Reklama

pátek 6. ledna 2017

Průlom v myšlení islamistických teroristů

Yekta Uzunoglu
6. 1. 2017
Dosud islámští teroristé vždy šli útočit s vědomím, že zemřou. Sebevražedný útok jim byl indoktrinován jako forma boje po celé generace. Jako příslušník Lékařů bez hranic v irácko-iránské válce jsem nemohl pochopit iránské děti (vojáky), kteří se vyřítili ze zákopu a s výkřikem Alláhu Akbar chtěli zaútočit na druhou stranu, to jest na iráckou stranu a přitom věděli, že tam na věžích jsou těžké kulomety, které je rozsekají, ale právě to si přáli, chtěli se dostat do ráje. Toto myšlení má tradici stovky let, proto sebevražední atentátníci v klidu šli na smrt někdy s nákladnými auty, někdy osobními vozidly, nebo někdy s výbušninou kolem těla (atentát na istanbulské letiště).


I v případě atentátu na ruského velvyslance atentátník přijel a sám prohlásil, že jde zemřít, chtěl se už rychle dostat do ráje, tak jako ostatní.

Ale s aktem atentátu na symbol istanbulských radovánek Reina Club, kde bylo chladnokrevně usmrceno 39 lidi a víc než 60 zraněných, celé toto indoktrinované myšleni se mezi islamistickými teroristy změní, tento akt je a bude průlomový! Tak jako tehdy u průvodce tohoto postupu u Hašhasi (viz zde). Atentátník nejednal tak, aby se rychle dostal do ráje, ale šel zabít maximální množství lidí a musel učinit vše, aby se odtamtud dostal živý, aby následně nebyl zatčen. Proto zpracování plánu v mozku tohoto typu teroristů je naprosto odlišné od těch, řekneme tradičních atentátníků.

Právě tento tradičnímu islámskému terorismu odporující způsob uvazování a konaní Hašhasi, kteří se nechali zviditelnit tímto aktem na Reina Clubu, se bezesporu stane příkladem i pro ostatní, už nyní jsou signály o tom, že se budoucí sebevražední atentátníci "tradiční školy" bouří proti svému vedení a poukazují na efektivnost atentátníka a atentátu v Reina Clubu a na ještě jiný výklad části Koránu, kde se říká, že ráj zabezpečuješ podle toho, kolik jsi zabil káfirů. A tento výklad, který byl tehdy směrodatným při postupu Hašhasi, se vrátil s útokem na Reina Club.

Když prostuduji postup toho atentátníka, tak se jako dobře informovaný člověk nestačím divit.
Například: atentátník nastupuje po atentátu do taxíku a po 400 metrech řekne, že nemá peníze a poprosí taxikáře, aby mu umožnil z JEHO (!) telefonu zavolat někam, že jestli mu půjčí peníze, až tam k nim dojedou a po telefonátu taxikářovi řekne "sorry, ani tito moji přátelé mi nechtějí půjčit peníze“ a vystoupí! Po třech dnech intenzivního pátraní zajistí policie tohoto taxikáře, který jim sdělí to, co se odehrávalo a dá jim i číslo, na které atentátník volal. Celá police uskuteční obrovskou razii, zajistí víc než 20 lidi a to velice brutálně, zajistné osoby policie brutálně týrá atd. Pak po dvou dalších dnech týrání téměř až ke smrti se zjistí, že to jsou agenti turecké tajné služby pocházející z islámské části Číny ......a že atentátník s nimi nemohl mít nic společného!! Ale byli poradně týráni a toto už Turkům nikdy nikdo z nich neodpustí….

Na druhé straně sofistikovaná příprava a neuvěřitelné provedení samotného aktu, způsob, jak atentátník zmizel a než zmizel, stačil celý bezpečnostní aparát tak silné policejně – vojenského - zpravodajského státu tahat za nos, ale i následně, jak každou chvíli slyšíme prohlášení, že byl spatřen a pokaždé buď v nějakém hypermarketu, nebo na tržišti, na istanbulském gigantickém autobusovém nádraží a nebo letišti, že je obklíčen speciálními policejními jednotkami (jako tomu bylo teď v Holandsku, v Ankaře nebo v Kazachstánu) a to vždy v souvislosti s tímto atentátníkem…. každou chvíli vytváří psychický teror ve metropolích, mezi tisíci a tisíci lidmi, psychoteror, který se rozšiřuje jako tsunami, to je dalším znakem Hašhasi, kteří si hodně zakládali na psychoteroru a strašení mas lidí. On nezabil jen 39 lidi, on všem ostatním potenciálním atentátníkům otevřel novou cestu, jak po stránce výkladu Koránu, ale také způsobem provedení a hlavně překonaní respektu před mocným státem!

V neposlední řadě je to cíl jeho útoku: Reina Club je symbol istanbulských radovánek, kam se Turecko snaží přitáhnout nejbohatší z arabských zemí, aby mohlo vykompenzovat obrovskou ztrátu způsobenou absencí evropských či amerických boháčů kvůli teroristickému ovzduší v Turecku! Turecku se skutečně povedlo tam Araby přitáhnout a právě tam a právě cíleně na ty Araby byl zaměřen teroristický útok.

Turecko mělo dost velkou část svého příjmu z turismu, tak s tím se může rozloučit i ve snech, a to není jediné, co pro Turecko z jeho příjmů končí.

28 komentářů :

 1. Yektááá - další nadržená neúspěšná křivohubá vepřová tlama se ozvala! Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu. Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům! Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
  Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy teda máte asi dost!! Je neuvěřitelné, co jste do té své zmatené mazanice dokázal všechno zmateně nahustit. Husity i bolševiky, boj s čecháčkovstvím, Lidl :-)))židy, Němce cíííírkev svatou i ten Sovětský svaz. Nenapadlo Vás, že jste výzvou pro kteréhokoliv psychiatra v této zemi vy politickej POTRHLÍKU ?! Zkuste to u Chocholouška, a třeba potom nebudete tak trpět.

   Smazat
  2. Teda, na ty slovní složeniny jsi musel vypotit neuvěřitelný množství energie, já bych se na to vykašlal :-)

   Smazat
  3. Že se tím magorem zabýváte. Z jeho stále stejných žvástů je zřejmé, že ho kdosi najal a platí za to, aby na diskuzích psal tyhle sprosté provokace. Jakási svině si najala další svini. Normální tohle být nemůže.

   Smazat
  4. Koukám a čtu, že provokatéři jsou čím dál hloupější. Žeby už nebylo kde brát :-))))
   Eva

   Smazat
  5. 18:01
   Možná brigádníci.

   Smazat
  6. Určitě toho "nažvanil" mnohem méně, než jsi toho nažvanil na diskuzích ty, ubožáku 18.27. Vytekl jsi při nadávce "Kurdský Žid"? Proto tohle děláš - ne? Proto píšeš ty sprosté, nactiutrhačské sračky - ne? Ty sprostý anonymní nadávky ti způsobujou orgazmus ty ubožáku, zřejmě ho nemáš kam strčit. Nebo už to nejde? To ty sprostoty a nadávky anonymně sypané na lidi,kteří se nemohou proti těmto zhovadilostem bránit, ti to nahrazují? Ubožáku. Ještě máš v úmyslu něco nažvanit - nebo už jsi dnes skončil sprostej a nevýslovně hloupej českej mekto?

   Smazat
  7. bohužel královsky placený zmetek z neziskovky

   Smazat
  8. 22:33 - Já si dál budu kopčit co chci kam chci odkud chci a na kecy rudejch čechomužiků se zvysoka vyseru, takže si ušetři čas a námahu:) Chycht! Udělej Chycht!

   Smazat
  9. Asi dostali pridano na platu od Noveho roku od Sobotkova a Merkel ,
   Centralniho Vyboru pro Dozor na Organizovane Udavacstvi..
   k tomu ucelu vytvoreneho.

   Smazat
  10. do plynu s tebou i s tvym majetkem kterejs nakrad vykoristenim prirody a tes se snazis prodat svy keci .... smrdi z tebe nacisticko pedofilni zido arabsky hnuj. takovy prasata s nami ziji ve spolecnosti ...nevymazali ti ti trochu hlavu ti tvy trockisti nebo satanisti? tak ci o nak pises hovna ..otazkou neni kterej sionistickej skret ti je do hlavy nasral ale kdo ti je z tama vymlati
   ... prijde cas kdyz se budete vy nelidske svine a vasi bio robo zombie opet obavat lidi vsech ras ....
   nejvetsi nepritel zidu je bily evopan cily slovam tak a t vite s kym mate tu cest ...zabednenej nevzdelanej demente od opici mamy a reptiloidniho fotra

   Smazat
 2. 13.14 ty mesklameš magore.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že ne? Chycht!

   Smazat
  2. A další pitomec 15.41 - chycht. Hajzl, kterej vydržuje tyhle zhovadilce, aby narušovali diskuze, a dělali z nich nečtivou sračku bez úrovně, by zasloužil rozkopat držku.

   Smazat
  3. 17.26 - jo a nezaplatils v Bílejch linkách, víš vo tom rudochu? Co s takovejma děláme?

   Smazat
 3. 13:14. Nejhorší je, že to možná ani není troll, ale že je to skutečně takový trouba. I takoví mezi námi žijí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pánové, co si to tady pěstujete?
   Tohle individuum, postižené idiocií uteklo z Bohnic a obtěžuje slušné lidi.
   Je třeba zalarmovat námi placené Chovancovo ministerstvo pravdy, nechť okamžitě zasáhne...

   Smazat
  2. 14:53 To je hezká představa, jak CTHH uvádí ten blábol "na pravou míru" :-). Zbytečně se rozčilujete. Ten 13:14 je známý "Kopírák". Kopíruje několik podobných slintů do každé diskuse. Nejlépe je jeho "příspěvky" překročit jako lejno na cestě a jít dál. Čím víc do něj budete šťourat, tím radostněji bude smrdět.

   Smazat
  3. Podívejte se na celé tyto diskuze - je to odporné, směšné, a úplně zbytečné. Ten, kdo si najal ty hnusné hajzly, aby psali na diskuze k NR sviňárny, musí být sám se sebou spokojen, když čte celé to diskuzní zoufalství, Jsem jen zvědav, kdy si diskuze konečně zase jednou přečte někdo z redakce, zodpovědný za úroveň diskuzí. Zdá se, že zase nějakou chvíli si to nikdo nepřečetl, protože jinak by okamžitě odstranil tyhle sprosté sviňárny. A také byste dokázali udržet úroveň diskuzí, kdybyste na tyhle lidské svině vůbec nereagovali - vůbec. Jako když tady nejsou. Přehlížet tu obyčejnou lidskou sračku - ta malá hovna ve vysoké trávě, která se mrzačením diskuzí baví. Jenomže přehlížet ty sráče nikdo nedokáže. A oni to vědí - i ti, kteří je na tu špínu najímají to vědí.

   Smazat
  4. Pamatujete když jsem byli na vojně, lidi? Esi sou mezi vámi pamětníci teda ... když tuhle Hradcoj hráli, tak jsme si přeci hromadně broukali na PéVéEsce: "uždou-židižidi-dou-židižidi-dou-do-ply-nu užvííííícekrááát-neu-vidí-sv-jí-rodinu....p arátradarararátradarararárarara ...
   Vzpomínáte? ta romantika mládí ... kde sou ty časy?

   Smazat
  5. Vůbec nejsi nic takovýho, i když si myslíš, že tím provokuješ a nasíráš všechny ty normální lidi, zatím co ty máš vymaštěnej, vyfetovanej mozek ty pitomej syfilitiku. Uvědomuješ si, že už brzy chcípneš, a možná budeš někde hnít, protože o tebe nikdo nestojí? Chycht.

   Smazat
  6. 17:29 - chcípne leda ten tvůj fýrer, ty užgrundanej chlastoslovanskej zdegenerovanej čechomužiku, kterýho by se i syfilis leknul!:)) Tenhle kremelskej skřet co si tě drží na gumičce jako svý pimprle - chycht! - http://content.foto.mail.ru/list/carverxxi/_blogs/i-2269.jpg

   Smazat
 4. Blb se baví ,třeba ho ignorovat
  Lada

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, nezaplatils v Bílých linkách, voe!

   Smazat
 5. Proboha,redakce, kolik čtenářů si myslíte,že vám zůstane.Proč tu necháte takovéhle kretény exibovat? Nebo si nejste jistí, jestli nemá pravdu?Svoboda slova ano? Cenzura ne? Jenže je to jako když příjdete do restaurace a na všech stolech je nablito. Protože ten host před vámi se timhle způsobem vyjádřil.

  OdpovědětSmazat
 6. Ahoj,
  Je to informovat širokou veřejnost, že paní Anita Jonesová, soukromá půjčka, otevřela finanční příležitost pro všechny, kteří potřebují jakoukoli finanční pomoc. Poskytujeme půjčku ve výši 2% úrokové sazby jednotlivcům, firmám a společnostem za jasných a srozumitelných podmínek a podmínek. Kontaktujte nás dnes e-mailem na adrese: (anitajones154@gmail.com)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. anita jones 30.května 2017 15:57

   Ahoj,
   Je to informovat anitu jones, že požadovat üroky je neislámské a že bude za jasných a srozumitelných podmínek ukamenována.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.