Reklama

.

.

úterý 17. ledna 2017

Proč musí USA napadnout Rusko?

17. 1. 2017   (14. minut, video se slovenskými titulky)

130 komentářů :

 1. No vida, jak si lze i pomocí dluhové pasti podmaňovat svět!
  Nedivme se potom, že i my se můžeme pyšnit jedním místním laureátem prestižních mezinárodních ocenění za dělání rekordních státních dluhů a za podlamování ekonomiky. Mediální hvězdu (ex)ministra financí Kalouska. Pro ty predátory byl vskutku cenným artiklem! Liškou v kurníku. A patrně jí pro ně stále zůstává ...
  A Rusko? To je nasnadě. Má nedozírné přírodní bohatství, prakticky nemá dluhy. Je tudíž jasným kandidátem na to, aby bylo napadeno.
  Jenže!, Rusko - to není Lýbie či Grenada. Má silnou armádu a nezkorumpovaného prezidenta. A rázem je za říši "zla" s prezidentem - "diktátorem" ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doplnění videa:
   http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2015/01/zkaza-velke-tartarie-1.htm

   Vymazat
  2. Kravka Korbelova,neboli krvava Madelajne ta zidovka se o tom rozkecala jiz pred nekolika lety.Rikala ,ze Rusko je stat s velkym prirodnim bohatstvim a ze je nutne,aby se podelilo s ostatnim svetem.(tim myslela pochopitelne SSA

   Vymazat
  3. A proč USA nenapadne Kanadu, vy chytrolíne? Ta je bohatá a ještě k tomu za rohem!

   Vymazat
 2. Svině americké!!!USA - říše zla!

  OdpovědětVymazat
 3. Pět let starý materiál,možno na YouTube v češtině.Z toho marasmu se lze vyhrabat globalizací s kterou začala US Amerika s Kanadou.Ale zkuste hádat kdo je
  největší odpůrce všech novot ať třeba TTP,TTIP..Kdo by rád nahradil světovou měnu za Euro,Jüan či Zlatý Rubl,rád by funkční EU,BRICS atd.
  Dokud nebude CML jak v "Návštěvnících",tak třenicim nebude konce. Globalizace pro přežití civilizace je nezbytná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Demagogickými průkopníky budiž evropské hovnoty v čele s tebou pornojandovče :-)))

   Vymazat
  2. 15:22 skutečnost je taková, že globální svět je tady díky technologiím a možnosti se přemisťovat na Zemi docela rychle a levně. Nedá se zabránit technologickému pokroku a volnému přenosu informací.
   Musíme se s tím smířit a nějak šikovně to využít pro sebe, naši životní úroveň a musíme připravit naše děti, aby se v takovém světě vyznali lépe , než my.

   Vymazat
  3. 15:22 Globalizace ano, ale jako spolupráce, ne podmaňování druhých. To ale nikdy nebude možné, pokud značnou část světa ovládá kořistnický kapitalismus. Video v tomto vláknu to jasně dokazuje.

   Vymazat
  4. 17:24 ještě , že Tě tady máme ty rozumbrado. Poraď to prosím všem hegemonům, které známe - USA, Rusko, Čína atd.. řekni jim něco o té spolupráci , ok?

   Vymazat
  5. 17:41 Málo sleduješ kroky představitelů Ruska a Číny, kteří právě spolupráci prosazují. A co říká Trump? Proč ho korporátky tak nenávidí? Svět se mění i bez mých rad, ty brado bez rozumu.

   Vymazat
 4. Pošleme vládu tam kam patří. Nechceme válku s Ruskem.
  Dle vzoru jiných zachaňme přírodní bohatství. Strategické suroviny, uhlí voda, elektřina, spoje a další je třeba vzít z rukou cizích společností. Musí je vlastnit stát. Komedianti patři na forbínu a ne do parlamentu a vedení státu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas.
   A nevyšlo jim (zatím) u nás rabování zlata, tak mají spadeno na lithium.

   Vymazat
  2. 15:43 muisíme jen doufat,že nekdo pozbírá rozum do hrsti a že jim nevyjde ani to lithium.

   Vymazat
 5. ANO patří do do kvízu : a) AN0
  b) NE
  Václav

  OdpovědětVymazat
 6. Něco na tom asi bude!!! Proč jinak by tak zdatně pravicové vlády u nás privatyzovaly a následně zadlužovaly republiku až je dluh v současnosti nesplatitelný a pěkně nám utěšeně roste na úrocích. Páně Kalous by určitě věděl kolik miliardiček jde ročně na tzv. dluhovou správu a jak pěkně tato suma ročně roste a kam penízky odtékají, když byl takový geniální ministr financí. Ne náhodou jsou prodlužené veškeré tzv. demokratické země, ale i nahé zadky jako Albánie, Kosovo, Pobaltí a Ukrajina, Řecko, Kypr. Léčba je všude stejná a i vládnoucí parazité jsou všude stejní. Stačí porovnat frau a Sralbotku, Trispase nebo Holandíka, Junkerse. A Černoušek v USA nebyl vyjímkou, tam se sekera také dobře zaťala 25 bilionů po našem nebo 25 trilionů po uesácku a v dolárcích to je dílo, to se povedlo. To nezaplatí ani všechny jejich kolonie dohromady a že se Rusnok s ČNB hodně snaží. To je ekonomický zázrak! Pánečku a ten vyfábulovaný růst na reálné úrovni matematické chyby. Hlavně, že máme správně zahnuté banány a skvělou náhraždu čokolády palmovým olejem, dobře nakřehčené maso slanou vodou a podobné ňamky ve všem jako za války. A ty úžasné výrobky na jedno použití z Polska, Itálie, Rumunska a nejlevnější brak z Číny prodávaný za kvalitku a cenu pořádného zboží. Jó to je ekonomický zázrak, když to občan platí. A nakonec perlička demokracie jako kotlová kontrola čím topíš občane? Nečoudíš? To že tudy projedou tisíce přeložených traků denně to je košer, ti to platí. Ti čoudit zdravou naftičku mohou. Ty občane zaplať rozmlácené dálnice a silnice. A občane, ne že si budeš myslet něco jiného než ti nařídíme a předžvejká ČT nebo NOVA. To demokraticky zavedeme cenzůru, ale nazveme to honosně a pozitivně. A jestli máš občane vztek, tak za všechno přeci může zlej Rusák a bolševík co už tady 27 let není, ale nevadí oni i tak za všechno mohou. Jó a že umrzají našinci bezdomovci? Nevadí, hlavně že je přivandrovalým negrům a muslimákům teploučko a mají co papat a jak se množit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:46 Dluh sám o sobě není špatný, pokud jsou půjčené peníze investovány do výstavby něčeho, co přináší zisk. Jenže u nás zmizely "neznámo kam" jak půjčené peníze, tak peníze získané privatizací. Zůstal jenom dluh, státní majetek je pryč. Máme pár miliardářů, klíčová odvětví vlastní cizinci a to je vše. Kolonie jak z učebnice.

   Vymazat
  2. Dluh sám o sobě je špatný, pokud jeho výše je taková, že už nebude možné jej nikdy splatit.

   Vymazat
 7. Takhle se prosazuje demokratůra ve jménu USSA. A jak říkají mafiáni v(CIA),každý(politik) má svou cenu a když ne, tak je mrtvý.Teď otázka:má vůbec cenu chodit k volbám?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odpověď: nikoliv, kámoši se v Davosu domluví i bez voleb.

   Vymazat
 8. Válka s Ruskem je pro USA naprosto nezbytná, aby se dolarová pyramida udržela ještě dalších pár let (podle některých ekonomů nejméně celou dekádu). Pouze nerostné bohatsví Ruska, které se dostane to těch "správných" rukou, je tou poslední nadějí, jak udržet americkou životní úroveň. Předtím je samozřejmě nezbytné přerušit ekonomické vazby Ruska s EU a s Čínou, se kterými by se jinak USA musely dělit o kořist. V případě EU je to snadné, stačilo přikázat dvěma loutkám v těchto zemích. V případě Číny se to zatím nedaří, ale ta se zatím nestíhá dostatečně vyzbrojit. Demokratizující útok (když se jaksi nedaří zorganizovat v Rusku majdan alá Ukrajina) armád NATO vše vyřeší.

  OdpovědětVymazat
 9. Jenže to vypadá, že si jako ten zlej Rus nechce nasrat do gatí a myslí si, že bude bojovat, bránit se. Nejen že se nechce dělit o své zdroje a území, on si nechce nechat demokraticky vládnout po našem, tedy uesácky. To by pak ta pyramídička dolárků a celá světová říše mohla být v prdelce. No to takhle nejde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko je zemí s relativně řídkou hustotou osídlení. Jeho půda je úrodnější, než jakákoliv jiná. Nabízí ty nejpříhodnější podmínky pro pěstování všech druhů obilovin, ovoce a rostlin. Rusko má ohromné pastviny a téměř nevyčerpatelné lesy. Má ty nejbohatší naleziště zlata, stříbra, platiny, železné rudy, mědi, niklu, manganu a všech ostatních kovů, nemluvě o ropě a zemním plynu. Nebýt despotismu carů a zoufalé nevhodnosti komunistického systému, tak se ruská populace mohla již dlouho těšit z té nejvyšší životní úrovně na světě. Není to nedostatek přírodních zdrojů, co tlačí Rusko k dobyvačné expanzi.
   Od doby invaze Mongolů lidstvo nečelilo tak odhodlané a naprosté aspiraci na neomezenou světovou nadvládu. V každé zemi ruští emisaři a komunistické páté kolony fanaticky pracovali na „připojení“ k sovětskému bloku, ale u Varšavy je zastavili Poláci! Naštěstí pro nás ....To Nataszka je zastavila! Nataszka Urbańska se svým kuláskem! - https://www.youtube.com/watch?v=l6Qk9vqCIt0

   Vymazat
 10. Zadlužené Česko také vesele přispívá do kasičky potřebných. V roce 2002 šlo na západ 20 miliard, ale v r. 2012 to už byl desetinásobek - 200 miliard. Poslední oficiálně zveřejněná cifra byla za r, 2013, kdy to bylo 315 miliard korun. To je ten princip solidarity s bohatými v praxi. Neviděl někdo z vás čísla za rok 2014 a 2015, či odhad za r. 2016? Doufám, že jsme se zase třeskutě zlepšili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. v Česku ani prachy stejně k ničemu nejsou, když už tu něco zůstane, musej se za to stavět cyklostezky nebo velmi úsporné stavby nevýrobního charakteru (něco jako ta sportovní hala v České Třebové)

   Vymazat
  2. 16:00 někdy loni Babiš říkal taky něco o 300 miliardách, ale nezachytil jsem rok

   Vymazat
 11. Bohužel historii všech jar, pučů, barevných revolucí, majdanů lidé už dávno zapomněli - i to, že tzv. "pražské jaro", ale před tím již "maďarské události" i kontrarevoluce u nás 1989 jsou ze stejné dílny. I útoky na Zemana, který neskáče, jak korporátokracie píská, jsou stejné provenience a pan "Šapiro" byl jen jedním z jejich katů. Nakonec bilance ČR po r. 1989: dluh státu 1,7 bilionu, dluh občanů podobný, destrukce národního majetku, vývoz 300 miliard Kč ročně na dividendách, 200 miliard ztráty na šedé ekonomice, rozkradený majetek 5 bilionů Kč? Co nám patří v našem státě? Nula, nula nic!
  Takže jaká cesta z toho ven? Není asi jiné cesty, než byl únor 1948 - znárodnění ukradeného národního majetku, zavření všech, co se na rozkradení tohoto majetku po r. 1989 podíleli (a to budou asi desetitisíce), pracovní tábory pro ty, kteří žili z parazitování na občanech. Jenže to je sen - který pod vládou vrahů, kteří se neštítí genocidy, vládou tanků a hrozbou atomovou válkou lze jen těžko uskutečnit. Karel Marx měl pravdu - to může vyřešit jen světová revoluce, která zasáhne jádro těch "humanistů", kteří jásají a tančí nad hromadami povražděných civilistů, jen aby si mohli nadojit pár dolarů!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Zemana povidáš? Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku.

   Vymazat
  2. pro 18:53
   a o tobě se dá říci že jsi vůl. Pardon omlouvám se tomu nešťastnému zvířeti za přirovnání k tobě
   Václav

   Vymazat
  3. 18:53 troliku, troliku zase prdis do kybliku

   Vymazat
  4. Vy jste po čertech ale hnusnej ruskej pacholek!

   Vymazat
 12. Vůbec k ničemu nedojde. USA samozřejmě Rusko nenapadne. Jsou to všechno jenom slinty, aby bylo o čem psát.Divím se, že to inteligentní a rozumní lidi neprokouknou. Kdyby něco takového bylo na obzoru opravdu, media by zpívala jinou, a politici, celebrity a zbohatličtí šmejdi by se začali chovat úplně jinak. Už začíná být fuk, co kdo kde naslintá a napíše - ale že to lidem ještě nedocvaklo, to nechápu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:11 Kolik asi stojí invaze vojsk ssa+nato k hranicím Ruska? Proč to dělají, když válčit nechtějí? Není to mrhání "prostředky" a umělé vyvolávání strachu, když podle vás ssa nemá v úmyslu nikoho napadnout? Rétorika Ruska je spolupráce, mír a obchod. Rétorika těch, kteří se sunou na východ je opačná. Takže, neoblbujte. V r.1938 si nikdo v Československu taky neuměl představit a nevěřil, že bude válka.

   Vymazat
  2. pro 18:21
   Vy nevíte proč to dělají ?
   Polsko a ty další státy při Baltu mají obavy z Ruska, které jim otevřeně několikrát v posledních 2-3 letech vyhrožovalo. Stačí si najít na dostupných zdrojích - i třeba na Sputniku.
   Vy si skutečně myslíte, že prezidenti a vlády těchto zemí mají jen tak koukat a nic pro bezpečnost nedělat ? Jste při rozumu ?
   Tak proto pozvali na pomoc NATO, aby odstrašila případné provokatéry. I když je to malá jednotka , tak symbolicky zabrání jakémukoli pokusu o provokaci ze strany Ruska nebo Ghany nebo Malajzie a třeba Marťanů.

   Vymazat
  3. Neoblbuju. 18.21. K ničemu nedojde. Je jenom na vás, jestli se chcete bát. V období studené války se dělo to samé, jen se o tom tak široce a denně neblábolilo. Taky nebyl internet -víme? Jsou to všechno jenom poplašný kraviny, aby byl lid udržován ve strachu a v obavách.Chcete se vsadit? Nebo - do kdy jako by mělo USA napadnout Rusko - že bysme se vsadili o konkretní termín? Stejně vyhraju já. Jsou to kecy. I ten kdo to píše, to ví. Kdybych spolupracoval s redakcí já, nakecal bych taky denně všelijaké hrůzy -co taky mají pořád psát? Myslíte, že lidi chtějí číst něco radostného a pozitivního? Omyl! Ani náhodou! Chtějí číst přesně jen ten hnus a hrůzy, válečné vřeštění jim zní jako rajská hudba. Tak jim to redakce musí dát, ať se duševně vyblbnou. Ale - já se s vámi nehádám. Zalezte si někam do krytu, kdyby něco, ať jste schovanej, a vemte si sebou hlavně počítač!

   Vymazat
  4. Mám pro vás otázku 18.47 - předpokládám, že už jste zalezlý někde v krytu. Že ne? A jak to? Vy se nebojíte? A jak to,když víte úplně přesně, že bude válka s Ruskem?Já být tak přesně informován jako vy, už bych měl vyhrabanou zemljanku. A představte si, že nikdo z mých sousedů a známých, kteří nekoukají denně na internet, neboť mají úplně jiné zájmy a starosti, než jsou debaty o válčení, o blížící se válce nevědí zhola nic. Ti asi dopadnou! Asi bych je měl informovat, že už USA táhne na Rusa. Ach bože.

   Vymazat
  5. 18:49 - dnes je pozdě bycha honit! Vše jsme coby rasa prosrali v roce 45. Pan Ben Klassen napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že je posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět, který oni pomáhali předtím zničit."

   Vymazat
  6. 18:47, promiňte, ale jistě jsou jiné možnosti. Zkuste vyměnit psychiatra, ale ve vašem případě je to myslím zbytečné. Hodně sil !

   Vymazat
  7. Anonymní17. ledna 2017 18:54
   A helemese, zase troll a jen prudí jako vždycky. Leze, sem pořád leze i když o něj nikdo nestojí. „
   Trolle, trolle ty si vůl, z prdele ti čouhá hůl.
   V makovici místo mozku máš jen asi z hoven kostku.
   Co tu plodíš, samé sračky, bereš za to asi kačky.
   A hrdlem je proleješ a tady se posereš". :-)

   Vymazat
  8. 18:49 ano máš pravdu, že k ničemu nedojde. A tím se potvrdí, že ta vysunutá jednotka NATO zase splnila svoji úlohu.
   Rusové nejsou tak mimo, aby mezinárodní jednotku ignorovali.

   Vymazat
  9. 18:49 nejsem v krytu, nebojím se. Ale Poláci také nejsou v krytu.
   Jenom mají obavy z vyhrůžek Ruska, které je jejich sousedem. A má tam na své straně hranic asi desetinásobnou převahu v lidské síle.
   To nevíte ? Tak si to najděte.

   Vymazat
  10. Takže já jsem trol ty pitomej ubožáku 19.01, a to jenom proto, že jsem napsal, že žádná válka s Ruskem nebude, a že USA Rusko nenapadne, ani se na to nechystá? Hnusnej prevíte, myslíš si, když tě za tvý pitomosti a sprostoty navždy zablokovali na serveru novinky, že se tady můžeš prohánět, a kdo nesouhlasí s tvýma pitomostma, toho můžeš urážet? Kdo myslíš že stojí o tebe prase jedno sprostý? Celá řada z vás se snažíte vystupovat tady rozšafně, dokud se někdo neohradí proti vašemu názoru - hned je trol, a snesete na něj sprostý, oplzlý nadávky. Nic jinýho neumíte. Vy neumíte snášet argumenty na podporu svých názorů, protože jsou zcestné! Napsal jsem, že podobné tendence a kecy tady byly dlouhá léta v období studené války, protože to vím od rodičů a prarodičů - taky jsou to trolové, ty hnusný, sprostý hovado? Jenom se o tom prostě nepsalo! Protože nebyl internet! Kdybys neměl počítač a internet, nikdo by ti podobný žvejky nepsal a neříkal ani teď. Jsi odpornej, zkaženej, starej hajzl- svině jako jsi ty ženou svět do války - ne vláda, ne politici, ale zase jako vždy pomatené lidské svině. To tobě by to dělalo dobře ty pitomej úchyle, jinak bys byl zalezlej, a třás by ses strachy a ne že tady píšeš denně ty svý sprostoty - hnusnej starej dědku!

   Vymazat
  11. 19:11 -asi nebude, rusáci vychcípaj sami, ale je to škoda, byla by sranda! Stačilo by na férovku(bez jádra,čistě chlapsky), pokud by vydrželo počasíčko jako v tomhle bezva klípku! - http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Tazeni_v_Rusku-Degrelle.pdf

   Vymazat
  12. Pardon, jako v tý knize, kde to popisujou, ale ten klípek je tu - https://www.youtube.com/watch?v=wawpXI-9l3I

   Vymazat
  13. 19:53 - tys náš? Tax proč neřex? Soukmenovče -Achtung! Sieg! ...

   Vymazat
  14. 19:53, 19:58 - takže jste pro? - https://www.youtube.com/watch?v=b5MG5ZJNa8Q

   Vymazat
  15. Pardon! Je to tady ten link - https://www.youtube.com/watch?v=CHXu-wNG1L8

   Vymazat
  16. Jak dopadnul Leon Degrelle víme....jen milovníci ussackej agresorů a banderovsko havloidní žumpy zřejmě NE?!!!!

   Vymazat
  17. 20:38
   To byl ten mirumilovnej polocigánskej šmejd ze Španelska????
   No bravo číča bravo!!!!:-)))))

   Vymazat
  18. 20:47 - kdos myslel? Pokud teda v souvislosti s tím tvým mozůlkem mezi ramínky ti rašícím co se ztěží dá nazvat hlavou lze o této činnosti vůbec hovořit! Na tom videu je starý, mluví o současné době! Ten dědek francouzsky hovořící je ON! - https://www.youtube.com/watch?v=utviTooRdR4

   Vymazat
  19. 20:52
   Příjmení Franco a Mallora to vypovídá to nebudou úplný árijský blonďaci ty Francové....Frankove,Frantíci:-))))

   Vymazat
  20. Degrelle je Valon! Tedy potomek Franků! I ti "Italové" co mužikům na požádání Ivana III. postavili Kreml, když jim to opakovaně padalo na makovice, byli germánské krve! Páč ti potomci Římanů již byli totálně zdegenerovaní a neschopní. Oni nikdy nebyli moc vzletní - jejich stavby byly vždy sice účelné,. ale strohé, klasické! Itaslká renesance je výhradně dílem germánského ducha Langobardů! Tak jako v krvi generalissima Franca najdeš stopy krve bájných germánských Vandalů! Však pocházel z (V)Andalusie ... stejně jako Poglavnik měl nepochybně ostrogótskou krev!

   Vymazat
  21. 21:25
   Tak kvůli tobě ty experte mám vykopávat zdechlinu cigána Frana a koukat na pochcanýho geronta jen proto,že je Valon???:-))))
   Já mám mrvol v práci dost,domů je netahám!!!!

   Vymazat
  22. 21:34 - tak snad k nim brzo přibude ten ovarovej bachroň z Hradu:)

   Vymazat
  23. 8:29 - až po něm mrdnu vejcem já, nebude kolega z 21:34 potřebovat ani skalpel - dostane na stůl rovnou vzorky! Já totiž používám zásadně vejce kategorie F-1:)))

   Vymazat
  24. 12:15
   Díky za ušetřenou práci s pitváním blbouna:-))))

   Vymazat
  25. 12:22 - ono zase bude o to víc práce s jeho sešíváním, aby se jim udržel pár hodin na lafetě! Naštěstí ho balzamovat netřeba, maus-olea vyšly z módy:)

   Vymazat
  26. 12:36
   S tebou ty retardovanej dutolebe práce nebude,půjdeš rovnou do spalovny.....a hořet po tý neustálý konzumaci vyjetého metanolu z plastové flašky budeš jak fagule!!!!!:-)

   Vymazat
  27. Z toho videa jasně vyplývá, jaké zločinné uskupení je NATO. USA se nejdříve pokusí podplatit prezidenta nebo vládu, když to nevyjde, tak v zemi uspořádat majdan a když ani tohle nevyjde, tak tam prostě vtrhne armáda. Jaká armáda? No přece NATO. A nakonec se tam vecpou korporace, které tu zemi totálně zadluží.

   Vymazat
 13. 18:11 kdo jsou ty inteligentní a rozumní lidi na NR?Snad né ta banda rudejch paskřivců, který od 89týho jen znají pomlouvat a lhát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:02
   A co jsi ty,žůžovka z Hovnera,kterej je vylitej jak udavač Havel????

   Vymazat
  2. Havel někoho udal?

   Vymazat
  3. 19:18 - Sládka udal! Za to že prej nafackoval nějaký pravdoláskařce u holiče a tak mu pak v rozporu s ústavou zabránili nezvolit ho prezidentem ... no ale máma zas říká že dobře uďál, tak nevim:)

   Vymazat
  4. 19:25 tak tuhle povídačku jsem neznal ...

   Vymazat
  5. 19:11 potrefená husa.Starej práskač husákovskýho ražení je u soudruhů jistě geroj.Žužlíku skoč do zdi,prase sviňský

   Vymazat
  6. 19:33 - nějaká Havlova kuřbaba to byla! Cituju:

   "V roce 1993 prohodil skleněnou výlohou kadeřnictví Martu Petrovou za to, že se zastala prezidenta Václava Havla. Sládek ji nakonec musel zaplatit odškodné za zranění a soudní výlohy ve výši 100 000 Kč."

   Vymazat
  7. 1939
   Prohodil jí bohužel blbě....s Pískající pínou Dášou už to nestačil napravit,škoda!!!!:-///

   Vymazat
  8. 19:39 nějak tomu nerozumím, prohazovat ženy výlohou je v pořádku?

   Vymazat
  9. To ale tvrdila jen ona. Kde jste vzl tu o tom odškodnění. Sím, hoďte link. Pana doktora Sládka v lásce moc nemám, ale byl první, který veřejně označil Havla za národní pohromu a vlastizrádce - a v tom měl pravdu!!! V tom je jeho zásluha.

   Vymazat
  10. 20:18
   Prohodit je pan Sládek měl obě,velkou hromadou hnoje a to nejmíň 100x!!!!

   Vymazat
 14. Já si myslím,že jste všichni totálně naletěli. Trump je podle mého názoru profesionální lhář,protože v byznysu se ani jinak myslet nedá a jeho filosofií i motivací,respektive charakterem je likvidace konkurence a to krutá a bezohledná. Zároveň se musím i smát,protože pokud někdo stále jen a jen lhal a stále jen lže,bylo a je to Rusko,jehož,pro příklad například,ministr zahraničí Lavrov zrovna veřejně přiznal,že pokud by Rusko nepomohlo přímo válečně Asadovi,do dvou až třech týdnů by s "teroristy" definitivně prohrál,přičemž těmi teroristy myslí tu syrskou opozici,se kterou za pár dnů v Astaně,jako s legitimní stranou války, bude jednat o jejím ukončení. Podstata jeho sdělení a zároveň "vtipu" ale tkví v tom,že on,ten Lavrov,současně tvrdí,že věci Sýrie si musí vyřešit sami Syřané a nevšímá si vůbec,jak mu tedy z huby těmi jeho lžemi smrdí. No, tak tedy změna, nyní se stane prezidentem USA ještě větší "Ďábel". Směji se,že "kdo chce kam,pomozme mu tam". Boží mlýny melou pomalu ale jistě. Rusko narazí skutečně strašně tvrdě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně vy politologu -komentátore - odborníku 19.02. Trump...Lavrov...Syřané...Rusko...Ďábel... a co takhle vaše stará, co tomu říká, když denně píšete tyhle sračky? Taky o tom pořád žvaníte doma? Dá vám za to alespoň najíst? Já bych vám nedal nic - trénujte se na válku.

   Vymazat
  2. Jo a..Rusko že tvrdě narazí??? Ha ha he he ho ho. A kam narazí? Takový žvásty! Vy se toho nedožijete, tak je mi vás líto, ani nevíte jak bych vám přál, abyste se ještě dočkal té krásné válčičky, těch rozbombardovaných domečků, těch pozabíjených lidiček, žádný žrádýlko, rozbité dodávky elektřiny i internetu, seděli byste pěkně potmě a ani žvejkat ty blbiny byste nemohli... to by byl ráj. Vsadím se, že mezi všemi těmi vřeštícími blbci už není ani jediná žena. Alespoň v tom že mají ženský rozum, plést se do tak pitomých diskuzí, když se poklopci navzájem hádají a hádají a vřeští své pitomosti.Jak kdysi v hospodách!

   Vymazat
  3. Ty sprostoty tě přejdou úchyle 19.27. Jestli proti tobě nezakročí redakce NR, podám na ni trestní oznámení. Ty diskuze, kde píšeš ty hnusný, perverzní urážky, jsem si stáhnul jako doklad, co za prasata se tady exhibuje, a jak urážíš sprostě ostatní účastníky diskuze. Já se urážet od tebe nenechám. Až si to u útvaru odhalujícím extrémizmus přečtou, bude to jasné, protože něco tak odporného, hnusného a perverzního se tady nikdy na veřejnosti producírovat nesmělo. Zavřou tě do blázince. Určitě budou konat - s tím počítej. Tohle tady musí skončit.

   Vymazat
  4. 19:41. Když nevíš jistě,kdo to psal,tak neobviňuj.

   Vymazat
  5. 19:54. OK,směji se.

   Vymazat
  6. 19:34 - Bohužel IQ tvý a to jeho se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna ...

   Vymazat
  7. Příspěvky 19:27 byly dva,cenzore,tak to tu nechte,protože to teď vypadá,že 19:34 napadá ten z nich,který jste nesmazal.

   Vymazat
  8. 20:26
   To víš ty jsi známá žůžovka v teplákách vzadu se čtyřma hnědejma pruhama.....ty hromado srágor
   jako Mount Everest!!!!
   Nadarmo ti právem neříkám Hovnere!!!!:-DDD

   Vymazat
  9. 20:37 - ten napadá každýho! Rozuměj - to je starej komoušskej xindl! Podčlověk, rasozrádce, jehož genotyp musí být zlikvidován beze stopy v dějinách! Páč jináč bude tento osud naším osudem, celé naší rasy - jediné tvůrkyni civilizace ... a pak bude lýzt po stromech jak vopice! věř mi ...

   Vymazat
  10. 20:40 - a jak ty z rudý holoprdele nechutně vysraný lejno víš kdo je tu kdo, co? Jen ti na slídu z těch tvejch pracek rachitickejch stříkaj rusácko-komoušský sračky kterých máš plnej ten tvůj škaredej slizkej vřed co ti vyrašil mezi ramínkama, tam co my nosíme hlavy.

   Vymazat
  11. 20:42 20:45
   Vy dva rasozrádci,vy dva mamrdi který obdivujou čokovopici odněkud z palmy spadlou.....a zrzavého vožralýho kripla,vy držte tu rasozrádnou tlamu,když už máte místo palice senkrovnu v ní pořádně nasráno

   Vymazat
  12. 20:53 - máš špatný číselník na klávesnici a hází to blbě časy! Asi bolševická sabotáž - není to ruskej křáp? Nebo činskej? Jinak O. K. Sieg! - https://www.youtube.com/watch?v=wawpXI-9l3I

   Vymazat
  13. oprava: 19:24 a 19:34 samozřejmě! Dík za upozornění, soukmenovče! Volk ans gewehr, že? Ta je Boží! Heil!

   Vymazat
  14. 21:12 - Von Finnland bis zum Schwarzen Meer !

   Tys měl na mysli toto asi, že? - https://www.youtube.com/watch?v=9bcvuYCnWz4

   Vymazat
  15. 21:09
   A co máš ty hermafroditní HerrManne???":-))))
   Vychlastnou palici,slepotu z chlastání vyjetého voleje a Metanolua žužový tepláky se čtyřma pruhama na zadku.....to je ussacká hovnorace ala Chujmer debilovič:-)))))

   Vymazat
  16. 20:53 - vidíš - tady v 21:17 je jeden z nich, o kterých jsi psal - tedy jeden z oněch rusácko-komoušských rasozrádných špinavých zmrdů - potomků negerských poloopic! Umí zahýkat jen tři slova a navíc to hovado ani netuší že na vyjetý olej frčej dávno auta:)

   Vymazat
  17. ... teda ne v Rusákostánu,tak furt lemtaj svejch 20 kilo ropy na ujetej kilometr, ale ona jednou dojde a nebude to dlouho trvat a pak budou zas žrát hlínu a zobat z nám z ruky:)

   Vymazat
  18. 21:31 - vím brácho! Právě jsem dokoukal ten druhej klip. Boží! S dnešní technikou to už bude brnkačka, tam žádnej mráz nic nezastaví a bláto překonaj vznášedla ... čeká je smutnej fúnus, bolševíky!:)))

   Vymazat
  19. 21:30 - ten Mann je kdo?

   Vymazat
  20. Bolschewistische gesindel ! -https://cs.wikipedia.org/wiki/Rodina_Mannov%C3%BDch

   Vymazat
  21. 21:30,31,33
   Ty zdegenerovanej megamanrde ussacký čokovopice,ty můžeš zalézt do prdele Jandy nebo Putny a mašírovat do Fuckingtownu,tam se genetickej odpad jako ty možná uživí kouřením těch Onanů z palmy spadlejch!!!!
   Tady jsi vyřízený,ussacký kozomrde a lejnosrku!!!!:-))))
   Stejně jako ta vaše udavačská modla Havel!!!!!

   Vymazat
  22. 21:43 - tu klávesnici vyhoď! Mě to taky dřív házelo nesmyslný cifry ... jinak O. K. S obsahem souhlas bez výhrad! Sieg Heil!

   Vymazat
  23. A ty Manny do plynu - souhlas! Zejména pokud jde no nějaký buziky či komouše nebo dokonce obojí! O. K.

   Vymazat
  24. 21:47 - pozdě brácha, už vychcípali! Elisabeth Mann-Borgese ! (1918-2002) byla poslední! Udělali to nejrozumnější co můžou komusští xindli udělat pro svou vlastní rasu:)

   Vymazat
  25. 21:50 - a soukmenovec z 21:17 to snad neví? Proč se tu rozkřikuje na dávno pochcípaný komouše? Podivín co?:)

   Vymazat
  26. 21:46
   Tak pojď,vyhodím tě jako Sudetskou kurvu soudruha ministra kurvatury tý zdegenerovaný havloidní podrasy....máme v okolí pro ussackej genetickej odpad bezvadnou spalovnu!!!!!!

   Vymazat
  27. 21:52 - já ho neznám. Nesnáší Olympic a neumí vyslovit Putlerovo příjemní správně. Asi Ukrajinec ... a blbě ho ostříhali:)

   Vymazat
  28. 21:53 -jak se to přeloží? Neumím ukrajinsky. Krásný jazyk, ale bohužel ... Sieg! Teda Sláva Ukrajině!

   Vymazat
  29. 21:58 - pusť mu tu jeho, třeba sklidní hormon! Asi zas ty komoušský hovada někoho u nich zamordovali v rodině a tak řádí a neumí se vymáčknout. Pro cizince je čeština těžká! Tohle by mu mělo udělat dobře - https://www.youtube.com/watch?v=Q8eOc2wTqdc

   Vymazat
  30. 22:01 - no jo, klasika! Komunjaky na guljaki! Russácký hovada do spalovny - to je prej ukrajinsky krematorium! O tom píše! On myslí to jak zabili toho jejich ministra, jak se jen ... Jacenyuka? Tak že v tom jedou nějakým zpsobem Sudeťáci! Valím voči!

   Vymazat
  31. 22:05 - vim vo co go! Oni totiž tihle bachratí Sudeťáci chtěli za premiéra toho boxéra! Klička! Jim Núlandová udělala s Jacenyukem čáru přes rozpočet a tak ho asi zabili, nevim.

   Vymazat
  32. To je na vás vidět vy zdegenerovaný havlobanderovský kurvy,který se léta množí jen mezi sebou!!!!
   A pak z toho vzejde pochcanej a podělanej knížecí retard a havloidní zblblo Gregory....a ještě chudák vzešlej z impotentního ussackho lejnosrka jménem Čulík:-))))
   Oje,jaký STUPIDO OMYLO,zařval Štětina i s praporem Azov;-))))

   Vymazat
  33. 22:42
   Ty dutohlave věcně vylitej,ty žádnou rozlišovací schopnost od svýho výskytu nemáš....na to je potřeba mozek a ten ti udavač Havel nenadělil,takže drž pysk a táhni smolit ty svoje sračky na Blicí listy nebo na udavačův hrob!!!!:-))))

   Vymazat
  34. 225:50 - klídek! Souhlasím! Netřeba se čílit přeci. Havel - to je ten buzik co mu naši dali přes hubu předvčírem v Bohémě? Měli ho umlátit! Aroganta zednářskýho. Nás čeká jiný úkol - https://www.youtube.com/watch?v=9bcvuYCnWz4

   Vymazat
  35. oprava času: 22:50

   Vymazat
  36. 8:34 - to je schizofrenik v posledním stadiu! Vod rána do večera kleje tu na Jandu (asi nesnáší odrhovačky Olympicu) tu na Havla (nemá asi rád filmy pro pamětníky) a sem tam na nějaký opice z čokolády (asi si ho s nima futrovali jako spratka jeho rodiče). Protože na něj každej sere, tak začal komunikovat s neexistujícími příspěvky, chudák dementní:))

   Vymazat
  37. 19:02 paranoidni trolle, jdou na tebe oba, Putin and Trump

   Vymazat
  38. Nevim ,opravdu troll proved tolik spatnyho, aby si zaslouzil nadavky jako Hermane ,/ nebo dokonceJando, na to urcite dojde brzy/...

   Vymazat
 15. A stejně válka nebude vy idioti - vy užvanění, staří blbci - heč heč heč! Ano, vy byste rádi, ale nebude - i kdybyste se posrali a upsali k smrti těch vašich kravin - co Poláci, co Rusové - co Američané... takový sračky! Dnes a denně stejný sračky. Prej se věk úmrtnosti začíná zase rychle snižovat -kéž byste všichni tady už zkapali, aby mohl být na světě konečně mír. Se starými paskřivci a nenávistníky žádný mír pochopitelně být nemůže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:16 Ještě štěstí, že vy tady nepíšete každý den stejný sračky, ale vždy nás obohatíte nějakou promyšlenou, řádně zargumentovanou a logickou úvahou. Kdyby jste tu jen opakoval politicky korektní postoje, nestály by vaše příspěvky za nic. Ale takto to je počteníčko, úžasně rozšiřují naše obzory poznání. Zvláště ta vaše poslední myšlenka o podmínce míru. To je perla k tesání do kamene.

   Vymazat
  2. 19:16 je vedle z toho, co tu čte. Jeho mločí mozeček to nechápe a tak reaguje jako každý primitiv. Moc bych se nad ním nerozepisoval. Každý ťuk do klávesnice je pro něj moc velké vyznamenání. Taurus

   Vymazat
  3. Jsem rád že rozšiřuju... alespoň něco. Ale vážně - já obdivuju lidi, kteří ještě dokážou poslouchat TV zprávy, kteří ještě dokážou denně číst všechny ty bláboly. Třeba dnes novinky, nebo nahoře ten Seznam.cz zprávy... hnus, hrůza, bulvár hadr. Ne že by psaly hnus a hrůzu - dnes možná vyjímečně ne, ale je to prostě bulvár hadr, a na to přece musí dříve nebo později přijít každý, komu to myslí,a kdo má nějakou inteligenci. Čtení těch stále stejných blbin... a co teprve diskuze!!! To je skutečný hnus a hrůza, co ti stále stejní lidi dokážou psát za sračky a perverzity. Ti lidi nemůžou být normální, o tom bych se dokázal i hádat. Prostě nemůžou. Protože normální člověk to prostě ani nemůže číst. A teď - NR? Čtete opravdu všechny články? Vám nevadí, že se cyklicky opakují? Vždycky je určitá porce včetně diskuzí odsunuta, a začíná se na novo, ale tematicky je to stále stejné. Zažil jsem s NR články o Charlie Hebdo, o válce na Ukrajině ( články ob den) pak o válce v Syrii ( články ob den) různé padání letadel a ty útoky aut, a taky ukázky migrantů jak táhnou, a to se pořád a pořád opakuje - až na válku na Ukrajině což skončilo, stejně jako v Syrii. Takže - co se píše teď? Co řekl Trump a proč to řekl, a jak to myslel, co ještě udělal Obama, a proč to asi udělal, a že se úplně všichni snaží rozpoutat válku s Ruskem a jaké fígle k tomu používají ... a tak pořád dokola.Každý den. A každý den jsou k tomu spousty diskuzí, také pořád totéž, je to jasný důkaz, že stejní lidé sedí denně u počítačů a prostě se tím zabavují. Oni to nemyslí vážně - jen se tím zabavují. A stávají se čím dál vymaštěnějšími, protože přece není možné žvejkat denně to samé, a o tomto námětu ... jako že USA tutově napadne Rusko... každý přece ví, že je to nesmysl. Ono by to bylo věcí nějakého přetřásání na diskuzích? A v TV zprávách to oživují denně ukázkami vybíjení domácích chovů drůbeže po tisících... copak chřipka někdy řádila v mrazech? Je to odporná zhovadilost, jako s šílenýma kravama. Vybití těch stád mělo za následek trojnásobné zdražení hovězího masa, které už pak se nezměnilo, ale nemoc šílených krav se taky od té doby neobjevila. Teď se zdraží drůbeží maso, které je v té bídě a švajneraj relativně levné. Kuřata půjdou na trojnásobek... a chřipka zmizí jako zmizík... jsme sprostě oblbováni pořád tím stejným, a propůjčují se k tomu i jinak solidní lidé. To už je vrchol mravního úpadku společnosti. A do toho máme číst ty kraviny o USA a Rusku? Ano, podmínka míru je, aby stará nenávist dokázala ustoupit od nenávisti, jestli budou pamětníci pořád mlít o odsunech a jak to bylo ve druhé světové, a mlít o křivdách a bla bla - nebude mír nikdy. Právě o toto opírají válkychtivci své aktivity - o neustále omílané křivdy. Ve společnosti aktivních, optimistických, pohodových lidí by nebylo možno válku rozpoutat, ale ve společnosti nenávistníků, ukřivděnců, a posedlých fanatiků a pomatenců, to bude snadné.

   Vymazat
  4. Pro 20:20 - příliš mnoho písmenek na to, abyste o sobě prohlásil, že ničemu nerozumíte. Noviny se píší proto, že lidé chtějí číst, co je zrovna aktuální - dnes je to Trump, včera a zítra Sýrie, denně Ukrajina - i když v současném novinářském útlumu. Evergreenem je samozřejmě zkurvená EU, imperiální nebezpečí USA a příprava na válku s Ruskem. Co je na tom tak divného. Když si chcete přečíst něco jiného, třeba kdo s kým, kdo z koho a jaké má slečna A.N. kozy, tak si choďte počíst jinak. Jen tu prosím neotravujte svými sáhodlouhými blbinami, co klofete do klávensice.

   Vymazat
  5. Ovšem - vy holt píšete kratší blbiny 20.31, a obsah toho co vám píšu, už vás nezajímá? Je to pořád dokola! Vy chcete číst ty opakující se zvěsti, chcete k tomu psát ty stále stejný kraviny, a plácanice, chcete vřeštět o válce, na kterou samozřejmě nevěříte. Chcete se zabavovat, protože nic jiného vás nebaví. Jste chudáci. Je mi vás líto - zkracujete si svůj život duchovní i věcný. Dřepíte a píšete, nadáváte a útočíte -to je dnes celý váš život. Jiný už jste vzdali. A kdo vám to haní, kdo vám toto pomlouvá, ( kdo vám tuto zábavu nepřeje?) je pro vás nepřítel, i kdyby psal stokrát pravdu. Vy to dokonce víte, že je to pravda, a že jste chudáci. Nic už nenapravíte, už jste tomu příliš propadli. Dřívější generace, vaši otcové a dědové byli mnohem - mnohem šťastnější, právě proto, že neznali internet, nesledovali televizi... a vůbec - pište si své kraviny, když je v tom váš život. Polykání pilulek a psaní pitomostí. Vlezte mi na záda.

   Vymazat
  6. A ještě nemám vyřízeny účty s Taurusem. Proč píšeš o mém mločím mozečku - co si to dovoluješ? Myslíš si, že když ty píšeš pod přezdívkou Taurus, máš mozek jako kráva? Nejspíš jo - píšeš kraviny.Ale Taurus není to pravé ořechové pro někoho, kdo je vůl. Jsi obyčejnej sprosťák, bez argumentů, hlavně nadávat a urážet? Tak to jo, to je demokratický. Trhni si ohlávkou!

   Vymazat
  7. 22:45, 20:48 Vy holt do nás vidíte jako do hubený kozy. A ¨proč nám to vlastně píšete? Chcete nás napravit nebo si jen výčitkami vytváříte falešný pocit, že jste nad druhé povznesen? Přitom děláte totéž, co druhým vyčítáte. Psychiatr by to diagnostikoval jako aroganci a psychickou nezralost s deficitem sebereflexe.

   Vymazat
  8. A k tomu ten "mločí mozeček" :-D)

   Vymazat
  9. 19:16 mluvis z cesty, smazko z bedarama. Ufetujes se

   Vymazat
 16. Vraťme se k tématu. Tím je video. Jistě všichni LIDÉ uznají, že metody v něm prezentované jsou gaunerským vykořisťováním a ničením států, které disponují lukrativním nerostným bohatstvím. Metody jsou životu nebezpečné všem nevinným obyvatelům napadených zemí a jejich představitelům, kteří se gaunerům snaží ubránit. Gauneři, kteří toto provozují si svůj život nezaslouží, neměli se narodit a ten, kdo je omlouvá, nebo jim dokonce fandí je na světě taky krutým omylem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takových videí ještě bude! Se slovenskými titulky. Zná to někdo v originále? Dovede to někdo tady z těch píšících ty bláboly přeložit? Ne! A případná válka s Ruskem - pokud by se skutečně chystalo napadení Ruska Spojenými státy - by snad nebylo předmětem nějakého pitomého plácání někde na diskuzích, jimiž se zabavují převážně staří papárdové - důchodci -( pardon, omlouvám se) kteří nemají existenční, pracovní,ani jiné starosti, venku je počasí nic moc, nic se nedá dělat, zahrádka - nic, s rodinou už toho moc nenamluví, a tak se zabavují. Jako vždy, nejvděčnější temata pro tuto věkovou kategorii jsou - staré křivdy, odsuny, válka, co kdo vyvolal a proč to vyvolal, události staré šedesát let! Je nezajímá pokrok, je nezajímá život dnešní generace, je nezajímá nic z toho. Pořád se babrají v tom, co bylo v době jejich mládí, a jestli zažili něco nedobrého, je to možné, ale život jde dál. Musím pořád nenávidět celý svět, a všechno a všechny a na všechno nadávat, a proti všemu štvát, a libovat si, kdyby mělo dojít k válečnému konfliktu ( vidíte .- na moje slova došlo) jen proto, že oni žili mnohem dříve, a žijou svými křivdami? Žvástama na diskuzích si připadají důležití, a že "mluví" do politiky? Vždyť je to směšné. A kdyby měla být válka, budou postiženi zase nejvíc oni. Právě to šíření a neustálé šíření té negativní energie se tato také neustále negativně vrací - každý psycholog vám to potvrdí. Už by se s tím mělo přestat. Věřit v lepší časy. Myslet pozitivně. Žít pohodově. Přestat s tím šířením strachu a hrůz. Přece myslí na svoje děti a vnoučata - anebo už jsou až tak nenávistí sobci? Právě oni pořád přivolávají válku. Media - a oni. Ti,kteří o tom pořád žvaní. To je negativní energie, která se vrací jak bumerang, a nikdy to neskončí?

   Vymazat
  2. 20:37
   Obsah videa nejsou jenom žvásty, ale odporné činy. Svým komentářem se snažíte odvést pozornost k jiným tématům. Fuj, zdá se, že pro vás platí poslední věta komentáře 20:14.

   Vymazat
  3. 20:37-nejsem si jistý, zda jen pozitivním myšlením lze zastavit "někomu" vědomé šíření zla. Jako osobnostní bonus to chápu, jako "zbraň" ne. Upřednostňuji kritické myšlení a adekvátní obranu, nejsem ovce.

   Vymazat
  4. Ty jsi nuda 21:44 trole, co ukazuje ze se boji stat za tim co rika

   Vymazat
  5. 20:37 Dobrá rady "Věřit v lepší časy. Myslet pozitivně. Žít pohodově. Přestat s tím šířením strachu a hrůz." Proč se s nimi neobrátíte na ty, kteří se přes nás prohánějí ve strojích na zabíjení a po tisících táhnou k hranicím souseda? Pokud vám to nebrání "žít pohodově", tak nejste nositelem pozitivní energie, ale jen obyčejný ignorant a idiot.

   Vymazat
 17. Pracky pryc od Trumpa a od Honolulu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Posílám ho za čokovopicí Onanou,tak bud v klidu!

   Vymazat
 18. Na dotyčného sprosťáka nemá smysl reagovat. Je to těžce duševně nemocný člověk, který si zaslouží jen soucit.

  OdpovědětVymazat
 19. Ještě donedávna se tady na NR dalo diskutovat ale nyní
  tady píší hlupácí nebo provokatéři ,omlouvám se těm slušným

  OdpovědětVymazat