Reklama

neděle 1. ledna 2017

Prezident řekl, co chce dojednat s Trumpem, Putinem a Si Ťin-pchingem a odsoudil evropské politiky


Prezident  Miloš Zeman v rozhovoru (část)
1. 1. 2017 Parlamentní listy
Letošní Vánoce poznamenalo hned několik smutných událostí. Nejprve teroristická vražda ruského velvyslance v Turecku, těsně poté teroristický útok v Berlíně a během Vánoc tragická smrt téměř celého ruského pěveckého sboru Alexandrovci. Co k tomu všemu říci?

Víte, terorismus má dvě základní fáze. Tu první jsme v Evropě prožili před několika desítkami let, kdy v Irsku byla IRA, ve Španělsku ETA, v Německu Rote Armee Fraktion (Frakce Rudé armády, pozn. red.) a v Itálii Brigate Rosse (Rudé brigády, pozn. red.). Žádná z těchto teroristických skupin už dnes neexistuje.

Ale vznikly nové teroristické skupiny, především Islámský stát a jeho odnože jako jsou al-Káida, Tálibán a další. Tento typ terorismu je přinejmenším stejně nebezpečný, protože je nesen ideologií náboženské nenávisti. Krátce řečeno: podrobte si nevěřící buď tím, že je zotročíte, nebo tím, že je zabijete.

Našli se lidé, kteří se z letecké havárie Alexandrovců radovali. Jiní tvrdili, jako třeba aktivista spolku Evropské hodnoty Janda či europoslanec Štětina, že nezahynuly žádné nevinné babičky na vánočních trzích, ale představitelé ruské armády, která v Sýrii masivně vyvražďovala civilisty. Jaký je Váš komentář?

Nevšiml jsem si, že by Alexandrovci byli bojovou jednotkou, která by byla zapojená do jakýchkoli ozbrojených konfliktů. Jejich umění je na velmi vysoké úrovni, proto lituji jejich tragického osudu.

Teroristický útok v Berlíně těsně před Vánoci byl letos v Evropě už několikátý. Vždy ale poté slyšíme jen slova kondolence pozůstalým a slova o tom, že se nezalekneme. Pak se už nic neděje. Máme se smířit s tím, že prostě k takovým útokům bude v Evropě docházet a my s tím nic nenaděláme?

Velká část evropských politiků je prostě zbabělá a považuje za nutné kondolovat, organizovat různé manifestace a demonstrace, ale sáhnout po zbrani jim je proti srsti. Trošku mně to připomíná appeasement ze třicátých let minulého století, kdy Hitler dělal jednu provokaci za druhou a demokratické země se vždycky omezovaly jenom na protestní rezoluce.

Podobně, ne-li stejně jako Vy je vůči islámskému terorismu naladěn nastupující prezident USA Donald Trump. Rozmýšlíte už, jak s ním v dubnu ve Washingtonu budete na tohle téma chtít hovořit?

Já prosazuji dvě věci. V první fázi rezoluci proti terorismu, kterou by přijala Rada bezpečnosti OSN. Nedávno jsme o tom jednali na summitu prezidentů Visegrádské čtyřky, vyměnili jsme si dopisy s prezidentem Putinem a vím, že Rusko takovou rezoluci připravuje. Chtěl bych při své cestě do Číny požádat o podporu takové rezoluce i čínského prezidenta a samozřejmě i prezidenta Trumpa při dubnové návštěvě Washingtonu.Druhá fáze, to by asi mohlo razantní politice Donalda Trumpa vyhovovat, a to je vytvoření mezinárodních ozbrojených sborů, které by bojovaly proti islámskému terorismu, jako jednotky Organizace spojených národů.

27 komentářů :

 1. http://worldtruth.tv/illuminati-leak-current-membership-of-committee-of-300/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+ConsciousnessTv+(Consciousness+TV)

  OdpovědětSmazat
 2. navzdory věku a neuropatii, Miloš Zeman prokazuje, že je jeden z největších státníků Evropy, který včas rozpoznal smrtelné nebezpečí a neohlížel se na nikoho a nic, co by mu bránilo toho sdělit. Nyní je na čase, aby moje drahá vlast měla nejen moudrého a odvážného prezidenta, ale také moudrou a mravnou vládu. Rád bych jako místopředseda ČSNS spoluřídil to, co zdola již řídí občané, kteří vědí, co naší zemi skutečnně hrozí a kde leží naše společné cíle. Jsem strategický ředitel, který svou šanci dokázat své vědomosti a mravnost již nepustí.

  OdpovědětSmazat
 3. milosu zustan na hrade u tebe vime alespon na cem jsme

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dúfam, že si ho v Čechách zvolíte aj v záujme V4 a celej Európy. A my sa musíme časom vysporiadať s naším Kiskom a snáď aj na vášho premiéra dôjde (len aká bude náhrada???).

   Smazat
 4. Diskuse bude jak předpokládám hustá.Ten,který Putinovi věrně slouží,jde proti českým národním zájmům,vládě,EU a schvaluje provokace RF se zase jednou předvedl.Má holt politický dar s provokatěrem se bude zasazovat o rezoluci proti terorismu,který zásluhou vnitřní politiky RF jen "kvete".Tose povedlo,lepší fór už jsem dlouho neslyšel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Terorizmus prokveta hlavne dik takove pi-ci jako je makrela,Juvncker,Tusk a cely to doupe tchoru v Bruselu. A dik postoji takovych zmrdu jako ses ty zmetku vypatlanej!
   Ale ze uz jim vsem pada opona je jasny. Cim driv tim lip! Uz se na to tesim:-))))

   Smazat
  2. V žáru protiruského šílenství vylézají ze skříní havloidioti! viz 23:07

   Smazat
  3. Tvé protiruské nenávisti bez věrohodných argumentů už nikdo nevěří, místo těch tvých nenávistných keců zvedni zadek a jdi si to s tím Ruskem vyřídit sám, trapný otravo.

   Smazat
  4. jojo ten už dávno v tvý makovici kvete. Kdybys nebyl zbabělec tak už bys tady zakládal kárné prapory a ničil tu "rudohnědou" sebranku. Máš o tom ale jen mokré sny.

   Smazat
  5. No, budeš to mít těžký. Lézt Americe do řiti a při tom současně bojovat proti Trumpovi, Putinovi a všem lidem, kteří o válku nestojí. Řekni si o větší plat.

   Smazat
  6. Máš to dost těžké, nakydat takové hovadiny a ještě jim věřit. Jak se to dělá, pochlub se, Jando!

   Smazat
  7. Mužíci utekli z fronty, běželi domů, aby si rozebrali šlechtické statky. Německo chtělo z Ruska dostati obilí a potraviny a proto s takovým úsilím pracovalo na zničení Ruska, které se mu podařilo.
   Žid Lenin-Zederblum a Žid Trocký-Chaim Bronstein vydali heslo, že půda bude rozdělena mezi mužíky proletáře, kterým v Rusku říkají »bedujaki«, kdežto rolníci zámožnější, kterým na Rusku říkají »kulaki«, mají dostatek pozemků. Ale Lenin i Trocký se přepočítali. Veškeré obyvatelstvo vesnic v Rusku se spolčilo a prohlásilo, že nezná rozdílu bedujaki a kulaki. Vláda Židů v Rusku je obmezena jen tam, kam proniká moc bodáků červené gardy. Území, kam tyto červené gardy nemohou, není nám přesně známo. Dnové židovské vlády, či jak si říkají vlády sovětů, jsou sečteny. Možno, že do roka bude Rusko od krvelačných červených gard osvobozeno.
   Naděje Německa, že bude z Ruska dovážet značné zásoby obilí a potravin, selhala. V samotné jižní Rusi platí lid za kilo mouky 20 rublů. V Moskvě bude mouka daleko dražší.
   Hrozné jsou sociální poměry v Rusku. Šat i obuv jest ještě dražší než u nás v Čechách. Měli jsme v dobách míru o Rusku a ruském národě zcela jiné pojmy. To, co jsme o Rusku a jeho národě znali anebo znáti se domnívali, ukázalo se naprosto klamným.
   Ruský národ selhal, zradil sebe sama. Nyní musí cizí velmoci posílat do Ruska pomocné armády, aby Rusko bylo zbaveno židovského vladaře. Tak hluboko neklesnul ještě žádný národ, co svět světem stojí.

   Psáno 15. září 1918

   A vod tý doby to tam stojí za hovno! Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
 5. 1) Možná by se pan president, když už přichází s takovou průlomovou iniciativou, mohl nejdříve vyjádřit k platné rezoluci OSN č.49/60 z roku 1994 a jejím případným nedostatkům:
  - http://www.un.org/documents/ga/res/49/a49r060.htm
  jakož i k dodatku z roku 2006:
  - http://www.ipu.org/splz-e/unga07/counter.pdf

  2) Je ruský návrh resoluce, o kterém se Miloš Zeman zmiňuje, jiný než ten, který Rusko v OSN předložilo v září 2016?
  - https://cz.sputniknews.com/politika/201610043912052-Rusko-RB-OSN-navrh-rezoluce-boji-ideologie-terorismus/

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Vemte si kyblíčky a lopatičky a běžte si hrát, nechte dospšlé si podiskutovat.

   Smazat
  3. 9:45- další nadržená neúspěšná křivohubá vepřová tlama se ozvala! Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu. Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům! Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!

   Smazat
 7. Co rikaji tito hosi kteri slouzi kazdemu mne nezajima zd eje pravda o Khadafim a jake jsou to zrudy specielne ta svine Clinton:
  https://www.youtube.com/watch?v=nHgGKl2FVUc

  OdpovědětSmazat
 8. Prezident ČR podniká jasné kroky v prospěch občanů ČR. Ostatní, jako lidovci, ČSSD, podlézají Bruselu.

  OdpovědětSmazat
 9. Zemane, mobilizuj Ceskou armadu, obsad hranice, bude valka

  OdpovědětSmazat
 10. Prezident Zeman ... mne postupem casu presvedcil , ze jako jediny v tomto bordelu ma v hlave srovnano

  OdpovědětSmazat
 11. Nechci sýčkovat, ale bude jeden, a to velký problém.I kdyby se ti čtyři uvedení shodli na boji proti teroristům, bude těžké se shodnout na tom, KDO JE VLASTNĚ TERORISA!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Bravo! pan prezident se státnicky vyhnul pojmenovat nechutného muže jeho vlastním příjmením! To jméno vyslovují s odporem už dneska hodně početní občané naší vlasti. Jde o jméno Štětina.

  OdpovědětSmazat
 13. Zeman si očividně vypomáhá sudeťáckým pohledem - historii začíná zprostředka... Skrze prachsprostý terorismus vznikly dva státy - Izrael a Kosovo. Tomu prvnímu se daří relativně dobře (terorismus i nadále praktikuje s vysokou efektivitou), ten druhý se etabluje jako ryze kriminálnický polosvět. Není náhodou, že nad oběma subjekty drží ochrannou ruku USA...

  OdpovědětSmazat
 14. České zájmy skončily vstupem do NATO a EU. Nyní jsme protektorátem a sluhou v zájmu ZÁJMŮ USA. Naposledy kolaboranti takto posluhovali Adolfu Hitlerovi a německému nacismu. Nezdá se, že současný vládnoucí euroatlantický nacismus u nás podporuje jiná kategorie lidí než pohrobci Franků, Heydrychů, Háchů a Emanuelů Moravců a snad pár ještě sebevrahů a ovšem s nimi duchovně spjatá pražská kavárna a propagandisté humanitární genocidy národů, které nechtějí otročit na USA oligarchy, jako my.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.