Trumpových příznivců, která vyrazí do ulic, aby konečně byly i nějaké optimistické zprávy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já proti Trumpovi nic nemám, jeho inaugurační projev se mi líbil, pokud bych byl občan USA, volil bych ho. S jeho zvolením jsem spokojen, nemám potřebu vydělávat si penbíze tím, že se budu účastnit nějakých demonstrací, jako pražkokavárenská povalečská a.s.- vydělávám si vlastní hlavou a vlastníma rukama. Uživím tak své předky, i potomky. Volby v USA jsou věc občanů USA, volby v Rusku občanů Ruska, volby v ČR, občanů ČR, nějak Šóroš a kavarenská jelita mi můžou políbit prdel i s rádobyumělci z Růžovek a podobných kretenin.

   Smazat
  2. 13:41 o Trumpovi drz hubu havlisticke prase

   Smazat
  3. Kdo je proti Trumpovi je vlastizradce
   A vlastizradcum smrt

   Smazat
  4. Horni Dolni 22. ledna 2017 14:02
   Chlapečku, Clintonovou volilo o 3 milióny lidí víc. Budeš mít hodně co dělat.

   Smazat
  5. A koľko z toho bolo viacnásobné sčítanie hlasov?Koľko z toho bolo ilegálnych voličov?

   Smazat
  6. 16:51
   Ptáte se správně. Jen jste jednu otázku poměrně důležitou zapomněl položit:
   Koho ti ilegální voliči volili?

   Smazat
  7. A koľko z toho bolo viacnásobné sčítanie hlasov?Koľko z toho bolo ilegálnych voličov?

   Smazat
  8. Uvedu to na pravou míru podpora Trumpa zdola byla asi 10:1. Na mítincích Trumpa byli tisíce a na mítincích Hilary stovky občanů. Asi stejný poměr jako zdejší kavárenský morální odpad proti obyvatelstvu.

   Elity z dosud známé historie vždy zotročují dav pomoci podpory těch morálně nejslabších jedinců, které díky jejich morálce snadno uplatí. Jenže pokud dojde k zdegenerování elit (dáno protekcionalismem - nastupující generace elit si musí vybojovat pozici tím, že udělá pořádek ve společnosti, ale následující generace elit zdědí a přijde k hotovému a zůstane dětinská - jako klan u Klintonů). Nastupující elity obrátí sílu davu proti stávajícímu elitám, které vedou společnost do záhuby.

   Tato neustálá cyklická výměna zdegenerovaných elit je při současném technologickém pokroku již neudržitelná a ukazuje, že davo-elitářská společnost nemá budoucnost a je již na smetišti dějin. Nyní přichází pomalu a nenápadně spravedlivější společnost, ale je to velmi dlouhodobý proces, který viditelně začal v historii Kristus.

   Smazat
  9. Nevylo jich 300 ani 200 kusů.Bylo jich kole 150.ti*plus,mínus 30.Bylo tam hodně turistů,kteří fotili.

   Smazat
  10. 13:45 Ty blbečku,nevíš proč?Copak je Tramp náš prezident?My nemáme důvod se zesměšňovat před světem a vykřikovat hesla jako vy ,Sorosovy děti.Zdravím všechny vypatlance,AŤ ŽIJE TRAMP a všichni lidé dobré vůle.

   Smazat
  11. Mensina cim mensi, tim vice musi mit ucast ve vlade nade vsema...Jen pokracovani toho co bylo...
   Ta mensina pak na svoji obranu pouziva masy sluhu-uredniku. Obzvlaste se rozmnozili nenapadne po 9/11.
   Tak treba CIA ma okolo 28 tisic zamestnancu a furt nevi nic. Pentagon 30tisic parazitu a pres 1.200 generalu. A furt prohravaji ...
   Jedno ministerstvo v USA stoji okolo 40-60 miliard rocne...
   Jeden obstarozni starobni duchodce /spolu s dalsima/ ,ten upadek jenom dokonci.
   Trumpova vlada bude vladnout prozatimne jako Prozatimni vlada v Rusku.
   Problem je velka ztrata energie , dynamiky USA , celkova zvadlost a bezmocna zvanivost./Mimo jina nestesti/.Davy neschopnych a bezmocnych...
   To same s EU a NATO.
   Nadlidska energie a podminky jsou treba neco zmenit !!
   To maji pouze jedinci s vyjimecnymi schopnostmi.
   USA se velmi vycerpali vitezstvim ve Studene Valce , bojem proti antikomunismu a ted antirusismu/uz neni nic na boj s teroristy/, coz obnaselo nejen vyhozene triliony ,ale velke a zmarene usili ....a vysledek ?
   Rusko se zregenerovalo , pomoci novych a energickych a nejakym osudovym mechanizmem dodanych jednotlivcu...
   Sportovci tomu rikaj "hrabnout si na dno " kdy se pak odrazi od toho dna aby pokracovali s novou energii v soutezi...
   Kontrast USA a EU nemuze byt vetsi.Svet je predhani.
   Rozpad obou je nedaleko...a nevyhnutelny...
   Mensi zlo volene v USA pak neni resenim , jen docasnou ulevou..od ideologickych obamistu-lutheruneocons a pod..
   Falesny nadeje pak nezbavi nikoho a neodstrani vysavani mnozicich se a nenasytnych parasitu , reformy nic nevyresi ani neni nikdo , kdo by je prosadil.
   Uplny krach a zacit znovu je jedine reseni co je ceka a nemine...
   Vzdalenost mezi Ruskem se neda preklenout. Pripadne dohody se nebudou dodrzovat ze strany USA.
   Dnesni nestabilita jen ukazuje co kvasi pod povrchem , vlada terorizuje a teroristi napodobuji vladu svymi protesty nicenim !!
   Dnesek je pro ne utrpne cekani konce...

   Smazat
  12. Dotaz na radio Jerevan.Proc se protestovalo proti Trumpovi ?
   Odpoved : Nespravne kandidoval V USA.
   Dotaz na radio Jerevan "Proc se protestuje dnes "?. Ponevadz probehla jeho inaugurace. /Uvedeni do funkce US presidenta.
   Dotaz na radio jerevan:; Proc se porad protestuje proti p. Trumpovi? Kdyz ve skutecnosti ...
   Kdo siri rasismus, fasismus , nenavist jsou AMERICKA MEDIA , bez nich by Trump nebyl ani videt an slyset !!!

   Smazat
 10. Racionálně uvažujícím lidem, jako i Jaromíru Petříkovi, nejde narozum, že nejvíce slov o nenávisti zaznívá z úst těch, kteří sami nejvíce nenávist šíří. Ale to vždycky byla a je přece známá metoda těch, kteří se na pozadí krásných hesel o "lidských právech" či o multikulturalismu, o různých těch arabských jarech a barevných revolucích vždy snažili rozvrátit stabilitu a vytvářet chaos do míst, kam směřoval zájem nadnárodních korporací šéfujících odcházející administrativě USA. Bude jistě zajímavé jak se s tím DJT a jeho vláda, a třeba i takový "stát ve státě" jako CIA dokáže vyrovnat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, zmetkům zvoní hrana a neřeká je nic pěkného, tak v posledním tažení hýkaj. Každej soudenj člověk je má u prdele. Dobroserský darmožrouty.

   Smazat
 11. Panove, protesty proti nasemu presidentu Trumpovi NEJSOU spontalni, ale placene a organizovane.

  Podrzte se stolu ! Hillary se zacina stavet proti nim, protoze ji Trump vzal na milost a rekl ji nejaky komliment -
  takze protesty ustanou v ocekavani prebendy. Take dochazi penize. Soros ztratil 1/3 finnacniho portofilia...

  Co se tyce voleb, ktere jsem intenzivne prozival. Ten kdo tvrdi, ze nas ovlivnil president Putin, je idiot.
  Vyridte to laskave vasim autoritam.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22.ledna 2017 14:22
   Jen jestli ty si zase "spontalne" nevymýšlíš, jako tak často!

   Smazat
  2. Ale stejne by Hilary mela masirovat do vezeni
   A protesty co predvadi kavarna jsou smesne, zabari

   Smazat
  3. 14:31 tahni havloprase

   Smazat
  4. Horni Dolni 22. ledna 2017 14:35
   Hele, tady něco poštěkává !
   Zalez do boudy !

   Smazat
 12. Ta NENAVIST proti vsem slusne diskutujicim od prazske kavarny, proti nam, ktera prosazuje zvoje zrudy na pozice vlivu je OBROVSKA.
  Nikdy to nesmite zapomenout.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, jsou už nějaké informace, jak dopadla včerejší návštěva Trumpa v ústředí CIA?

   Smazat
  2. 14:25
   Jak jsi na tom s nenávistí ty, to tu zřetelně předvádíš dnem i nocí. Na to nesmíš zapomenout.

   Smazat
  3. 14:32 drz hubu, vtirave havloprase

   Smazat
  4. Anonymní22. ledna 2017 14:31

   Donald Trump delivered a rambling, boastful speech on Saturday in front of CIA staffers in an attempt to win over support in the intelligence community.

   Trump hinted at using unlawful interrogation methods against terrorism suspects, complained about the way media outlets covered his inauguration crowds, and did his best to convince the CIA that he’s behind the intelligence agency “1,000%.

   "There is nobody that feels stronger about the Intelligence Community and the CIA than Donald Trump," he said, appearing fawn over his audience. "I am so behind you. You're going to get so much backing."

   Takže:
   nadosmrti dobrý, jasný kámo?

   Smazat
  5. 14:31 no tak ze jim Trump zvednul mandle

   Smazat
  6. Horni Dolni 22.ledna 2017 14:38
   Ratlíčku, co to tu meleš?

   Smazat
 13. V Praze demonstrace proti Trumpovi. Nechápu co s tím má ČR, Praha nebo Václavské náměstí společného? Pochopil bych kdyby to bylo v Praze před ambasádou USA. Takto je vidět, že je to demonstrace lidí zaplacených, totálně ovlivnitelnich atd. Demonstranti zaleťte si do USA a zde nám dejte pokoj. Chudák Chocholoušek ten bude zavalen pacienty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:41 Demonstranti v Praze slouží jen jako munice pro mainstreamová mědia proti Trumpovi. Ta nápadná shoda scénářů a slovníku bojovníků proti Trumpovi a Zemanovi je ale opravdu zarážející. Stejně jako hloupost jejich argumentů. Chtěl bych je vidět, kdyby svá tvrzení měli obhájit v konfrontaci s Trumpovým inaguračním projevem. Pokud s ním nesouhlasí, tak rozhodně nebojují za zájmy "lidu" USA. Ale to přiznat nemůžou, protože by se ihned ukázalo, čí zájmy hájí.

   Smazat
  2. Anonymní 22.ledna 2017 14:53
   Bože, jaká zarážející naivita!
   Není pak divu, že vyhrává Babiš.

   Smazat
  3. Jsou to "jen" užiteční idioti. Vlastní životy je nebaví... Lidské utěrky na boty mocných

   Smazat
 14. Registrujte je, a pamatujte si je, protoze kdyby vyhrali oni, tak skoncite zivot v GULAGU a nebo se stanete obeti kriminality od kozomrdu z Afriky.

  Zminena kavarenska havet je tak drza, ze se zacina domahat i umlceni nicka Horni Dolni, honolula a dokonce i Robertse, ktereho zna cela Amerika.
  Kdyz se jim to hodi, tak zapomenou na americkou Constituci.

  Oni i kdyz nekdy vi, co se v Americe deje, tak to neuverejni, kdyz se jim to nehodi, a kdyz to reknu ja, tak me zjebou, ze to oni vedeli predem.

  Protoze maji vse ze zdroju, ktere plati Soros, tak stejne vi pouze prezvykany extrement.
  V pripade ze je nezbavite vlivu a neposlete na pracak, tak vam bude denne hure a hure.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22.ledna 2017 14:39
   Co to zase žvaníš, chudinko?

   Smazat
  2. Anonymní 22.ledna 2017 14:39
   "Registrujte je, a pamatujte si je..."
   Je vidět, žes byl před svým útěkem u pomocné stráže VB. Jo, co se v mládí naučíš.....

   Smazat
  3. Picu na pracak Honolulu! Tam budou mit vic casu a budou vymyslet ptakoviny a skodit a nasirat lid. rovnou do drevenyho spacaku a pod zem aby je nebylo slyset. A snad i za ziva .-)

   Smazat
  4. 14:59+14:42+15:02 "Prd - prd - prrrd". Nějak ti povolují svěrače. Co takhle dát sem něco z hlavy a ne z opačného konce těla?

   Smazat
 15. Trump globalistům z "Bilderbergu" samozřejmě vadí, neb jim jde o jejich nekontrolovatelné zisky. Přitom Trump n e n í žádný socialista, a bysnysmen, který chce obchodovat a nikoliv zptročovat vývozem prohnilé, americké demokracie ala "barevné tevoluce". To se pár amíkům v Praze a havloidům samozřejmě nelíbí.
  Trumpa bude možné hodnoti až za cca 90dnů vládnutí, kdy odhalí o co mu vlastně půjde. Pro Evropu a naši pidi tepubliku jde především. Samozřejmě, že jde o uvolnění mezinárodního napětí zavánějícáho světovým konfliktem. Co bude činit na domácím kolbišti je mně osobně šuma fuk.

  OdpovědětSmazat
 16. 14:31... direktor CIA , nemuze byt vyhozen tak snadno, jako bude 80 % lidi obamovi administrace. On ma pracovni smlouvu, ktera vyprsi za rok.

  Bude to zarizeno tak, ze odejde sam. Tato organizace je rozdelena na frakce a ktera z nich to vyhra, zatim nevi, ani ona sama...

  Obdobna situace je v FBI, v ktere jejich direktorovi vyprsi smlouva za 10 let, coz je nepripustne pro agenty nizsiho stupne..

  President Trump je vyborny strateg a svoji opozici rozdeluje tim, ze jednu cast bere na milost a tim mezi nimi vznika nejednotnost.

  Panove, jedna vec vsak udivila i me, presto ze sleduji kdo je kdo.
  LAURA INGRAHAM (Press Secretary) byla nahrazena namornim dustojnikem, jmenuje se SEAN SPICER. On nejenze je Press Secretary , ale ma i funkci Communications Director.

  V jeho prvnim projevu zjebal medialni presstituti a oznacil je za lhare. (Jak Laura, tak Sean jsou Katolici.)

  Dalsi veci, ktere se staly bylo ruseni obamova zdravotnictvi a novy zakon ohledne nemovitosti, ale to nema s Ceskem nic spolecneho. Na Ameriku to vsak ma dopad velky a lide o tom mluvi vsude.

  Co se tyce Ruska , tak se budou vzajemne tolerovat.
  Co se tyce Ceska, tak president Zeman udelal pro vasi republiku hodnotny kus prace.
  Nakopte prdel vsem, kteri ho neustale urzeji, protoze Cesko je na tom ted dobre jak s Cinou, tak s Ruskem a stejne s Amerikou.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 17. 15:02.. Nikdy jsem u pomocne straze v Cesku nebyl, ty
  IDIOTE ! Pomoci americke polici jsem ochoten kdykoli i kdyby nme vzbudila ve 3 hod. rano, protoze nemovitosti jdou silne nahoru.
  Ty tomu stejne nerozumis. Nerozumis zonam v okrese.
  VOLE kvuli lidem jako jsem ja, pitomci jako jsi ty bohatnou.

  14:42.. Ty nezvanis vubec. Ty jen stekas. Kdyz nemas proti argumet NEDOMRDKU , tak zavri hubu !

  Povazuji to za obrovskou chybu minulosti, byt slusny k prasatum vaseho druhu.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22.ledna 2017 15:21
   Tak o ni tě ani k PS VB nevzali? To je ale smutné. Teď už chápu, proč jsi takový ukřivděný. Ještě, že máš aspoň toho pejska.

   Smazat
 18. Protesty, ktere se deji nemaji v sobe logiku.
  Protestujci nici popelnice, vykladni skrine a auta.

  Oni protestuji tim, ze nici veci denni potreby, ktere nemaji politicky symbol.

  Policajti je pokropi peprem a protestujici, poloslepy a uslzeni utikaji kamkoliv to jde - a policati se jim smeji.

  To je estrada , cirkus, ktery ma v sobe prvky grotesky.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22.ledna 2017 15:33
   Ty ženské včera ve Washingtonu ničily popelnice? Kde jste na to přišel? Jestli každá zničila aspoň jednu, bude se vaše metropole topit v odpadcích.

   Smazat
  2. 15:36 Vysvětli nám prosím, za co vlastně demonstrovaly? Postřehl jsem jen právo na potraty, ale o tom Trump nikdy nemluvil. Tak ZA CO?

   Smazat
 19. Divné. Vždycky jsem si říkal, že základním stavebním kamenem demokracie je, že se demokratická menšina dobrovolně podřídí názoru demokratické většiny. A dnes nám skupina lidí, která je v evidentní menšině o sobě tvrdí, že právě oni jsou ti nejlepšími a skutečně jedinými demokraty a přitom odmítají přijmout vůli většiny.
  Logicky mi z toho vychází, že ona skupina nejsou žádní demokraté, ale zastánci totalitního vnucování svých názorů většině, nebo jsme nikdy žádnou demokracii neměli. Že je to jenom způsob vnucování vylhaných názorů davům a jejich prostřednictvím ohýbat jejich názor na svět kolem nich.
  Ať si každý vybere.

  OdpovědětSmazat
 20. 15:26...Pises detinske chujoviny. Nemas neco lepsiho ty osudem osizena zrudo ?

  Vsichni vi nedomrdku, ze jsem sel pres draty illegalne. NIKDY jsem nepatril k privilegovanym ZMRDUM novotneho administrace.

  Kdezto vy, prazska kavarno, jste prisluhovali a sli, jak z Nacisty, tak Komunisty. Vy pujdete i s UFOuny, kdyz z toho budete mit nejake inferiorni koryto.
  Bude vam tezko casem, protoze v dobe computru si vas lide najdou.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22.ledna 2017 15:43
   Kecáš a lžeš!
   Všichni vědí, že tě do Afriky poslali estébáci. Zachovaly se i tebou podepsané stvrzenky na kapesné, které ti ze začátku platili.

   Smazat
  2. Víš co se říká o Češích? Že kdyby nám měli od zítřka vládnout Číňané, budou mít všichni přes noc šikmé oči a na hlavě copánek.
   Bohužel, rovných je v Čechách opravdu menšina.

   Smazat
  3. 15:52
   Tak tak. I Varel Frištenský běhalpo čtyřech.

   Smazat
 21. 15:36, zase mas nedostatecne informace.
  Najdi si videa OSLE ! Kdyz ti je strcim pred tvuj ucpany frnak, tak budu odsouzen za to, ze to neni nove, ale nekolik hodin stare...

  Vy Prazska kavarno, jste uplne NEMOZNI V tom - neco najit a vycucht. Kdyz se vam to nekdy podari, tak pro vrozenou tupost, tomu stejne nerozumite.

  Jste idealni pracovni skupina na zametani ulic a sber vykalu po psech. Na vic nemate..
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. osel HONOLULU 15:54
   Těšíš se marně. Po svém ratlíkovi HorniDolni si výkaly budeš sbírat sám.

   Smazat
  2. Pan HONOLULU je svůj, protože má vizi, což Ty poháněči oslů (15:58), nemůžeš pochopit.
   Ani já nemohu pochopit, že echtovní pravičáci pláčí ned nezvolením levicvé demokratky a nenávidí echtovního kapitalistu. Obdivuji pana Honolulu, že ho
   neotráví zdejší chytrolíni a je neustále v kontaktu. Asi nostalgie po staré domovině. Protože je asi stejný ročník co já (70 a více) a mám pro jeho názory určitou slabost(ne vždy souhlasnou) přeji mu hodně zdraví na floridském slunci. V.J.Horák

   Smazat
  3. 16:20 V.J.Horák
   Co je, proboha, na H.C. levicového? Snad to, že podporuje vojenské agrese USA ve světě?

   Nevidíte Vy svět trošku zjednodušeně? Nic ve zlém, ale to by vysvětlovalo Váš obdiv pro to popletené exhibicionistické trdlo spíš, než věková shoda.

   Smazat
 22. 15:48...Bla, bla, bla..To by v te dobe zkrachovalo ceske socialisticke ministerstvo finnaci.
  V te dobe jeden jihoafricky RAND bylo US $ 2:90, coz bylo 38 Shillinku rakouskych. Ja dostaval vetsi plat nez americky inzenyr, protoze jsem pracoval v nejnebezpecnejsi prostredi na svete a druhy plat mi sel do NEDBANK v JHB... Cesi smrdeli korunou. I kdyby me chteli, tak by se jim to nevypatilo.
  Pracoval jsem pro slavu jihoafricke vlady a byl jsem jeji verny stoupenec. Byli to fain lide.

  Od CSSR jsem nemel nic, nez bolehlav, pred utekem.
  Za tyden jsem si na CSSR ani nevzpomel.
  Pises blbyny. Nikdy jsem zadneho Stb nevidel a dost dobre nerozumim, co ta organizace representovala.
  Kdyz se jim vse podelalo pod rukami v 89 (diky BOHU), tak to bylo poprve, co jsme o ni mluvili.

  Nesmis si myslet blbecku, ze Cesko je stredem sveta.
  90 % lidi na svete, Cesko nevnima.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 23. Pane Horak 16:20, to neni NOSTALGIE t.j. boj o nasmerovani Evropy ! Aby nedopadla jako JAR, Rhodesie a dalsi.
  Aby Praha a Viden nedopadla jako Johannesburg...

  V Cesku jsem byl na vylete , ale vim , ze tam nepatrim, protoze tam zacnu mit deprese.
  Jednou jsem tam vydrzel 17 dni, coz byl rekord.

  Nerozumim mysleni lidi. Citim se lepe ve Vidni - tak sednu na vlak a jedu tam.
  Uz to bude 50 let co prisel Breznev. Je dobre, ze jsem utekl. Obohatilo me to po vsech strankach.

  Zde jde ted o to, aby globaliste nevyhrali, nebo bude konec s nasi bilou rasou a civilizaci.
  nick HONOLULU - koncim panove, budu se hadat s radosti pozdej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane HONOLULU s tou nostalgií to byl takový můj pocit i já nostalgicky vzpomínám na chvíle,které se již nikdy nevrátí. V r. 1968 jsem i já chtěl ujet do světa, ale nemohl jsem zde zanechat dvě mé blízké osoby babičku a mámu.Konec s naší rasou , nechci říkat bílou, se stejně blíží a my staří s tím nic nenaděláme a mladí ti bojují na Facebooku svou poslení bitvu. Kolik je to let co "český vyvrhel" napasal: "Lidé bděte" a já myslím, že se to netýkalo jenom politiky. Ani já nerozumím myšlení lidí, kteří svoje směřování k zániku nevidí. Také se mi Vídeň líbí V.J.Horák

   Smazat
 24. Jaromíre Petříku... včera jsem dostal ,,distanc", na Seznamu, když jsem ty Pražské odpůrce Trumpa nazval idioty. Idiotismus je oficiální psychiatrická diagnóza... omlouvám, seď to nevím z hlavy, myslím číslo diagnózy.
  Američané si v demokratických volbách zvolili demokraticky prezidenta. Je to JEJICH vůle. Nechápu proč nějaký čecháček (používám záměrně malé ,,č" někde protestuje proti JEJICH volbě).
  Jestli bude dobrý, nebo špatný... pořád to byla volba Američanů , AMERICKÉHO prezidenta! Ne naše. Jako ,,demokraté" nezkousli nezvolení zjevně geneticky (rodově) postiženého individua s čírem na hlavě.

  OdpovědětSmazat
 25. 14:37 ! Ty jsi TOTALNI NATVRDLIK ! K cemu je ti anglictina, kdyz z ni nepoznas, co je skryta politicka agenda...

  Trump rozehrava frakce v CIA, tak jako to udelal s komlimentem pro Hillary. Demonstrati jsou ted desorietovani a v CIA se prvou vzajemne.

  Proc, proboha neignorujes media placena Sorosem ?
  Proc prave z nich beres manipulativni sracky pro ceskou verejnost.
  Trump hraje na rozdil frakci a kazdy American to vi.
  Ty naivni venkovsky Hillbilly, kvuli tobe se ceske deti uci o hloupem Honzovi.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 26. Možná si někdo vzpomene na moudré čínské přísloví "nepřítelem potři nepřítele". Nyní bije "evropská kavárna" Donalda Trumpa. Není těžké si představit, kdo je jejich protivníkem. Jen tak dál a hustší kapky.

  OdpovědětSmazat
 27. Elity!? Už to povyšování jedněch nad druhé? Šlechtici, převážně cizáčtí, kteří se stavěli jak proti občanům tak panovníkovi, jsou dnes v ČT označováni také jako elita národa - nevím sice jakého. Obávám se, kdy i ČT povýší do této kategorie Henleina a K.H. Franka. Elitou českého národa byl Hus, Jiří z Poděbrad, Komenský, Havlíček, Němcová, Masaryk, Beneš a lze doufat že na lžihistorii cz. zejména o elitách "národa" na ČT občané nenaletí. Pozorně sledujte ta jména, nakolik vůbec česky zní. Určitě nám ovšem ČT vysvětlí koncovku -berg jako českou, později převzatou dop němčiny.

  OdpovědětSmazat
 28. Víte proč Havloidi a kavárenští povaleči řvou? Moc dobře vědí že kyvadlo se zastavuje a teď půjde na druhou stranu. To bude jejich konec, tak proč by si ještě trošku nezařvali a nezasmrděli, tak jim to ještě chvilku dopřejme.

  OdpovědětSmazat
 29. Stare americke prislovi !

  "In the absence of accurate & reliable information , we jump to Worse Conclusion".

  t.zn. NEDELEJTE PREDCASNE ZAVERY ! Budou ty nejhorsi !
  Dejte presidentu Trumpovi 100 dni...

  Potom teprve ohodnotte prinos pro Evropu , Ameriku a pro vas...
  Neutikam z boje, musim z domu.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 30. Bylo by dobré všechny havloidy svézt na jedno místo a zplynovat.

  OdpovědětSmazat
 31. 18:25

  A tak se nám v diskusi anonymních bojovníků proti nenávisti pomalu ale jistě začíná rýsovat řešení.
  Ještě pár dávek pervitinu...

  Kokotko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22.ledna 2017 18:29
   A tak vyhlásíme referendum o konečném řešení. Ať většina demokraticky rozhodne.
   - Je snad někdo proti? No, to ale jistě není demokrat !
   Ať žije přímá demokracie - lék na všechny neduhy !

   Smazat
  2. 18:25
   Zplynovat nebo splynovat?
   Kdo je havloid, o tom rozhodne jednočlenná komise za předsednictví HorniDolni.

   Smazat
 32. Z diskuse pod článkem v blogu Jaromíra Petříka:

  Vy jste tam byl a slyšel a viděl šířit nenávist?
  Většina účastníků byli Američané, pořadatelem byl Američan Ewan McLaren (ředitel divadla Alfred ve dvoře). - Miroslav Mudra

  Demonstrace v demokracii? Hrůza! - Jan Burda

  Jste demagog Petříku. Na tom Václaváku byli většinou cizinci a nikoliv vámi vysněná Kavárna. Píše se to hned v prvním odkazu vašeho blogu.
  Převážně Američané se sešli v centru metropole v sobotu po poledni, aby se připojili k protestům proti novému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Šlo odhadem zhruba o tři sta lidí. - Karel Šrejbr

  Za práva žen a proti Trumpovi se demonstrovalo, sta tisíce po celém světě. To těžko dokázala Pražská kavárna. - Jiří Vrabec

  OdpovědětSmazat
 33. Pane Jiri Vrabec (20:32),
  nevim o tom, ze by zenam v Americe chybela nejaka prava.
  Maji casto vysoka postaveni. Vysoky prijem a kazda z nich, ktera je hezka, udela hnupa, kazdeho z nas.

  Nevzhedne jsou prehlizeny, tak se daji na politiku.
  To, ze jim chybi pozornost je privadi ke zlosti a jsou nemravne.
  Vystrkuji na policajty jejich vnady a policajti inklinuji k panice. Nastesti jsou zde i policajtky, na ktere vnady protestujicich zen neplati...
  T.j. srandy kopec. Nejde to vsak brat vazne.
  Protesty se uklidni.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22.ledna 2017 21:37

   - To, že odpovídáte panu Vrabcovi, jehož jméno jsem jen převzal spolu s jeho komentářem, při Vaší bystrosti a pozornosti při čtení nepřekvapuje.
   - Vaše uslintané kecy taky nejsou ničím novým.

   Nešťastná země, která si za prezidenta zvolí člověka jako Donald Trump. To Vy pochopit nedokážete. Určitě ne dnes. A pochybuji, že Vám to dojde někdy v budoucnu.

   Vám stačí věřit a vyhlašovat, že statisíce lidí jdou do ulic jen proto, že jim někdo zaplatil. Samozřejmě jen ti, kteří jsou proti Trumpovi. Ti, kdo jsou pro něj, demonstrují z ušlechtilého přesvědčení. Nevidíte, jak je to směšné a ubohé?

   Smazat
 34. 23:34.. Pri mluve NESLINTAN a muj nazor je 100 x cennejsi nez Vas a Vasich podradnych menecennych hlupaku, kteri na co sahnou v horu svinstva se promeni. (viz. invaze a Afrika cela vubec.)

  Vase politicke usilovani je tak destruktivni, vsude kde mate trochu vlivu , ze Trumpovi lide vas jednou budou lovit a kopat na ulicich....

  Trump je to nejlepsi, co se mohlo stat a jeho revoluce proti vasi neschopnosti a RETARDACI nepujde zastavit.

  Prohravate vsude na svete, tak uz bezte do PRDELE ! Nikdo vas nema rad. Smirte se s tim, ze jste neschopna a neoblibena nemehla a zmizte svetu z oci...

  Kdyby jste mel svuj nick, (znacku, cislo), tak by nedochazelo k omylum.
  Cela vase ideologie je jedno OBROVSKE HOVNO, a ta s kterou prisel president Trump je nejen 100x lepsi, ale nastavuje zrcadlo IDIOTUM jako jste Vy a cela vase parta mentalne postizenych.

  Demonstrace NEJSOU SPONATALNI, ALE ORGANIZOVANE a cely svet vi kdo, za tim stoji a kolik $ je za rozbiti vykladni skrine, nebo napadeni auta.
  Jste picus z mozkem kolibrika, ale udelal jste mi dadost, ze to co pisi Cesi ctou.
  To jsem napsal ja nick HONOLULU, tak at to nikdo nesvadi na nicka Horni Dolni...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:03

   Věřím Vám, že toho hlupáka nehrajete, ale že jste opravdu takový prosťáček. Je to vlastně dojemné: projít světem a zůstat blbcem. Ale to nevadí, chudoba (ani ta duševní) přece cti netratí!

   Zase na Vás útočí ty větrné mlýny, co?
   Tak jen do nich - a nebojte se, nad Vámi se každý ustrne!

   Smazat
 35. 23:34... prohrali jste volby. Prohrali jste informacni valku. Tak v co jeste vkladate nadeji ?

  10 000 vojaku chranilo Trumpa pri prisaze ! Dalsich
  40 000 patriotu, motorkaru, hasicu, policajtu z nekolika statu a dokonce i famaru v ocekavani dalsiho Majdanu prijelo Trumpa branit. 100 000 lidi bylo ozbrojeno. (rika policie.)

  Snad si nemyslite, ze se nekdo lekne nekolika stovek blbecku, kteri nici popelnice ?
  Pojistovne to dela urcite radost.
  Nemate smysl pro realitu a jestli Vas Cesi pri volbach nevymeni, tak je svet prestane vnimat.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:20
   Tu zoufalou snahu přesvědčit sám sebe ve Vašich slovech opravdu nejde přeslechnout. Jak malej kluk, co si hraje na vojáčky...

   Vy prostě nechápete, že svět není plný lidí tak primitiv ních, jako jste Vy sám.

   Smazat
 36. 0:17... Vy jste nerekl jeden jediny proti argument !
  Protoze ho nemate ! Nalepky jsou mi lhostejne. DAM VAM JE S RADOSTI TAKE ! Prave proto, ze jsem prosel svetem, tak vim jaci jste SVINACI ! Take vim, ze je to pouze otazka casu, kdy vas svet bude resit.
  To se zase nasmeji...
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:26
   Omlouvám se, ale psychiatrickou pomoc, kterou potřebujete, Vám poskytnout nemohu.

   Smazat
 37. 0:26... To ukazaly volby, kolik lidi je na nasi strane.
  Vy diskutujete jako opozdene dite..
  Kdyz nemate protiargument, tak zavrete vasi skaredou hubu.
  Zacina to byt NUDNE.
  Koncim pro dnesek... Usnul bych pro nedostated inspirace oponovat papouskovi.
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:33
   Zrovna Vy mluvíte o papouškovi! Vy, který melete pořád dokola totéž, a nic jiného nevnímáte. Vždyť přemýšlet není o čem - na to máme velikého vůdce!

   A ty tři milióny hlasů, co dostala ta kráva Hillary navíc, to byl samozřejmě podvod. Protože podvádí VŽDYCKY ti druzí, my početní NIKDY, není-liž pravda?

   Smazat
 38. To 0:33 samozrejme bylo pro 0:20..
  Proc nemate nick ? Vy karikaturo intelektu.
  Potom se pletou cisla. (Vas uprd 0:31 je strasne ubohy a blby). Jste huboce pod moji urovni, tak bezte do hajzlu. - koncim
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 39. 0:39... Co slovo to picovina od picuse !
  Prave proto, ze umime myslet, tak vas mame plne zuby.
  nick honolulu - bye bye

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:44
   Vidím, že čísla se Vám opravdu hodně pletou -
   Ono vás je víc, že mluvíte v množném čísle? Nebo jste schizofrenik?

   Smazat
 40. Nicku!
  že tomu umanutýmu debilovi z 0:26 ,0:39 (etc) vůbec odpovídáš?!!vždyť je to blázen!
  navedenej
  vztekopuk!
  jituš (zdraví za velkou vodu)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:29
   Asi raději odpovídá debilovi, než aby usínal s pocitem, že ho všichni ignorují ("udelal jste mi dadost, ze to co pisi Cesi ctou").

   Smazat
 41. Trump uz to zazdil , kdyz neda Hillary k soudu aby se rozhodlo dle platnych zakonu, jestli je porusila , nebo ne..
  Do toho nema ,co mluvit.
  Hlavne,ze o tom douze zvanil a vyhrozoval ,div mu neupadly zubni protezy...
  Zacatek by jsme meli.

  OdpovědětSmazat
 42. 4:01... Oh, Boze, zde jsou "Einsteini". President Trump promine Hillary a Hillary se postavila proti demonstrancim. Tak, byla narusena jednota opozice. To neznamena, ze se casem Hillary nestane ulovkem Attorney General (Trey Gowdy.)

  Pozdraveni pani Prazska vlastovko....
  Napiste nekdy neco o Vidni, at se mi ulevi. Jsou ve Vidni takovy natvrdlici, jako v Prazske kavarne ?
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Posoudit trestny cin je zalezitosti soudu....a prislusnych , platnych zakonu statu...

   Smazat
 43. Taky mě iritují retardi, co neunesou zvolení někoho, s kým nesouhlasí. Od toho tu jsou přece volby.
  Osobně si myslím, že už bylo žvanění dost. Volby a demokracie obecně tu nejsou od toho, aby narcis mohl svobodně plkat, ale od toho, aby neschopná garnitura byla nahrazena schopnější.
  Ovšem v tomto prostředí se to jeví jen jako fráze. Evidentně to chce jiné mantinely. Asi by to chtělo povolit žvbanění jen v období volební kampaně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:38
   Zajímavý návrh. Klidně by mohl být od Babiše.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.